Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi çivi tabancası 2020: kablolu ve kablosuz çivi tabancaları, çünkü bir çekiç kullanmak çok geçen yüzyılda

En iyi çivi tabancası 2020: kablolu ve kablosuz çivi tabancaları, çünkü bir çekiç kullanmak çok geçen yüzyılda

Suçla! Suçla! Suçla! Wood'a bu güçlü çivi tabancalarıyla kimin patron olduğunu göstermenin zamanı geldi. Bir çivi tabancası için pazardaysanız, ya hareket halindeyken oldukça etkileyici bir DIY projeniz var ya da biraz önemsiz hissediyorsunuz ve bir tür testosteron yakıtlı dengeyi düzeltmek için en erkekçe aletlere ihtiyacınız var.


Çivi tabancası, serbest sakal ve bazı eklem dövmeleriyle satılması gereken türden bir araçtır. Süpürgelik tahtalarının hızlı bir şekilde uygulanması veya ahşap yapıların hızla dikilmesi için çivi ve diğer sabitlemeleri zorla ateşlemek için gaz veya basınçlı hava kullanır.

  • Daha ciddi bir alet mi arıyorsunuz?
  • En iyi kayış zımparası
  • Metale gerçekten yapıştırmak için en iyi açılı taşlayıcılar
  • Pingtwitter DIY Hub, güçlü ve gelişmiş her şey için başlangıç ​​noktanızdır

Çivi tabancası satın alma rehberi

Bir çok farklı tipte çivi çakma makinesi vardır, bunların çoğu güvenli ve doğru bir şekilde çalışmak için oldukça yüksek düzeyde bilgi gerektirir.

Bunlar, daha küçük ve kullanımı daha kolay olma eğiliminde olan en yaygın Brad Çivi Çakma Makineleri, ağır hizmet Tipi Bobin Çivi Çakma Makineleri, tam boyutlu Son İşlemci Çivi Çakma Makineleri ve çeşitli büyük zımba ve sabitleme araçlarını içerir.

Kısacası, gerçekten kullanmak istediğiniz çivinin boyutuna (çoğunlukla 32-90 mm çivi ile çalışır) ve eldeki işe bağlı olacaktır, çünkü çivi çakma makineleri uygulamaya bağlı olarak düz ve açılı tasarımlarda gelir.


Ayrıca, bir prize takmayı gerektirecek ve kablolar işin önüne geçtiğinde ve ayrıca hava gerektiren durumlarda biraz hantal hale gelebilecek kablosuz (pille çalışan) veya kablolara dikkat edin. çalıştırmak için kompresör ve hortum.

Ayrıca 'Darbe' ve 'Sıralı' tetikleme modları konusu da var. İlki, tabancanın ucu bir yüzeye çarptığında bir çivi ateşler, ikincisi ise tetiğin sıkılmasını gerektirir. Daha profesyonel kullanıcılar muhtemelen çivinin ahşaba çakıldığı derinliği ayarlamak isteyecektir, bu nedenle derinlik ayarlama tekerlekleri için gözlerinizi dört açın.


Tercih sırasına göre en iyi çivi tabancaları

1. VonHaus Cordless Electric 2'si 1 arada Çivi ve Zımba Tabancası

Ara sıra kullanım için en iyi çivi tabancası

Teknik Özellikler
Ateş hızı: Dakikada 60 çivi Maks. Çivi uzunluğu: 50 mm Güç kaynağı: Lityum pil Ağırlık: 5kg
Satın alma nedenleri
+ Üstün değer + Etkileyici kalite + Ücretsiz taşıma çantası
Kaçınılması gereken nedenler
-Hafif tırnaklar, ağır vücut BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Dayanıklı bir çivi tabancasına 500 £ 'dan fazla sıçratmak kolaydır, ancak çoğu için, yalnızca daha büyük DIY projeleri çirkin kafalarını kaldırdığında hafif bir kullanım sağlayacaktır.


Bu nedenle, VonHaus'un çok makul 2'si 1 arada Çivi ve Zımba Tabancasını tavsiye edebiliriz, kablosuz pil gücünden ve çoğu iş için genellikle yeterince dayanıklı olan çok daha ucuz 50 mm'lik çivileri ateşleme özelliğinden yararlanır.

İki ateşleme moduna sahip yumuşak hareket tetikleme anahtarına sahiptir - hassas yerleştirme için tekli ateşleme modu ve daha hızlı ve daha rahat ateşleme için temaslı ateşleme modu, ayrıca derinlik kontrolü ayarı ve uygun bir alttan yükleme magazini.

Pilin hızlı bir şekilde (yaklaşık 45-50 dakika içinde) şarj edildiğini ve etkileyici bir şekilde uzun bir süre dayandığını gördük, iki aşamalı güvenlik tetiği ise, ters tırnak talihsizliklerinin neyse ki önlendiği anlamına geliyordu.


2. Milwaukee M18CN16GA-502X Açılı 16G Çivi Tabancası

En iyi yüksek kaliteli çivi tabancası

Teknik Özellikler
Yangın hızı: Belirtilmemiş Maks çivi uzunluğu: 63mm Güç kaynağı: Lityum pil Ağırlık: 8.1kg
Satın alma nedenleri
+ Uygun bir sert somun + Olağanüstü performans
Kaçınılması gereken nedenler
-Buna gerçekten ihtiyacın var mı? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Çivileme böceği tarafından ısırılanlar, giderek daha sert malzemelere ve yüzeylere giderek daha büyük çivileri sürmek için daha fazla güç ve daha yüksek performansa ihtiyaç duyacaklardır.

Sıfır rampa süresiyle (okuma: bekleme süresi) 63 mm çivileri masif meşeye tamamen batırabilen, markanın kompakt Powerstate fırçasız motoruna sahip olan bu Milwaukee keki merhaba deyin.

Güçlü 5.0ah pil paketi yalnızca yalpayı bölmekle kalmaz, aynı zamanda ciddi ölçüde rakipsiz güç ve çalışma süresi sağlayarak gaz kartuşlarının dağınıklığını ve bakımını ortadan kaldırır.

Fiyat muhtemelen daha sıradan DIY kullanıcılarınızı erteleyecektir, ancak gün boyu mutlu bir şekilde zamandan, paradan ve emekten tasarruf edecekleri ticaret göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

3. Ryobi ONE + 18G AirStrike Nailer

En iyi orta fiyatlı çivi tabancası

Teknik Özellikler
Ateş hızı: Dakikada 60 çivi Maks. Çivi uzunluğu: 51 mm Güç kaynağı: Lityum pil Ağırlık: 2,8 kg (pilsiz)
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel yapı kalitesi + İyi değer + Harika teknoloji
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ayrı satılır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Basit, zahmetsiz ve bakım gerektirmeyen bir kendin yap deneyimi için, şu anda Ryobi tarafından sunulan elektrikli aletlerde hata yapmak zordur.

Yapım kalitesi ve güvenilirliği büyük ölçüde mükemmel iken, tüm ürün yelpazesinde aynı pili kullanmaktan yararlanırlar (aletler genellikle yalnızca gövde olarak fiyatlandırılır).

Bu 18 çaplı çivi çakma tabancası hafiftir ve tipik olarak hassas işler ve daha küçük ahşap projeleri ve döşeme işleri için uygundur. Başlıklar küçüktür ve gerçekten ağır asılı görevlere dayanmaz, ancak daha az dağınıklık bırakarak profesyonel bir dokunuşla bitirmelerini kolaylaştırır.

Düzgün düşük çivi göstergesi ve aletsiz sıkışma serbest bırakma mekanizması da dahil olmak üzere akıllı teknoloji, kurulumunu ve kullanımını gerçekten kolaylaştırırken, hafif gövdesi, kullanımı kolaylaştırır ve listedeki bazı daha etli araçlardan biraz daha erişilebilir hale getirir.

4. Tacwise 50mm Brad Nailer

En iyi basınçlı hava çivi tabancası

Teknik Özellikler
Yangın hızı: Belirtilmedi Maks çivi uzunluğu: 50mm Güç kaynağı: Basınçlı hava Ağırlık: 2.2kg
Satın alma nedenleri
+ Uygun Fiyatlı + Hafif + İyi performans
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi teklifleri için bir hava kompresörü gerektirir Amazon'u kontrol edin

Bu Tacwise modeli işleri eski okula, Lityum İyon pillerin varsayılan güç kaynağı olmadığı ve kullanışlı insanların yanlarında 60-100 PSI hava kompresörü taşımak zorunda kaldığı bir zamana geri götürüyor.

Bunun tersi, modelin son derece hafif ve güvenilir olmasıdır, ancak hafif ve orta ağırlıktaki işler ve dış mekan kullanımı için uygun olan oldukça ağır 20-50 mm 18 ayar çivileri sürmeyi başarır.

Bununla birlikte, hava hortumu biraz can sıkıcı olabilir ve ayrı kompresör, bütçeyi hesaba katacak bir şey olacaktır. Aksi takdirde, uygun fiyatlı ve güvenilir bir çözümdür.

5. Stanley Elektrikli Çivi ve Zımba Tabancası

Hobiler ve onarımlar için en iyi çivi ve zımba tabancası

Teknik Özellikler
Yangın hızı: Belirtilmedi Maks çivi uzunluğu: 15 mm Güç kaynağı: Kablolu şebeke beslemesi Ağırlık: 1,1 kg
Satın alma nedenleri
+ Çok ucuz + Küçük işler için iyi
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı kullanımlar-Nispeten zayıf BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Tamamlanması gereken tek şey hafif çivileme ve zımbalama işleri ise, burada listelediğimiz profesyonel sınıf silahlardan birine sıçramaya değmez. Bunun yerine, küçük döşeme sabitleme veya daha küçük zımbalama işleri, Stanley'nin basit sürücü ünitesi sayesinde daha az kas kullanımıyla hızlı bir zamanda gönderilebilir.

Sadece 1,1 kg ağırlığında, bu listede bahsettiğimiz her şeyden çok daha hafiftir, ancak dezavantajı, yalnızca 15 mm'ye kadar brad çivileri ve 10 mm zımbaları gerçekten kaldırabilmesidir, bu gerçekten sadece hafif malzemeleri sabitlemek için yeterlidir. yumuşak yüzeyler.