Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi Nespresso makinesi 2020: mükemmel tek servislik kahve için bir kapsül eklemeniz yeterli

En iyi Nespresso makinesi 2020: mükemmel tek servislik kahve için bir kapsül eklemeniz yeterli

Purists onları sevmeyebilir ama en iyi Nespresso kapsül makinelerien iyi kahve makinesisatın alabilirsiniz. Kapsüllerin yüksek fiyatlı fiyatını ve bunların kullanımından kaynaklanan atık miktarını aşabilirseniz, Nespresso harika bir sistemdir.


Aslında, espresso kahveyi seviyorsanız, ancak kahve çekirdekleriyle uğraşmaktan ve isabetli sonuçlar almaktan rahatsız değilseniz, kapsül tabanlı bir makinenin gitmenin en iyi yolu olduğunu söyleyebiliriz. Nespresso sürekli olarak iyi sonuçlar verir, minimum karmaşa söz konusudur ve bir dizi dava olduğu için üçüncü taraflardan kapsül seçimi geniş ve büyümektedir.

Nespresso Cyber ​​Pazartesi fırsatları

en iyi Siber Pazartesi fırsatlarısaflarına kesinlikle Nespresso makinelerini dahil edin. Birleşik Krallık'taysanız, bu güncellenmiş rehbere bakabilirsiniz.en iyi Cyber ​​Monday Nespresso fırsatlarıve aşağıdaki fiyat widget'ları da güncel satış fiyatlandırmasını gösterecektir. Mutlu alışveriş!

En iyi Nespresso makinesi nedir?

Sadece bir Nespresso makinesi tavsiye etseydik, bu son derece uygun fiyatlı ve tamamen mükemmel olurdu.Magimix Vertuo Plus M600, standart kapsüllerden daha büyük olan tamamen yeni bir Nespresso kapsülü kullanır.

Standart Nespresso sistemine bağlı kalmaya kararlıysanız, süslü pantolonlarSage Creatista Plusen iyi seçimdir çünkü süt köpürtücü ile birlikte gelir. Basit ve gösterişsiz bir seçenek arıyorsanız, şıkMagimix Nespresso Uzmanıveya bütçe fiyatlıKrups Özü Mini.


100 sterlin altındaki Krups, Sage makinesi gibi endüstriyel bir sanat eseri olmasa bile yeterince çekici ve sürekli olarak mükemmel sonuçlar veriyor. İçerisinde süt köpürtücü yoktur, ancak her zaman kendinizinkini satın alabilirsiniz.

Son olarak, çok seyahat ediyorsanız ve sabahları uygun bir kafein vuruşu olmadan hayatta kalamıyorsanız, taşınabilirWacaco Nanopressoilk uğrak noktanız.


En iyi Nespresso ürünleri nasıl alınır

Standart Nespresso kapsülleri, kapsül başına yaklaşık beş gram kahve içeren Lavazza ve Illy gibi diğer kahve kapsülü markalarından daha küçüktür. Bu yüzden, ilk önce iyi bir kafein vuruşunu seviyorsanız, o zaman birbiri ardına iki kapsül kullanmanızı tavsiye ederim.

Alternatif olarak, bunun yerine bir Nespresso Vertuo makinesi satın alın. Bu yepyeni bir kahve su ısıtıcısı çünkü tek bir kapsül boyutu yerine beş tane kullanıyor: Espresso, Double Espresso, Gran Lungo, Kupa ve ekstra büyük Alto. Makineye gerekli su miktarını ve ekstraksiyonun uzunluğunu söyleyen benzersiz bir barkodu okuyarak hangi boyutta kapsül koyduğunuzu söyleyebilir. Bu, çok çeşitli kahve tercihlerini tatmin etmenin harika bir yoludur. Nespresso Vertuo espresso kapsülleri, Alto karışımı için oldukça dik bir 62p'ye yükselen fiyatlar ile oldukça makul bir 39p'de başlar.


Paletinize uyacak doğru standart Nespresso karışımını bulmaya gelince, Arpeggio, Kazaar, Bukeela, Roma ve Ristretto gibi isimlerle 29 farklı tat ve yoğunluktan oluşan çikolata kutusu çeşitlerini yudumlamanız gerekecek.

Burada incelenen Nespresso makinelerinin çoğu, 16 farklı tat ve karışımdan oluşan ücretsiz bir seçim kutusu ile birlikte gelir. Genel kural, bakla rengi ne kadar koyu olursa karışımın o kadar güçlü olmasıdır.

Nespresso’nun kendi web sitesinde her çeşit ayrıntılı olarak anlatılıyor. Yoğunluk, fincan boyutu ve meyveli, dengeli veya daha yoğun bir tadı tercih edip etmediğiniz gibi kendi arama parametrelerinizi bile belirleyebilirsiniz. Vertuo kapsülleri için kapsül başına 31p ile 39p arasında ve daha fazlasını ödemeyi bekleyin.

Çoğu alışveriş merkezlerinde ve bazı ana caddelerde bulunan Nespresso barlarından da Nespresso ve Vertuo kapsülleri satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, deneyim genellikle gereksiz yere yavaş ve sinir bozucudur - bir ev veya yeni bir cep telefonu satın almak gibi.


Çoğu Nespresso makinesi, Nespresso web sitesi aracılığıyla ve John Lewis ve Amazon gibi mağazalarda satılmaktadır. Bazı makineler Nespresso markalı ve Eugster / Frismag tarafından üretilirken, diğerleri Krups, Sage, Magimix, KitchenAid ve De’Longhi gibi tanınmış şirketler tarafından lisans altında üretilmektedir.

Bu sayfada yer alan tüm modellerin kullanımının son derece kolay olduğundan emin olabilirsiniz. Basitçe bir bölmeye bırakın, düğmeye basın ve her biri sonuncusu kadar zengin ve aromatik bir krema kaplı siyah altın akışı çıkar. Bununla birlikte, yeni Vertuo sistemini denemenizi tavsiye ediyoruz çünkü yalnızca çok çeşitli kahve tarzı tercihleri ​​karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda tattığımız en iyi kapsülle ilgili espressolardan bazılarını üretiyor.

Üçüncü taraf Nespresso kapsülleri nasıl alınır

en iyi nespresso makinesi 2020: Bluecup

Bluecup'ın kendi kendini dolduran akıllı kapsüllerini kullanarak kendi Nespresso kapsüllerinizi yapın

(Resim kredisi: Bluecup)

İnternete ve birçok süpermarkete bakın ve kendi Nespresso uyumlu karışımlarını sunan bir dizi esnaf kahve tedarikçisi bulacaksınız. Örneğin, Pactcoffee.com UK, ilginç çeşitlilikteki fasulye karışımlarıyla dolu bir dizi Nespresso uyumlu kapsül satarken, Colonna kahve uzmanları için yüksek kaliteli espressodan tam donanımlı, nadir, zanaatkar çekirdeklere kadar her şeyi yapıyor. Ve kompostlanabilir kapsüllerde, önyükleme yapmak için. Ne yazık ki, Vertuo sisteminin benzersiz yapısı, üçüncü taraf kapsül üreticilerinin göz atmasına izin vermiyor.

En sevdiğiniz kahve karışımını bir Nespresso kapsülünde yemeyi tercih ediyorsanız, ikisinden birini düşününKapsültek kullanımlık kendi kendine doldurulan Nespresso kapsülleri veya Bluecup’ın yeniden kullanılabilir alternatifi. Capsul’in sistemi, 100 plastik kapsül ve 100 yuvarlak yapışkan folyo için çok makul bir £ 8.40 fiyatla satılır. Tercih ettiğiniz karışımı bir kapsüle koyun, üstüne gümüş bir folyo yapıştırın ve Nespresso makinenize bırakın. Biraz dağınık doğasına rağmen, tescilli bir kapsül kullanıyormuş gibi mükemmel şekilde çalıştığını garanti edebiliriz.

Çöp sahasına daha fazla plastik eklememeyi tercih ediyorsanız, belki deBluecupbunun yerine (£ 25.50), iki yeniden kullanılabilir plastik bölme, 100 alüminyum folyo, bir kaşıkla kurcalama ve folyoyu kapsüle tek bir döndürerek birleştiren akıllı bir kapsül yapıcı ile birlikte gelir. Bluecup sistemi tercih ettiğimiz yöntemdir çünkü daha çevre dostudur ve çok fazla dağınıklık yaratmaz. Uzun vadede kullanmak da daha ucuzdur. Her iki ürün de şu adresten temin edilebilir:MaxiCoffee.

Sırayla en iyi Nespresso makineleri

en iyi nespresso makinesi 2020: Magimix Vertuo Plus M600Pingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Magimix)

1. Magimix Vertuo Plus M600

En iyi Nespresso makinesi - Vertuo makineleri biraz daha iyi

Teknik Özellikler
Genişlik: 14,2 cm Hazne: 1,8 litre Köpürtücü: Yok
Satın alma nedenleri
+ Çok çeşitli farklı kahveler yapar + Espressoları büyük krema ile birlikte gelir + Büyük su haznesi + Büyük kullanılmış kapsül toplayıcı
Kaçınılması gereken nedenler
-Parlak yüzey tozu çekiyor-Standart bir Nespresso kapsülünü kabul etmiyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59 £ Amazon'da görüntüle 59 £ Currys PC World'de £ 74.99 Görüntüle PRC Direct'te Görüntüleyin

Standart Nespresso kapsüllerinin düzgün bir kafein etkisi üretemeyecek kadar küçük olduğunu düşünüyorsanız, Magimix'in bu yeni Vertuo makinesini düşünün. Nespresso’nun yeni Vertuoline kapsül tabanlı sistemi, standart Nespresso kapsül sisteminden tamamen farklıdır. Başlangıç ​​olarak, bölmeler neredeyse iki kat daha büyüktür ve tamamen farklı bir şekle sahiptir, bu nedenle bir Vertuoline makinesinde standart bir Nespresso bölmesi kullanamazsınız veya bunun tersi de geçerlidir.

Vertuo sisteminin en iyi yanı, Espresso ve Double Espresso'dan Gran Lungo'ya, Kupa ve ekstra büyük Alto'ya kadar farklı boyutlarda kapsüller kullanabilmesidir ve bu, onu gün boyunca çeşitli kahveleri sevenler için mükemmel bir seçim haline getirir.

Magimix VertuoPlus, çalışma alanınıza bağlı olarak makinenin arkasına veya yanına yerleştirilebilen 1.8 litrelik devasa bir su deposuyla birlikte gelir. Aynı zamanda sektördeki en büyük kullanılmış kapsül kutusuna sahiptir - 13 büyük bölme için yeterlidir.

Kullanmak için, çıkıntılı gümüş diske yukarı doğru hafifçe vurun ve tüm kapak mekanik olarak yukarı hareket eder. Şimdi bir kapsül karışımını ve seçtiğiniz boyutta açın ve üst düğmeye dokunun. Her bölme, makineye doğru miktarda su ve optimum ekstraksiyon uzunluğunu sağlamasını söyleyen kendi benzersiz barkoduyla birlikte gelir. Benzersiz bir şekilde Vertuo sistemi, yüksek basınç altında sadece buharlı su yerine Santrifüzyon teknolojisini kullanır. Temel olarak kapsül, 7.000 dev / dak'ya kadar olağanüstü hızlı bir dönüşe gönderilmeden önce sıcak suyla doldurulur.

Sonuç, muhtemelen dudaklarınızı dolaştıracağınız en derin, en kalın ve en kremadır. Kabul edelim ki, bazı espresso püristleri bunun sadece bir köpük olduğunu ve kesinlikle bir krema olmadığını söyleyecektir, ancak bu yazar farklı olmaya yalvarıyor çünkü bana göre, gerçek bir kremanın kıvamına sahip, sadece çok daha derin ve daha zengin - bir Guinness'in başı gibi taslak. Aslında o kadar zengin ve kremsi ki, içine bir damla sıcak süt eklerseniz, sıradan bir espressoyu mini bir kapuçinoya dönüştürür.

Bu yazar, test makinesiyle birlikte 12 kapsül içeren çeşitli bir kutu aldı ve Diavolitto Espresso ve Double Espresso Scuro karışımlarının en güçlü ve en tatmin edici olduğunu garanti edebilir. Ancak daha zayıf bir karışımı tercih ederseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Sonuçta, bu sistemin tüm amacı, olabildiğince çok çeşitli zevklere hitap etmektir.

Magimix, bu özel makine ile bir hata yaptı - tutarlı sonuçlar veriyor ve kullanımı çok kolay. Ayrıca devasa su haznesini, muazzam kapsül toplayıcısını ve akıllı otomatik kapsül yükleme ve boşaltma mekanizmasını da seviyorum. Piyasadaki en iyi satın alma.

• OkuyunNespresso Vertuo Plus incelemesi

en iyi nespresso makinesi 2020: KRUPS ESSENZA MINI

2. Krups Essence Mini

En iyi Nespresso makinesi (Vertuo olmayan)

Teknik Özellikler
Genişlik: 8,4 cm Hazne: 0,6 litre Köpürtücü: Yok
Satın alma nedenleri
+ Harika kahve, harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI yok süt köpürtücü £ 89 Amazon'da görüntüle 89,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin89,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin849 Amazon müşteri değerlendirmesi

Bu yazar, yıllar boyunca hem standart hem de kapsül tabanlı sayısız espresso makinesini test etti ve sahiplendi ve Krups makinelerinin en güvenilir ve dayanıklı makineler arasında olduğunu kanıtlayabilir.

Bu zarif, giriş seviyesi Krups ünitesi sadece 8,4 cm genişliğindedir ve en küçük mutfak tezgahları için bile mükemmeldir. Aynı zamanda tatilde yanınızda götürebileceğiniz doğru boyuttadır - sadece kazanı boşaltın, üniteyi plastik bir torbaya sarın ve çantaya koyun.

Essenza Mini'nin kullanımı daha kolay ve pratik olamazdı. Musluğun altına bir espresso fincanı yerleştirin, kolu kaldırın, bir kapsül yerleştirin ve tek veya iki fincanlık düğmesine basın. Kazan iki dakikadan daha kısa süren optimum sıcaklığa ulaşır ulaşmaz kahve otomatik olarak verildiğinden, makinenin ısınmasını beklemenize bile gerek yoktur.

Elbette, küçük kullanılmış kapsül toplayıcı oldukça hızlı doluyor, ancak çekmeceyi dışarı kaydırıp içindekileri geri dönüşüm kutusuna boşaltmak olduğu düşünüldüğünde, bu pek de zor değil.

Bu ince, keskin fiyatlı mücevher, iyi bir krema başlığıyla mükemmel bir espresso dolgusu üretir. Ancak, Nespresso markasında sık sık olduğu gibi, kahvenizin paletli bir yumruk paketlemesini istiyorsanız, bir seferde iki kapsül kullanmanız veya tabii ki bunun yerine bir Vertuo makinesi almanız gerekebilir.

en iyi nespresso makinesi 2020: sage creatista plus

3. Sage Creatista Plus

En iyi yüksek kaliteli Nespresso makinesi

Teknik Özellikler
Genişlik: 17,7cm Hazne: 1,5 litre Köpürtücü: Var
Satın alma nedenleri
+ Sezgisel kontroller + Harika espresso seçenekleri + İyi inşa edilmiş
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı, tabii ki BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 369 £ Amazon'da görüntüleyin£ 369 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 379 Currys PC World 756 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin

İşteen iyi kahve makinesimainstay Sage’nin üçüncü şahıs makinelerden oluşan Nespresso listesine uzman girişi. Creatista mükemmel bir yapıya sahip ve yapımında güven verici derecede büyük miktarda metal kullanılmış, ancak kutsal sedef, olağanüstü derecede pahalı bir şey.

Burada en çok etkileyici olan şey, tipik Sage benzeri sezgisel arayüzdür; kedim, kullanım kılavuzuna bile bakmadan düz bir beyazı kırbaçlamayı başardı. Üstte kısa çekim ristrettodan latte macchiato'ya kadar sekiz kahve stilinden birini gösteren bir LED panel var. Sadece bir seçenek seçin ve işini yapmasına izin verin.

Süt köpürtme çubuğu da mükemmel ve neredeyse tamamen otomatik - basitçe gereken köpük miktarını ayarlayın ve Mont Blanc benzeri zengin, lüks kremsi bir köpük zirvesi için düğmeye basın.

• OkuyunSage Creatista incelemesi

en iyi nespresso makinesi 2020: wacaco nanopresso

(Resim kredisi: Wacaco)

4. Wacaco Nanopresso

En iyi taşınabilir Nespresso ve standart yer cihazı

Teknik Özellikler
Genişlik: 6,2cm Rezervuar: 80ml Köpürtücü: Yok
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten taşınabilir + Mükemmel espresso yapar
Kaçınılması gereken nedenler
-Güçlü parmaklar gerektirir-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI kullanmak için biraz kurnazca £ 32,99 Amazon'da görüntüle 64,99 £ Amazon'da görüntüle 70 £ Amazon'da 435 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Doğru bir sabah vuruşu olmadan çalışamayan seyahat eden bir espresso bağımlısıysanız, bu küçük hayat kurtarıcıyı deneyin - mutfağa bağlı Nespresso makinelerinin herhangi biri kadar zengin ve aromatik espressolar üretir.

Silindirik, seyahat boyutundaki Nanopresso, sadece sıcak su ve biraz kahve telvesi kullanarak gerçek bir espresso yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Bununla birlikte, ayrı olarak satın alırsanızNespresso Adaptörü, gevşek kahve telvesinden kurtulabilir ve bunun yerine bir Nespresso kapsülüne tokat atabilirsiniz.

Kullanmak için öğütülmüş kahve adaptörünü sökün ve Nespresso adaptörünü vidalayın. Şimdi sıcak su ve bir Nespresso kapsülü ekleyin (Kazaar harmanı en güçlü ısırığa sahiptir) ve kremsi krema ile dolu, otantik olarak zengin, aromatik bir espresso için pistonu parmaklarınızla yaklaşık yedi kez pompalayın.

Eğer otel kahvesi yüksek beklentilerinizi nadiren karşılıyorsa, vahşi doğada kamp yapıyorsanız veya sadece hazır bulaşık suyu içen bir akrabanızı ziyaret ediyorsanız, bunlardan birini omuz çantasına koyun ve asla uygun bir kafein fikriniz olmaz. Standart siyahın yanı sıra artık turuncu ve kırmızı renklerde de mevcuttur.

en iyi nespresso makinesi 2020: Dualit Café Plus

(Resim kredisi: Dualit)

5. Dualit Café Plus

Dualit hayranları için temiz ve düzenli bir seçenek

Teknik Özellikler
Genişlik: 18cm Rezervuar: 0,8 litre Köpürtücü: Var
Satın alma nedenleri
+ İyi görünüm + Hem Dualit hem de Nespresso kapsüllerini kullanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Noisy-Rattly metal bardak tutucu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,99 £ Amazon'da görüntüle 105,58 £ Nisbets plc'de görüntüle UK Düşük Stok £ 124,99 Robert Dyas'ta görüntüle

Dualit'in bu standart Nespresso makinesi fazla yer kaplamaz ve kullanımı çok kolaydır - espressodan Americano'ya kadar çeşitli özler sağlayan bir dokunmatik arayüzle donatılmıştır. Aynı zamanda 40 saniyede ısınır - acelesi olanlar için sabah ilk iş olarak evden çıkmak için kullanışlıdır.

Olumsuz tarafı, Café Cino gürültülü ve daha da kötüsü, metal fincan tepsisi, özellikle küçük bir espresso fincanıyla kullanıldığında, biraz titriyor. Artı tarafta, bu sayfadaki çoğu makine kadar iyi bir espresso üretiyor, bu yüzden hala bir göz atmaya değer.

Bu arada, birçok üçüncü taraf Nespresso kapsülü üreticisi gibi, Dualit de Nespresso'nun kendisinden genellikle daha ucuz olan kendi makul fiyatlı kahve ve çay kapsülleri yelpazesini üretir. Bilmen gerektiğini düşündüm.

en iyi Nespresso makinesi 2020: Nespresso Vertuo Sonraki

(Resim kredisi: Nespresso)

6. Nespresso Vertuo Sonraki

Nespresso’nun en yeni Vertuo sürümü

Teknik Özellikler
Genişlik: 14cm Hazne: 1,1 litre Köpürtücü: Yok
Satın alma nedenleri
+ Bir dizi farklı kahve üretir + Espressoda mükemmeller
Kaçınılması gereken nedenler
-Korkunç kapsül kapak mekanizması-Küçük boyutlu su deposu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 79.9979,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin99,99 £ Amazon'da Görüntüleyin

Burada incelediğimiz makine, De'Longhi Vertuo Next tarafından üretilen Nespresso'dur, ancak ana Nespresso makinelerinin çoğunda olduğu gibi, esasen aynı şeyi bulabilirsiniz, ancak Magimix veya Breville tarafından yapılmıştır. Yukarıdaki kazanan Magimix Vertuo Plus gibi, bu model de farklı boyutlardaki Vertuo kapsüllerinden beş farklı kahve içeceği (espresso, double espresso, alto, kupa ve gran lungo) üretebilir. Bu kapsüller, Nespresso'nun standart kapsüllerinden daha fazla öğütülmüş kahve içerir, bu nedenle daha büyük bir hit seviyorsanız, tercih etmeniz gereken sistem budur. Plus, inanılmaz derecede derin kremaya sahip harika espressolar ürettiği gibi, bu modelde de öyle. Çok uzak çok iyi.

Bu ve önceki model arasındaki en belirgin fark, kapsül yükleme sistemidir. Ve burası ne yazık ki yokuş aşağı gittiği yer. Vertuo Plus'ın, kullanımı zevkli parlak bir motorlu kapsül kapağı içerdiği yerlerde, bu, dokunsal kadar yakın olmayan çok basit bir mandal ve kaldırma sistemi kullanır. Aslında, kolu kilitlemek ve açmak için o kadar serttir ki, tüm makine tabanı üzerinde kaymadan görevi tek elle gerçekleştiremezsiniz. Verimli kullanmak için, bir elinizle kolu kaydırırken diğer elinizle kapağı aşağı bastırmanız gerekir. Başka bir deyişle, ellerinizde çok fazla güç yoksa tercih edilecek makine değildir.

Next ayrıca daha küçük bir su deposuna sahiptir (Plus’ın çok daha büyük 1,8 litrelik deposuna karşı 1,1 litre) ve depo, Plus ile yapılabildiği gibi ana ünitenin her iki tarafına da hareket ettirilemez. Bununla birlikte, Next, Plus'tan 10 cm daha kısadır. Her iki makine de aynı boyutta kullanılmış kapsül kutusunu paylaşır - toplamda 10 tane.

Nespresso'nun web sitesinde Vertuo Next'in üç ana çeşidi listelenmiştir: Standart, Premium ve Deluxe. Premium'da metal bardak desteği ve Deluxe'de paslanmaz çelik dökücü gibi birkaç tasarım vurgusu dışında görünüşte hepsi aynı. Bize göre, kademeli fiyatlandırma farklılıkları haklı çıkarmaz, bu nedenle birkaç sterlin tasarruf etmek istiyorsanız, standart sürüme gidin. Ancak daha da fazla tasarruf etmeyi seviyorsanız, bunun yerine Plus sürümünü seçmenizi öneririz. Basitçe çok daha iyi bir tasarım.

en iyi nespresso makinesi 2020: KITCHENAID ARTISAN

7. KitchenAid Zanaatkar Nespresso 5KES0503

Daha büyük mutfaklar için en iyi Nespresso makinesi

Teknik Özellikler
Genişlik: 20,8 cm Rezervuar: 1,4 litre Köpürtücü: Yok
Satın alma nedenleri
+ Büyük su haznesi + Seksi emaye dış yüzey + Altı demleme ayarı
Kaçınılması gereken nedenler
-ÇOK BÜYÜK BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 449,99 Amazon'da Görüntüleyin

Bu 9 kiloluk mutfak krakeri, KitchenAid'in çok çeşitli Artisan gıda hazırlama makinelerinin tüm sıra dışı eski tasarım serüvenlerine sahiptir: ağır kalıp döküm yapı; eğimli emaye dış yüzey; güvenilir bileşen, hepsi burada.

Bu büyük bir şey, akılda tutulması gerekenden biraz daha büyük olması gerektiğine dikkat edin - neredeyse hiç kullanmadığınız tüm diğer küçük mutfak aletlerini temizleyin, çünkü bunu her gün kullanma olasılığınız yüksektir.

Sağlam Artisan üç kez ısınır ve çıkarılabilir 1,4 litrelik su haznesi ve 14 adede kadar genişletilmiş Nespresso kapsülü kapasiteli büyük bir kullanılmış kapsül kabı ile birlikte gelir.

Espresso çıkarma işlemi çok kolay: büyük boy kolu kaldırın, en sevdiğiniz Nespresso karışımını yükleyin, kolu aşağı çekin, önceden programlanmış altı ekstraksiyon ayarı arasından seçim yapın ve düğmeye basın. Birini ayarlamak kısa, güçlü bir vuruş üretirken, altıyı ayarlamak uzun, hafif bir demlemeyi sevenler içindir.

Renk seçimini sever misin? Bu üç seksi renkte mevcut.

en iyi nespresso makinesi 2020: DE’LONGHI NESPRESSO LATTISSIMA PRO

(Resim kredisi: DeLonghi)

8. De'Longhi Lattissima Pro

Köpüklü süt hayranları için en iyi satın alma

Teknik Özellikler
Genişlik: 34cm Hazne: 1,3 litre Köpürtücü: Var
Satın alma nedenleri
+ Kaliteli yapı + Tek dokunuşta iyi teslimat + Ayarlar kişiselleştirilebilir + Süt köpürtücü
Kaçınılması gereken nedenler
-Kahve her zaman GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI istediğimiz kadar sıcak olmayabilir Amazon'a göz atın

DeLonghi tarafından üretilen Nespresso Lattissima Pro'nun cazibesinin merkezinde çok yönlülük yatıyor. Ve siz daha ilk kahvenizi hazırlamadan önce İtalyan ünitesi, temiz paslanmaz çelik hatları ile sağlam bir ilk izlenim bırakıyor. Ayrıca, ne tür bir kahve alacağınızı açık ve net bir şekilde ortaya koyan dijital ekranın hayranıyız. Latte Machiatto kişisel bir vurgu olmalı, ancak tüm seçenekler güvenilirdir. Bu arada Cappuccino'lar da düzenli.

İlk kurulumda, cihaz aynı zamanda oldukça az bakım gerektiriyor gibi görünüyor, neyse ki, 1.3 litrelik uygun boyutlu su kapasitesi ile ihtiyaç duyulan ikmal yolunda pek bir şey yok. Bu arada, makineyi kullanmak aslında kılavuzdan aldığınız ilk izlenimden daha basittir.

Elbette, DeLonghi Nespresso kapsülleri kullanıyor, bu nedenle bir miktar atık üretiliyor, ancak çok yönlülük faktörü, en sevdiğiniz içecek ayarlarını kişiselleştirebilmeniz için güzel bir şekilde oynamaya geliyor. Hepsi de burada, düz beyazlar gibi ve Americano, cazibesini deneyenler arasında popüler bir seçim.

Bununla birlikte, önemli bir nokta, DeLonghi'den alacağınız uygun köpüklü sütündür ve onu elde etme yolculuğu da basittir, tek dokunuşla düğmeye basmak, sizinle kaliteli bir bardak beyaz şey arasında duran her şeydir. Ayrıca kendi kendini temizleme özelliği de vardır, bu da süt köpürtücünün gerektiği zaman ve gerektiği zaman buharla temizlenebileceği anlamına gelir.

DeLonghi'nin ürettiği kahve çok iyi olsa da biraz daha sıcak olmasını da isteriz. Fincan ısıtma seçeneği de yok. Ancak, bu bizi potansiyelinden uzaklaştırmak için yeterli değildir ve makineyi kapatmayı ihmal ederseniz otomatik kapanma özelliği kullanışlıdır.

en iyi Nespresso makinesi 2020: Sage Creatista Uno

9. Sage Creatista Uno

Başka bir muhteşem Sage kahve makinesi

Teknik Özellikler
Genişlik: 16,8 cm Rezervuar: 1,5 litre Köpürtücü: Var
Satın alma nedenleri
+ Kompakt tasarım + Basit düğme kontrolleri + Hızlı ısınma + Kaliteli bileşenler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI dijital ekran yok 329 £ Amazon'da görüntüleyin 329 £ Currys PC World'de görüntüleyin

Hayatınızda başka bir Sage Nespresso makinesi hayal ettiniz mi? Creatista Uno, temanın zarif bir çeşididir. Bu model siyah renkte geliyor ve bu da onu piyasadaki çok sayıda gümüş modelden ayırıyor. Ve tabii ki, benzer seviyelerde simsiyah iyiliğe sahip kahve üretmede fazlasıyla yeteneklidir.

Bu modelden gerçekten hoşlandığımız şey, açıkça kaliteli biraları kolaylıkla üretmek için çok iyi bir şekilde bir araya getirilmiş ve tasarlanmış olmasıdır. Çok sayıda 40 ml Espresso ve 110 ml Lungo demliklerini çok kolay erişilebilen bir yere koyan önceden programlanmış üç kahve türü vardır. Çekicilik, cihazın mükemmel süt köpürtme özelliği ile daha da artar. Sage, sütü doğru köpürtmek konusunda gerçek bir ustalığa sahiptir ve bu makineyi kullanırken elde edilen sonuçlar da bir istisna değildir.

İyi bir kahve makinesinin tüm kolaylık faktörlerini de alırsınız, bu nedenle otomatik temizleme işlevi harika bir izlenim bırakır. Suların sert olduğu bir bölgede yaşıyorsanız sahip olmanız gereken kireç temizleme sisteminin de hayranlarıyız. Belki de bu modelin en çekici yanı basitliğidir. Dijital ekran yok, sadece düğmeler var ve harika bir etki yaratıyorlar. Dahası, bu makine çok hızlı ısınır, bu yüzden zamanı yetersiz olan tipler için harikadır. Sonuç olarak, bu basit, şık ve biraz klasik.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın