Close
  • Ana
  • /
  • Kameralar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Nikon Z6 II fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Nikon Z6 II fırsatları

Selefinden iki kat daha güçlü olan yeni Nikon Z 6 II, iki bellek kartı yuvasına ve birinci sınıf yapı kalitesine sahip tam çerçeve, 24,5 megapiksel bir dijital fotoğraf makinesidir.


Kamera oyunlarını bir sonraki seviyeye taşımak isteyen fotoğraf meraklılarına hitap eden tam çerçeve Nikon, orijinal Z 6'da hafif bir yenilemedir. 2018 selefindeki iyileştirmeler arasında ikinci bir Expeed 6 işlemci ve ikinci bir hafıza kartı yuvası bulunmaktadır.

İkinci kart yuvası, sabit görüntüleri filmlerden veya RAW dosyalarını JPEG'lerden ayırarak iş akışınızı ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, kameranın kullanıcı arayüzünü kullanarak iki kart arasında kopyalama yapabilir veya yuvaları, biri diğerinin yedeği olarak veya bir kart dolduğunda taşma görevi görecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Ekstra performans, saniyede 14 fotoğrafa kadar (öncekinden iki fazla) çekim modu ve saniyede 30 kare hızında 4K video kaydetme yeteneği (ayrıca 24 ve 25p seçenekleri) anlamına gelir. Sürekli otomatik odaklamalı seri çekim modu, saniyede 12 kare ile sınırlıdır.

Nikon Z 6 II


(Resim kredisi: Nikon)

Z montajlı lenslerle uyumlu olan kameranın CMOS görüntüleme sensörü 24,5 megapiksel etkili çözünürlüğe sahiptir, bu da maksimum 6048 x 4024 görüntü boyutu anlamına gelir. ISO 100 ile 51.200 arasında ayarlanabilir.

Kameranın arkasında 3,2 inç eğilebilir LCD dokunmatik ekran ve 3690k noktalı OLED vizör bulunur. Güçlü ama hafif magnezyum alaşımı Nikon Z 6 II'nin çerçevesi için kullanıldığından sağlam ama hafiftir; gövde toza, kire ve neme karşı tamamen sızdırmaz olduğundan harika bir seyahat kamerasıdır.


Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı dahildir, yani kameranın akıllı telefonunuza doğrudan görüntü ve video aktarımı veya uzaktan kontrol edilmesi için bağlanabileceği anlamına gelir. Fotoğraf makinesinin USB-C bağlantı noktası şarj etmek için kullanılabilir ve aynı zamanda sürekli güç sağlar. Bu şekilde bir pil veya güç kablosu takabilir ve istediğiniz kadar çekim yapabilirsiniz.

Video çekimi için, Nikon’un HDMI bağlantı noktasını kullanarak 10 bitlik görüntüleri doğrudan harici bir kayıt cihazına kaydedebilirsiniz.


Nikon Z 6 II, yalnızca gövde kamerası olarak veya Nikkor 24-70 mm veya 24-200 mm kit lensleriyle satın alınabilir. FTZ kitleri, gövde ve F-montajlı Nikkor lenslere uyacak bir FTZ montaj adaptörü ile de mevcuttur.

Aşağıdaki en iyi Nikon Z6 II fırsatlarına göz atın:

Bugünün en iyi Nikon Z6 II fırsatları Nikon Z 6II Aynasız ... BHPhoto1.996,95 $ Ön siparişNikon Z 6II (lens yok ... Crutchfield 1.996,95 $ Anlaşmayı Görüntüle Nikon Z 6II Aynasız ... BHPhoto2.596,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleNikon Z 6II FX Fotoğraf Makinesi Gövdesi ... Crutchfield.com2.596,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?