Close
 • Ana
 • /
 • Oyun
 • /
 • En İyi Nintendo Switch Oyunları 2020: En İyi Switch Oyunlarını Oynayın

En İyi Nintendo Switch Oyunları 2020: En İyi Switch Oyunlarını Oynayın

Nintendo Anahtarıgünümüzün en çok konuşulan ve en popüler oyun platformlarından biri haline geldi. Mevcut donanım neslinin yarısında piyasaya sürülmesine rağmen, bu yarı el tipi cihaz, bu Big N büyüsünü serpiştirdiğinizde daha düşük özelliklerin gerçekten önemli olmadığını kanıtladı. Ve son sürümle birlikteNintendo Switch Lite, Değiştirmek için daha iyi bir zaman hiç olmamıştı!


Nintendo Switch,tüm zamanların en hızlı satan konsoluve bunun da iyi bir nedeni var. Piyasaya sürüldüğünden bu yana, harika RPG büyüsü de dahil olmak üzere bazı inanılmaz birinci taraf ayrıcalıklarına ev sahipliği yaptı.Zelda Efsanesi: Vahşi Nefesve platform oluşturma ustalık sınıfıSüper Mario Odyssey, ikisi de tahtada mükemmel 10'lu puanlar aldı. Liste uzayıp gidiyor: Super Smash Bros. Ultimate, Splatoon 2, Luigi's Mansion 3 ve çok daha fazlası.

The Legend of Zelda: Link's Awakening'in Switch'e özel versiyonu, NBA 2K20'nin tam özellikli taşınabilir versiyonu, Astral Chain'in muhteşem aksiyon-macera polisliği ve herkesin sevimli köylü simülatörünün geri dönüşü ile sahip olunması gereken şarkılar gelmeye devam ediyor. , Animal Crossing: New Horizons!

The Witcher 3: Wild Hunt'ın muhteşem bir limanına ve en son tam yağlı Pokemon oyunu olan Pokemon Sword ve Pokemon Shield'e katılın ve şu anda, kış tatili sezonunda Nintendo Switch gerçekten oynamak için en iyi yer.

Sürekli düşen yeni oyunlar ve paketlerle, orada Switch ile ilgili bir pazarlık olması kaçınılmaz. Bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi Nintendo Switch fırsatlarıŞu anda yeni bir konsol, kontrol cihazı veya aksesuar paketi için pazardaysanız devam edin.


Aslında, şu anda indirimli olan sadece Nintendo Switch konsolu ve Switch oyunları değil, birçok eski sistem ve oyun da. Bu nedenle, Big N'nin genel bir hayranıysanız, o zaman bir göz atmaya değer olabilir.en iyi Nintendo 3DS fırsatlarıveen iyi Nintendo 2DS XL fırsatlarıPazar yeni yıl satış sezonunun pençesindeyken şu anda mevcut.

Tüm söylenenlerle birlikte, bunlar bugün oynanacak en iyi Switch oyunları.


En iyi Nintendo Switch oyunları 2020: koleksiyonunuz için en iyi Switch oyunlarını şimdi edinin

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Origami Kralı, her seviyeye tuhaf, ev yapımı bir his veren gerçek bir Tearaway havasına sahiptir.


(Resim kredisi: Nintendo)

Kağıt Mario: Origami Kralı

Klasik RPG, Ninty'nin mevcut donanım nesline geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Sevimli origami ayarı + 1.000 kat kağıt kollar! + Liman değil!

Paper Mario oyunları, ana çizgi Mario platform oyunlarına büyük bir bağlılık göstermeyebilir, ancak bu, bu uzun süredir devam eden seriyi daha az gerekli kılmaz. Klasik sıra tabanlı RPG'ye alışması kolay bir yaklaşım olarak hizmet veren Paper Mario: The Origami King, bu geleneği klasik Japon kağıt katlama sanatına sevimli bir dönüşle devam ettiriyor.

Tearaway'in kitabından yaratıcı bir sayfa çıkaran Origami King, Paper Mario'nun yeni müttefiki Olive ile birlikte, itibari kralın kargaşaya neden olmasını durdurmak için savaşırken görür. Keşfedilecek çok sayıda yeni yer ve Paper Mario'nun kullanışlı 1.000 katlanmış kolu (düşmanlara saldırmak ve nesnelere ulaşmak için ekrana ulaşmak için) dahil olmak üzere birçok yeni yetenek var.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Ultimate Ninja Storm 4, serinin en büyük taksitidir, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda karakter vardır.


(Resim kredisi: Bandai Namco)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Boruto'ya Giden Yol

Anime kaynak materyaline layık bir arena savaşçısı

Satın alma nedenleri
+ Büyük karakter listesi + Geliştirilmiş savaş mekaniği + Duvar koşusu ve takım özel hareketleri geri dönüyor

CyberConnect2'nin Naruto Shippuden serisi 17 yaşında ve PS2'deki ilk kökenlerinden bu yana, bu arena savaş serisi şimdiye kadar yapılmış en otantik anime uyarlamalarından biri haline geldi. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road to Boruto, bugüne kadarki en büyük kadroyu ve duvarda koşma ve takım tabanlı özel hareketler de dahil olmak üzere savaşta pek çok yararlı yeni değişikliğe sahip.

Bu versiyon, Naruto'nun oğlu Boruto'nun istismarlarının ardından animasyon filme bağlanan büyük Boruto genişlemesini destekliyor. Bir ton kilidi açılabilir içerikle, bu gerçekten Naruto hayranları için bir zorunluluk olan büyük bir paket.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

İmparatorluk, Yıldız Savaşları'nın bu versiyonunda hala çalınıyor, bu yüzden ışın kılıcınızla birçok fırtına birliğini kesmeyi bekleyin.

(Resim kredisi: Aspyr Media)

Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy

Başka bir LucasArts klasiği Switch'te

Satın alma nedenleri
+ Işın kılıcı savaşına daha fazla odaklanma + Çeşitli seviyeler ve görev türleri + Çevrimiçi çok oyunculu için destek

Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast'in Nintendo Switch'e girmesi o kadar uzun zaman önce değildi ve şimdi doğrudan devamı olan Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy'nin bir limanıyla şaşırdık. Nintendo'nun son Mini Direct'in bir parçası olarak duyurulan bu aksiyon-macera, ışın kılıcı savaşını ve klasik (artık tam anlamıyla kanon değilse) Star Wars eğlencesini Nintendo'nun mevcut nesil donanımına getiriyor.

Bu sürüm, Jedi Knight ve Dark Forces'taki önceki oyunlara benzer bir formatı takip ediyor, ancak bu sefer savaş daha çok ışın kılıcı savaşlarına odaklanıyor. Seviye tasarımında çok fazla çeşitlilik var ve hikaye biraz hokey olsa da eğlenceli bir deneyim. Ayrıca, eğlenceli bir çevrimiçi alternatif oluşturan çevrimiçi çok oyunculu (Outast Switch bağlantı noktasından çıkarılmış bir şey) desteği de var.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Re-Elected'in Switch portu, piyasaya sürüldükten sonra yayınlanan tüm DLC'yi de içerir, yani bu çok fazla içerik.

(Resim kredisi: Deep Silver)

Saints 4. Sıra: Yeniden Seçildi

Oval Ofis'e Geri Dön

Satın alma nedenleri
+ Hareket kontrolleri için tüm DLC + Desteği içerir + Sağlam bir açık dünya bağlantı noktası

Hepimiz, Switch'in büyüyen kitaplığının geniş bağlantı noktası yelpazesine (son sürümler ve çok daha eski başlıklar dahil) düştüğünü biliyoruz, ancak orijinalin tüm eğlencesini satan sağlam bağlantı noktaları olduklarında, yalnızca şimdi elde oynatma desteği ile heyecanlanmaktan başka bir şey olmak zor. Saints Row IV: Re-Elected, geçen yılki Saints Row the Third: The Full Package limanından daha büyük ve daha tuhaf bir açık dünya sunan en sonuncusu.

Bu Switch bağlantı noktalarının birçoğunda mevcut olan normal sürüm düşürmeden yalnızca kısmen etkilenen sağlam bir kare hızı ve düzgün görsellerle, Steelport şehrini keşfedebilir, bir uzaylı istilasına karşı savaşabilir ve bir dizi süper gücü serbest bırakabilirsiniz. Evet, gerçek bir NSFW tarzında - tek başınıza ya da kooperatif olarak - şehirde zıplayarak, hızlanırken ve çarpışırken uygun bir Süpermen oyunu hayalleriniz yanıtlanabilir.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Herkes evdeyken tüm aile için aile dostu bir oyun arıyorsanız, bu mükemmel bir seçim.

(Resim kredisi: Nintendo)

Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar

Köye geri dönme zamanı

Satın alma nedenleri
+ Issız bir adada yeni bir köy kur + Yeni arkadaşlar edin! + Rahat bir hızda inşa et ve inşa et

Hayranlar, Nintendo Switch'in 2017'de piyasaya sürülmesinden bu yana yeni bir Hayvan Geçişi için uzun zamandır ve zorluyorlar. Büyük Nintendo birinci taraf franchise'larının çoğu, Ninty'nin hibrit donanımına ulaştı ve şimdi Yeni Ufuklar'ın gelişiyle birlikte AC zamanı.

Tom Nook, her şeyde deneyimsiz olanlar için Animal Crossing, sizi sıfırdan bir topluluk oluştururken gören rahat ve aile dostu bir yönetim simülasyonudur. Kaynak arayacak, evler inşa edecek, köylü arkadaşlarınıza hediyeler verecek ve yaşamak için mutlu ve dostça bir yer inşa edeceksiniz. Yeni Ufuklar bu tanıdık formül üzerine inşa edilir, ancak bu sefer yeni ıssız ada ortamında kendinizi güneşlendireceksiniz. Çok tropikal!

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Üst geçit, her tür dağlık arazide yukarı, aşağı ve etrafında eğlenceli, hızlı ve çılgın yarışlarla ilgilidir.

(Resim kredisi: BigBen Interactive)

Üst geçit

Dağa binmek

Satın alma nedenleri
+ Zorlu arazi yarışı + Ayrıntılı hasar modeli + Türe benzersiz bir bakış

Asfaltta yanan kauçuğun heyecanını ve dökülmesini hepimiz sevmemize rağmen, alışılmadık yoldan çıktığınızda karşılaşacağınız benzersiz bir zorluk var. Çeşitli türlerdeki arazi yarışçıları, Switch'te hoş bir ev bulabilirler - bunun kanıtı için en son WRC ve Monster Energy Supercross kayıtlarına bakın - ve BigBen Interactive'in en son eklemesi, bu çamurlu arayışlara yeni bir boyut katacak gibi görünüyor: dağ sürüşü!

Üst geçit, çeşitli off-road kamyonları ve arabaları bazı zorlu yokuş yukarı parkurların hızlarına çıkarmakla ilgilidir. Bu, makinenizin pistten kaymasını ve hurdaya düşmesini önlemek için mücadele edeceğiniz teknik bir yarış deneyimidir. Bunu, Motorstorm of old ve çok niş Mudrunner oyunları (arazi araçlarında engebeli arazide gezindiğiniz) arasında bir geçiş olarak düşünün.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Bu kostümlerin çoğu doğal oyun yoluyla açılabilir, ancak onları yalnızca kısa bir süre için kullanacaksınız.

(Resim kredisi: Nintendo)

Warface

COD'ye yönelik bir sonraki en iyi şey Switch'e ulaştı

Satın alma nedenleri
+ Oynaması ücretsiz FPS atıcı + Çok sayıda harita + Özelleştirme için çok yer var

Nintendo Switch, güvenilir ve eğlenceli atıcılar kütüphanesini kademeli olarak oluşturuyor ve şimdi bu katlamaya başka bir katılıyor. Warface aslında yedi yıldan beri ortalıkta dolaşıyor ve el konsolunuzda tam dolu bir çok oyunculu FPS sunuyor. Elbette, Activision'ın her yıl çıkardığı hiçbir şey kadar parlak değil, ancak bu geliştirme ve geliştirme yılları, Warface'i oldukça dikkat çekici olmasa da eğlenceli bir nişancı haline getirdi.

Bu, önceki neslin bir FPS'si - hızlı, gürültülü ve hantal. Switch oyuncuları oyuna ücretsiz olarak girebilir ve çok sayıda harita ve modun yanı sıra bazı eğlenceli kooperatif PvE görevlerinin keyfini çıkarabilir. F2P öğeleri, oyunla açtığınız çoğu şeyin, sonunda süresi dolan kiralamalar olduğu anlamına gelir, ancak sonunda onları kalıcı olarak satın almak için yeterince oyun parası kazanabilirsiniz (veya işlemi hızlandırmak için yeterli gerçek hayattan nakit para ödeyebilirsiniz).

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Gwent'in alması gereken pek çok kuralı vardır, ancak yalnızca üç tura sahip olmak çoğu oyunu oldukça hızlı yapar.

(Resim kredisi: CD Projekt RED)

Thronebreaker: The Witcher Tales

The Witcher ve Gwent arasındaki çapraz tozlaşma, ihtiyacın olduğunu asla anlayamazsın

Satın alma nedenleri
+ Harika seslendirme ve yazma + Kısa, güçlü kart tabanlı savaş + Açığa çıkarılacak çok sayıda sır

Sürpriz! Thronebreaker: The Witcher Tales'in PC ve diğer konsollardan Nintendo Switch'e geçiş yapmayacağını belirterek, geliştirici CD Projekt RED sadece 180 gitti ve kart tabanlı RPG'yi Nintendo'nun yarı hibritine getirdi. platform. Çünkü The Witcher 3: Wild Hunt'ı bitirdiyseniz ve Gwent bağlantı noktasının eksikliğinden yakınıyorsanız, ihtiyacınız olduğunu farketmediğiniz otantik geçit budur.

Gwent'in kart tabanlı savaşlarını (daha basitleştirilmiş bir yaklaşımla) normal bir RPG'nin yukarıdan aşağı arayışıyla birleştiren Thronebreaker, her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. Geralt'ın etrafında dönen diğer hikayeleri takip etmek yerine, bu yeni oyun kendisini haydutlar ve canavarlar kadar siyasi entrika ve diplomatik çatışmalarla uğraşırken bulan savaşçı bir kraliçe olan Meve'nin maceralarını takip ediyor. Kıtanın zaten zengin olan duvar halısına katkıda bulunmayı başaran, özenle yazılmış ve güzelce canlandırılmış bir deneyim.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Stranger's Wrath HD daha önce Switch'e geçiş yapmadan önce mobil cihazlarda ve PS Vita'da ortaya çıktı.

(Resim kredisi: Oddworld Inhabitants)

Oddworld: Stranger's Wrath HD

Bir Oddworld tuhaflığı Switch'e ateş ediyor

Satın alma nedenleri
+ Ufak bir nişancı merakı + Elde taşınan bir cihazda harika çalışıyor + 'Canlı' mühimmat hala ilginç bir özellik

Oddworld oyunları yıllar içinde bazı ilginç yan ürünler ve yeniden yapımlar üretirken, bir zamanlar franchise'ın 2005'te orijinal Xbox'ta birinci şahıs bir nişancı üretmesi beklenmiyordu. Neyse ki, bu başka bir Call of Duty klonu değildi, ama orijinal oyunların tüm tuhaflığını alıp onu bir ödül avı simülatörüne kanalize eden bir aksiyon-macera.

Yarı açık dünya seviyeleri, bulup toplayabileceğiniz birden fazla ödül ve arbaletinizi, zırhınızı ve daha fazlasını geliştirmek için becerilerinizi geliştirmenize olanak tanıyan bir seviyelendirme sistemi ile zamanının oldukça ilerisindeydi. Zavallı eski PlayStation Vita'ya bir bağlantı noktası da dahil olmak üzere birkaç yıl önce HD tedavisi verildi, bu nedenle Nintendo Switch'e geçiş hem kaçınılmaz hem de çok uygun oldu. Önceki HD sürümlerinden herhangi birini oynadıysanız, bu çoğunlukla aynıdır, ancak bu merakı kaçırmayı başardıysanız, denemeye değer.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla takım kurabilir ve her türden dev canavarlarla savaşabilirsiniz.

(Resim kredisi: Phoenix Labs)

Korkusuz

Canavar Avı, sadece fiyat etiketi olmadan

Satın alma nedenleri
+ Güçlü oyuncular topluluğu + Çok sayıda canavar çeşitliliği + Uzun vadeli oynamanızı sağlayacak birçok zorluk

Neyse ki, Nintendo Switch'in kendi adına bir Monster Hunter oyunu var - Monster Hunter Generations Ultimate olan gelişmiş port - ancak Monster Hunter World Switch'e soğuk omuz veriyor, taşınabilir oyuncular başka bir tam yağlı çok oyunculu canavar öldürme deneyimi için ağlıyor. Dauntless'ın ücretsiz oynanabilen dünyasına girin.

Warframe, Paladins ve şu anda Switch'teki diğer birçok yüksek kaliteli F2P oyunu gibi, Dauntless, Ninty'nin mevcut nesil donanımında çalışmasını sağlamak için sadece görsellerde birkaç fedakarlık yaparak PC ve diğer konsollarda bulunan aynı deneyimi sunuyor. . Diğer oyuncularla birlikte devasa canavarları izlemek, avlamak ve öldürmek için zengin bir şekilde tasarlanmış, yalnızca çevrimiçi bir RPG'ye girin. Birlikte çalışarak en güçlü düşmanları öldürün, ardından onların kalıntılarını daha güçlü silahlar ve zırhlar yapmak için kullanın. Temelde Monster Hunter, ancak daha sevimli ve indirmesi ve oynaması ücretsiz!

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

EA veya 2K'nın spor çıktıları kadar cilalı olmasa da (en son WWE 2K'yı kaydedin), AO Tennis 2 hala ilk oyundan bir adım ötede.

(Resim kredisi: Big Ant Studios)

AO Tenis 2

Çok gelişmiş bir tenis simülatörü

Satın alma nedenleri
+ Yenilenmiş kariyer modu + Kadro, tenisin en büyük isimlerinden bazılarını içerir + Akademideki becerilerinizi geliştirin

2000'li yılların başında tenis oyunları doruktaydı. Dreamcast'in mücadelelerine rağmen SEGA ve Virtua Tennis serisi, şimdiye kadar yapılmış en iyi sanal saha aksiyonlarından bazılarını oluşturmak için gerçekçi simülasyon ile arcade antikleri arasındaki çizgide yürüdü. Ne yazık ki, tür o zamandan beri oldukça kısırdı (en son Top Spin oyunları hariç), ancak Avustralyalı spor geliştiricisi Big Ant Studios, en son teklifi AO Tennis 2 ile bu muhteşem günleri yeniden canlandırmayı umuyor.

İlk AO Tennis üzücü bir durumda başlatıldı, ancak lansman sonrası tutarlı güncellemeler, onu iyi bir araba simülatörüne dönüştürmeye yardımcı oldu. AO Tennis 2, bunu bir akademi etrafında inşa edilmiş çok daha istikrarlı bir deneyimle (becerilerinizi geliştirmek ve istatistiklerinizi geliştirmek için) ve EA'nın son çabalarına biraz anlatı uyandırmaya çalışan elden geçirilmiş bir kariyer modu ile düzeltmeye çalışıyor. Açıkça çok daha küçük bir bütçe ve ölçekte yapıldı, ancak dizi için ileriye doğru önemli bir adım.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Yeni ve geliştirilmiş dinamik kamera açıları, savaştaki karakterleriniz üzerinde size çok daha fazla yetki verir.

(Resim kredisi: Perchang)

Warhammer Görev 2: Son Zamanlar

Klasik Warhammer dünyasına masa üstü dönüş

Satın alma nedenleri
+ Sıra tabanlı sert savaşlar + Keşfedilecek üç bölge ve 27 yerleşim yeri + Büyü, ateşli silahlar ve yakın dövüşlerden yararlanın

Nintendo Switch, sıra tabanlı savaşçılar için yabancı değil - aslında, tür için bir sığınak haline geldi - bu nedenle, Warhammer Quest 2: The End Times'ın konsol ve PC'ye hazır sürümünün Ninty'nin mevcut haline geldiğini görmek şaşırtıcı değil. gen donanımı. Serinin ilk girişinde olduğu gibi, üç farklı fantezi bölgesindeki zindanları keşfederken dört parti üyesini (12 farklı sınıfta normal tank, menzilli, büyücü ve yakın dövüş türlerini kapsayan) kontrol edersiniz.

Düşman türlerinde ilk oyundan daha fazla çeşitlilik var, bu da daha az tahmin edilebilir ve tekrarlayan bir deneyim sağlıyor. Ve çoğu görev, parti üyelerinizi yükseltmek için ganimet arayışındaki zindanları keşfetmekten ibaret olsa da, silah türlerinin uygun karışımı (yağmalamak için 200 farklı varyant vardır ve konumlar, burada sizi 2020'de savaşmaya devam ettirecek yeterli içerik olduğu anlamına gelir.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Ünvan kahramanı, Batman'in kedi versiyonu gibi görünmekle kalmaz, aynı zamanda kendi başına oldukça iyi bir dedektiftir!

(Resim kredisi: Microids)

Blacksad: Derinin Altında

İnsanbiçimli bir cinayet gizemi ...

Satın alma nedenleri
+ Çizgi romanların aslına sadık bir şekilde yeniden yaratılması + Renkli karakter kadrosu + Telltale'in arka kataloğunun hayranları için

Kavram olarak, çok azı Blacksad: Under The Skin kadar garip ve ilgi çekici geliyor. 1950'lerdeki antropomorfik bir ABD ortamıyla Fransız pazarını hedefleyen İspanyolca yazılmış bir çizgi romanın video oyunu uyarlaması. Coğrafi DNA'nın bu tuhaf karışımına rağmen, Blacksad, sevimli noir dedektif gerilim filmine ilgi çekici bir bakış sunuyor, sadece bir trençkot içindeki bir kedi kaba PI rolünü oynuyor.

Avrupa çizgi roman paneli hissini gerçekten uyandıran baştan çıkarıcı görselleri ve uygun bir şekilde cazip bir film müziği ile bu anlatı odaklı macera, Telltale oyunlarının çıktısını ve yavaş yanan interaktif gerilim filmlerini kaçıran herkese hitap edecek. John Blacksad olarak davayı çözerken bol miktarda şiddet, entrika ve gizem bekleyin.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Nintendo'nun sevimli 3D platform oyunlarıyla olan geçmişini göz önünde bulunduran New Super Lucky's Tale, Nintendo Switch'te kendini evinde gibi hissediyor.

(Resim kredisi: Playful Corp)

Yeni Super Lucky's Tale

Sevimli ve akıllı bir özel nihayet Switch'e sıçradı

Satın alma nedenleri
+ 3B ve 2B platform seviyeleri karışımı + 1000'lerce koleksiyon + Nintendo Switch sahipleri için harika bağlantı noktası

Nintendo'nun Microsoft ile devam eden ilişkisi, konsolun en iyi yeni IP'lerinden biri olan Super Lucky's Tale ile temettü ödemeye devam ediyor ve nihayet iyi bir önlem için aynı zamanda ekstra bir Yeni ile Ninty konsoluna sıçradı. Switch'te iyi çalışmasını sağlamak için birkaç görsel ayarlama yapılmış olsa da nihai sonuç, her yaş için renkli ve ilgi çekici bir 3D platform oyununun sadık bir portu.

Spyro Reignited Trilogy'den hoşlananlar veya uygun bir Banjo-Kazooie devamı için susayanlar için New Super Lucky's Tale, 3B ve 2B tarzı seviyeler ve takip edilecek 1000'lerce koleksiyon içeren karmaşık bir şekilde tasarlanmış seviyeler sunar ve bul. Ve şimdi taşınabilir!

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Bu tam olarak yeni bir oyun olmasa da, Gunslinger hala bir atıcının tüm doğru nedenlerle nasıl canlandırılacağına dair harika bir örnek.

(Resim kredisi: Techland)

Juarez'in Çağrısı: Silahşör

Vahşi Batı'da taşınabilir silahlı çatışmalar

Satın alma nedenleri
+ En iyi Call of Juarez, beklenmedik bir Anahtar serbest bırakma sağlar + Düşmanları hız ve stille öldürerek puanları artırın ve nakit para kazanın + HD Rumble desteğiyle altı atıcıdan çıkan her mermiyi hissedin

Call of Juarez: Gunslinger 2013'te sahneye çıktığında, adında 'Call' yazan diğer atıcı serisi çoğunlukla belirsizliğe gömüldü, ancak tüm hikaye içeriğini kaldırıp her şeyi dizinin köklerine çevirerek Wild West, geliştirici Techland, aniden yeni ve taze hissettiren, arcade odaklı bir çaba gösterdi.

Altı yıl sonra, atıcılar çoğunlukla 2013'te olduğu yerden devam etti, ancak Gunslingers'ın basit yaklaşımı hala Nintendo Switch'te geçerli. Hızlı ve gösterişli öldürmeler için daha fazla puan ve kazanılan nakit ile her silahlı çatışmada yeteneklerinizi ve taşıdığınız silahları kişiselleştirebilirsiniz. Hemen hemen herkesin bir hesaplaşmada vurulduğu o lezzetli spagetti westernlerinin mükemmel bir yeniden yaratımı!

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Düşmanları yanınızdan ayırdıklarında veya geri çekildiklerinde, harcayacak yeterli puanınız varsa hızla öldürebilirsiniz.

(Resim kredisi: Indigo Pearl)

Narcos: Kartellerin Yükselişi

XCOM, uyuşturucu savaşının bir tarafı ile

Satın alma nedenleri
+ Narcos + Countershots'ın ilk sezonuyla olan bağlar, taktik tarzı oynanışın parçalanmasına yardımcı olur + Hem karteller hem de DEA olarak oynayın

Çok az oyun, türlerinin üzerinde XCOM kadar uzun bir gölge bırakıyor, ancak bir avuç oyun, bazı ilginç yeni fikirler ve ayarlarla çoğunlukla mükemmelleştirilmiş bir formül üzerinde riff yapmaya çalıştı. Narcos: Rise of the Cartels, yalnızca lisansıyla değil (onu popüler Netflix TV şovunun ilk sezonuna bağlayarak), aynı zamanda birkaç düzgün oyun mekaniği ekleyerek de bir isim yapmayı hedefliyor.

Her tern'de yalnızca bir birim hareket ettirebilirsiniz, bu nedenle dikkatli olmazsanız kuşatılmak veya üstesinden gelmek kolaydır. Neyse ki, bu yukarıdan aşağıya taktik oyununu bir anlığına üçüncü şahıs nişancı oyununa dönüştüren, gizlice yaklaşan veya geri çekilen düşmanları öldürmenizi sağlayan Countershots adlı bir şey kullanabilirsiniz. Hem Kartel hem de DEA olarak oynama seçeneğiyle, sahip olunması gereken çok sayıda tekrar değeri vardır.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Rekabetçi oyuna çok fazla odaklanmadan bir CCG'nin tadını çıkarmak istediyseniz, bu oyun tam size göre.

(Resim kredisi: Asmodee Digital)

Yüzüklerin Efendisi: Macera Kart Oyunu

Orta Dünya'ya kart savaşı görevleri geliyor

Satın alma nedenleri
+ Yalnız veya ortak oyun + LOTR karakterleri etrafında desteler oluşturun + Çok sayıda taktik derinlik

Nintendo Switch, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir CCG kütüphanesine (toplanabilir kart oyunları) sahiptir, ancak çoğu çevrimiçi oyun ve rekabetçi sıralama etrafında toplanmıştır. Yüzüklerin Efendisi: Macera Kart Oyunu, hikaye odaklı savaşlar hakkında daha fazlasını sunmayı amaçlamaktadır. The Hobbit ve The Lord of the Rings arasındaki etkinlikler sırasında geçen Aragorn, Legolas ve Gimli gibi kahramanlara odaklanan çok sayıda kart destesi inşa edeceksiniz.

Diğer CCG'ler gibi, savaşa gönderebileceğiniz temalı birimlere ve kartlarınızı güçlü yeni efektlerle aşılayan özel kartlara sahip olacaksınız. Karanlık Lord'un kendisi Sauron, sürekli olarak karşılaşacağınız düşmanların (Kuyutorman örümceklerinden Mordor Orklarına kadar) ipleri çekiyor ve sonlandırmanız çok uzun sürerse düşmanlarınızı her an güçlendirebilir. savaş.

En İyi Nintendo Switch oyunu 2020

Just Dance 2020, önceki oyunların formülünü fazlasıyla takip ediyor, bu yüzden Joy-Cons'larınızı alın ve bazı şekiller atın!

(Resim kredisi: Ubisoft)

Just Dance 2020

On yıllık sanal dans

Satın alma nedenleri
+ Çok çeşitli şarkı ve dans rutinleri ile Just Dance'in 10. yılını kutlayın + Ter modu ile yakılan kalorileri izleyin + Çocuk modu, genç oyuncuları motive etmek için özel olarak tasarlanmış sekiz rutin sunar

Kış ayları geldikçe, tek bir anlama gelebilir - başka bir Just Dance oyunu için zaman. Dizi, on yıldır diş ipi, nay-nay ve çeşitli garip popüler dansları yapıyor ve Just Dance 2020 bunu eklektik bir şarkı listesi ve eşlik eden dans rutinleri ile kutluyor.

Bu yılki yinelemede, antrenmanlarını oyunlaştırmaya devam etmek isteyen Ring Fit Adventure'dan ilham alan oyuncular için fitness odaklı bir Ter modu bulunuyor. Artık dans ederken yakılan kalorileri takip edebilirsiniz. Ayrıca, genç oyunculara daha fazla aktiviteye ilham vermek için özel olarak tasarlanmış sekiz rutine sahip yeni bir Çocuk modu var.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Pokemon Sword / Pokemon Shield, hardcore hayranlar için bölücü olsa da, hala o klasik Poke büyüsüyle dolu.

(Resim kredisi: Nintendo)

Pokémon Kılıcı ve Pokémon Kalkanı

Tanıdık canavar koleksiyonundan rafine bir dilim

Satın alma nedenleri
+ Dynamax savaşları hızlı bir kooperatif sunar + Pokémon açık dünyasında ilk deneme + Box Link ile Pokémon'u değiştirin

Bu, Nintendo Switch'in ilk Pokémon oyunu olmasa da - geçen yılki Pokémon: Let's Go Pikachu / Let's Go Eevee'ye gidiyor - sistemde görünen ilk tam yağlı devam oyunu ve franchise ilk kez ve gerçekten bunu yaptı özel olarak taşınabilir bir platformun dışında. Bu nedenle, Sword / Shield (aynı oyunun bir avuç küçük farklılığa sahip iki versiyonu) hem büyük hem de küçük ölçekli hissediyor, tamamen jelleşmeyen eski ve yeni fikirlerin bir karışımı.

Galar'da geçen - Pokémon'un Büyük Britanya'yı ele geçirmesi - Sword / Shield, serinin bir tür açık dünya için ilk denemesini sunuyor, bu nedenle geliştirici Game Freak, siz yeterince büyüyene kadar girilemeyecek kadar yüksek olan Vahşi Alanları tanıtmak zorunda kaldı. deneyimde. Bu, serinin şimdiye kadarki en RPG'si, Pokémon'u aşma yeteneği ve Exp'i artırmaya yardımcı olacak yeni öğeler.

Daha az sayıda Pokémon, özellikle önceki girişlerle karşılaştırıldığında, rütbe kazanıyor, ancak bazı gerçekten harika yeni cep canavarları (özellikle başlangıç ​​üçlüsü) ve bazı yeni savaş türleri (co-op tarzı Dynamax etkinlikleri gibi) tarafından ele alındı. Serinin en yüksek noktası değil ve gerçekten daha büyük ölçeğine kadar yaşamakta zorlanıyor, ancak Pokémon Sword / Shield hala yarı taşınabilir iyiliğin eğlenceli bir dilimi.

En iyi Nintendo oyunları 2020

Seviye atlamak size her gün egzersizleri tamamlamaya devam etmeniz için harika bir neden verir.

(Resim kredisi: Nintendo)

Ring Fit Macera

RPG araştırması fiziksel egzersiz rutinleriyle buluşuyor

Satın alma nedenleri
+ Alt ve üst vücut egzersizleri için Joy-Cons kullanın + Düşmanlarla savaşmak ve 20 dünyayı keşfetmek için + 100 seviyeyi keşfetmek için squat, sprint ve daha fazlasını kullanın

• OkuyunNintendo Ring Fit Adventure incelemesi

Nintendo, en son donanımını kullanmanın yeni yollarını bulmayı seviyor. Labo'nun karton kreasyonları, Ninty'nin umduğu şekilde pazarı yakalayamazken (çok yenilikçi olmasına rağmen), Ring Fit Adventure, Wii Fitness'ın popülaritesine geri dönüyor gibi görünüyor. Plastik bir halka tutucu ve bir bacak kayışı ile Joy-Cons'unuz artık bacak ve kol hareketini izleyerek çömelmenizi, koşmanızı, dönmenizi ve bastırmanızı gerektiriyor.

20 farklı dünyaya yayılmış 100 farklı seviyede kullanılan 60 gerçek dünya alıştırması var. Her egzersizin yoğunluğu ve doğruluğundan etkilenen keşiften savaşa kadar her şeyle oynarken avatarınızın seviyesini yükselteceksiniz. Ter atmak kolaydır ve RPG mekaniğinin rastgele bir şekilde dağılmasıyla, Wii Fitness ve benzerlerinden çok daha önemli bir deneyim haline getirmek için orada bir oyun var.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Luigi'nin üçüncü ürkütücü gezisi, Cadılar Bayramı için tam zamanında gelir ve oynanması gereken başka bir Switch özel sunar.

(Resim kredisi: Nintendo)

Luigi'nin Konağı 3

Mario'nun kardeşi, bir fazlalıktan fazlası olduğunu bir kez daha kanıtladı

Satın alma nedenleri
+ Bir arkadaşınızla tek başına veya ortak çalışarak oynayın + Çözülecek çok sayıda yaratıcı bulmaca + 8 oyunculu çok oyunculu için destek

Orijinal Luigi's Mansion bir GameCube lansman başlığı olarak geldiğinde, hiç kimse bu garip curionun bu kadar sevilen bir seri ve kendi başına böyle harika bir oyun seti olmasını beklemiyordu. 3DS'yi ilk devamı ile süsleyen Luigi's Mansion 3, bulmacayı çözme ve hayalet emme eylemini, sahip olunması gereken başka bir platforma özel olarak Nintendo Switch'e getiriyor.

Bu sefer, Luigi'nin daha ince görünümlü klonu olan Gooigi ile tek başınıza veya eşli oyunda takım kurabilirsiniz. Artık daha fazla bulmaca çözme özgürlüğü için dar alanlardan geçebilir ve gizli alanlara ulaşabilirsiniz. Harika 8 oyunculu ScareScraper ile bazı eğlenceli çok oyunculu mini oyunlar için de destek var!

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Nintendo Switch oyunu, bazı ciddi performans sorunlarıyla birlikte, Güneşe Yakın'ın güzelliğini hala yakalıyor.

(Resim kredisi: Bir Çay Fincanı İçindeki Fırtına)

Güneşe Yakın

Bir anlatı ve bulmaca sürücüsü birinci şahıs odyssey

Satın alma nedenleri
+ Güzel tasarlanmış ortam + Harika seslendirme performansları + BioShock'u kaçıranlar için
Kaçınılması gereken nedenler
-Ciddi optimizasyon sorunları

BioShock'un BioShock: Infinite ve onun muhteşem DLC'siyle son kez yaptığı son vuruşun üzerinden altı yıldan fazla zaman geçti ve bu süre zarfında yalnızca Dishonored gibileri, birinci şahıs eylemiyle anlatı nüansını birleştiren bir deneyim sunmayı başardı. Son dönem Irrational Games'in parlak serisinden epeyce sanatsal ipucu alırken - özellikle karmaşık bir şekilde tasarlanmış art deco ortamı ve bilim adamları tarafından yönetilen haydut bir şehre odaklanan hikayesiyle - ancak Close to the Sun'ın beğenilerle daha çok ortak yanı var. Amnezi veya Outlast.

Kesinlikle bir korku oyunu değil, birkaç kovalamaca sekansı ve çok etkili bir önsezi duygusuyla The Helios olarak bilinen dev gemiyi keşfederken, bazı korku mecazlarıyla flört etmekten kesinlikle mutlu olacak. Zamanınızın büyük çoğunluğu terk edilmiş gemiyi araştırıyor, Tesla'nın büyük ütopyasının bakıma muhtaç duruma düşmesine neyin sebep olduğu ve kendi kız kardeşinizin işin içinde olduğuna dair ipuçlarını ortaya çıkarıyor. Kapıları açmak ve geminin yeni alanlarına erişmek için zamanınızın çoğunu bulmacaları çözmekle geçireceksiniz, ancak böylesine muhteşem bir seviye tasarımıyla, keşfetmek için harika bir yer.

Bununla birlikte, Nintendo Switch sürümünün optimizasyonla ilgili bazı ciddi sorunları var. Çalışır, ancak el tipi bir platformda çalışmasını sağlamak için, bir Çay Fincanı'ndaki geliştirici Storm, sürekli olarak düşen kare hızı sorunlarından dinamik ışık efektlerinin kaldırılmasına ve önemli ölçüde bulanıklaştırma uygulamasına kadar bazı ciddi indirimler yapmak zorunda kaldı. Oynanabilir ve BioShock'ın beğenisine şık bir şekilde kapağını çıkaran bir oyun elde etmek harikadır, ancak başka yerlerde oynanabilen daha kararlı sürümlere kıyasla zor bir satış.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Görsellerine bazı önemli fedakarlıklar yapılmış olsa da, The Witcher 3'ün Switch üzerinde hala inanılmaz göründüğünü inkar etmek mümkün değil.

(Resim kredisi: CD Projekt RED)

The Witcher 3: Wild Hunt Tam Sürüm

Switch'te imkansız bir teknik sihir

Satın alma nedenleri
+ Her DLC parçası (genişletmeler dahil) + Eksiksiz Witcher deneyimi taşınabilir + 150 saatten fazla içerik

The Witcher 3 Wild Hunt, 2015 yılında PC, PS4 ve Xbox One'da piyasaya çıktığında, tüm zamanların en iddialı ve ödüllendirici aksiyon RPG'lerinden biri olarak kendini pekiştirdi. Ve PC için grafiksel bir test kriterine dönüşen bir oyunun dört yıl sonra yarı hibrit bir Nintendo konsoluna bir bağlantı noktası alacağını kim bilebilirdi? Her ne kadar imkansız olsa da, geliştirici CD Projekt RED tam da bunu yaptı ve beklediğinizden çok daha az fedakarlık yaptı.

PC'de düşük ayarlarda The Witcher 3 oynamak gibi. Dokular o kadar net değildir ve bazı ince detaylar kaybolur, ancak modern bir klasiğin tamamen oynanabilir ve tamamen eğlenceli bir versiyonunda hala 150 saatin üzerinde içerik alıyorsunuz. Tüm DLC ve genişletmeler bu, avucunuzun içinde. Gerçekten bugün Nintendo Switch'teki en dikkat çekici bağlantı noktalarından biridir.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Basit görünse de Little Town Hero'nun savaş sistemi aldatıcı derecede derin ve en iyi taktikleri gerçekten öğrenmek biraz zaman alıyor.

(Resim kredisi: Nintendo)

Küçük Kasaba Kahramanı

Pokémon'un yaratıcılarından ısırık boyutunda bir RPG

Satın alma nedenleri
+ CCG tarzı savaş sistemi + Keşfedilecek dev bir dünya yok + Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor savaş

Serideki ilk 'yeni' giriş ve Nintendo Switch'te görünen ilk tam yağlı taksit olan Pokémon Sword & Shield ile bir aydan kısa bir süre içinde piyasaya çıkması nedeniyle Game Freak'ten yepyeni bir RPG IP'si düşürmek biraz akılsızca olabilir. , ancak Japon geliştirici, yeni oyununun cep canavarları dünyasından ayrı duracağına açıkça güveniyor. Ve araştırma ve savaşlar için küçük bir yaklaşım ve bu türdeki diğer oyunların çoğuna kıyasla daha kısa bir kampanya süresi ile kesinlikle biraz farklı bir şey sunuyor.

Keşfedilecek büyük bir dünya yok ve XP için öğütülecek daha küçük düşmanlar yok, bunun yerine tek, orta büyüklükte bir köyle sınırlısınız. Savaş, LTH'nin en önemli parçasıdır ve her biri bir tür patron savaşı olarak hizmet eder. Savaşlar sıra tabanlıdır ve hareketleriniz farklı fikirlerle temsil edilir. Bu fikirler biraz Hearthstone gibi bir CCG'deki kartlar gibi çalışır ve rakiplerinizin fikirlerini en iyi nasıl yok edeceğinizi ve sonunda her canavarı nasıl yeneceğinizi öğrenmeniz gerekir. Aynı zamanda yaklaşık 15-20 saat uzunluğunda olduğundan, çoğu 50 saatlik RPG'den çok daha yönetilebilir bir zaman yatırımıdır.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Yooka-Laylee ve Impossible Lair, yukarıdan aşağıya zindan keşfi ile hızlı tempolu yandan kaydırma platformunun bir karışımıdır.

(Resim kredisi: Nintendo)

Yooka-Laylee ve İmkansız İni

İngiliz platform ikilisi geleceğe bakıyor

Satın alma nedenleri
+ Hızlı tempolu yandan kaydırmalı platform oyunu + Oyunun oynanışını değiştirmek için tonikler iç + İmkansız Sığın seviyesine geçmeden önce kalkanınızı oluşturun

Orijinal Yooka-Laylee 2017'de geldiğinde, PS1 ve N64'ün klasik 3D platform günlerine bir övgü sundu. Bir tür devam filmi olan Yooka-Laylee ve İmkansız Sığın, geçmişe bir aşk mektubu olmaktan çok gelecek için bir görev ifadesidir. Tamamen becerilerinizi ve reflekslerinizi geliştirmekle ilgili olan, baştaki Impossible Lair'i (sonuna kadar en iyi becerileri gerektiren süper zor bir seviye) üstlenmekle ilgili yüz tempolu, yandan kaydırmalı bir platform oyunu.

Skylanders hayranlarının ve diğer Diablo-lite zindan tarayıcılarının hayranlarının takdir edeceğini keşfetmek için yukarıdan aşağıya bir dünya var, bu yana kaydırma seviyelerinde gerçek bir Rayman Origins / Legends hisleri var, sırları ve anahtarları şeklini ve akışını değiştiren. anında seviyeleri. Eşit ölçüde eğlenceli ve zorlu Yooka-Laylee, sonunda 2020 ve sonrasında bir yeri olduğunu kanıtladı.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Untitled Goose Game'in basit sanat tarzı, kendine özgü çekiciliğine gerçekten katkıda bulunuyor.

(Resim kredisi: House House)

İsimsiz Kaz Oyunu

2020'nin en büyük bağımsız şarkılarından biri

Satın alma nedenleri
+ Şüphelenmeyen köylülerin etrafında gizlice dolaşın + Şüphelenmeyen köylülerin peşine düşün + Komut üzerine korna çalın

Son zamanlarda video oyunu sosyal medyasını kontrol ediyorsanız, muhtemelen Untitled Goose Game'i duymuşsunuzdur. Adından da anlaşılacağı gibi, yerel köyde herkesin gününü mahvetmeye karar veren çok yaramaz bir kaz rolünü üstleniyorsunuz. Köylülerin arasında gizlice dolaşıp şakalar kurabilir, birinin bahçesine taş fırlatabilir, nefretlerini çalabilir ya da kanatlarınızı çırparak ve iyi bir korna çalarak onları evlerine geri kovalayabilirsiniz.

Tıpkı Abe's Odyssey ve ondan önceki klasik Grand Theft Auto gibi, Untitled Goose Game'de de muhteşem bir sese adanmış bir düğme var. Bu durumda, karşılaştığınız her fakir köylüyü evlerine kadar kovalarken yapacağınız tüm bu abartılı kornaların kaynağı budur. Çünkü kuş olacaksan, kafasında kaos olan huysuz biri de olabilirsin!

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Nintendo Switch'teki FIFA 20, özellikle bu kadar yüksek bir fiyat noktasında hayranların hak ettiği sürüm değil.

(Resim kredisi: EA)

FIFA 20: Eski Sürüm

Switch sahipleri için eşleştirilmiş bir sürüm

Satın alma nedenleri
+ Güncellenmiş kitler ve ekipler + Performansta bazı küçük iyileştirmeler
Kaçınılması gereken nedenler
-Yeni mod veya yenilik yok

Nintendo Switch'teki futbol taraftarları, EA'nın 2017'den bu yana iki tam sürüm basımı çıkarmasıyla (her iki durumda da Yolculuk hikaye modlarını kaçırmalarına rağmen) resmi footie simülasyonları ile kutsandı, ancak hayranlar hala bulunan tüm yeni özellikleri ve oyun geliştirmelerini alıyorlardı. diğer donanımda (düşük kaliteli görsellerle de olsa). Ancak, bilinmeyen nedenlerden dolayı (satışların beklentileri karşılamadığını veya Switch'te aktif olarak çevrimiçi oynayan oyuncu sayısının yeterince yüksek olmadığını varsayabiliriz), EA bu ​​yılki FIFA'nın Eski Sürüm olacağına karar verdi.

Bu, temelde, önceki nesil oyuncuların yıllardır oynadıkları sürümü aldığınız anlamına geliyor - o kadar etkili bir şekilde adı FIFA 20: Eski Sürüm, ancak güncellenmiş menüler, formalar ve takım kadrolarıyla etkili bir FIFA 19. Bu, PS Vita'nın şimdiye kadar sahip olabileceğinden daha fazlası, ancak Switch'i konsolunu tercih eden FIFA hayranları, VOLTA Football'un beğenilerini görmek için hayal kırıklığına uğrayacaklar - FIFA Sokak tarzı mod, oyunun yeni merkez modu olarak pazarlanmayacak - olmayacak kendi versiyonlarında görünecek.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

The Legend of Zelda: Link's Awakening, hem geri dönen hayranlar hem de yeni gelenler için mükemmel bir yeniden yapım.

(Resim kredisi: Nintendo)

The Legend of Zelda: Link's Awakening

Game Boy'un en iyi oyunlarından birinin sadık bir şekilde yeniden yaratılması

Satın alma nedenleri
+ Koholite Adası'nın yenilenmiş bir sürümünü ziyaret edin + Klasik görevlerin ve alanların rekreasyonu + Özel zindan düzenleri oluşturun

Legend of Zelda serisi, oyunun en sevilen serilerinden biri olarak kendini pekiştirdi ve A Link to the Past, Ocarina of Time ve Breath of the Wild gibi girişler, serinin en büyük başarılarından bazıları olarak haklı olarak kendilerini kanıtladı. Başlangıçta Game Boy'da bir ALttP limanı olan 1993'te piyasaya sürülen Link's Awakening, sonunda Game Boy Color'da DX formunda piyasaya sürüldüğünde kendi kültünü kazandı. Nintendo, orijinalin büyüsünü yeniden yaratırken, modern bir Ninty tasarım ruhu ile aşılayarak, burada bir Nintendo Switch'e özel olarak tamamen yeniden yapılmış versiyon.

Yani orijinal yukarıdan aşağıya RPG hayranıysanız, aynı Koholite Adası köylülerini anında tanıyacak, aynı sırların çoğuyla karşılaşacak ve Link'i yeni ve daha önce keşfedilen ekstra güçlerle aşılayan birçok öğenin kilidini açacaksınız. haritanın alanları. Daha fazla tekrar değeri eklemek için, farklı oda kombinasyonlarıyla kendi zindan düzenlerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan, toplanacak özel Oda Taşları vardır.

En İyi Nintendo Switch 2020

Armored Core oyunlarının hayranıysanız, Daemon X Machina bu mekanik şekilli kaşıntıyı gıdıklayacaktır.

(Resim kredisi: Nintendo)

Daemon X Machina

Zırhlı Çekirdeğin manevi halefi

Satın alma nedenleri
+ Mech'inizi n'inci dereceye göre özelleştirin + Mech dövüşü hızlı ve çılgınca + Erken başlarda çok sayıda görev çeşidi

FromSoftware, Souls şablonunun çeşitli enkarnasyonlarına adanmış gibi göründüğü için (Game of Thrones yazarı George RR Martin, Elden Ring ile gelecek proje bile tanıdık bir şeyi ima ediyor), uzun süredir uykuda olan Armored Core serisinin hayranları uygun bir mekanik mutlu takip. Nintendo Switch'e özel Daemon X Machina uygun bir devam filmi değil, ancak uzun süredir dizi yapımcısı Kenichiro Tsukuda ile birlikte, şu anda alacağımız kadar yakın.

Görsellerinde renkli, neredeyse cel-shaded kalitesi ile DXM zaten göze hitap ediyor. Ve makinenizin parçalardan (istatistiklerinizi etkileyen) görünümlere ve tasarımlara (moda anlayışınızı etkileyen) neredeyse her yönünü özelleştirme yeteneği sayesinde, ekrandan atlamayı asla bırakmaz. Aksiyon hızlıdır ve makinenizin ağırlığı ve ağırlığı, özellikle yarı açık dünya ortamında çok sayıda patron büyüklüğündeki düşmanlarla savaşırken iyi sonuçlanır.

En iyi Nintendo oyunları 2020

NBA 2K20 tam bir revizyon değildir, ancak diğer sürümlerle tam uyum bu sürümü Switch'te şimdiye kadarki en iyisi yapar.

(Resim kredisi: 2K)

NBA 2K20

Visual Concepts'in basketbol simülasyonu çıtasını yükseltiyor

Satın alma nedenleri
+ Switch'teki tam sürüm, nihayet + Seviye belirleme iyileştirmeleri gerçekten yardımcı oluyor + Hikaye modu harika

Eylül geldi ve bununla birlikte, konsol ve PC için tasarlanan bir sonraki spor simsleri de geldi. NBA 2K20 en son ve geliştirici Visual Concepts, serinin son yıllarda katlandığı bazı sorunların üstesinden gelmeyi hedefliyor. Mahalle artık antrenman, özelleştirme ve maçlar arasında geçiş yapmayı çok daha kolay hale getirmek için yenilendi ve balya makinenizi yükseltmek için VC kazanmak çok daha hızlı ve daha adil (eziyet hala orada olsa da). Yeni hikaye modu, dizinin şimdiye kadar ürettiği en iyi moddur ve Idris Elba, karışıma çok ihtiyaç duyulan bazı ağırlık ve yürek katar.

NBA 2K20'yi Switch üzerinde satmaya gerçekten yardımcı olan bir diğer özellik - NBA 2K19 ve 2K18'den çok daha fazlası - tüm sürümlerde tam özellik eşitliğini koruma kararıdır. Önceden, Switch sahipleri The Neighbourhood sosyal merkezi veya Story modu olmadan oynamak zorunda kalıyordu. Neyse ki, her ikisi de elde taşınan kullanıcılar için tüm ihtişamlarına dahil edilmiştir. Elbette, tüm bu mikro dönüşümleri ve VC sistemiyle birlikte gelen sürekli öğütmeyi alıyorsunuz, ancak en azından 2K serisi, EA'nın FIFA 20'yi Switch üzerinde 'Legacy Edition' yapma konusundaki hayal kırıklığı yaratan kararının önüne geçmedi. kelimeler, takım ve kit güncellemeleri ve daha fazlası değil).

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Zincirlediğiniz her canavar, uzun menzilli bir yay veya daha yüksek platformlara çıkma yeteneği gibi farklı bir güç sunar.

(Resim kredisi: Nintendo)

Astral Zincir

Bayonetta 2'den beri en iyi PlatinumGames oyunu

Satın alma nedenleri
+ PlatinumGames için forma dönüş + Parlak, içgüdüsel savaş + Batman tarzı dedektiflik çalışması

PlatinumGames'in garip bir soyağacı var. Vanquish, Bayonetta oyunları ve Wonderful 101'de son 10 yılın en iyi oyunlarından bazılarını üretti, ancak aynı zamanda bazı çok unutulabilir lisanslı bağlantılar da üretti (Transformers: Devastation kimse mi?). Neyse ki, Japon stüdyosu Nintendo Switch'i ödüllendiren en iyi oyunlardan biri olan Astral Chain ile formunu yeniden keşfetti.

Astral Chain, sizi Chimera olarak bilinen istilacı bir uzaylı gücünün dünyayı istila etmesini durdurması gereken güçlendirilmiş (ve doğal olarak çok iyi görünümlü) bir polisin yerine koyar. Combat, stüdyonun çok iyi yaptığı hızlı, çılgın gerçek zamanlı formülü kullanıyor ve kendinizi yeni Chimera'ya 'zincirleyerek' ve savaşta güçlerini açığa çıkararak seçeneklerinizi genişleteceksiniz. Suç mahallerini veya ipuçlarını araştıracaksın (Batman: Arkham'ın Dedektif Modu'nu düşünün) ve hatta bakırınızı fütüristik bir bobby gibi görünecek şekilde özelleştireceksiniz!

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Ölüm, Miami Hotline'daki öğrenme sürecinin bir parçası ve her ölüm sizi o mükemmel koşuya yaklaştırıyor.

(Resim kredisi: Devolver Digital)

Hotline Miami Koleksiyonu

Miami'de vakit geçirmek

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz film müziği (özellikle WN'de) + Acımasız ultra şiddetli oyun + En iyi zaman ve skor için yarışın

Hotline Miami, Hotline Miami Collection formunda nihayet Nintendo Switch'te. Antoloji, orijinal ve Hotline Miami 2: Wrong Number da dahil olmak üzere her iki oyunu da içeriyor ve her ikisi de, konsollar ve taşınabilir cihazlar üzerindeki önceki bağlantı noktaları sayesinde hibrit bir konsolda mükemmel bir şekilde evde.

Orijinalin dar ve yakın alan haritalarından, Wrong Number'daki maskelerin daha büyük özelliklerine ve becerilerine kadar, Hotline Miami, yukarıdan aşağıya, çift çubuklu şiddeti ile 2012 ve 2015'te olduğu kadar heyecan verici ve bağımlılık yapıcı. Ekstra içerik yok (ve beklendiği gibi seviye editörü yok), ancak her iki oyun da ister avuç içi ister yuvalı modda oynanacak kanlı bir isyan.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Renkli karakterler, öğretme egzersizleri ve sıra tabanlı dövüşün karışımı Üç Ev'e çok farklı bir tat katıyor.

(Resim kredisi: Nintendo)

Yangın Amblemi: Üç Ev

Sıra tabanlı savaş okula geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Fire Emblem mitosunda yepyeni bir ortam + Üç farklı ev, çok farklı üç hikaye deneyimi yaratıyor + Sıra tabanlı dövüşe dahil olmak

Fire Emblem serisi son zamanlarda birkaç tuhaf dönüş yaptı (mobil cihazlara ve Dynasty Warriors tarzı mega savaşların dünyasına taşınıyor), ancak klasik anlatı güdümlü sıra tabanlı savaşa geri döndüğünde her zaman taze hissetmeyi başarıyor ve yine heyecan verici. Bu nedenle, Switch'teki bazı ilginç yeni eklemelerin yanı sıra bu klasik formülü sergileyen Fire Emblem: Three House'u görmek şaşırtıcı değil.

Prestijli Officer's Academy'de bir profesör olarak, üç farklı eve bölünmüş yarının liderlerine ders vermek sizin göreviniz. Kendiniz savaşa girmeden önce, okulda öğrencilerden ve öğretim üyelerinden bilgi toplayarak dolaşacaksınız. Savaş, birliklerinizi savaşta nasıl kullandığınıza verilen sorumlulukla birlikte, hala sıra tabanlı ve taktiksel bir meseledir. Hepsi kendi benzersiz kişiliklerine sahip devasa bir karakter kadrosuyla FE serisi geri döndü ve iş anlamına geliyor.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Kendi kahramanınızı veya kötü adamınızı özelleştirebilir ve hatta seviye atladıkça yeni güçlerin ve niteliklerin kilidini açabilirsiniz.

(Resim kredisi: Warner Bros)

Çevrimiçi DC Evreni

Deneyimli bir MMO Switch'e saldırıyor

Satın alma nedenleri
+ Tam gelişmiş bir MMO'nun fantastik limanı + Oynaması ücretsiz kampanya ve ekstra görevler + Tek başına oyna veya diğer oyuncularla bir araya gel

DC Universe Online, oldukça uzun bir süredir piyasadaydı ve orijinal sürüm, önceki nesil konsolların hala sağlıksız olduğu 2011'de piyasaya sürülüyordu. O zamandan beri birden fazla platformda piyasaya sürüldü ve çok sayıda içerik güncellemesi ve teknik revizyon aldı. Artık oynaması ücretsiz MMO, Switch'te ilk kez en gelişmiş durumuna geliyor.

Kendi kahramanınızı veya kötü adamınızı tasarlayıp özelleştireceksiniz ve DC Comics kanonundaki tanıdık karakterler tarafından yönlendirileceksiniz. Gotham'ı diğer küresel oyuncularla dolu özel bir sunucu ile keşfedecek ve Atlantis'in derinliklerinde Braniac ve daha fazlasıyla savaşacaksınız - ve daha pek çok şey. Tam kampanya ve devam eden birçok etkinlik ücretsizdir, ancak ek bölümler ve ekstra kozmetik öğeler mikro dönüşümler gerektirir. Switch'te tam yağlı bir MMO'nun sağlam bir portu.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Takımınızı yeni mutasyonlarla özelleştirebilir, silahları ve teçhizatı özelleştirebilirsiniz.

(İmaj kredisi: The Bearded Ladies Consulting)

Mutant Sıfır Yılı: Cennete Giden Yol

Taktik gizli eylem ... mutantlarla

Satın alma nedenleri
+ Gizli ve taktik savaş karışımı + Seed of Evil genişlemesini içerir + Switch için iyi optimize edilmiş

XCOM'un permadeath'ını taahhüt etmek zorunda hissetmeden, taktik türüne her zaman bir şans vermek istediyseniz, Mutant Year Zero: Road to Eden'ın daha erişilebilir dünyası taktik dualarınızın cevabı olabilir.

Eski Io Interactive yeteneğini (Hitman şöhretine sahip) içeren bir geliştirici tarafından yapılan Mutant, insanlığın yeni beceriler ve güçler elde etmek için mutasyona uğradığı kıyamet sonrası bir İsveç'te geçiyor. Eğitimli avcılardan oluşan bir toplulukla (mutant ördek ve yaban domuzu dahil), gizliliği kullanarak düşman gruplarını birer birer yok edebilecek ve takımınızı yeni yeteneklerle mutasyona uğratmak için özel değiştiriciler kullanabileceksiniz.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Bu 'resmi' Switch ekranları, son Switch versiyonunu tam olarak yansıtmasa da, oyun hala üçlü-A portu olarak harika görünüyor.

(Resim kredisi: Bethesda)

Wolfenstein: Youngblood

Dişleri olan kanlı bir kooperatif nişancı

Satın alma nedenleri
+ Tek başına veya çevrimiçi / yerel iş birliği modunda oynayın + Seçtiğiniz kız kardeşinizi yükseltin ve silahları özelleştirin + Daha fazla açık uçlu seviye tasarımı

Wolfenstein: Youngblood, muhteşem The New Colossus'un tam bir devamı olmasa da - daha çok Far Cry New Dawn'a benzer daha küçük ölçekli bir olay - hikayeyi ve diziyi bir şekilde ileriye taşıyor. Başlangıç ​​olarak, 1980'lerde Neu Paris'i keşfederken solo, yerel veya çevrimiçi oynayabilme özelliğiyle, serinin ilk kooperatif oyunu. Tam oyuna sahip olmayan bir arkadaşınızla oyunu oynamak için özel bir Buddy Pass bile kullanabilirsiniz.

Önceki oyunlardan aynı tanıdık silah sesleri geri dönüyor, bu nedenle av tüfeği, SMG'ler ve bol geri tepmeli tabancalar ve fışkıranlarda kan dökerken mermileri emen düşmanlar bekleyin. İşbirliği modunda oynamak, partnerinizle kısa süreli sağlık veya zırh enjeksiyonu gibi kısa destekleri paylaşmanıza olanak sağlarken, yeni One Life sistemi, bir kız kardeşin kanaması kaldığında tükenen üç ortak canınız olduğunu görecek. Bu kalpleri de değiştirebilirsiniz, ancak yalnızca ikinizin de işlem yapmasını gerektiren nadir sandıkları açarak.

Bu sefer etrafta çok az görev var, bu yüzden Youngblood, The New Colossus'tan belirgin şekilde daha kısadır, ancak seviye tasarımına daha açık uçlu bir yaklaşımla biraz daha fazla tekrar değeri sunar. Dishonored ölçeğinde değil - Dishonored 2'yi geliştiren Arcane Lyon, oyunu MachineGames ile birlikte geliştirdi - ancak gizlilik artık daha uygun bir seçenek. Switch sürümü görsel bir düşüşe geçti ve eylem arttığında bulanıklık miktarı gerçekten göze çarpıyor, ancak çoğu zaman Nazileri fark edemeyecek kadar kanlı bir hamur haline getirmekle meşgulsünüz.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Ekibinize farklı üyeler ekleyin ve benzersiz ve güçlü süper hareketler oluşturmak için güçlerini birleştirin.

(Resim kredisi: Nintendo)

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Öngörülebilir ama eğlenceli bir kooperatif kavgacı

Satın alma nedenleri
+ Marvel kahramanları ve kötü adamlarından oluşan dev bir liste + Yerel ve çevrimiçi dört oyunculu kooperatif için destek + Nintendo Switch'e özel

Avengers: Endgame için ekrandaki Marvel özelliklerinin fazlalığı, süper kahraman takımlarına olan arzunuzu doyurmak için yeterli değilse, o zaman Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order'ın arcade kavgası aksiyonu, çizgi roman oburluğunuzu tatmin edecektir. . Serinin bir önceki girişinden bu yana on yıldan fazla bir süre geçmesine ve geliştirme görevlerinin Japon stüdyosu Ninja Team'e geçmesine rağmen MUA3, çok az sapma ile serinin toplama ve oynama doğasını takip ediyor.

Bu nedenle, robotlar, serseriler ve ninjalarla savaşmak için bazı arkadaşlarınızla takım oluşturduğunuzda en iyi şekilde çalışan eğlenceli ve keyifli bir dövüşçüdür. Eylem biraz tekrarlanabilir, ancak TN bununla mücadele etmek için elinden gelenin en iyisini yaptı ve yalnızca iki kahraman birbirine yakın olduğunda etkinleştirilebilen takım hareketlerini kullandı. Ekibinizi ekstra güçlendirmelerle özelleştirebilirsiniz, bazı kombinasyonları seçerken takımınıza daha da fazla nitelik kazandırır.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Grup olarak şehirler inşa etmek ve görevleri tamamlamak istiyorsanız, yerel veya çevrimiçi olarak en fazla üç oyuncuyla takım kurabilirsiniz.

(Resim kredisi: Square Enix)

Dragon Quest Builders 2

Dragon Quest spin-off sonunda Minecraft'ın gölgesinden çıktı

Satın alma nedenleri
+ Hem yerel hem de çevrimiçi işbirliği için destek + Bol araştırma ve kaynak yönetimi + Hem DQ hayranları hem de daha genç Minecraft oyuncuları için harika

Orijinal Dragon Quest Builders'ın görevi, ana hat DQ serisinin RPG arayışını bir inşaat oyununun kaynak yönetimi ve yaratıcılığıyla dengelemek zorunda kaldı. Sonuç oldukça harikaydı, ancak devam filmi neredeyse her şekilde gelişiyor. Ana gelişme, yerel veya çevrimiçi olarak en fazla üç diğer oyuncuyla birlikte çok oyunculu kooperatifin dahil edilmesidir.

Bu yeni yineleme yalnızca daha yüksek oyuncu sayısıyla ilgili değil, keşfedilecek daha fazla bölge ve alan çeşitliliği ile ilgili. Eşsiz görevlerin yanı sıra, bu yerel ayarlar özel üretim öğelerine de sahip olacak, bu nedenle uzak ve geniş alanları keşfetmek artık daha ödüllendirici. Biraz daha hızlı seyahat etmek isterseniz, bu sefer yüzebilir ve uçabilirsiniz.

Hasat aynı zamanda, mahsullere bakma ve elde edilen verimi yol boyunca inşa edeceğiniz mezraları, kasabaları ve şehirleri desteklemek için kullanma ihtiyacı ile bu sefer daha fazla odaklanıyor. İster bir DQ delisi olun, ister Minecraft'a iyi bir alternatif arıyorsanız, Dragon Quest Builders 2, ikisinin ince bir dengesini sunuyor.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Güvenilir balyozunuz, ister bir binayı yıkmak ister Mars'ın arazisinde bir düşmanı ezmek için olsun, en iyi arkadaşınız olacak.

(Resim kredisi: THQ Nordic)

Kırmızı Grup: Gerilla Re-Mars-tered

Bu açık dünya Marslı nişancı oyununda her şeyi yok edin

Satın alma nedenleri
+ Binaları gerçek zamanlı olarak yıkın + Çok oyunculu modlar için destek içerir + DLC standart olarak bulunur

Red Faction oyunları, yok etme teknolojilerinin gücüyle övündüler ve GeoMod Engine'in 2009'un Red Faction: Guerrilla'sından daha büyük potansiyelini hiçbir oyun özetleyemedi. Geliştirilmiş dokular, post-processing ve gölgelendiriciler içeren Re-Mars-tered versiyonu geçen yıl piyasaya sürüldü, ancak şimdi nihayet Nintendo Switch'e sıçradı.

Bu sürüm de mücadele etmiyor. Oyunu Performans veya Kalite modlarında çalıştırmayı seçebilir, daha istikrarlı bir kare hızına veya gelişmiş ayrıntıya vurgu yapabilir, ilki, tüm yapıyı bir balyoz ve bir balyozla yıkarken gerçekten hayranlık uyandıran yıkım anlarına olanak tanır. uzaktan kumandalı patlayıcı çantası. Açık dünyada her zamanki üçüncü şahıs nişancı oyununuz, ancak tüm bu yıkım fırsatları gerçekten daha sıradan görev tasarımlarına yardımcı oluyor.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Aynı ekrana öğeler ekleyip ayarlayarak bir arkadaşınızla birlikte seviyeler oluşturabilirsiniz.

(Resim kredisi: Nintendo)

Süper Mario Yapıcı 2

Mario markalı seviye tasarımı nihayet Switch'e geliyor

Satın alma nedenleri
+ Her zamankinden daha fazla araç, seviye tasarımı ve şablon + İki oyuncu aynı ekranda bir seviyeyi düzenleyebilir + Kreasyonlarınızı çevrimiçi paylaşın

Super Mario Maker, unutulabilir Wii U ile batırılan birçok unutulmaz mücevherlerden biriydi, ancak Nintendo, Mario Paint günlerine bu geri dönüşün belirsizliğe kaybolmasına izin vermedi. Şimdi Nintendo Switch için tam kapsamlı bir devam filmi üretildi ve daha da fazla seviye oluşturma özelliği ile doludur.

İlk oyunda olduğu gibi, tüm Super Mario arka kataloğundaki temaları, karakterleri, engelleri ve daha fazlasını kullanarak kendi 2D ve 2.5D seviyelerinizi tasarlayabilirsiniz. Başlamanız için 100 seviye uzunluğunda bir kampanya ve kooperatifte seviyeler oluşturma seçeneği var. Ayrıca kreasyonlarınızı çevrimiçi olarak paylaşabilir ve diğer kullanıcılar tarafından yapılanlar üzerinde kendinizi test edebilirsiniz.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Crash Team Racing - Nitro Fueled, orijinalde sevdiğiniz her şeyi alır ve tüm doğru yerlerde ince ayarlar.

Crash Team Racing - Nitro Fueled

Crash Bandicoot tekrar yoluna girdi

Satın alma nedenleri
+ Tüm favori parçalarınız ve karakterleriniz, yeniden tasarlayın + Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu için destek + Takip edilecek tam sezonluk ücretsiz içerik

Yıllarca bir kart yarışçısının gelip taç için Mario Kart 8 Deluxe'e meydan okumasını bekliyorsunuz, ardından bir ay içinde iki damla. İlk önce Sumo Digital'in Team Sonic Racing'iydi, şimdi Crash Team Racing - Nitro Fueled'ın sırası. Activision şu anda 'birçok PS1 klasik sürücüsünü yeniden yapalım' ve bu son teklif, konsolun en iyi yarışçılarından birini yeni bir nesle hızla yaklaştırıyor.

Tüm favori parçalarınız, karakterleriniz ve kartlarınız modern konsollar için yeniden tasarlandı (çoğu zaman unutulmuş PS2 dönemi devamı olan Crash Nitro Kart'tan da dahil olmak üzere) bu şimdiye kadarki en büyük Crash Bandicoot yarışçısı. Ve önümüzdeki birkaç ay boyunca oyunu 'mevsimler' temalı 'mevsimler' ile destekleme planlarıyla (renkli bir maskot olan Spyro the Dragon dahil), Switch oyuncuları 2020 ve sonrasında güçlerini kaybetmelerini sağlayacak çok şeye sahip olacak.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Yepyeni bir lisede hayatla mücadele ederken romantizm, gizem ve biraz dahşet bekleyin.

Dünya Sonu Sendromu

Gerçek kalpli görsel bir roman

Satın alma nedenleri
+ Geliştirici kredileri arasında BlazBlue ve Deadly Premonition + Cinayet gizemi ve korku karışımı + Piyasadaki en yeni VN'lerden biri

Deneyimli bir avuç içi oyuncusuysanız, muhtemelen Japon görsel romanına rastlamış olacaksınız. Ve birçok unutulabilir hikaye olsa da, Doğu'dan gelen en iyi yavaş yanan hikayelerden bazılarını da gördük. Dünya Sonu Sendromu kesinlikle pek çok tipik kutuyu işaretler (yeni bir okula taşınan bir lise öğrencisi, garip gidişatlar ve yol boyunca şanslarını deneyen romantik çıkarlar), ancak bu kinayeleri, folklor fantezisi ve cinayet gizemini karıştıran bir hikaye oluşturarak dengeler. .

Daha da önemlisi, kederin etkilerini ve trajediyi nasıl işlediğimizi keşfederken tüm bunları yapmayı başarır. İngilizce çevirisi bazen bazı yerlerde biraz hantal olabilir, ancak çoğu için bu uzun anlatı, modern gençlik hayatının tuzaklarında gezinmek ve etrafınızda ortaya çıkan fantastik bir gizemde gezinmek açısından sunabileceği çok şey var.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Realm Royale, Fortnite ile muhtemelen en çok ilişkilendirdiğiniz basit mekaniği alır ve öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan birkaç yeni fikir ekler.

Realm Royale

Fortnite sonunda Switch'te biraz rekabet yaşadı

Satın alma nedenleri
+ Paladins'in yapımcılarından + Sınıf temelli karakterler + Oyun içinde yeni silahlar ve güçlendiriciler geliştirin

Fortnite, battle royale türüne hakim olmaya devam ediyor - evet, şimdi bir tür - iyi gemi Nintendo Switch de dahil. Ancak, size Paladins ve SMITE'ı getiren stüdyodan bir BR oyunu olan Realm Royale'den sert bir rekabet yaşanıyor. Yine de büyük ve renkli bir haritaya hava atacak ve yalnızca bir kişi kalana kadar üçüncü şahıslarda diğer oyuncuları vuracaksınız, ancak RR onu gerçekten ayırmaya yardımcı olan birkaç yeni özellik getiriyor.

Sandıklarda yeni silahlar aramak yerine, bulduğunuz ve istemediğiniz her şeyi geri dönüştürebilir ve bu kaynakları, haritanın etrafına dağılmış demirhanelerde silahlardan zırh ve iksirlere kadar her şeyi yapmak için kullanabilirsiniz. Eşyalar yapılırken onu savunmanız gerekecek, bu da her girişimi kendi içinde küçük bir savaş haline getirecek. Ve 'kaptırılırsanız', kaçmanızı sağlayacak şişman küçük bir tavuğa dönüşeceksiniz. Bunu yaparsanız, 10 saniye içinde tekrar silahlı bir kendinize döneceksiniz!

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Çoğu kriket formatı, Küllerin geleneksel tam testlerinin yanına dahil edilmiştir.

Kriket 19

The Ashes'a yeni, tam lisanslı bir bağlantı

Satın alma nedenleri
+ Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yerli Avustralya ekibi + Etkileyici derecede isabetli stadyumlar + Senaryo modu sonsuz potansiyele sahiptir

Kriket oyunları, ragbi temelli olanlar kadar inişli çıkışlı kalite seviyelerine dayandı, bu yüzden Avustralya'nın Big Ant gibi daha küçük stüdyolarına adım atmak ve evde yetiştirilen bir formülü geliştirmek için düştü. Birkaç yıl sürdü, ancak Cricket 19 sonucudur ve Brian Lara serisinin şanlı günlerinden beri oynadığımız en iyi kriket simülatörüdür.

Yapay zeka, önceki Ashes oyununda çok geliştirildi, bowling oyuncuları kırışıktaki davranışınıza tepki veriyor ve saha oyuncuları çok daha gerçekçi yakalamalar yapıyor. Vuruş fiziği bazen tahmin etmek biraz zor olabilir, ancak genel olarak topa vurmak tatmin edicidir, özellikle de toplamınıza iyi kazanılmış bir sınır eklediğinizde. Kariyer modu, oyuncunuzu bir perk sistemi ile kademeli olarak geliştirmenize olanak sağlarken, Senaryolar modu, topluluk genelinde potansiyel olarak sonsuz zorluklar sunar.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Mario Kart 8 Deluxe kadar incelikli olmasa da, Sonic Team Racing, Switch'e iyi bağlanan iyi bir kart yarışçısıdır.

Team Sonic Racing

Mario Kart 8 Deluxe'e eğlenceli ve güvenli bir alternatif

Satın alma nedenleri
+ Uçan ve eğlenceli yarış modeli + Takım tabanlı mekanikler özel güçler sağlar + Bölünmüş ekran yerel ve çevrimiçi çok oyunculu için tam destek

Bu yaz ufukta zaten Crash Team Racing Nitro-Fueled ile Nintendo Switch oyuncuları kendilerini eğlenmek için bir dizi arcadey kart yarışçısı buluyor. Zaten yıldız olan (ama şimdi dişte biraz uzun) Mario Kart 8 Deluxe, Sumo Digital'in Sonic & All Stars Racing Transformed'ın uzun zamandır beklenen devamı olan Team Sonic Racing.

Dönüşen araç işi, daha sıkı bir yarış modeli ve takım oyununa vurgu yapmak için bırakıldı. Yarışçılar artık takımlarda rekabet ediyor ve müttefiklerinizle birlikte olmak, rakiplerinizi alt etmek için ekstra güçlendirme ve silahlar gibi ekstra faydalar sağlayacak. Tek başınıza oynayabilir (ve AI ile takım kurabilirsiniz) veya çevrimiçi olmayı ve tam bir rekabetçi mod paketinin keyfini çıkarmayı seçebilirsiniz. Dört oyunculu bölünmüş ekran çok oyunculu desteği de var.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Görüşlerinizi aşağı çekmek ve daha doğru bir keskin nişancı atışı yapmak için Joy-Cons'un hareket kontrollerini kullanabilirsiniz.

Sniper Elite V2 Yenilendi

Reich'ı her seferinde bir kafadan vurun

Satın alma nedenleri
+ Geliştirilmiş dokular ve aydınlatma + İşbirliği ve çok oyunculu için destek + Anahtarlara özel hareket kontrolleri

Şu anda Switch'te çıkan oyunların yarısı yeniden yapılanmalar veya 'eski' oyunların düz portları gibi görünse de, bu taktik ara sıra o üst kademeye asla tam olarak ulaşmayan gerçekten iyi bir oyunun yeni bir platformda yıldız olma şansını bir kez daha yakalayacağı anlamına geliyor. .

Bu kez, modern donanımın görsel taleplerine uygun hale getirmek için genel bir estetik rötuş yapılan Sniper Elite V2 Remastered'ın sırası geldi.

Bu iyileştirmelerden bazıları Switch'te kayboldu - bazı dinamik aydınlatma örnekleri var, ancak çoğu sağlam bir kare hızı lehine ölçeklendirildi - ancak size yardımcı olmak için Joy-Cons kullanan hareket kontrollerinin dahil edilmesi hile bir kafa vuruşunu sıralayın, gerçekten harika bir katkı.

Nazi V2 roket programını kaldırmak için kampanya boyunca savaşabilir, bir arkadaşınızla birlikte (çevrimiçi veya yerel) birlikte çalışabilir veya çok oyunculu modlarda yolunuza devam edebilirsiniz. Tüm DLC'ler de dahildir, bu yüzden tıknaz küçük bir pakettir.

en iyi Switch oyunları 2020

FF serisinde takip edilecek çok fazla giriş var, ancak FFXII en iyi taksitlerden biri olarak kabul ediliyor.

Final Fantasy XII: Zodyak Çağı

Gerçek bir JRPG klasiği nihayet Switch'te parlıyor

Satın alma nedenleri
+ Switch'te eksiksiz FFXII deneyimi + İyileştirilmiş performans + Film müziğindeki ek parçalar

Bu aşamada, Final Fantasy o kadar çok inanılmaz giriş üretti ki neredeyse komik. FFVII, FFVIII ve FFIX gibi oyunların yanı sıra muhteşem Final Fantasy XII geliyor. İlk olarak 2006'da PS2'de piyasaya sürülen The Zodiac Age, gelişmiş performans ve zaten mükemmel bir film müziğindeki yepyeni parçalar dahil olmak üzere her türlü ekstra iyileştirmeyi içeren yeniden düzenlenmiş bir versiyondur.

Her doku ve cilt, yüksek çözünürlük için rötuşlanmıştır, bu nedenle bu PS2 klasiğinin en iyi görünen versiyonunu elde edersiniz. Mekanik olarak, savaşın temposu biraz daha hızlı hale getirmek için ayarlandı, hızlı ve zamanında savaşlar isteyenler için yeni bir yüksek hız modu ve çok elle otomatik kaydetme işlevi var. Bu, Switch'inizde başka bir geniş ve ilgi çekici RPG deneyimi.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Mortal Kombat X'te sunulan oyun stili varyantları, her karakterin görünümünü özelleştirme yeteneği ile birlikte geri dönüyor.

Mortal Kombat 11

Ölümleri her zaman, her yerde serbest bırakın

Satın alma nedenleri
+ Anahtar üzerinde MK11'in tam sürümü + 60 fps'de çalışır, ancak bazı görsel düşürmeler vardır + Çok sayıda mod ve özelleştirme

Mortal Kombat 11, PC, PS4 ve Xbox One'da burada, ancak bu yalnızca yeni bir ultra şiddetli savaşlar turu alan platform değil. Artık Nintendo Switch oyuncuları, ana hedef olan 60 fps performansla Nintendo'nun donanımı için optimize edilmiş tam MK11 deneyiminin keyfini çıkarabilirler.

Performans bu kadar iyi bir arada tutulurken, görsellerde bazı fedakarlıklar var, bu nedenle oyunun elde taşınır modda ve yerleşik modda çok iyi çalışmasını sağlamak için uygulanan bulanık ve pürüzlü kenarları gerçekten fark edeceksiniz. Yine de, bu sürüm kaygan çevrimiçi ağ kodu ve karakter özelleştirme desteği dahil olmak üzere tüm aynı modlara ve özelliklere sahiptir.

en iyi Switch oyunları 2020

Diğer Switch oyunlarında kendi oyununuzu yapma ve VR'yi destekleme yeteneğinin yanı sıra zaten dahil edilmiş birçok oyun var.

Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Seti

Labo'nun en yaratıcı karton kapari burada

Satın alma nedenleri
+ En sevdiğiniz oyunlardan bazılarını VR deneyimlerine dönüştürün + Sağlam yapı + Toy-Con Garage'da daha fazla yaratıcı potansiyel

Nintendo Labo, Switch'in kendisi gibi halkın hayal gücünü yakalamak için mücadele ederken, yine de Big N'den çıkan en yaratıcı projelerden biri. Daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, Toy-Con 04'ü denemeniz gerekir: VR Kiti. Joy-Cons'unuz ve konsolunuzun ekranıyla, Toy-Con Garage'da 60 mini oyun deneyimleyebilir veya kendi sürükleyici sanal gerçeklik deneyimlerinizi oluşturmak için zaman ayırabilirsiniz.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild dışında hiçbiri dahil olmak üzere bir dizi mevcut Nintendo Switch oyunu artık Switch üzerinde VR kullanımını destekleyecek. Link'i Joy-Cons ile kontrol etmeye devam edeceksiniz, ancak şimdi sinsi düşmanları ve potansiyel kaçırılabilir hazineleri tespit etmeyi çok daha kolay hale getiren etkileşimli bir görüş alanıyla Hyrule'a bakıyorsunuz.

En iyi Nintendo Switch oyunları Hellblade

Hellblade old back to

Zekice ürkütücü Viking destanı nihayet Nintendo Switch'e geldi

Satın alma nedenleri
+ Tarzsal olarak harika + Derin, duygusal hikaye + Sıkı oyun mekaniği

Hellblade: Senua's Sacrifice, sıkı, odaklanmış oyun mekaniğinin felsefi açıdan derin bir hikaye ve fantastik bir şekilde gerçekleştirilmiş unutulmaz bir tonla mükemmel bir eşleştirmesidir.

Ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak için Helheim'ın (Viking cehennemi) derinliklerine dalması gereken Kelt savaşçısı Senua olarak oynuyorsunuz. Bununla birlikte, oyunda kesinlikle savaş varken, keşif ve hikayeyi noktalayan aksiyon patlamaları ile tekrarlayan bir slasher değildir.

Oyunun psikolojik unsurları sayesinde gerçek bir üstünlüğü var, oyuncu kederine ve zihinsel engellerine karşı savaşırken Senua'nın zihninin işleyişine giderek daha fazla çekiliyor ve psikozu uyandırmada zorlanıyor.

Nintendo Switch üzerindeki kaya gibi sağlam bir bağlantı noktası sayesinde artık hareket halindeyken keyfini çıkarabileceğiniz gerçekten benzersiz bir oyun.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Bir Dragon Ball oyunundan beklediğiniz gibi, World Mission, canlı kaynak malzemesi kadar zirvede.

Süper Dragon Ball Heroes Dünya Görevi

Dragon Ball bükümü olan bir kart dövüşü dövüş oyunu

Satın alma nedenleri
+ Hikaye modu ve çevrimiçi olarak DBZ + Battle'dan 350'den fazla karakter arasından seçim yapabileceğiniz 1000'den fazla kart

Dragon Ball oyunları her zaman kaynak materyallerinin kitabından bir yaprak çıkardı ve durmadan, üst düzey eylemi varsayılan olarak seçti. Super Dragon Ball Heroes World Mission bu eğilimi sürdürüyor, ancak şimdi daha taktik bir CCG (koleksiyon kart oyunu) şablonuyla. Dragon Ball Super, Dragon Ball Xenoverse 2 ve Dragon Ball GT'den çizim yapabileceğiniz 350 karakter var.

World Mission'ı, belirli karakterleri oynamak ve önemli imza hareketlerini çekmek için kart çekmeniz gereken daha incelikli bir dövüş oyunu olarak düşünün. Çoğu CCG gibi, bu oyun da savaşa girmek için birden fazla kart destesi oluşturmak ve bunları en iyi nasıl kullanacağınızı öğrenmekle ilgilidir.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Darksiders neredeyse dokuz yaşında, ancak Warmastered Edition'ın güncellenmiş görselleri sayesinde oldukça iyi yaşlandı.

Darksiders: Warmastered Sürümü

Savaş, kıyamet sonrası savaşı Nintendo Switch'e getiriyor

Satın alma nedenleri
+ Switch + HD Rumble'da tam Darksiders deneyimi savaşta gerçekten iyi çalışıyor

Darksiders 3'ün diğer konsollarda bir sıçrama yaptığı ile Nintendo Switch sahipleri nihayet bir Darksiders: Warmastered Edition limanıyla karikatürize kıyamet sonrası aksiyona giriyorlar. Birkaç yıl önce bırakılan remaster için yapılan tüm görsel ve performans güncellemeleriyle birlikte orijinal oyunun tam sürümünü alıyorsunuz.

Bu sürüm, önemli sorunlardan muzdarip olan Wii U'yu süsleyen limanda önemli bir yükseltmedir. HD Rumble desteğini ve onu hareket halindeyken oynamak için her zamankinden daha çekici olan yeteneği ekleyin; çantalarıyla savaşan bir aksiyon platform oyununa ve hoşlanmaması imkansız saçma bir hikayeye sahip olursunuz.

Çocuklar için en iyi Nintendo Switch oyunları

Hem ön planda hem de arka planda seviyelerin karışımıyla, her el yapımı tarzdaki ortam ortaya çıkarılacak sırlarla doludur.

Yoshi'nin Hazırlanmış Dünyası

Yeşil dino ile el yapımı eğlence

Satın alma nedenleri
+ Yoshi'nin platform bulmacalarıyla dolu Switch + Diorama benzeri seviyelerde ilk macerası + Tek oyunculu veya iki oyunculu kooperatif destekli

Mario, Super Mario Odyssey ile 3D platformculuğunu yeni zirvelere taşırken, sadık dino arkadaşı Yoshi bir dizi parlak küçük macerayla 2.5D hayalini sessizce canlı tutuyor. Yoshi's Crafted World, yeni yolları, sırları ve daha fazlasını ortaya çıkarmak için açılan ve kapanan diorama benzeri seviyeleriyle Nintendo Switch'te en son çıkan ve ilk çıkan oyun. Nintendo Labo'dan yapılmış koca bir dünyayı keşfetmek gibi!

Gizli yolları ortaya çıkarmak için hem arka planda hem de ön plandaki platformlar arasında hareket edebilir ve engellere yumurta (ve düşmanları) ateşleyebilirsiniz. 2017'deki Yoshi's Woolly World'ün ev yapımı estetiğine çok uygun ve hem solo oyun hem de iki oyunculu kooperatif için destekle, çekicilikle dolup taşan şirin küçük bir platform oyunuyla baş başa kalıyorsunuz.

En iyi Switch eshop oyunları

Joy-Cons paylaşarak bir arkadaşınızla Unravel Two oynayabilir veya Yarnies ile solo oynayabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Çöz İki

Büyüleyici bir kooperatif bulmaca platform oyunu

Satın alma nedenleri
+ Hareket halindeyken Full Unravel 2 deneyimi + Yerel iş birliği desteği + Bulmacalar, gizlilik ve platformların güzel dengesi

2016'da orijinal Unravel'de kalbimizi ele geçiren Coldwood Interactive'in renkli maskotu Yarny geri döndü ve şimdi platform, bulmaca ve gizlilik karışımının tadını tek başınıza veya bir arkadaşınızla birlikte çıkarabilmeniz için birkaç arkadaş getirdi. Ekip tabanlı çözümler için kullanılmanın yanı sıra, boşluklar ve çekme anahtarları arasında sallanmak için kendi ipliğinizi kullanmaya devam edeceksiniz.

Nintendo Switch'e giderek daha fazla Microsoft destekli oyunla birlikte Unravel Two, Nintendo'nun donanımına giden yeni içerikte önemli bir değişikliği işaret ediyor. El konsolu için tamamen optimize edilmiş olan Unravel Two, el veya masaüstü modunda evden uzakta oynarken bile hala bir cazibe gibi görünüyor ve oynuyor.

Nintendo Switch oyunları 2020

Günlük Görevler, oluşturduğunuz ve benzersiz silah görünümleri için harcadığınız RP kazanmanızı sağlar.

ZENGİN

Kapıları tekmele, erkekleri öldür

Satın alma nedenleri
+ Anahtardaki işbirlikçi nişancı + Sonsuz sayıda rastgele oda + Kilidi açmak için silahlar, teçhizatlar ve görünümler

Nintendo Switch'in son iki yıldaki başarısı, platformdaki atıcı sayısında büyük bir artış gördü ve şimdi mükemmel RICO biçiminde bir tane daha var. Prosedürel olarak oluşturulmuş sonsuz bir oda dizisine girerken, tek başınıza, yerel bölünmüş ekran kooperatifinde veya çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. İşiniz basit: kapıları tekmeleyin, biraz kurşun zamanı başlatın ve odanın içindeki herkesi vurun.

Odaları birlikte çalışarak ihlal edebilir ya da kendi başınıza kurşuna dayalı adaleti serbest bırakabilirsiniz. Seviye atladıkça yeni silahların, beceri özelliklerinin kilidini açacak ve hatta günlük görevleri tamamlayarak yeni silah görünümlerine erişebileceksiniz. Her koşu yalnızca belirli bir süre sürer ve ölürseniz, operasyonun bu kısmı kaybedilir, bu nedenle, istekli olduğunuz kadar taktik de olmanız gerekir.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Oyundaki hemen hemen her şey başka bir yerde taranıp yeniden oluşturulabilir, bu nedenle çok fazla bina potansiyeli vardır.

LEGO Filmi 2 - Video Oyunu

LEGO Worlds yeniden yaşıyor (tür)

Satın alma nedenleri
+ Açık uçlu seviyeler daha fazla özgürlük sunar + Nesneleri tara ve başka yerlerde yeniden inşa et + Büyük karakter listesi / inşa stilleri

Aynı denenmiş, test edilmiş ve yorgun formüle yıllarca güvenmenin ardından, geliştirici TT Games sonunda LEGO serisine birkaç yeni fikir eklemeye veya en azından oyunculara biraz daha fazla özgürlük sunan fikirleri geri getirmeye başlıyor. Ve The LEGO Movie 2 - The Videogame bir film bağlantısı olsa da, kendi hızınızda inşa etmeniz, keşfetmeniz ve oynamanız için size çok daha fazla alan sunmak zahmetli. Seviyeler artık, önceki oyunların ana merkezlerinde olduğu gibi, klasik RPG dizilerinize benzer şekilde düzenlenmiş görevler ve görevlerle sanal alan boyutunda.

Bir Yapı Ustası olduğunuz için, şimdi gördüğünüz hemen hemen her şeyi tarayabilir ve onu bir plan olarak kaydedebilirsiniz, daha sonra öğeleri normal gibi parçalayabilirsiniz, ancak şimdi bir damızlık ölçeri doldurmaya çalışmıyorsunuz, kullanmak için renkli bloklar topluyorsunuz işçiliği kaynakları olarak. Daha sonra tüm eklektik tasarımlarınızı kullanarak yeni dünyalara seyahat edebilir ve tüm şehirleri inşa edebilirsiniz. Hala aynı dövüş modeli ve aptal LEGO estetiği, ancak seri için doğru yönde atılmış bir adım.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Skylanders'a benzer bir oyun tarzında bir şey arıyorsanız (oyuncaklar hariç), Dragons mükemmel bir seçimdir.

Ejderhalar: Yeni Binicilerin Şafağı

Çocuklar için Diablo ... Switch'te!

Satın alma nedenleri
+ Genç oyuncular için eğlenceli ve ödüllendirici zindan taraması + Toplanıp satın alınacak çok sayıda öğe + Ejderhanı farklı adalara sür

Diablo III: Eternal Collection ile artık Nintendo Switch'te oyuncular şimdiye kadar yapılmış en iyi zindan tarayıcılarından birine erişebilir. Bununla birlikte, bazı Switch sahipleri bu 'olgun' oyun için biraz genç olabilir, bu yüzden Dragons: Dawn of New Riders gibi bir şey mükemmel bir alternatiftir. Bu yukarıdan aşağıya RPG, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin evreninde geçiyor ve kendi uçan arkadaşınla bir maceraya çıktığını görüyor.

Yeni ejderhanız ateş, buz ve elektrik püskürtebilir, onları savaştayken kombinasyonlar için ve yol boyunca sayısız bulmacayı çözmek için bir araya getirmenize olanak tanır. Yeni silahların kilidini açıp yükseltebilir ve bir dizi açık uçlu zindanda sandıkları yağmalayabilirsiniz. Hatta her ada arasında ejderhanı uçurabilirsin! Çocuklarınız Skylanders hayranıysa, bu küçük gizli cevheri sevecekler.

En İyi Nintendo Switch 2020

Trials Rising, Switch'teki diğer platformlar kadar güzel görünmeyebilir, ancak yine de tam platform paketi.

Yükselen Denemeler

İki tekerlekli platform mücevheri geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Switch'te Denemeler! + Tonlarca kişiselleştirilmiş ve özelleştirme + İşbirliği Tandem modu

Trials Fusion, motosiklet planlama dünyasını renkli - ve ekstra zorlu - fütüristik bir ortama getireli neredeyse beş yıl oldu ve şimdi serinin en son girişi köklerine geri dönmeye hazır. Trials Rising (seriyi ilk kez Nintendo Switch'e getiren), sürücünüzü uçurmadan parkurları temizlemeye çalışırken bisikletinizin fiziğine dikkat etmeniz gereken aynı 2.5D platform kurulumunu sürdürür.

Bu son yinelemede seçebileceğiniz yüzlerce yeni kurs ve yepyeni bir Tandem modu var. Bu, bir oyuncunun bisikletin dengesine ve pozisyonuna bakmasını, diğerinin ise güçle ilgilenmesini gerektiren yerel bir işbirliği modudur. Ne zaman gaza basacağınızı ve ne zaman iki tekerlekten bir tekerleğe geçeceğinizi bilmek, kendi başınıza yeterince zor - şimdi bunu birlikte yapmalısınız!

En iyi Nintendo Switch oyunu eshop

Battle Royale, Tetris ile tanışıyor mu? Bu garip bir fikir, ancak pratikte yoğun ve rekabetçi bir deneyim sağlıyor.

Tetris 99

Tetris buluşuyor ... Battle Royale?

Satın alma nedenleri
+ Tüm Nintendo Switch Online üyeleri için ücretsiz + Rekabetçi bir dokunuşla Klasik Tetris oyunu

99 kişinin aynı Tetris oyununda aynı anda rekabet etmesinin nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Artık merak etmeyin, çünkü geliştirici ARIKA, bu zamansız oyunu alıp bir Battle Royale unvanının riskini / ödülünü aşılayan Switch'e özel bir bulmaca oyunu oluşturmak için Nintendo ile birlikte çalıştı.

Ayakta kalan son oyuncu olmak için, rakipleriniz tarafından gönderilen, yerleştirilmesi zor Çöp Blokları ile uğraşırken kendi Tetris oyununuzu tamamlamanız gerekecek. Aynısını onlara da geri gönderebilirsiniz ve ne kadar çok kişiyi tanırsanız, o kadar çok rozet toplar ve puanınız o kadar yüksek olur. Eğer hayatta kalırsan, bu ...

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

City of Brass

Nintendo Switch'te Arap kabusları

Satın alma nedenleri
+ BioShock 1 ve 2'nin yaratıcılarından birinci şahıs roguelike

Nintendo Switch'in adına çok sayıda roguelike oyun var, ancak kaç kişi bunların ilk iki BioShock oyununun arkasındaki bazı yetenekli kişiler tarafından yapıldığını söyleyebilir? Sadece City of Brass bu iddiada bulunabilir ve usule göre oluşturulmuş sokakların her köşesinde soyağacının kokusunu pratik olarak alabilirsiniz.

Hazine arayışı için itibari şehre giren bir hırsızı oynuyorsunuz. Çok şey bulacaksınız, ancak aynı zamanda tuzaklar ve canavarlarla da bolca karşılaşacaksınız. Kırbaçınızı, kılıcınızı kullanmanız ve size özel güçler aşılayacak olan, etrafa dağılmış çeşitli cinlerden en iyi şekilde yararlanmanız gerekecek. En azından bir fiyat için. Ancak ölürseniz, dikkatli davranmak için tüm paranızı kaybedeceksiniz ...

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Travis Strikes Again, Nintendo Switch'teki en garip oyunlardan biri olabilir, ancak aynı zamanda en eğlenceli oyunlardan biridir.

Travis Tekrar Vuruyor: Artık Kahraman Yok

Nintendo Switch'te Tarantino tarzı aksiyon

Satın alma nedenleri
+ Aşırı aksiyon + İşbirliği oyun desteği

Nintendo Switch'te Travis Strikes Again: No More Heroes gibi gerçekten hiçbir şey yok. Ancak yine de, efsanevi Japon geliştirici Suda51'in aklından geldiğini düşündüğünüzde, bu pek de şaşırtıcı değil. Kötü ağızlı anti-kahraman Travis Touchdown'un geri dönüşünü içeren Travis Strikes Again, şevkli diyaloglar ve aşırı şiddet ile kirişlere sıkışmış bir kesip biçimli aksiyon-macera oyunu.

Oyunda, gerçekten sıradışı Suda51 tarzında dokunmuş birçok tür var ve hatta bir Joy-Con'u bir arkadaşınıza iletebilir ve yoğun bir kooperatif dövüşüyle ​​birlikte cehennemi serbest bırakabilirsiniz.

En İyi Nintendo Switch oyunları 2020

Warframe, avuç içi / masa üstü modunda çalışırken bile Nintendo Switch üzerinde inanılmaz derecede iyi görünüyor ve oynuyor.

Warframe

Nintendo Switch'te Destiny tarzı aksiyon

Satın alma nedenleri
+ Tek başına veya ortak görevler + Tonlarca özelleştirme seçeneği + Oynaması ücretsiz

Nintendo Switch'teki en iyi oyunların bir listesini oluşturmak ve en etkileyici bağlantı noktalarından birini dahil etmek imkansızdır. Başlangıçta PC ve diğer konsollar için tasarlanmış olan Warframe, üçüncü şahıs silahlı çatışmaları ve yakın dövüşleri birleştirerek aralarındaki çapraz gibi oynayan bir şey yaratan ücretsiz bir çevrimiçi nişancı oyunudur.alın yazısıve Gears of War.

Diğer oyuncularla bire bir savaşmak istiyorsanız bir PvP alanı var, ancak buradaki asıl et, kooperatif PvE görevlerine odaklanmaktır. Warframe, androidler tarafından kontrol edilen bir üssün verilerini çalmaktan yırtıcı düşman dalgalarına karşı savaşmaya kadar, aksiyonun devam etmesini sağlıyor. Kader benzeri bir sosyal alan, keşfedilecek sanal alan alanları, birçok özelleştirme seçeneği ve çok daha fazlası var. Ve Switch'te rüya gibi çalışır. Hatta imkansız bir şekilde öyle. EShop'ta mutlaka oynanmalıdır.

Nintendo Switch oyunları

Yeni (ve biraz daha düşük) bir film müziğine sahip olmasına rağmen, bir PS2 klasiğinin bu HD güncellemesi ikinci bir ziyarete değer.

Onimusha: Savaş Lordları

Bir PS2 klasiği yeni bir yaşam süresine kavuşuyor

Satın alma nedenleri
+ Güncellenmiş HD grafikler ve uyarlanabilir geniş ekran + Yeni film müziği + Yakın dövüş ve korku unsurlarının aynı bağımlılık yaratan karışımı

Onimusha serisinin PS2'ye girmesinden bu yana çeyrek asırdan fazla zaman geçti. Kısmen Resident Evil, kısmen Bushido Blade, Resi ile aynı süperstarlığa asla ulaşmazken Sony'nin ikinci konsolunu tanımlamaya yardımcı olan tamamen yeni ve heyecan verici bir şey yaratmak için yakın dövüş kılıç savaşını ve hayatta kalma korkusunu karıştırdı.

Neyse ki, Capcom bu klasiğe görsellerini güncelleyerek, yeni bir film müziği ekleyerek ve daha fazlasını ekleyerek bir HD boyası verdi. Bu sabit kamera açıları sayesinde bazılarına biraz önceden belirlenmiş gibi gelebilir, ancak bu retro stillerin altında, yıllar önce olduğu kadar taze oynayan bir oyunun kalbi atıyor.

Nintendo Switch oyunları

İki oyunu tek bir pakette birleştiren Super Mario Bros. U Deluxe, Switch sahiplerine başka bir klasik Mario eğlencesi sunar.

Yeni Super Mario Bros. U Deluxe

Ufak bir Wii U gem, çok ihtiyaç duyulan bir Switch güncellemesine sahip

Satın alma nedenleri
+ Tek pakette iki oyun + Her ikisi için ek karakterler

Platformun belirsizliğinden kurtarılacak ve yeni bir yaşam kirası verilecek en son Wii U oyunu, orijinal oyunu Luigi Yılı temalı Yeni Süper Luigi U kampanyası ve iyi önlem için bazı ekstra içeriklerle birleştiren Yeni Süper Mario Bros.U'dur. Bu 2.5D kaydırma platform oyunu, orijinal Mario oyunlarının klasik kurulumunu alır ve modern Nintendo tasarımının yaratıcılığını ve ustalığını ekler.

Oynamak için bir avuç ekstra karakter, dört oyun çok oyunculu desteği ve geçiş için 164 kurs ile, Switch'te biraz platform eğlencesini seviyorsanız, etli küçük bir paket.

En iyi Nintendo Switch oyunları yetişkinleri

Switch'in taşınabilirlik faktörü, her yerde, her zaman hızlı bir yumruk atma egzersiz seansına sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Fitness Boks

Nintendo antrenman arabasına geri döndü

Satın alma nedenleri
+ Her zaman, her yerde egzersiz yapın + Kalori yakmanın eğlenceli yolu

Bir zamanlar Nintendo, fitness temelli oyunların geleceği konusundaki bahislerini Wii Fitness biçiminde korudu - Wii Trainer, Super Smash Bros'ta bile yer aldı - ancak bu gelecek gerçekleşemese de, bu durmadı. Büyük N, Fitness Boks ile tekrar devam ediyor.

Joy-Cons'daki gyro kontrollerini kullanan Fitness Boxing, Just Dance'ın hareket tabanlı puanlamasını alır ve onu yumruk tabanlı bir egzersiz sistemine dönüştürür. Boks odaklı rutinler yapabilir veya parmaklarınızı hafifçe vurarak bazı melodilere yumruk atabilirsiniz. Yerel çok oyunculu aracılığıyla tek başınıza veya başka bir kullanıcıyla birlikte oynayabilirsiniz.

Nintendo Switch oyunları

The Banner Saga 3, sıra tabanlı strateji formülünü tam doğru şekilde ayarlayarak daha da yoğun bir deneyim haline geliyor.

Banner Saga 3

Fantastik üçlemenin stilini tamamlıyor

Satın alma nedenleri
+ Klasik bir animasyon filme benzer görsel stil + Rol yapma aksiyonu, ilk iki oyun kadar ilgi çekicidir

The Banner Saga serisinin Nintendo Switch'e gelmesi biraz zaman almış olsa da, tüm üçleme artık her yerde, her zaman oynanabilir. LimanıBanner Saga 3Viking mitolojisinden esinlenen hikayeyi tamamlayan, animasyonlu görsellerini gerçek adaletli bir şekilde tamamlarken, sıra tabanlı rol yapma savaşı bir Joy-Con ile gerçekten iyi çalışıyor.

Serideki ilk iki ve aynı derecede inanılmaz girişi henüz oynamadıysanız, üçlemenin tamamını Nintendo Switch'te tek bir paket olarak da satın alabilirsiniz. Bu Noel'e dişlerinizi batırmak için karla kaplı fantastik bir masal istiyorsanız, bu oyun tam size göre.

Nintendo Switch oyunları

Geminiz için kalıcı avantajlar sunarak, hayali bir oyunun ölüm döngüsü çok daha çekici.

Everspace: Stellar Sürümü

Uzayda bir aksiyon RPG'si

Satın alma nedenleri
+ Etkileyici bir PC roguelike hit portu + Geminizi kalıcı avantajlarla yükseltin

Nintendo Switch'e en yeni bağlantı noktalarından biri,Everspacebaşlangıçta bir haydutun ölüm döngüsünü (bir oyun boyunca oynadığınız, teçhizat topladığınız, yalnızca öldüğünüzde çoğunu kaybettiğiniz) uzay setinde bir köpek dövüş oyununun muazzam açıklığıyla birleştiren yalnızca PC'ye özgü bir hitti. PC'de iddialı bir başlıktı, ancak Nintendo Switch'te daha da cesur.

Yeni silahlar ve yükseltmeler yapın, düşmüş düşmanlardan ve gemi enkazlarından ganimet toplayın ve yıldızların arasında her türlü tehlikeyle savaşın. Öldüğünüzde (ve sık sık yapacaksınız), deneyiminiz size bir sonraki koşuyu biraz daha kolaylaştıracak kalıcı avantajlar sağlayacaktır. Switch'te mutlaka oynanması gereken gerçek bir gizli mücevher.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Sanat evi hassasiyetlerinin ötesine bakın ve kalp ve yaratıcılıkla dolu minimalist bir platform oyunu bulacaksınız.

GRİ

Çağrıştırıcı ve sürükleyici bir bağımsız deneyim

Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı minimalist sanat tarzı + Duygusal açıdan yankılanan hikaye

Nintendo Switch, yaratıcı ve heyecan verici bağımsız oyunların yeni yuvası olduğunu kanıtladı ve bu eğilim, merakla beklenen GRIS'in gelişiyle devam ediyor. Duygusal travma dalgasıyla baş etmeye çalışan bir kızın hikayesinin ardından, onun sade ve büyüleyici bir 2D dünyayı geçmesini sağlayan farklı yetenekleri açığa çıkarmak için elbisesini kullanacaksınız.

GRIS, küçük metin veya ekran komutlarıyla, Journey ve benzerlerinin damarlarında platform oluşturma ve keşfetmeye minimalist bir yaklaşım sunar. Alışılmadık Hint filmlerini seviyorsanız, bu Noel'de Switch'inizde olmalıdır.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla tam Mega Drive / Genesis oyunu var. Şimdi bu ciddi bir içerik.

SEGA Mega Drive Klasikleri

16 bitlik iyilik kasası

Satın alma nedenleri
+ Seçebileceğiniz 50'den fazla oyun + Kaygan emülasyon + El modu için mükemmel

SEGA, sık sık klasik Mega Drive / Genesis oyunlarının başka bir koleksiyonunu çıkarıyor, ancak bu, bu muhteşem 16 bitlik hitlerin çoğunun Nintendo Switch için harmanlandığı ilk kez. Golden Axe, Altered Beast ve Streets of Rage dahil olmak üzere tek kartuşta seçilebilecek 50'den fazla oyun.

Hepsinden iyisi, koleksiyon herhangi bir zamanda kaydetme yeteneği, zamansız hataları geri almak için bir geri sarma özelliği ve Joy-Cons'unuzdaki kontrolleri özelleştirme seçeneği gibi birçok modern kolaylık ile birlikte gelir. Retro olan her şeyi seviyorsanız, bu oyun tam size göre.

En iyi Nintendo Switch çok oyunculu oyunlar

Super Smash Bros. Ultimate, dizide şimdiye kadar ortaya çıkan her dövüşçüyü içeren bu en büyük diziye sahiptir.

Super Smash Bros. Ultimate

Nintendo Switch'in sahip olması gereken bir sonraki oyun

Satın alma nedenleri
+ Bir Smash oyunundaki her özelliğe en büyük savaşçı listesi + Tek oyunculu ve yerel çok oyunculu için Süper + Yerleşik ve el tipi modlarda süper pürüzsüz çalışır

Nintendo Switch, kendisini benzersiz ancak sağlam bir platform olarak pekiştirdi ve devasa kütüphanesine başka bir sistem satan, sahip olunması gereken bir unvan ekledi: Super Smash Bros. Ultimate'ın dövüş kargaşası.

Seçilebilecek 70'den fazla karakter, Nintendo'nun birçok oyun ve franchise'ından yeni ve klasik sahneler ve en sadık profesyonelleri bile mutlu edecek başka bir ince ayarlı sistemle, bu, şimdiden aldığı takdire layık bir dövüş oyunu.

Nintendo'nun serinin hayranlarını nasıl dinlediğini ve tecrübeli eSpor ustaları için olduğu kadar yeni başlayanlar için de eğlenceli bir kavgacı yaptığını gösteren eski GameCube kontrol cihazlarınızı bile kullanabilirsiniz (elbette bir adaptörle).

En iyi Nintendo Switch oyunları

Elinizde bir Switch yerine bir 3DS'niz varsa, oyun 3DS'de de tam haliyle mevcuttur.

Sushi Striker: Sushido'nun Yolu

Nintendo'dan küçümsenmemiş bir bulmaca mücevheri

Satın alma nedenleri
+ Bulmacalar ve RPG mekaniğinin mükemmel karışımı + Dokunmatik ekranın harika kullanımı

Nintendo bu yıl Mario Tennis Aces ve Pokemon: Let's Go Pikachu / Let's Go Eevee dahil olmak üzere pek çok hit aldı, ancak diğer yeni birinci taraf oyunlarından birini duymamış olma ihtimaliniz yüksek: Sushi Striker: Sushido'nun Yolu. Bu utanç verici çünkü daha fazla sevgiyi hak eden gizli bir mücevher.

Güçlü kombolar oluşturmak için farklı suşi türlerini eşleştirdiğiniz yoğun ekran bulmacalarını bir araya getiren bu RPG türü, türlerin yanı sıra ahlaksız vazgeçmelerle karıştırıyor ve yılın en ilgi çekici yeni IP'lerinden biri olduğunu kanıtladı. Balıklı mallarını bunun yerine bir kalemle deneyimlemek isterseniz, 3DS'de de mevcuttur.

En iyi Switch oyunları

Hem eski hem de yeniyi karıştıran Pokémon: Let's Go, Pikachu! ve Hadi Gidelim Eevee! yılların en iyi Poké'sine hizmet ediyor.

Pokémon: Gidelim Pikachu! ve Hadi Gidelim Eevee!

Hepsini yakalamalıyım

Satın alma nedenleri
+ Bu klasik Pokémon formülü + Pokémon'u ilk kez TV'nizde oynayın + Pokémon GO bağlantısını destekler

Pokémon: Gidelim Pikachu! ve Hadi Gidelim Eevee! Nintendo Switch'te görünen serideki ilk girişi ve tamamen elde taşınan bir konsolda görünen ilk girişi işaretler. Böylece, ilk defa, Pokémon'u TV'nizin rahatlığında yakalayabilir ve savaşabilir, ayrıca Switch'in sunduğu diğer tüm modlarda oynayabilirsiniz.

Eski girişlerden öğeleri bol miktarda yeni fikirle bir araya getiren Pokémon: Let's Go, Pikachu! ve Hadi Gidelim Eevee! hemen hemen her Pokémon hayranına hitap edecek bir giriş sunarken, yeni oyunculara mükemmel bir atlama noktası sunuyor.

En iyi Switch oyunlarından biri ve Pokémon hayranları için mutlaka oynanması gereken bir oyun.

En İyi Switch oyunları Nintendo

Yolculuk'un son bölümünü kaçırmasına rağmen, Switch on Switch FIFA 19 hala etkileyici bir paket.

FIFA 19

Switch'teki en iyi futbol simülasyonu biraz daha iyi hale geldi

Satın alma nedenleri
+ Yepyeni Şampiyonlar Ligi modu + Tüm yeni yorum ekibi + Gelişmiş vuruş

FIFA 18'in başarısının ardından EA Canada, futbol simülasyonunu birçok yeni mod ve değişiklikle Nintendo Switch'e geri getirdi. Yolculuk modu (FIFA 17'de başka bir yerde piyasaya sürülen anlatı odaklı hikaye modu) olmasa da, bu avuç içi dostu yineleme, yeni Şampiyonlar Ligi modunu ve onunla birlikte gelen tüm lisansları içeriyor.

Vuruş ve top fiziği bu yılki taksit için geliştirildi, bu nedenle oyun akışı artık çok daha hızlı ve topların tuzağa düşürülmesi ve kontrol edilmesi için biraz daha fazla beceri gerekiyor. Bununla birlikte, hem yerel hem de çevrimiçi olarak çok daha kapsamlı bir deneyim sağlar.

Oynamak için en iyi Nintendo Switch oyunları

Biraz geçici eğlence için Joy-Cons'larınızı bölebilir veya birden fazla Switch'i birbirine bağlayabilirsiniz.

Süper Mario Partisi

Switch'te en iyi kanepe oyunu deneyimi

Satın alma nedenleri
+ Etkileyici sayıda mini oyun + Joy-Con hareket kontrollerinin tam kullanımı + Switch'in en iyi kanepe oyunu oyunlarından biri

Nintendo'nun uzun süredir devam eden çok oyunculu serisine en son eklenen, Nintendo Switch'e geldi ve beraberinde çok sayıda eğlenceli ve aptal mini oyun ve muhtemelen isteyebileceğiniz tüm Joy-Con sallama eylemini getirdi. Bir Joy-Con'u bir arkadaşınızla bölebilir veya aynı anda birden fazla Switch'e bağlanıp izlemek için Toad's Rec Room'u kullanabilirsiniz.

Klasik Parti modunda (sanal bir masa oyununu keşfedip görevleri tamamladığınız) oynarken veya daha açık uçlu (ama aynı derecede eğlenceli) Party Rusher modunda bir arkadaşınızla rekabet edin. Switch'iniz evinizin sosyal merkezi haline geldiyse, bu sizin için bir sonraki oyun.

en iyi nintendo switch oyunları Diablo III Eternal Collection

Switch'teki Diablo 3 tartışmasız oyunun nihai sürümüdür.

Diablo 3: Nintendo Switch için Eternal Edition

Şimdiye kadarki en iyi Diablo, son derece iyi geliştirmelerle geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Reaper of Souls DLC'yi içerir + Çevrimiçi 4 arkadaşa kadar oynayın + Saatlerce kaliteli RPG içeriği

Bu ne kadar ilham verici bir hareketti! Diablo 3, orijinal başlığı 2012'de piyasaya sürüldüğü için pek yeni bir oyun değil, ancak burada Reaper of Souls eklentisi, süper eğlenceli Necromancer sınıfı ve Nintendo'nun cehennem gibi sıcakta mükemmel görünmesini ve çalışmasını sağlayan bir dizi geliştirme ile burada. elde taşınır, sadece inanılmaz derecede eğlenceli bir deneyimdir.

Diablo III: Eternal Collection, aynı zamanda, 4 arkadaşa kadar çevrimiçi oynamanın yanı sıra, tüm Switch denetleyicilerinin desteklendiği yerel iş birliği ve tek konsollu iş birliği aracılığıyla çevrimdışı oynama ile birlikte ve çok oyunculu uyumludur.

Bir dizi Nintendo Switch sürümüne özel oyun içi Ganondorf zırhı atın ve bu sevindirici şeytani aksiyon RPG paketi iyi ve gerçekten tamamlandı.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Starlink'in oynanabilir gemi listesi zaten eğlenceliydi, ancak bir Arwing ekleyin ve şimdi sahip olmanız gereken bir Switch girişine sahipsiniz.

Starlink: Atlas Savaşı

Lylat Wars'tan bu yana en iyi Star Fox oyunu

Satın alma nedenleri
+ Fox McCloud olarak oynayın ve Arwing + Star Fox içeriği Switch'e özel + İddialı açık dünya konsepti

Ubisoft, tamamen keşfedilebilir bir galaksi, it dalaşı savaşı ve toplayıp özelleştirmek için bol miktarda gerçek hayat oyuncağını bir araya getiren Starlink: Battle for Atlas ile bir zamanlar güçlü oyuncaklardan oluşan pazarını yeniden canlandırmayı umuyor.

Buradaki en büyük satış noktası, bu oyuncakların yeni kanatlar ve silahlarla kişiselleştirilmesinin yolu, onları oyuncağa bağladığınızda ekranda görünecek. Geminizin performansını artırmak için bu parçaları birleştirebilir ve benzersiz efektler yaratmak için silahları karıştırabilirsiniz, ancak Starlink'ten en iyi şekilde yararlanmak için tüm oyuncakları satın almanıza gerek yok.

Ayrıca oyundaki her gemiye, pilota ve silaha erişim sunan dijital bir modda da oynayabilirsiniz.

En iyi Switch oyunları

Lordran olan acımasız potayı Nintendo Switch'in taşınabilirliği ile her zaman deneyimleyin.

Dark Souls Remastered

Nintendo Switch'teki en iyi aksiyon RPG'lerinden biri

Satın alma nedenleri
+ Switch'te tam Dark Souls deneyimi + Geliştirilmiş çevrimiçi işlevsellik + Solaire of Astora amiibo!

Dark Souls, tüm zamanların en çok övülen oyunlarından biri olmaya devam ediyor ve haklı olarak oynayabileceğiniz en zorlu ancak ödüllendirici aksiyon RPG deneyimlerinden birini sunuyor.

Yedi yıllık bir oyun olabilir, ancak şimdiye kadarki en iyi yinelemesini oluşturmak için tüm performans sorunları ve teknik sıkıntılar kaldırılarak tüm doğru yerlerde güncellendi.

Oyun içi hareketler yapmak için Joy-Cons'un hareket kontrollerini kullanabilirsiniz ve bazı ekstra oyun içi güzellikler için harika bir Solaire of Astora amiibo bile var. Nintendo Switch'inizde uygun bir meydan okuma istiyorsanız (veya sadece The Elder Scrolls V: Skyrim veya Octopath Traveler'a bir alternatif istiyorsanız), o zaman bu kesinlikle sizin için bir sonraki oyun.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Mark Hamill'den Michael Ironside'a kadar herkesin seslerini ödünç verdiği LEGO DC Super-Villains, şimdiye kadarki en özgün taksit.

LEGO DC Süper Kötüler

Kötü olmak güzel

Satın alma nedenleri
+ Şimdiye kadarki en iyi LEGO ses kayıtlarından biri + Tüm favori DC kötü adamlarınız olarak oynayın + Karakter özelleştirmeye daha fazla odaklanın

En son lisanslı LEGO oyunu DC Comics dünyasına geri dönüyor, ancak bu sefer Batman olarak batarangları fırlatmayacak veya Süpermen olarak gökyüzünde yükselmeyeceksiniz.

Şimdi haydutlar galerisini kontrol ediyor olacaksınız, haydutlar! Black Adam'dan Korkuluk'a, her mini incirin kendine özgü yetenekleri vardır (Clayface'in diğer karakterleri taklit etme yeteneği ve Ters Flaş'ın Hız Kuvveti tabanlı mega yapıları gibi) ve her zamanki platform karışımına çok ihtiyaç duyulan bazı ekstra baharatlar eklerler. ve temel bulmaca çözme.

Ayrıca kendi süper kötü adamınızı yaratabilir ve kostümünüzden süper güçlerinizin rengine ve tarzına kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz. Hatta yeni yetenekler edinebilir ve benzersiz avatarınızı hain bir güç merkezine dönüştürebilirsiniz. Nintendo Switch'te tereyağlı çalışır ve içerikle doludur.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Her zaman tenis oyunlarının sıkıcı ve kuru olduğunu mu düşündünüz? Nintendo Switch'teki Mario Tennis Aces size eğlenceli, renkli ve abartılı olabileceklerini gösterecek!

Mario Tenis Asları

Mahkemeye dayalı dava Nintendo'ya geri döndü

Satın alma nedenleri
+ Hikaye modunun geri dönüşü + Arcade ve gerçekçi fizik + Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu

Son yılların Mario Tenis oyunları kötü olmadı, ancak bu klasik sihirden bazıları işlemlerde eksik. Neyse ki, son giriş - ve Switch'e ilk ulaşan -Mario Tenis Aslarıbu erken girişleri bu kadar bağımlılık yapıcı kılan eğlence ve eğlencenin bir kısmını yeniden yakalayabiliyor.

Başlangıç ​​olarak, hareket kontrollerinin (Joy-Cons'lerinizi bir Wii Remote gibi kullanabileceğiniz) tanıtılmasıyla birlikte mini oyun dolu bir hikaye modu geri dönüyor. Dilimlerden loblara kadar her şeyi ve güçlü hileli atışları (en iyi savunma hareketlerinin yanı sıra) çekebilirsiniz.

Switch dünyasında kimin en iyi dilime sahip olduğunu görmek için çevrimiçi mahkemelere de gidebilirsiniz.

En iyi Switch oyunları

Crash Bandicoot'un üç orijinal PS1 macerasının yeniden yapılanmasını Nintendo Switch'inizde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde deneyimleyin.

Crash Bandicoot N.Sane Üçlemesi

100'den fazla klasik Crash seviyesinde zıplayın, yumruk atın ve wump

Satın alma nedenleri
+ Yeniden düzenlenmiş grafikler + Harika müzikler + Zaman Denemeleri + Bozulmayanları düzeltmez

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy bir değil, iki değil, zekice yeniden düzenlenmiş üç foxy PlayStation oyunu içerir ve çocukluğunuzdaki tüm oyun anılarınızı hareket halindeyken HD olarak yeniden yaşamanızı sağlar.

Kasaları parçalıyoruz, Wumpa meyveleri topluyoruz ve genel olarak bu oyunda harika vakit geçiriyoruz, neyse ki 'kırılmadıysa düzeltmeyin' yaklaşımını yeniden ustalaşmaya götürüyoruz. Hepsi yeni ışıklandırma, animasyonlar, dokular, modeller ve yeniden yaratılmış sinematiklerle keşfedilecek 100'den fazla seviye var.

Oyunun müzikleri tüm didgeridoos, xylophones ve thumpin ile doludur & rsquo; Orijinal Crash Bandicoot oyunlarında görünen tanıdık ses aktörlerinden bazılarının yeni kaydedilmiş diyaloglarının yanı sıra, idare edebileceğiniz bas hatları.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Burada ve orada bazı bulanıklıklara rağmen, Wolfenstein II, Nintendo Switch'in donanımında çalışan dikkate değer bir başarıdır.

Wolfenstein II: Yeni Colossus

Switch'te bir sonraki sahip olunması gereken nişancı

Satın alma nedenleri
+ Switch'te uygun bir solo nişancı + Tam Wolfenstein deneyimi + Hareket kontrolleri

Austin merkezli stüdyo Panic Button, taşımacılıkta pazar lideri haline geldi ve DOOM ve Rocket League gibi oyunları, onları oraya götürmek için yalnızca bir avuç tavizle Switch'e getirdi. Çevrimiçi nişancı Warframe de konsola taşınırken, savaşın acımasız alternatif tarih eylemi dışında hiçbir şeye düşmedi.Wolfenstein II: Yeni Colossusbu eğilimi devam ettirmek için.

Ve bu ne bir liman. Elde taşınır modda oynatıldığında bile sağlam hareket kontrolleri ve sabit bir kare hızı ile Switch'inizde eksiksiz FPS deneyimi. Yerlerde biraz bulanık görünebilir, ancak Switch'in sahip olması gereken başlıklar arasındaki yeri daha net olamazdı.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Nintendo Switch'teki Octopath Traveler, konsolun en iyi oyunlarından biridir ve eski klasik JRPG'lere geri dönmektedir.

Octopath Traveler

Bir sonraki büyük RPG hiti burada

Satın alma nedenleri
+ Klasik JRPG mekaniği + Çoklu yollar, büyük tekrar değerine eşittir

Square Enix, JRPG'yi Final Fantasy serisiyle, özellikle de ilk birkaç girişle tanımlamaya yardımcı oldu ve birçoğu serinin evrimini takip ederken, birkaçımız bu halcyon günleri için can atıyorduk.

Octopath Traveler, & lsquo; HD-2D & rsquo; görsel stil (16-bit stili sprite'ları 3B oluşturulmuş arka planlarla karıştırmak), sekiz ayrı karakteriyle duyguyu yakalamaya çalışıyor, sekiz farklı hikaye ve iyi bir ölçü için atılmış çoklu anlatım yolları. Düzgün bir canlanma için haykıran bir türün bir sonraki büyük kilometre taşlarından biri olacağına söz veriyor.

En iyi Switch oyunları

Nintendo Switch'te Battle Royale çılgınlığının keyfini ücretsiz olarak çıkarmak mı istiyorsunuz? Fortnite sizi koruyor.

Fortnite

Battle royale fenomeni mobil hale geliyor (tekrar)

Satın alma nedenleri
+ Fortnite & rsquo; ın eksiksiz BR deneyimi + Xbox / PC ile çapraz oynama

Bu yıl, Nintendo Switch'e bazı inanılmaz yeni oyunların geldiğini gördü, ancak çok azı Epic Games olarak zeitgeist üzerinde oldukça daraldı & rsquo; dünyayı fetheden battle royale hit.

Evet, diş ipi dansı, kapak oluşturma fenomeni, çapraz oynama desteği ve isteyebileceğiniz tüm ifadeler, görünümler ve Battle Bass içeriği ile Switch'te büyük bir başarıya ulaştı. Ayrıca oynamak ücretsizdir, böylece herhangi bir Switch sahibi savaş otobüsünden atlayabilir ve çılgınlığa dalabilir.

Tek uyarı, Switch sürümünün PvE modunu içermemesidirFortnitebaşlangıçta diğer konsollarda piyasaya sürüldü, ancak dürüst olalım - herkes battle royale oynuyor.

En iyi Nintendo oyunları

ARMS, Nintendo Switch'in en iyi oyunlarından biri ve en eşsiz dövüş deneyimlerinden biri olmaya devam ediyor.

SİLÂH

Esnek, silahlı kollarla savaşın

Satın alma nedenleri
+ Çevrimiçi ve yerel çok oyunculu + 2, 3 veya 4 oyunculu savaş modu + Kilidi açmak için düzinelerce karakter ve kol

Peşinde olduğunuz rekabetçi bir çok oyuncuysa, başka yere bakmanıza gerek yok. Bu çılgın dövüş oyunu, kaleydoskop renginde, yaylı silahlı savaşçıları 4 oyuncuya kadar savaşlarda birbirlerine karşı çekiyor.

Düzinelerce değiştirilebilir kolu olan 15 savaşçı var. Oyun tarzınıza uyacak şekilde karıştırın ve eşleştirin ve üç çifti savaşa alın. Standart kontrolleri kullanın veya sürükleyici bir dövüş deneyimi için, tetikleyicilerde baş parmaklarınızla her elinizde bir Joy-Con tutun. Hareket etmek için birlikte eğin, engellemek için içeri doğru eğin ve yumruk atmaya başlayın.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Marvel'ın en tanınmış (ve oldukça karanlık) kahramanlarından bazıları olarak oynamak ister misiniz? Tabii ki istiyorsun, bu yüzden bu küçük bloklu mücevherin bir kopyasını al.

LEGO Marvel Süper Kahramanları 2

LEGO'nun yıkımını bozan görkemli bir düğme çılgınlığı

Satın alma nedenleri
+18 Marvel konumu + Açık dünya + Groot, Spider-Man, Iron Man ve daha fazlasının kilidini aç

Yıkılabilir bir LEGO dünyasında düğme karıştıran bir boğuşma olmadan hiçbir konsol oyun deneyimi tamamlanmış sayılmaz ve LEGO Marvel Superheroes 2 şu anda piyasadaki en iyisidir.

Ve bunun bir devam filmi olduğu gerçeğine izin vermeyin. Bu oyun tam bir kafa ve omuzlar öncekinden daha yüksekte duruyor (ki bu da harika). Hikaye yenidir. Seviye tasarımı zekice. Üstelik klasik LEGO mizahından da kova var. Tek başınıza veya bir arkadaşınızla saatlerce oyun oynayın.

En iyi Nintendo Switch oyunları

DOOM, Nintendo Switch'teki kanlı tek oyunculu ve yoğun çok oyunculu modlarını koruyan inanılmaz bir bağlantı noktası olmaya devam ediyor.

DOOM

En iyi kalibreye sahip ağır metal dolu artalan süreci

Satın alma nedenleri
+ Hiper şiddetli + Yıldırım hızında savaş + Harika film müziği

Büyük eski birinci şahıs nişancı, hiper şiddet, şimşek hızında dövüş ve iyi karşılanan PC, PS4 ve Xbox One unvanından harika heavy metal müziği ile Nintendo Switch'e güvenle geliyor.

Çözünürlük ve doku uygunluğu kıyaslandığında biraz daha düşüktür, ancak sistemde başka hiçbir şeye benzemeyen canlandırıcı, canavarlarla dolu bir adrenalin patlaması yaratmak için bir araya gelen oyun ve mükemmel sanat stilinde kelimenin tam anlamıyla hiçbir fark yaratmaz.

Ayrıca, Switch ile taşınabilir hale gelebilmeniz, hareket halindeyken arka plan yordamlarını ortadan kaldırabilmeniz, DOOM'un bu sürümünü benzersiz kılar.

En iyi Switch oyunları

Xenoblade Chronicles 2, taktikleri ve gerçek zamanlı savaşı Nintendo Switch'te sahip olmanız gereken ilgi çekici bir deneyimde dengeler.

Xenoblade Chronicles 2

Ünlü JRPG franchise'ı devasa bir açık dünya ile geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Gösterişli sanat tarzı + Rafine 'Sanat'a dayalı savaş + Keşfedilecek devasa dünya

Küçük Xenoblade Chronicles X'ten sonraWii USeri, uzun süredir devam eden JRPG evrenine benzer ancak rafine bir yaklaşımla bir kez daha Switch'te geri dönüyor. Bu kez oyuncu, yurttaşları Tora ve Mia ile birlikte insanlık için bir cennet olan Elysium'u keşfetme görevine devam eden kahraman Rex'in yerine konur.

Yine de, bir otomatik saldırı, iyi zamanlanmış saldırılara ve gelişmek için taraklara dayanan özel saldırı 'Sanat' savaş sistemine hakim olması gereken oyuncularla birlikte çok sayıda engel ve düşman var. Serinin mükemmel sesli oyunculuk ve hikaye anlatımı Xenoblade Chronicles 2'yi destansı bir macera haline getiriyor.

 • En iyi Nintendo Switch aksesuarları: Pingtwitter'ün en iyi Nintendo Switch çevre birimleri seçimi

En iyi Nintendo oyunları

Pek çok mikroişlemlere rağmen, NBA 2K19, Nintendo Switch'teki spor simslerinin zirvesidir.

NBA 2K19

En iyi basketbol oyunu daha da iyi

Satın alma nedenleri
+ Tam yağlı sürüm + 30 fps'de çalışır + Yılların En İyi Kariyer Modu hikayesi

NBA 2K18, Switch'e geldiğinde, spor simslerinin doğru şekilde optimize edildiğinde Switch üzerinde çalışabileceğini kanıtladı (en çok ihtiyaç duyulan bazı TLC'den sonra). Bir yıl sonra, Visual Concepts profesyonel toplayıcıların dünyasını Nintendo'nun hibrit donanımına geri getirdi ve hemen hemen tüm doğru yollarla selefini geliştiriyor ve geliştiriyor.

NBA2K19'un MyCareer'ı, yıllardır yaşadığı en iyi anlatı odaklı deneyimdir, Mahalle daha da büyüktür ve VC şimdi biraz daha adil bir hızda akmaktadır. Elbette, mikro dönüşümler hala büyük görünmektedir, ancak bu hala harika bir modern spor simülasyonunun iyi bir limanıdır.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Neredeyse içerikle dolu bu 2D platform oyunuyla Rayman'ı en iyi şekilde deneyimleyin.

Rayman Legends: Definitive Edition

En iyi modern platform oyunlarından biri

Satın alma nedenleri
+ Muhteşem seviye tasarımı + Müzik seviyeleri + Bir arkadaşınızla taşınabilir platform

Platform cennetine girin. Rayman Legends, bugün mevcut olan en iyi platform oyunlarından bazılarını sunuyor. Doğru, Switch sürümü diğer konsollardaki sürümlerle karşılaştırıldığında yeni bir şey sunmuyor, ancak yine de satın alınması gereken bir şey.

Bakması harika. Kontroller hassas ve duyarlı. Ve her aşamanın sonunda, atlayışlarınızla senkronize olan müzikle deneyimi bir üst seviyeye çıkaran bir ritim seviyesi vardır. Hareket halindeyken platform yapın ve deneyimi yerel çok oyunculu modda bir arkadaşınızla paylaşmak için Joy-Cons'larınızı kaydırın.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Splatoon 2, üst düzey çok oyunculu maçları ve benzersiz tek oyunculu DLC'si ile Nintendo Switch'in en önemli mücevherlerinden biridir.

Splatoon 2

Tüm aile için mürekkep sıçratan kaos

Satın alma nedenleri
+4'e karşı 4 rekabetçi çok oyunculu + Yeni silahlar, modlar ve kit + Çocuklar için güvenli nişancı

Nintendo'nun saha savaşı nişancısının ikinci yinelemesiyle daha fazla üçüncü şahıs paintball kaosuna teslim olun. Bir Inkling olarak oynayın, savaş alanını kontrol altına almak için renkli küreler püskürtün ve yeniden doldurmak için mürekkeple yüzerek mürekkeple yüzün. Tüm yeni silahlar, modlar ve kitlerle dörde dörde dört rekabetçi çok oyunculu maçlara girin ve sıçrayın.

Bu aile dostu bir nişancı oyunu hala, canlandırıcı bir şekilde, tamamen kansız. Ve bu sefer jetpack'ler var. Bir parti oyunu arıyorsanız ve tamamen Mario Kart-ed'iniz varsa, işte budur.

 • The Legend of Zelda: Breath of the Wild incelemesi

En iyi Nintendo Switch oyunları

The Elder Scrolls V: Skyrim'i Nintendo Switch'te hareket kontrolleri, tüm DLC'si ve çok daha fazlasını burada, el tipi bir platformda deneyimleyin.

The Elder Scrolls V: Skyrim

İşe gidip gelirken efsanevi Dragonborn olun

Satın alma nedenleri
+ Tüm DLC dahil + Joy-Cons + Klasik RPG aksiyonu ve hikayesi ile hareket kontrolü

Skyrim şimdi altı yaşında olabilir, ancak Switch sürümü bugüne kadarki mutlak en iyi sürüm gibi görünüyor, tüm oyunun sayısız DLC'si (birkaç Nintendo temalı ekstra dahil), konsolun Joy'u için eklenen hareket kontrolü ile -Con denetleyicileri ve Switch'in her yere götürülebilme özelliği sayesinde gerçek taşınabilir maceralar eklendi. Bu klasik western RPG, lansmanından bu yana bir nedenden dolayı 200'den fazla ödül kazandı ...

 • Nintendo Switch'inizi Pingtwitter güç kullanıcı kılavuzu ile güçlendirin

En iyi Nintendo Switch oyunları

Super Mario Odyssey, Mario'nun mutlak en iyisidir - büyük, cesur ve mükemmel Nintendo büyüsüyle dolu.

Süper Mario Odyssey

Sizi sürekli şaşırtacak gerçekten destansı bir macera

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel platform oyun mekaniği + Destansı, uzun süreli macera + Super Mario 64'ün manevi halefi

Bu bizim söylediklerimizSuper Mario Odyssey incelemesi:

Super Mario Odyssey'de oyunun olduğu her şeyi ve temsil ettiği her şeyi bir patlama kutlamasına dönüştürdüğü bir an var. Bu büyük eski video oyun serisinin geçmişi, bugünü ve geleceği aynı anda, Nintendo'nun yıllarca el frenini çektikten sonra artık kesinlikle yaratıcı bir şekilde uçtuğunu gösteren, serbest dönen, muhteşem ve deneysel bir sette bir araya geliyor.

Super Mario Odyssey'in bugüne kadarki her Mario oyununun en iyi bölümlerini çizerken bu kadar deneysel olmayı başarması, bu süreçte oyunların en ünlü serisine inanılmaz derecede oynanabilir ve neşeli bir aşk mektubu haline gelmesi, şüphesiz efsanevi bir Homeric macerası gibidir. - gerçekten destansı. '

Yeterince söylendi.

 • Bu Nintendo Switch yuvasında yerleşik bir projektör vardır

En iyi Nintendo Switch oyunları

2D Street Fighter aksiyonuna atlayın ve becerilerinizi yerel veya çevrimiçi olarak test edin. Nintendo Switch'teki son meydan okuyucu olacak mısınız?

Ultra Street Fighter II: Son Meydan Okuyanlar

Bu gerçekten efsaneye karşı dövüşçünün kesin baskısı

Satın alma nedenleri
+ Güncellenmiş grafikler ve ses + Aynı basit, bağımlılık yapıcı oyun + Çeşitli oyun modları

Ultra Street Fighter II: Son Meydan Okuyanlar hakkında beğenilecek çok şey var, nereden başlayacağınızı bilmek zor.

Dolgun karakter listesinden (19 savaşçı var) şık bir çok oyunculu süit de dahil olmak üzere mükemmel oyun modları seçimine ve yeni ve geliştirilmiş grafikler ve ses seçenekleri (eski ve yeni arasında geçiş yapabilirsiniz) dahil olmak üzere çok sayıda zarif ekstraya kadar, renk editör, yeniden oynatma sistemi, başlangıç ​​dostu 'Lite' kontrol seçeneği ve sanat dolu galeri modu, bu klasik dövüşçüye karşı Nintendo Switch'te her zamankinden daha iyi.

 • Ultra Street Fighter II: The Final Challengers oyununu oynamanız için 10 neden

En iyi Nintendo Switch oyunları

The Legend of Zelda: Breath of the Wild, oyun tasarımında inanılmaz bir başarıdır ve Nintendo Switch'e özeldir.

Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes

Nesnel olarak incelendi, şimdiye kadar yapılmış en iyi Zelda oyunu

Satın alma nedenleri
+ Tek kelimeyle harika bir açık dünya + Sıkı dövüş mekaniği + Muhteşem sanat tarzı

The Legend of Zelda: Breath of the Wild incelememizde söylediklerimiz:

En objektif bakış açısıyla, burada Pingtwitter Towers'ta toplanabiliriz - ve bize güvenebiliriz, gelişmekte olan yıllarınız boyunca The Legend of Zelda: A Link to the Past gibi oyunları oynadığınızda, bu inanılmaz derecede zor bir şeydir - The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın oldukça açık bir şekilde şimdiye kadar yapılmış en iyi The Legend of Zelda oyunu olduğunu hissediyoruz. Ve dahası, Wild of the Wild Hyrule, Zelda ve Link'in harika dünyasına ilk baskınları olacak insanlar için kesinlikle akıllarını uçuracak. '

Basitçe söylemek gerekirse, bir satın almalısınız.

 • Nintendo Switch'in başarılı olmasının 5 yolu

En iyi Nintendo Switch oyunları

Sorgulama sisteminde çok ihtiyaç duyulan bazı ince ayarlarla, LA Noire'ın bu güncellenmiş sürümü, Nintendo Switch'te sahip olunması gereken bir bağlantı noktasıdır.

Siyah

Nintendo Switch'i akıllıca kullanan heyecan verici bir tespit

Satın alma nedenleri
+ Tüm DLC dahil + Dokunmatik ekranın iyi kullanımı + Dinamik hikaye anlatımı

Dedektif hikayelerinin hayranıysanız, LAPD'nin Cinayet, Vice ve Kundakçılık bölümlerindeki bir dizi suçu çözme görevini üstlendiğiniz için L.A. Noire kesinlikle zaman ayırmaya değer.

Her bir vakayla nasıl başa çıkacağınız tamamen size kalmış, çeşitli seçenekler ve olası sonuçlar. Tanıkları veya olası şüphelileri sorgulamak oyunda büyük bir rol oynar ve kimin doğruyu söylediğini ve kimin işi doğru bir şekilde yapmak için kritik yalan söylediğini belirler.

Doğal olarak, bir Rockstar oyunu için bol miktarda itfaiye de vardır. Oyunun bu geliştirilmiş Switch sürümü sadece tam yağlı ve gerçekten taşınabilir olmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunun daha önce piyasaya sürülen tüm DLC'leriyle birlikte geliyor.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Just Dance 2018 ile Nintendo Switch'in Joy-Con kontrol cihazlarının hareket kontrollerinden en iyi şekilde yararlanın.

Just Dance 2018

Dünyanın en büyük dans oyunu ay yürüyüşü Nintendo Switch'te

Satın alma nedenleri
+ Popüler şarkıların harika seçimi + Çoklu oyun modları + Çocuk dostu koreografiler

Yaklaşan bir parti veya düğün için dans eden ayaklarınızı ısıtmanız mı gerekiyor? Resmi lisanslarla Switch'e ay yürüyüşü yapan Just Dance 2018'den başka bir yere bakmayın (Disney var mı?) Ve Ariana Grande ve Nicki Minaj gibi en popüler parçalar ve sanatçılar da dahil.

Oyun sadece deneyimli dansçılar için değil, çocuklara uygun koreografiler ve bir dans oyun alanı sunan en iyi Çocuk Modu ile.

 • En iyi Xbox One X fırsatları

En iyi Nintendo Switch oyunları

Birbirini toza terk eden bir yarış deneyimi mi istiyorsunuz? Nintendo Switch'te Mario Kart 8 Deluxe'e ihtiyacınız var.

Mario Kart 8 Deluxe

Şimdiye kadarki en parlak ve oynanabilir Mario Kart

Satın alma nedenleri
+ Devasa yarışçılar sıralaması + Bir sürü parça ve oyun modu + Switch'teki yerel çok oyunculu as

Mario Kart 8, Nintendo Wii U'da hayatına başladı, ancak Switch'teki Deluxe sürümü, tüm DLC'nin yanı sıra gelişmiş çok oyunculu işlevselliği ile oyunun en son sürümüdür.

Mario ve arkadaşları her zamanki gibi idare ederken, klasik ve yeni yarış pistlerinin karışımına uygulanan sunum ve cila birinci sınıftır. 50cc'den 200cc'ye kadar çok çeşitli yarış katmanları, önyükleme için de eklenen ayna modlarıyla oyun, yaşınız veya beceriniz ne olursa olsun süper yaklaşılabilir.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Nintendo Switch'teki bu özel dövüş oyunu karışımında tüm zamanların en ikonik Pokemonlarından bazılarıyla savaşın.

Pokkén Turnuvası DX

Taşınabilir Pokemon savaşları

Satın alma nedenleri
+ Bire bir savaş + Yeni Pokemon, oyun modları ve yetenekler + Çevrimiçi ve yerel çok oyunculu

Bu Wii U klasiğini küçümsemeyin. Switch için bir yükseltmesi vardı. Decidueye toplam oynanabilir Pokemon'u 21'e getiriyor ve Litten ve Popplio destek olarak seçildi. Yeni & lsquo; takım savaşı & rsquo; modu, üç Pokemon takımı ve & lsquo; grup maçı & rsquo; özelliği, benzer becerilere sahip rakipler bulmanıza yardımcı olur.

Tek oyunculu Ferrum League'de ustalaşın, sıralı çevrimiçi savaşlarda sıkışıp kalın veya bir kanepe kapın ve yerel bir maç için Joy-Cons'lerinizi arkadaşlarınızla paylaşın.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Mario ve o çılgın Rabbids ile taktiksel bir RPG. Çalışmamalı, ancak kesinlikle işe yarıyor ve Nintendo Switch'in en iyi oyunlarından birini yapıyor.

Mario ve Rabbids Krallık Savaşı

Kaotik sıra tabanlı strateji

Satın alma nedenleri
+ Tek ve çok oyunculu modlar + Yükseltilebilir silahlar ve karakterler + XCOM tarzı oyun

Ubisoft & rsquo; s Rabbids, bu sıra tabanlı oyunda Mario, Luigi, Peach ve Yoshi ile baş başa geliyor. Mantar Krallığı'ndan üç kişilik bir ekip alın ve Rabbid istilasını geri püskürtün.

Bu oyun, tanıdık yüzleri alıyor, bazı Rabbid aromalı kaosları karıştırıyor ve hepsini, oyuncuları bile bağlayacak olan XCOM tarzı bir oyunla tamamlıyor.

Silahları, taktikleri, özel yetenekleri ve durum efektlerini dengeleyin. Kitinizi yükseltmek ve rakipsiz bir takım kurmak için para ve beceri küreleri kazanın.

En iyi Switch oyunları

Bayonetta 2

Nihai aksiyon-macera

Satın alma nedenleri
+ Geliştirilmiş dokunmatik ekran kontrolleri + Oyunun şimdiye kadarki en iyi sürümü + En iyi Wii U oyunlarından biri taşınabilir hale geliyor

2014 Wii U'nun özel bir limanı olsa da, Bayonetta 2'nin önceki neslin en iyi oyunlarından biri olduğu ve Nintendo Switch için yeniden düzenlendiği gerçeğinden uzaklaşmıyor ve şimdi şan için ikinci bir atış yapıyor.

Yeni sürüm, Wii U orijinalinden daha akıcı çalışıyor, nadiren TV veya avuçiçi modlarında bir kare düşürüyor ve kıç tekmeleyen cadı kahramanı Bayonetta için umut edebileceğiniz tüm Nintendo temalı kostümlerle birlikte geliyor.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Nintendo Labo: Toy-Con 01 - Çeşitlilik Seti

Meraklı bir karton tasarım

Satın alma nedenleri
+ Aile dostu + Beş farklı yapı + Çocukların programlamayı öğrenmesine yardımcı olun

Orada gerçekten Nintendo Labo gibi hiçbir şey yok. Ve ne kadar sıradışı olursa olsun, onu bu kadar özel yapan da budur. Bu, tüm aileyi bir araya getirme biçimine kadar Nintendo'nun baş ucunda.

Variety Kit, bir dizi düz paket tarzı karton tabakayla birlikte gelen beş farklı tasarım içerir. Switch'inizdeki ekrandaki talimatları izleyerek, bir motosiklet gidon setinden çalışan bir piyanoya kadar her şeyi oluşturabilirsiniz.

Oyunların kendisi bir süreliğine eğlencelidir, ancak asıl eğlence, programlama konusunda anlaşılması kolay bir yaklaşımla kendi kreasyonlarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan yerleşik bir tasarım paketi olan Toy Con Garage ile gelir.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Stardew Vadisi

Çiftlikte rahatlayın

Satın alma nedenleri
+ Bağımlılık yapan çiftçilik oyunu + Ödüllendirme mekaniği + Gelen çok oyunculu mod

Bu sevimli küçük bağımsız yapımda, şehir hayatının koşuşturmacasını geride bırakıp, aile çiftliğinin işini üstlenen bir karakteri oynuyorsunuz.

Her tür ürünü yetiştirebilir, yerel köyde satabilir ve sakinlerini tanıyabilirsiniz (söz konusu köylülerle çıkma yeteneği dahil). İster TV'nizde ister avuçiçi modunda oynayabileceğiniz en sakin ve ilgi çekici oyunlardan biri.

Ayrıca, Nintendo Switch de dahil olmak üzere oyunun tüm sürümlerine gelen yeni bir çok oyunculu mod da arkadaşlarla bağlantı kurma ve bazı çiftlik arazilerini bir araya getirme yeteneği ekliyor.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Açık mavi

Seğirme platformunda bir şaheser

Satın alma nedenleri
+ İlgi çekici hikaye + İnanılmaz platform tasarımı + Harika film müziği

Celeste, PC ve konsollar da dahil olmak üzere birden fazla platformda başarı elde etti, ancak bazen bir oyun belirli bir donanıma mükemmel şekilde uyuyor, başka bir yerde oynamayı hayal bile edemezsiniz. Celeste, zorlu platform dizileri ve yoğun bulmaca çözme / keşiflerle dolu bir seğirme-platform oyunu olan Nintendo Switch için tam da böyle.

Titiz dağa tırmanırken, kahraman Madeline'i kaçırılmaması gereken dönüştürücü bir piksel sanatı yolculuğuna çıkaracaksınız.

En iyi Nintendo Switch oyunları

Paladins: Diyar Şampiyonları

Overwatch'a kimin ihtiyacı var?

Satın alma nedenleri
+ Switch'te rekabetçi takım nişancı deneyimi + İpeksi akıcı performans

Yaşam döngüsüne iyi bir 18 ay ve Nintendo Switch'in başka bir türü daha var - kahraman nişancı. Overwatch, gezegendeki en büyük atıcılardan biri olmaya devam ediyor ve Paladins: Champions of the Realm, kendisini değerli bir rakip olarak kanıtladı.

Bir Şampiyon seçin, ekipmanlarını özelleştirin ve eksiksiz bir takım atıcı deneyiminde hedefleri savunmak için bir takımda yarışın. Ücretsiz olarak oynayabilir, Başlangıç ​​Paketine yatırım yapabilir veya oynarken özel ödüller ve görünümler kazanmak için Season Pass satın alabilirsiniz. Switch'te oynaması gereken bir FPS.