Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En iyi gürültü önleyici kulaklıklar: Bose, Sony ve daha fazlasından en iyi kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar

En iyi gürültü önleyici kulaklıklar: Bose, Sony ve daha fazlasından en iyi kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar

İşle çok mu seyahat ediyorsunuz? Uzun bir yolculuk mu var? Sinir bozucu derecede konuşkan meslektaşlarınız mı var? En iyi gürültü önleyici kulaklıklara ihtiyacınız var - ve onlara HEMEN ihtiyacınız var. Dışarıdaki gürültüyü bastırarak müziğinizin, podcast'lerinizin ve sesli kitaplarınızın dış dünya tarafından mahvolmasını engeller ve ortalama olarak daha düşük ses seviyelerinde dinlemenizi sağlayarak potansiyel olarak işitme duyunuzu korur.


En iyi gürültü engelleme özellikli kulaklıklar, tüm kulak içi ve kulak üstü kulaklıklarda olduğu gibi fiziksel bir bariyer sağlayarak sesi pasif olarak engellemez. Daha düşük aralıklarda sürekli gürültü olan her yerde, özellikle uçaklarda, trenlerde ve şehir sokaklarında çok değerli olan ek bir aktif gürültü engelleme (ANC) düzeyi eklemek için teknolojiyi kullanıyorlar. Bose, Sony, Marshall ve diğerlerinden en iyi gürültü önleyici kulaklıklar şu anda kulak üstü kulaklık pazarının en popüler ve karlı kısımlarıdır.

• Daha fazla oku: Gürültü önleyici kulaklıklar: satın almadan önce bilmeniz gerekenler

Bu kılavuzda, bir dizi farklı fiyattan en iyi gürültü önleyici kulaklıkları seçtik. Mükemmel kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar (ve kablolu modeller de) bulacaksınız; en iyi kulak üstü, kulak üstü ve kulak içi seçenekler; ve belirli bir üretici (Sony, Bose vb.) arıyorsanız, sizi de teminat altına aldık. Sadece bugünün bilmek istiyorsanen iyi gürültü önleyici kulaklık fiyatlarısonra doğruca bunun için gidin.

En iyi gürültü önleyici kulaklıklar hangileridir?

Kolay: Sony WH-1000XM4 artıkselefi 1000XM3'ten devralan en iyi gürültü önleyici kulaklık.


Telefon görüşmesi kalitesi ve mobil yapay zekayı etkinleştirmek açısından en iyi gürültü önleyici kulaklıkları istiyorsanız, Bose NC 700 çok öndedir. Elbette müzik konusunda da çok iyiler.

Biraz daha 'klasik' bir ses profili arayanlar Bowers & Wilkins PX7'yi tercih edebilir.


Gürültüyü engelleyen kulak içi kulaklıklar isteyenler şu anda üç gerçek kablosuz seçeneğinden birini tercih edeceklerdir: saf ses kalitesi için Sony WF-1000XM3, uyum ve pürüzsüzlük için Apple AirPods Pro ve uygun fiyat için Amazon Echo Buds.

Ancak şu anda, bu liste Gürültü Önleme Düzeni'nin kulaktan kulağa takılan kardeşlerine ayrılmıştır. Barış içinde git.


Şu anda en iyi gürültü önleyici kulaklıklar

En iyi gürültü önleyici kulaklık: Sony WH-1000XM4

1. Sony WH-1000XM4

Satın alabileceğiniz en iyi gürültü önleyici kulaklıklar

Teknik Özellikler
Tip: Kulak üstü Pil ömrü: 30 saat Ağırlık: 8,99 oz Frekans tepkisi: 4 Hz - 40 kHz Hassasiyet: 104,5 dB Empedans: 47 ohm Kablo uzunluğu: 3,94 ft Kablosuz aralık: 30 metre (98 ft) NFC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Üstün gürültü iptali + Çarpıcı ses + Harika pil ömrü + Çok rahat
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha heyecan verici görünebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 278 $ En İyi Olarak Görüntüle 278 $ Satın Al Amazon'da Görüntüle278 ABD doları Crutchfield.com'da görüntüleyin

Sony'nin amiral gemisi aktif gürültü engelleme özellikli 1000X kulaklık, sürüm birinden beri çok iyiydi, ancak üçüncü yineleme, Sony'nin sahip olduğuGerçekten mibaşarmak. İnanılmaz derecede rahatlar, mükemmel sesler ve ANC bir sonraki seviyedir. Son iki Pingtwitter Ödülünde en iyi gürültü önleyici kulaklık ödülünü kazandılar.

Sony WH-1000XM4 gürültü engelleme özellikli kulaklıklar, 255 g ile hafiftir ve hissedin. Geniş, yumuşak kulak kapakları, son derece yumuşak kafa bandı gibi eski şampiyonumuz PX'in daha ince, daha sert sivri uçlu pedlerine kıyasla olumludur. Hala zamanla kulaklarınızı kızartıyorlar, ancak bunun bir çözümü olduğundan emin değiliz. Ayrıca düzgünce katlanırlar ve kumaş kılıf türünün en akıllıları arasındadır.

Ses ve gürültü engelleme tek kelimeyle mükemmeldir. Sınıfın en iyisi. Müzik çalmadan, onları taktığınız an başka bir dünyaya girmeye veya başınızın üzerine kalın bir çuval atmaya benzer. Bu, WH-1000X'in M2 enkarnasyonunu, trafikle akan sokaklarda yol çalışmaları gibi büyük zorluklarla başa çıkmaya geldiğinde modası geçmiş gibi gösteriyor ve M3'ten bir adım öteye geçmek için de yeterli. Ses kalitesi? Bu da harika. Bas, PX'ten bile daha zengin görünüyor ve müzik her zaman canlı, heyecan verici ve ilgi çekici görünüyor.


Görünüşe göre, aşağıdaki PX7, Bose veya Beats çabalarından daha az ilginçler, ancak Bose QC35 II'den daha iyi görünüyorlar ve KEF ve Porsche Design'ın Space One dışındaki rakiplerinden daha sağlam hissediyorlar.

Dokunma / hareket kontrolleri, tamamen istekli olduğumuz bir şey değil, ancak biraz pratik yaptıktan sonra yeterince iyi çalışıyorlar. Ortam sesini içeri almak için bir fincan tutmak, bunu yaparken biraz özel görünseniz bile, özellikle işe yarar. Google Assistant veya Siri ile çalışmak için gürültü giderme düğmesini değiştirmek için de uygulamayı kullanabilirsiniz.

İşte karşımızda: En iyi gürültü önleyici kulaklıklar Sony'nin WH-1000XM4'ü. Birinci sınıf gürültü önleyici kulaklıklar Şampiyonlar Ligi taşınabilir sesleriyse, bunlar Real Madrid, Barcelona, ​​Man City ve Juventus'tur.

En iyi gürültü önleyici kulaklık: Bowers & Wilkins PX7

(Resim kredisi: Bowers & Wilkins)

2. Bowers & Wilkins PX7

Sony'ye en iyi alternatif gürültü önleyici kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 30 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Ace ANC ile harika ses + Kullanışlı hareket algılama özellikleri + Şık ve rahat
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI katlamayın $ 349.99 Amazon'da görüntüleyin349,99 Crutchfield.com'da görüntüleyin399,99 $ Best Buy'da Görüntüleyin

Bowers & Wilkins'in ilk gürültü önleyici kulaklıklarına (PX) kıyasla oldukça sıkıcı görünse de, yine de Sony WH-1000XM3'ten daha şık. Ses kalitesi ve gürültü engelleme deson dereceSony'lerinkine yakın.

Değerlendirmemiz, XM3'ün sesibirazPX7 karışımında yanlış bir şey olmamasına rağmen daha açık ve doğal. Pek hoşlanmadığımız bir bas ağırlığı biraz daha az var - ancak daha az belirgin bir dip ucu tercih ederseniz, elbette tam tersi bir tepkiye sahip olacaksınız.

Bu, B&W PX7'nin aşırı kibar olduğu anlamına gelmez - ki bu, Bose NC 700'e yapacağım bir eleştiri. Aslında bazı rock müzik türlerinde Sony'lerden daha etli ve agresif geliyorlar. Bu, B & W'nin her zamanki heyecan verici, ancak temelde iyi dengelenmiş imza sesi.

PX7'deki gürültü engelleme mükemmel, ancak Sony'den çok daha az. Örneğin trenlerde, düşük bir sarsıntı sadece PX7'de algılanırken, NC'nin yüksek olduğu Sony bunu engelliyor.

Konfor açısından PX7 mükemmel iken WH-1000XM3… mükemmeldir. Biraz daha hafif. Bununla birlikte, Transatlantik bir uçuşta PX7'yi takmak yine de bir zevk - ve 30 saatlik pil ömrü ile bu puan için de endişelenmenize gerek yok.

Eski PX'te olduğu gibi, ANC'nin seviyesi ve türü bir iOS ve Android uygulaması aracılığıyla değiştirilebilir veya tamamen kapatılabilir - ancak daha kötü göründüğü için bunu tavsiye etmiyoruz. PX7'nin sesini kapatmak ve duyuruları dinlemek veya insanlarla konuşmak için bir kulak kabını kulağınızdan kaldırabilirsiniz.

Son olarak, Sony'nin aksine, burada kulaklık dokunma sensörleri yerine uygun fiziksel kontroller var. Kalbimde eski moda olduğum için uygun fiziksel kontrolleri tercih ederim.

Shure Aonic 50 incelemesi

(Resim kredisi: Shure)

3. Aonic 50

Muhtemelen en iyi ses veren gürültü önleyici kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı ses kalitesi + Yüksek çözünürlüklü kaynaklardan en iyi şekilde yararlanır + Tank gibi inşa edilmiştir
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha çok muazzam-Çok… çok… düğme-Zayıf kaynak malzemeyle affetmeyen BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 299 $ Crutchfield'da 329 $ Amazon'da 349,98 $ Görüntüleyin Best Buy'da Görüntüleyin

… Fiziksel kontrolleri tercih etme konusunda yukarıda söylediğime rağmen, çok fazla iyi şeye sahip olabilirsiniz ve Shure'un bardağa monte edilmiş düğme ve sürgü dizisi hem çok büyük hem de parmaklarınızla kolayca bulunabilecek kadar iyi tasarlanmamış .

Bu, Shure'un bu gürültü engelleme harikalarının biraz modası geçmiş özelliklerinden biri - burada bulunacak ivmeölçer, sensör veya Alexa yok. Bununla birlikte, Aonic 50'yi dinlemeye başladığınızda bunların hiçbirinin önemi yok - veya Shure'un onu şekillendirmekte ısrar ettiği için AONIC50.

Aonic 50'nin ses kalitesi, mırıldanan saflığa sahip olmalıdır. Fazla bas yoktur ve isteyebileceğiniz tüm ışıltılı ayrıntıları ve özenli doğruluğu sunar. Sonra insanlığın kullanabileceği hemen hemen her ses iyileştirici kodek için destek var: aptX, aptX HD, AAC, AptX Düşük Gecikme, hatta Sony'nin hiçbiri belirsiz LDAC'si bile, inanır mısınız?

Sonuç olarak, CD kalitesinde ve yüksek çözünürlüklü kaynaklarla birlikte kullanıldığında bu gürültü önleyici kulaklıklardan muhtemelen en iyi sonuçları verir. Ayrıca Spotify ve benzerlerini sunma konusunda da iyi bir iş çıkarır, ancak çaldığınız melodiler bit hızı veya kayıt kalitesi açısından daha düşük bir standartta olsa da, Shure Aonic 50 bu gerçeği ve rakiplerini gizlemeyecektir.

Gürültü engelleme mükemmel olsa da, bu sayfadaki diğer büyük fiyatlı rakipler için de tam olarak orada değil. Ve elbette, bazı insanlar için, fazla bas olmaması gerçeği - ya da aşırı stil, buna geliyor, çünkü bunlar oldukça ağır ve çok şık değil - daha çok eksi bir puan olacak. Üstte gürültü engelleme ile mümkün olan en iyi sesi isteyen eski okul audiophile için bir tane.

  • OkuyunShure Aonic 50 incelemesi

En iyi gürültü önleyici kulaklık: Bose NC 700

(Resim kredisi: Bose)

4. Bose Noise Cancelling Headphones 700

Çağrı kalitesi için en iyi gürültü önleyici kulaklık

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı ses algılama + Genel olarak mükemmel gürültü önleme + Çok iyi ses kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Sony ve Siyah Beyaz'dan biraz daha ucuz, ancak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 339 $ 'a mal oluyor Amazon'da 339 $' da Görüntüleyin Best Buy'da Görüntüleyin339 ABD doları Walmart'ta görüntüle4 Amazon müşteri yorumu

Arama yapmak ve sesli asistanları kullanmak için bir çift gürültü önleyici kulaklık istiyorsanız, Bose'nin gülünç bir şekilde adlandırılmış kutuları - genellikle biraz daha seksi okuyan NC 700 olarak anılır - en iyi seçimdir.

Sadece diğer uçtan gelen gürültüyü ortadan kaldırmakla kalmazlar, aynı zamanda bulunduğunuz yerde arka plan sesini bastırmak için şaşırtıcı derecede iyi bir iş çıkarabilirler. Bu aynı zamanda Siri, Alexa veya Google Assistant'ı kullanmaya çalışırken çok kullanışlıdır ve beceriksiz sanal PA'nıza kendinizi tekrarlamak zorunda olduğunuz sayıyı azaltır.

Müzikle birlikte ses kalitesi açısından, Bose NC 700 - üzgünüm, Noise Canceling Headphones 700 - mükemmel, yukarıdaki Sony ve S&B seçeneklerine yakın rakipler. Şimdi şahsen, birinin üçünü de nasıl dinleyebileceğini ve Bose sesini nasıl bitirebileceğini anlamıyorum.daha iyiama bu kulağa kötü geldikleri anlamına gelmez. Genel olarak biraz daha düzdürler, bu da onları dinlemeyi daha az heyecan verici kılar, ancak diğer yandan da çokkolaysaatlerce dinlemek için. Yani Pazar sabahı gibi kolaysanız, belki bunlar sizin bebeklerinizdir.

Bose'un sesli AR… şey için de destek var. Bu, nereye baktığınızı algılamak ve duyduklarınızı buna göre ayarlamak için kulaklıktaki hareket sensörlerini kullanır. Bunun için uygulamalar, golf oyuncuları için bir tür sonar ve bazı surround ses tipi şeyleri içerir. Zekice ve ilginç ama belki de evriminin bu noktasında o kadar da gerekli değil.

Yeterince tuhaf bir şekilde, Bose NC 700'ün Sony veya Bowers çabalarından daha seksi görünen bir kulaklık çifti olduğunu düşünüyorum, bu eski QuietComfort 35 hakkında söyleyebileceğiniz bir şey değil.

Bu da başka bir harika ANC kulaklık çifti; açıkça Bose NC 700 dikkate almaya değer.

Gerçekten, tavsiyem şunu denemek, Sony WH-1000XM3, Bowers & Wilkins PX7 ve Beats Studio3 Wireless'ı denemek ve hangi sesin, hissin veya size en iyi göründüğüne karar vermek - veya alternatif olarak, bugün hangisi en ucuzsa onu satın almak.

Hepsiçokkimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak yüksek kaliteli kulaklıklar.

En iyi gürültü önleyici kulaklık: AKG N60NC Kablosuz

5. AKG N60NC Kablosuz

En ucuz gürültü önleyici kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 15 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Harika ses + Güzel görünüm + Katlanabilir ve kompakt
Kaçınılması gereken nedenler
-Doğal olarak kulak üstü kulaklara göre daha az iyi ses yalıtımı-Aktif gürültü önleme de daha az gelişmiş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 150 $ 'lık Samsung'da 174,85 $' da görüntüle Amazon'da görüntüle249,95 ABD doları Walmart'ta görüntüle309 Amazon müşteri değerlendirmesi

En ucuz gürültü engelleme özellikli kulaklıkları istiyorsanız ve daha rahat kulaklar yerine kulakların üzerinde olmasını önemsemiyorsanız, N60NC'den başkasına bakmayın.

AKG ile her zamanki gibi, ses kalitesi ödediğiniz paraya göre gerçekten mükemmel ve ister kablolu ister kablosuz olsun, gürültü engelleme olsun veya olmasın sürekli olarak iyidir. Kısacası bunlar harika kulaklıklar. Elbette, gürültü engelleme buradaki daha yeni, daha pahalı, kulak üstü seçeneklerden daha az mükemmeldir ve kulaklar, doğası gereği kulağa göre daha rahatsız edicidir - ve daha çok gözlük takarsanız.

Öte yandan, kulak üstü formu, özellikle katlandıklarında onları daha taşınabilir hale getirir. Ve fiyat genellikle yukarıdaki 'Büyük Üç' ten çok daha düşüktür.

Beats Studio3 Kablosuz

6. Beats Studio3 Kablosuz

Bu mükemmel ses veren Beats gürültü önleyicilerini de küçümsemeyin

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 22 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Dikkat çekici derecede etkili ANC + Harika ses + Hızlı şarj
Kaçınılması gereken nedenler
-Rather iffy, Bugünün en iyi Beats Studio3 Wireless fırsatları $ 173,99 Amazon'da görüntüle349,95 ABD doları Apple'da görüntüle$ 349.99 Best Buy'da görüntüle 2 Amazon müşteri yorumu

Beats Studio3 Wireless gürültü engelleme özellikli kulaklıklar, birçok açıdan Bose, Bowers ve Sony kutuları ile uyumludur. Buradaki öldürücü özellik, gürültü kontrolünün çevrenizdeki seslere uyum sağlama şeklidir; motor gürültüsü, chit-chat veya hatta rüzgar. Sert bir esinti, ortam sesini izlemek için mikrofon kullanma biçimleri nedeniyle genellikle gürültü önleyici kulaklıkların baş belasıdır. Beats, Apple ile birlikte, birkaç saniye içinde kaybolması için bir çeşit algoritma geliştirdi ve gerçekten çalışıyor.

Bu Beats öncüllerinin çoğunun başarısızlıklarına sahip olsaydı, bu çok az önemli olurdu, ancak aynı zamanda Studio serisinin bugüne kadarki en iyi sesi onlar. Bas rahatsız edici değil; bunun yerine detaylı, şık bir ses imzası alırsınız. Bu, Studio 3 ilk çıktığında Beats 'büyüyor' gibi hissettirdi ve Dr Dre o zamandan beri marşlardan başka bir şey çıkarmadı, çünkü onları takip ettiPowerbeats Prove Solo Pro, ikisi de mükemmel.

Buradaki diğer seçeneklerin aksine, ANC kapalı ve açıkken Studio3 Wireless arasında çok az fark vardır. Mükemmel gürültü engelleme özelliğine sahipler, ancak iptal sürecini diğer ANC büyük vuruşçularında olduğu kadar 'duymuyorsunuz'.

Apple kullanıcıları da aynı kolay eşleştirme ve aygıt değiştirme özelliğine sahip olur.AirPods, yarı efsanevi W1 çip sayesinde. Dürüst olmak gerekirse, bugünlerde eşleştirme söz konusu olduğunda, sıkıcı eski Bluetooth çok özensiz görünmüyor. Son bir bonus, hızlı şarj olan 'Hızlı Yakıt' özelliğidir. Bu, 10 dakikalık şarjla üç saat oyun sağlar. Ayrıca, yetersiz kalmanız durumunda ANC'yi kapatabilir ve kalan pil ömrünüzü ikiye katlayabilirsiniz.

Kuşkusuz bunların üzerindeki stil oldukça korkunç ama her şeye sahip olamazsınız.

Microsoft Surface Headphones 2 incelemesi

(Resim kredisi: Microsoft)

7. Microsoft Surface Kulaklıklar 2

Microsoft'un en iyi gürültü önleyici kulaklıkları

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel gürültü önleme + Mükemmel ses + Mükemmel tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ SATIŞI 249,99 $ 'ın üzerindeki benzer fiyatlı üç kulaklıktan biraz daha az mükemmel Amazon'da 249,99 $ Görüntüleyin Amazon'da Görüntüleyin249,99 Microsoft ABD'de görüntüle

Orijinal Microsoft Surface Kulaklıkları, bu tür insanların var olduğunu varsayarak, yalnızca sıkı Microsoft hayranları için gerçekten bir üründü. Halefi daha iyi ses çıkarır ve maliyeti daha düşüktür - sanırım hepimiz bunun kazanan bir kombinasyon olduğuna hemfikiriz. Microsoft Surface Headphones 2, hem yüksek kaliteli kaynaklarda hem de Spotify gibi daha sıkıştırılmış akışlarda neredeyse hiç şüphesiz iyi ses çıkarır. Ayrıca çok rahatlar ve gürültü engelleme en iyisi ile hemen orada.

Bu kulaklıkların görünümünü beğenirseniz ve doğru fiyata bulabilirseniz, kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Bununla birlikte, en iyi gürültü engelleme özellikli kulaklık tablosunda bu görece düşük pozisyonda oturmalarının bir nedeni var ve rekabetin hem bol hem de biraz daha iyi olması.

  • OkuyunMicrosoft Surface Headphones 2 incelemesi

En iyi gürültü önleyici kulaklık: Beats Solo Pro

(Resim kredisi: Beats By Dr. Dre)

8. Solo Pro Beats

En iyi kulak içi gürültü önleyici kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 30 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Dikkat çekici derecede etkili ANC + Harika ses + Hızlı şarj
Kaçınılması gereken nedenler
-Kulak, kulağa göre daha rahattır-Bazı hafif şaşırtıcı kontroller BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 179,99 $ En İyi Satın Al 299,95 $ Amazon'da Görüntüleyin299,95 ABD doları Apple'da görüntüle

Birkaç yıl önce Studio3 Wireless, Beats by Dr Dre'nin gürültü önleyici kulaklıklar yapabileceğini kesin olarak kanıtladı. Bu takip, bu başarıya dayanıyor ve genel olarak daha fazla çekiciliğe sahip olabilecekleri ölçüde bakışları zayıflatıyor.

Her zaman olduğu gibi, bu kulak üstü kulaklıklar daha az sesi bloke eder ve çoğu kulak üstü kulaklığa göre daha az rahattır - teknik özelliklere sahip kullanıcılar için gerçekten uzun süreli kullanım için uygun değildirler. Bununla birlikte, ANC'leri şaşırtıcı derecede iyi ve ses kalitesi, Beats'in son yıllardaki çok daha sofistike ses profilini takip etmeye devam ediyor. Gerçekten mükemmel görünüyorlar.

Fiyatlandırma hakkında ilginç bir not: Beats Solo Pro, yukarıdaki AKG N60NC'den daha yüksek bir RRP'ye sahiptir, ancak bazı renk gruplarının zaman zaman çok düşük fiyatlara gittiğini görüyorsunuz. Bu nedenle, canlı fiyatlandırma widget'larımıza ve fırsat sayfalarımıza göz atın…

Bose QC35 II

9. Bose QuietComfort 35 II

Bu eski gürültü önleyici kulaklıklar hala güçlü bir seçenektir (mevcut olduğunda)

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel gürültü engelleme + Çok iyi ses + Donuksa zamansız görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Rakipleri biraz daha kibar, ses ve görünüş açısından Google Asistan'ın işitme zorluğu ve kullanımı sınırlıdır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 269 $ Amazon'da $ 269'da Görüntüleyin Best Buy'da Görüntüleyin269 ​​ABD doları Walmart'ta görüntüle29 Amazon müşteri değerlendirmesi

QC35, Bluetooth bağlantısı, uzun pil ömrü (yaklaşık 20 saat), çok sağlam ses ve - şimdilik - çene bırakan gürültü önleme özelliği ile ANC devrimini başlatan kulaklıktır.

Halefi olan Bose QC35II tüm bunları sakladı, ancak Google Asistan'ı ekledi - sağ kulak kapağındaki bu düğmeyle erişildi. QC35 II hiçbir zaman özellikle heyecan verici görünmemişti, ancak tasarımında zamansız, göze çarpmayan bir kaliteye sahip.

Gürültü engelleme de kendi yolunda zamansızdır - Bose, bu listedeki 3. sıradaki çok daha yeni NC 700'de kullanılan sistemin temelde QC35 II ile aynı olduğunu kabul etti. Düğmeyi çevirdiğinizde, şehir kükreyip kaybolurken, ulaşım merkezleri, uçaklar, tüpler ve trenler esrarengiz bir şekilde susturulur. Sony ve Siyah Beyaz kulaklıklarda olduğu gibi kapatırsanız, ses kalitesi gözle görülür şekilde düşer. Ancak Bose, yazılımını bir süre önce güncelledi, böylece artık uygulanan ANC miktarını değiştirebilirsiniz. NC 700 ile olabildiğince 11 ANC seviyesinden geçemezsiniz, ancak kimsenin bunu yapması gerektiğinden emin değilim.

Sağ kulağa dayalı ses / oynatma / duraklatma vb. Kontroller çalışır ve fermuarlı taşıma çantası işlevseldir. Bu bağlamda Google Asistan'ın amacının ne olduğundan emin değiliz, çünkü sizi çoğu zaman duymakta gerçekten zorlanıyor, ancak sebat etmekten / bağırmaktan çekinmezseniz, müzik kontrollerini ve telefon görüşmesini bulabilirsiniz. yetenekleri idare etmek oldukça faydalı.

Sonuç olarak: Sony, B&W ve Bose'un kendi yeni kulaklıklarından çok daha ucuz bulabileceğiniz düşünüldüğünde, QuietComfort 35 II çekici bir seçenek olmaya devam ediyor. NC 700 çıkar çıkmaz Bose'un bunu bırakmamasının bir nedeni var.

10. Sennheiser PXC 550

Daha çok bir audiophile ANC kulaklık

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20-30 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Tüm ANC kulaklıkların en iyi sesi + Uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
- Tahriş edici kontroller - Can sıkıcı uygulama BUGÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI199,95 ABD doları Sennheiser'de görüntüleAmazon'da 229,99 $ Görüntüleyin349,95 ABD doları Walmart'ta görüntüle3 Amazon müşteri yorumu

Shure Aonic 50'nin gelişine kadar, bunlar etraftaki en iyi ses engelleyici kutulardı ve özellikle Sennheiser'ın imza sesini seviyorsanız, hala çok iyi bir seçenektir.

Shures gibi, Sennheiser'ın PXC 550 gürültü önleyici kulaklıkları da biraz sıkıcı görünebilir ve oldukça şüpheli tasarım fikirlerine sahip olabilir, ancak saf ses kalitesi için hata yapamazlar. Elbette ANC, Beats, Bowers, Bose veya Sony rakipleriyle aynı seviyede değil. Değilkötü, ancak bunları oldukça küçük bir yan fayda olarak ANC'ye sahip harika bir kulaklık çifti olarak düşünürüz.

Daha ciddisi, parçaları atlamak ve ses seviyesini değiştirmek için kulak üstü dokunmatik kontrollerdeki öfkemizi zar zor kontrol altına alabildik - istenen efekti elde etmek için son derece becerikli veya sabırlı olmanız gerekir. Ayrıca, PXC 550'yi açıp kapatmak için kulaklıkları döndürme konusunda da deli değildik. (Düğme kontrollü) EQ ayarlarının seçimi, sesi çeşitli heyecan verici yollarla bozmaktan başka bir şey yapmaz, adil olmak gerekirse, sözlü sözcüklerle iyi bir iş çıkaran Konuşma modu dışında.

İndirCapTuneiOS / Android uygulaması ve bireysel parçalar için kişiselleştirilmiş EQ ayarı yapmanızı sağlar. Güzel fikir ha? Pekala… on iki farklı ayarı denerken şarkıların nasıl ses çıkardığına dair A-B karşılaştırmaları yapmayı gerektirdiğinde değil. Sen hangisini tercih ettiğini söylüyorsunCapTunesizin için 'mükemmel' EQ'nuzu bulur. Süreci iki kez uyguladık ve her iki durumda da, bizim tercih ettiğimiz EQ'nun ... hiçbir frekans artırılmamış veya düşürülmemiş tamamen düz bir yanıt olduğu ortaya çıktı. Nasıl güldük. Ayrıca 'Lufthansa Business Class, 1987' stilini de sevmiyoruz. FAKAT…

Olağanüstü güçlü, ayrıntılı sesler ve ANC ile 20 saat Bluetooth çalma - ya da kablosuz gitmek yerine birlikte verilen mikrofon / uzaktan kumanda kablosunu kullanırsanız güçlü bir 30 saat - bu gürültü önleyici kulaklıklar, seçici dinleyiciler için çok çekici olacak.

11. KEF Porsche Design Space One Kablosuz

İş sınıfı insanlar için en iyi görünümlü gürültü engelleme kutuları

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 30 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Harika ses + Müthiş pil ömrü + Buz gibi zarif Tötonik stil
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültü engelleme, fiyat aralığındaki rakiplerine göre daha az kapsamlı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 5 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

KEF ve Porsche Design Space One kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar, öne çıkmak istiyorsanız harika bir seçenektir. KEF, ses hakkında çok şey biliyor; Porsche Design, eşyaların güzel görünmesi ve ardından havalimanı mağazalarındaki zengin insanlara kırbaçlanması hakkında bir iki şey biliyor. Onları bir araya getirin ve kazanan bir teklifiniz olsun.

Buradaki gürültü engelleme, PX7, NC 700 ve MH-1000XM3'ten biraz daha eski moda bir tip gibi görünüyor. Uçuşlarda iyi bir iş çıkarıyor - gerçekten iş sınıfı sık uçan yolcuları hedefliyor, söylemenin adil olduğunu düşünüyoruz - ancak trenlerde veya şehir ve ofis gürültüsünü ayarlamada daha az etkili.

KEF Porsche Design Space One'ın müzik kalitesi açısından gerçekten öne çıktığı yer - yine de ANC açıldığında; kapalıyken sınırda kötü ses çıkarırlar, bu da gürültü önleyici kulaklıklarda alışılmadık bir özellik değildir. Konfor, görünüm ve his de dikkat çekiyor ve sizin için önemliyse, muhtemelen tüm birinci sınıf ANC kutuları arasında en şık ve şık taşıma çantasına sahipler.

ANC'yi kapatırsanız, ses hemen karakter olarak neredeyse tamamen değişir ve gerçekten oldukça kısık ve vahşi hale gelir. Bunun, gürültü engellemenin belirli tiz ve bas frekanslarını azaltma eğiliminden kaynaklandığını düşünüyoruz, bu nedenle açıldığında normal ses çıkarıyorlar, ancak tiz ve bas kapalıyken, daha çok punk rock olan bir ses için çılgınca heyecanlanıyor. Porsche Design'ın müşterileri muhtemelen can atıyor. Neyse ki onlar için 30 saatlik pil ömrü, nadiren ANC olmadan gitmeye ihtiyaç duyacakları anlamına geliyor.

Gürültü engelleme kutuları: bilmeniz gerekenler

Birkaç yıl önce, gürültü engelleyiciler büyük piller, büyük taşıma kutuları ve belirgin bir stil eksikliği ile bağlantılı işlerdi. Şimdi, kablolu olmaktan çok Bluetooth'ları gitgide artıyor ve piller azalırken pil ömrü uzadı. Ama yine de genellikle bir taşıma çantası alırsınız. Ayrıca daha fazla kulak içi seçenek ve hatta bazı gerçek kablosuz seçenekler var.

Sonuç olarak, gürültü önleyicilerin özellikle arka plan seslerini - özellikle uçak gürültüsünü - bastırma yeteneklerine göre çok özel olarak satıldığı yerlerde, ANC ve Bluetooth kulaklıklar arasındaki çizgi bulanıklaştığı için artık daha evrenseldirler.

Aktif gürültü engelleme özellikli kulaklıklar konusunda hala biraz tartışma var. Sessiz olduğunda genellikle standart kutular kadar iyi ses çıkarmazlar. Açıkçası arka planda gürültü olan yerlerde kendi kendilerine gelirler.

Bunu abartmak istemiyorum çünkü en iyi ANC kulaklıklarının sesi gerçekten çok iyi. Ancak daha rafine bir ses deneyimi arıyorsanız, aynı fiyata ANC'siz kablolu bir kulaklık neredeyse her zaman daha iyi ses verecektir.

Tasarlanma şekilleri nedeniyle, ANC kapalıyken de genellikle daha az iyi ses çıkarırlar - gürültü engellemeyi devre dışı bırakmak her şeyden çok pil tasarrufu sağlayan bir önlemdir.

Bununla birlikte, en son adaylar, ANC kutuları bir vakum odasında müzik dinlemek gibi hissetmeye eğilimliyken, birkaç yıl öncesine göre büyük bir gelişme. Gürültülü ortamlar için - trenlerden uçaklara, genel olarak sadece hayata, gerçekten - standart kulaklıklardan daha iyi bir genel deneyim sunarlar.

Oh, ve neden onlara 'aktif' gürültü engelleme deniyor? Çünkü sesi iptal etmek için teknolojiyi kullanıyorlar. Bu, sesi dışarıda tutmak için kulaklık kulaklık başlıklarında dolgu kullanmak veya kulak kanalınızı kulak içi kulaklıklarla doldurmak anlamına gelen olağan 'pasif' gürültü engellemenin üstündedir.

ANC kutuları iki kategoriye ayrılır. Aşağıdaki grafiğin en üstünde olanlar, her şeyden önce gürültü engelleyicilerdir. Cadılar tarafından yapılan Beats Studio3 haricinde, en iyi kulak üstü ANC kulaklıkların tümü gürültü engelleme kapalıyken biraz daha kötü ses çıkarır.

En iyi gürültü engelleyicilerin diğer kategorisi daha çok ANC'nin bonus özelliği olan mükemmel kulaklıklar olarak tanımlanabilir. Gürültü engelleme, pazar lideri kutulardaki kadar hayranlık uyandırıcı değil, ancak çok fazla arka plan gürültüsü olduğunda kullanışlıdır. Kulaklıklar ayrıca iptal etme kapalıyken oldukça iyi ses çıkarma eğilimindedir.

Çoğu gürültü engelleyici ve özellikle kulak üstü olanlar, gürültü engelleme olmadan bir tel ile kullanılabilir - bu, pil bittiğinde kullanışlıdır. Hatta bazıları, tıpkı 2009'da olduğu gibi, gürültü engelleme özelliğiyle kablolu dinlemeye bile hitap edebilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, ANC'yi kapattığınızda ses daha üst düzey gürültü engelleyicilerle zarar görür, ancak en azından yeniden şarj olana kadar dinlemeyi tamamen bırakmanız gerekmez.

• Şimdi En İyi 10 gürültü önleyici kulaklığımıza geri dönün

5. Beats Studio3 Kablosuz

Bu mükemmel ses veren Beats gürültü önleyicilerini de küçümsemeyin

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 22 saat Kablolu seçeneği: Evet
Satın alma nedenleri
+ Dikkat çekici derecede etkili ANC + Harika ses + Hızlı şarj
Kaçınılması gereken nedenler
-Rather iffy, Bugünün en iyi Beats Studio3 Wireless fırsatları $ 173,99 Amazon'da görüntüle349,95 ABD doları Apple'da görüntüle$ 349.99 Best Buy'da görüntüle 2 Amazon müşteri yorumu

Beats Studio3 Wireless gürültü engelleme özellikli kulaklıklar, birçok açıdan Bose, Bowers ve Sony kutuları ile uyumludur. Buradaki öldürücü özellik, gürültü kontrolünün çevrenizdeki seslere uyum sağlama şeklidir; motor gürültüsü, chit-chat veya hatta rüzgar. Sert bir esinti, ortam sesini izlemek için mikrofon kullanma biçimleri nedeniyle genellikle gürültü önleyici kulaklıkların baş belasıdır. Beats, Apple ile birlikte, birkaç saniye içinde kaybolması için bir çeşit algoritma geliştirdi ve gerçekten çalışıyor.

Bu Beats öncüllerinin çoğunun başarısızlıklarına sahip olsaydı, bu çok az önemli olurdu, ancak aynı zamanda Studio serisinin bugüne kadarki en iyi sesi onlar. Bas rahatsız edici değil; bunun yerine detaylı, şık bir ses imzası alırsınız. Bu, Studio 3 ilk çıktığında Beats 'büyüyor' gibi hissettirdi ve Dr Dre o zamandan beri marşlardan başka bir şey çıkarmadı, çünkü onları takip ettiPowerbeats Prove Solo Pro, ikisi de mükemmel.

Buradaki diğer seçeneklerin aksine, ANC kapalıyken ve açıkken Studio3 Wireless arasında çok az fark vardır. Mükemmel gürültü engelleme özelliğine sahipler, ancak iptal sürecini diğer ANC büyük vuruşçularında olduğu kadar 'duymuyorsunuz'.

Apple kullanıcıları da aynı kolay eşleştirme ve aygıt değiştirme özelliğine sahip olur.AirPods, yarı efsanevi W1 çip sayesinde. Dürüst olmak gerekirse, bugünlerde eşleştirme söz konusu olduğunda, sıkıcı eski Bluetooth çok özensiz görünmüyor. Son bir bonus, hızlı şarj olan 'Hızlı Yakıt' özelliğidir. Bu, 10 dakikalık şarjla üç saat oyun sağlar. Ayrıca, yetersiz kalmanız durumunda ANC'yi kapatabilir ve kalan pil ömrünüzü ikiye katlayabilirsiniz.

Kuşkusuz bunların üzerindeki stil oldukça korkunç ama her şeye sahip olamazsınız.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın