Close
 • Ana
 • /
 • Mutfak Teknolojisi
 • /
 • En iyi yapışmaz tava 2020: Yumurtalar bile bu Teflon oyuncaklara yapışmaya cesaret edemez

En iyi yapışmaz tava 2020: Yumurtalar bile bu Teflon oyuncaklara yapışmaya cesaret edemez

Evde yemek pişirmenin hayatın zevklerinden biri olduğu ve herkesin birdenbire daha fazla zamana sahip olması ve buna ihtiyaç duyması nedeniyle, harika bir yapışmaz tavaya sahip olmak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bir şey kızartmaya gelince mücadelenin gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz. Sadece tabana yapışan yiyecekler yanma eğiliminde olduğu anlamına gelmez, aynı zamanda temizliği cehenneme çevirebilir. Ancak en iyi yapışmaz tavalarla öğünlerinizi iyileştirebilirsinizveDaha sonra temizlik için harcanan çabayı azaltın.


Size kolaylık sağlamak için en iyi yapışmaz kızartma ve soteleme tavalarını bir araya getirdik. Daha sonra sıcak suda ve bikarbonat sodada ıslatılmış tavadan çıkmadan çırpılmış yumurtalarınızın tadını çıkarırken bize teşekkür edebilirsiniz. Potansiyel bir tava pazarlığı için beklemek ister misiniz? Göz atınAmazon Prime Günühub.

 • Turumuza göz atınen iyi tencere setleritam tencere setleri için
 • En iyi şef bıçağı- ayrıca aşçı bıçakları,Gyutovesantoku
 • En iyi Le Creuset fırsatları

Yapışmaz tava Cyber ​​Pazartesi fırsatları

en iyi Siber Pazartesi fırsatları -eburadayız ve EVET, satışta kızartma tavaları var. Kullanışlı araç gereçlerimiz sayesinde en son fiyatları aşağıda takip edebilirsiniz.

En iyi yapışmaz tavaları satın almak: bilmeniz gerekenler

En iyi yapışmaz tavalar listemiz, tüm bütçeler ve uzmanlık seviyeleri için en iyi tavaları tamamlar.

Hepsi sağlam bir şekilde inşa edilmiştir, genellikle alüminyum veya paslanmaz çeliğe yapışmaz, konforlu, fırında güvenli tutamaklarla uygulanır.


Muhtemelen yapışmaz tavalar hakkında sorularınız vardır. İşte cevaplayalım ...

Yapışmaz tavalar bulaşık makinesinde yıkanabilir mi?


Yapışmaz tavaların çoğu bulaşık makinesinde yıkanabilir olduğunu iddia ediyor, ancak daha sonra yıllarca bulaşık makinesi temizliğinin onları olumsuz etkileyeceğini de ekliyor. Yani başka bir deyişle, HAYIR değiller, eğer gerçekten çoğunun beraberinde geldiği o 10 yıllık, 20 yıllık veya ömür boyu garantiden yararlanmak istiyorsanız. Öte yandan 5-10 yıllık kullanımdan memnunsanız ve bulaşık yıkama rahatlığını tercih ediyorsanız, devam edin.

 • En iyi bulaşık makinesi
 • En iyi ince bulaşık makinesi

Yapışmaz tavalar fırın güvenli midir?


Çoğu, sap fırına dayanıklı olmayan plastik veya ahşaptan yapılmadığı sürece. Her bir tavanın ambalajı genellikle kaçabileceğiniz maksimum fırın sıcaklığının ne olduğunu ayrıntılarıyla anlatır. Daha iyi bir soru, indüksiyon ocağına hazır mı? Bir mıknatıs tabana sıkıca yapışmazsa, cevap 'hayır'dır.

Yapışmaz tavaların daha uzun ömürlü olmasını nasıl sağlayabilirim?

Basit: Bunları bulaşık makinesinde yıkamayın ve aşırı sıcağa maruz bırakmayın - yani: 180'in üzerinde & ordm; fırında veya en sıcak brülörünüzde tam vuruşta. İndüksiyon, gaz veya seramik kullanıyor olsanız da bu doğrudur.

Yapışmaz tavalar gerçekten düşük ve orta dereceli ısılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. En iyileri ısıyı o kadar iyi yönetir ki ihtiyaç duydukları tek şey budur. Eti kızartmak için ısıyı kısa süreli olarak artırabilirsiniz, ancak maksimum uzun ömür için bunu bir dakikadan fazla yapmayın. Aşırı erkeksi, mega ısıya dayalı pişirme yapmaktan hoşlanıyorsanız, bunun yerine bir dökme demir tava kullanın.


Biraz daha düşük ısıda pişirmenin mutlu bir yan etkisi, temizlemenin çok daha kolay olmasıdır, bu yüzden elle yapabilirsiniz. Daha pahalı tavalarla, bazı yemeklerden sonra bir havluyla hızlı bir şekilde silerek pratik olarak kurtulabilirsiniz.

Oh, ve tanrı aşkına, ocağı açmayın, böylece alev (veya bir halojen ocağın kenarları) tencerenin tabanının dışına taşar. Asansörde osurmak gibi. İndüksiyonlu bir ocakla, bir tencerenin kenarının ötesini ısıtamazsınız, bu nedenle bu açıdan tamamen güvenlidirler.

 • Pişirmek için bir şeyler ister misin?Hello Fresh incelememizi okuyunve bir deneme yapmayı düşünün…

Bugün satın almak için en iyi kızartma tavası seçimimiz

En iyi yapışmaz tava: Le Creuset Sertleştirilmiş Yapışmaz Sığ Kızartma TavasıPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Le Creuset)

1. Le Creuset Sertleştirilmiş Yapışmaz Sığ Kızartma Tavası

Temizlemesi kolay ve hemen hemen her şeyi kolaylıkla pişirebilen ultra sağlam bir tava

Teknik Özellikler
Yapışmaz Tip: Sertleştirilmiş yapışmaz Sap: Paslanmaz çelik Mevcut (cm): 20/22/24/26/28/30
Satın alma nedenleri
+ Yeni üç katmanlı yapışmaz kaplama + Dayanıklı ve uzun ömürlü + Kolay çevirme için nazikçe eğimli dudak
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI orta ateşin üzerinde dikkatli kullanın162 ABD doları Peter of Kensington'da görüntüle187,11 $ Amazon'da Görüntüleyin 297,71 $ Amazon'da Görüntüleyin

Çoğu Le Creuset gibi, bu sığ kızartma tavası, yıllarca süren lezzetli yemekler ve sorunsuz temizlik ile maliyetini geri öder. Sert anotlanmış çelikten yapılmış ve hem içi hem de dışı yeni ultra dayanıklı üç katmanlı güçlendirilmiş yapışmaz yüzeyle kaplanmıştır, hızlı ve eşit bir şekilde ısınır ve Le Creuset’in önerilen orta sıcaklıklarında fırtına pişirir. Aslında, manuel tamburlar, yüksek ısıda nadiren uzun süre kullanılması gerektiği mesajını veriyor çünkü a) gerekli değil ve b) yapışmaz kaplamaya zarar veriyor.

Le Creuset, indüksiyon dahil tüm ocaklarla uyumludur ve fırına da dayanıklıdır. Bu arada perçinli paslanmaz çelik sapı, kolay tutuş için iyi şekillendirilmiştir ve şaşırtıcı derecede soğuk kalır, ancak fırına koymazsanız elbette bir eldiven kullanın. Tava aynı zamanda iyi dengelidir ve ısı kaynağı üzerinde ileri geri karıştırmak için çok ağır değildir; sığ, hafif eğimli kenar ise, daha yaygın olarak bilindiği üzere bir spatular veya çevirici kullanarak yumurtaları ve krepleri çevirmeyi gerçekten kolaylaştırır.

Le Creuset, bu tür tavalarda her zamanki gibi bulaşık makinesinde yıkanabilir olduğunu söylüyor ancak o zaman ... bulaşık makinesine koymamanızı tavsiye ediyor. Bununla birlikte, ekstra kalın yapışmaz kaplaması ile durulamak ve silerek temizlemek çocuk oyuncağıdır. Bu tavayı yıllarca kullanabilirsiniz ve eğer bakılırsa neredeyse yenisi kadar iyi kalacaktır. En çok satın alın.

En iyi yapışmaz tava: Tefal Uzmanlığı

2. Tefal Uzmanlık Tava

En ucuz yapışmaz tava

Teknik Özellikler
Yapışmaz Tip: Tefal kaplama Sap: Silikon Mevcut (cm): 21/24/26/28/30/32
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Thermospot teknolojisi
Kaçınılması gereken nedenler
-Lid, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ekstra maliyet 56,71 $ Amazon'da görüntüle109 Dick Smith'te Görüntüle 109 Kogan.com'da görüntüle

Le Creuset'in 1 numaralı görünümünü beğendiyseniz, ancak bir kızartma tavası için bu kadar para ödemek istemiyorsanız, Tefal Expertise Kızartma Tavası bankayı sarsmayacak harika bir alternatiftir. Bu, günlük kullanım için en iyi yapışmaz tavalardan biridir çünkü son derece dayanıklıdır - 'Titanium Excellence' teknolojisi sayesinde, aynı zamanda ekonomiktir ve bakımı kolaydır.

Deneyimli şefler, tavanızın ne zaman pişirme için en uygun sıcaklıkta olduğunu söyleyen Thermospot teknolojisini kaka yapabilir, ancak çok kullanışlıdır. Daha ucuz Tefal tavaların aksine, Expertise serisi indüksiyonla uyumludur. Tavaların temizlenmesi de kolaydır ve Tefal, uzun ömürlülüğü konusunda o kadar iyimser ki, 'metal kaplarla kullanımının güvenli' olduğunu bile iddia ediyor. Bunu şahsen yapmazdım, ancak fiyat için çok iyi yapılmışlar.

En iyi yapışmaz tava: Green Earth

3. Yeşil Toprak Kızartma Tavası

En iyi GERÇEKTEN ucuz yapışmaz tava

Teknik Özellikler
Yapışmaz Tip: Seramik Mevcut (cm): 20/24/28 Sap: Silikon
Satın alma nedenleri
+ Havalı görünüyor + Sıcak nokta yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğerleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 36,22 ABD doları kadar uzun sürmez Amazon'da 38,66 ABD doları görüntüleyin65,98 ABD doları Matt Blatt Avustralya'da görüntüle

Tüm yapışmaz tavaların aynı göründüğünü düşünüyorsanız, bu bir anda mutfağınızı aydınlatacaktır. Her şey renkle ilgili olmasa da, bu daha çevre dostu pişirmeye öncülük eden kimyasal içermeyen, yapışmaz bir tavadır. Dolayısıyla, bir eko-savaşçıysanız, ancak ScanPan veya GreenPan'i (her ikisi de bu listenin ilerleyen kısımlarında) karşılayamıyorsanız, alınacak olan budur. Yüksek kaliteli anotlanmış alüminyum yapısı, sıcak nokta riskini azaltır, bu da gerçekten eşit bir yemek pişireceğiniz anlamına gelir ve dünyanın Le Creuset'lerini ve hatta Tefals'ı rahatsız etmeyecek olsa da, Green Earth çok iyi bir tavadır.

en iyi yapışmaz tava: jean-patrique WHATEVER PAN

(Resim kredisi: Jean-High)

4. Jean-Patrique Ne olursa olsun Pan

Yüksek ısılı fırın ve ocak kullanımı için en iyi yapışmaz ızgara

Teknik Özellikler
Yapışmaz tip: Açıklanmayan Mevcut (cm): 27 Sap: Alüminyum döküm:
Satın alma nedenleri
+ Yağlı yiyeceklerde kızartma için mükemmel seçim + Sebzeler için mükemmel + Fırın ve indüksiyonlu ocak hazır
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 105 $ 'lık yağsız etlerle harika değil

Herhangi bir ocakta (gaz veya indüksiyon) olduğu kadar fırında da mutlu olan çok iyi bir yapışmaz tava için pazardaysanız, o zaman İngiltere merkezli Fransız mutfak gereçleri üreticisi Jean'den bu yarışmacı ile tanışın. Patrique.

27 cm çapında ölçülen Whatever Tavası, temelde içine koyduğunuz hemen hemen her şeyi kızartmak, sote etmek, ızgara yapmak veya pilav yapmak için derin çıkıntılara sahip bir ızgaradır. Derin kenarlar, dökülmeleri uzak tutmak için mükemmeldir ve eğer tüküren cephede biraz fazla armut şekli alırsa veya bir sos hazırlıyorsanız, verilen hava deliği olan cam kapağa basitçe patlatın. Ocağın üzerindeyken bile iki taşıma kolunun cehennem kadar ısınacağına dikkat edin, bu nedenle önlem olarak eldiveni takın.

İndüksiyonlu ocaklar için kabul edilebilir kılan bir çelik tabana sahip döküm alüminyumdan imal edilen bu tava, iddiaya göre 250˚C'ye (kapak için 180˚C) kadar ısıya dayanabilir. Başka bir deyişle, kanlı ateş.

Bunu çeşitli yiyeceklerle denedik. Hamburgerler bir keşifti - karamelize edilmiş dış kısımda çizgili, sulu ortası ve neyse ki yağlı tadı yoktu. Başka bir deyişle, lezzetli. Ancak, yağsız fileto biftekleri o kadar iyi sonuç vermedi - kuruydu ve oldukça tatsızdı çünkü tüm meyve suları sırtlar arasında tutulmuştu. Bu nedenle, bunu göz önünde bulundurarak, bunu yüksek yağlı içerikli herhangi bir şeyi kızartmak için (ribeye, sosis, domuz pastırması, kıyma vb.) Kullanmanızı ve daha yağsız etler için kullanmaktan kaçınmanızı öneririz. Patlıcan, kabak gibi sebzeler kesinlikle iyidir. Aslında sebzeler içinde harikadır ve yüzeylerinde güzel siyah kavurma çizgileriyle görsel olarak da fayda sağlar.

Fiyat açısından, bu tava son derece iyi performans gösteriyor. Dahası, bu sayfadaki cam kapaklı tek modeldir ve bu her zaman elinizin altında olması için kullanışlıdır.

en iyi yapışmaz tava: Stellar SX35

(Resim kredisi: Stellar)

5. Yıldız SX35

En iyi bütçe fiyatlı yapışmaz ızgara tavası

Teknik Özellikler
Yapışmaz Tip: Yapışmaz Sap: alüminyum Mevcut (cm): 26x26 kare
Satın alma nedenleri
+ Ucuz ama iyi yapılmış + İyi tasarlanmış sarma hatları
Kaçınılması gereken nedenler
-Grill tavalarının gerçekten yapışmaz olması gerekmiyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bazı ev şefleri yapışmaz olarak kullandıkları her tavayı severler. Bu tam olarak saf bir bakış açısı değil, ancak kolay temizlenebilirliği benimsemekte yanlış bir şey yok. Çoğu ocak ızgarası amacı için daha büyük bir dökme demir veya emaye ızgara tavası tavsiye etsem de, yapışmaz bir ızgaraya sahip olmanız gerekiyorsa, bu Stellar ızgara yapışmaz alemde olduğu kadar iyidir.

Brontosaurus boyutunda olmayan biftekler için yeterince büyük olan bu, iyice yükseltilmiş, keskin ızgara çizgilerine sahipken, sert yapışmaz kaplama yiyecekleri çevirmeyi ve daha sonra temizlemeyi kolaylaştırır. Ömür boyu garantiyle birlikte gelir ve indüksiyon dahil tüm ocak türleriyle çalışır.

En iyi yapışmaz tava: Circulon

6. Circulon Ultimum Yüksek Yoğunlukta Dövme Sote

En iyi yapışmaz sote tava

Teknik Özellikler
Yapışmaz tip: tescilli Ultra Toplam Yüksek-Düşük yapışmaz Mevcut (cm): 24 Sap: paslanmaz çelik
Satın alma nedenleri
+ Kızartma ve soslar için mükemmel + Kapaklı ve fırın güvenli + Bir tavadan çok daha çok yönlü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'da daha fazla dolap alanı kaplıyor

ABD devi Circulon'un bu mükemmel 24 cm dövme alüminyum ürünü gibi bir sote tavası, tıpkı sığ bir kızartma tavası gibi pişirir ve kızartır, ancak daha yüksek kenarları ve kapağı, malzemeleri kenarlarından dökülmeden ileri geri daha güçlü bir şekilde sallayabileceğiniz anlamına gelir.

Sonuç olarak, soslar ve kavurma etlerinden sebzeleri sotelemeye (tavada kızartma) kadar her şey için mükemmeldir. Aynı zamanda, mini asma domatesler ve kızarmış chorizo ​​parçaları gibi küçük, kaçak malzemeleri çıkarmak için kullanışlı bir şekil.

Ultimum serisinin bir parçası olan bu ürün, üç katmanlı birinci sınıf yapışmaz kaplama ile üretilirken, güçlendirilmiş çelik taban eşit ve hızlı pişirme sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, övgüye değer 260 & ordm; C'ye kadar fırında güvenle kullanılabilir ve indüksiyonlu ocakla uyumludur.

En iyi yapışmaz tava: GreenPan Venice

7. GreenPan Venedik Seramik Yapışmaz Tava

Bu termolon kaplı fritöz ile çevre dostu olmak çok kolay

Teknik Özellikler
Yapışmaz Tip: Thermolon seramik Sap: Paslanmaz çelik Mevcut (cm): 20/24
Satın alma nedenleri
+ 450 santigrat dereceye kadar güvenle ısıtılır + Zararlı kimyasal içermez
Kaçınılması gereken nedenler
- Ağır tarafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 86,44 $

GreenPan'ın bu çevre dostu fritözü çok yönlüdür. Thermolon kaplaması, bu tavanın kurşun, kadmiyum ve endişe duyabileceğiniz diğer kimyasallardan arınmış olduğu anlamına gelir. Sert eloksallı tabanı ve silinerek temizlenebilen yüzeyini hala içte ve dışta tutar ve tüm ocak tipleri için uygundur.

En iyi yapışmaz tava: Tefal Ideal

8. Tefal İdeal

Yumurtalar için en iyi yapışmaz tava

Teknik Özellikler
Yapışmaz Tip: Tefal kaplama Sap: Silikon Mevcut (cm): 12
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Dayanıklı ve temizlenmesi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Endüksiyonlu veya çok sıcak fırınlar için uygun değildir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Tefal Ideal, çok yüksek sıcaklıklarda veya indüksiyonda yemek pişirmek istemeyen herkese uygun tavalar içeren Tefal'den daha ucuz bir ürün yelpazesidir. Burada resmedilen modele Bir Yumurta Harikası deniyor, bu yüzden muhtemelen ne işe yaradığını tahmin edebilirsiniz, ancak tefal'in çoğu ihtiyaca uygun ucuz bir yapışmaz tavası vardır.

Yumurtaya özgü Ideal Bir Yumurta Harikası çok düşük maliyetlidir ve ister güneşli tarafı yukarı ister çok kolay sevin, bu yapışmaz minyatür tava dakikalar içinde mükemmel yumurtayı yapabilir. Şaşırtıcı derecede çok yönlüdür. Pişirmeye ocakta başlayıp 180 dereceye kadar fırında bitirebilirsiniz ve iyi işlem görürse yapışmaz kaplama ömür boyu garantilidir.

Kısıtlı bir bütçeniz varsa, Tefal yapışmaz tavalarda gerçekten yanlış gidemezsiniz.

En iyi yapışmaz tava: Samuel Groves 28cm Profesyonel Elmas Kesim Yapışmaz Kare Oluklu Izgara Tava

(Resim kredisi: Samuel Groves)

9. Samuel Groves 28cm Profesyonel Elmas Kesim Yapışmaz Kare Nervürlü Izgara Tava

Daha 'profesyonel' mutfağa sahip olanlar için

Teknik Özellikler
Yapışmaz tip: Titanyum Mevcut (cm): 28 Sap: paslanmaz çelik
Satın alma nedenleri
+ Hızlı ısınır + Yapışmaz son derece dayanıklı görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Akılsız uzun kullanım Amazon'u kontrol edin

Çok büyük bir gaz veya indüksiyon ocağınız varsa ve yüksek sıcaklıklarda kızartmayı seviyorsanız, ancak yine de yapışmaz bir astara ihtiyacınız varsa, bu hayallerinizdeki tava olabilir. # 4'teki Stellar'a benzer bir ızgara tavası gibi görünüyor, ancak bu, zevkiniz için daha hafif nervürlü.

Yapışmaz, daha önce karşılaştığım bir şey olmadığını itiraf etmeliyim ki bir 'elmas kesim titanyum kaplama'. Teflon tipi kaplamalar kadar kaygan değil ama çok iyi sonuçlar veriyor ve yıllarca dayanacakmış gibi hissediyor. Aslında tava bir bütün olarak son derece sağlamdır.

Samuel Groves bunu ve geldiği aralığı 'profesyonel bir tava' olarak tanımlıyor ve bu sadece yapı kalitesine değil, aynı zamanda son derece uzun olan tutacağa da atıfta bulunuyor, standart bir boyuta sahipseniz neredeyse gülünç olma noktasına geliyor. fırın ve 60cm ocak.

En iyi yapışmaz tava: Anolon Advanced

10. Anolon Advanced + Umber tava

En derin kızartma tavası

Teknik Özellikler
Yapışmaz tip: Teflon Mevcut (cm): 22/25/30 Sap: kauçuk / çelik
Satın alma nedenleri
+ İyi tutuş ile rahat tutacak + Çizilmelere karşı dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
- Nispeten küçük pişirme alanı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu orta fiyatlı 25 cm Fransız tavası (bu, 'derin kızartma tavası' için başka bir kelime), bir çift badem kabuklu Gressingham ördeği göğsü veya iyi bir sote sebze porsiyonu için doğru boyuttadır.

Koyu bronz pigmenti ve rahat SureGrip kauçuk ahşap görünümlü sapı ile de oldukça güzel. Advanced + 'ın kabuğu, metal kaplar için güvenli, yapışmaz Teflon kaplı sert anodize alüminyumdan yapılırken, sağlam paslanmaz çelik taban indüksiyon dahil tüm ocaklar için uygunluğu sağlar. Ayrıca 200˚C'ye kadar olan fırın sıcaklıklarını da memnuniyetle karşılayacaktır.

Bu, hızlı ısınan ve daha küçük ocaklar için doğru boyutta olan verimli, yüksek fiyatlı bir seçenektir. Bir pazarlık, daha az değil.

En iyi yapışmaz tava: Robert Welch

11. Robert Welch Campden

Harika görünümlü yapışmaz tava

Teknik Özellikler
Yapışmaz tip: seramik Mevcut (cm): 24/28 Sap: paslanmaz çelik
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ısı dağılımı + Şık görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Robert Welch, piyasadaki en zarif mutfak ekipmanlarından bazılarını üretmektedir ve bu mükemmel 24cm tava, buna bir örnektir. Tamamen yüksek kaliteli ayna benzeri paslanmaz çelikten imal edilmiştir - taban, bakır ve paslanmaz çelikten oluşan üç katlı bir karışımdır - ağır Campden, ısıyı son derece iyi aktarır ve korur, bu da çok daha düşük sıcaklıklarda kızartabileceğiniz anlamına gelir.

Seramik yapışmaz kaplaması da mükemmeldir ve 10 yıl garantilidir. Hiç şüphe yok, bu tava bir milyon sterlin görünüyor, ancak dış yüzeyinin çok geniş bir alevle kolayca karardığına dikkat edin, bu nedenle wok brülöründen uzak tutun. Ama sonra size girişte zaten söylemiştik…

En iyi yapışmaz tava: Scanpan CTX

12. Scanpan CTX Kızartma Tavası

Hafif, yapışmaz ve iyi görünümlü önyükleme

Teknik Özellikler
Yapışmaz Tip: Seramik titanyum Sap: Paslanmaz çelik Mevcut (cm): 20/24/28
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay + 260 santigrat dereceye kadar fırına dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Listemizdeki en pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 121 $ Amazon'da görüntüle 256 $ Amazon'da görüntüle 269.86 $ Amazon'da görüntüle

Krep çevirmeyi seviyorsanız, bu sizin için bir tavadır. Akıllı çelik ve alüminyum kombinasyonu, Scanpan'in etkileyici bir ağır hizmet hissi uyandırması, ancak aynı zamanda bir tüy kadar hafif olması anlamına gelir. Özel 'soğuk tutma' paslanmaz çelik sapı şık görünür, ancak ellerinizi yakmaz ve onunla herhangi bir aleti kullanabilirsiniz, metalden olanlar bile. GreenTek kaplamaya sahiptir, yani bu da kimyasallardan arındırılmıştır.

En iyi yapışmaz tava: Tower Cerasure

13. Tower Cerasure Renk Değişimi Kızartma Tavası

Kolay, yağsız pişirme için seramik kaplamalı büyük bir tava

Teknik Özellikler
Yapışmaz Tip: Seramik Mevcut (cm): 20/24/28 Sap: Paslanmaz çelik
Satın alma nedenleri
+ Renk değiştirme teknolojisi + Büyük tava
Kaçınılması gereken nedenler
-Beyaz astar lekeye eğilimli bugünün en iyi teklifleri

Son seçimimiz olan Tower Cerasure Renk Değişimi Kızartma Tavası, pişirme sırasında optimum güvenlik için Tefal Uzmanlığının renk değiştiren teknolojisini paylaşıyor. Dolayısıyla, Termospot Teknolojisi fikrini beğendiyseniz, ancak Tefal fiyat aralığınızın dışındaysa, bu daha makul bir fiyata geliyor ve kesinlikle tavsiye ediyoruz. En büyük tava, bu insan boyutundaki porsiyonlar için harikayken, daha küçük tava, öğrencilerin hatasız kızartma alıştırması yapmak için mükemmeldir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın