Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi burun kılı düzeltici 2020: burun bölgeniz için en iyi düzelticiler

En iyi burun kılı düzeltici 2020: burun bölgeniz için en iyi düzelticiler

Yaşlanmak daha fazla bilgelik ve refah getirir (en azından ortalama olarak, istatistiksel olarak konuşursak), ancak kusurları da yok değil. En kötülerinden biri, kafanızda büyümeyi bırakan ve her yerde görünmeye başlayan saçlardır.

İşte bu yüzden en iyi burun kılı düzelticisine ihtiyacınız var, ki bu aynı zamanda - iyi şanslar ve bilimin de sahip olduğu gibi - en iyi kulak kılı düzelticileridir.

Philips Series 3000 gibileriyle, o korkunç dalgalı buklelere 'veda edebilirsiniz'. Burun deliklerini açmayı başaranlar ve her nefes alışında rahatsız edici bir şekilde titreyenler, arkadaşlarını ve meslektaşlarını şaşkınlık içinde gevşek çeneli bakmaya ve içten bir aynaya sahip olup olmadığınızı tartışmaya zorluyor.

Burun kılı düzelticiler gerçekten gurur verici ve harika bir Noel hediyesi olabilir, bu yüzden bir tane almak isteyebilirsiniz.Amazon Prime GünüveyaKara Cuma.


En iyi burun düzeltici nedir?

Etkinlik, ergonomi, su geçirmez kasa ve ek düzeltme tarağı eklerine (gür kaşlarınız için) dayanarak, Philips Series 3000'i dolduracağız.

Philips aynı zamanda tımar dili konusunda da bilgilidir ve kesicinin cilt tahrişlerini önlemek için yuvarlak uçlu ultra ince bir folyo koruyucuyla korunduğunu gören ProtecTube teknolojisi, ağrılı yakalama ve takılma olmadan iyi bir düzeltme sunar. Aslında ambalaj bile cesurca 'Çekme yokgarantili'.


İkinci en iyi seçenek, dünyanın önde gelen tüketicisi olarak bize acı çektiği kadarteknolojimarka bunu söylemek, mükemmel Tweezerman His gibi bir çift hafif kavisli makas satın almaktır. Bunlar biraz daha fazla el becerisi gerektirir ancak akıllı şekli ve keskin bıçakları hem güvenlik hem de etkinlik anlamına gelir.

En iyi burun ve kulak kılı düzeltici nasıl alınır

Modern teknoloji, asi yüz delikli yeleleri için basit, ağrısız bir çözüm olduğu anlamına gelir ve burun deliklerine ve kulak çatlakları boyunca itilebilen ucuz bir düzeltici şeklinde gelir.


Fiyatlar, en temel modeller için £ 6 kadar düşük başlar ve en pahalı olanlar bile, teknolojik olarak daha gelişmiş birimler için yalnızca yaklaşık 15 £, yani en sefil alışveriş yapanların bile ulaşabileceği anlamına gelir.

Herhangi bir cesur burun kılı düzelticisinin bir üründe dikkat etmesi gereken birkaç şey vardır ve bunlar bıçakların yapısı, düzelticinin su geçirmez olup olmadığına bakılmaksızın ve tüm deneyimi kolaylaştıracak ek özelliklerdir.

En temiz kesim için ideal olarak gümüş veya karbon kaplı çelik istediğiniz için bıçak yapımı önemlidir çünkü burun kılı takmak hayatın size getirebileceği en acı deneyimlerden biridir.

İkincisi, su geçirmez bir yapı duşta kolay düzeltme sağlarken, yerleşik LED ışık, kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir bıçak başlıkları ve düzgün bir ünite standı gibi ek özellikler, genel paketi daha da çekici hale getirir.


Yukarıdakilerin kısa bir versiyonunu istiyorsanız, şunu deneyin: bulabileceğiniz en pahalı olanı satın alın. Yine de sadece 15 sterlin olacak.

Sırayla en iyi burun kılı düzelticileri

1. Philips Serisi 3000 NPingtwitter160 / 10

Erkeklerin% 90'ı için en iyi burun kılı düzeltici

Teknik Özellikler
Bıçak: ProtecTube folyo koruyucu Pil: 2x AA Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Rahat + Su Geçirmez + Kaşları da yapar
Kaçınılması gereken nedenler
-Panasonic'in BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARININ aksine ışık yok Düşük Stok 10 £ Tesco Market'te Görüntüle 19 £ Amazon'da Görüntüle 22,97 £ Amazon'da Görüntüleyin