Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • Best NutriBullet 2020: En iyi NutriBullet blenderleri ile meyve ve sebzeleri patlatın

Best NutriBullet 2020: En iyi NutriBullet blenderleri ile meyve ve sebzeleri patlatın

Nutribullet, dünyanın en popüler markalarından biridir ve en iyi Nutribullet, harmanlama dünyasının fiyatına sunduğu her şeyle kesinlikle oradadır. Elbette, üstünlüğü kısmen tamamen acımasız pazarlamaya bağlı, ancak aynı zamanda kullandığı benzersiz harmanlama yöntemi sayesinde. Ayrıca, yüksek cam bira bardağı yerine tek servislik bir sürahiye sahip olduğu için kolayca saklanabilecek kadar küçüktür. Başarısı, bir sürü Nutribullet rakibine yol açarak,Anında Potharmanlama ve smoothie yapma dünyasının.


NutriBullet'in eğlenceli dünyasını kucaklamaktan hoşlanıyorsanız - belki devegan diyeti- ancak nereden başlayacağınıza dair bir fikriniz yoksa başlamanızı öneririztam burada. Ayrıca ucuz Nutribullet'ler de var.En iyi Siber Pazartesi fırsatları.

NutriBullet hakkında bilmeniz gerekenler

İçeriği püre haline getirmek için hala küçük bir dört veya altı uçlu bıçak kullanırken, NutriBullet normal karıştırıcılardan farklı bir şekilde işlev görür. Gerçekten de, yaratıcısı Colin Sapire, onu bir 'besin özütleme aracı' olarak bilinmesini tercih ediyor.

Çeşitli kaynaklara göre, NutriBullet’in yüksek hızlı siklonik etkisi, diğer karıştırıcıların genellikle gözden kaçırdığı kabuklu yemişleri, tohumları ve diğer sert bileşenleri parçalamada çok daha etkilidir. Sonuç olarak, bir NutriBullet smoothie'nin sonuçlarını bir eleğe dökerseniz, karıştırılmamış bileşenlere dair genellikle sıfır kanıt vardır; her şey tam anlamıyla sıvılaştırılır ve bu, sözde daha kolay sindirim için daha fazla besinin çıkarıldığı anlamına gelir. Aynı şey, tohumlar ve çoğu kabuklu yemişler gibi bileşenleri tamamen toz haline getirmek için mücadele eden çoğu standart karıştırıcı için söylenemez.

Lehine olan bir diğer nokta da, motorlu bıçaklı bir tabana tutturulmuş bir litrelik artı büyük bir sürahi kullanmak yerine, kabı malzemelerle doldurduğunuz, ayrı bir bıçak muhafazasını vidaladığınız ve ters çevirdiğiniz ters bir işlem kullanmasıdır. kabı motor muhafazasına düşürmeden önce. Bu yöntem, tek servislik smoothie'ler ve daha kolay saklama için mükemmel şekilde tasarlanmış daha kompakt bir motor ünitesi ve daha küçük bileşen kapları sağlar.


En iyi NutriBullet nedir?

İstatistikleri tartıp birimleri daha ayrıntılı inceledikten sonra, en üst noktamız giriş seviyesine gidiyorNutriBullet 600 Serisi(ya da sadece Stateside dedikleri gibi NutriBullet), dolar için fazlasıyla yeterli olan. Ancak daha fazla güç istiyorsanız, bunun yerine daha büyük ve daha güçlü olanı tercih edin.900 Serisi, NutriBullet Pro olarak da bilinir.

Tercih sırasına göre satın alabileceğiniz en iyi NutriBullet'ler

En İyi NutriBullet Karıştırıcılar 2019: NutriBullet 600 Serisi


(Resim kredisi: NutriBullet)

1. NutriBullet 600 Serisi

Çoğu insan için en iyi NutriBullet

Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay + Tek porsiyonlar için harika + Keskin fiyat BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 59,99 JD Williams'ta görüntüle 59,99 £ JD Williams'ta görüntüle 65,17 £ Amazon 643'te Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Orijinal (veya Amerika Birleşik Devletleri'nde kısaca NutriBullet) olarak da bilinen bu model, düzenli bir yığın içermeyen enzim, vitamin ve lif dozu için ihtiyacınız olan her şeydir. Kaputunun altındaki 600 watt gücündeki bu küçük bebek, en sert sebzeleri ve meyveleri bile bir anda tasfiye edecek ve ardından mükemmel bir kolaylıkla kendini temizleyecektir.

Basit bir paket olan 600, orta boy 680 ml sürahi, daha kısa 511 ml fincan, pantolonunuzun her tarafına sıvı dökmeden yudumlamak için bir dudak halkası, lezzet ve tazeliği kapatmak için bir kapak ile birlikte gelir. yemek tarifi kitapçığı ve sağlıklı beslenme kılavuzu.


NutriBullet dünyasını kucaklamaktan hoşlanıyorsanız, ancak daha büyük yardımlara, ekstra güce veya aksesuarların fazlalığına ihtiyacınız yoksa, o zaman tercih etmeniz gereken model budur. Çok yüksek bir fiyata üst düzey harmanlama.

En İyi NutriBullet Karıştırıcılar 2019: NutriBullet 900 Serisi

(Resim kredisi: NutriBullet)

2. NutriBullet 900 Serisi

Daha büyük smoothie'ler için ekstra güç ve daha fazla hacim

Satın alma nedenleri
+900 watt güç + Daha büyük 909 ml'lik bir kapla birlikte gelir + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,99 £ Amazon'da görüntüle 79,99 £ Currys PC World'de Görüntüleyin79,99 Argos.co.uk adresinde görüntüleyin546 Amazon müşteri değerlendirmesi

Amerikalılar buna NutriBullet Pro diyorlar ama biz '900 Serisi' lakabına bağlı kalacağız çünkü İngiltere'de burada böyle pazarlanıyor. Daha büyük bir smoothie ve parmaklarınızın ucunda biraz daha fazla güç istiyorsanız, alacağınız şey budur. 900 Serisi, akıllıca tasarlanmış altı uçlu bıçağı 25.000 dev / dak'da döndüren 900 watt'lık bir motora sahiptir. 909 ml'lik bir ana kap, daha mütevazı boyutlarda karışımlar için daha küçük bir 680 ml'lik kap, bir açılır kapanır kapak, bir 'taze kalma' kapağı, bir dudak halkası ve tarif kitapçığı ile birlikte gelir.

Bu modelin oldukça gürültülü olduğunu eklemeliyiz, bu yüzden belki de herkes yatarken onu ilk iş olarak bir Pazar sabahı kullanmaktan kaçının. Bir dizi Amerikalı kullanıcı da yataklar ve ana conta arasında sızıntılar bildirdi, ancak ana, sahiplerin büyük çoğunluğu satın alımlarıyla ayın üzerinde ve biz kimi tartışmalıyız?


En İyi NutriBullet Blenders 2019: NutriBullet Dengesi

(Resim kredisi: NutriBullet)

3. NutriBullet Dengesi

NutriBullet'in ilk akıllı beslenme sistemi

Satın alma nedenleri
+ Bluetooth bağlantısı + Uygulama bir dizi tarife erişim sağlar + Telefonunuza gönderilen gerçek zamanlı beslenme bilgileri + Muazzam güç
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğer modellerden daha pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149,99 £ Amazon'da 149,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin 179,99 £ Littlewoods'ta görüntüleyin

Kullanılacak en iyi malzemeler hakkında tavsiyeye ihtiyacınız varsa veya sadece farklı tarifler denemek istiyorsanız, NutriBullet Balance uygulaması (Android ve iOS) ile birlikte çalışan bu ultra güçlü 1.200 watt dokuz parçalı modeli düşünün. Bluetooth üzerinden uygulamaya giriş yapın ve yüzlerce tarife, adım adım kılavuzlara ve değerli gerçek zamanlı beslenme bilgilerine anında erişim sağlayacaksınız. Hatta yeme tarzınızı (düşük kalori, yüksek protein, diyabetik, düşük karbonhidrat vb.) Seçerek kendi 'sağlıklı yaşam hedefinizi' özelleştirebilirsiniz.

Balance, hareket halindeyken yudumlamak için iki adet 0,93 litrelik plastik sürahi ve iki adet açılır kapanır kapak dahil olmak üzere çeşitli aksesuarlarla birlikte gelir. Bu arada Akıllı Beslenme sensörü, bilgileri telefonunuza aktarmadan önce malzemeleri tartar ve besin değerlerini hesaplar. Ne kadar akıllıca bir sosis.

En İyi NutriBullet Blenders 2019: NutriBullet Rx

(Resim kredisi: NutriBullet)

4. NutriBullet Rx

Aynı zamanda çorba da yapan bir smoothie blenderi

Satın alma nedenleri
+ Ultra güçlü 1.700 w motor + Ayrıca sıcak çorba yapacak + Büyük sıvı kabı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI79,99 Argos.co.uk adresinde görüntüleyin119 TL Amazon'da Görüntüle 149,99 TL very.co.uk'de görüntüle 196 Amazon müşteri yorumu

Yedi dakikada düz bir çorba mı yoksa bir dakikada bir smoothie mi istiyorsunuz? Ultra-pokey 1.700 watt motor, 850ml'den 1.275ml'ye kadar üç farklı boyutta kap ve ihtiyaçlarınız için belirli bir tarife bağlanan çoktan seçmeli sorular içeren harika bir tarif kitabı içeren bu yüksek güçlü seçeneğe ulaşın.

Tüm NutriBullet modellerinde olduğu gibi, motor, tüm kabı ve bıçak muhafazasını temel üniteye yerleştirdiğiniz anda başlar. Smoothie'ler için kendini kapatmadan önce otomatik olarak bir dakika çalışacaktır. Biraz daha karıştırmanız gerekiyorsa, kabinin tamamını ana birimden kaldırın ve tekrar bırakın.

Çorbalar için, birlikte verilen bir litrelik 'Souperblast' sürahisini alın - tezahürat, akıllıca kelime oyunu. Sonra çorbalı malzemelerle doldurun, bıçak muhafazasını vidalayın ve ana tabana bırakın. Şimdi kırmızı yanana kadar öndeki Souperblast G düğmesini basılı tutun. Bıçak her şeyi topaksız bir kıvamda toz haline getirirken makinenin entegre ısıtıcısı devreye girecektir. Çorbalarınızın bazen çirkin bir lapaya benzeyen ama hey, her biri kendi başına harmanlanmasını seviyorsanız yardımcı olur.

En İyi NutriBullet Blenders 2019: NutriBullet Baby Bullet

(Resim kredisi: NutriBullet)

5. NutriBullet Baby Bullet

Ev yapımı bebek maması için en iyi seçenek

Satın alma nedenleri
+ Bebek mamasını püre haline getirmek için ideal model + Altı adet tek servislik saklama kabı ile birlikte gelir + KULLANIMI KOLAY BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

İşte çocuklar için bir tane; 'Buyrun Johnny, oynayabileceğin küçük bir blender' daki gibi değil. Bu kötü bir şey ve muhtemelen çok dağınık olur. Hayır, bu sevimli küçük dostum, çok fazla güçlük çekmeden kendi sağlıklı bebek mamasını püre haline getirmenin tek bileti. Paket, bir toplu kaseyi içerir - sağlıklı malzemelerle doldurun, ters çevirin ve ana tabana doğru itin ve bükün - servis için büyük kulplu iki kalın bardak ve entegre 'hazır' tarih kadranlı altı adet kapalı tek servislik bebek bardağı.

200 watt'lık motor, önceden pişirilmiş sebzeleri ve çoğu meyveyi ve gevşek yaprakları karıştırmak için yeterince güçlüdür. Bu arada yassı öğütme bıçağı da yulaf ve diğer tahılları nispeten kolaylıkla işleyecektir.

Kullanıcıların çoğunluğunun bu ürün hakkında söyleyecek olumsuz bir şeyi yok, ancak bir veya iki tanesi balkabağı ve yaban havucu gibi bazı rahatsız edici sebzelerin dönen bıçak tarafından kaçırılma eğiliminde olabileceğinden bahsetti.

Ticari olarak üretilmiş bebek maması kullanmaktan kaçınmayı tercih ediyorsanız ve kendinizinkini yapmakla ilgili ufak tefek tacizlere aldırış etmiyorsanız, bu küçük deve biraz düşünün.

En İyi NutriBullet Blenders 2019: NutriBullet Blender

(Resim kredisi: NutriBullet)

6. NutriBullet Blender

Smoothie meraklıları için büyük bir tezgah versiyonu

Satın alma nedenleri
+ Yeterli güç + Büyük 1,8 litrelik kap + Üç hız ve bir darbe fonksiyonu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'da £ 19.99 İncele Currys PC World'de £ 149.99 £ very.co.uk'de görüntüle 42 Amazon müşteri yorumları

Bu tam blender boyutlu model henüz Birleşik Krallık'ta mevcut değil, ancak bu arada Amazon ABD üzerinden satın alabilirsiniz; sadece iki uçlu bir ABD fişi ile geldiğine dikkat edin.

Standart NutriBullet makineleri, tasarım açısından piyasadaki diğer karıştırıcılara göre oldukça farklıdır, ancak bunun temelde standart bir çalışma üstü blender olduğu göz önüne alındığında, ABD şirketi bu alanda rekabetin çok daha sert olduğunu görebilir. Bununla birlikte, kullanıcı incelemeleri, Vitamix, Blendtec ve KitchenAid gibi köklü markalara karşı yapıldığında kendi başına kalmaktan daha fazlasını yapabileceğini gösteriyor.

NutriBullet Blender, altı köşeli bıçağa buzu ezmek ve çoğu sert sebzeleri, yoğun meyveleri ve gevşek yaprakları ipeksi, topaksız yiyeceklere dönüştürmek için yeterli beygir gücü sağlayan 1.200 watt'lık bir motor kullanır.

Birçok yönden, bu standart sistemin kullanımı normal NutriBullet'lere göre daha kolaydır çünkü kapakların sızıntıları önlemek için yeterince sıkıca vidalanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken, süper büyük 1,8 litrelik kabı seçtiğiniz malzemelerle doldurmak, Düşük, Orta veya Yüksek ayarlara dokunun ve geri çekilin. Yan tarafında bir havalandırma deliği olduğu için, bu model önceden ısıtılmış malzemeleri de karıştırabilir. Ancak sıfırdan sıcak çorba yapamaz; bunun için yukarıda incelenen RX modeline ihtiyacınız var.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın