Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi ofis koltukları 2020: rahat ve şık bir koltuk alın

En iyi ofis koltukları 2020: rahat ve şık bir koltuk alın

Pingtwitter'ün 2020 satın alma rehberinin en iyi ofis koltuklarına hoş geldiniz. Bu kaynak, herkesin harika bir ofis koltuğu bulmasına yardımcı olmak için Pingtwitter ekibi tarafından çok çeşitli stillere, vücut şekillerine ve bütçelere uygun olarak üretilmiştir.


Ve kış satışlarında bir ofis koltuğu teklifi arıyorsanız, o zaman şanslısınız, çünkü şu anda çok çeşitli perakendeciler yüzlerce kaliteli ofis sandalyesinde büyük indirimler yapıyor.

Bu nedenle, sırt ağrısı için en iyi ofis koltuğunu, ergonomik destek için en iyi ofis koltuğunu veya sadece oturduğunuz iş gününü geçirmek için en iyi görünen sandalyeyi arıyorsanız, bu kılavuz size yardımcı olmak için burada.

İster birinci sınıf ister bütçe sonu koltuk müşterisi olun, burada size ve vücut şeklinize uygun bir şey bulmalısınız - piyasadaki en iyi ofis koltuğunu arayanlar için iyi haber, çok sayıda seçeneğin olmasıdır. seçim için.

Çok sayıda mevcut model, önemli noktaları seçmeyi biraz zorlaştırıyor, ancak bu liste bunun için burada - sizi tüm seçenekleri dikkatlice inceleyeceğiz ve her birinin neden en iyi ofis koltuğu olabileceğini açıklayacağız. sen.


Bu sandalyelerin yanında listelediğimiz fırsatları ve teklifleri tekrar kontrol edin, çünkü her zaman indirimler uygulanmaktadır. Muhtemelen araştırmanızı yapın (bu sayfaya ulaşmak iyi bir başlangıçtır) ve sizin için doğru eşleşmeyi bulabileceğinizden eminiz.

Çünkü çoğumuz daha önce hiç olmadığı gibi evden çalıştığımız için kaliteli bir ofis koltuğunun önemi fazla vurgulanamaz. Her günün büyük bir bölümünü koltukta geçirecekseniz kesinlikle kaliteli bir ürün olmalıdır.


2020'de bugün mevcut olan en iyi ofis koltukları

Cherry Tree Yönetici Ofis Koltuğu en iyi ofis koltuğu 2020

(Resim kredisi: Kiraz Ağacı)

1. Cherry Tree Yönetici Ofis Koltuğu

Çoğu insan için en iyi ofis koltuğu

Teknik Özellikler
Sırt yüksekliği: 112-122 cm Oturma derinliği: 53 cm Yükseklik ayarlanabilir: evet Bel desteği: evet Eğim kilidi: evet
Satın alma nedenleri
+ Klasik ve şık tasarım + Çok sayıda ayarlama seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 84,99 Amazon'da görüntüle 85,99 £ Amazon'da görüntüle 2 Amazon müşteri incelemeleri

Cherry Tree'nin bu Yönetici Ofis Koltuğunu pek çok insanın beğeneceğini düşünüyoruz - rahat, bir araya getirmesi kolay, uygun fiyatlı ve uzun sürecek. Daha pahalı sandalyelerin sunduğu birinci sınıf malzemelerden veya süslü özelliklerden bazılarına sahip değilsiniz, ancak bu çok büyük bir miktar önemli değil.


Poliüretan deriden yapılan sandalye, bir çalışma seansının başlangıcında içine girmek için harikadır ve ne yapıyor olursanız olun, devam ederken sizi iyi bir şekilde destekleyecektir. Kol dayamalarında da suni deri var, bu yüzden kendinizi gerçekten bir yönetici gibi hissediyorsunuz.

Koltuk yüksekliği ve eğimi açısından bol miktarda ayarlama ve ayrıca özel kereste desteği ekleyin ve bu özel modelin neden 2020'nin en iyi ofis koltuklarından biri olduğunu ve geniş bir insan yelpazesi arasında popüler olduğunu anlamak zor değil.

Herman Miller Mirra 2 en iyi ofis koltuğu 2020

En iyi ofis koltukları: Herman Miller Mirra 2


2. Herman Miller Mirra 2

En iyi premium ofis koltuğu

Teknik Özellikler
Koltuk yüksekliği: 40-52cm Koltuk derinliği: 41cm Yükseklik ayarlanabilir: evet Bel desteği: evet Eğim kilidi: evet
Satın alma nedenleri
+ Tek kelimeyle harika + Köpek, çocuk ve hayat geçirmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI736 £ Herman MIller'de görüntüleAmazon 3 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Sekiz yüz sterlin bir sandalye için çok fazla gibi gelebilir, ancak örneğin bir MacBook Air'den daha az - ve Mac'in aksine, Mirra bundan on yıl sonra hala kullanışlı olacak.

2004'te bir sırt cerrahının tavsiyesi üzerine bir tane satın aldım ve bu gerçekten yaptığım en iyi yatırım: ameliyat sonrası beklenenden çok daha erken işe dönmemi sağladı ve sorunları geride bıraktı o zamandan beri.

Kaya gibi sağlam - iki kuşak köpek ve iki çocuk onu yok etmeyi denedi ve başarısız oldu ve on yıldan fazla bir süredir yıpranmanın tek işareti, kolçaklardaki (neredeyse sonsuz derecede ayarlanabilir) kapaklarda hafif bir sarkıklık. Yine de ağırdır, bu yüzden zemin korumasını tavsiye ederim.

Ikea Markus en iyi ofis koltuğu 2020

En iyi ofis koltukları: IKEA Markus

3. Ikea Markus

En iyi bütçe ofis koltuğu

Teknik Özellikler
Koltuk yüksekliği: 129-140cm Koltuk derinliği: 47cm Yükseklik ayarlanabilir: Evet Bel desteği: evet Eğim kilidi: evet
Satın alma nedenleri
+ Paranızın tam karşılığı + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için rahat £ 179 IKEA'da görüntüleyin Amazon'a bakın

IKEA, beklediğinizden daha iyi bir ofis koltuk yelpazesine sahiptir ve Markus şu anki grup seçimimizdir. İsveçli firmanın sunduğu en ucuzu değil, ama hemen hemen istediğiniz her şeye sahip.

Bu, bel destekli yüksek, file arkalık, isteğe bağlı kol dayanakları ve kolay yükseklik ve eğim ayarı içerir. Arkanıza yaslanmak ve bir süre çalışmaktan kaçınmak istiyorsanız, bir eğimi yerinde kilitleyebilirsiniz.

Testlerimizden bu sandalye sizi rahat ettirirken gerçekten saatlerce kullanıma dayanabilir ve bundan fazlasını soramazsınız. 2020'nin en iyi ofis koltuklarından biri için kolay bir seçim.

Argos Home Orion en iyi ofis koltuğu 2020

(Resim kredisi: Argos)

4. Argos Home Orion Suni Deri Ergonomik Ofis Koltuğu

Ofis çalışmasının bir angarya olmasına izin vermeyin

Teknik Özellikler
Koltuk yüksekliği: 48-57,5 cm Koltuk derinliği: 47 cm Yükseklik ayarlanabilir: evet Bel desteği: yok Eğim kilidi: hayır
Satın alma nedenleri
+ Uzun ve rahat sırt + Ölçeğin ekonomik ucunda BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 120 £ argos.co.uk adresinde görüntüleyin Amazon'u kontrol edin

Argos Home Orion'u beğenmemizin nedenlerinden biri, gerçekte olduğundan daha pahalı görünmesidir - pazara bir bütün olarak baktığınızda ve özellikle de bundan kaç yıl çıkacağınızı düşündüğünüzde nispeten ekonomiktir. .

Bir ofis koltuğuna ihtiyacınız olan tüm temel özellikleri yerine getirir ve çalışma seanslarınız gündüz (veya gece) sürerken bile oturmak çok rahattır. Kolçaklar kesinlikle yardımcı oluyor ve bunların çıkarılabilir olmadığını belirtmekte fayda var - kolçakları sevmiyorsanız, bu sandalyeyi satın almayın.

Suni deri görünümü, krom ve siyah sehpa ve tekerleklerle iyi bir şekilde birleşiyor ve Argos Home Orion tüm yüzeylerde çok hassas bir şekilde hareket ediyor. Uzun sırt (128,5 cm'ye kadar uzanan) sırtınız ve boynunuz için iyi bir destek sağlar.

En iyi ofis koltukları Amazon

(Resim kredisi: Amazon)

5. Amazon Basics Ofis Koltuğu

Küçük bir bütçeyle alışveriş yapanlar için en iyi ofis koltuğu

Teknik Özellikler
Malzeme: Kumaş (Naylon) Renk: Siyah Maksimum ağırlık: 110kg Boyutlar: 64 x 47,5 x 87,9 ila 96 cm (UxGxY) Yükseklik ayarlanabilir: Evet Dönebilir: Evet, 360 derece
Satın alma nedenleri
+ Basit, temiz tasarım + İnanılmaz ekonomik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 81,59 £ Amazon'da görüntüleyin 97,58 £ Amazon'da görüntüleyin 98,45 £ Amazon'da görüntüleyin

Evet, elbette, Amazon Basics Ofis Koltuğu bu listedeki sandalyeler arasında süslü özelliklere, lüks malzeme kaplamasına ve en iyi destek seçeneklerine sahip değil, ancak çok sağlam bir ofis koltuğu.inanılmaz şekildeucuz ve temiz ve profesyonel görünüyor.

Nitekim, fiyatı o kadar düşük ki, değerine gerçekten değer veren premium ofis koltuğu tavsiyemizin fiyatına 10 tane satın alabilirsiniz. Tüm bir başlangıç ​​ofisi hazırlamanız mı gerekiyor? Amazon Basics Ofis Koltuğu ile güvendesiniz.

Bir yıllık garanti dahildir ve sandalye, çoklu görevler için ideal olan tam 360 derece dönebilir. Amazon, bahçe ve mutfağın önerdiği bu sandalyeyi bir ofis ortamından daha fazlası için faydalı olacak şekilde kullanın.

Intey Ergonomik Ofis Koltuğu en iyi ofis koltuğu 2020

(Resim kredisi: Intey)

6. Intey Ergonomik Ofis Koltuğu

Kitleler için uygun fiyatlı, iyi yapılmış bir ofis koltuğu

Teknik Özellikler
Koltuk yüksekliği: 43-53 cm Koltuk derinliği: 49 cm Yükseklik ayarlanabilir: evet Bel desteği: yok Eğim kilidi: hayır
Satın alma nedenleri
+ Abartısız ve sağlam + Güzel malzeme kullanımı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 59.99 Amazon'da görüntüleyin

Kesinlikle abartılmış, ama bu kitabımızda olumlu bir şey - Intey Ergonomic ofis koltuğu çok fazla oturma ve kamburlaşmaya dayanabilir ve oturmak istediğiniz şekle uyan bir şey bulabilmeniz için yeterli ayar seçenekleriyle birlikte gelir.

Görünüşü açısından, burada muhteşem bir şeyden bahsetmiyoruz, ancak işaretlenmesi gereken tüm kutuları işaretliyor: Kurulumu kolay, uzun süre oturması rahat ve hoş bir her odaya güzelce uyan örgülü kumaş ve suni poliüretan deri karışımı.

Yapım kalitesinden de bahsetmeye değer çünkü bu, sizi yıllarca geçirecek sağlam ve iyi yapılandırılmış bir sandalye. Sandalye tekerlekleri, zeminlerde çizik oluşmasını önlemek ve mümkün olduğunca düzgün yuvarlanmak için özel olarak tasarlanmıştır.

En iyi ofis koltukları Ikea

(Resim kredisi: Ikea)

7. Ikea Renberget Döner Sandalye

Uygun fiyat ve zamansız stil için en iyi ofis koltuklarından biri

Teknik Özellikler
Koltuk yüksekliği: 45-57 cm Ağırlık: 110 kg Malzeme: Polyester Eğim kilidi: hayır
Satın alma nedenleri
+ Çok uygun + Abartısız stil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149 £ Amazon'da görüntüleyin

Renberget'in uygun fiyatı ve zamansız stili sayesinde Ikea en iyi ofis koltukları listemizde bir sandalye daha aldı. En havalı tasarım veya pek çok süslü özelliğe sahip bir sandalye değil, ancak temelleri çok iyi yapıyor.

Alaşımlı çelik çerçeve, Renberget'in dikildiği ve kullanım sırasında çok dengeli olduğu anlamına gelirken, iki tonlu siyah kumaş ve suni deri kaplama, hem oyun odasına hem de ofise terlemeden sığması anlamına gelir.

Koltuğun yüksekliği de ayarlanabilir ve siz de yatırabilirsiniz, ancak kolçaklarda hareket yoktur. Koltuk ayrıca, kalkarken sandalyeyi sabit tutan ve oturduğunuzda serbest bırakan basınca duyarlı fren mekanizmasına sahip güvenlik tekerlekleri ile donatılmıştır.

Düşük olan fiyat noktası için, daha fazlasını isteyebileceğinizi düşünmüyoruz. Harika bir bütçe seçimi.

Ofis Hippo Deri Görünüm Yönetici Ofis Koltuğu en iyi ofis koltuğu 2020

(Resim kredisi: Office Hippo)

8. Ofis Hippo Deri Görünümlü Yönetici Ofis Koltuğu

Güvenilir ve uygun fiyatlı bir ofis koltuğu

Teknik Özellikler
Koltuk yüksekliği: 47-52,5 cm Koltuk derinliği: 53 cm Yükseklik ayarlanabilir: evet Bel desteği: hayır Eğim kilidi: evet
Satın alma nedenleri
+ Rahatlayabileceğiniz bir koltuk + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 182,73 £ Amazon'da görüntüleyin

Basitlik, satın alınabilirlik, temiz çizgiler ... Bu Office Hippo modelinde beğenilecek çok şey var, bu da kaç yıl oturarak bundan kurtulacağınızı düşündüğünüzde size pahalıya mal olmayacak. Suni deri tarzında bol miktarda dolgu malzemesi ve yazmaktan yorulduğunuz zamanlar için plastik kolçaklar var.

Fantezi bir şey değil - örneğin burada özel bir bel desteği yok - ancak yapı kalitesi sağlam ve bu sizi yarı yolda bırakmayacak bir ofis koltuğu. Sırt da makul bir yüksekliğe sahip, bu nedenle küçük bir odaya hükmetmeyecek veya bir masayı uzun bir sandalyenin yapabileceği gibi ezmeyecek.

Burada sadece tek siyah rengi elde edersiniz ve bir saat içinde onu iyi bir şekilde kurmuş olursunuz (bazı gerçek işlerden kaçınmaya çalışıyorsanız, kuşkusuz bu harika değildir). Basit, uygun fiyatlı bir sandalye için, bunu değer açısından yenmek zor.

SIHOO Ergonomik Ofis Koltuğu en iyi ofis koltukları 2020

En iyi ofis koltukları: SIHOO Ergonomik Ofis Koltuğu

9. SIHOO Ergonomik Ofis Koltuğu

En iyi ofis koltuğu için olasılıkları aşmanıza gerek yok

Teknik Özellikler
Yükseklik ayarlanabilir: evet Bel desteği: evet Eğim kilidi: evet
Satın alma nedenleri
+ Neredeyse her şey ayarlanabilir + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kullanmak için sağlam ve sağlam yapılı £ 169,99 Amazon'da görüntüle 169,99 £ Amazon'da görüntüle 229,99 £ Amazon'da 459 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

En iyi ofis koltuğunu almak için ne kadar sıklıkla en yüksek doları ödemeniz gerektiğinden daha önce bahsetmiştik, ancak bu, orada çok iyi bir pazarlık olmadığı anlamına gelmez. Üst düzey modellerden birini karşılayamıyorsanız, SIHOO'yu düşünün.

Başlangıç ​​olarak oturmak rahattır, bu da sağlam bir ağ desteği ve bel desteği ile gerçekten yardımcı olur. Ayrıca, kolçaklardan yüksekliğe ve eğim seviyesine kadar sandalyenin her yönü ayarlanabilir (eğer masadan bir süre geriye yaslanmanız gerekiyorsa).

Yapı kalitesi ve malzeme kullanımı, bunun beş katına mal olan sandalyelerle tam olarak eşleşmeyebilir, ancak bu, 2020 listesindeki en iyi ofis koltuklarımızın bütçe sonunda çok sağlam bir giriş.

HÅG Capisco Puls 8010 en iyi ofis koltuğu 2020

En iyi ofis koltukları: HÅG Capisco Puls 8010

10. HÅG Capisco Pulse 8010

İşyeri / ev ofis için minimalist bir tasarım

Teknik Özellikler
Renk: Beyaz Ağırlık: 14,4kg Boyutlar: 77,2 x 71,4 x 26,4 cm Yükseklik ayarlanabilir: Evet Koltuk derinliği ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Minimalist tasarım + Yarı aktif kullanıcılar için mükemmel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 322 Amazon'da görüntüle £ 373 Amazon'da görüntüle 6 Amazon müşteri incelemeleri

Pingtwitter'te alışılmadık ve duvar dışı tasarımları seviyoruz ve Norveç markası HÅG'nin bu tasarımı ince İskandinav minimalizmi ve ustalığı sunuyor. Normal bir ofis koltuğu ile bir tabure arasında bir haç gibi görünür ve işlev görür, sizi doğal oturma duruşunuzu korumaya zorlarken bel ve bel desteği sağlar.

Çalışma günleri boyunca çok hareket etme / ayağa kalkma eğilimi gösteren kullanıcılar için mükemmel olan HÅG Capisco Puls 8010, kullanımı rahattır ve yüksekliği ve koltuğunun derinliği açısından eğilebilir ve ayarlanabilir. Biraz pahalı ama aynı zamanda bu listedeki en göz alıcı tasarımlardan biri.

2020'nin en iyi ofis koltuğunu satın almak: ne bilmek

Çalışma gününüzün çoğunu oturarak geçirirseniz, o zaman iyi bir sandalye bir lüks değil, bir gerekliliktir. Uygun olmayan, kötü tasarlanmış sandalyeler duruşunuza (deneyimlerden bildiğimiz bir şey) ve genel sağlığınıza ciddi zararlar verebilir ve sandalyeniz soruna bir şey eklemeden çalışmak yeterince streslidir.

Bu noktada, en iyi ofis koltuklarının çok pahalı olabileceğini ve süper ucuza gitmenin her zaman harika bir fikir olmadığını da vurgulamalıyız. Bununla birlikte, 2020'nin en iyi ofis koltuğunun size çok fazla paraya mal olması gerekmediğini söyledi.

En iyi ofis koltuğu için alışveriş yaparken, yeterince geniş ve sizi yeterince destekleyecek kadar uzun bir koltuk gibi sırt desteği de çok önemlidir. Gazlı süspansiyon, birçok sandalyenin değişken direnç sunmasıyla ayarlamaları kolaylaştırır (böylece bilgisayar çalışması için onları daha sert hale getirebilir ve okumak için arkasına yaslayabilirsiniz).

Seçiminizi kolaylaştırmak için tüm bu ayrıntıları yukarıdaki modellerin her birinin yanında listeledik.

en iyi ofis koltukları

(İmaj kredisi: Herman Miller)

Ofis koltuğu tipi kılavuzu

Denge topundan yönetici ağına kadar çeşitli farklı ofis koltuğu türleri vardır. Burada, her bir ofis koltuğu tipinin ne olduğunu ve ne için en iyi olma eğiliminde olduklarını kısaca özetliyoruz.

Yönetici ofis koltukları- Bu modern ve sofistike sandalyeler, ağ veya deri kaplama olma eğilimindedir ve bir ofis veya ev ofis ortamında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hasır sandalyeler deriden daha soğuk olma eğilimindedir.

Ofis koltuklarının hazırlanması- Bu sandalyeler, yükseklikleri önemli ölçüde ayarlanabilen tabure tabanlarının yanı sıra kompakt koltuklar ve arkalıklara sahip olma eğilimindedir. Çekim tahtası veya mutfak tezgahı gibi yüksek ve / veya açılı yüzeylerde çalışmak için idealdirler.

Denge topu ofis koltukları- Denge top sandalyeleri çok basittir ve masa veya sıra yüksekliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Formda ve sağlıklı kalmak için yararlı olan, duruşu iyileştirme ve sırt kaslarını oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

Ergonomik ofis koltukları- Ergonomik ofis koltukları belirli bir tasarımı takip etme eğiliminde değildir, ancak özel olarak şekillendirilmiş koltuklara veya arkalıklara veya her ikisine sahip olacaktır. Kullanıcıları için doğru duruş sağlamak üzere tasarlanmışlardır ve çeşitli yüksekliklerde kullanılabilirler.

Eyer ofis koltukları- Bu, 2020'de popülerlik kazanan bir sandalye türüdür. Bu koltukların arkalıkları yoktur ve kullanıcının sırtı ve omurgası üzerindeki baskıyı azaltmak için tasarlanmıştır. Bu sandalyeler bir eyer gibi sarılmış, dolayısıyla adı.

Diz çökmüş ofis koltukları- İsminden de anlaşılacağı gibi bu ofis koltukları, kullanıcılarını diz çökecek şekilde konumlandırır, bu da ağırlığı belden uzaklaştırırken daha dik bir duruş sağlar.

Egzersiz bisikleti ofis koltukları- Bu sandalyeler, bir koltuğu, bakıcının bacak kasları üzerinde çalışmasını ve çalışırken dolaşımını sürdürmesini sağlayan bir pedal ünitesi ile birleştirme eğilimindedir. Doğal olarak daha pahalı bir ofis koltuğu seçeneğidir.

en iyi ofis koltukları

(Resim kredisi: FlexiSpot)

En iyi ofis koltukları: deri ve örgü döşeme

Bugün piyasadaki ofis koltuklarının büyük çoğunluğu ya örgü ya da deri (gerçek ya da sahte) döşemeyle kaplanmıştır ve gerçek şu ki, hem kendi güçlü hem de zayıf yönlerini beraberinde getirir.

Örneğin deri, çok sıcak bir yüzeydir ve daha yumuşak, daha doğal bir görünüme sahip olma eğilimindedir. Deri, iyi yapıldığında, aynı zamanda daha olgun, birinci sınıf bir estetiğe sahip olma eğilimindedir. Deri ofis koltukları, hasır sandalyelerden daha pahalı olma eğilimindedir.

Bu arada ağ, deriden (özellikle gerçek deriden) daha ucuz olma eğilimindedir ve aynı zamanda daha nefes alabilir, bu da sıcak ortamlarda serin ve kuru tutmak için iyidir. Estetik olarak örgü sandalyeler de daha modern bir estetiği sallama eğilimindedir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın