Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • En İyi Dış Mekan Kablosuz Güvenlik Kameraları 2020: Pille Çalışan İç Rahatlığı

En İyi Dış Mekan Kablosuz Güvenlik Kameraları 2020: Pille Çalışan İç Rahatlığı

Pingtwitter'ün en iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları kılavuzuna hoş geldiniz. Ev güvenliği çok önemlidir; İyi bir güvenlik kamerası bahçenize, verandanıza, yolunuza ve ötesine göz kulak olmanıza yardımcı olabilir. Bir kamera hareket eden bir şeyi fark ettiğinde videoyu otomatik olarak çekebilir - bazen insanları özel olarak seçer, böylece kediniz için etkinleştirilmez - ve bu çekimi güvenli bir yerde saklayabilir. Birini aramanız gerekirse, kablosuz bir kamera kurduğunuz için memnun olacaksınız.


Güvenlik kameralarını bağlamak büyük bir masraf olabilir ve arkada da büyük bir acı olabilir. Kablosuz kameralar en azından ikinci yönün bir kısmını hafifletir, çünkü duvarlarınızdan veya pencere çerçevelerinizden herhangi bir kablo geçirmenize gerek kalmadan kurulabilirler. Wi-Fi'niz genişlerse, bunları bir ağaç üzerinde veya bahçenizin eve bakan ucu gibi alışılmadık yerlere de kurabilirsiniz.

Elbette, kablolu bir kablosuz dış mekan güvenlik kamerası seçerken dikkat edilmesi gereken bir olumsuzluk vardır: piller sonsuza kadar dayanmaz. En iyi kablosuz güvenlik kameraları, harika bir görüntü kalitesi ve kapsama alanını uzun pil ömrü ile birleştirmeyi başaran kameralardır.

Kablosuz dış mekan güvenlik kamerası nasıl seçilir

Önce o bataryaya bakın ve belirtilen süreleri bir tutam tuzla alın. Genellikle teorik maksimum değerlerdir. Güçten tasarruf etmek için, kablosuz kameralar çoğunlukla statik kalma eğilimindedir, yalnızca hareketi algıladıklarında veya siz canlı görüntülemeyi tercih ettiğinizde gerçekten ateşlenirler; ne kadar aktif olurlarsa pil ömrü o kadar kısa olur.

Aynı şekilde, onları yanlış pozitifleri çok sık yakalayamayacakları bir yere yönlendirmek isteyeceksiniz. Birini doğrudan ön kapınıza doğrultmak iyi bir fikir gibi görünebilir, ancak çok sayıda düzenli yaya trafiği varsa veya kamera sizi pencerelerden gözetleyebiliyorsa, çok sayıda etkinleştirme ve çok sayıda gereksiz uyarı alırsınız. Elbette, onları kimsenin gitmediği bir yere işaret etmek biraz anlamsız, bu yüzden sizin için doğru dengeyi bulun. Görüntünün belirli alanlarında algılamayı engelleyebilen hareket bölgeleri, kablosuz kameralarda yaygın değildir çünkü bu tür işlemler pil yoğun olduğundan, dikkatli yerleştirme, olması gerekenden daha önemlidir.


Ayrıca, kolaylık açısından bir kablosuz güvenlik kamerası seçmenizi öneririz. Tekrar suyu doldurmak ne kadar kolay? Bazıları, yeniden şarj etmek için ünitenin prize takılı olmasını gerektirir, bazılarında ısmarlama değiştirilebilir piller bulunur, bazıları ise kullanıma hazır pilleri çıkarır. Saçaklarınıza takıyorsanız, hızlı değiştirilebilen bir pil şarttır, bu nedenle çalışmasını sürdürmek için bir merdivenden iki kez çıkmanız gerekmez.

Ve sensörü unutma. İdeal olan, parlak ışıkta ve düşük ışıkta eşit derecede iyi olan, ara sıra oluşan yansımalarla baş edebilen ve üzerinde en fazla alanı kaplayacak geniş bir açıya sahip bir şeydir. Çok geniş ve kaydedilen görüntülerin bir şekilde bozulduğunu fark edebilirsiniz, ancak bu film kalitesinde görüntülerle ilgili değildir: olanları verimli bir şekilde yakalamakla ilgilidir.


En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Çoğu insan için en iyi kamera

En iyisi olmak için, bir kameranın tüm bu kritik faktörlerin bir kombinasyonuna ihtiyacı vardır - harika pil, üstün bir sensör, her şey - ama daha fazlasına da ihtiyacı var. Harika bir kameranın tasarım ve kullanılabilirliğin tatlı noktasına ulaşması gerekir. Olabilecek her güvenlik kutusunu işaretlemesi gerekiyor ve malları bir an önce bırakması gerekiyor: güvenlik kameranızda neler olduğuna bakmanız gerekiyorsa, muhtemelen on saniye içinde neler olduğuna bakmayı planlamıyorsunuzdur. .

Ve en iyi kablosuz kameranın kaliteye ihtiyacı vardır. Tasarımda kalite, uygulamasında kalite, hava koşullarına dayanıklılık ve inşaatta kalite. Seçimimizde bunların hepsi ve daha fazlası var.


Pingtwitter'ün en iyi kablosuz dış mekan güvenlik kamerası seçimi

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Arlo Pro 3

(Resim kredisi: Arlo)

1. Arlo Pro 3

Güvenlik, akıllılık ve stilin mükemmel karışımı

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel QHD görüntüsü + Harika görüntüleme açısı + Kaliteli hareket algılama ve BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI277,98 £ Ebuyer'de görüntüle549,99 £ Amazon'da Görüntüle 549,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin

• Tamamı okuyunArlo Pro 3 incelemesi

Pingtwitter Ödüllü Arlo Pro 3, genel listemizin başındaen iyi güvenlik kameralarıve buradaki üst sıradaki yerini tam anlamıyla hak ediyor. Tek gerçek dezavantajı, kesinlikle dik ucunda olan fiyatıdır; bireysel kameralar kendi başlarına oldukça pahalıdır ve ilk etapta başlamak için merkezi hub da dahil olmak üzere bir paket için fazladan harcama yapmanız gerekir.

Giderin dışında, yine de, neredeyse ideal. Sensör, QHD HDR videoyu oldukça kullanışlı 160 derecelik bir izleme açısıyla yakalar ve renkli gece görüşü, aksi takdirde siyah beyaz görüntülere kromatik parlaklık katan bir sıçrama ekleyerek olağanüstüdür.


Her kamera kendi şaşırtıcı derecede parlak spot ışığına ve bir sirene sahip olur, bu da muhtemelen kendi içinde davetsiz misafirleri korkutmak için yeterince caydırıcıdır ve eylemde birini yakalarsanız (veya sadece ön kapınızda birini selamlamak istiyorsanız) iki yönlü konuşma da dahildir. İnsanları, hayvanları ve araçları ayırt edebilen harika bir hareket algılama özelliği vardır - bu bir özelliktir.

Tasarıma da bonus puanlar: Uygulama, kameralar ve hatta hub, biraz daha yüksek fiyata uygun olacak şekilde zekice inşa edilmiştir.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: en iyi 4K kablosuz dış mekan güvenlik kamerası

Bir sensörün çözünürlüğünü yükselttikçe, güvenlik kameranızın potansiyelini de artırırsınız. Kameranın yakalayabildiği piksel sayısı ne kadar fazlaysa, son görüntüye o kadar fazla ayrıntı dahil edilecektir; bu, bulanık bir lekeyi filme almakla bir yüzü pozitif olarak tanımlayabilmek arasındaki fark olabilir.

Tüm yüksek çözünürlüklü kameralar eşit yaratılmaz. Çoğu kamera, sensörlerinin gerçekten yönetebileceğinden çok daha yüksek bir çözünürlüğü yanlışlıkla iddia edebilmek için pikselleri yan yana karıştırdıkları enterpolasyona büyük ölçüde dayanır. Uzaktan harika görünebilir, ancak yakınlaştırın ve lekeli bir karmaşa göreceksiniz. Gerçekten çözüm arıyorsanız - bizim seçimimiz alabileceğinizin en iyisinin parlak örneğidir - her zaman sayılara güvenmemeye dikkat edin.

Pingtwitter'ün en iyi 4K kablosuz dış mekan güvenlik kamerası seçimi

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Arlo Ultra 4K

(Resim kredisi: Arlo)

2. Arlo Ultra 4K

Ultra pahalı, ancak muhtemelen ekstra paraya değer

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz sensör + Üst düzey hız + Mükemmel uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
-Cüzdan durulama açısından pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Arlo Ultra 4K, Pro 3'e çok benziyor, ancak özellikle 4K kayıtlarını bulutta tutmak istiyorsanız Arlo'nun daha üst düzey aboneliğini tercih etmeniz gerekeceği düşünüldüğünde cüzdanınıza çok daha fazla vuruyor. Güvenlik sisteminize büyük bir yatırım yapmaya hazır değilseniz, muhtemelen atlayabilirsiniz.

Ama bu para size özel bir şey kazandırır. Kullanmaya geldiğinizde, bunun ve 2K kuzeni arasındaki fark açıktır: hem canlı görüntüyü açarken hem de iki yönlü konuşmayı başlatırken süper hızlıdır ve evet, büyük bir çözünürlük artışı var. Film kalitesinde 4K elde edemezsiniz (enterpolasyonun eylemde olduğundan kesinlikle şüpheleniyoruz, çünkü işler yakından bulaşıyor) ama bu, bugün bir güvenlik kamerasından alabileceğiniz en iyi resim. Renkli ve hassastır, gün ışığı görüşünün diğer birçok kameranın çok ötesine geçmesini sağlar ve renkli gece görüş özelliği ile de harika bir iş çıkarır.

Ayrıca, Arlo'nun uygulamasıyla lens üzerinde 180 derecelik tam bir balık gözüne kadar açı kontrolüne erişmenizi ve makul uyarılar sunmasıyla son derece yapılandırılabilir - Arlo Ultra 4K, insanları hayvanlardan ayırabilir ve hatta eğer kapınıza işaret ediyor.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: en iyi bütçe kablosuz dış güvenlik kamerası

Fiyatta köşelerin kesilmesi, mutlaka güvenliğinizin köşelerini kesmek anlamına gelmez. Daha ucuz bir kamera setine yatırım yapın ve paranızın karşılığında çok daha fazlasını alabileceksiniz, daha dar bir görüş alanına sahip olsalar veya genel olarak göründüğü gibi evinizin çevresini kaplayabileceğiniz miktarı artıracaksınız. durum, alt uç sensörler.

Çok şey var (ve bizçokAmazon gibi mağazalara girmeye çalışan bütçe kameraları, ancak isimsiz bir markayla gitmek, elimizden geldiğince güvenmeyeceğimiz bir şeye çok fazla güvenmek anlamına geliyor. Düşük uçta bir şey seçiyorsanız, emin olduğunuz bir şey olduğundan emin olun ve kablolu bir kameranın, pilli olanlardan biraz daha ucuz olabileceği düşünüldüğünde, aslında daha iyi bir seçenek olup olmadığını düşünün.

Pingtwitter'ün en iyi bütçe dış mekan güvenlik kamerası seçimi

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Blink XT2

(Resim kredisi: Blink)

3. Yanıp Sönme XT2

Kompakt, su geçirmez ve uzun süreli koruma

Satın alma nedenleri
+ Son derece küçük + İnanılmaz pil ömrü + Özelliklerle dolu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 99,99 very.co.uk adresinde görüntüleyin 189 £ Amazon'da görüntüleyin

Blink, Amazon'un yakın zamanda satın aldığı, Ring güvenlik hattından bağımsız çalışan bir markadır ve kameralar bundan daha farklı olamazdı; Ring'in kameralarının daha tıknaz uçta olma eğiliminde olduğu yerlerde, Blink daha ince, daha boksör bir yaklaşım izliyor. XT2, tek bir çift AA pilden belirtilen iki yılı çekerek süper kullanışlıdır ve rekabetin çoğunun fiyatının bir kısmından başlayan bir kamera ve hub setiyle, büyük bir ağ düşünmek için yeterince ucuzdur. kapsama alanı - özellikle Blink'in iç mekan kameralarının 40 £ / 40 $ 'ın altında bulunabileceği ve Sync Module'ün aynı anda 10 adede kadar kamerayla başa çıkabileceği göz önüne alındığında.

Bu da özelliklerden mahrum değil. Sensör yalnızca 110 derecelik bir görüntü sağlasa da, şaşırtıcı kalitede 1080p'lik bir sayıdır ve anında hareket algılama için yerleşik bir kızılötesi sensör vardır. Bulut depolama da ücretsizdir - işletme maliyetleri konusunda endişeleriniz varsa çok güzel bir ekstra.

İki yönlü konuşma yapabilir, Alexa üzerinden canlı bir görüntü alabilir ve hatta uygulamada hareket bölgeleri kurabilirsiniz - hepsi çok kullanışlı ve fiyatına göre etkileyici.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Alexa cihazları için en iyi dış mekan kamerası

Dışarıda neler olduğunu görmek istediğinizde bir uygulamayla uğraşmak, çoğumuzun zevkli bir deneyim olarak kabul edeceği bir şey değil. Ancak akıllı evlerimiz büyüdükçe, bir şeyler yapmanın daha iyi yollarına sahibiz: yani, bir Yankı Gösterisinin ekranına güvenlik kamerası görüntülerini çekmek veya bir Fire TV cihazı aracılığıyla doğrudan TV'lere bağlamak.

Süper kötü adam ve gece bekçisinin birleşimi gibi. Sığınağınızda (veya nemli kontrol odanızda) oturabilir ve istediğiniz zaman kameranızı çağırabilir, sandalyenizden kalkmadan tüm dış mekan olaylarınızı takip edebilirsiniz. Bunu tavsiye etmemize rağmen, manyakça gevezelik edip etmemeniz tamamen size bağlıdır.

Alexa cihazları için Pingtwitter'ün en iyi dış mekan kablosuz güvenlik kamerası

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Ring Spotlight Cam Battery

(Resim kredisi: Amazon)

4. Halka Spot Işığı Kam Pili

Kuru alanlar için parlak ve parlak bir kamera

Satın alma nedenleri
+ İyi görüntü + Yankı Gösterisi + Hareket bölgeleri aracılığıyla hızlı görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149 £ Sonic Direct'te £ 199 Görüntüle Amazon'da £ 199 Görüntüle very.co.uk'de görüntüle 345 Amazon müşteri yorumu

Ring, en çok görüntülü kapı zilleri ile tanınır, ancak Amazon yan kuruluşu bu uzmanlığı da ortalama bir güvenlik kamerası yapmak için harcadı. Spotlight Cam'ın kablosuz sürümü hiçbir önemli özelliği kaçırmaz; karanlıkta gayet iyi görebilir (özellikle o spot ışığını yakıyorsanız), hareket algılama ve iki yönlü konuşma özelliğine sahiptir ve 1080p sensörü, çözünürlük açısından dünyayı yenmese de çok iyidir.

140 derecelik görüş aralığı oldukça iyi olmasına rağmen, çevrenizde devriye gezen tek bir Spotlight Cam ile kurtulamayabilirsiniz ve dünyadaki mutlak en ucuz cihaz değildir. Ancak, hepiniz Alexa ekosistemine satın aldıysanız, size tek bir Alexa sesli komutuyla bir Fire TV cihazında veya Echo Show'da neler olduğunu gösterme kabiliyetinde çok fazla kolaylık vardır. Yanlış pozitifleri azaltmak için ayarlanabilir hareket bölgeleri de vardır ve hızlı değişim için pil paketlerini alır.

Hafif bir dezavantajı, bunun su geçirmez olmamasıdır, bu nedenle sürmesini istiyorsanız saçaklarınıza veya sundurma altına yerleştirmeniz gerekir.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: çoğu hava koşullarına dayanıklı dış mekan kamerası

İstediğiniz son şey, güvenlik kameralarınızın ağır havalarda aşağı inmesidir. Gerçekçi olarak, kameranızı monte etmek istediğiniz nokta öğeler tarafından sık sık hırpalanırsa, yukarıdaki Halka Spot Işığı Kamerası gibi bir şey size pek iyi gelmeyecektir.

Dayak atabilecek bir şeye ihtiyacınız var ve en kötüsü olursa yenisiyle değiştirilecek kadar ucuz. Açıkçası, kırmayı beklediğiniz bir kamera satın almanızı önermiyoruz, ancak çok fazla para harcamak zorunda kalmazsanız çok daha az acı çekecektir.

Pingtwitter'ün hava koşullarına dayanıklı kablosuz dış mekan kamera seçimi

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Kami Wire-Free Dış Mekan Kamera

(Resim kredisi: Biz)

5. Kami Kablosuz Dış Mekan Kamerası

Tıknaz olabilir, ama bu yağmurun içeri girmesine izin vermiyor

Satın alma nedenleri
+ Kullanıma hazır piller + İyi su geçirmezlik + Çok ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazen titrek hareket algılama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 69,97 Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle £ 69,97 Appliances Direct'te görüntüle£ 79,99 Currys PC World'de Görüntüleyin

Tamamen su geçirmez, sağlam bir sensör ve kaliteli gece görüşü ile Kami Dış Mekan Kamerası, göze çarpmayan bir şey aramadığınız sürece iyi bir seçenektir: kesinlikle tıknaz bir çocuk.

Bu boyutun çoğu, Kami'nin kamerasının, elektrikli aletlerde ve vape kalemlerinde kullanılan türden değiştirilebilir 18650 pilleri alması gerçeğinden kaynaklanıyor, ancak bu, şarj edilmesinin hızlı olduğu ve yedek pillerin bulunmasının yeterince kolay olduğu anlamına geliyor.

Bizim doluKami Wire-Free Dış Mekan Kamera incelemesi, yanlış pozitiflerle ve hatta ara sıra ortaya çıkan yanlış negatiflerle ilgili birkaç sorun fark ettik ve bir abonelik seçmezseniz bulut depolamada biraz sıkı olabilir, ancak görüntülerden hayal kırıklığına uğramayacaksınız Genel olarak.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Arlo Pro3 Akıllı Ev Güvenliği ...Arlo Pro 3Ebuyer277,98 £ Görünüm Tüm fiyatları görünAmazon Blink Xt2 Ana Sayfası ... Blink XT2 very.co.uk 99,99 TL GörüntüleTüm fiyatları görün