Close
  • Ana
  • /
  • Bağlı Ev
  • /
  • En iyi dış mekan kablosuz güvenlik kameraları 2021: pille çalışan gönül rahatlığı

En iyi dış mekan kablosuz güvenlik kameraları 2021: pille çalışan gönül rahatlığı

Paranın şu anda satın alabileceği en iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları için hazırlanın: Pingtwitter, mülkünüze ayak basar basmaz istenmeyen ziyaretçileri tespit etmeye hazır olan bu en önemli akıllı ev kitinde rehberiniz olsun.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları, bahçeleri, sundurmaları, patikaları ve daha fazlasını - aslında dışarıda olan her şeyi - izleyebilir. Bu cihazlar, hareket algılandığında otomatik olarak videoyu yakalar, görüntüleri güvenli bir yerde saklar ve sizi harekete karşı uyarır.

Günümüzün en iyi modelleri, insanlarla kediler ve arabalar da dahil olmak üzere diğer her şey arasındaki farkı bile söyleyebilir, böylece yalnızca önemli olduğunda uyarı alırsınız. Bir kablosuz kamera kurar kurmaz, anında ekstra rahatlığa kavuşursunuz.

Artık geleneksel olarak, güvenlik kameralarını çalışır duruma getirmek hem paranız hem de zamanınız açısından büyük bir başarı olabilir, ancak şu anda piyasada bulunan kablosuz dış mekan kameraları uygun fiyatlı ve kullanımı kolaydır. Dahası, uğraşmanız gereken herhangi bir kablonuz yok.


Bu kablosuz çalışmanın bir dezavantajı var, bu da pil ömrü. Satın almadan önce dış mekan kameranızın yeniden şarj etme veya pil değiştirme işlemleri arasında ne kadar dayanacağını kontrol ettiğinizden emin olun.

Kablosuz dış mekan güvenlik kamerası nasıl seçilir

Önce o pile bakın ve belirtilen süreyi bir tutam tuzla alın. Genellikle teorik maksimum değerlerdir. Güçten tasarruf etmek için, kablosuz kameralar çoğunlukla sabit kalma eğilimindedir, yalnızca hareket algıladıklarında veya canlı görüntüyü kullanmayı tercih ettiğinizde gerçekten etkinleşir; ne kadar aktif olurlarsa pil ömrü o kadar kısalır.


Aynı sayıya göre, onları yanlış pozitifleri çok sık yakalamayacakları bir yere yönlendirmek isteyeceksiniz. Birini doğrudan ön kapınıza doğrultmak iyi bir fikir gibi görünebilir, ancak çok fazla yaya trafiği varsa veya kamera sizi pencerelerden gözetleyebilirse, birçok etkinleştirme ve birçok gereksiz uyarı alırsınız. Tabii ki, onları kimsenin gitmediği bir yere yönlendirmek biraz anlamsız, bu yüzden sizin için doğru dengeyi bulun. Resmin belirli alanlarında algılamayı engelleyebilen hareket bölgeleri, kablosuz kameralarda yaygın değildir, çünkü bu tür işlemler pil yoğundur, bu nedenle dikkatli yerleştirme, olması gerektiğinden daha önemlidir.

Ayrıca kolaylık temelinde bir kablosuz güvenlik kamerası seçmenizi öneririz. Meyve suyunu geri almak ne kadar kolay? Bazıları, şarj etmek için ünitenin kendisinin fişe takılmasını gerektirir, bazılarında ısmarlama değiştirilebilir piller bulunur, bazıları ise kullanıma hazır pilleri alır. Saçaklarınıza takıyorsanız hızlı değiştirilebilen bir pil şarttır, bu nedenle çalışır durumda tutmak için bir merdivenden iki kez çıkmanız gerekmez.


Ve sensörü unutma. İdeal olan, parlak ışıkta ve düşük ışıkta eşit derecede iyi olan, ara sıra yansımayla başa çıkabilen ve üzerinde en fazla alanı kaplayacak geniş bir açıya sahip bir şeydir. Çok geniş ve kaydedilen görüntülerin biraz bozulduğunu görebilirsiniz, ancak bu film kalitesinde görüntülerle ilgili değil: olanları verimli bir şekilde yakalamakla ilgili.

Pingtwitter'ün en iyi kablosuz dış mekan güvenlik kamerası seçimi

Arlo Essential Spotlight en iyi dış mekan kablosuz güvenlik kameralarıPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Arlo)

1. Arlo Temel Spot Kamera

Yenilmesi zor bir kablosuz dış mekan güvenlik kamerası

Satın alma nedenleri
+Katı 1080p görüntü+6 aylık pil ömrü+Renkli gece görüşü

Genel bir kombinasyon için... şey... hemen hemen her şey,Arlo Temel Spot Işığıkamera, anın en iyi dış mekan kablosuz güvenlik kamerası olarak bizim seçimimizdir. Güvenilir, kompakt, mükemmel pil ömrüne sahip ve güvenebileceğiniz bir markadan geliyor.

Bunu kurmak ve çalıştırmak için akıllı bir hub'a ihtiyacınız yok. Kutudan çıkarın, Wi-Fi'nize bağlayın ve kullanıma hazırsınız. Ekli telefon uygulaması hazır olacak ve şüpheli bir şey tespit edilirse size haber vermek için bekliyor olacak ve istediğiniz zaman canlı 1080p yayınını ayarlayabilirsiniz.


Kameranın adından da anlaşılacağı gibi, bu kameraya bağlı bir spot ışığı var: bu, bakmaya çalıştığınız her neyse onu aydınlatmaya yardımcı olmalı (ve belki birkaç hırsızı korkutmalı), ancak burada hala renkli gece görüşü var. bu, spot ışığı etkinleştirilmediğinde bile iyi çalışır.

Diğer yarışmacılar

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Arlo Pro 3Pingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Arlo)

2. Arlo Pro 3

Güvenlik, zeka ve stilin mükemmel karışımı

Satın alma nedenleri
+Mükemmel QHD görüntü+Mükemmel izleme açısı+Kaliteli hareket algılama ve akıllı

• Yazımızın tamamını okuyunArlo Pro 3 incelemesi

Pingtwitter Ödüllü Arlo Pro 3, genel listemizin başındaen iyi güvenlik kameraları, ve burada en üstteki yerini tamamen hak ediyor. Tek gerçek dezavantajı, kesinlikle dik ucunda olan fiyatıdır; bireysel kameralar kendi başlarına oldukça pahalıdır ve ilk etapta merkezi hub dahil bir paket için fazladan harcama yapmanız gerekir.

Masraf dışında olsa da, neredeyse ideal. Sensör, oldukça kullanışlı 160 derecelik bir görüş açısıyla QHD HDR videoyu yakalar ve gece görüş yetenekleri muazzamdır, renkli gece görüşü, aksi takdirde siyah beyaz çekim olacak olana bir kromatik parlaklık sıçraması ekler.

Her kamera kendi şaşırtıcı derecede parlak spot ışığına ve davetsiz misafirleri ürkütmeye yetecek kadar caydırıcı olan bir siren alır ve birisini iş başında yakalarsanız (veya sadece ön kapınızda birini selamlamak isterseniz) iki yönlü konuşma da dahildir. İnsanlar, hayvanlar ve araçlar arasında ayrım yapabilen harika bir hareket algılama var - bu bir bonanza özelliği.

Tasarım için de bonus puanlar: uygulama, kameralar ve hatta hub, biraz yüksek fiyata yakışır şekilde mükemmel bir şekilde inşa edilmiştir.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: en iyi 4K kablosuz dış mekan güvenlik kamerası

Bir sensörün çözünürlüğünü artırdıkça, güvenlik kameranızın potansiyelini de artırırsınız. Kamera ne kadar çok piksel yakalayabilirse, son çekime o kadar fazla ayrıntı eklenir; Bu, bulanık bir lekeyi çekmekle bir yüzü pozitif olarak tanımlayabilmek arasındaki fark olabilir.

Tüm yüksek çözünürlüklü kameralar eşit yaratılmamıştır. Birçok kamera, sensörlerinin gerçekten yönetebileceğinden çok daha yüksek bir çözünürlüğü yanlış bir şekilde talep edebilmek için yan yana pikselleri bir araya getirdikleri enterpolasyona dayanır. Uzaktan harika görünebilir, ancak yakınlaştırın ve lekeli bir karmaşa göreceksiniz. Gerçekten bir çözüm arıyorsanız, her şey ortada – seçimimiz alabileceğiniz en iyinin en parlak örneğidir – sadece sayılara her zaman güvenmemeye dikkat edin.

Pingtwitter'ün en iyi 4K kablosuz dış mekan güvenlik kamerası seçimi

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Arlo Ultra 4KPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Arlo)

3. Arlo Ultra 4K

Ultra pahalı, ancak muhtemelen ekstra paraya değer

Satın alma nedenleri
+İnanılmaz sensör+Üst düzey hız+Mükemmel uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
-Cüzdan-durulama pahalı

Arlo Ultra 4K, Pro 3'e çok benziyor, ancak 4K kayıtları bulutta tutmak istiyorsanız, özellikle Arlo'nun daha yüksek katmanlı aboneliğini tercih etmeniz gerekeceği göz önüne alındığında, cüzdanınıza çok daha sert vuruyor. Güvenlik sisteminize büyük bir yatırım yapmaya hazır değilseniz, büyük olasılıkla bunu atlarsınız.

Ama o para sana özel bir şey kazandırıyor. Kullanmaya başladığınızda, bununla 2K kuzeni arasındaki fark açıktır: Hem canlı görüntüyü çekmede hem de iki yönlü konuşmayı başlatmada süper hızlıdır ve evet, büyük bir çözünürlük artışı vardır. Mutlaka film kalitesinde 4K elde edemezsiniz (hareket halinde enterpolasyon olduğundan kesinlikle şüpheleniyoruz, çünkü işler yakından bulanıklaşıyor) ancak bu, bugün bir güvenlik kamerasından alabileceğiniz en iyi resim hakkında. Renkli ve hassastır, gün ışığı görüşünü diğer birçok kameranın çok ötesine taşır ve renkli gece görüşü özelliğiyle de harika bir iş çıkarır.

Aynı zamanda, Arlo'nun uygulaması ile tam 180 derecelik bir balık gözüne kadar lens üzerinde açı kontrolüne erişim sağlayan ve mantıklı uyarılar sunan Arlo'nun uygulaması ile son derece yapılandırılabilir - Arlo Ultra 4K, insanları hayvanlardan ayırt edebilir ve hatta gerekirse paketleri seçebilir. kapınıza işaret ediyor.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: en iyi bütçeli kablosuz dış mekan güvenlik kamerası

Fiyatta köşeleri kesmek, mutlaka güvenliğinizde köşeleri kesmek anlamına gelmez. Bir dizi daha ucuz kameraya yatırım yapın ve daha dar bir görüş alanına sahip olsalar veya genel olarak göründüğü gibi olsa bile evinizin çevresini artırarak, paranızın karşılığında çok daha fazlasını elde edebileceksiniz. durumda, alt uç sensörler.

Çok fazla var (ve biz birçok güzelsin) Amazon gibi mağazalara girmeyi başaran bütçe kameraları, ancak isimsiz bir marka ile gitmek, elimizden geldiğince güvenemeyeceğimiz bir şeye çok fazla güvenmek anlamına geliyor. Düşük uçta bir şey seçiyorsanız, bunun kendinize güvendiğiniz bir şey olduğundan emin olun ve genellikle pilli olanlardan biraz daha ucuz olabileceği düşünüldüğünde, kablolu bir kameranın gerçekten daha iyi bir seçenek olup olmayacağını düşünün.

Pingtwitter'ün en iyi bütçeli dış mekan güvenlik kamerası seçimi

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Blink XT2Pingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Göz kırpma)

4. Yanıp Sönen XT2

Kompakt, su geçirmez ve uzun ömürlü koruma

Satın alma nedenleri
+Son derece küçük+İnanılmaz pil ömrü+Özelliklerle dolu

Blink, Amazon tarafından yakın zamanda satın alınan, Ring güvenlik hattından bağımsız çalışan bir marka ve kameralar bundan daha farklı olamazdı; Ring'in kameralarının daha tıknaz tarafta olma eğiliminde olduğu yerde, Blink daha ince, daha kutulu bir yaklaşım benimsiyor. XT2 süper kullanışlıdır, tek bir çift AA pilden belirtilen iki yılını çeker ve rekabetin çoğunun fiyatının bir kısmından başlayan bir kamera ve hub seti ile geniş bir ağ düşünmek için yeterince ucuzdur. kapsama alanı – özellikle Blink'in iç mekan kameralarının 40 £/40 $ altında bulunabileceği ve Senkronizasyon Modülünün aynı anda 10 adede kadar kamerayla başa çıkabileceği göz önüne alındığında.

Bu da özelliklerde eksik değil. Sensör yalnızca 110 derecelik bir görüş sunsa da, şaşırtıcı kalitede 1080p bir sayıdır ve anında hareket algılama için yerleşik bir kızılötesi sensör vardır. Bulut depolama da ücretsizdir – çalıştırma maliyetleriyle ilgili endişeleriniz varsa çok güzel bir ekstra.

İki yönlü konuşma yapabilir, Alexa üzerinden canlı görüntü alabilir ve hatta uygulamada hareket bölgeleri ayarlayabilirsiniz - hepsi çok kullanışlı ve fiyatı göz önüne alındığında etkileyici.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Alexa cihazları için en iyi dış mekan kamerası

Dışarıda neler olup bittiğini görmek istediğinizde bir uygulamayla uğraşmak, çoğumuzun zevkli bir deneyim olarak kabul edeceği bir şey değildir. Ancak akıllı evlerimiz büyüdükçe, bir şeyler yapmanın daha iyi yollarına sahibiz: yani, bir Echo Show'un ekranındaki güvenlik kamerası görüntülerini çekmek veya bir Fire TV cihazı aracılığıyla doğrudan TV'lerimize aktarmak.

Süper kötü adam ve gece bekçisinin birleşimi gibi. İninde (veya nemli kontrol odasında) oturabilir ve istediğin zaman kameranı çağırabilir, sandalyenden kalkmadan tüm dış mekan olaylarını takip edebilirsin. Bunu yaparken çılgınca kıkırdayıp gülmemek tamamen size kalmış, ancak biz bunu tavsiye ediyoruz.

Alexa cihazları için Pingtwitter'ün en iyi dış mekan kablosuz güvenlik kamerası seçimi

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Ring Spotlight Cam BatteryPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Amazon)

5. Halka Spot Işığı Kam Pil

Kuru alanlar için parlak ve parlak bir kamera

Satın alma nedenleri
+İyi görüntü+Yankı Gösterisi ile hızlı görünüm+Hareket bölgeleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Su geçirmez değil

Ring en çok görüntülü kapı zilleri ile tanınır, ancak Amazon yan kuruluşu bu uzmanlığı ortalama bir güvenlik kamerası yapmak için de kullandı. Spotlight Cam'in kablosuz versiyonu hiçbir önemli özelliği kaçırmaz; karanlıkta gayet iyi görebilir (özellikle o spot ışığını yakıyorsanız), hareket algılama ve iki yönlü konuşma özelliğine sahiptir ve 1080p sensörü, çözünürlük açısından dünya lideri olmasa da çok iyi.

140 derecelik görüş açısı oldukça iyi olmasına ve dünyadaki en ucuz cihaz olmamasına rağmen, çevrenizde devriye gezen tek bir Spotlight Cam ile kaçamayabilirsiniz. Ancak, hepiniz Alexa ekosistemine dahil olduysanız, bir Alexa sesli komutuyla bir Fire TV cihazında veya Echo Show'da neler olduğunu size gösterme yeteneğinde çok kolaylık vardır. Yanlış pozitifleri azaltmak için ayarlanabilir hareket bölgeleri de vardır ve hızlı değiştirme için pil takımları gerekir.

Hafif bir dezavantajı, bunun su geçirmez olmamasıdır, bu yüzden sürmesini istiyorsanız saçağınıza veya bir sundurmanın altına yerleştirmeniz gerekir.

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: en hava koşullarına dayanıklı dış mekan kamerası

En son isteyeceğiniz şey, ağır havalarda güvenlik kameralarınızın kapanması. Gerçekçi olarak, kameranızı monte etmek istediğiniz nokta sık sık elemanlar tarafından hırpalanırsa, yukarıdaki Ring Spotlight Cam gibi bir şey size pek iyi gelmeyecektir.

Dayak yiyebilecek ve en kötüsü olursa değiştirilecek kadar ucuz bir şeye ihtiyacınız var. Açıkçası, kırılmasını beklediğiniz bir kamera almanızı önermiyoruz, ancak çok fazla dışarı çıkmanıza gerek kalmazsa çok daha az canınızı yakacaktır.

Pingtwitter'ün hava koşullarına dayanıklı kablosuz dış mekan kamera seçimi

En iyi kablosuz dış mekan güvenlik kameraları: Kami Telsiz Dış Mekan KamerasıPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Biz)

6. Kami Kablosuz Dış Mekan Kamerası

Tıknaz olabilir, ama bu yağmurun içeri girmesine izin vermiyor

Satın alma nedenleri
+Kullanıma hazır piller+İyi su geçirmezlik+Çok ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazen titrek hareket algılama

Tamamen su geçirmez, sağlam bir sensör ve kaliteli gece görüşü ile Kami Dış Mekan Kamerası, göze çarpmayan bir şey aramadığınız sürece iyi bir seçenektir: kesinlikle tıknaz bir çocuk.

Bu boyutun büyük bir kısmı, Kami'nin kamerasının, elektrikli el aletlerinde ve elektronik sigara kalemlerinde kullanılan türden, değiştirilebilir, kullanıma hazır 18650 pil alması gerçeğinden kaynaklanmaktadır, ancak bu, yeniden şarj etmenin hızlı olduğu ve yedek pilleri bulmanın yeterince kolay olduğu anlamına gelir.

bizim tamKami Kablosuz Dış Mekan Kamera incelemesi, yanlış pozitifler ve hatta ara sıra yanlış negatiflerle ilgili birkaç sorun fark ettik ve bir abonelik seçmezseniz bulut depolama konusunda biraz sıkı olabilir, ancak çekimlerden hayal kırıklığına uğramayacaksınız Genel olarak.