Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi fırın 2020: her bütçeye ve zevke uygun en iyi ankastre elektrikli fanlı fırınlar

En iyi fırın 2020: her bütçeye ve zevke uygun en iyi ankastre elektrikli fanlı fırınlar

Bizim görüşümüze göre, yerleşik elektrikli fanlı fırınlar satın alabileceğiniz en iyi fırınlardır ve biz de burada sıraladık. Şimdi, bizi gazlı fırınlara veya bağımsız ocaklara karşı büyük ayrımcılık yapmakla suçlamadan önce, buradaki tüm fırınların hem profesyonel hem de kullanıcı incelemelerinin uzun süre özümsenmesinden sonra seçildiğini ve göründüğü kadar üzücü, güvenilir eski olduğunu belirtmeliyiz. gazlı fırın artık çok popüler değil.


En iyi taşınabilir klima: soğutun

John Lewis’in üçüncü şahıs fırın serisinden 209 yerleşik modelden sadece ikisi gazlı. Bu hiç de şaşırtıcı değil çünkü en iyi elektrikli fırınlar artık her zamankinden daha ekonomik, daha kontrol edilebilir ve hızlı (ya da tam tersi, eğer yavaş ve yavaş pişirmek istiyorsanız) ve temizlenmesi daha kolay. Elektrikli fırınların pek çok avantajı vardır ve kelimenin tam anlamıyla her eve kurulabilir.

Bu sayfadaki tüm modeller, daha hızlı, daha eşit pişirme verimliliği ve üstte ızgara bölümü için fanlar ile donatılmıştır. Bilirsiniz: ızgara yapmak için (veya Amerikalıysanız 'kavurmak' için.)

En iyi fırın Siber Pazartesi fırsatları

en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıeskiden teknoloji ve ayakkabılarla ilgiliydi, ancak bugünlerde satışlarda artan sayıda büyük mutfak aletleri ortaya çıkıyor. Black Friday teklifleri geldikçe aşağıdaki en iyi fiyatları görebileceksiniz ...


En iyi ankastre fırın nasıl alınır

Bir pişirme sistemi satın almaya gelince, iki seçenek vardır: bağımsız bir hepsi bir aradaocakbir ocak, fırın ve ızgara ile (ve bazen daha fazlası). Veya ayrı bir ankastre fırın ve ankastre olan B seçeneği var.gazveyaindüksiyonocak.

Kuzine ocaklar, mutfak dolaplarınızın arasında kolayca kayar ve bütçeniz kısıtlıysa, kırsal tarzda bir mutfağınız varsa veya bir marangoz veya mutfak tesisatçısının hizmetlerinden yararlanmaktan hoşlanmıyorsanız iyi bir seçimdir.


Öte yandan, yerleşik sistemler çok daha zarif bir çözümdür, çünkü her şey mutfak dolaplarıyla aynı hizada olduğundan, kırıntılar, yağlı parçalar ve dökülen sıvılar için aralarına göze hoş görünmeyen boşluklar bırakmaz.

Zaten yerleşik olarak ele aldıkgazlı ocaklar- mükemmel olan - veindüksiyonlu ocaklar- ki bunlar daha da mükemmeldir - öyleyse, özenle hazırlanmış bu kaliteli gıda imalatçıları listesini sindirmeyi bitirdikten sonra bir göz atın.


Fırınlar söz konusu olduğunda Pingtwitter'ün en önemli ipucu? Birkaç haftada bir fırın duvarlarındaki yağlı pisliği temizleyerek çözülemezseniz, yağ emici katalitik astarlara sahip bir model veya daha da iyisi, aşırı sıcaklık (500 & ordm; C veya daha yüksek) kullanan bir pirolitik model öneririz. her şeyden pisliği karbonize etmek, lekeleri ince, hafif uğursuz bir toza dönüştürmek. Yakılması bittiğinde, kalıntıları temizlemeniz yeterli.

Ankastre fırının kurulması

En iyi ankastre fırınların bile montajı, menzilli fırınlardan çok daha zordur. Öncelikle, mutfak dolaplarınızda yeterince büyük bir boşluğa ve uygun bir güç kaynağına kolayca erişilebilecek bir boşluğa ihtiyacınız olacak (çoğu fırın, yakındaki bir prize takmak için çok güçlüdür).

Ayrıca, fırının ağırlığını taşıyacak kadar güçlü ve üreticinin güvenlik kurallarına uyacak geniş bir açıklığa sahip bir platforma da ihtiyacınız olacak - bazı durumlarda belirli model için hazır bir kasa satın alabilirsiniz. .

Tüm bunlar uzmanlık ve bir çift güçlü kol gerektirir, bu nedenle bir marangoz veya uzman mutfak tesisatçısına fazladan çatal atmaya hazır olun. Fırının güç gereksinimlerini karşılamak için elektrik kaynağınızın güçlendirilmesi de gerekebilir.


Yerine geldiğinde fırın dolaplarla aynı hizada olmalıdır, ancak parayı teslim etmeden önce her şeyin düz olduğundan, doğru çalıştığından ve fırın kapısının tamamen açılabildiğinden emin olun.

Sırayla en iyi fırınlar

en iyi fırın 2020: Neff N 70 B57CR22N0BPingtwitter Ödülleri 2020

1. Neff N 70 B57CR22N0B

Özellikle pişirme için en iyi fırın

Teknik Özellikler
Hacim: 71 litre Enerji sınıfı: A + Kendi kendini temizleme: Evet, pirolitik Elektrik yükü: 3.45kW
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel performans + 'Kaydırmalı' kapı
Kaçınılması gereken nedenler
-Door, BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI biraz gürültülü2899 Appliances Online'da Görüntüle 2899 Bing Lee'de görüntüleAmazon'u kontrol edin

HayranıysanBüyük İngiliz Fırını, şüphesiz Neff fırınlarını ünitelerin altından kayan kapılarla gözetlemiş olacaksınız… ve keşke bunlardan birine sahip olmanızı dileyeceksiniz. Peki yapabilirsin!

Doğru, bu belirli Neff'in TV dizilerinde yer alan modellerle tam olarak aynı olduğundan emin olamayız, ancak şirketin benzersiz Slide & Hide kapısıyla birlikte geliyor, bu yüzden bu iyi bir başlangıç ​​- biraz takırdasa da bir bölümGBBO, düştü. Ancak bu yalnızca bir kez oldu ve muhtemelen baskı altında yanlış kullanımdan kaynaklanıyordu.

Bu modelin neredeyse her kullanıcısı, ortalama bir fırıncıyı pasta yapan bir usta haline getirme becerisinin ve pişirme becerisinin erdemlerini övmüştür. Bu, çoğunlukla fırının son derece hassas sıcaklıklarına ve içindeki her şeyin mükemmel bir şekilde eşit şekilde pişirilmesini sağlayan Circotherm teknolojisine bağlıdır - ve bu da (tabii ki) kızartmalar için de geçerlidir.

Aynı teknoloji, aynı zamanda, herhangi bir tat karıştırmadan aynı anda birkaç farklı yemek pişirmenize de olanak tanır - o halde artık tavuk aromalı elmalı turta yok. Ve tavuktan bahsetmişken, bu fırın hiçbir şekilde sadece pişirme amaçlı değildir - her şeyi çok güzel bir şekilde kızartır, ancak bu modelde daha talihsiz, et yakan aşçılara yardımcı olacak yerleşik bir sıcaklık probu yoktur.

Neff, 71 litrelik uygun geniş bir iç alan, bir ızgara bölmesi - bir ızgara tavasıyla birlikte gelmese de - ve pirolitik kendi kendini temizleyen bir bölümle birlikte gelir. Öğrenci ordusuna göre, ısınması çok hızlı ve 2,5 inç TFT dokunmatik ekranının kullanımı oldukça basit. Ama onu gerçekten perçinleyen o akıllı mafsallı fırın kapısı.

en iyi fırın 2020: AEG Steambake

(Resim kredisi: AEG)

2. AEG Steambake BPS355020M

Hayır, sadece pişirme için DEĞİL

Teknik Özellikler
Hacim: 71 litre Enerji sınıfı: A + Kendi kendini temizleme: Evet, pirolitik Elektrik yükü: 3.2kW
Satın alma nedenleri
+ Çok değerli + Kendi kendini temizleme + İlginç Steambake özelliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Fit ve bitirmek harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Steambake aslında tam bir fırın yelpazesidir, ancak bu giriş seviyesi ve biraz daha meraklı olan AEG SteamBake BSE574221M - etlerin kolay kızartılması için bir sıcaklık probu ile birlikte gelir - en çok tercih edilenlerimizdir. Hangi perakendeciye baktığınıza bağlı olarak göz önünde bulundurmanız gereken çeşitli renk seçenekleri de vardır.

AEG Steambake hakkında söylenecek ilk şey, kesinlikle sadece pişirme için olmadığıdır. Fırının altına biraz su ekleyebilir ve Steambake işlevini etkinleştirebilirsiniz ve bu, keklerinizin, ekmeklerinizin ve diğer unlu mamullerinizin üzerine biraz buhar verir, ancak bunu satın almanın tek nedeni bu değildir. Bir şey olursa, AEG'nin bu 'Steambake' markasını kullanarak yanlış hesap yaptığını söyleyebilirim, çünkü bu, fırıncı olmayanların işe yaramayacağını ima ediyor.

Gerçek şu ki, bu hemen hemen her şey için harika bir fırın. 40 ° C'lik devasa bir sıcaklık aralığına sahiptir; 300 & ordm; 'ye kadar ızgara ve fırını aynı anda kullanma seçeneği ile - bunun ne kadar güçlü olduğunu hayal edebilirsiniz. Daha da önemlisi, istediğiniz sıcaklığa hızlı bir şekilde ulaşır ve onu çok doğru tutar. Uzun, yavaş pişirme veya tabii ki pişirme yapıyorsanız bu özellikle önemlidir.

AEG Steambake, iki standart raf ve bir ızgara tava rafı ile birlikte gelir - düzenli olarak fincan kek yapmıyorsanız, yalnızca ızgaraya ve bir rafa ihtiyacınız olacak, ancak üçüncü seçeneğin olması iyidir.

Kendi kendini temizleme işlemi son derece iyi çalışıyor ve soğuk tutma kapısı gerçekten de genel olarak oldukça serin kalıyor gibi görünüyor. Genel fırın ömrü - genellikle kendi kendini temizleyenlerle ilgili bir sorun - şimdiye kadar iyi görünüyor. Görünür bir kalite kaybı olmadan bizimkini üç yıldır test ediyoruz.

Daha pahalı fırınlarla uyum ve bitiş orada değil, ama sorun değil. Aslında para için fazlasıyla yeterli. Fırıncılar hiç şüphesiz bu fırını sevecekler, ancak rostolar, güveçler için harika bir fırındır ve yavaş ve alçaktan gitmeyi veya aşırı derecede kızartmayı seven maceracı şefler için çok uygundur.

en iyi fırın 2020: ZANUSSI ZOA35471XK

(Resim kredisi: Zanussi)

3. Zanussi ZOA35471XK

En ucuz fırın

Teknik Özellikler
Hacim: 68 litre Enerji sınıfı: A Kendi kendini temizleme: Yok Elektrik yükü: 2.48kW
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel fiyat + Harika ızgara + Kullanımı kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Ve böylece kamanın daha ucuz ucuna geldik. Ancak bunun sizi ertelemesine izin vermeyin, çünkü bu bilimsel cihaz çok düşük bir fiyata harika bir performans sergiliyor. Elbette daha ucuz fırınlar da alabilirsiniz, ancak elbette satışta olmadıkları sürece 250 sterlin altına düştüğünüzde bunları tavsiye etmek zorlaşmaya başlıyor.

Hızla ısınır (180 ° C'ye ulaşmak için yaklaşık 10 dakika) ve ızgarası bir krakerdir; lazanyaları kızartmak ve bir yazlık turtada patates kabuğunu güçlendirmek için mükemmeldir. Fiyat için, bu 68 litrelik fanlı fırının sıcaklık ayarları oldukça doğrudur, bu nedenle kızartmalarınızın yarısının yumuşak görünmesi ile ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız, diğer yarısının ise lezzetli bir kıvrık kahverengi üst kısmı ve çiğnenmiş tabanı vardır.

Kullanımı kolay bir fırının peşindeyseniz, bu tam bir felakettir. Solda bir fırın işlevi ve sağda bir sıcaklık (60˚C ila 250˚C arasında) seçin, elektronik zamanlayıcı düğmesine dokunun ve geri çekilin. Ve hareket halindeyken rosto yaptığınızı unutmak istemiyorsanız, pişirme işlemi bittikten sonra fırını kapatmak için zamanlayıcıyı da programlayabilirsiniz.

Bu model aynı zamanda yanlarda katalitik astar ile birlikte gelir, bu nedenle temizlik çok fazla zahmetli olmamalıdır. Unutmayın, yine de fırın taban bölümünü ve iç camı zaman zaman temizlemeniz gerekecek ya da en iyi fırın temizleyicisini kullansanız bile zamanla asla çıkaramayacağınız kadar çok yağ yakılacaktır. Bunu zor yoldan öğrendim.

en iyi fırın 2020: AEG DCE731110M

4. AEG DCE731110M

En iyi çift fırın

Teknik Özellikler
Hacim: 104 litre Enerji sınıfı: A Kendi kendini temizleme: Evet, katalitik Elektrik yükü: 5.8kW
Satın alma nedenleri
+ İki fanlı fırın + Uygun fiyat, dikkate alındığında
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksek güç tüketimi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bir yandan çikolatalı fondan pişirirken diğer yandan tüm süslemelerle rosto dana ziyafeti için daha fazla alana mı ihtiyacınız var? İkiz bir fırına ihtiyacın var dostum, AEG'nin evindeki bu şık, her şeyi yapabilen model gibi. Alt fırında tavuk, hindi ve içine atmak istediğiniz her şey gibi büyük şeyler için 61 litre yer bulunurken, üstteki 43 litrelik boşluk da altı dilim Warburton'u kızartacak kadar büyük bir ızgara görevi görür.

Her iki fırın da sıcaklığı boşlukların etrafına eşit bir şekilde yayan sıcak hava fanları ile birlikte gelir, peynirinizin mükemmel şekilde eşit şekilde gevrek olmasını ve limon kremalı turtanın tepesine kadar homojen kızarmasını sağlar. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar, sıcaklığın istedikleri kadar doğru olmadığını bildirdi ve daha da fazlası kafa karıştırıcı kılavuzu kandırdı. Ne var ne yok? Ayrıca, her iki fırın da tam gazdayken ağır bir elektrik dilimi kullanır.

Artı tarafta, dokunmatik kontrol paneli gezinmek için yeterince kolaydır (domuz sosisi gibi parmaklarınız yoksa), her iki boşluk da kendi kendini temizleyen katalitik astarlarla kaplıdır ve tüm bu fırçalanmış gümüş süslemede oldukça çirkin görünür.

en iyi fırın 2020: Miele H7164BP

(Resim kredisi: Miele)

5. Bal H7164BP

En iyi premium fırın

Teknik Özellikler
Hacim: 76 litre Enerji sınıfı: A + Kendi kendini temizleme: Evet, pirolitik Elektrik yükü: 3.6kW
Satın alma nedenleri
+ İyi işlev yelpazesi + Nem artı nem özelliği + Çok sayıda iç esneklik + Kaliteli görünüm ve his
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazılarının bugünün en iyi tekliflerine ihtiyaç duyabileceğinden daha fazla özellik4.599 ABD doları Bing Lee'de görüntüleAmazon'u kontrol edin

Üst düzey bir Miele ayrıcalığı için büyük bir kama ödemeye hazır mısınız? Burada, kavurmayı ve pişirmeyi çocuk oyuncağı haline getiren bir dizi özelliğe sahip H7164BP var.

Listede göze çarpan özellik, fırının, kurumuş et kızartmalarından sıkıldıysanız, 'Artı nem' seçeneğini kullanarak buharlı pişirme kapasitesidir. Benzer şekilde, rosto bifteğinizin karamelize edilmiş çekici bir dış yüzeyi yoksa, 'Otomatik kızartma' seçeneği de tercih edilebilir. Bu ayarda, et yüksek sıcaklıkta kavrulur ve ardından seçtiğiniz sıcaklık ayarında otomatik olarak kavrulur. Çıtır dış ve nemli ortası garantilidir.

Bir diğer harika özellik ise kapı açma mekanizmasıdır. Neff’in her şeyi fetheden kaybolan kapısı standardına tam olarak uymasa da, bu kapı sadece hafif bir dürtmeyle açılır ve yumuşak bir şekilde.

Kuşkusuz karmaşık kontrol paneli ve birçok çözülemez simgeleri üzerinden erişilebilen toplam 12 farklı pişirme fonksiyonuna sahip oluyorsunuz. Buradan, seçtiğiniz tarife bağlı olarak çeşitli pişirme seçeneklerini seçmek mümkündür. Örneğin 'Fan plus', bir ikram pişirip kızartır ve yoğun pişirme seçeneği, ön şartı çıtır çıtır tabanlı harika pizza sunar. Buz çözme seçeneğine de dikkat edin, bu da bunu yapar.

Fırının 76 litrelik iç kısımlarının tasarımı da menüdeki her türden büyük seçeneğin üstesinden gelebilecek çok sayıda alanla oldukça etkileyicidir. Pirolitik temizleme sayesinde temizlik görevleri minimumda tutulurken, dış yüzeyler minimum manuel eforla silinebilen lekeye dayanıklı bir kaplama ile gelir.

Bu fırının çok az bakım gerektirmesi ve Miele’nin tanınmış üretim kalitesi göz önüne alındığında, muhtemelen uzun yıllar güvenilir bir hizmet arayacaksınız.

en iyi fırın 2020: John Lewis & Partners JLBIOSB650

(Resim kredisi: John Lewis & Partners)

6. John Lewis ve Ortakları JLBIOSB650

En iyi John Lewis fırını

Teknik Özellikler
Hacim: 71 litre Enerji sınıfı: A + Kendi kendini temizleme: Evet, pirolitik Elektrik yükü: 3.5kW
Satın alma nedenleri
+ Yerleşik et sensörü + Sezgisel kontroller + Mükemmel ızgara + Enerji açısından verimli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

John Lewis & Partners JLBIOSB650, aynı zamanda çok iyi bir ızgaraya sahip, fan destekli bir elektrikli tek fırındır. Aynı zamanda A + enerji verimliliği derecesi ile hızlı ve verimlidir, bu da onu sağlam bir seçim haline getirir. Bununla birlikte, bu çok işlevli cihaz, bir dizi özelliğini keşfetmeye başladığınızda gerçekten kendi başına geliyor.

Eğlence, güvenlik için çocuk kilidinin yanı sıra bir dakika hatırlatıcısı bulunan beyaz LED dijital ekranla başlar. Bu fırını kontrol etmek, her türlü pişirme görevini kapsayan etli fonksiyon seçenekleriyle bir çocuk oyuncağıdır. Kaya gibi sağlam geleneksel ayarlar sayesinde günlük tarifler için harikadır, ancak fırın aynı zamanda daha nazik nemli pişirme işleri için de mükemmeldir. Hamur kabartma için de kullanışlıdır.

Fiyat açısından dikkate değer bir şekilde John Lewis & Partners JLBIOS634, kapıyı açmadan yiyeceğin iç sıcaklığını takip eden bir sensör probuna da sahiptir. Arayüz ayrıca bir dizi farklı ısıtma fonksiyonunun yanı sıra çeşitli tarifler sunar. Elbette ki kendi seçtiğiniz bir tabağı seçin, fırın en iyi sıcaklık ayarını seçecektir.

71 litrelik geniş kapasitesi ile bu fırın çoğu aile için fazlasıyla yeterlidir ve fırın içindeki ısı tutarlılığı etkileyicidir. Aynı zamanda hemen hemen tüm pişirme türleriyle çok iyi başa çıkıyor.

JL ayrıca etkileyici pirolitik yöntemi kullanarak kendini temizler. Tek yapmanız gereken temizleme işlevini ve sıcaklık artışları içerisindeki tüm yağlar ve başıboş yiyecek parçalarının küle düşürülmesini ve soğuduktan sonra hızlı bir şekilde boşaltılmaya hazır olmasını sağlayacak şekilde seçin.

Etkileyici özelliklere sahip çok iyi, orta fiyatlı bir tek fırının peşindeyseniz, o zaman bu sizin için fırın olabilir. John Lewis kökenli olması, aynı zamanda üç yıl garantilidir.

en iyi fırın 2020: Bosch HBG634BS1B

7. Bosch HBG634BS1B

Maceracı şefler için bir başka harika fırın

Teknik Özellikler
Hacim: 71 litre Enerji sınıfı: A + Kendi kendini temizleme: Evet, katalitik Elektrik yükü: 3,6kW
Satın alma nedenleri
+ Yumuşak kapanan kapı + Harika bir mutfak yardımcısı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Her şeyi fetheden bir Neff'e tam anlamıyla esneyemezseniz, Bosch hala değerli bir orta fiyatlı Cermen seçeneğidir. Teçhizatı genellikle iyi inşa edilmiş, verimli ve çoğunlukla güvenilirdir. Ve Neff ve Siemens ile aynı mega marka olan BSH tarafından yapıldı.

Bu hangisi? Best Buy oldukça yüksek bir puan alırken, geniş kullanıcı kitlesinin bu konuda söyleyecek güzel şeylerden başka hiçbir şeyi yok. Fırın kapısı, Neff gibi süslü bir kaybolma eylemi yapmazken, en azından Audi benzeri bir incelikle açılıp kapanıyor. Aslında, bu modelle kapıyı oldukça agresif bir şekilde kapatabilirsiniz ve modern bir tuvalet koltuğu gibi, yavaşça yavaşça kapanacaktır.

Bosch, 71 litrelik iç pişirme alanı (raf destekleri vb. İçin birkaç santimetre verin veya alın) ve domuz eti çatlatma rosto tarafından duvarına sıçrayan yağları emen kendi kendini temizleyen katalitik astarlarla donatılmıştır. şimdiye kadar kavurduğun en iyilerden.

Kazanan Neff gibi, bu model de beş raf konumundan herhangi birinde eşit bir şekilde yemek pişiriyor, bu da onu fırına koydukları her çörek için tutarlı bir şekilde doğru sonuçlar talep eden zeki fırıncılar için bir başka birinci seçenek haline getiriyor.

en iyi fırın 2020: Neff N50 U2ACM7HN0B

(Resim kredisi: Neff)

8. Neff N50 U2ACM7HN0B

En iyi premium çift fırın

Teknik Özellikler
Hacim: 105 litre Enerji sınıfı: A Kendi kendini temizleme: Evet, pirolitik Elektrik yükü: 6,3 kW
Satın alma nedenleri
+ Çok hassas ayarlar + Büyük birleşik kapasite + Çok sayıda seçenek + Temizlemesi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok geleneksel tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Yemek yapmayı seviyorsanız, ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğu için Neff N50 U2ACM7HN0B çok mantıklıdır. Çift fırın olan Neff, genel tasarımı oldukça standart olmasına rağmen yenilikçi özellikleri sayesinde her iki dünyanın en iyisini sunar. Burada hiçbir şey dönmüyor. Ancak, Neff N50 U2ACM7HN0B'yi gerçekten satan özellikler ve işlevlerdir.

Başlangıç ​​olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz iki elektrikli fırına sahipsiniz, bu da tek seferde birden fazla yemek pişirme kapasitesinin mevcut olduğu anlamına gelir. Ve bu Neff modelinde, aynı anda pişirme ve kavurma sağlayan kendi sıcak hava sistemi CircoTherm de bulunuyor. Ana fırın 71 litre kapasiteye sahipken, ikincil üst fırın 34 litre spor yapıyor, bu yüzden tam burada etkileyici bir kombinasyon.

İkisi birlikte çalışarak üst ve alt ısıtma, hava ızgarası ve hızlı ısıtma gibi özelliklere sahip olursunuz. Ayrıca, Neff N50 U2ACM7HN0B'nin sunduğu ekmek pişirme kapasitesine de meraklıyız. Bu üst fırın, ızgara yapmak için de harikadır ve üst ve / veya alt ısıtma seçeneğine de sahiptir. Hepsini bir araya getirin ve çok sayıda yemek pişirme potansiyeline sahip olursunuz. Daha büyük haneler buna bayılacak.

Paslanmaz çelikle tamamlanan Neff ayrıca minimum bakım gerektirir; silme işlemi, dış kısmın güzel ve şık görünmesini sağlar. Bu arada, içinde pirolitik bir kaplama var, bu da kendi kendini temizlediği anlamına geliyor, böylece orada da yapacak çok şeyiniz olmayacak.