Close

En iyi veranda ısıtıcısı 2020: bahçenizi geceleri tost yapın

Önce çevre argümanını ortadan kaldıralım: en çevre dostu teras ısıtıcısı yünlü bir süveterdir. Fakaten iyiVeranda ısıtıcı, çevrimiçi olarak satın aldığınız, genellikle fosil yakıtlarla çalışan, ancak sizi sonbahar ve kış açık havada akşamları sıcak tutan bir ısıtıcıdır.


Harika dış mekanların soğukluğunu yenmeniz gerekiyorsa, göz önünde bulundurmanız gereken üç tür ısı vardır: propan gazı, katı yakıt ve elektrik.

Her birinin artıları ve eksileri vardır. Elektrik özgür hissettiriyor, elbette öyle olmasa da anında ısınma ve oldukça hızlı soğutma sağlıyor. İki ana elektrikli ısıtma türü vardır: uzun dalgalı kızılötesi ve halojen. İkincisi çok daha ucuzdur ancak çok sınırlı menzilden muzdariptir, bu nedenle oldukça yakın oturmanız gerekir ve muhtemelen çok sıcak bir kafa hakkında şikayet etmeye başlayacaksınız. Uzun dalga kızılötesi çok daha pahalıdır ancak görünür ışık yaymaz ve çok daha geniş bir alanı kaplar.

Gazlı ısıtıcılar çok etkili olabilir, ancak elbette onlar için gaz satın almanız gerekir - ve bu ileriyi düşünmek anlamına gelir, böylece misafirleriniz gelmeden on beş dakika önce yeni bir teneke kutu aramak için yerel garajlarda ve yapı marketlerinde dolaşmazsınız. Çalıştırmak, elektrikli ısıtıcılardan daha pahalıya mal olur, ancak elektrikli teras ısıtıcılarını etkileyen sıcak veya sıcak sorun olmadan daha geniş bir alanı ısıtırlar.

Son olarak, eski güzel bir kütük var. Fosil içermemelerine rağmen, kütükler çok fazla duman oluşturur, bu nedenle özellikle çevre dostu değildirler. Bu duman aynı zamanda zaman zaman herkesin boğulmasına ve dağılmasına neden olacak şekilde veranda masasına yayılacaktır. Konuklarınızın kıyafetleri de kokacak, ancak yine de deneyimin tadını çıkaracaklar çünkü hiçbir şey odun dumanından daha toprak kokmuyor, inek patlarına rağmen.


Ateş çukurları ve şempanzeler gibi katı yakıtlı veranda ısıtıcıları oldukça etkilidir, ancak bir kütük stoğu tutmanız gerekir ve kütükler ne kadar çabuk yandıkları göz önüne alındığında oldukça pahalıdır. Küçük çocuklar etrafta koşuştururken ateş çukurları ve şempanzeler de tehlike oluşturabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce teras ısıtıcısı vardır, ancak bunlar fikirlere, müşteri incelemelerine ve maliyet ve işletme giderlerine dikkat eden favorilerimizdir.

Bugün mevcut olan veranda ısıtıcıları seçimimiz

en iyi veranda ısıtıcısı: Firefly 2KW


1. Firefly 2KW bağlantısız kızılötesi elektrikli bahçe veranda ısıtıcısı

Bütçeyle ısıtma için en iyisi

Teknik Özellikler
Tip: Serbest duran Güç: 2kW Ayarlanabilir: Evet Yakıt: Elektrik Isı tipi: Direkt
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Çalıştırması ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Çirkin - 2kW çok fazla ısı değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu en çok satan elektrikli teras ısıtıcısı, paranızın tam karşılığını verir. Üç ısı ayarı - 650W, 1350W ve 2000W - ve 3m kablosu vardır ve 174,5 cm ile 210 cm arasında ayarlanabilir. Ağır taban, bir esintiyle havaya uçmayacağı anlamına gelir ve kuvars ısıtma elemanı büyük bir güverteyi ısıtmak için yeterli olmazken, küçük toplantılar için uygundur ve ayarlanabilir başlık, istediğiniz şeyi ısıtmanıza olanak tanır kaputunun altında toplanmaktansa. Uzaktan güzel değil, bağımsız sürüm için 39,99 sterlin ve duvara monte edilebilir sürüm için 29 sterlin, makul bir akşam ısısı elde etmenin en ucuz yollarından biri.

Hacienda Skyline

(İmaj kredisi: La Hacienda)

2. La Hacienda Skyline, Günlük Depolu Çelik Bacalı

Modaya uygun yangın hayranları için en iyisi

Teknik Özellikler
Tip: Serbest duran Güç: n / a Ayarlanabilir: Yakıt Yok: Odun Isı tipi: Ateş!
Satın alma nedenleri
+ Güzel + Kışın kırılmaz
Kaçınılması gereken nedenler
-İnce çelik-Küçük ısı yarıçapı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Çoğu La Hacienda chimineas geleneksel bir Meksika tasarımını üstlenirken, şirket aynı zamanda entegre kütük deposuna sahip bu modern görünümlü seçenek gibi daha çağdaş versiyonlarla da uğraştı. Kilden ziyade çelik olduğu için İngiliz kışında çatlaması konusunda endişelenmenize gerek yok. Bununla birlikte, birden fazla çelik chiminanın sahibi olarak (bu üreticiden birkaç tane de dahil), yıllar içinde ince çeliğin örtülmeden bırakılırsa zamanla paslandığının farkına vardım. Bununla birlikte, sonunda rustik bir renk alacağı için bazı insanlar için bu iyi bir şey olabilir dedi.

Skyline, 1,5 metre yüksekliğinde ve 36 cm karedir, bu nedenle verandada fazla yer kaplamaz. Bu modelle ilgili iyi olan şey, yarattığı dumanın, pek çok açık ateş çukuru modelinde olduğu gibi yüzünüzden ziyade çoğunlukla uzun bacadan taşınmasıdır. Altındaki küçük ama yeterli kütük deposu başka bir kullanışlı dokunuş. Sadece canlıyken bu şeye dokunmadığınızdan emin olun, aksi takdirde A & E'yi ziyaret edebilirsiniz. Başka bir deyişle, çocukları ve evcil hayvanları temiz tutun.


en iyi veranda ısıtıcısı: Blumfeldt Gold Bar Electric Patio Heater

(Resim kredisi: Blumfeldt)

3. Blumfeldt Gold Bar Elektrikli Veranda Isıtıcı

En iyi duvara monte çubuk ısıtıcı

Teknik Özellikler
Tip: Duvara monte Güç: 3kW Ayarlanabilir: Evet Yakıt: Elektrik Isı tipi: Direkt
Satın alma nedenleri
+ Çekici tasarım + Üç ısı seviyesi + İşe yarıyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Profesyonel kurulum gerektirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu son derece uygun fiyatlı 240 voltluk duvara monte elektrikli çubuk, bir metrenin biraz üzerinde genişliğe sahiptir ve 3.000 watt'a kadar önemli bir dış ortam sıcaklığı sağlar. Verandalar ve verandalar için ideal bir modeldir, ancak hava şartlarına dayanıklı olmasına rağmen, onu etkileyen yatay yağmur ihtimali sıfır olacak şekilde tam örtü altında kurulmalıdır. Doğal olarak, sadece etrafta göze hoş görünmeyen kabloların sarkmamasını sağlamak için bir profesyonelin de kurmasını isteyeceksiniz.

Blumfeldt, paslanmaya karşı dayanıklılık için alüminyum bir kasa, yan tarafta neme dayanıklı bir basmalı anahtar ve üniteyi açıp kapatmanın yanı sıra kullanıcının üç ısı seviyesi seçmesine olanak tanıyan kullanışlı bir uzaktan kumanda ile donatılmıştır: 1000W , 2000W ve tam 3.000W aylık.

İhtiyaç duyduğunuzda her zaman elinizin altında olan bir dış mekan ısıtıcısı için pazardaysanız, bu çekici ve göze çarpmayan TV ses çubuğu tarzı model harika bir seçenektir. Gümüş veya siyah renklerde mevcuttur.

En iyi veranda ısıtıcısı: Heatlab 2kW Dış Mekan

(Resim kredisi: Heatlab)

4. Heatlab 2kW Dış Mekan Bağlantısız Elektrikli Kuvars Ampul Bahçe Veranda Isıtıcıları

Daha büyük toplantılar için en iyi ikiz kaide seçeneği

Teknik Özellikler
Tip: Serbest duran Güç: Her biri 2kW Ayarlanabilir: Evet Yakıt: Elektrik Isı tipi: Direkt
Satın alma nedenleri
+ İki ısıtıcı birden daha iyidir + Ayarlanabilir yükseklik ve açı + Düşük çalıştırma maliyetleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Senaryoyu biliyorsunuz ... Manutti Zendo bahçe süitinizde yarım düzine misafiriniz var ve bunların yarısı, akılsızca sadece bir dış mekan ısıtıcısı satın aldığınız için donarak ölüyor. İhtiyacınız olan şey, herkesin dişlerinin takırdamasını önlemek için bu 2 kW'lık bağımsız elektrikli yansıtıcı çubuk ısıtıcı çiftidir.

Her iki çubuklu Heatlab kaidesi, üç seviyeli ısı çıkışı - 650W, 1.350W ve 2000W - artı yükseklik ayarı sağlar. Reflektörler ayrıca 45 ° 'ye kadar aşağı doğru açılı olabilir ve IPX4 derecesi, içeride veya dışarıda yerleştirilebilecekleri anlamına gelir. İşletme maliyetlerinin saatte 10p olduğu söyleniyor ki bu ucuz görünüyor.

İşlemlere fazladan ışık tutarken daha geniş bir alanı kapsayan makul fiyatlı bir elektrikli seçenek arıyorsanız, bu çifti değerlendirme listesine koyun.

en iyi veranda ısıtıcısı: Swan Al Fresco SH16330N

(Resim kredisi: Swan)

5. Swan Al Fresco SH16330N Portatif Avlu Isıtıcı

Bacakları sıcak tutmak için en iyi taşınabilir elektrikli veranda ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Tip: Taşınabilir Güç: 1.2kW Ayarlanabilir: Yakıt Yok: Elektrikli Isı tipi: Direkt
Satın alma nedenleri
+ Masa altında kullanım için ideal + Taşıması kolay + Bacakları ısıtmak için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-Doğal olarak bir elektrik kaynağına ihtiyaç duyar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu elektrikli 1.200W portatif, dış mekan veranda masasının etrafında sallanırken bacakları sıcak tutmak için mükemmel bir çözümdür. Sadece 1,8 metrelik kabloyu takın (dışarıda elektrik kaynağınız yoksa 13 amperlik bir uzatma gerekir), kabzasından tutun ve masanın altına (veya yakınlarda başka bir yere) yerleştirin ve 360˚ karbon fiber ısıtma elemanının sıcaklığı.

120 sterlin altındaki bir gölgede, bu, dış mekan ısıtması için çok değerli bir seçenek ve çalışma alanları, kabinler ve ev ofisler gibi soğuk dış mekan odaları için bir nimettir.

en iyi veranda ısıtıcısı: Mr. Heater Portable Buddy Heater

(Resim kredisi: Bay Isıtıcı)

6. Bay Isıtıcı Portatif Buddy Isıtıcı

Teraslar ve kamp için en iyi taşınabilir gaz ısıtıcısı

Teknik Özellikler
Tip: Ayaklı Güç: 4.000-9.000 BTU Ayarlanabilir: Evet Yakıt: Propan gazı Isı tipi: Radyant
Satın alma nedenleri
+ Küçük ve taşınabilir + Yüksek ısı çıkışı + Kartuş gazı kullanır
Kaçınılması gereken nedenler
-İç mekanlarda kullanılması tavsiye edilmez -Yüksek gaz tüketimi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI69,97 ABD doları Bass Pro Mağazalarında Görüntüle70,48 $ Amazon'da Görüntüleyin104,42 ABD doları Walmart'ta görüntüle

Bu portatif gaz modeli kamp için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda mükemmel bir teras ısıtıcısıdır. İstatistiklere göre, bu büyüklükteki bir ısıtıcı için (19.56 x 34.04 x 38.1 cm) oldukça olağanüstü olan 4.000 ile 9.000 BTU veya radyan ısı arasında fırlıyor. Aslında elimizi bir tanesinin üzerine koymamış olsak da, Amazon kullanıcıları arasındaki genel fikir birliği, ayağınızın etrafındaki havayı veya alçak oturuyorsanız gövdenizi ısıtmada mükemmel olmasıdır. Ek güvenlik için dört ısı seviyesi, entegre bir Piezo kıvılcım mekanizması ve düşük oksijen ve devrilme kapatma mekanizmasına sahiptir.

Amazon listesi iç mekan kullanımı için de uygun olduğunu söylese de, sadece yakıt olarak kartuş bazlı propan gazı kullandığından ve bazı kullanıcıların bildirdiği gibi bu tehlikeli karbon monoksit oluşumuna yol açabileceğinden, buna karşı bir tavsiyede bulunuyoruz. Gaz brülörleri ayrıca yan ürün olarak yoğuşma üretir. Bir çadırın içinde kullanmayı planlıyorsanız, ana kanadı tamamen açık tutmanızı tavsiye ederiz. CO söz konusu olduğunda, asla çok dikkatli olamazsınız.

Pratik olarak adlandırılan Mr. Heater, 4kg ağırlığın biraz üzerindedir, bu nedenle kısa mesafeleri taşımak yeterince kolaydır. Elbette, bu sayfadaki estetik açıdan en hoş model değil, ancak olumlu eleştiriler göz önüne alındığında, oldukça yüksek oranda gazı yutma eğiliminde olmasına rağmen, oldukça verimli.

En iyi veranda ısıtıcısı: 2500W Elektrikli Veranda Isıtıcı Dış Mekan İç Mekan

(Resim kredisi: Shenfan)

7. Shenfan Elektrikli Avlu Isıtıcı

Açık havada akşamlar için en iyi asılı ısıtıcı

Teknik Özellikler
Tip: Asma Gücü: 2.5kW Ayarlanabilir: Evet Yakıt: Elektrikli Isı Tipi: Direkt
Satın alma nedenleri
+ Verandalar ve pergolalar için mükemmel seçenek + Etkili gövde ve baş ısıtma
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok alçak asma! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

İşte verandaların, açık kış bahçelerinin, kapalı pergolaların veya 2.500 watt'lık yoğun bir sıcaklık patlaması gerektiren kapalı odaların tavanlarına asılmak üzere tasarlanmış, kurulumu kolay, uzaktan kumandalı bir elektrik seçeneği. Dışarıda kullanılıyorsa, elinizin altında bir elektrik kaynağına sahip olduğunuzdan emin olun, aksi takdirde dayanıklı bir 13 amp uzatma kablosunu açmanız gerekir - ki bu, kuşkusuz akşamın sonunda yuvarlayıp iç mekana getirmeyi unutacaksınız.

23 inç çapında (bu, metrik ikna olanlar için 58,5 cm'dir), hayal gücüyle adlandırılan & lsquo; 2500W Elektrikli Avlu Isıtıcı Dış Mekan, Ayarlanabilir (sic!) Taşınabilir Avlu Isıtıcı Elektrikli Bağlantısız ve Askılı, CE Sertifikası, Yangın Algılama, Isıtıcı Elektrikli 30㎡ 'için kemiği sıcak tutmak için mükemmel bir yoldur - ama sadece bir arı kovanı saç modeli yapmaya kalkmayın!

en iyi veranda ısıtıcısı: Symple Stuff Electric Patio Heater

(Resim kredisi: Symple Stuff)

8. Symple Stuff Elektrikli Patio Isıtıcı

Hem içeride hem dışarıda halojen ısıtma

Satın alma nedenleri
+ Hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur + Çeşitli montaj olanakları
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları kadar sıcak değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Halojen teknolojisine sahip duvara monte bir elektrik seçeneği ister misiniz? Sağa gelin dostum ve bu yarım metrelik ışıltılı seçeneği, verandanızda veya kış bahçenizin duvarında Symple Stuff'dan açın.

Dikkat çekici bir şekilde adlandırılan Elektrikli Patio Isıtıcı, 1.500W kısa dalga radyasyonu sağlar ve halojen tüpü yaklaşık 5.000 saatlik bir kullanım ömrüne sahiptir. İlana göre, duvarlara, tavana, şemsiyelere, direklere ve hatta 'sabit bir masa' üzerine monte edilebilir. Tasarımı ayrıca iç mekanda ve dış mekanda kullanılmasına izin verir, bu nedenle seralar, hizmet odaları ve hatta soğuk mutfaklar gibi kapalı alanlar için mükemmel bir seçenektir.

en iyi veranda ısıtıcısı: La Hacienda Camping Firebowl

9. La Hacienda Kamp Firebowl

Kamp için en iyi ateş çukuru

Teknik Özellikler
Tip: Taşınabilir Güç: yok Ayarlanabilir: Yakıt Yok: Odun / odun Kömürü Isı tipi: Ateş!
Satın alma nedenleri
+ Katlanabilir bacaklar + Taşıma çantasıyla birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçekten küçük arabalar için bir tane değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın