Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • En İyi PC Oyunları 2020: Bugün Oynanacak Harika PC Oyunları

En İyi PC Oyunları 2020: Bugün Oynanacak Harika PC Oyunları

Bugün oynamak için en iyi PC oyunlarını arıyorsanız, o zaman bu rehber tam size göre. Biz Pingtwitter'te büyük PC oyuncularıyız ve tümen iyi oyun dizüstü bilgisayarları,en iyi oyun masaüstü bilgisayarlarıveen iyi grafik kartlarıPC'deki en iyi oyunları oynayarak.


Elbette, konsollarımızı seviyoruz ve bu yıl en son yeni neslin lansmanını bekleyemiyoruz, ancak PC oyunları hiçbir zaman bu tür kavramlarla kısıtlanmadı. İyi bir donanım setiyle, oyunları gerçekten amaçlandıkları gibi, sınırsız, inanılmaz derinlik ve sadakatsiz deneyimlersiniz.

Gibi inanılmaz donanım ileNvidia'nın GeForce RTX 2080 TiCall of Duty olan yeni battle royale sıcaklığını oynasanız da oynamasanız da konsol oyuncularının yalnızca hayal edebileceği kare hızları, çözünürlükler ve grafik efektler (Işın İzleme gibi) sunan (Pingtwitter donanımında bulunan kart): Warzone, TemTem'in Pokemon benzeri MMO savaşlarına düşkün veya Disco Elysium'daki tuhaf ve harikayı araştıran PC, oyun için modüler platforma gitmeye devam ediyor.

Ve Steam ve Epic Game Store gibi dağıtım platformları, düzenli bir yeni sürüm akışı sağlarken - bakımlı eski oyunlardan oluşan geniş bir kitaplıktan bahsetmeye gerek yok - PC'nizi ateşlemek ve atlamak için gerçekten daha iyi bir zaman olmamıştı. fare, klavye ve denetleyici tabanlı eğlence dünyası.

Bu, özellikle aşağıdakilerden birine yatırım yaptıysanız geçerlidir:en iyi oyun monitörlerimevcut,en iyi oyun klavyelerigidiyor veen iyi oyun fareleripiyasada.


Bu nedenle, Ori and the Will of the Wisps ve Yes, Your Grace gibi hem eleştirmenler hem de oyuncular arasında dalga yaratan yepyeni sürümlerden, bugün PC'de oynayabileceğimiz müthiş bir dizi harika oyun seçtik. etkileyici toplulukları ve lansman sonrası içeriği korumaya devam eden daha yerleşik başlıklar.

Bir dizi bileşen için hızlı bir öneri istiyorsanız, bu en iyi PC oyunlarını ezip geçme gücüne sahip ve bunu hesabınızı bozmadan harika yeni bir oyun bilgisayarı oluşturmak için kullanabileceğiniz, o zaman Nvidia GeForce'un bir kombinasyonunu düşünüyoruz. RTX 2060 GPU, Intel Core i7-9700K CPU, Aorus Z390 Ultra anakart ve Corsair Vengeance DDR4 16GB RAM (2x8GB) uygun fiyatlı ancak güçlü bir tatlı nokta olarak.


Pingtwitter, Scan.co.uk, Overclockers.co.uk ve Amazon'u PC oyun bileşenlerini satın alabileceğiniz en iyi yerler olarak önerir.en iyi grafik kartlarıveen iyi SSD'ler.

Son olarak, PC oyun anlaşmaları için şu anda çok güçlü bir dönemde olduğumuzu belirtmenin önemli olduğunu düşünüyoruz, çünkü 2019 Tokyo Game Show'u takiben, perakendecilerin video oyunlarında fiyatları düşürdüğü kış tatili indirimi dönemine girdik. ve PC donanımı önemli ölçüde.


Bu nedenle, bu noktadan itibaren, aşağıdaki gibi uzman PC oyunları perakendecilerini sık sık kontrol ettiğinizden emin olmalısınız.GOG.com,CDKeys.com,Buharve GreenManGaming'in yanı sıra ShopTo.net gibi yalnızca çevrimiçi olarak kullanılabilen çok formatlı mağazalar.

Bugün oynanabilecek en iyi PC oyunları

En iyi PC oyunları 2020

PC oyuncuları, Horizon'u mevcut en güçlü donanım üzerinde deneyimlemek için uzun süredir beklediler.

(Resim kredisi: Sony)

Horizon Zero Dawn

Sony'nin PC'ye giden en iyi yeni IP kafalarından biri

Satın alma nedenleri
+ Eksiksiz Horizon deneyimi + Keşfetmek için nefes kesici bir dünya + Dino avı hala BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15 $ Amazon'da görüntüle

Sony, mevcut konsol nesli ile, konu platforma özel olduğunda hala başka bir seviyede olduğunu kanıtladı. God of War ve The Last of Us Part II'nin beğenilerinin yanı sıra, Horizon Zero Dawn'ın parlak ve kapsamlı kıyamet sonrası sonrası gibi yepyeni IP'leri de tedavi ettik.


Yıllarca süren bir bekleyişin ardından Sony nihayet oyunu PC'ye taşıyor ve PC oyuncularına muhteşem görünen bir oyunun daha da iyi görünmesini sağlama fırsatı veriyor. Oyun, tüm lansman sonrası içerik için tam desteğe sahip olacak ve çok beklenen devam filmi Yasak Batı sahneye çıkmadan önce oyuncuları hızlandırmanın harika bir yolu olacak.

En iyi PC oyunları 2020

Gizli mücevher Riverbond'u oynadıysanız, Minecraft Dungeons'ın sunduklarından kesinlikle keyif alacaksınız.

(Resim kredisi: Mojang)

Minecraft Zindanları

Eklenen bloklarla yukarıdan aşağıya zindan taraması

Satın alma nedenleri
+ Rastgele oluşturulan zindanlar + Dört oyunculu kooperatif + Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu için destek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

İnşaat veya zanaat içermeyen bir Minecraft oyunu mu? Bu ne sapkınlık? Bu, Mojang'ın Minecraft lisansını yeni bir iniş yönünde alma girişimi, yukarıdan aşağıya bir zindan tarayıcısı için açık dünya yaratımı ticareti yapıyor. Bunu Riverbond veya Skylanders'ın oyuncak dostu dünyasıyla aynı şekilde, klasik Diablo konseptinde aile dostu olarak düşünün.

Ganimet toplayın, her türden Minecraft çetesini alt edin ve prosedürel olarak oluşturulmuş sonsuz bir harita akışını keşfedin. Oyun, dört oyuncuya kadar kooperatifle hem yerel hem de çevrimiçi çok oyuncuyu destekler. Tüm aileyi hacklemenin eğlenceli bir yolunu arıyorsanız, bu, markaya aşina genç oyuncular için harika bir yoldur.

En iyi PC oyunları 2020

Thee, şifacılar, tanklar, yakın dövüşçüler ve daha fazlasıyla Bleeding Edge'in lansmanında gerçekten güçlü bir stil çeşitliliği.

(Resim kredisi: Microsoft)

Kanayan Kenar

Hellbalde'ın yaratıcılarından bir takım nişancı oyunu

Satın alma nedenleri
+ Öğrenmesi kolay mekanikler + Karakter türlerinin harika karışımı + İçerik ödüllerine eğlenceli yaklaşım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Microsoft, Bleeding Edge'in piyasaya sürülmesiyle birlikte Xbox konsolu özellerinin de toplu Xbox ailesinin bir parçası olarak PC'de piyasaya sürülmesini sağlamaya devam ediyor. Overwatch ve Paladins'e benzer bir damarda olan takım tabanlı bir nişancı (birinci yerine yalnızca üçüncü şahıs için). Blizzard'ın ultra popüler nişancı oyununa çok benzeyen geliştirici Ninja Theory, serseri arena nişancısının görünümünü ve hissini gerçekten çiviledi.

Bu, yalnızca çok oyunculu bir deneyimdir, bu yüzden en iyi şekilde yararlanmak için bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Bununla birlikte, yeni oyuncular için iyi tasarlanmış bir öğretici ve sizi meşgul edecek birçok maç türü var (ve yeni ödüllerin kilidini açmak için gelecekteki etkinlikler için planlar, vb.).

En iyi PC oyunları 2020

Valve'ın elinde Alyx, VR konusunda teknolojik açıdan en yetkin yaklaşımlardan birini sunuyor.

(Resim kredisi: Valve)

Yarı Ömür: Alyx

HL3 olmayabilir ama güzel bir alternatif

Satın alma nedenleri
+ Hırslı bir hikaye anlatma deneyimi + VR'nin şimdiye kadarki en doğru kullanımlarından bazıları + Yıllardır ilk resmi HL oyunu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Sanal gerçeklik, eğlence endüstrilerini pek çoğunun umduğu şekilde dönüştürmedi, ancak bu, onun bir tür yapışkan hile olarak terk edildiği anlamına gelmez. Aslında, Beat Saber gibileri, medyanın bol miktarda potansiyele sahip olduğunu kanıtlamaya gitti, sadece onu bir - ahem - gerçeğe dönüştürmek için doğru ellere ve zihinlere ihtiyacı var. Half-Life: Alyx bu oyunlardan biridir. 13 yıldır ilk HL oyunu olmasının yanı sıra, şimdiye kadar yapılmış en hırslı ince işlenmiş VR oyunlarından biridir.

Gerçekten yüksek övgü, ama abartıdan uzak. İlk iki oyunla (ve HL2'den sonra yayınlanan bölümlerle) çok benzer bir birinci şahıs nişancı olan Alyx, ünvanlı Alyx Vance'in bir kez daha dövüşü uzaylı Combine'a getirdiğini görüyor. Yerçekimi tabancası devre dışı, ancak onun yerine, etrafınızdaki varlıkları VR'nin etkileşimli gücüne çok daha uygun bir formatta kontrol etmenizi sağlayan yerçekimi eldivenleri var. Bu, daha önce VR'de görmediğimiz bir ölçekte inanılmaz bir teknik başarı.

En iyi PC oyunları 2020

DOOM Eternal'da toplu halde cezalandıracak sonsuz düşman dalgaları ile çok sayıda şeytani direniş bekleyin.

(Resim kredisi: Bethesda)

DOOM Ebedi

Öfkeni serbest bırak

Satın alma nedenleri
+ Farklı kaynaklar için düşmanları farklı yollarla gönderin + Öldürmek için çok sayıda iblis + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 28 $ 'lık yeni çok oyunculu oyun38 $ The Gamesmen'de görüntüle 40,61 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

DOOM geri döndü! 2016'daki başarılı yeniden başlatmanın ardından - Nintendo Switch'teki harika bir bağlantı noktası dahil - Bethesda, Doomguy'un motorlu testeresinin tozunu atmaya ve onu bir kez daha şeytani mücadeleye göndermeye hazır. Öykü kampanyası, düşmanları öldürerek, yakarak ve unutulmaya bırakarak açılan zırh, sağlık ve cephaneyi serbest bırakan yeni kaynak sistemi ile Cennet ve Cehennemden gelenler de dahil olmak üzere şimdiye kadarki en büyüğü.

2016'nın yeniden başlatılmasında kullanılan geleneksel asimetrik çok oyunculu, bir zırhlı avcıya karşı iki iblis gibi daha rekabetçi modlar içeren bir Savaş Modu lehine bırakıldı. Hem Savaş Modu hem de seferde XP biriktirebilir, böylece seviye atladıkça yeni görünümlerin ve diğer harika küçük ekstraların kilidini açabilirsiniz.

En iyi PC oyunları 2020

Call of Duty: Warzone, lansman hatalarından payına sahip olsa da, büyük bir hit olduğunu kanıtladı. Sonuçta ücretsiz COD!

(Resim kredisi: Activision)

Call of Duty: Warzone

Oynaması ücretsiz COD battle royale burada

Satın alma nedenleri
+ Tanıdık kadro tabanlı oyun + COD Paskalya yumurtalarıyla dolu dev harita + MW Battle Pass BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ile entegre ilerleme Amazon'u kontrol edin

Call of Duty: Mobile geçen yıl akıllı cihazlarda piyasaya sürüldüğünde, oynaması ücretsiz COD hayali kısmen gerçekleşti (geçmiş serideki varlıkları ve bir motoru kullanıyor olsa da). Ama şimdi Infinity Ward ve Raven Software, Black Ops 4'ün popüler Blackout modundan sopayı aldı ve birden fazla mod ve oynaması ücretsiz bir modelle dolu dolu bir battle royale oyunu yarattı.

Birçok kişi Warzone'un Call of Duty: Modern Warfare'de bir mod olmasını beklerken, aslında bağımsız bir deneyim. Ancak, Battle Pass dahil olmak üzere MW ve Warzone hesaplarınız arasında ilerleme paylaşılır, böylece bu dönen ödül sisteminin sahipleri seviye atlamaya ve yeni silah planları, görünümler, saatler ve daha fazlasını almaya devam edebilir. Harita çok büyük, tek maçta 150 oyuncuyu destekliyor (yakın gelecekte 200 oyuncuya destek gelecek). Yeni bir BR alternatifi arıyorsanız, bu sizin için FPS olabilir.

Abone olmakPingtwitterdergisini bugün edinin ve 69,99 £ değerinde ÜCRETSİZ Native Union Eclipse 3 Yollu USB Şarj Cihazı edinin!

Mağazalara gidemiyor ama İngiltere'nin en çok satan gadget dergisinin son sayısını kaçırmak istemiyor musunuz? Bugün abone olduğunuzda, kapak fiyatından% 35 tasarruf edeceksiniz, her sayısını alacaksınızPingtwitterdergi doğrudan kapınıza teslim edilir,vealmakbu harika görünümlü Native Union şarj istasyonu tamamen ücretsiz!

Pingtwittersize asla bilmeniz gereken teknolojiyi getiriyor - hayatınızı değiştirebilecek en son cihazları buluyoruz ve uzman eleştirmenlerimiz piyasaya sürülen tüm gereksiz şeyleri kesiyor, böylece yalnızca zaman ayırmaya değer teknoloji hakkında okuyorsunuz. Özel teklifimizi kaçırmayın - bugün sadeceBir yıl için 42 £69,95 £ değerinde ücretsiz USB şarj istasyonunuza sahip olmak için!Anlaşmayı Görüntüle

En iyi PC oyunları 2020

Yıl Dönümü düzenlemeleriyle Halo: Combat Evolved, 2020'de tamamen eğlenceli bir nişancı oyunu olmaya devam ediyor.

(Resim kredisi: Microsoft)

Halo: Combat Evolved Anniversary

PC'ye klasik bir yenileme geliyor

Satın alma nedenleri
+ Her şeyi başlatan Halo + Tam grafik yenileme + MM'ye başka bir ekleme
Kaçınılması gereken nedenler
-Boş liste

Halo oyunları söz konusu olduğunda PC oyuncuları oldukça sabırlı davrandılar ve bu sabır yavaş yavaş karşılığını vermeye başlıyor. Halo: Reach (Bungie'nin franchise'daki son girişi) nihayet PC'ye ulaştı ve şimdi her şeyi başlatan Halo - Halo: Combat Evolved - bunu takip etti. Bu, elbette, Master Chief Collection'a dahil edilmek üzere yeniden ayarlanan Yıldönümü versiyonu.

Bu büyük koleksiyondaki diğer girişler gibi, Halo'nun bu sürümü çevrimiçi çok oyunculu için tam destekle birlikte gelir, böylece Xbox'ta (veya Xbox 360 ve Xbox One'da) orijinali sevenler, oyunun yüzünü değiştiren çığır açan bir nişancıya geri dönebilirler. çok oyunculu oyun. Hiç denemeyenler için - oğlum, bir ziyafet içindesin ...

En iyi PC oyunları 2020

Temtem hala PC'de Erken Erişim'de, ancak geliştirici Crema da Nintendo Switch'te çalışan oyunu da sattı.

(Resim kredisi: Cream)

Var var

Pokémon, ama değil ... aynı zamanda bir MMO

Satın alma nedenleri
+ İşbirliği modunda oynama yeteneği harika + 'Klasik' Pokémon'a dönüşün daha fazlası + Bazı zarif Temtem tasarımları

Yıllar boyunca pek çok Pokémon klonumuz oldu, bazıları bu amacı kısmen gizlemeye geldiğinde diğerlerinden daha iyi bir iş çıkarıyor. Geliştirici Crema için bu ilham ön ve merkezdir. Aslında, Temtem oynamak, Pokémon'un yirmi yıllık özellik sürünmesi ile gelen gereksiz ekstra sistemlerle seyreltilmeden önce eskiden nasıl olduğunu özleyen insanlar tarafından yapılmış bir oyunu oynamak gibidir.

Temtem'in titiz yaratıkları, Nintendo'nun birinci parti franchise'ındakiler kadar yaratıcı değil, ancak yine de bu Temtem'in ilk 'nesli' ve hala Erken Erişim'de, bu nedenle stüdyonun canavar hayvanlarına eklenmesi için bolca zaman var. . XP kazanmak için savaşta aktif olarak Temtem oynamanın gerekliliği gibi, kooperatifte savaşlarda oynayabilmek hoş bir dokunuş. Daha grindy, ama o klasik formüle geri dönüyor. Bu Kickstarter projesinin gördüğü büyük ilgi sayesinde sunucular biraz kabataslak oldu, ancak bu indie meraklısı için gelecek kesinlikle parlak görünüyor (ayrıca geliştirilmekte olan bir Switch portu var).

En iyi PC oyunları 2020

Uzun zaman oldu, ancak yakında PC oyuncuları konsol oyuncularının yanı sıra güncellemeler ve içerikler alacak.

(Resim kredisi: Capcom)

Monster Hunter World: Iceborne

PC avcıları nihayet soğuk avlar alıyor

Satın alma nedenleri
+ Iceborne, PC + Tam MHW deneyimi + DLC'de inanılmaz görünüyor ve etkinlikler Nisan BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ile senkronize edilecek Amazon'u kontrol edin

Monster Hunter World'ün PC'de tam deneyimini elde etmek uzun zaman aldı - hatta yıllarca - ancak bu ay büyük Iceborne deneyiminin gelişiyle, PC avcıları PS4 ve Xbox One'daki konsol oyuncuları ile neredeyse tam platform eşliği noktasında. Aslında Capcom, tüm DLC ve canlı etkinliklerin Nisan 2020'ye kadar tamamen senkronize olacağına söz verdi. MHW, Capcom için büyük bir hit olduğunu kanıtladı, bu nedenle PC'deki yeni benimseyenler bu oyunda henüz çok sayıda canlı kaldığından emin olabilir.

Henüz oyunu oynamamış olanlar için, farklı boyutlardaki canavarlarla dolu yemyeşil bir 'Yeni Dünya'ya seyahat eden bir paralı asker avcısı rolünü üstleniyorsunuz. Canavarları avlamak, yeni eşyalara harcamak için size nakit kazandırırken, düşmüş hayvanlar yeni silahlar ve zırhlar yapmak için kullanılabilir. Buradaki en büyük satış noktası, diğer oyuncularla bir partide çevrimiçi oynayabilmektir ve Iceborne'un yeni bölgesi ve canavarlarıyla sizi meşgul edecek bir sürü içerik var.

En iyi PC oyunları 2020

En yeni DBZ oyunu, franchise'ın şimdiye kadarki en otantik yeniden yaratımı olabilir.

(Resim kredisi: Bandai Namco)

Dragon Ball Z: Kakarot

DBZ dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin

Satın alma nedenleri
+ DBZ evreninin sadık bir şekilde yeniden yaratılması + En sevdiğiniz Z Savaşçıları + Savaşları ile savaşın, eğitin ve onlarla etkileşime geçin ve BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI49,95 ABD doları The Gamesmen'de görüntüle50,12 $ Amazon'da Görüntüle66,05 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Son yıllarda Bandai Namco, Dragon Ball Z'den en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını bildiğini kanıtladı. Var olan en sevilen animelerden biri, takipçilerinin haklı bir kültüne sahip oldu, DBZ, birbirine bağlı çok sayıda hikayeye sahip ve Dragon Ball ile Z: Kakarot, oyuncular topyekün savaşlardan en aptalca yan görevlere kadar Goku'nun hikayesinin uzunluğunu ve genişliğini tecrübe ederler.

Tabii ki, bu DBZ, yani savaşlar, alışılagelmiş RPG sistemleriyle seviye atlama ve yeni beceriler kazanma becerisiyle, çok aşamalı yıkılabilir ortamlarla uygun şekilde üst düzeydedir. Yine de hepsi kavga değil. Serideki renkli karakterlerin çoğuyla tanışabilir ve akıllara durgunluk veren başka bir patron savaşına girmeden önce zamanınızı eğitim, yemek, balık tutma ve keşifle geçirebilirsiniz.

En iyi PC oyunları 2020

Karakter modelleri en iyi ihtimalle tamam olsa da, gerçek sahadaki eylem hızlı ve duyarlıdır.

(Resim kredisi: Big Ant Studios)

AO Tenis 2

Sanal sahada geliştirilmiş form

Satın alma nedenleri
+ FIFA ve Madden'den ilham alan kariyer modu + Kapsamlı eğitim modu + Senaryo yaratıcısı modu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 55 $ Amazon'da 59,17 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Tenis simülatörleri 10/15 yıl önceki kadar büyük veya popüler olmasa da, üretken spor oyunu geliştiricisi Big Ant Studios - kriket oyunlarından rugby simslerine kadar her şeyi yapan bir kıyafet - ikinci uygun vuruşuyla bunu tersine çevirmeyi umuyor raketin. AO Tennis 2, elden geçirilmiş bir kariyer modu (bazı FIFA'nın Yolculuk ve Madden'in The Longshot tarzı anlatı ritimleri dahil) ile çok kötü niyetli AO Tennis'den öğrendiği birkaç dersi gösteren kesinlikle çok şey yapıyor.

Geliştirilmiş antrenman akademisi, zorlukları tamamlamanın, dilimlerinizi mükemmelleştirmenin ve doğru miktarda topspin çekmenin harika bir yoludur; bu, kariyer modunda savaşırken ve tenisin renkli geçmişinden klasik maçları yeniden yaratan senaryolarda rekabet ederken yardımcı olacaktır. Karakter modelleri hala biraz sert, ancak saha içi mekanikler çok daha yumuşak ve daha duyarlı, bu gibi hızlı tempolu bir simülasyonda hayati önem taşıyor.

En iyi PC oyunları 2020

Disco Elysium, bir RPG'nin temel mekaniğini alır ve onu ilgi çekici bir açık dünyada yükseltir.

(Resim kredisi: Dead Good Media)

Disco Elysium

Harika bir açık dünya RPG'si

Satın alma nedenleri
+ Gizlilik, karizma, dövüş ve daha fazlasıyla bir durumu çözün + Kullanılacak 24'ün üzerinde farklı beceri + Zafere giden yolu düşünün! BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Rol yapma oyunları bir süredir keşfedilecek açık dünyalara sahipti - hey, RPG olmayan oyunlar bile bu türü kendi genişleme ayarlarına attı - ama dışarıda pek çok kişi varken, gerçekten göze çarpanları bulabilir bir meydan okuma olabilir. Disco Elysium ile geliştirici ZA / UM, suçları olası herhangi bir stratejiyle çözen bir dedektifle geleceğin dünyasını yaratıyor.

Küçük ölçekli suçları çözebilir veya kendinizi aşırı güçlü bir milyoner haline getirebilirsiniz. Sahip olduğunuz çok sayıda seçenek, seçebileceğiniz 24 beceriye, 60 bireysel düşünceye ve kendi benzersiz dedektifinizi yaratmanıza olanak tanıyan bir dizi özelleştirme seçeneğine bağlıdır. 2019'un PC'sindeki en iyi bağımsız oyunlardan biridir ve koleksiyonunuza eklenmeye değer.

En iyi PC oyunları 2020

Parlak ve renkli görünse de Blacksad, komik kaynak materyalin yetişkinlere yönelik tonunu koruyor.

(Resim kredisi: Microids)

Blacksad: Derinin Altında

1950'lerin bu kara gerilim filminde vakayı çözmek

Satın alma nedenleri
+ Hikaye odaklı macera + Buluşacak 30'dan fazla karakter + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 22,08 $ Amazon'da görüntüle34,81 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 39 Gorilla Gaming'de görüntüleyin

Suçlu olarak küçümsenen LA Noire'ın geride bıraktığı boşluğu dolduracak bir şey için özlem duyuyorsanız, Blacksad: Under The Skin beklediğiniz dava olabilir. 1950'lerde Amerika Birleşik Devletleri'ne alternatif bir yaklaşımla - antropomorfik karakterlerin kullanımına alternatif, kesin konuşmak gerekirse - trençkot giyen özel bir araştırmacı olan (aynı zamanda bir kedi olan) John Blacksad'i her türlü vakada oynuyorsunuz. çözmek için.

Buluşmak, sorgulamak ve dövüşmek için 30'dan fazla karakterle, gangsterler, kadınlar ve diğer tatsız karakterlerle dolu atmosferik bir dünyayı keşfetmeniz gerekecek. QTE'ler ile klasik işaretle ve tıkla oyunlarını anımsatan bol ve etkileşimli ortamlar ile Blacksad, Telltale Games'in çoğunlukla parlak çıktılarını kaçıran herkese hitap edecek.

En iyi PC oyunları 2019

Biraz zaman aldı ama nihayet sona erdi. Red Dead Redemption 2, PC'de kovboy tahribatına neden olmaya hazır.

(Resim kredisi: Rockstar Games)

Red Dead Redemption 2

Bir Vahşi Batı destanı daha da destansı oluyor

Satın alma nedenleri
+ Neslin oyunlarından biri PC'yi vurdu + Artık üst düzey bilgisayarlarda daha da güzel görünüyor + Red Dead Online için tam güncelleme desteği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 37,21 $ Amazon'da görüntüleyin42 ABD doları The Gamesmen'de görüntüle 49 Gorilla Gaming'de görüntüleyin

Lansmanı, geliştirme sırasında kullanılan 'çatırtı' ve Rockstar'daki geliştiricilerin içinde çalışmak zorunda olduğu şüpheli çalışma koşulları hakkındaki ifşaatlar tarafından biraz gölgelenmiş olsa da, hiç kimse nihai ürünü inkar edemezdi. Onu üreten firma hakkında ne isterseniz söyleyin ama Red Dead Redemption 2, neslin oyunlarından biridir.

Orijinal oyunun bir ön filmi olarak hizmet veren RDR2, Vahşi Batı'nın sonunda size devasa bir açık dünya seti sunuyor. Altı atıcınız ve sadık atınızla trenleri soyacak, ödüller toplayacak, vahşi pumaları avlayacak ve her türlü sıyrığın içine gireceksiniz. Atınızla bir ilişki geliştirmekten silah bakımı ve kişiselleştirmeye kadar saf ayrıntı seviyesi nefes kesici ve üst düzey bir bilgisayarın sınırsız gücü ile muhteşem bir oyun artık daha da iyi görünüyor.

En iyi PC oyunları 2019

Serinin son girişinden bu yana epey zaman geçti, ancak Mechwarrior 5: Mercenaries, bu mekanik tabanlı nişancı oyununda bol miktarda hayat kaldığını gösteriyor.

(Resim kredisi: Piranha Games)

Mechwarrior 5: Paralı Askerler

Zihnini Mech-Up Etmek

Satın alma nedenleri
+ 18 yıldır ilk tek oyunculu Mechwarrior oyunu! + Kapsamlı hikaye kampanyası + Tonlarca özelleştirme seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

BattleTech mech serisindeki diğer şubelere rağmen, 2001'de Mechwarrior 4: Vengeance ile oyunun uygun tek oyunculu versiyonunun üzerinden 18 yıl geçti. Piranha Games, büyük bir kampanyayla seriyi büyük bir şekilde geri getirdi. Bu, Üçüncü Veraset Savaşındaki muazzam bir anlatıyı kapsar.

Daha önce Mechwarrior oyunlarından birini oynamamış olanlar için, temelde devasa bir robotik kostüme atladığınız ve devasa savaş alanlarında diğer makinelerle savaştığınız bir nişancı oyunu. Yıkım, oyunun adıdır, böylece yüzlerce BattleTech çeşidine pilotluk yaparken tüm şehirleri seviyelendirebilirsiniz. Ayrıca dört oyunculu PvE kooperatifinde arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz!

En iyi PC oyunları 2019

Kooperatifte Savaş veya Çatışma olarak oynayabilir veya tek başına oynayabilir ve iki Süvari arasında istediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz.

(Resim kredisi: THQ Nordic)

Darksiders Genesis

Darksiders evreninde zindanda gezinen bir macera

Satın alma nedenleri
+ Diablo-lite formülü Darksiders için gerçekten işe yarıyor + Strife, Death'den beri en iyi Horseman + Hem kooperatif hem de solo oyunda gerçekten eğlenceli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Darksiders franchise'ı, yıllar önce yayıncı THQ ile görüşmesine rağmen sessizce geceye girmeyi reddediyor. Darksiders III'te zaten tam yağlı bir devam filmi ile geri döndü ve şimdi Darksiders Genesis türlerinin yarı devamı için zindan sürünen bir makyaj yapıldı. Çatışma, ilk oyunun olaylarından çok önce geçen bu yeni hikayenin odak noktasıdır.

Acımasız Savaş ile bir araya gelen bilge çatırtılı Çatışma, kardeşinin daha yavaş, daha ağır yakın dövüş saldırılarına güzel bir alternatif sunuyor. Strife'nin tabancaları, tüm bu zindan keşiflerine ve canavar katliamına çift çubuklu bir nişancı öğesi ekleyerek düşmanları uzaktan kederlendirmesine olanak tanır. Türdeki değişiklik, Darksiders'ın oynanışına ve görsellerine gerçekten uyuyor ve franchise'ın geleceği için gerçekten çok iyi.

En iyi PC oyunları 2019

Açık dünya olmasa da, sanal alan haritaları birden fazla görevi destekleyecek kadar büyük.

(Resim kredisi: CI Games)

Sniper Ghost Warrior: Sözleşmeler

Bir gizlilik esintisiyle kum havuzu atışı

Satın alma nedenleri
+ Büyük sanal alanlar, SGW3'ün açık dünyasından daha iyi çalışır + Mermi fiziği hoş bir şekilde zorludur + Pek çok taktiksel çeşitlilik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 47,04 ABD doları Amazon'da 49 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Eğlenceli anları olsa da, Sniper Ghost Warrior 3'ün daha büyük bir ölçek ve bir araya gelemeyen açık dünya sayesinde bir miktar tekleme olduğunu söylemek güvenlidir. Serideki bir sonraki bölüm için, geliştirici CI Games, son Sniper Elite oyunlarına benzer bir şekilde birden fazla sanal alan haritası oluşturarak işleri yeniden ölçeklendirdi. Her birinin bir ana hedefi ve daha fazla para kazanma ve ana göreviniz hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunan bir dizi yan görevi vardır.

Ne kadar çok sözleşme tamamlar ve nakite çevirirseniz, bir sonraki görev için o kadar çok donanım ve yükseltme satın alabilirsiniz. Her haritada birden fazla yol ve taktik bulunan Sözleşmeler, birden çok farklı oyun deneyimi sunmak için tasarlandı. Uzun menzilli mermi fiziği sizi mermi düşmesinden rüzgar hızlarına kadar her şeyi hesaba katmaya zorlayacak ve bilgi almak ve ekipmanı sabotaj yapmak için tesislere gizlice girmeniz gerekecek.

En iyi PC oyunları 2019

Önceki NFS oyunlarında olduğu gibi, bu sefer onu etkileyen hiçbir ganimet kutusu olmasa da, özelleştirmeye büyük bir odaklanma var.

(Resim kredisi: EA)

Hızlı Isı İhtiyacı

Ghost Games nihayet güncel nesil en iyi yarışçısını sunuyor

Satın alma nedenleri
+ Gündüz yarışın ve geceleri polislerden kaçının + Tonlarca özelleştirme seçeneği + Lootbox veya mikro işlem yok (lansmanda) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Need for Speed, mevcut nesil donanımlarda zorlu bir yola girdi. Geliştirici Ghost Games bazı makul çabalar gösterdi, ancak Rivals ve Need for Speed ​​beğenileri eğlenceli ama biraz unutulabilir olsa da, Payback'in ölçeği ve özelleştirmesi ağır bir mikro işlem sistemine kaybedildi. Heat, stüdyo ve EA'nın, herhangi bir ganimet kutusunun kayda değer yokluğuyla Yeraltı sokak yarışına (NFS'nin garip FMV dizileri olmadan) geri dönerek franchise'ın itibarını tersine çevirme girişimini temsil ediyor.

Sonuç, yarışları kırılma hızlarında tamamlama ve drift yarışmalarında rekabet etme konusunda kendinden emin bir sokak yarışı oyunudur. Gündüz yarışmak için yarışçılar ve polislerin yarışı yarıda kesip sizi her an kovalayabileceği gece yarışları için Hızlı ve Öfkeli motorlar inşa edebilirsiniz.

En iyi PC oyunları 2019

Respawn'ın yeni kanonik video oyununda klasik üçlemeye ve bazı filmlere birçok referans var.

(Resim kredisi: EA)

Star Wars Jedi: Fallen Order

Uncharted, Dark Souls ile Star Wars buluşuyor

Satın alma nedenleri
+ Işın kılıcı ağır hissediyor + Gezegenler şaşırtıcı derecede büyük + Koyu ton, Star Wars kanonunda BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 28 ABD doları değerinde zaman dilimine uyuyor29,95 ABD doları The Gamesmen'de görüntüle 49 Kogan.com'da görüntüle

Battlefront II'nin kısa tek oyunculu harekatı hizmete elverişliyken - ve hatta gerçekten yaratıcı anlar yaşasa da - hayranların haykırdığı büyük tek oyunculu olay değildi. Orijinal Star Wars üçlemesi ile prequeller arasındaki uzun yıllarda, Dark Forces / Jedi Knight serisinin beğenileri hak ettiği övgülerle birlikte oyunlar, seriyi devam ettiren ortamlar haline geldi. Bu oyunlar 90'ların koridor atıcılarından çok etkilenmiş olsa da, Respawn'ın SW evrenine eklenmesi - Star Wars Jedi: Fallen Order - kendisini günümüzün en büyük franchise'ları tarafından şekillendirilmiş buluyor. İçeride sağlıklı bir dozda Karanlık Ruh var ve iyi bir ölçü için büyük bir Uncharted parçası var.

Order 66'nın ardından hayatta kalmaya çalışan bir Jedi padawanı olarak yeni kahraman Cal Kastis galaksiyi dolaşmalı ve düzenden geriye kalanları korumaya yardım etmelidir. Jedi Knight ile yapabileceğiniz şekilde Karanlık Tarafa doğru eğilme seçeneği olmasa da, yeni Güç becerilerini öğrenmek ve telekineziden dondurucu düşmanlara ve blaster ateşine kadar her şeyi geliştirmek için pek çok fırsat var. Keşfedilecek çok sayıda gezegen var, her birinin gizli alanları ve tekrarlanan ziyaretlerle kendilerini ortaya çıkaran kısa yolları var. Ve evet, ışın kılıcı harika hissediyor, düşmanlarınızı savuştururken, savuştururken ve onları kandırırken ağır bir geri bildirim hissi veriyor.

En iyi PC oyunları 2019

Diyalogdan gizliliğe ve hacklemeye kadar her bir göreve nasıl yaklaşabileceğinize kadar katıksız derinlik seviyesi, The Outer Worlds oyuncularına gerçek bir etki sağlar.

(Resim kredisi: Obsidian)

Dış Dünyalar

Obsidian bir bilim kurgu RPG harikası sunuyor

Satın alma nedenleri
+ Harika ve akılda kalıcı yazma + Çok sayıda özelleştirme ve beceri yükseltmesi + Gunplay güzel ve etli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 41,46 $ Amazon'da görüntüleyin49,87 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 117 $ Dick Smith'te Görüntüle

Obsidian, büyük sıra tabanlı RPG'lerden modern Fallout yinelemesindeki en popüler girişlerden birine kadar her şeyle RPG'lerde en yenilikçi stüdyolardan biri olarak kendisini sağlamlaştırmaya devam ediyor. En yeni oyunu The Outer Worlds, Fallout: New Vegas'tan pek çok ders aldı ve silah ve savaş taktikleri kadar diyaloglar ve görev dizilerinde de rahat olan derin ve ödüllendirici bir RPG deneyimi sunuyor.

Bir Fallout oyununa çok benziyor, toplanacak, yükseltilecek ve onarılacak silahlar, hedef alınacak düşmanlar (TOW'un VATS sistemi olarak hizmet veren bir zaman uzatma mekaniği), ancak çok az hata ve bazı gerçekten harika yazılarla (birden fazla yere seyahat ettiğinizi gören) galaksideki gezegenler ve gemiler) daha çok Mass Effect, Borderlands ve The Elder Scrolls arasında bir çaprazlama gibi oynuyor. Yılın en iyi oyunlarından biridir ve kütüphanenize eklenmeye değer.

En iyi PC oyunları 2019

Special Ops'taki Hayatta Kalma modu, PS4'e özel bir yıl boyunca devam ederken, SO'nun geri kalanı işbirliğine dayalı silahlarla dolu.

(Resim kredisi: Activision)

Görev modern savaş çağrısı

2019 için yeniden tasarlanan klasik bir seri

Satın alma nedenleri
+ Tek oyunculu hikaye geri dönüşleri + Yeni motor çok oyunculu dönüşümü sağlıyor + Spec Ops, Zombies'den BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 36 $ 'da hoş geldiniz molası sunuyor Amazon'da 57 $ görüntüleyin

En son Call of Duty geldi ve beraberinde orijinal geliştirici Infinity Ward'un geri dönüşünü ve onu ve COD'yi haritaya koyan alt markanın yeniden tasavvurunu - Modern Warfare'i getirdi. Ve heyecanlanacak çok şey var. Yeni bir motor, çok oyunculu modda silahlara ve harekete daha dokunsal ve içgüdüsel bir his verirken, hikaye modunun geri dönüşü, çağdaş gölge savaşı dünyasına yeni bir bakış açısı sunuyor (doğal olarak bazı Kaptan Price ile).

Özel Operasyonlar paketi tamamlayarak, büyük bir haritada bir takım arkadaşlarla birlikte hedefleri tamamlamaya yönelik bir kooperatif deneyimi sunuyor. Zombiler modu yıllarca bir zaman aşımına ihtiyaç duydu, bu nedenle yeni bir PvE deneyimi sunmak seri için tamamen mantıklı. Sezon geçişi ve aşırı pahalı DLC paketleri de ücretsiz harita ve içerik sunumları lehine bırakıldı.

En iyi PC oyunları 2019

Üç karakterin tümü ve benzersiz becerileri arasında geçiş yapabileceğiniz kooperatif veya solo olarak oynayabilirsiniz.

(Resim kredisi: Frozenbyte Games)

Trine 4: Kabus Prensi

2,5 çok oyunculu platformun yeni bir bölümü

Satın alma nedenleri
+ Tek başına veya çok oyunculu (yerel veya çevrimiçi) oynayın + Platform ve bulmacaların ilgi çekici karışımı + Unutulmaz film müziği

AAA hitlerinden uzak olmasına rağmen, Fin stüdyosu Frozenbyte'ın Trine serisi yıllar boyunca kendi benzersiz 2.5 platformunu oluşturdu ve şimdi serinin dördüncü girişini yaptık. Trine 4: The Nightmare Prince, aynı formülü, her biri kendine özgü yeteneklere ve beceri ağacı yükseltmelerine sahip üç farklı karakter seçeneğiyle taşır - Sihirbaz Amadeus, Şövalye Pontius ve Hırsız Zoya.

Önceki taksitlerde olduğu gibi, ilerlemek için üç karakterin de birlikte çalışmasını gerektiren çok sayıda yandan kaydırmalı platform ve çevresel bulmacalar bekleyin. Tek başınıza oynayabilir veya yerel veya çevrimiçi bir partiye katılabilirsiniz, böylece en sosyal oyunculara bile uyacak bir oyun stili vardır. Savaş sistemi de bir baştan yaratma oldu, birçok patron dövüşünü çok daha eğlenceli ve çok daha zorlu hale getirdi! Her karakter diğerinden çok farklı oynar, bu nedenle her birini en iyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek, Trine 4'ün arama kartının önemli bir parçasıdır.

En iyi PC oyunları 2019

GRID, öncekilerin hızından yoksun olsa da, bazı inanılmaz derecede ayrıntılı araba modelleri ve parçaları sunuyor.

(Resim kredisi: Codemasters)

KAFES

Codemasters'ın Forza'ya yanıtı yumuşak bir yeniden başlatılıyor

Satın alma nedenleri
+ Arcade sürüş modeli + Fernando Alonso Challenge çok eğlenceli + Gerçekçi hasar fiziği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Codemasters, GRID Autosport'un bu yılın başlarında Nintendo Switch'te yeniden piyasaya sürüldüğünü gören GRID serisini konsollarda ve PC'de yumuşak bir şekilde yeniden başlatarak arcade kontrolleri, gerçekçi fizik ve en büyüğü yapmak için yeterli gerçek dünya arabalarının bir karışımını sundu. Benzin kafaları mutlu.

F1 yarış efsanesi Fernando Alonso, oyun için bir yarış danışmanı olarak görev yaptı ve hatta kendi kariyerinden seçtiği zorluklar ve disiplinlerle dolu kendi moduna sahip. Yarışları tamamlayın ve adamı kendiniz üstlenebilirsiniz! Çevrimiçi yarışlar için destek de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından yarışabileceğiniz çok sayıda parkurla, bu en son GRID, bir başka yarış iyiliği dilimi.

En iyi PC oyunları 2019

Keşfedilecek her türden yer ve peşinden gidilip seçilecek çok sayıda köylü var. Çünkü sen yaşlı bir kazsın.

(Resim kredisi: House House)

İsimsiz Kaz Oyunu

Bu neşeli kuş simülatörüyle hasara neden olun

Satın alma nedenleri
+ Şüphelenmeyen köylülere şakalar kurun + Şapkalar çalın, kargaşaya neden olun, çok korna çalın + Özel korna düğmesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bağımsız sahnenin saflarından yükselen en son hit, roguelike benzeri bir RPG veya 8-bit grafiklere ve bir chip tune müziğine sahip çivi gibi sert bir platform oyunu değil. Bu, yerel köy sakinlerinin kaos için doğal iştahını ortadan kaldırmaya karar veren kötü ruhlu bir kaz rolünü üstlendiğiniz uygun bir meraktır. Özel bir honk düğmesi de dahil olmak üzere (doğal olarak) kaz kişiliğinizi tam olarak kullanan çok aptalca küçük bir deneyim.

Nispeten kısa bir oyundur, ancak bu tuhaf küçük teklifle kısa zamanınız, neden olunacak kaosla doludur. Köylüleri farkında olmadan yakalamak için şakalar kurabilir, şapkalarını çalıp kaçabilir, kanat çırparak tam kaotik kazlara gidebilir ve korna düğmesini aşırı kullanımıyla köylüleri evlerine geri kovalayabilirsiniz.

En iyi PC oyunları 2019

FIFA 20, PC'de büyük bir sıçrama olmasa da, en azından bu sürüm, bu yıl Nintendo Switch'te şu anda mevcut olan soluk taklit değil.

(Resim kredisi: EA)

FIFA 20

En son FIFA, Caddeye geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ VOLTA Futbol, ​​FIFA Caddesi Yolculukla Buluşuyor + FUT + AI için çok ihtiyaç duyulan iyileştirmeler, çok ihtiyaç duyulan bazı ayarlamalar yapıldı

Eylül geldi ve bu, yeni bir FIFA'nın sahaya çıkmaya hazır olduğu anlamına geliyor. Nintendo Switch oyuncuları, geçen yılki oyunun acı verici bir 'Legacy Edition' paketleyicisine sahip yeniden paketlenmiş bir sürümüyle kendilerini bulurken, PC oyuncularının bu yılki tüm yeni iyileştirmeler de dahil olmak üzere tam sürümü alırken bu tür endişeler taşımasına gerek yok. Başlık, The Journey'e benzer hikaye seçimleri ve diyaloğu birleştiren ve FIFA Street'in hızlı tempolu hareketi ve oyuncu özelleştirmesiyle birleştiren, anlatı odaklı yeni bir mod olan VOLTA Futbol'dur.

Bu, adaletli olduğu ilan edilen büyük revizyon değil, ancak EA'nın diğer büyük spor serilerinden birinin en iyi özelliklerinden birini getiriyor - NHL oyunlarından World of Chel - ve onu yaratabileceğiniz bir moda aktarıyor karakteriniz ve yeteneklerini dünyanın en iyisine karşı test edin. FUT'a başka yerlerde birkaç yeni mod içeren bir güncelleme verildi ve oyunun her iki tarafında da yapay zeka, artık gerektiğinde biraz daha fazla zeka gösteriyor.

En iyi PC oyunları 2019

Surge 2, uzuv hedefleme savaşını ve avatarınızı daha fazla silah ve teçhizatla değiştirme yeteneğini ikiye katlıyor.

(Resim kredisi: Focus Home Interactive)

Dalgalanma 2

Ek parçalanma ile bilim kurgu Dark Souls

Satın alma nedenleri
+ Lords of Fallen (ve The Surge) + Dark Souls'a özgü zorluk ve mücadele getiren stüdyodan + Zırh ve silahları yeniden üretmek için düşmanları parçalayın

The Surge, sıklıkla taklit edilen Souls serisinden birkaç ipucu alırken, distopik bilim kurgu öğesi ve sık sık karşılaştığınız yaratıcı robotik düşmanlar, bu aşırı tanıdık özelliklerin tazelenmesine yardımcı oldu. Surge 2, aynı modeli takip eder ve yine savaşın uzuv hedefleme unsuruna ve ayrıca dilimlediğiniz vücut parçalarını yağmalayıp kendi sibernetiğiniz için onları zırh parçaları ve silahlar olarak yeniden kullanma becerisine odaklanır. avatar.

Jericho City, çok daha çeşitli bir açık dünya ortamı olarak hizmet ediyor ve bu gergin hesaplaşmalar için daha zorlu ortamlar sunuyor. Tam bir devam filminden bekleyeceğiniz gibi, üretilecek daha da fazla silah ve zırh modu var ve bu, yok edilecek çok daha fazla düşman türü olduğu anlamına geliyor. Çatışma hızlı ve akıcıdır ve ilerlemeler ve özelleştirme için bolca alana sahip olduğundan, Sekiro: Shadows Die Twice'ı fazla oynayanları (ve Nioh 2'yi bekleyenleri) benzer bir zorlu RPG kurulumuyla mutlu etmelidir.

En iyi PC oyunları 2019

Borderlands 3, orijinal formülünden çok uzaklaşmıyor. Aslında, hemen hemen aynı şey, sadece daha büyük ve daha rafine.

(Resim kredisi: Gearbox)

Borderlands 3

Proto yağma atıcı geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Yepyeni kasa avcısı sınıfları + Pandora'nın ötesinde keşfedilecek yeni dünyalar + Her fırsatta yağmalanacak tonlarca silah

Bugün, 'yağma atıcı', Destiny'nin beğenilerini FPS köklerinin çok ötesine taşıyan, başarı için gerçek bir şablon haline geldi. Ancak 2009'da, orijinal Borderlands piyasaya sürüldüğünde, böyle bir şey yoktu. Açık dünya kooperatif nişancı oyunu, geleceklerin öncüsü oldu, ancak serinin son oyunundan bu yana beş yıl geçti. Mahzen Avcıları 2019'da kendilerine bir yer bulabilecek mi?

Evet, ama kendini yeniden icat ettiği için değil. Aslında, onu on yıl önce böyle bir hit yapan formüle etkili bir şekilde bağlı kaldı. Eğer Bungie'nin mantıksız bir şekilde taklit etmesi (ve birçok yönden daha iyisi) için yeterince iyiyse, neden Gearbox bununla çok fazla uğraşsın? Sonuç, yağmalamak için şaşırtıcı sayıda silah ve teçhizat ve isteyebileceğiniz daha kaba, ergen çocuk mizahıyla daha büyük ölçekte (keşfedilecek daha fazla dünya) çalışan gürültülü ve gösterişli bir nişancı oyunudur.

En iyi PC oyunları 2019

WNBA oyuncuları, yenilenmiş bir hikaye modu ve güncellenmiş bir Mahalle dahil olmak üzere her zamankinden daha fazla içerik var.

(Resim kredisi: 2K)

NBA 2K20

Basketbol sims iadelerinin standart taşıyıcısı

Satın alma nedenleri
+ Hikaye modu bambaşka bir kalite düzeyine ulaşıyor + Yenilenmiş ve yeniden teçhiz edilmiş Mahalle + Daha erken seviye atlamak daha kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 28 $ Amazon'da 42 $ Amazon'da görüntüle 53.19 $ Amazon'da görüntüle

Visual Concepts'in üçlü-A basketbol simülatöründeki son taksit nihayet burada ve beraberinde bir sürü yeni değişiklik ve güncelleme getiriyor. Birincisi ve en önemlisi, yeni hikaye modu şimdiye kadarki en iyisidir, yarattığınız karakterinizi bir dizi maç içi zorluklar ve anlatı ritimlerinden geçirir (büyük ölçüde bir Idris Elba'nın harika performansı sayesinde). Diğer birçok mod formülü kopyaladı, ancak NBA 2K hala kral.

NBA 2K18'de tanıtılan sosyal merkez olan Neighbourhood'a da çok ihtiyaç duyulan bir makyaj yapıldı. Çok oyunculu oyunlar için sahalara erişim, özelleştirme dükkanları ve avatarınızı yükseltmek için eğitim sahaları dahil olmak üzere tüm ana özelliklere erişim artık çok daha hızlı. VC kazanmak ve seviye atlamak da biraz daha kolaydır, özellikle daha önce. Ayrıca, 90. seviyeye ulaştığınızda VC'yi yeni bir kariyere taşıyabilir ve daha da hızlı seviye atlayabilirsiniz.

En iyi PC oyunları 2019

Jesse, The Hiss'in doğaüstü güçleriyle savaşmanıza yardımcı olmak için En Eski Evi keşfederken yeni güçlerin kilidini açar.

(Resim kredisi: Remedy Entertainment)

Kontrol

Max Payne'in yapımcılarından doğaüstü bir macera

Satın alma nedenleri
+ Telekinezi ve zihin kontrolü gibi benzersiz güçlerden yararlanın + Bol korku etkisiyle ilgi çekici hikayeler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bize (ve size) ilk iki Max Payne oyununu ve muhteşem Alan Wake'i veren Fin stüdyosu Remedy Entertainment, artık Quantum Break'in Xbox One münhasırlığına bağlı değil ve şimdi doğaüstü kontrol silahlarıyla geri döndü. Paranormal güçleri izlemekten ve (tahmin ettiniz) kontrol etmekten sorumlu gizli bir devlet kurumu olan Federal Kontrol Bürosu'nun bir üyesi olan Jesse Faden'i oynuyorsunuz.

Daha önce bir Remedy oyunu oynadıysanız, burada arka kataloğundan DNA'yı göreceksiniz. Quantum Break'in gerçeklik manipülasyon güçleri gibi Alan Wake'in korku unsurları (ve esprili diyalogu) burada. Ve elbette, ilk Max Payne oyunlarının güncellenmiş silah sesleri. Control'ü diğerlerinden ayıran şey, Doctor Strange'in boyutsal yolculuğunu korkunç bir şekilde ele alan, seviyelerinin rüya gibi kalitesidir. Dışarıdaki hiçbir şeye benzemiyor ve harika.

En iyi PC oyunları 2019

Snooker 19, bir arcade deneyimi değildir - bu zorluğu sevenler için tam donanımlı bir simülatördür.

(Resim kredisi: Ripstone Games)

Bilardo 19

Resmi lisanslı forma dönüş

Satın alma nedenleri
+ Resmi oyuncular ve arenalar + Doğru ve güvenilir fizik + Bilardo profesyonelleri için bir simülasyon BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 69 $ Amazon'da görüntüle69 Gorilla Gaming'de görüntüleyin

En son snooker simülatörü Snooker 19'da burada, ancak bu, top ve top dünyasına arcade dostu bir yaklaşım değil. Bu, oyunun karmaşık planlamasını ve becerisini alan ve etkileyici bir şekilde doğru fizikle hepsini yeniden yaratan uygun, tam yağlı simülatördür.

Bu, tecrübeli veya deneyimli oyuncuların göz önünde bulundurulduğu bir simülasyon olduğu anlamına gelir ve bir eğitim modu ile bile, daha sakin bir havuz işi arayan birine zor bir satış olacak. Diğer herkes için, resmi olarak lisanslı bir oyuncu ve arena kadrosunun, çevrimiçi çok oyunculu desteği (süreli turnuvalar dahil) ve daha fazlasının görkeminin tadını çıkarın.

En iyi PC oyunları 2019

Ion Fury, belirli bir İngiliz heavy metal grubu rahatlık için biraz fazla yakın olduğuna karar verene kadar Ion Maiden olarak biliniyordu.

(Resim kredisi: 3D Realms)

İyon Öfkesi

Duke Nukem markasından klasik tarzda bir nişancı oyunu

Satın alma nedenleri
+ Iron Maiden tarafından dava edilen oyun! + Klasik, Duke Nukem-esque nişancı aksiyonu + Büyük silah cephaneliği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Belki de adını Ion Maiden'den Ion Fury'ye değiştirmeye zorlanmasıyla bilinse de (Iron Maiden, grup bu isimden pek memnun değildi), oyunun kendisi gerçekten radarınızda olmalı. Duke Nukem ve eski Shadow Warrior gibi görünen ve oynayan yüksek sesli ve üst düzey bir nişancı ... çünkü orijinal Duke Nukem 3D'yi yapan stüdyo 3D Realms'den.

Her geçen gün büyüyen etli silah cephaneliğiyle düşman dalgalarını vurmakla ilgili hızlı tabanlı bir nişancı olan Ion Fury, klasik Doom ile ilişkilendirdiğimiz yüksek tempolu silah oyununu alır ve doğrusal olmayan seviyeler, otomatik kaydetme ve geniş ekran desteği ile birleştirir. Kanlı, acımasız ve sadece 90'ların başından itibaren nişancı hayranlarını ve bu 'klasik' stile ilk kez bir koşuşturma vermeyi düşünenleri tatmin edecek türden bir oyun.

En iyi PC oyunları 2019

Amazonların güçlü canavarları gibi her hizip birbirinden çok farklı işler.

(Resim kredisi: Paradox Interactive)

Age of Wonders: Planetfall

Strateji türlerinin en büyüğü yıldızlara gidiyor

Satın alma nedenleri
+ Büyük ve çeşitli tek oyunculu kampanya + Çok sayıda çok oyunculu mod + Bilim kurgu ölçeğinde klasik 4X büyük strateji şablonu

4X - sizi geniş ölçekte bir imparatorluk inşa etmekle görevlendiren bir strateji oyunu tarzı - özellikle yeni oyuncular için oldukça korkutucu olabilir, ancak geliştirici Triumph Studios bu büyük deneyimi yeni bilimiyle çok daha erişilebilir kılmak istiyor. fi odaklı ayar.

Age of Wonders: Planetfall, prosedürle oluşturulmuş bir gezegenin kontrolü için yarışan altı gruptan birine liderlik etme görevini üstleniyor. İmparatorluğunuzu diplomasi ve ticaretle büyütecek ve basit bir klan için tam teşekküllü bir imparatorluğa doğru büyürken eski topyekun savaş taktiklerine geri döneceksiniz.

En iyi PC oyunları 2019

The Blackout Club'da silahlarınız var, ancak oynamanın en iyi yolu hayatta kalmak için gizli ve kurnaz kullanmaktır.

(Resim kredisi: Soru)

Blackout Kulübü

BT tarzı değişikliklere sahip kooperatif bir korku hayatta kalma

Satın alma nedenleri
+ 1-4 oyunculu kooperatif oyun + Prosedürel olarak oluşturulmuş seviyeler + Unnerving Stranger Things tarzı vibe

Bu nesil, sadece kaba sağlıkta hayatta kalma dehşeti olmadığını, aynı zamanda birinci şahıs bakış açısıyla yerleştirildiğinde yepyeni bir seviyede işlediğini kanıtladı. Ama bunu kooperatif oyunla birleştirmek? Bu, kırılması daha zor bir ceviz, ancak geliştirici Soru, bir grup gencin uykulu kasabalarında ortaya çıkan uğursuz bir kabusu ortaya çıkarmak için fikirlerini kullanmaları gereken The Blackout Club ile en iyi atışını yapmaya hazır.

Her gece, prosedürel olarak yeni görevler oluşturulur, bu nedenle, gece yarısı soruşturmalarınızı sonsuza kadar durdurmaya kararlı korkunç düşmanları saklayarak ve onlardan kaçarak, kasabanın altındaki evleri ve tünel ağlarını keşfetmeniz gerekir. Stranger Things'in Life is Strange ile buluştuğu bir ortamla, bu yılın en ilgi çekici bağımsız oyunlarından biri.

En iyi PC oyunları 2019

Youngblood, kız kardeşlere karakterlerini doğru bir şekilde geliştirmeleri için yeterince zaman tanımasa da, kanlı silahlı çatışmalardan sonra size silahlı çatışma vermek için bolca zaman harcıyor.

(Resim kredisi: Bethesda)

Wolfenstein: Youngblood

Kardeşler Nazileri kendileri için öldürüyor

Satın alma nedenleri
+ Wolfenstein'ın yarı devamı: Yeni Colossus + İşbirliğini tamamen kucaklamak için seriye ilk giriş + Oyun içi para birimiyle silahları özelleştirin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 65,22 $ Amazon'da görüntüleyin

The New Colossus'tan bu yana iki yıl geçti ve Nazilerin dünyayı yönettiği bir alt-tarihteki BJ Blazkowicz'in unutulmaz ikinci macerasının tam kapsamlı bir devamı elde edemiyor olsak da, maceraları takip eden daha küçük ölçekli bir taksit alıyoruz. ikiz kızlarının 1980'lerde. İşgal altındaki Paris'te geçen Youngblood, oynanış ve seviye tasarımındaki bazı hoş karşılama değişiklikleri sayesinde seriyi yeni bir yöne doğru götürüyor.

Modern Wolfenstein serisinde ilk kez, artık yerel olarak veya bir arkadaşınızla çevrimiçi olarak tamamen ortak modda oynayabilirsiniz. Endişelenmeyin, yapay zeka ile tek başınıza oynayabilirsiniz, ancak gemide bir arkadaşınızın olması, Youngblood'u zorluk açısından çok daha erişilebilir kılar. Seviyenizi yükselttiğinizde avantaj satın almak ve oyun içinde toplanan para birimiyle silahlarınızı özelleştirmek de dahil olmak üzere, oynamayı seçtiğiniz kız kardeşini özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Bazı değişiklikler diğerlerinden daha az hoş karşılanır. Paris bir tür merkez olarak hizmet veriyor, ancak aynı zamanda yeniden canlanan düşmanlarla da dolu, bu yüzden hiç bitmeyen bir silahlı çatışmada mühimmat rezervlerinizi boşaltmak yerine sadece oradan geçmeniz gerektiği açık değil. Seviye tasarımları daha açıktır ve daha uzun süre gizlilik için daha büyük bir destek oluşturur, ancak bunlar Şerefsiz oyunların dikey ajansından çok uzaktır. Hikaye aynı zamanda önceki oyunlardan çok daha zayıf, ancak bunun çoğu oyun uzunluğuna ve oyunun kooperatif doğasına bağlı.

En iyi PC oyunları 2019

Çözülmesi gereken birden fazla vakayla Night Call, PC'de hikayeye dayalı bir cinayet gizemi deneyimi sunuyor.

(Resim kredisi: Raw Fury / Monkey Moon)

Gece çağrısı

Modern bir gün Paris kara masalı

Satın alma nedenleri
+ Gerçekten ilgi çekici hikaye ve yazma + Siyah beyaz görseller gerçekten kara hissi yakalıyor + Birden fazla kasa ve 70'den fazla karakter BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ile buluşacak

Crime noir, genellikle edebiyatta ve beyaz perdede görülmesi gereken büyüleyici bir tür olabilir, ancak sonuçlar biraz daha çarpıcı olabilir ve video oyunu biçiminde ıskalayabilir. Geliştiriciler Monkey Moon ve Black Muffin, Night Call türüne modern bir yaklaşım getirerek hem görsel olarak çarpıcı hem de anlatımıyla inanılmaz derecede ilgi çekici bir şey yarattı. Bu, katliamlarla ve beklenmedik gelişmelerle dolu, yavaş yanan bir hayatta kalma ve araştırma karışımı.

Modern Paris'in gece vakti sokaklarında geç saatlere kadar çalışan bir taksi şoförünü oynuyorsunuz. Şehri terörize eden bir seri katilin pençesinden kaçmayı başardığınızda, gizemi yedi gün içinde çözmek ya da polisin her şeyi size yıkmasını sağlamak size kalmış. Yol boyunca çözülecek birden fazla vaka ve karşılaşılacak 70'den fazla karakter var, bu nedenle bu sıra dışı indie sunumundan içerik bekleyin.

En iyi PC oyunları 2019

Geliştirici, Berlin'i, Sea of ​​Solitude yapıları için mimari bir ilham kaynağı olarak kullandı.

(Resim kredisi: EA)

Yalnızlık Denizi

Ruh sağlığı okyanuslarında gezinmek

Satın alma nedenleri
+ Oyunlarda MH konusunu ele almak için benzersiz bir yaklaşım + Çarpıcı sanat tarzı + Platform oluşturma ve gizli oyun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Daha hassas veya tabu konularla uğraşmak, özellikle akıl sağlığı konusuna gelince, herhangi bir ortam için zor olabilir. Hellblade: Senua's Sacrifice'ın ayak izlerini takip eden Sea of ​​Solitude, kederini ve depresyonla iç mücadelesini temsil eden canavarlarla dolu bir dünyada gezinen genç bir kadın kahramanı takip ediyor.

Kendisi bir canavar gibi giyinmiş olan hikayeniz, geçmişle bağlantınız olduğu kadar kendinizle ilgili görüşünüzle de uzlaşmakla ilgilidir. Berlin'den ilham alan rüya gibi bir şehirle, saldırılardan kaçınmak ve bir tür iç huzura ve duygusal farkındalığa giden yolu açmak için platform ve gizliliği kullanacaksınız. Bu gerçekten eşsiz bir deneyim ve What Remains of Edith Finch gibi, kesinlikle yapmaya değer.

En iyi PC oyunları 2019

Shadowbringers, seri gazileri için sadece ağır bir genişleme değil, aynı zamanda yeni oyuncular için harika bir nokta.

(Resim kredisi: Square Enix)

Final Fantasy XIV: Shadowbringers

Bir sonraki büyük FFXIV genişletmesi nihayet burada

Satın alma nedenleri
+ Yepyeni yarış ve iş seçeneği + Seviye sınırı 80'e çıkarıldı + Geniş bir yeni alan ve birçok yeni görev serisi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,40 $ Amazon'da görüntüle

Final Fantasy, Final Fantasy XIV ile birkaç yıldır çevrimiçi RPG pazarına ayak parmaklarını batırıyor ve cesur MMORPG, artık bilgisinin erişimini genişleten ve yepyeni konumlar, görev serileri ve karakterleri tanıtan yeni bir genişlemeye sahip. kat. Artık karışımda yepyeni bir yarış var - Viera - ve ek bir görev rolü olan Gunbreaker.

Shadowbringers, büyük bir genişleme ile beklediğiniz gibi, keşfedilecek bazı yeni konumların tanıtılmasıyla birlikte seviye sınırını (bu sefer 70'ten 80'e) artırıyor. Bu yeni yerler arasında Rak'tika Greatwood, Amh Araeng ve Il Mheg, her biri kendi benzersiz NPC'lerine ve takip edilecek görev dizilerine sahip.

En iyi PC oyunları 2019

F1 2019 sadece harika oynamakla kalmıyor, aynı zamanda inanılmaz görünüyor - özellikle PC'de.

(Resim kredisi: Codemasters)

F1 2019

Yeniden canlandırılan bir Kariyer modu, bu simülasyonu tekrar kutup konumuna getirir

Satın alma nedenleri
+ F2 ve F1 yarışlarında oynayın + Kariyer modu artık uygun bir kavise sahip + Sürüş modeli hem yeni başlayanlar hem de deneyimli yarışçılar için görünecek

Codemasters, yıllardır yarış simülatörlerinde uzmanlaşıyor ve bu, sürüş fiziği ve hiper gerçekçi simülasyon için gerçek bir soy ağacı oluşturduğu anlamına geliyor. Resmi lisanslı serinin en son girişi olan F1 2019, yeni sanal sürücüler için ulaşılabilir bir şey sunarken, daha deneyimli oyuncuları tatmin edecek kadar derin bir 'sim-cade' hissiyle bu mirası sürdürüyor.

F1 2019, yeniden canlandırılmış bir Kariyer moduna sahiptir, F2'nin çok daha gerçekçi bir yol yaratması veya yarattığınız sürücünün bir F1 takımı için yarışmanın prestijine doğru saflarda savaşırken. Ulaşacak hedefleriniz ve yenilecek rakipleriniz olacak ve bazı yerlerde hala biraz garip olsa da, tam olarak girmesi gereken yön budur. F1'i seviyorsanız, bir yarış çubuğunun heyecanını deneyimlemenin daha iyi bir yolu yoktur şahsen katılmak.

En iyi PC oyunları 2019

Zaten The Sims 4 hayranıysanız, bu tropikal temalı genişleme kesinlikle sizi daha sıcak iklimler havasına sokacaktır.

The Sims 4: Island Living Genişletme Paketi

Bazı tropik hislerle yaşamak

Satın alma nedenleri
+ Yeni tropikal ortam ve temalı öğeler + Keşfedilecek ekstra etkinlikler ve meslekler + LGBT'ye duyarlı karakter oluşturma seçenekleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 69,89 $ Amazon'da görüntüle

En büyük ve en tutarlı içerik genişletmelerinden bazılarını alan bir oyun varsa, bu The Sims 4'tür. EA'nın kalıcı yaşam simülatörü devam ediyor ve en son ekleme olan Island Living, bazı önemli yeni değişikliklerle şimdiye kadarki en büyüklerinden biri. Sim'lerinizi nasıl oluşturduğunuza. Island Living, kano gezintileri, yüzme, güneşlenme ve daha fazlasını içeren yeni bir tropikal ortam sunuyor.

Kariyerler arasında bir korumacı olarak çalışmak, cankurtaran olarak hayat kurtarmak, bir balıkçı olarak ağlarınızı doldurmak ve derin deniz dalgıçları olarak dalgaların altını keşfetmek yer alır. Katılabileceğiniz çok sayıda kültürel etkinlik ve Sim'lerinizi giydirmek için bir ton tropikal temalı öğe var. Island Living ayrıca, Sim'lerinizi herhangi bir fiziksel özellik ile özelleştirme seçeneğiyle birlikte, serinin ilk transseksüel hazır karakterini de içeriyor. cinsiyete bakılmaksızın.

En iyi PC oyunları 2019

Her doku ve her parçacık efektinin tam etkisiyle PC'de tüm platformların en iyi görsellerini alıyorsunuz.

MotoGP 19

Bazı hoş geldiniz yeni değişiklikler, bu iki tekerlekli arabaya kolunda bir şans veriyor

Satın alma nedenleri
+ Tarihi zorluklar, MotoGP'nin mirasını kutluyor + Bir Yarış Direktörü olarak çevrimiçi oyna + MotoGP zaferi için mevcut tüm sürücüler ve takımlarla - ve onlarla - yarışın

İtalyan geliştirici Milestone, bir süredir iki tekerlekli yarış simülatörleri yapıyor ve bu, tür söz konusu olduğunda onun bir soy ağacı kazandığı anlamına geliyor. MotoGP - sürekli gelişen MXGP serisinin yanı sıra - kolayca en büyük iki franchise'ıdır ve MotoGP şimdiye kadar ürettiği en başarılı seridir.

CPU kontrollü sürücüleri pistteki davranışlarınıza karşı daha reaktif hale getiren elden geçirilmiş bir AI sistemi ve Race Director'da çevrimiçi bir yarışın kurallarına ev sahipliği yapma ve kontrol etme yeteneği gibi pek çok hoş geldiniz iyileştirmesi yapıldı. Oyunda 50'den fazla modern sürücü, 35'ten fazla bisiklet ve mevcut sezondan çok sayıda parkur ve MotoGP'nin ünlü geçmişinden bazı klasikler var.

En iyi PC oyunları 2019

Ejderhalar çeşitli farklı temel güçlerle gelir, bu yüzden biriyle savaşırken her şeye hazır olmalısın!

Elder Scrolls: Elsweyr

Ejderhalar nihayet Tamriel'e geri döndü

Satın alma nedenleri
+ 30 saatten fazla yeni içerik + Yeni büyücü sınıfı ile ölüleri diriltin + Devam eden dünya etkinlikleri ejderhalarla savaşmanızı sağlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 36,77 $ Amazon'da görüntüleyin

The Elder Scrolls V: Skyrim'i RPG hayranlarının gözünde çok sevdiren pek çok şey var, ancak karla kaplı dünyasını keşfederken dev ejderhalarla savaşabilmek en akılda kalıcı olanlardan biriydi. Şimdi, neredeyse sekiz yıl sonra, bu kanatlı canavarlar MMORPG'nin en son genişleme paketi The Elder Scrolls Online ile geri döndüler.

Kediye benzeyen Khajiit halkının anavatanı Elsweyr, Summerset ve Morrowind'den daha tropikal bir ortam yaratıyor ve çok sayıda oyuncunun dev ejderhalarla savaştığını görecek dünya olaylarının vaadiyle her şeyi daha da alışılmadık hale getirdi. Yeni genişletme, büyücünün karanlık büyülü gücünü kullanmanıza olanak tanıyan ek bir sınıfa ekler.

En iyi PC oyunları 2019

Acemilerin ve profesyonellerin seveceği sezgisel bir vuruş sistemi ile topunuzun dönüşünü ve yörüngesini kontrol edebilirsiniz.

Kriket 19

Bol tekrar değerine sahip sağlam bir simülasyon

Satın alma nedenleri
+ Doğru şekilde yeniden oluşturulmuş birçok stadyum + AI, becerilerinizi test edecek kadar güçlüdür + Senaryolar modu, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49,98 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Avustralyalı stüdyo Big Ant, yıllardır kriket simülatörü eğrisinde, en son 2017'de Don Bradman serisi ve Ashes Cricket unvanıyla yavaş yavaş ilerliyor ve bu, Cricket 19'un yaratılmasına yol açtı. Hala bazı yerlerde biraz sert - Bu, EA bütçeli bir EA spor simülatörü değil - ancak bu yılki Ashes ile tam lisanslı bir bağ alıyorsunuz.

Bu sürüm, avatarınızın sahadaki performansını yükseltme ve özelleştirme yeteneğine sahip tam bir Kariyer modu ve tamamlamanız için benzersiz durumlar yaratan yeni bir Senaryolar modu ile birlikte gelir. Kendi vuruşunuzu yaratmanız için destek var, bu zaten vuruş, bowling ve saha becerilerinizi test edecek birçok topluluk yapımı zorluğa yol açtı.

En iyi PC oyunları 2019

Total War: Three Kingdoms bildiğiniz ve sevdiğiniz sistemlerin çoğunu alır ve seriyi yükseltmeye gerçekten yardımcı olan birkaç tane daha ekler.

Toplam Savaş: Üç Krallık

Şimdiye kadarki en iddialı TW Çin'e gidiyor

Satın alma nedenleri
+ 200CE dönemi Çin tarihinin büyük yeniden anlatımı + Romantik mod, Hanedan Savaşçılarının bir GZS ile buluşması + Diplomasi mekaniği, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'na ekstra nüans katıyor44,17 ABD doları SCDKey.com'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Total War serisi yıllar içinde inişli çıkışlı oldu, ancak İngiliz stüdyosu Creative Assembly bu süre zarfında soyağacını kazandı ve Total War: Three Kingdoms'ın her alanında hissediyorsunuz. Büyük savaşları ve Orta Çağ ve Roma günlerine uzanan küçük taktik kararları ile serinin çok klasik bir bölümü, ancak bunu şimdiye kadarki en iddialı TW yapan yeni modlar ve fikirler var.

Çin'de, kan davalı diyarların titiz üçlüsünün sık sık örtülü döneminde geçen Three Kingdoms, küçük çatışmalar ve büyük meydan savaşlarla dolu bir haritada savaşmanıza veya generalinizin daha çok olduğu Romantik modda daha karikatürize bir yaklaşım sergilemenize olanak tanır. düşman askerlerinin ordularını alt etmeye hazır bir kung fu süper kahramanı. Yeni bir diplomasi sisteminin eklenmesi, dönemin politikasını, başka hiçbir TW'nin başaramadığı bir şekilde hayata geçirerek, kilit ittifakları kurmanıza ve yok etmenize olanak tanır.

En iyi PC oyunları 2019

Rage 2, üstün güçlerini kazanmak için çalışmanızı sağlar, ancak ellerinizi üzerinize aldığınızda, aşırı güçlü bir tanrıya dönüşürsünüz.

Öfke 2

Çorak arazide yaratıcı aşırı şiddet

Satın alma nedenleri
+ DOOM ve Just Cause 4 yaratıcılarından açık dünya nişancı oyunu + Crazy over-the-top güçler + Shotgun gülünç derecede güçlü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 14 $ Amazon'da Görüntüle

id Software atıcıları her zaman av tüfeği, yolunuza çıkacak kadar aptal herhangi bir düşmana anlatılmamış hasara neden olan kısa menzilli bom çubuklarıyla bilinirler. Rage 2, oldukça unutulabilir selefi gibi, bu bölümde, akrobatik ölümle ekran boyunca uçan düşmanları gönderen bir av tüfeğiyle hayal kırıklığına uğratmıyor. Ve işte o zaman onları süper güçlü yumruklar ve jilet keskinliğinde bumeranglarla paramparça etmiyorsunuz.

Hikayeye biraz ışık tutsa ve her zamanki açık dünya dolgu içeriği ile birlikte gelirken, Rage 2, nişancı mekaniğinin yıkıcı yaratıcılığını kucakladığında gerçekten canlanıyor. Haritanın etrafındaki gizli yayların kilidini açarak yeni güçlerinizi kazanmak için savaşmalısınız, ancak dinamik bir siper oluşturma veya havada düşmanları dondurma gücü için buna değer.

Bu yıl kendi ilgili yeni taksitleri gelmeden önce DOOM veya Wolfenstein boşluğunu dolduracak bir şey arıyorsanız, Rage 2 değerli bir alternatiftir.

En iyi PC oyunları 2019

Serinin en iyi girişlerinden biri olarak kabul edilirken, Yakuza 0'ın dövüşü teknik olarak modern yinelemelerin en iyisidir.

Yakuza Kiwami 2

Kiryu daha fazla adaleti serbest bırakmak için geri döndü

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede sadık bir liman + Kamurocho daha da fazla yan aktiviteyle dolu + Virtua Fighter 2'nin tam sürümü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 60.11 $ Amazon'da görüntüle

Yakuza serisi, PC'de yavaş yavaş tam bağlantı noktası muamelesini alıyor ve Yakuza Kiwami 2, hız aşırtmalı CPU'lar ve soğutma birimleri dünyasına girmek için en son taksit. PS2 orijinalinin yenilenmesi olan Yakuza 2, ünlü Japon mafyasının bir üyesi olan Kazuma Kiryu'nun devam eden hikayesini takip ediyor. Zamanınızın çoğunu atari tarzı dövüşlerde insanları yumruklayarak geçirecek olsanız da, dizinin ikinci girişi büyük miktarda ekstra içerikle geliyor.

Kilidi açılacak yan görevler, gerçekleştirilecek karaoke ve çok daha fazlası var. Bir arkadaşınıza karşı yerel olarak oynamanızı sağlayan Virtua Fighter 2 kurulu bir kabin bile var. Yeni Dragon motorunu (Yakuza 0 ve Yakuza 6 gibi daha yeni taksitleri oluşturmak için kullanılan) kullanan bu, orijinalin yoğunluğunu ve kişiliğini yakalayan sadık bir sahne-sahne yeniden yapımıdır.

En iyi PC oyunları 2019

Kilidi açılacak çok sayıda görünüm, yeni giriş ve diğer öğeler var, ancak uzun bir öğütme veya çok sayıda mikro işlem için hazırlanın.

Mortal Kombat 11

Şimdiye kadarki en büyük ve en başarılı MK

Satın alma nedenleri
+ Serideki en büyük ve en yaratıcı Hikaye modu + Towers modları sizi aylarca oynamaya devam edecek + Çevrimiçi ağ kodu gerçekten sağlam

Mortal Kombat, NetherRealm Studios'un en son dövüş oyunu gezisi Injustice 2'den esinlenerek yeni bir boya ve hoşgeldin yeni özelliklerle bir kez daha geri döndü. Mortal Kombat 11, bilinen neredeyse her şeyi çeviriyor. Ölümler her zamankinden daha kanlı. Hikaye modu, şimdiye kadar oynadığımız en iyi versiyonun en iyisi. Çevrimiçi ve yerel modlar, zayıf pinglerde bile sağlamdır, bu da arkadaşlara ve yabancılara karşı oynamayı bir zevk haline getirir.

Temel versiyonda bu yıl arasından seçim yapabileceğiniz 25 dövüşçü var ve listeden birkaç karakter garip bir şekilde yokken, gelecek yıl DLC'ye şekil değiştirme ve ruhu sahiplenen büyücü Shang dahil olmak üzere altı kişi daha eklenecek. Tsung. Çok fazla mikro dönüşüm var ve her şeyi organik olarak kazanmak için gereken zaman biraz fazla zahmetli, ancak daha fazla güncellemeyle bu ağırlık biraz kalkacak.

En iyi PC oyunları 2019

Sanayi Devrimi'ni dönüm noktası olarak kullanan Anno 1800, yeni teknolojiler geliştirmek için bazı heyecan verici yollar sunuyor.

Yıl 1800

Anno'nun siyasi entrikası geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Kapsamlı hikaye modu + Politika ve simülasyon tarzı yönetimin karmaşık karışımı + Anno'nun 20 yıllık geçmişinden BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'ndan özellikler içerir Amazon'a göz atın

Anno serisi, 20 yılın en iyi kısmıdır ve yıllar içinde satın alabileceğiniz en iyi şehir kurma yönetimi simslerinden birine dönüşmüştür. Ve 19. yüzyılın Sanayi Devrimi'ni yaratıcı ilham kaynağı olarak alan serinin en son üyesi Anno 1800 ile sonuç, dünyanın dönüştüğü bir çağa derin bir dalıştır.

Önceki kayıtlarda olduğu gibi, bir yerleşimi, ister asil bir demokrasi lideri olarak, isterse demirden bir tutuşa sahip ve adaletsizliğin kanlı zevkine sahip bir despot olarak geniş bir ütopyaya dönüştüreceksiniz. Yeni Dünya'da kendi yerleşimlerinizi kuracak, siyasi ittifaklar kuracak ve yok edeceksiniz ve çok daha fazlası.

En iyi PC oyunları 2019 Dünya Savaşı Z incelemesi

Çok tanıdık bir PvZ deneyimi olsa da, ekrandaki ölümsüzlerin sayısının çokluğu, en iyi ihtimalle korkutucu bir manzara olabilir.

Dünya Savaşı Z

Arkadaşlarla ölümsüz kıyametten sağ çıkmak

Satın alma nedenleri
+ Yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunu + Dört farklı konum + Etkileyici sayıda ekran zombi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI36,60 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 68 $ Mighty Ape'de Görüntüle 68 $ Gorilla Gaming'de görüntüleyin

Zeka aç zombi dalgalarını içeren dört oyunculu kooperatif nişancı oyunları, video oyunlarında pek yeni bir şey değil - sonuçta, savaş royale türünün yükselmesine yol açan bu formül oldu - ancak bu, Saber Interactive'i denemekten alıkoymadı Dünya Savaşı Z ile oyununu yükseltmek.

2013'teki aynı adlı filme dayanarak (evet, o), sizin ve diğer üç oyuncunun savunma pozisyonları oluşturmanız, tuzaklar kurmanız ve yüzlerce sprint zombisini savuşturmanız gerekecek. Deneyimlerin neredeyse hiç orijinal değil, ancak ekranda görünen zombi sayısı, bir ölümsüz canavar barajı gibi birbiri üzerine koşuşturan benzersiz bir niceliktir (eğer Gone Günlerini saymazsanız).

En iyi PC oyunları 2019 Generation Zero incelemesi

80'lerde İsveç'te geçen Generation Zero, katil robotlarla savaşmak ve yağmalamak için benzersiz bir ortam sunuyor.

Nesil Sıfır

Robo tarzı bir İskandinav kooperatif nişancı oyunu

Satın alma nedenleri
+ Ürkütücü İsveç ayarı + Dört oyunculu kooperatif için destek + Vahşi bir açık dünyada BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 32,45 $ Amazon'da görüntüleyin

İşbirlikçi yağma atıcılar ve hayatta kalma oyunu 2019'da yeni bir şey değil, ancak ikisi doğru ayarla birleştirildiğinde sonuçlar çok ilginç olabilir. Generation Zero, sizi 1980'lerde kırsal İsveç'e bırakan benzersiz bir ortam sunuyor. Bir grup genç gezgin olarak, evinizin katil makineler tarafından istila edildiğini ve bunun nedenini bulmak sizin işiniz olduğunu bulmak için geri dönüyorsunuz.

Hayatta kalmak da o kadar kolay olmayacak. Düşman makinelerini başarılı bir şekilde devirmek için silah ve kaynak toplamanız gerekecek ve birlikte savaşmanız gerekecek (Horizon: Zero Dawn'ın savaşını düşünün). Robotik düşmanlarınızı alt etmek için gizlilik, tuzaklar veya topyekün silah sesleri kullanıyor olsanız da, bol miktarda taktik nüans vardır.

En iyi PC oyunları 2019 Tropico 6 incelemesi

Tropico 6, bildiğiniz formülün aynısını, yalnızca yönetim sistemlerinde bazı önemli değişikliklerle korur.

Tropic 6

Sanal diktatörlük cennete dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Büyük takımadalarda ilk kez oynayın + Geliştirilmiş bina, araştırma ve politika sistemleri + Dört oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 43,25 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Tropico oyunları her zaman simülasyona çok benzersiz bir yaklaşım sunmuştur. Politika, şehir yönetimi ve yaratıcı binayı birleştiriyor. Tropico ulusunun atanmış lideri El Presidente'nin yerine, düşük statülü bir ulusu ticaret, ticaret ve siyasi güç merkezine götürmek sizin görevinizdir. Bu noktaya nasıl ulaşacağınız tamamen size bağlıdır. Ticarete odaklanan bir demokrasi inşa etmek için çok mu çalışıyorsunuz yoksa acımasız bir diktatör olarak halkınızı iliklerine kadar mı çalıştırıyorsunuz? Seçim senin.

Altıncı girişteki en büyük değişiklik, tek bir adadan onların takımadalarına geçiştir, böylece artık endüstrilerinizi, ticari merkezlerinizi ve yerleşim alanlarınızı birden çok konuma genişletebilirsiniz. Böylece artık bunları birbirine bağlamak için köprüler inşa edebilir ve geniş bir hareketli yerel ağ ağı oluşturabilirsiniz. En fazla üç oyuncuyla çevrimiçi çok oyunculu oyun desteği vardır, böylece tüm bir eyaleti yönetmenin sorumluluklarını paylaşırsınız.

Boyuttaki bu değişim, yalnızca konumlar ve manzara çeşitliliği açısından değil, aynı zamanda ulusunuzun inşası ve bakımı konusundaki yaklaşımınızda da gerçekten bir fark yaratıyor. Altyapınızı çok hızlı bir şekilde yaymak, çok fazla plaka döndürmeye çalıştığınızda çoğu zaman çökmeye neden olur, ancak yeni ulaşım seçenekleriyle (hava kabinleri ve şehirlerarası tüneller gibi) merkezlerinizi birbirine bağlayan, yenisini çiviledikten sonra gerçekten jelleşir. alt sistemler.

Genel olarak, Tropico 6, özellikle her haritanın boyutunun artırılması, ajanlarınızı anıtları ve sırları çalmak için yabancı ülkelere gönderme yeteneği ve tamamen elden geçirilmiş yeni bir araştırma sistemi ile Tropico 5'te dikkate değer bir gelişmedir, böylece kişiselleştirmenizi hızlandırın tropikal ulusunuz. Yönetim simslerinizi bir doz güneşte pişirilmiş siyasi kargaşayla hala seviyorsanız, bu tam size göre.

En iyi PC oyunları 2019 Sekiro Shadows Die Twice incelemesi

Sekiro, Dark Souls'un DNA'sının bir kısmını tutabilir, ancak aynı zamanda kendi deneyimi gibi hissediyor.

Sekiro: Shadows Die Twice

Dark Souls'tan sonra yaşam (ve ölüm)

Satın alma nedenleri
+ Tanıdık acımasız zorluk seviyesi + Savaşmak için daha agresif, Bloodborne tarzı bir yaklaşım + DS'den daha fazla hareket hissi

Souls serisiyle aksiyon-RPG kurallarını yeniden yazan çığır açan Japon geliştirici FromSoftware, hem tanıdık hem de fikirleriyle derinden yabancı olan yeni bir oyunla geri döndü. Daha önce kullanılan neredeyse tüm RPG öğeleri - bir sınıf seçmek veya belirli özelliklerin seviyesini yükseltmek gibi - kaldırıldı. Klasik çok oyunculu öğeler bile dışarıda bırakıldı.

Bunun yerine, Sekiro: Shadows Die Twice, her karşılaşmanın an be an dövüşü ile ilgili. For Honor'un duruş sistemine benzer bir şekilde, Sekiro bir sağlık çıtasını düşürmekle değil, daha çok öldürücü bir darbe vurmak için bir açıklık bulmak için konumlandırma ve hareket kullanmakla ilgilidir. Bu sefer daha fazla gizlilik söz konusu ve kullanışlı bir kıskaç sayesinde daha büyük bir ajansta keşif yapma yeteneği var. Dark Souls'tan sonraki hayat güzel görünüyor.

En iyi PC oyunları 2019 Tom Clancy

Washington DC, The Division'ın New York'taki yaklaşımından çok daha çeşitli bir ortam yaratıyor.

Tom Clancy's Bölümü 2

Gerçekten işe yarayan bir yağma atıcı

Satın alma nedenleri
+ Dört oyunculu çevrimiçi kooperatife kadar + Div 1 + Loot'tan daha güçlü görev tasarımı çok daha fazla sayıda ve kullanışlıdır

'Ganimet atıcı' 2019'da norm haline geldi. Destiny 2 ve Anthem'in beğenileri kendi dalgalarını oluştururken ve görünüşte ufukta görünen yeni bir Borderlands ile geliştirici Massive, türe The Division 2 ile başka bir şans veriyor. İlk oyun gibi, bu da çok sayıda RPG tesviye mekaniğine sahip üçüncü şahıs bir kapak nişancı oyunudur, ancak artık ganimet düşme oranı artmıştır, daha fazla çeşitlilik duygusu ve oyun sonu içeriğine çok daha yumuşak bir yaklaşım yaratmak için görev tasarımı iyileştirilmiştir .

Washington DC'nin yeni ortamı, yerleşik kentsel alanlardan yemyeşil parklara kadar her şeyin ortaya çıkmasıyla, orijinal oyunun New York ortamından biraz daha fazla çeşitlilik sunuyor. Geliştiricilerinin iddia ettiği kadar 'apolitik' olmasa da, Ubisoft'tan beklediğimiz kalitede dört oyunculu bir kooperatif nişancı deneyimi sunuyor.

En iyi PC oyunları 2019 Devil May Cry 5 incelemesi

Devil May Cry 5, önceki girişler kadar üst sıralarda yer alıyor, bu nedenle şiddet ve tek satırlık içeriklerin bol olmasını bekleyin.

şeytan ağlayabilir 5

Klasik biçime dönen şeytan

Satın alma nedenleri
+ Şimdiye kadarki en büyük karakter listesi + Tanıdık hızlı tempolu DMC eylemi + Çok etkileyici sunum

Capcom, bu günlerde yeni IP üzerinde çok fazla risk almıyor olabilir, ancak kesinlikle adını inşa ettiği franchise'ları cilalamak için büyük bir iş yapıyor. Monster Hunter ve Resident Evil bir kez daha zirveye çıkıyor ve şimdi aynı muameleyi görmek için Dante ve Nero'nun sırası. Deneyimli dizi yönetmeni Hideaki Itsuno'nun tekrar gemide olduğu Devil May Cry 5, silahlı dövüşlerin, yakın dövüşlerin ve hepsini birbirine bağlayan akrobatik kombinasyonların çok tanıdık savaş modelini alıyor ve kadranı daha da yükseltiyor.

Artık, her biri kendine özgü güçleri ve kombo stilleri olan, zevk alabileceğiniz daha oynanabilir karakterler var, ancak eski bir okul hayranıysanız her zaman Dante ve onun kusursuz kilitleri vardır. Bir sunum açısından, Capcom bunu parçadan çıkardı ve seviye düzenleri, canavar tasarımları ve yüz animasyonlarından oluşan görsel bir karnaval üretti. Elbette, kadronun çoğu Final Fantasy XV için yapılan bir seçmeden yeni çıktı gibi görünüyor, ancak DMC5 yine de şekillenmek için gösterişli bir dönüş.

En iyi PC oyunları 2019 Apex Legends incelemesi

Apex Legends, yalnızca takım çalışmasına ve birçok eğlenceli karakter hilesine daha fazla odaklanan 'klasik' Battle Royale formatınızdır.

Apex Efsaneleri

Battle Royale vuruşu isabet etmeye devam ediyor

Satın alma nedenleri
+ Titanfall yapımcılarından Battle Royale + Çok sayıda güç, teçhizat ve silah + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Ücretsiz oynanabilen Amazon'u kontrol edin

Bu yılın başlarında hiçbir yerde piyasaya sürülmeyen Apex Legends, oyun sahnesinin en sıcak yeni oyunlarından biri haline geldi. Fortnite ve PlayerUnknown's Battlegrounds'a (PUBG) benzer bir Battle Royale oyunu, ekibinizle birlikte büyük bir haritaya düşecek ve benzer fikirlere sahip diğer partilere karşı hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Apex Legends'ı diğerlerinden ayıran şey, çok çeşitli silah çeşitleri, benzersiz öğeleri (sizi otomatik olarak iyileştiren botlar ve yere düşen takım arkadaşlarını canlandırma yeteneği gibi) ve karakterlerinin her birine bağlı benzersiz güçleridir. İster düşmanlarınızı alt etmek için portalları kullanıyor olun, ister güçlü bir kararname çağırıyor olun, Apex Legends 2019'da hızla GOTY yarışmacısı haline geliyor.

En iyi PC oyunları 2019 Anthem incelemesi

Anthem 'her zaman çevrimiçi' bir deneyimdir, bu nedenle ona erişmek için geniş bant bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Marş

Bioware yeni bir IP ile gökyüzüne çıkıyor

Satın alma nedenleri
+ Uçuş kontrolleri inanılmaz + Ciritiniz için birçok özelleştirme seçeneği + İlgi çekici hikaye

Mass Effect: Andromeda'nın zorlu lansmanının ardından, Kanadalı geliştirici Bioware, aksiyon RPG'ler ve zengin, hikaye odaklı dünyalar ile uzun yıllara dayanan deneyimini alan ve onu gelişen bir çevrimiçi konsept ile birleştiren yepyeni bir franchise ile geri döndü. kurmak. Canavarların ve düşman gruplarının tehlikeli bir dünyasında yaşayan bir paralı asker olarak, tüm gün boyunca uçmak, savaşmak ve ganimet toplamak için mekanize bir uçuş kıyafeti kullanacaksınız.

Bu her zaman çevrimiçi bir oyundur ve bir kadrodaki diğer üç oyuncuyla oynayabilirsiniz. Ciritinizi, oyun dünyasını keşfederken yağmalanan yeni silahlar ve avantajlarla özelleştirebilir, her biri savaştaki etkinliğinizi artırabilir (tıpkı Destiny'deki güç seviyeleri gibi). Üçüncü şahıs nişancı oyunlarını seviyorsanız, bu kesinlikle izlenecek bir tanesidir.

En iyi PC oyunları 2019 Far Cry New Dawn incelemesi

Düşmanların artık sıralaması var ve daha düşük seviyeli düşmanlar daha zorlu komutanlarının etrafında dolanıyor.

Far Cry New Dawn

Yaşlı bir köpeğe yeni numaralar öğretmek

Satın alma nedenleri
+ Geri Kazanılabilir Outpost'lar tekrar değerini artırır + Kaynaklar, işçiliği ve keşif gerçekten iyi gelir

Far Cry New Dawn, Ubisoft Montreal'in uzun süredir devam eden açık dünya nişancısının büyük bir yeniden tasavvuru değil. Bunun yerine, geçen yılki Far Cry 5'in doğru yaptığı her şeyi alıyor ve onu daha küçük ama daha erişilebilir bir deneyime dönüştürüyor. Yeni Keşif Gezileri Hope County'nin dışında keşfedilecek yeni yerler sunarken, karakollar artık defalarca talep edilebilir - daha zorlu düşmanlar tarafından korunan daha büyük ödüller sunar.

Dünyada toplanan kaynakları yeni silahlar ve araçlar inşa etmek için bir para birimi gibi kullanan daha derin işçiliği sistemi, hayvanları avlamaktan sandıkları yağmalamaya ve cephanenizi yeniden doldurmaya kadar oyunun her bölümünü besler. Daha önce bir Far Cry oyunundan keyif aldıysanız, ancak daha çok aptal bir oyun alanı gibi oynayan bir şey istiyorsanız, işte budur.

En iyi PC oyunlarında Metro Exodus incelemesi

Metro Exodus, serinin Moskova ortamından kurtulduğunu ve bunun sonucunda kıyamet sonrası Rusya'nın çoğunu kapsayan yolculuğa çıktığını görüyor.

Metro Exodus

Yoğun FPS savaşının ve sürükleyici hayatta kalma korkularının acımasız ve bağımlılık yaratan bir karışımı

Satın alma nedenleri
+ Bombastik savaş + Sürükleyici dünya + Teknik vitrin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI27 $ Mighty Ape'de Görüntüle 27 $ Gorilla Gaming'de görüntüleyin32,46 $ Amazon'da Görüntüle

Popüler Metro serisinin üçüncü oyunu, Dmitry Glukhovsky'den ilham alan anlatının dramatik sonuçlarla Moskova şehrinin dışına çıktığını görüyor.

Metro olayından iki yıl sonra olan 2036'da geçiyor: Son Işık,Metro Exodusoyuncunun ölü başkentten çıktığını ve Aurora adlı ağır hizmet tipi bir endüstriyel trenle uzak doğuya yalnızca destansı, ülke çapında bir yolculuk olarak tanımlanabilecek bir yolculuğa devam ettiğini görüyor.

Konu hakkında daha fazla şey söylemek oyunu bozacaktır, ancak serinin hayranları, önceki oyunları öne çıkaran aynı bağımlılık yaratan ve sürükleyici hayatta kalma unsurlarının, silahlarınızı korumak, gaz maskesi gibi hala oyunda olduğunu duymaktan memnun olacaklardır. ve teçhizatın yanı sıra şatafatlı ve yoğun dövüşü. Ama şimdi Metro Exodus'taki daha büyük, daha az sınırlı dünya sayesinde (endişelenmeyin, yine de bazen iyi dozlarda klasik klostrofobi alıyorsunuz), daha da etkili hissedin.

Görsel olarak oyun, fantastik detaylara sahip ortamlar, güçlü aydınlatma efektleri (özellikle gece fenerinin kullanılması gerektiğinde) ve her ortamın atmosferine gerçekten ağırlık katan parçacık efektleri sunan 4A Engine ile PC'de de kesinlikle çarpıcı görünüyor.

Ayrıntılı bir işçiliği sistemi, gerçekçi gündüz-gece döngüsü ve oyuncunun kendi eylemlerine dayanan bir dizi alternatif son ekleyin ve 2019'da oynanacak en iyi bilgisayar oyunlarından biri olan Metro Exodus'u önermek kolaydır.

En iyi PC oyunları 2019 Wargroove incelemesi

Advance Wars'un gerçek bir ruhani halefi mi arıyorsunuz? Wargroove sizin için bağımsızdır ...

Wargroove

Advanced Wars yeni bir çağda yeniden doğuyor

Satın alma nedenleri
+ Bağımlılık yapan sıra tabanlı taktik eylemi + Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu için destek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Size Stardew Valley ve Risk of Rain'i getiren aynı küçük İngiliz indie stüdyosu Chucklefish'ten yılın en heyecan verici sürümlerinden biri geliyor. Wargroove, tamamen kendine ait olan yeni unsurlar eklerken, Advance Wars gibi büyüklere sınırlarını düşüren sıra tabanlı bir taktik meselesidir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 13 komutan ve yan yana dört grupla, bir savaşı kendi lehinize çevirmek için komutanınızın benzersiz 'oluğunu' kullanabilirsiniz. Yeni gelenler için almak kolaydır ve hem yerel hem de çevrimiçi çok oyunculu modları destekler. Hatta kendi haritalarınızı oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz!

En iyi PC oyunları 2019 Sunless Skies incelemesi

Güneşsiz Gökyüzü

Raylarda nefis karanlık bir anlatı

Satın alma nedenleri
+ Sunless Seas ve Fallen London'ın yapımcılarından + Geniş ve çarpık bir hikayeyi keşfedin, savaşın ve derinlere dalın BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Amazon'a bakın

Son birkaç yılda İngiliz geliştirici Failbetter Games, kendisi için çok özel bir niş oluşturdu. Hikaye ve anlatının kral olduğu, hayaletler, yamyamlar ve kesinlikle alçak arı sürüleri ile karşılaşacağınız bir yer. Stüdyo, son projesi Sunless Skies için bulutların arasından geçen steampunk-esque trenlerle yukarıdan aşağıya konseptini havaya taşıdı.

Bu, metin ağırlıklı bir deneyimdir, ancak bu kadar iyi yazmakla, size yalnızca onun çarpık küçük dünyasına daha derinlemesine rehberlik etmeye hizmet eden bir tasarım kararıdır. Diğer trenlerle savaşacak, giderek garipleşen karakterler topluluğu için görevleri tamamlayacaksınız ve hey, hatta kendi mürettebatınızı bile yiyebilirsiniz. Roma'dayken ...

En iyi PC oyunları 2019 Resident Evil 2 incelemesi

Yeterince modern unsurları (omuz üstü kamera açısı gibi) harmanlayan RE2 remake, 1998 orijinalinin yoğun büyüsünü koruyor.

Resident Evil 2

Mükemmelliğe yeniden yapılan bir korku klasiği

Satın alma nedenleri
+ 2019 için tamamen yeniden oluşturulmuş tam RE2 deneyimi + Hunk ve Tofu gibi ekstra karakterler içerir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 29 ABD doları Amazon'da görüntüleyin29 $ Mighty Ape'de Görüntüle 29 $ Gorilla Gaming'de görüntüleyin

Resident Evil 2 - Resi 4 ile birlikte - ilk çıkışından 20 yıl sonra bile hayatta kalma korku serisinin zirvesi olmaya devam ediyor. Şimdi, 2019'da Capcom, oyunu sıfırdan yeni bir motorla ve türün o yıllarda yararlandığı tüm modern iyileştirmelerle tamamen yeniden tasarladı.

T-Virus ele geçirilirken yine de Raccoon City'deki zombi istilasına uğramış yerleri ziyaret edeceksiniz, ancak şimdi her korkunç anı çarpıcı ve tüyler ürpertici bir netlikte deneyimleyeceksiniz. Eski oyunun tüm arkaik sorunlarını (sabit kamera melekleri gibi) ortadan kaldıran Resi 2 yeniden yapımı, mutlak en iyi haliyle bir yeniden yapımdır.

En iyi PC oyunları 2019 Atlas incelemesi

Hala Ark: Survival Evolved gibi sorunlu olsa da, korsan ortamı Atlas'ın dünyasını ayırmaya gerçekten yardımcı oluyor.

Atlas

Açık denizlerde hayatta kalma ve üstünlük

Satın alma nedenleri
+ Korsan temalı büyük MMO + Büyük bir sunucuda 40.000'den fazla oyuncu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15,59 ABD doları Amazon'da 19,25 ABD doları görüntüleyin Amazon'da 20,84 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Ark: Survival Evolved'de daha büyük ve etkileyici derinlikte (sürekli olsa da) buggy hayatta kalma MMO'su inşa eden aynı ekip, böceklerde olduğu kadar macera için de büyük olan korsan temalı bir çevrimiçi deneyim olan Atlas ile geri dönüyor. Aynı sunucuda on binlerce oyuncunun desteğiyle, bir ekip oluşturabilir, bir gemiye yelken açabilir, yerleşim yerlerine saldırabilir ve diğer oyuncularla birlikte hazine avı yapabilirsiniz.

45.000 kilometrekarelik okyanus ve kara kütlesine yayılmış 700 benzersiz yer var. İhtilafların oluşturulduğu ve çözüldüğü, savaşların yapıldığı ve maceraların her fırsatta arandığı devasa bir oyun. Oh, ve hazine. Bir sürü hazine.

En iyi PC oyunları 2019 Medieval Kingdom Wars incelemesi

Hem RTS hem de daha büyük Büyük Strateji kavramlarını tek bir oyunda karıştırmak, yoğun ve taktiksel bir deneyim sağlar.

Ortaçağ Krallık Savaşları

Büyük Strateji fikirlerine sahip ortaçağ temalı bir GZS

Satın alma nedenleri
+ Düşük bir asil olarak başlayın ve sizi en iyi askeri liderlere yükseltin + Tekli, ortak veya çok oyunculu modlarda BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Gerçek zamanlı strateji oyunları ve Büyük Strateji oyunları için yaşayan bir PC oyuncusuysanız, Medieval Kingdom Wars bu taktiksel kaşıntının sonu gelmez. Her iki türden mekanikler de dahil olmak üzere, Orta Çağ Avrupa'sında bir asil olarak başlayacak ve kralınıza hizmet etmeye layık bir ordu ve bir donanma inşa edeceksiniz.

Orta Çağ Krallık Savaşları'nın da hayati bir savaşı kazanma veya kaybetme potansiyeli konusunda kaynakları ve askerleri riske atan ve her savaşı yapan ve çarpışan hayali bir unsur var. Total War gibilerine iyi bir alternatif olan eğlenceli ve taze bir çekim.

En iyi PC oyunları 2019 DUSK incelemesi

DUSK, Quake, Doom ve Hexen gibi PC koridoru çekimlerinin o altın ilk yıllarına geri dönüyor.

DUSK

Zamanda geriye giden şanlı bir kanlı yolculuk

Satın alma nedenleri
+ Hızlı ve çılgın FPS aksiyonu + Üç tam kampanya ve çok oyunculu mod BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 22,10 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Atıcılar, nesnel temelli işbirliğinden battle royale hesaplaşmalarına kadar her şeyi dahil etmek için zamanla gelişirken, bazı FPS hayranları, atıcıların hızlı, çılgınca ve solungaçlarla dolu olduğu eski güzel günleri özlüyor. DUSK kaşındıran çizikler - ve sonra bazıları - bloklu '90'ların tarzı poligonlar, açık plan seviyeleri, gülünç derecede güçlü shogun'lar ve isteyebileceğiniz tüm geniş bulmacalar sunar.

Tamamlanması gereken tek oyunculu kampanyalar, sonsuz bir hayatta kalma modu ve çevrimiçi çok oyunculu için destek var. Battlefield V gibi havalı veya gösterişli görünmeyebilir veyaGörev Çağrısı: Black Ops 4ama buna gerek yok. Bu, en kanlı eğlencesinde aşırı derecede FPS nostaljisidir.

En iyi PC oyunları 2019 Moonlighter incelemesi

Başka hangi oyunlar bir dükkan işletmenize ve gece canavarlarla savaşarak etrafta koşmanıza izin veriyor?

Ay ışığı

Sıradan et harikası

Satın alma nedenleri
+ Hoş piksel sanat tarzı sunum + Aksiyon RPG ve rogeulike mekaniklerin karışımı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,71 $ Amazon'da görüntüleyin37,69 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 37,69 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Oyunlar genellikle gerçeklikten kaçmanın bir yoludur, ancak karakterin kendi sıradan hayatlarından kaçmanın bir yolunu bulduğu bir oyunu oynamanın ekstra lezzetli bir meta-özelliği vardır. Gündüz müşterilere hizmet veren ve geceleri canavarlarla savaşmak ve hazineyi yağmalamak için yakındaki bir portala giren genç bir esnaf olan Will'e girin.

Moonlighter'da, mağazanızda gece maceranızdan yağmaladığınız şeyleri satabileceğiniz, fiyatları ve rafları ayarlayabileceğiniz harika bir ekosistem var. Her koşu bir risktir, ancak çok sayıda benzersiz canavar tasarımıyla asla sıkıcı bir an yaşanmaz.

En iyi PC oyunları 2019 Gwent: The Witcher Card Game incelemesi

Gwent, Magic: The Gathering ve Hearthstone arasında, iyi ölçü için biraz tadı olan bir haç gibi oynuyor.

Gwent: The Witcher Kart Oyunu

Beyaz Kurt en iyi destesini çıkarıyor

Satın alma nedenleri
+ Tamamen geliştirilmiş CCG + Yeni modlar ve kartlar

CCG'ler (toplanabilir kart oyunları) yıllardır ortalıktaydı, ancak The Witcher 3: Wild Hunt'ta küçük bir yan oyunu bilenler o kadar popülerdi ki Polonyalı geliştirici CD Projekt RED onu kendi tam teşekküllü deneyimi olarak yayınlayacaktı.

TanıtımıGwent: The Witcher Kart Oyunu. Hearthstone gibilerini seviyorsanız, savaşta belirli kartları oynamak ve istiflemekle gelen strateji derinliğini gerçekten takdir edeceksiniz.

Hepsinden iyisi, CD Prokekt RED, The Witcher'ın büyüleyici dünyasından başka hikayeler anlatmak için Gwent'in emici platformunu kullanan Thronebreaker adlı yeni ve bağımsız bir tek oyunculu kampanya yayınladı.

En iyi PC oyunları 2019 Return of the Obra Dinn incelemesi

Bu pikselli görsel stil, Obra Dinn'in en büyük arama kartlarından biridir ve nedenini gerçekten anlayabilirsiniz.

Obra Dinn'in Dönüşü

Eşi benzeri olmayan bir sigorta macerası

Satın alma nedenleri
+ İlgi çekici ve olağan tarihi ortam + Parlak görsel estetik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

2019, bağımsız oyunlar için inanılmaz derecede güçlü bir yıl olarak kendini kanıtlamaya devam ediyor ve Celeste ve GRIS'in yanı sıra artık Obra Dinn'in Dönüşü biçiminde bir başka muhteşem sıradışı oyun dilimine sahibiz.

Aniden ortaya çıkan bir gemiyi incelemek için Falmouth Limanı'na giden bir sigorta memurunu oynuyorsunuz. Söz konusu Obra Dinn'in denizde kaybolduğu düşünülüyordu, ancak şimdi püskü yelkenlerle ve görünüşe göre mürettebatı yok mu? Bu birinci şahıs hikayesi, bu 19. yüzyıl gizemini çözmeye çalıştığınızı görüyor ve yılın en ilgi çekici oyunlarından birini yapıyor.

En iyi PC oyunları 2019 Subnautica incelemesi

Subnautica, bugün oynanabilecek en iyi PC oyunlarından biridir.

Subnautica

Bir sualtı uzaylı dünyasını keşfedin

Satın alma nedenleri
+ Geniş su altı açık dünyası + Oculus Rift ve HTC Vive VR kulaklıklarını destekler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 260,20 $ Amazon'da Görüntüleyin

Son zamanlarda PC'ye ve konsollara gelen en iyi yeni IP'lerden biri olan Subnautica, sizi Life Pod'un dünya dışı bir gezegenin okyanusuna düştüğünde yabancı bir dünyaya düşen şanssız bir kaşifin yerine koyuyor. Hayatta kalma ve keşif unsurlarını karıştırarak, dalgaların altındaki her türlü yeri geçebileceksiniz.

Sığ resiflerden derin hendeklere kadar, oksijen kaynağınızı yönetirken ve okyanus tabanında bulunan kaynakları yeni eşyalar ve teçhizat yapmak için kullanırken ortaya çıkarmanız gereken sırlar ve kaçınılması gereken tehlikeler vardır. Ayağınızı gerçekten ıslatmak istiyorsanız, VR desteği de var.

En iyi PC oyunları 2019 Mutant Year Zero: Road to Eden incelemesi

Yeteneklerini ve özelliklerini geliştirmek için ekibinizin her üyesini mutasyona uğratabilirsiniz.

Mutant Sıfır Yılı: Cennete Giden Yol

Antropomorfik bir dokunuşla taktik savaş

Satın alma nedenleri
+ Hitman ve Payday'ın arkasındaki bazı geliştiricilerden + XCOM tarzı taktik savaş + Güzel kıyamet sonrası dünya BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

XCOM, gerçek zamanlı stratejiye, her an ölebilecek ve oyununuzdan tamamen kaybedilebilecek bir asker kadrosuyla yoğun yakın mesafe savaşıyla çok benzersiz bir yaklaşım getirdi. Mutant Year Zero: Road to Eden, sık sık bu PC klasiğinin kapağını çıkarırken, kendi kişiliğini de pekiştiriyor.

Yemyeşil ve çeşitli kıyamet sonrası dünyayı keşfedin ve savaştaki yeteneklerini geliştirmek için mutasyona uğratılabilen antropomorfik mutantlardan oluşan bir ekip oluşturun. Üstünlüğü ele geçirmek ve her şeyi ve her şeyi yağmalamak için gizliliği kullanın.

En iyi PC oyunları 2019 Artifact incelemesi

Valve'den gelen oyunlar, MOBA hit Dota 2'nin irfanını ve karakterlerini kullanıyor.

Artefakt

Valve'in büyük koleksiyon kart oyunu nihayet burada

Satın alma nedenleri
+ Etkileyici kart kitaplığı + Derin kural seti + Bugünün en iyi CCG animasyonlarından bazıları 17,59 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Geliştirici / yayıncı / dağıtım platformu behemoth Valve ve deneyimli tasarımcı Richard Garfield arasındaki bu işbirliği, yıllardır yapım aşamasındaydı ve nihayet burada. Dota 2 evreninin (Valve'ın popüler MOBA oyunu) hikâyesine dayanan bu toplanabilir kart oyunu (veya CCG), üç şeridi, sınırsız manası (kart oynamak için) ve boyutunda sınır olmaması ile daha kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. senin desten.

Kartlarının nüansına ve belirli güçlendirmelerin ve efektlerin destenizi nasıl etkilediğine dair etkileyici bir derinlik var, bu nedenle Hearthstone ve Magic: The Gathering'in deneyimli oyuncuları burada beğenecek çok şey bulacak. Ne yazık ki epeyce mikro dönüşüm var, ancak etraflarındaki oyun denemeye değer.

En iyi PC oyunları 2019 Battlefield V incelemesi

Battlefield V ayrıca, 2019'un başlarında ücretsiz olarak gelecek olan kendi Battle Royale modu Firestorm'a sahip olacak.

Battlefield V

DICE'ın uzun süredir devam eden nişancı oyunu 2.Dünya Savaşı köklerine geri dönüyor

Satın alma nedenleri
+ Tam tek oyunculu kampanya + Ücretsiz DLC içeriği ileriye gidiyor + Yılların en iyi çok oyunculu haritalarından bazıları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,60 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Star Wars: Battlefront 2'nin lansmanda mikro işlemlerin kullanılması nedeniyle 2017'de aldığı sert resepsiyonun ardından İsveçli stüdyo DICE, gelecek yıl bir sürü ücretsiz DLC sunmanın yanı sıra oyun içi satın almaları kozmetik ürünlere indirgeyerek yeni bir yaklaşım benimsedi. bir tek.

Yeni WW2 ayarı, Battlefield 1'de sunulan iyileştirmelerin çoğunu üstlenirken seriyi köklerine geri getiriyor. Haritalar, isteyebileceğiniz tüm yıkılabilir ortamlarla tasarım açısından daha büyük ve daha dinamik. Tam bir tek oyunculu kampanya (Call of Duty: Black Ops 4'ü alın), 2019'un başlarında çıkacak yeni bir Battle Royale modu ve sürekli ücretsiz içerik planlıyor.

En iyi PC oyunları 2019 Fallout 76 incelemesi

Batı Virginia'nın mutant sakinlerini bir araya getirip alt edebilir ya da tek başınıza gidebilirsiniz.

Serpinti 76

Fallout dünyası nihayet çevrimiçi oluyor

Satın alma nedenleri
+ Fallout serisine yeni bir giriş + Tek başına veya diğer oyuncularla görevleri tamamla + Sırlarla ve Paskalya Yumurtalarıyla dolu geniş dünya BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 20 $ Amazon'da 55,69 $ görüntüle Amazon'da görüntüle

Buraya gelmek için biraz inişli çıkışlı bir yolculuk olsa da, Fallout serisindeki son taksit nihayet burada. Seri ilk kez çevrimiçi bir yaklaşımı benimsedi - bu, serideki bir MMORPG (devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) olarak işlev gören ilk oyun haline geldi. Böylece, kıyamet sonrası ortamını tek başına keşfedebilir veya takım kurup mutant canavarlarla birlikte yüzleşebilirsiniz.

Tüm klasik Fallout mekaniği burada: kaynaklar için bulabileceğiniz her kutuyu ve gövdeyi yağmalamak; VATS sistemi ile zayıf noktaları hedefleme ve ÖZEL ilerleme sistemi ile karakterinizi yükseltme. Seride yeniyseniz, dizinin neyle ilgili olduğunu deneyimlemenin harika bir yolu.

En iyi PC oyunları 2019 Hitman 2 incelemesi

Ayrıca Hitman 2 kopyanızla Sniper Assassin 2'ye erişebilirsiniz, bu yüzden daha uzun menzilli hedef alıştırması bekleyin.

Hitman 2

Ajan 47, suikast simülatöründe bol miktarda hayat olduğunu kanıtladı

Satın alma nedenleri
+ Şimdiye kadarki en büyük sanal alan haritalarından bazıları + Hayalet modu eğlenceli bir eğlencedir + Zengin seçenek bol miktarda tekrar değeri anlamına gelir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 27,73 $ Amazon'da 29 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin 35,28 $ Amazon'da görüntüleyin

Hitman serisi, PS2 günlerinden beri video oyunlarında temel dayanak noktası olmuştur, ancak 2016'daki yumuşak yeniden başlatma, seriyi bu kadar eğlenceli kılan tüm unsurları almayı başardı - büyük sanal alan seviyeleri, bir hedefi planlamanın ve öldürmenin çeşitli yolları ve sonsuz kılık değiştirme seçenekler - ve daha da iyi hale getirmek için her birini basitçe iyileştirdik.

Sonuç olarak, Hitman 2 büyük bir yeniden hayal değil, bir dizi küçük ama hoş bir iyileştirme. Haritalar her zamankinden daha büyük, rotalar ve kısayollarla dolu, böylece mükemmel öldürmeyi planlayabilirsiniz. Çok sayıda seçenek ve oyun içi zorluklar, tek bir seviyeyi bile önemli bir tekrar değeri kaynağı haline getiriyor. Hayalet modu (bir hedefi öldürmek için başka bir oyuncuyla tamamladığınız) gibi rekabetçi işbirliği modlarını ekleyin ve Ajan 47'nin rekoruna güzel ve ödüllendirici bir katkı elde edersiniz.

En iyi PC oyunları Call of Duty: Black Ops 4 incelemesi

PC'de Call of Duty: Black Ops 4, yıllardır oynadığımız serinin en iyi portu.

Görev Çağrısı: Black Ops 4

Son olarak, PC'de iyi bir CoD bağlantı noktası

Satın alma nedenleri
+ PC için optimize edildi + Blackout, Battle Royale'i CoD + Multiplayer'a getiriyor ve Zombiler, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI yenilenmiş hissediyor39 Mwave'de görüntüle

Call of Duty serisi, yıllardır PC'de taksitleri yayınlıyor, ancak son zamanlarda konsolların dışında piyasaya sürülen sürüm her zaman çok farklı bir platform için uygun şekilde optimize edilmemiş bir sonradan düşünülmüş gibi hissedildi. Neyse ki, geliştirici Treyarch, artık bir PS4 knockoff'u gibi oynamayan bir bağlantı noktası oluşturarak bu endişeleri duydu.

PC'de Call of Duty: Black Ops 4, zengin özelleştirme seçenekleriyle tasarlanmıştır; bu, FPS deneyiminizi kendi donanım kurulumunuza uyacak şekilde ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Her silah, eşya, avantaj ve seri, fare ve klavye kullanımının çok farklı dengesine uymaları için elden geçirildi, bu nedenle yalnızca kontrol cihazı kullanıcılarına hitap eden bir PC sürümü alma konusunda endişelenmeyin.

En iyi PC oyunları Yakuza 0 inceleme

1980'lerde geçen Yakuza 0, serideki diğer altı ana Yakuza oyununun bir ön filmi olarak hizmet ediyor.

Yakuza 0

Seksenleri yaşıyoruz

Satın alma nedenleri
+ '80'ler Japonya tüm ihtişamıyla yeniden yaratıldı + Görev bolluğu ve yan aktiviteler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Dünya, Shenmue 3 (görünüşe göre zamanın sonuna kadar geliştirilmeye devam edecek bir devam filmi) için çamura batmaya devam ederken, Yakuza serisi temel SEGA şablonunu yerine aldı ve gangsterleri, melodramayı, muhteşem dövüş ve hatta karaoke tek bir cesur pakette).

PS2 günlerinden beri uzun süredir sadece konsolda olan bir seri olsa da, 80'lerin öncüsü Yakuza 0 nihayet bu seminal seriyi PC'ye getiriyor ve çocuk, bir buçuk maceraya hazırsınız. Kahraman Kiryu'nun Japon mafyasının uygulayıcısı olduğu ilk günlerini ve Majima'nın saygın kulüp sahibinden akılsız psikopata dönüşümünü gören hikayeyi deneyimleyin. İnanılmaz miktarda içerikle (pachinko'dan karaoke'ye) sadece haydutları dövmekten ve neon ışıklı sokakları keşfetmekten fazlasını yapacaksınız.

En iyi PC oyunları BattleTech incelemesi

Paradox Interactive'den geliyor - X-COM şöhreti - sahip olmanız gereken bir PC sürümü aldığınızı biliyorsunuz.

BattleTech

Bu taktiksel boğuşmanın çoğunu yap

Satın alma nedenleri
+ Geniş taktik oyun + Yarı prosedürel nesil, her oyunun taze kalmasını sağlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI26,95 ABD doları Angus & Robertson'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Taktik strateji türünü X-COM serisiyle dönüştüren aynı stüdyo olan Paradox Interactive'den gelen BattleTech, kendine ait birkaç zarif özelliği sunarken, bu ufuk açıcı ekip tabanlı seriden bol miktarda ilham alıyor. Bir grup makine ve pilotu kontrol ederken, kısmen yazılı ve kısmen prosedürel nesilden oluşan bir seferde bir dizi sıra tabanlı savaşla karşılaşacaksınız.

Sonuç, mekanik savaş ve kaynak yönetiminin bir karışımıdır; düşman birimler ve kendi düşmüş müttefikleriniz tarafından düşen parçalarla mekaniklerinizi güçlendirirsiniz. PC'de Paradox'tan beklediğimiz cila türüyle tamamlanan, derin ve tatmin edici bir zaman düşüşü sağlar.

En iyi PC oyunları World of Warcraft: Battle of Azeroth incelemesi

Battle for Azeroth, PC'deki Warcrafts köklerinin savaş odaklı günlerine geri dönüyor.

World of Warcraft: Battle of Azeroth

Klasik MMO çok ihtiyaç duyulan temiz havayı alır

Satın alma nedenleri
+ Ziyaret etmek için heyecan verici yeni yerler + Şimdiye kadarki en iyi WoW hikaye anlatımlarından bazıları
Kaçınılması gereken nedenler
-Genel sistemde çalışmak gerekiyor BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 106,52 $ Amazon'da 221,91 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

World of Warcraft 14 yıldır ortalıkta ve Battle for Azeroth bu uzun tarihteki yedinci büyük genişlemeyi işaret ediyor. Türü - ve başarılı formülü - haritaya koyan MMO olarak WoW, PC oyun sahnesinde sabit kaldı, ancak son zamanlarda biraz zor geldi.

Neyse ki, Battle of Azeroth, Warcraft serisinin savaş üreten köklerine geri dönerek WoW'da gördüğümüz en iyi görev serilerini ve daha ayrıntılı konumları ortaya çıkarıyor. Yağma konusundaki yeni yaklaşımı kesinlikle biraz çalışma gerektiriyor, ancak diğer her şey bu eski MMO köpeği için doğru yönde bir hareket.

En iyi PC oyunları Forza Horizon 4 incelemesi

Forza Horizon 4

Yüce bir açık dünya yarışçısı

Satın alma nedenleri
+ Dinamik mevsimler her yarışı değiştirir + Kilidi açmak ve toplamak için yüzlerce araba
Kaçınılması gereken nedenler
-Boring Forzathon Canlı etkinlikleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49,98 $ Amazon'da görüntüle 119,34 $ Amazon'da görüntüle

Forza'nın uzun süredir devam eden spin-off serisine en son eklenen, ilk üç oyunun kalitesini yerine getirirken, onu tüm doğru şekillerde geliştiriyor. Yeni Birleşik Krallık konumu, her ırkın koşullarını aktif olarak şekillendiren yeni dinamik mevsimler için mükemmel bir ortam sağlar.

Kilidi açıp kişiselleştirebileceğiniz 400'den fazla araç ve sizi her an bağlı tutmak için sürekli bir yarış, etkinlik ve etkinlik akışı ile,Forza Horizon 4kendini Xbox One'ın en iyi arcade yarışçısı olarak görüyor. Ve bir Xbox One X ve 4K'ya hazır bir TV'ye erişiminiz varsa, görsel bir ziyafet içindesiniz ...

  • Forza Horizon 4 incelemesi: en iyi marque mi yoksa dövülmüş bir banger mı?

En iyi PC oyunları Warhammer: Vermintide 2 incelemesi

Warhammer: Vermintide 2

Cesaretli (ve birçoğu) bir kooperatif nişancı oyunu

Satın alma nedenleri
+ Geliştirilmiş sınıflar ve ilerleme + İçgüdüsel yakın muharebe
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Kontrolsüz güç seviyesi sistemi Amazon'a bakın

Warhammer: Vermintide - End Times, Warhammer lisansının her yerde bulunan doğasını alarak ve onu ekip çalışması ve kanlı savaşa büyük bir odaklanma ile içgüdüsel bir yakın dövüş / nişancı deneyimine dönüştürerek, 2015'te uykusuzluk çeken bir şey olduğunu kanıtladı.

Devam filmi, aynı şablon üzerine kurulur, seçim yapılabilecek karakter sayısını artırır, daha yüksek bir özelleştirme düzeyi ekler ve her kanlı savaşa çok daha fazla güç katar. Kum havuzu seviyeleri de her zamankinden daha büyüktür ve menzilli, sihir ve yakın dövüş odaklı oyunculara hitap etmek için bol miktarda alan ve yükseklik sağlar.

En iyi PC oyunları PlayerUnknown & rsquo; s Battlegrounds incelemesi

PlayerUnknown Savaş Alanları

Peynirli Battle Royale

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet bağlantısı Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Satın alma nedenleri
+ Yoğun çok oyunculu aksiyon + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI keskin nişancılar için ideal $ 40,16 Amazon'da görüntüleyin46,97 ABD doları SCDKey.com'da görüntüle51,74 $ Amazon'da Görüntüle

2019'daki hiçbir PC oyunu listesi, zeitgeist'e sıkıca oturan bir başlık olmadan tamamlanmış sayılmaz. Ve alt türü haritaya koyan, THE battle royale başlığından daha zeitgeisty nedir? Modern yinelemede, YouTuber'lar ve Twitch yayıncıları arasında bu kadar popüler olmasını sağlayan birkaç kötü şöhretli sorun olabilir, ancak çok sayıda iyileştirme ve çok sayıda ek içerikle (daha fazla harita dahil), PUBG her zamanki gibi popüler olmaya devam ediyor. Fortnite kadar gösterişli olmasa da PUBG, battle royale ile ilgili her şeye mükemmel bir giriş niteliğindedir (sadece ara sıra hacker'a dikkat edin).

En iyi PC oyunları Pillars of Eternity II: Deadfire incelemesi

Pillars of Eternity II: Deadfire

Ayrıcalıklı bir RPG

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows Vista 64-bit veya daha yeni İşlemci: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73 Bellek: 4 GB RAM Grafik: DirectX 11 Uyumlu Depolama: 45 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı
Satın alma nedenleri
+ Sanal en iyi D & D + Harika denizcilik ayarı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Obsidian, son yıllarda en prestijli RPG geliştiricilerinden biri haline geldi - hatta South Park gibi bir lisansı 2014'ün The Stick of Truth ile erişilebilir (ve şaşırtıcı derecede derin) sıra tabanlı bir ilişkiye dönüştürmeyi başardı - bu yüzden olmamalı & rsquo; Stüdyonun yıllardır bu türe yapılan en başarılı eklemelerden birini yarattığını öğrenmek çok şaşırtıcı. Orijinal PoE'nin klasik D&D şablonunu alan Deadfire, daha da derin rol yapma aksiyonu, daha karmaşık savaş sistemleri, zengin ve ödüllendirici bir hikaye ve yıl boyunca oynamaya devam etmenizi sağlayacak yeterli içeriğe sahiptir.

En iyi PC oyunları Total War: Warhammer II incelemesi

Toplam Savaş: Warhammer II

Savaş yap, sevme değil

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.0Ghz Bellek: 5 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 460 1GB / AMD Radeon HD 5770 1GB / Intel HD4000 @ 720p DirectX: Sürüm 11 Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Satın alma nedenleri
+ Karmaşık strateji yönetimi + Derin Warhammer bilgisi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Creative Assembly, taktik ve strateji RPG pazarında kendisine etkileyici bir niş oluşturdu ve Total War markası kendini sektörün en iyilerinden biri olarak kanıtladı. Serinin en son bölümü - ve 2016'nın Total War: Warhammer'ın gerçek zamanlı parlaklığının devamı - hayali olarak adlandırılan Total War: Warhammer II, bir arada iki bağımlılık yaratan deneyim sunuyor. Birincisi, sıra tabanlı harekat görevleriyle dolu bir açık dünya var ve daha sonra içinde, Warhammer kanonundan çeşitli ırkları gerçekten muhteşem bir şekilde bir araya getirdiğinizi gören daha gerçek zamanlı savaşlar var.

En İyi PC Oyunları What Remains of Edith Finch İncelemesi

Edith Finch'ten Kalanlar

Kalp kırıcı ama güzel

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 64-bit veya üstü İşlemci: Intel i3 2125 3.30 GHz veya üstü Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce GTX 750 / AMD Radeon 7790 veya üstü Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Satın alma nedenleri
+ İlgi çekici ve akılda kalıcı hikaye + Farklı bir yürüme simülatörü

Dev Serçe'nin harika 'yürüyüş simülatörü' nün bir nedeni var. son zamanlarda pek çok ödül kazandı. Basit oyun mekaniklerini ve çeşitli görsel stilleri kullanarak, gerçekten yürek burkan ve tabu temalarının üstesinden gelmekten korkmayan bir olay örgüsünü yavaşça çözmek için video oyunu hikaye anlatımında bir dönüm noktasıdır. Hikayenin gerçekte nasıl olabileceğini mahvetme riskini almak istemiyoruz, ancak bunun sizden önce ortaya çıkardığı doğrusal yolu takip ederken uzun süreler boyunca keyif alacağınız bir oyun olduğunu söyleyeceğiz. Etkileyici macerayı size getiren Unfinished Swan ile aynı stüdyodan gelen WRoEF, şüphesiz uzun yıllar sizinle birlikte kalacaktır.

Breach incelemesine en iyi PC oyunları

İhlale Doğru

Izgara tabanlı taktiksel bir keyif

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.7+ GHz veya daha iyisi Bellek: 1 GB RAM Grafik: OpenGL 2.1 veya üstünü desteklemelidir. Intel HD 3000 veya daha iyisi Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
Satın alma nedenleri
+ Rastgele oluşturulan sıra tabanlı savaşlar + Eşsiz savaş mekaniği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Şu anda PC'deki en popüler oyunlardan bazıları daha küçük geliştiriciler olarak geliyor ve bu, Into the Breach'in küçük ama güçlü dünyasını içeriyor. Vek olarak bilinen dev bir uzaylı ırkıyla savaşan bir dizi mech'i kontrol ettiğiniz sıra tabanlı bir olaydır. Savaş mekaniği, düşmanlarınızı sadece taktiksel olarak yok etmenizi gerektirmez, aynı zamanda makinenizi güçlendirerek onları savaşın kendisi kadar önemli hale getirdiklerinden ızgaradaki sivil binaları korumanızı gerektirir. Her ızgara prosedürel olarak oluşturulur, böylece yeni bir seviyeye her geçtiğinizde sonsuz düzen elde edersiniz ve 15 £ / 15 $ 'dan daha düşük bir fiyata tonlarca tekrar değeri sunar.

En iyi PC oyunları Laser League incelemesi

Lazer Ligi

Lazer odaklı çok oyunculu eğlence

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core i3-4170 @ 3GHz veya AMD A 10-5800K APU @ 3.78GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: Nvidia GForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270x DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet bağlantı Depolama: 4 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
Satın alma nedenleri
+ Eşsiz rekabet deneyimi + Büyük miktarda kişiselleştirme BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI

& Lsquo; lig & rsquo; kelimesi olan oyunlarda ne var? sektöre fırtınalar estiren başlıklarında? Önce League of Legends vardı, sonra Rocket League vardı ve orada Lazer Ligi var. Size OliOli serisini getiren ekipten gelen LL, TRON'un neon tonlu görünümünü alır ve bunu, rakip takım tarafından kontrol edilenlerden kaçarken renkli lazer duvarlarını kontrol etmeniz gereken yoğun bir çok oyunculu kurulumla birleştirir. Birden fazla sınıf, 150 karakter, tonlarca harita ve tüm güçlendiricilerle, savaşın gidişatını değiştirmeniz gerekebilir.

En iyi PC oyunları Conan Exiles incelemesi

Conan Sürgünleri

Barbar bir dokunuşla açık bir dünya

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit İşlemci: Intel Quad Core i5-2300 veya AMD FX-6300 Bellek: 6 GB RAM Grafik: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) veya AMD Radeon HD 7770 (1GB ) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Satın alma nedenleri
+ Dinamik hayatta kalma sanal alanı + Kalelerden tüm şehirlere kadar her şeyi inşa edin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 53,10 $ Amazon'da görüntüleyin

Minecraft oynamaktan bıktınız mı? Geniş bir açık dünyada bir şeyler inşa etme ihtiyacını hâlâ koruyan biraz daha olgun bir şey mi arıyorsunuz? Biz tam olarak bir şeye sahibiz. Kaslı kahraman Conan the Barbarian'ın maceralarından ilham alan bir dünyada Conan Exiles, hayatta kalma mekaniklerini, canavarların en iyi oyununu ve çamur kulübelerinden tam teşekküllü şehirlere kadar her şeyi inşa etmek için ihtiyacınız olan tüm kaynakları bir araya getiriyor. Hayatta kalmak için avlanmanız ve yemeniz, sıcağında serin ve soğukta ılık kalmanız gerekecek. Öğeler bile sizi öldürmek için komplo kuracak, bu nedenle kaynakları bulmaya ve Conan'ın kendisine rakip olacak bir efsane olmaya çıktığınızda her fırsatta tehlike var.

En iyi PC oyunları Frostpunk incelemesi

Frostpunk

Yürek burkan bir strateji ve hayatta kalma karışımı

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit İşlemci: 3,2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci Belleği: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 veya 2 GB video RAM ile eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX uyumlu
Satın alma nedenleri
+ Her kararın sonuçları vardır + Güzelce gerçekleştirilmiş gameworld BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

This War of Mine'ın yapımcılarından, ölümcül bir buz çağının insafına bir topluluğu yönetmenizi sağlayan yeni bir deneyim geliyor. Bir hayatta kalma yolu sunan buhar gücü yeni keşfedildi, bu nedenle kaynakları toplamak ve en soğuk fotoğrafların gizemini çözmek için kaynakları yönetmeniz, yapıları ve insan partilerini dış dünyaya sağlamanız gerekecek. Yasaları yapmaktan ve sürdürmekten kaynakların (ısı) en hayati olanını korumaya kadar, halkınızı kurtarmak için bazı acı verici ve düpedüz ezici kararlar vermeniz gerekecek.

En iyi PC oyunları Quake Champions incelemesi

Quake Şampiyonları

Kalbinizin içeriğine göre

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri İşlemci: AMD Phenom II X4-945 / Intel Core 2 Quad 6600 Bellek: 8 GB RAM Grafik: AMD R7 240 GB / Nvidia GT 730 2 GB / Intel HD 530 Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı Depolama: 20 GB kullanılabilir Uzay
Satın alma nedenleri
+ Yoğun çok oyunculu ölüm maçları + Erken Erişim, sürekli güncelleme ve içerik akışı anlamına gelir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bazen Overwatch gibi dengeli, hedefe dayalı bir nişancı ya da Rainbow Six: Siege gibi hassas bir takım odaklı FPS istemezsiniz. Bazen sadece bir av tüfeği kapmak, sabit bir süratle hareket etmek, bir atlama pedi üzerine atlamak ve rakiplerinizi kanlı parçalara dönüştürmek istersiniz. Quake Champions modern bir başlık olabilir (ve hala Erken Erişimde), ancak kalbi ve ruhu Quake III Arena ve Unreal Tournament çağında. Her Şampiyon kendi benzersiz becerileriyle birlikte gelirken, en sevdiğiniz modların dahil edilmesi, çevrimiçi olarak sonsuz zafere roket atlayabileceğiniz anlamına gelir.

En iyi PC oyunları FAR: Lone Sails incelemesi

FAR: Yalnız Yelkenler

Mad Max, FTL ile buluşuyor

Teknik Özellikler
İşletim Sistemi: Windows 7+ (64-bit işletim sistemi gereklidir) İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 460 / 650m, AMD Radeon HD6570 DirectX: Sürüm 11 Depolama : 3 GB kullanılabilir alan Ek Notlar: Intel HD Grafik kartları için önerilmez.
Satın alma nedenleri
+ Bulmacaların ve hayatta kalmanın karışımı + Atmosferik kıyamet sonrası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Nihayet, görünürde zombinin olmadığı bir kıyamet sonrası. FAR: Lone Sails'de, bir zamanlar gelişen bir medeniyete ev sahipliği yapan kurumuş bir okyanusu dolaşıp keşfedeceksiniz. Güvenilir, yelkenli geminizle, çevrenizdeki dünyayı kasıp kavuran felaketin gizemini çözmek için engelleri aşmanız, geminizin bakımını yapmanız ve ipuçlarını takip etmeniz gerekecek. Bu, epeyce oynadığımız en ilgi çekici ve eğlenceli tür melezlerinden biridir ve rüzgarı sonuna kadar sürmenizi sağlayacaktır. Bazen yavaş yanar, ancak asla yavaş hissetmez.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın