Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi benzinli çim biçme makinesi 2020: şeritler ve daha büyük bahçeler için en iyi çim biçme makineleri

En iyi benzinli çim biçme makinesi 2020: şeritler ve daha büyük bahçeler için en iyi çim biçme makineleri

Muhtemelen en iyi benzinli çim biçme makineleri bile, konu değiştirildiğinde arabalarla aynı şekilde gidiyor.akülü çim biçme makineleri, ancak daha büyük çim alanlar için, gazla çalışan çim biçme makineleri için hala söylenecek çok şey var. Daha uzun süre devam ederler, motor yardımı sayesinde tepeleri tırmanmaları kolaydır ve gürültülü ve fosil yakıtlarla çalışan bir şeyi 'sürmenin' hayvan heyecanı vardır.


En iyi benzinli çim biçme makinesi hangisidir?

İlk tercihimiz olan benzinli çim biçme makinesi geniş gövdeli ve son derece yetenekliCobra MX46SPB, zahmetsiz biçme için kendinden tahrikli ve makul bir kesme yüksekliği aralığı ile birlikte gelir.

Motor güvenilirliği için her zaman yeşil olanı deneyinHonda HRG 416 PKve daha büyük çimler için mükemmel, anahtar başlangıçMountfield S481 PD ESbir girdap.

Temel gereksiniminiz bozulmamış çizgilerse, ağır siklet Hayter Harrier Petrol 41 Autodrive'ı tercih edin, ancak bahçenizde çok sayıda tepe varsa,Cobra AirMow 51 Pro. Oh, ve bizimAmazon Prime GünüBenzinli çim biçme makinelerinde ek indirimler için merkez.

En iyi benzinli çim biçme makineleri: satın alma rehberi

Küçük bir banliyö arazisinin bile tipik bir şehir içi çimine sahipseniz, her zamankablosuz çim biçme makinesiilk ve en uygun bağlantı noktanız olarak; İşi yapmak için çok pratik ve hızlıdırlar ve kablolu versiyonlara göre çok daha az zahmetlidirler. Ancak, çoğu akülü çim biçme makinesi orta ila büyük çim alanlar için gerçekten uygun değildir çünkü çok çabuk şarjları biter. Eski moda benzin seçeneğinin devreye girdiği yer burasıdır.


Motorla çalışan bir çim biçme makinesiyle, ya da elinizde fazladan kurşunsuz benzin kutusu olduğu sürece saatlerce biçebilir ve biçebilirsiniz. Çoğu benzinli çim biçme makinesinin kullanımı nispeten kolaydır ve hatta bazıları hayatı daha da kolaylaştırmak için kendinden tahrikli olarak gelir; sadece teçhizatı devreye alın ve arkasından yürüyün, elbette kendine ait bir zihin geliştirsin ve yüzme havuzuna veya güneşlenen eşinize doğru ilerleyin. Benzinli çim biçme makinelerinin çoğu, akülü bir modele çarpabilecek uzun nemli çimlerin bile üstesinden gelebilecek kadar güçlüdür.

Bununla birlikte, benzinli çim biçme makinelerinin gürültülü, kötü kokulu ve ağır olduğu ve genellikle ilk beş saatlik kullanımın ardından her mevsimde yağı değiştirmeniz gerektiği söylenmelidir. Ayrıca zaman zaman hava filtresini temizlemeniz ve bujiyi değiştirmeniz gerekecektir. Oh, ve uygun bir benzin kabıyla yerel benzin istasyonuna gitmeniz gerekecek. Öyleyse, çimlere bile vurmadan önce yapacak çok şey var.


Şimdi, yeşil parmaklı bir adım at ve daha önce hiç biçmediğin gibi biç.

Sırayla en iyi benzinli çim biçme makineleri

En iyi benzinli çim biçme makinesi 2020: Cobra MX46SPBPingtwitter Best Buy logosu


1. Cobra MX46SPB

En iyi kendinden tahrikli benzinli çim biçme makinesi

Teknik Özellikler
Motor boyutu: 140cc Ağırlık: 31kg * Kesme genişliği: 46cm Tahrik tipi: Kendinden tahrikli Kesme yükseklikleri: 25-75mm Malçlama: Evet Çim kutusu kapasitesi: 60L Şeritler bırakır: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Kendinden tahrikli + Mükemmel performans + İyi kesme yükseklikleri aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

• Gardens4Less'ten Cobra MX46SPB satın alın

Orta büyüklükte bir çim alanınız varsa, Cobra'nın bu yüksek fiyatlı, kendinden tahrikli modelini düşünün. Katlama kollarından birine uygun bir şekilde takılmış bir çekme kordonu kullanılarak ayakta dururken kolayca çalıştırılabilen, makul derecede sessiz 140cc Briggs & Stratton 500E OHV motor ile donatılmıştır. Kendinden tahrik sistemi de kolayca devreye giriyor ve hızı (oldukça hızlı) bir yürüyüş hızıyla güzel bir şekilde eşleşiyor.

Tasarım süsleri arasında, daha kolay saklama için katlanabilir, hızlı açılan bir gidon, kulağa hoş gelen bir yükseklik ayarlayıcı (25 mm'den 75 mm'ye, yedi kademede), daha zorlu arazi ve daha kolay dönüşler için büyük arka tekerlekler ve kim bilir ne için bir saklama bölmesi bulunur.

Cobra, üç şekilde çim biçmenize izin verir: geleneksel olarak büyük 60 litrelik çim toplayıcı kullanarak; ince çim kesimlerinin çimlere geri dönmeye zorlandığı aşağı doğru malçlama; ve birlikte verilen oluk kullanılarak kesimlerin yandan atıldığı yandan malçlama. 46 cm'lik (18 inç) kesme donanımı, yaklaşık 600 m2'ye kadar olan çimler için mükemmeldir, ancak benzinle çalıştığı göz önüne alındığında, önemli ölçüde daha büyük arazileri kaldırabilir.


En iyi benzinli çim biçme makinesi 2020: Honda Izy HRG 416 PK

2. Honda HRG 416 PK

En iyi benzinli çim biçme makinesi

Teknik Özellikler
Motor boyutu: 160cc Ağırlık: 29kg * Kesme genişliği: 41cm Tahrik tipi: İtmeli Kesme yükseklikleri: 20-74mm Malçlama: Yok Çim kutusu kapasitesi: 50L Şeritler bırakır: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Güvenilir Honda motoru + Nispeten sessiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Kendinden tahrikli değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 355 £ Amazon'da Görüntüleyin