Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi Philips Hue Dış mekan ışıkları 2020: bahçeniz için beyaz ve renkli akıllı aydınlatma

En iyi Philips Hue Dış mekan ışıkları 2020: bahçeniz için beyaz ve renkli akıllı aydınlatma

Philips,en iyi akıllı ampuller. Orada, bunu söyledik. Ancak henüz gitmeyin: Hue iç mekan akıllı ışıkları her türden harika olsa da, en iyi Philips Hue Dış Mekan ışıkları tartışmasız daha da iyidir.

•En iyi Siber Pazartesi fırsatları

Bunlar kesinlikle şirketin ürün yelpazesindeki en yaratıcı ve atmosferik ışıklar ve her bahçeyi karanlık bir zevke dönüştürecekler - en iyi akıllı dış mekan aydınlatması, akşamları bahçenizi, harika bir çiçek gösterisinin gün boyunca yaptığı gibi dönüştürür… hariç renkleri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

En İyi Philips Hue Dış Mekan Işıkları: Bilmeniz Gerekenler

Buraya nasıl geldik? Philips Hue ilk olarak 2012'de piyasaya sürüldü. Ürün yelpazesi ilk başta yavaş genişlerken, Philips kısa süre önce büyük bir genişleme gerçekleştirdi; 2018, Hue'nun ilk kez açık havada yaptığını gördü ve 2020'nin başlarında şirket, dış mekan seçimine daha fazla ışık sundu.


Hue sistemi geleneksel olarak, bir ev dolusu akıllı ampulle konuşmak ve kontrol etmek gibi zorlu görevlerle ilgilenen bir hub denetleyicisine dayanmaktadır. Yönlendiricinize bağlı olan Hue Bridge, iletişim kurmak için Zigbee akıllı ev protokolünü kullanır, yani teorik olarak daha uzun bir menzil ve rakip Wi-fi ampullerinden daha az potansiyel parazitle kendi radyo spektrumunda çalışır.

50 sterlinlik Köprü biraz ekstra maliyet eklerken (bazı iç mekan ampul paketlerine dahildir, ancak dış mekan kitlerine dahil değildir) 50 ampul kapasitesi, uzun erişim mesafesi ve yüksek güvenilirliği, bunu akıllı bahçe aydınlatması için mükemmel bir sistem haline getirir. Mevcut bir Hue kullanıcısıysanız, eklediğiniz herhangi bir dış mekan ışığı, iç mekan Bridge'inizle iyi çalışmalıdır. Zigbee teknik olarak bir örgü ağdır; Hue Bridge'iniz en yakın bahçe ışığına ulaşabildiği sürece, yolun altındakilere mesajlar iletebilmelidir.


Yeni ampullerle, Köprü artık (teknik olarak) gerekli değildir; Philips Hue, 2019'un ortalarından itibaren Bluetooth için ek destek ekledi, ancak bu şekilde bağlanan tüm işlevselliği kaybediyorsunuz. Gelişmiş işlevler pencereden dışarı çıkar ve ışıklarınıza internet üzerinden uzaktan bağlanabilmenin rahatlığı da bölmede bulunur. Mümkünse tam Bridge deneyimine gidin.

Bu nedenle, bahçenizi ortam ışığıyla doldurmak, bir parti için her şeyin yanıp sönmesini sağlamak veya bir Hue PIR bağlamak ve biraz güvenlik eklemek istiyorsanız, sizin için bir şeyler var.


Bugün satın alabileceğiniz en iyi Hue dış mekan lambaları

En İyi Hue Dış Aydınlatma: Hue NyroPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Philips)

1. Philips Hue Açık Nyro Ayaklı Işık

Yolunuza keskin bir görünüm vermek için mükemmel

Satın alma nedenleri
+ Şık ve modern tasarım + Uzun ömür için yağmur geçirmez + Kolay kurulum
Kaçınılması gereken nedenler
-Tamamen su geçirmez değil-Ucuz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'ndan uzak Amazon'a bakın

Hue serisindeki kaide ışık seçeneklerinden mahrum değilsiniz ve klasik tarzda Econic kaide için kalbimizde yumuşak bir noktaya sahipken, Nyro'nun keskin görünümünden öteye bakamayız. Keskin kaplamalı alüminyum özellikleriyle yolunuzun veya verandanızın yanından patlayan bu ışık, siz daha açmadan kesinlikle çarpıcı bir ışıktır. Bunu yaptığınızda, Hue'nun ünlü olduğu tüm renk seçeneklerine sahip ve gözünüzün içine girmeyecek bir ışık alıyorsunuz.

Sıçrayan suyla başa çıkmak için yeterli hava direncine sahiptir, bu da yağmurda iyi olacağı anlamına gelir, ancak her ihtimale karşı muhtemelen üzerine bir fıskiye koymayız. 1.000 lümen ile Philips Hue serisindeki daha parlak seçeneklerden biridir, bu da önemli bir yol kapsamı elde edeceğiniz anlamına gelir; Eğer peşinde olduğunuz modern bir görünümse, başka yere bakmayın ve her şeyi eşleştirmeye çalışıyorsanız benzer şekilde seksi bir duvar lambası versiyonu var.

En İyi Hue Dış Aydınlatma: Lily spot ışıkları


2. Philips Hue Dış Mekan Lily Color Ambience Spot Işık Seti

Bahçe aydınlatması için en iyi seçim

Satın alma nedenleri
+ Her bahçeye şık bir dokunuş katar + Kurulumu kolay + Çok sayıda renk şeması parmaklarınızın ucunda
Kaçınılması gereken nedenler
- Ucuz değil - Bir Hue Bridge gerektirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu düşük voltajlı spot sistemi çok temiz. Duvarlar için montaj standları ve zemine montaj için sivri uçlarla dolu üç mat siyah alüminyum spot lambadan oluşan bu spotlar, çalıları, çiçekleri ve ağaçları aydınlatmak için harikadır. Kurulum, özellikle zaten bir dış mekan elektrik priziniz varsa kolaydır. Verilen üç uzunlukta 5 m kablo ve iki su geçirmez konektör kullanarak üç noktayı birleştirin ve bunları zemine yapıştırın veya zemin kaplamasına, bir duvara veya çit direğine monte edin. Toplam kapsama alanı yaklaşık 25 metre uzunluğundadır ve bu, çoğu orta büyüklükteki bahçeler için yeterlidir. Bununla birlikte, ekstra menzil için her zaman iki tane daha ekleyebilirsiniz (tek Lily spotlar her biri 80 £ 'dan perakende).

Lily noktaları 600 lümene kadar ışık çıkışı üretir, ancak bazı renkler daha az parlak olacaktır, bu nedenle belki de tamamen doygun renklerden uzaklaşın ve biraz daha açık bir ton seçin. Bununla birlikte, tam karanlık çöktüğünde, bu ışıklar yaklaşık dört metre yüksekliğe kadar ağaçları ve çalıları aydınlatacak kadar parlak olduğunu kanıtladı. Bunun ötesinde ışık biraz yumuşar. Oldukça yüksek fiyata rağmen şiddetle tavsiye edilir.

En İyi Hue Dış Aydınlatma: Hue Lily XL

(Resim kredisi: Philips)

3. Philips Hue Açık Lily XL

Bütün çimin bir arada aydınlandı

Satın alma nedenleri
+ Güçlü aydınlatma + Akıllı kapak tasarımı + Mükemmel su yalıtımı
Kaçınılması gereken nedenler
-Belki çok parlak.129,97 ABD doları Home Depot'ta Görüntüle167,99 $ Amazon'da Görüntüleyin

Lily'yi seviyoruz, ancak daha büyük bahçeler, daha büyük ağaçlar veya küçük ışık konisinden biraz daha fazlasını isteyenler için, yakın zamanda piyasaya sürülen Lily XL önemli bir yükseltmedir. Parlaklığı 1.050 lümene kadar çıkararak, kendi başına herhangi bir çimi aydınlatmak için yeterli foton itme gücü sağlar; Birden fazlasına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, ya önemli bir alanınız var ya da şık bir renk karıştırma efekti için gidiyorsunuz. Her iki durumda da seçenekleriniz var.

Burada, açık alanınıza bakarken sizi bu göz kamaştırıcı etkiyi (umarız) durdurmak için küçük bir başlık ekleyen Lily çerçevesinin hafif yeniden tasarımını takdir ediyoruz. IP65 sınıfındadır, bu nedenle düzenli olarak sulanan çim için tamamen uygundur; Lily XL'i su püskürtmekten yeterince korumak için yeterli su yalıtımı. Hortumu çevirmekten çekinmeyin.

En İyi Hue Dış Aydınlatma: Hue Görünümü

(Resim kredisi: Philips)

4. Philips Hue Dış Mekan Görünümü Duvar Işığı

Sıkıcı bir duvarı harika bir duvar haline getirir

Satın alma nedenleri
+ Parlak ışık konileri + Açıkta kurulabilir + Gerçekten oldukça iyi görünümlü
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok Kendin Yap dostu değil - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 349.99 Amazon'da görüntüle

Işıklar, karanlık şeyleri aydınlatmaktan çok daha fazlasıdır. Evinize önemli bir mimari katkı olabilirler. Appear'ın silindirik bağlantı parçasının her iki ucundan çıkan üçgen çıkıntısı, Hue serisinin en çarpıcılarından biridir. Donuk bir duvarı bir özelliğe dönüştürmek için mükemmeldir veya bir çift olarak kullanıldığında, bir kapıyı vurgulamanın düzgün bir yoludur.

IP44 sınıfındadır, bu nedenle bir gölgelik veya sundurma altına kurmanıza gerek yoktur, ancak tüm Hue duvar montaj makinelerinde olduğu gibi, kirli işleri yapacak bir profesyonele en iyi şekilde hizmet edersiniz. Elbette, Duvarınıza en uygun renk veya beyaz sıcaklığa ulaşmak için Görünümü ince ayar yapabilirsiniz ve Hue otomasyonlarıyla uyumluluk, aydınlatmasını karanlık saatlerle sınırlı tutabileceğiniz veya dışarıdayken mesleği taklit etmek için açıp kapatabileceğiniz anlamına gelir.

en iyi ton dış mekan aydınlatması: hue econic

5. Philips Hue Dış Mekan Econic Renkli Ambiyans Duvar Işığı

Çağdaş evler için şık aydınlatma

Satın alma nedenleri
+ Duvarınız için çağdaş şıklık
Kaçınılması gereken nedenler
-Profesyonel kurulum gerektirir-Hue Bridge ile gelmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 167,49 $ Amazon'da Görüntüleyin

Zarif balık tankı benzeri Econic, 26cm (10 inç) kareyi ölçer ve bir veranda duvarı, bir dış mekan tavanı ve hatta bir kış bahçesi için mükemmel olan harika bir sıcak parıltı yayar. Siyah metal bir çerçeve ve beş adet şeffaf camla çevrili opak bir plastik kutunun arkasında tek bir tam renkli 15w 1.150 lümen LED ampul seti kullanır. Bununla birlikte, profesyonel kurulum gerektirir (bir şebeke kablosuyla birlikte gelmez) ve ayrıca bir Hue Bridge satın almanız gerekir (zaten bir tane yoksa).

Bu lamba, şık gece atmosferi için en iyi seçimdir, ancak Viktorya dönemi tuğla ve harçtan ziyade çağdaş bir Grand Designs tarzı eve daha uygun olabilir.

en iyi ton dış aydınlatma: hue karşılama projektör ışığı

6. Philips Hue Dış Mekan Color Ambience Karşılama Bahçesi Işıklandırması

Eğlence ve güvenlik için en iyi seçim

Satın alma nedenleri
+ Gece eğlencesi için mükemmel + Göz kamaştırmaz + Mükemmel güvenlik ışığı
Kaçınılması gereken nedenler
-Bir köprü içermez-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 113,99 $ 'lık profesyonel kurulum gerektirir.

2.300 lümenlik güçlü Hoş Geldiniz, ortalama bataklıkta standart projektör ışığınızdan çok daha karmaşıktır. Yeni başlayanlar için, renk dengesi ve parlaklığı havaya uyacak şekilde kademesiz olarak ayarlanabilir ve bir halojen ampul gibi herkesi göz kamaştırmadan çok fazla dağınık aydınlatma sağladığından, akşam eğlenceleri için en iyi seçimdir. Ayrıca, özellikle Philips & rsquo; ile birlikte kullanılırsa güvenlik için mükemmeldir. pille çalışanPIR sensörü. Karşılama hem profesyonel kurulum hem de bir Hue Bridge gerektirir.

en iyi renk tonu dış aydınlatma: Hue Daylo White & Color Ambiance

(Resim kredisi: Philips)

7. Philips Hue Dış Mekan Daylo Beyaz ve Renkli Ambiyans

Minimalistleri ayırt etmek için zarif model

Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Sonsuz programlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Profesyonel kurulum gerektirir-Bir Hue Bridge Gereklidir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Birçok Hue dış mekan aydınlatması gibi, bu makul fiyatlı dairesel duvar modeli, görünmez kablolar ve onu kurmak için bir elektrikçi gerektirir, bu nedenle verandayı dekore ederken kablolama yaptırmayı düşünün; tabii ki mevcut bir duvar lambasını değiştirmediğiniz sürece.

Daylo, sundurma boyunca yeterli miktarda aydınlatma sağlarken duvara yumuşak bir parlaklık veren çekici bir yaylı ışık efekti üretir. Color Ambience çeşitliliği olarak, renk tonunu Hue uygulamasını kullanarak veya herhangi bir Alexa, Google Assistant ve Apple HomeKit cihazına doğru bağırarak üç kez değiştirebilirsiniz.

110 £ altındaki bir gölgede bu, Hue'nun muhteşem dünyasına çok değerli bir giriş. Bize inanın, bir Hue ürününü denediğinizde evi onlarla dolduracaksınız - büyük bir maliyetle söylenmelidir.

en iyi renk tonu dış mekan aydınlatması: Hue Lightstrip Color Ambience Dış Mekan

8. Philips Hue Dış Mekan Işık Şeridi Renkli Ortam

Teraslar, tekneler ve mobil evler için ideal

Satın alma nedenleri
+ Avluya zarafet getirir + Kurulumu kolaydır
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için bir Hue Bridge gerektirir: Amazon'da 139,89 $ Görüntüle

Hue Color Ambience şeritleri, çok az güç tükettikleri ve görüşten gizlenirken geniş bir alanı aydınlatabildikleri için dar ve geniş kirişli tekneler için popüler bir seçimdir. Ayrıca çağdaş oturma odalarına şık bir hava katmaktadırlar. İşte kış bahçenizin cephesinin arkasına, döşemenizin altına veya bir renk şeridi gerektirdiğini düşündüğünüz herhangi bir yere yapıştırmak için iki metrelik, hava koşullarına dayanıklı bir versiyon.

Yukarıdaki Lily noktaları gibi, bu da kendi transformatörü ve 4,25 metre kablosu ile gelen düşük voltajlı kendi kendine kurulum modelidir. Şeridin kendisi iki metre uzunluğundadır ve uzunlamasına kesilemez, bu nedenle takmak için gerekli mesafeye sahip olduğunuzdan emin olun. Ayrıca, fişten 1,4 metre uzakta büyük bir transformatör kutusu olduğunu unutmayın, bu yüzden onu en iyi nasıl gizleyeceğinizi bulmak isteyebilirsiniz. Tüm dış mekan Hue ışıklarında olduğu gibi, çalışma sıcaklığı aralığı -20 ° C ila 45 ° C'dir - Birleşik Krallık'ta pek sorun teşkil etmez. Lightstrip Outdoor, 850 ile 900 lümen arasında bir aydınlatma aralığına sahiptir - yıldızların altında açık havada bir akşam geçirmeniz için yeterince parlak bir aura oluşturmak için fazlasıyla yeterlidir.

en iyi ton dış aydınlatma: Hue Fuzo

9. Philips Hue Dış Mekan Fuzo Beyaz Ortam Duvar Işığı

Dış mekan ortamı için sade beyaz

Satın alma nedenleri
+ Daha ucuz, yalnızca beyaz alternatif
Kaçınılması gereken nedenler
-Hue Bridge için profesyonel bir kurulum gerektirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

16 milyon renk seçeneği teknenizi sallamıyorsa ve tek istediğiniz, verandayı, verandayı veya balkonu aydınlatmak için hoş bir sıcak beyaz ışıksa, yukarıdaki Econic'in bu küçük, sade versiyonunu düşünün. Fuzo, 13cm x 14cm boyutlarındadır ve buzlu plastik muhafazasının ve sağlam ancak şık alüminyum çerçevesinin arkasında 1.150 lümen bir LED ampul kullanır. Bu modelde cam muhafaza yoktur, ancak bu iyi bir şey olabilir çünkü su damlacıklarının iz bırakma ve ortamı bozma şansı daha azdır.

Bu sayfadaki tüm dış mekan Hue ürünlerinde olduğu gibi, Fuzo'nun düzgün çalışması için bir Hue Bridge (ayrı satılır) gerekir. Unutmayın ki, bu sadece karartılabilen veya aydınlatılabilen sadece beyaz bir modeldir.