Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Philips Lumea fırsatları: Philips IPL tüy alma cihazında büyük tasarruf

Aralık 2020 için en iyi Philips Lumea fırsatları: Philips IPL tüy alma cihazında büyük tasarruf

Tıraş olmaktan veya ağda yapmaktan sıkıldınız mı? IPL makineleri, istenmeyen vücut tüylerinden kurtulmak isteyen erkekler ve kadınlar için faydalı araçlardır. RRP'de asla satın almamalısınız, çünkü aynıelektrikli diş fırçalarıveşilteler, her zaman indirimdedirler.

İster bacaklarınızı birkaç hafta güneşte hazırlayın, ister her tıraş ettiğinizde daha gür çıkacağına yemin ettiğiniz tüyleri arkanızdan atmak olsun, IPL makineleri vücudunuzun tüysüz kalmasını sağlamak için kolay ve kullanışlı bir çözümdür.

Tüyleri kalıcı olarak almasalar da, tüy uzamasını uzak tutmak için tuhaf rötuştan önce genellikle iyi bir ay geçirebilirsiniz.

IPL, 'yoğun darbeli ışık' anlamına gelir ve lazer makinelerinin aksine, saçtaki pigmenti hedeflemek için farklı dalga boyları kullanır. Işık pigmente ulaştığında, büyüyen hücreleri öldüren ve saçı yok eden bir seviyeye kadar ısıtılır.


Philips Lumea IPL makineleri, cilt pürüzsüz ve tüysüz hale gelene kadar her iki haftada bir üç ila dört tedavi uygulanmalıdır. Bu ilk tedavilerden ve saçlar gittikten sonra, saçın tekrar uzamasını önlemek için her dört ila sekiz haftada bir doldurmanız yeterlidir.

IPL'nin çalışma şekli nedeniyle (koyu renkli kılları hedef alır) kırmızı, açık sarı veya beyaz / gri saçlarda etkili olmadığını unutmayın. Koyu ten için de uygun değildir.


Vücut, yüz ve bikini için farklı ataşmanlarla, tedavi ettiğiniz cilt bölgesi için ışık seviyesinin en etkili olduğundan emin olabilirsiniz.

Philips birkaç makine sunmaktadır, aşağıda her model için bulduğumuz en iyi fiyatlar verilmiştir:


Philips Lumea Prestige

Philips Lumea Prestige, markanın en güçlü IPL tüy alma cihazıdır. Diğerlerinden farklı olmasını sağlayan bir dizi akıllı özellik ile evde kolay, ağrısız IPL sunar.

Başlangıç ​​olarak, hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabilen tek Philips IPL makinesidir. Bu, bir sandalyedeki aynanın önünde IPL yapmak istiyorsanız, ancak yakınlarda bir priz yoksa kullanışlıdır.

Prestige, her bir özel vücut parçası için özel bir tedavi programı sunmak üzere uyan ve uyarlanan üç akıllı ataşmanla birlikte gelir. Üst dudak, çene veya çene hattında hassas kullanım için bir aparat vardır. Filtre, hassas ciltte nazik ama etkili kullanım için ışık tedavisini otomatik olarak ayarlar. Bacaklar, kollar ve mide gibi geniş vücut bölgelerinde hızlı uygulama için kavisli, hatları takip eden bir tasarıma sahip bir vücut filtresinin yanı sıra daha güçlü, daha kalın saçları tedavi etmek için tasarlanmış bir koltuk altı ve bikini filtresi de bulunmaktadır.

Son olarak, SmartSkin sensörüne sahip tek Philips IPL makinesidir. Bu, cilt tipinizi tarar ve otomatik olarak beş ışık enerjisi ayarından birini seçer.


En iyi Philips Lumea Prestige fiyatları şunlardır:

Günün en iyi Philips Lumea Prestige fiyatları 921 Amazon müşteri yorumları İndirimli Fiyat Philips Lumea Prestige ... Amazon Prime £ 349,99 £ 299,99 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Philips Lumea Prestige ... Boots.com 520 £ 325 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Lumea Prestige IPL Hair. .. Selfridges £ 475 £ 325 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Philips IPL Lumea Prestige ... allbeauty.com TR 475 £ 339,95 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Lumea Gelişmiş

Philips Lumea Advanced, Philips'in bir başka mükemmel IPL makinesidir. Cilt tonu sensörüne ve vücut, bikini bölgesi ve yüz için üç ek parçaya sahiptir.

Gelişmiş, IPL alırken doğru ayarları seçmenizi gerektirir ki bu Prestij'e kıyasla bir dezavantajdır. Ancak bu zor değildir ve cilt tonu sensörü hangi ayarı kullanmanız gerektiğini netleştirir.

Gelişmiş ayrıca kablosuz olarak kullanılamaz.

En iyi Philips Lumea Advanced fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Günümüzün en iyi philips lumea gelişmiş fırsatları 336 Amazon müşteri yorumu Philips Lumea Advanced IPL -... Philips pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickİndirimli Fiyat Philips Lumea Advanced IPL ... Amazon Prime £ 300 £ 234,99 Anlaşmayı Görüntüle Philips BRI921 / 00 Lumea ... John Lewis & Partners£ 250 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Philips Lumea Advanced Ipl 3 ... very.co.uk £ 350 £ 270 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Lumea Essential

Philips Lumea Essential, Philips'in sunduğu en kompakt IPL cihazıdır. Kablolu bir tasarıma sahiptir ve vücutta ve yüzde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bir cilt tonu sensörüne ve beş cilt tonu ayarına (manuel olarak seçilmesi gerekir) sahiptir.

En iyi Philips Lumea Essential fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz:

Günümüzün en iyi Philips Lumea temel fırsatları 330 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Philips Lumea Essential Ipl ... very.co.uk £ 320 £ 150 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Philips Lumea Essential IPL ... very.co.uk £ 320 £ 150 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Philips Lumea Essential Ipl ... Littlewoods 405 £ 190 £ Anlaşmayı Görüntüle Philips Lumea Essential IPL ... Amazon Prime 216,99 £ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?