Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi yastık 2020: yorgun başınızı destekleyin ve daha iyi uyuyun

En iyi yastık 2020: yorgun başınızı destekleyin ve daha iyi uyuyun

En iyi yastığa sahip olmak, iyi bir gece uykusu almanın önemli bir parçasıdır. Önde gelen yatak takımı uzmanı Goldilocks'un bir zamanlar gözlemlediği gibi, çok ince olmasını istemezsiniz ya da boynunuzun ağrımasına neden olur. İstediğiniz şey 'tam olarak doğru' bir yastık. Yastığınızı, gece cephaneliğinizin üçüncü temel unsuru olarak düşünün.en iyi yorganve tabii kien iyi yatakellerini koyabilirsin. Ve gerçekten, vücudunuzu üstüne koyun.


Buradaki ürün yelpazesi, geleneksel kaz ve ördek tüyü ve kuş tüyü yastıkların yanı sıra hafızalı köpükten ve sıcaklığı düzenleyen veya soğutan kumaşlardan yapılmış modern yastıkları içerir. Çoğu, kullanılan malzemeden bağımsız olarak toz akarı alerjisi koruması sunar.

  • Şunlardan biri ile uykunuzu artırınen iyi yatak toppers
  • Ucuz yatak fiyatları- € € tasarruf edin, ZZZZZ kazanın
  • Uyumak için mücadele mi ediyorsun? Birien iyi ağırlıklı battaniyeleryardımcı olabilir

Sizin için en iyi yastığı nasıl satın alabilirsiniz

Eğer yan yatıyorsanız, o zaman sert bir yastığın başınızı ve omurganızı desteklemek için en iyi seçenek olduğu söylenir, ancak eğer önünüzde uyursanız, büyük olasılıkla çok daha yumuşak bir yastık isteyeceksiniz, böylece istemezsiniz; t Boyun sertliği ile uyanmak. Sırtüstü uyuyanlar arada bir şey seçebilirler. Nihayetinde, rahat olduğunu düşündüğünüz şeyi seçeceksiniz. Yine de, uygun maliyetli fiyatlardan 'ne kadar ?!' fiyatlara kadar kalın ve kabarık uyku yardımcıları sağlayan bazı harika doğal yastıklar var.

Bununla birlikte, sentetik, alerjisi olanlar için ve çamaşır makinesinden geçtikten sonra bile geri dönen bir yastık için popüler bir seçimdir. Hafızalı köpük şu anda trendde patlama yapıyor ve boyun sertliği ile uyandığınızı fark ederseniz idealdir.

  • Bazıları ile karşılama alanı yaratın.en iyi başucu lambaları
  • Barındırma? Bunlaren iyi çekyatetrafında

Satın alınabilecek en iyi yastıklar

En iyi yastık: Panda Bambu Hafızalı Köpük YastıkPingtwitter Ödülleri 2020


(Resim kredisi: Panda)

1. Panda Hafızalı Köpük Bambu Yastık

Şu anda genel olarak en iyi yastık

Teknik Özellikler
Doldurma: Hafızalı köpük Sertlik: Orta Kapak: Bambu Hipoalerjenik: Evet
Satın alma nedenleri
+ Rahat ve destekleyici + Temizlemesi kolay + 10 yıl garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-İlk başta size tuhaf görünebilir, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 24,95 Ethical Superstore'da Görüntüle 24,95 £ Cuckool'da Görüntüle ve £ 35

Hafızalı köpük, yatak pazarında devrim yarattı ve Panda'nın bu yastığı, başınız ve boynunuz için aynısını yapmak için üç kat kullanıyor. İlk kez kullanmak biraz ürkütücü, çünkü başlangıçta büyük ve sağlam bir plastik blok gibi görünüyor. Bununla birlikte, sadece birkaç saniye içinde, başınızın yavaşça Bambu kumaş kaplı formuna girdiğini hissedersiniz. Sonuç çok rahat ve çok destekleyicidir. Dış kasa da oldukça soğuk bir his veriyor - ve yastığının soğuk tarafını kim sevmiyor? Kolay temizlik için fermuarlar da çıkarılır.

Bazı insanlar bir yastık için £ 40- £ 50'nin pahalı olduğunu düşünebilir, ancak 10 yıllık garanti ve Panda'nın kelime oyunu olmayan, para iadesi sözünü sevmezseniz, bunun makul bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz ve para iyi harcandı. Daha iyi bir şey kullanmadım. Bu yenilikçi tasarımdan çok etkilendik ve en iyi yastık ödülünü aldık.Pingtwitter Ödülleri 2020.


En iyi yastık: Stratos ile Simba Hibrit Yastık

(Resim kredisi: Simba)

2. Stratos ile Simba Hibrit Yastık

Daha geleneksel bir his veren hafızalı köpük yastık

Teknik Özellikler
Dolgu: Hafızalı köpük Sertlik: Orta Kapak: Pamuk / Outlast Hipoalerjenik: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Rahat ve destekleyici + Isı yönetimi ve yükseklik açısından uyarlanabilir + Temizlemesi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99 £ 'a biraz fazla pahalı simbasleep.com'da görüntüleyin Amazon'u kontrol edin

Simba Hibrit Yastığın birkaç çeşidi vardır, bu, markanın Stratos sıcaklık yöneten kumaşına sahip olanıdır. Panda'nın yaptığı gibi, daha büyük takozlar yerine küçük hafızalı köpük küpleri kullanarak, Hibrit hissi daha çok geleneksel bir yastığa benziyor, ancak köpüğün tüm olağan faydaları - alerji önleme, temizlik kolaylığı ve sıcaklık yönetimi. Dürüst olmak gerekirse, kafamı kızdıran herhangi bir fiyat ya da yapıya sahip bir yastık kullanmadım, bu yüzden belki de bu nokta biraz tartışmalı.


İlginç bir şekilde, bir soğutma tarafı ve standart bir seçeneğe sahip olmanın yanı sıra - muhtemelen mevsimler değiştikçe yastığı çevirirsiniz - Simba Hibrit Yastık, yüksekliğini de ayarlamanıza izin verir. Nasıl? Yastığın göbeğinde bir fermuar vardır, böylece uygun gördüğünüz gibi dolguyu çıkarabilirsiniz - bu, sertlik tercihine bakılmaksızın herkes için uygun olduğu anlamına gelir (ve 'orta' tanımının yastığa uymadığını bulan herkes için kullanışlıdır. marka). Tüm bu seçenekleri kullansanız da kullanmasanız da, Hibrit Yastığın kafanızı dinlendirmek için çok rahat bir şey olduğunu inkar edemezsiniz.

En İyi Yastık: Eve Hafızalı Köpük Yastık

3. Eve Hafızalı Köpük Yastık

Başka bir harika hafızalı köpük seçeneği

Teknik Özellikler
Doldurma: Hafızalı köpük Sertlik: Orta Kapak: Polyester Hipoalerjenik: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hipoalerjenik +3 Yıl garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Çok dolgun değil 59 £ Dunelm Check Amazon'da görüntüleyin

Panda'nın yastığında olduğu gibi, Eve Hafızalı Köpük Yastık da mükemmel bir gece uykusunu garantilemek için son teknoloji ürünü sentetik yastık teknolojisini kullanıyor. Çoğu uyku pozisyonu için uygun olan Eve'in yastığı sizi kışın sıcak, yazın serin tutar. Panda'da olduğu gibi, daha önce hiç hafızalı köpük yastığınız olmadıysa, alışmanız biraz zaman alacak. Panda seçeneğini tercih etmemize rağmen bu mükemmel bir seçenek.

Islatın ve Uyuyun Ultimate Macar Kaz Tüyü Yastık


(Resim kredisi: Soak and Sleep)

4. Nihai Macar Kaz Tüyü Yastığını Islatın ve Uyuyun

Şu anda en iyi geleneksel kuş tüyü yastık

Teknik Özellikler
Dolgu: Kaz tüyü Sertlik: Yumuşak (orta / sıkı da mevcuttur Kapak: Pamuk Hipoalerjenik: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şeklini çok iyi tutar + Dolgu hafif ve kabarıktır.
Kaçınılması gereken nedenler
- Ara sıra yeniden doldurma gerektirir - Bir yastık kılıfına çok iyi sığmaz Bugünün en iyi Islatın ve Uyuyun Macar Kaz Tüyü Yastık fırsatları ISLATIN VE UYKU Macar ... Amazon £ 128,25 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Geleneksel bir kuş tüyü yastık arıyorsanız, Soak & Sleep'in bu Ultimate Macar Kaz Tüyü Yastığı'nın satın alabileceğiniz en iyilerden biri olduğunu düşünüyoruz. 'Doğal olarak büyük kuş tüyü kümelerinin hassas doğasını korumak için termal kaplıca suyunda yıkanan'% 90 Macar kaz tüyü ile doludur.

Burada sunulan farklı sertlik seçenekleri söz konusu olduğunda web sitesinde bazı tutarsızlıklar var, ancak 'yumuşak' veya 'yumuşak / orta' versiyonu test ettik. Denediğimiz diğer kuş tüyü yastıklardan belirgin şekilde daha hafifti, dolgusu dolu ve havadar ve uzanmak için taze hissettiriyor. Dolgunun, kullandığımız diğer kuş tüyü yastıklara göre daha az yoğun hissetmesi nedeniyle çabucak düzleşeceğinden endişeliydik, ancak durum hiç de böyle değildi - yastık son iki haftadır şeklini oldukça iyi korudu. onu kullanıyordum.

Tüylerin alerji hastaları için kötü bir seçim olduğunu düşünebilirsiniz, ancak Soak & Sleep, bu yastığın 'mükemmel oksijen ve bulanıklık derecelendirmeleri nedeniyle' hipoalerjenik olarak kabul edildiğini söylüyor. Testçimizin alerjileri bu yastığın kullanılmasıyla tetiklenmedi. NoMite sertifikalı kumaşla kaplanmıştır, ancak bu yastığı yalnızca 40 derecede yıkayabileceğinizi bilmeye değer.

Diğer tek kıkırdamamız, çift kıvrımlı kenarın, bu yastığın standart bir yastık kılıfına düzgün bir şekilde sığmadığı anlamına gelmesidir. Ancak, genel olarak Soak & Sleep'in bu teklifinden çok etkilendik.

5. Snuggledown İskandinav Ördeği Tüyü ve Kuş tüyü Yastık

İyi bir gece uykusu için geleneksel ördek tüyü yastık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sıcaklık Dolgu: Ördek tüyü ve Aşağı Sertlik: Yumuşak Kılıf: Pamuk Hipoalerjenik: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Paranın karşılığını iyi verir + İsteğinize göre şekillendirilebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,99 £ Amazon'da görüntüle 26,99 £ Amazon'da görüntüleyin 25 Amazon müşteri yorumu

Snuggledown'un bu İskandinav Ördek Tüyü ve Aşağı Yastığı süper rahat. Yüzde 85 ördek tüyü ve yüzde 15 kuş tüyü ile dolu, o soğuk gecelerde sizi sıcak tutan yumuşak bir yastık. Arada sırada iyi bir dolgunluğa ihtiyacı vardır, ancak istediğiniz şekle getirilebilir, bu da onu her tür uyuyan için ideal hale getirir.

6. Sessiz Gece Anti-Alerji Yastığı

Günlük alerjisi olanlar için bu yastık gece boyunca uyumanıza yardımcı olacaktır.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Alerjiler Dolgu: Hollowfibre Sertlik: Yumuşak Kapak: Mikrofiber Hipoalerjenik: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hipoalerjenik + Temizlemesi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 9'u görün, Littlewoods'ta £ 13 görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin 45 Amazon müşteri yorumu

İsteyeceğin en son şey, tek yapmak istediğin uyumak olduğunda öksürüğü ve sıçramayı tetikleyecek bir yastık. Sessiz Gece Anti-Alerji Yastığı, alerjiler için en iyi yastıktır ve sakin bir gece uykusu çekmenizi sağlar. Çamaşır makinesinde temizlenmesi kolaydır ve oldukça yumuşaktır, bu da onu önden uyuyanlar için en iyi seçim yapar.

7. Dunlopillo Super Comfort Yastık

Mükemmel destekli uzun ömürlü bir lateks yastık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kıpır kıpır uyuyanlar Dolgu: Lateks Sertlik: Çok sıkı Kılıf: Mikrofiber Hipoalerjenik: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şekli tutar + Hipoalerjenik
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok firma £ 56 Yatak Adamda Görüntüle Amazon 760 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Birkaç uykudan sonra şeklini kaybetmeyecek bir yastık istiyorsanız, tercih etmeniz gereken Dunlopillo Super Comfort Yastık. Uykunuzda ne kadar hareket ederseniz edin sıkılığını sağlam tutan lateks dolgusu vardır ve sıkılık, başını desteklemek için sırt üstü veya yan yatanlar için idealdir. Bu yastığın temizlenmesi sentetik bir yastığa göre daha zordur, ancak doğal olarak mantar önleyici ve alerji önleyicidir (latekse alerjiniz varsa muhtemelen değil!)

8. Tempur Orijinal Destek Yastığı

Yan yatanlar için ideal olan kavisli bir yastık

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Yan traversler Dolgu: Polyester Sertlik: Sert Kapak: Visco Elastik Köpük Hipoalerjenik: Evet
Satın alma nedenleri
+ Yan yatma desteği + 3 yıl garanti
Kaçınılması gereken nedenler
- Olağandışı boyutlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok £ 79,39 Amazon'da Görüntüleyin84,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin 85,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin190 Amazon müşteri yorumu

Tempur Orijinal Destek Yastığı, standart yastığınız gibi değildir. Bu yastığın, üstün konfor ve destek için başınızın altına mükemmel bir şekilde oturan bir kavisi vardır. Sık sık boyun tutulmasıyla uyanırsanız, bu yastık kesintisiz uyku sağlar, ancak boyutlandırma biraz alışılmadıktır ve ilk başta bazılarının anlaşması zor olabilir. Ancak, yastığını ikiye katlayan veya sürekli olarak doğru pozisyonu bulmak için hareket eden uyuyanlardan biriyseniz, o zaman bu sizin için en iyi yastıktır.

9. Mediflow Waterbase Fiberfill Yastık

Ayarlanabilir sertlik için su bazlı bir yastık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Boyun ağrısı Dolgu: Su Sertliği: Ayarlanabilir Kılıf: Pamuk Hipoalerjenik: Evet
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir sertlik + Boyun ağrısını iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmış
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARININ SIZDIRILMASI KORKUSU Amazon'da £ 36.99 Görüntüle Amazon'da Görüntüle 100 Amazon müşteri yorumu

Su yatakları biraz modası geçmiş görünebilir, ancak Mediflow Waterbase Fiber Doldurma Yastığı, uyku tarzınız için optimum sıkılık elde etmenin harika bir yoludur. Bu, yastığı istediğiniz sertlikte doldurduğunuz için boyun ağrısı için en iyi yastıklardan biridir. Bu yastık hakkındaki görüşleri kesinlikle bölen bir sızıntı veya dökülme endişesi var, ancak gerçekten buna devam edemezseniz, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir!

10. Homescapes Saf Yün Yastık

Klasik bir sert yün yastık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Dolgunluk Dolgu: Yün Sıkılık: Orta Kapak: Pamuk Hipoalerjenik: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Firma ama yumuşak
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 26 £ Amazon'da görüntüle 38.09 £ Amazon'da görüntüleyin 20 Amazon müşteri incelemeleri

Tamamen doğal dolgulu bir yastık arıyorsanız, bunun şu anda piyasadaki en iyi yün yastıklardan biri olduğuna inanıyoruz. Şaşırtıcı derecede sağlamdır ve şeklini kaybetmez, bu yüzden lateks dolgulu yastık fikrinden hoşlanmıyorsanız, bu size arzu ettiğiniz miktarda dolgunluğu ve daha ucuz bir maliyetle verecektir. Homescapes Saf Yün Yastık, tüm yıl boyunca rüya gibi bir gece uykusu için yumuşak ve eşit bir şekil ve iyi bir sıcaklık düzenlemesi sağlar.

11. Sessiz Gece Mikrofiber Yastık Gibi

Doğal kuş tüyü hissi veren sentetik bir yastık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın al Dolgu: Hollowfibre Sertlik: Yumuşak Kapak: Mikrofiber Hipoalerjenik: Evet
Satın alma nedenleri
+ İndirimli fiyat + Hipoalerjenik
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 6,70 £ 'dan daha hızlı dolgunluk kaybeder Amazon'da 13,40 £ Amazon'da görüntüleyin 13,99 £ Amazon'da 435 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Ördek tüyü ve kuş tüyü yastığın tüm rahatlığını istiyorsanız, ancak bunun sizi hapşırmaya ayarlayacağını biliyorsanız, bu sentetik yastık aynı yumuşaklık ve daha düşük bir fiyat etiketi ile gelir. Bu yastık sadece £ 10'dur ve içi boş bir elyaf dolgu kullanılarak kuş tüyü hissini simüle etmek için yapılmıştır. Kuş tüyü ile tam olarak aynı his olmayabilir, ancak hipoalerjeniktir ve makinede kolayca yıkanabilir.

Günümüzün en iyi fırsatlarını tamamlayın Panda Toddler Bellek Köpüğü ... Panda Bellek Köpüğü Bambu Yastık Etik Süper Mağaza £ 24.95 GörüntüleTüm fiyatları görünStratos ile Simba Hibrit Yastık Simba Hibrit Yastık simbasleep.com £ 99 GörüntüleTüm fiyatları görünEve Hafızalı Köpük Yastık Beyaz Eve Hafızalı Köpük Yastık Dunelm £ 59 İnceleTüm fiyatları görünSnuggledown Kaz Tüyü & ... Snuggledown İskandinav Ördek Tüyü ve Kuştüyü Yastık Amazon £ 19.99 GörüntüleTüm fiyatları görün