Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi pod kahve makinesi 2020: Kapsül makineleri, uğraşmadan harika bir lezzet demektir

En iyi pod kahve makinesi 2020: Kapsül makineleri, uğraşmadan harika bir lezzet demektir

En iyi kapsül kahve makineleri, kahve çekirdeği satın alıp öğütmekle uğraşmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Evet, gider ve israf açısından bu bazıları için sorgulanabilir, bu yüzden en iyi kapsül kahve makinesini bileen iyi kahve makinesi, ancak öte yandan, kapsül kahve açıkça uygundur. Woah, güzel aliterasyon.


Kesin adalet nedeniyle, bazı açılardan - her bölmede olduğu gibikesinliklebir doz kahve ve kapsüller geri dönüştürülebilir - atık sorunu başlangıçta göründüğü kadar kötü değil. Örneğin Nespresso, kendi geri dönüşüm hizmetini yürütüyor - size verdikleri çantayı kullanılmış kapsüller ile doldurun ve postayla geri gönderin veya en yakın Nespresso barına bırakın - Lavazza ise yavaş yavaş orijinal plastik kapsül kabuklarını lehine atıyor gübrelenebilir olanların.

Kahve çekirdeği makineleri aynı zamanda standart espresso makineleri ve çoğu çekirdekten bardağa modeller kullanılarak elde edilmesi çok zor olan tutarlı sonuçlar üretir. Bir kapsül makinesi ile, sadece bölmeye yüklersiniz, düğmeye basarsınız ve her biri sonuncusu kadar güçlü, krema kaplı siyah altın akışı çıkar.

En iyi Siber Pazartesi fırsatları: her şey için en çok satan ve perakendecilerden alışveriş yapın! Ayrıca, düzenli olarak güncellenen Birleşik Krallık rehberimize de göz atabilirsiniz.en iyi Nespresso fırsatlarıSiber Pazartesi (ve sonrası) için.

En iyi kahve kapsül makinesi nasıl alınır

Bir kapsül makinesi satın aldığınızda, aslında belirli bir kahve markasını da satın almış olursunuz. Tüm büyük kapsül markalarını denedim, genel olarak favori markamLavazza(27p'den itibaren), hemen ardındanIlly(bölme başına 37p'den).Nespresso(33p'den itibaren) çok küçük ve bu nedenle çok zayıf olduğunu hissettiğim kapsüller için üçüncü sırada yer alıyor. Bunu göstermek için bir Lavazza ve Nespresso kapsülü açtım ve içeriğini ölçtüm. Lavazza'da 7 gram kahve bulunurken, Nespresso sadece 4 gramda geldi.


Ancak Nespresso’nunVertuosistem tamamen farklı bir top oyunudur. Tek bir standart kapsül boyutu yerine, çok çeşitli kahve tercihlerini karşılamak için beş farklı boyut kullanır: Espresso, Double Espresso, Gran Lungo, Kupa ve ekstra büyük Alto. Ayrıca Vertuo’nun standart espresso kapsülünün içeriğinin, Lavazza kapsüllerinde olduğu gibi çok daha uygun bir 7g ağırlığında olduğunu ve daha büyük kapsüllerin 13 gram ağırlığında olduğunu öğrenmekten de memnun olacaksınız.

Her kahve yapma makinesinde olduğu gibi, kapsül sisteminizle yalnızca şişelenmiş su kullanmanızı öneririz çünkü a) tadı daha iyidir ve b) iç kısımların kireçten tıkanma şansı daha düşüktür.


Önceden, poddistler arasında en popüler çeşit olan standart Nespresso kapsüllerinin yalnızca çevrimiçi olarak veya markanın kendi mağazalarında mevcut olduğu bir durumdu, bu yüzden biterseniz sabah asansörünüz olmazdı. Ancak, artık başka yollarla da kullanılabilir hale geliyorlar.

Kapsülle ilgili bazı markalardan elde edilen pek çok sütlü ve daha yeni tip içeceğin şaşırtıcı olmadığını belirtmek de önemlidir. Düz beyaz, cappuccino veya latte'nizde zengin dokulu süt istiyorsanız, uygun sütü kullanın çünkü bunlar tatmin etmeyecektir. Dualit, Lavazza veya Nespresso'dan yüksek kaliteli bir süt köpürtücü alarak işleri büyük ölçüde geliştirebilirsiniz.


Amerikalılar, espressolar ve süte dayanmayan daha saf içecekler için sonuçlar iyiden mükemmele değişir. Bu makineler aynı zamanda daha ağır hizmet tipi, kapsülsüz kahve makinesi için bir 'ağ geçidi ilacı' görevi görebilir.

EN İYİ KAPSÜL MAKİNESİ NEDİR?

Yukarıda vurguladığımız gibi, sizin için en iyi kapsül makinesi, ister Lavazza, Illy, Nespresso, Costa, Jacobs, Grand Mère veya Kenco olsun, en sevdiğiniz kahve karışımını kullanandır.

Bizim bakış açımıza göre, en iyi karışımlar Lavazza, Nespresso ve Illy'dir, bu nedenle mükemmel Lavazza A Modo Mio Deséa, Magimix Nespresso Vertuo Plus M600, uygun fiyatlı Lavazza Jolie Plus, Illy Y3'ü öneriyoruz. 2 Iperespresso veya yakışıklı Sage Creatista Uno. Ve taşınabilir bir şey için pazardaysanız, hiçbiri, hareket halindeyken zahmetsiz kafein hitleri için Nespresso kapsüllerini kabul edecek şekilde dönüştürülebilen, seyahat dostu harika Wacaco Nanopresso'yu yenemez.

Sırayla en iyi kahve kapsülü makineleri

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: Lavazza A Modo Mío Deséa


(Resim kredisi: Lavazza)

1. Lavazza As Mine Deséa

Yeni en iyi kapsül kahve makinemiz

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Lavazza Kapsül maliyeti: 27p Genişlik: 14,5cm Frother: Evet
Satın alma nedenleri
+ Olağanüstü espressolar üretir + Entegre süt köpürtücü + Tam otomatik + İyi görünümlü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI149 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin166,99 £ Amazon'da Görüntüle 199 £ Amazon'da Görüntüle

Lavazza A Modo Mio sistemi, tezgahın her tarafına sıçrayan kahve granülleri olmadan evde bir fincan İtalya'nın en sevilen espresso karışımının tadını çıkarmayı çok daha kolay hale getiriyor. Bu kalın ama şık birinci sınıf model, herhangi bir karmaşık değnek veya aslında kullanıcıdan herhangi bir girdi içermeyen ustaca bir süt köpürtme sistemi ile birlikte gelir.

Düz bir espresso için, üst yuvaya bir kapsül koyun, kolu aşağı çekin, üç ana ekstraksiyon seçeneğinden birine (tekli espresso, uzun espresso, uzun kahve) dokunun ve dışarıda, neredeyse esrarengiz bir şekilde otantik, lezzetli bir Lavazza espresso çıkarır. zengin, ipeksi krema. Unutmayın, fincanları ayarlanabilir kaidenin arkasına yerleştirdiğinizden emin olun, aksi takdirde su fincanı kaçırır ve doğrudan fazla tepsiye dökülür. Bunun nedeni, Deséa’nın entegre süt köpürtme sisteminin, normal bağımsız çubuk yöntemi yerine sürahi ve dahili çubuğu için aynı alanı kullanmasıdır.

Sütlü bir kahve - cappuccino, macchiato veya latte - yapmak için cam sürahiyi kabın yan tarafında işaretlenmiş olan ön koşul seviyesine kadar soğuk sütle doldurun, tüm düzeneği normalde bir fincan koyacağınız alana itin, bir kapsüle bırakın. ve sağdaki arayüzü kullanarak tercih ettiğiniz demliği seçin. Karışıma tek doz espresso eklenmeden önce süt, köpürtme ve ısıtma işleminden geçecektir. Oldukça akıllıca bir şekilde, espresso dibine kadar batar, böylece fincanınıza döktüğünüzde önce kahve dökülür, ardından kremsi köpük gelir. Espressolarınızla hiç süt içmediyseniz, hemen hemen aynı olan ancak süt köpürtme sistemiyle gelmeyen daha ucuz Idola modelini (139 £) düşünün.

Ekstraksiyon uzunluklarından herhangi birini uzatmak veya kısaltmak isterseniz, tercih ettiğiniz ekstraksiyon oranına en çok benzeyen düğmeyi basılı tutun ve kahve doğru seviyeye ulaştığında parmağınızı kaldırın. Bu, varsayılan seviyelerin espresso fincanınızın boyutu için çok kısa veya çok uzun olduğunu fark ederseniz kullanışlıdır.

Deséa herhangi bir çalışma tezgahına sığacak kadar dardır (sadece 14,5 cm genişliğindedir) ve çıkarması kolay 1,1 litrelik geniş bir su haznesine sahiptir. Harcanmış kapsül çekmecesi bu arada yaklaşık 10 kapsül için yeterince büyüktür - oldukça kullanışlı, kabın boşaltılması gerektiğinde bir ses tonu sinyal verir.

Lavazza kapsülleri (çevrimiçi olarak ve çoğu cadde mağazasında mevcuttur), bir fincanda yaklaşık 27 peni tutar - piyasadaki en ucuzlar arasında - ve aralarından seçim yapabileceğiniz yedi harika tadı olan karışım vardır. Deséa'yı hem Passionale hem de Lungo Dulce karışımlarıyla denedik ve her seferinde ve hızlı bir şekilde üst düzey bir espresso üretti. Gerçekten çok etkileyici.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: Magimix Vertuo Plus M600

(Resim kredisi: Magimix)

2. Magimix Nespresso Vertuo Plus M600

Piyasadaki en iyi kapsül kahve makinelerinden biri

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Nespresso Kapsül maliyeti: 39p'den Genişlik: 11,5cm Hazne: 1,8 litre Köpürtücü: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Harika espressolar yapar + Derin bir krema üretir + Kullanımı kolay + Büyük su haznesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Parlak yüzey, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI toz çekiyor Amazon'da £ 59 Görüntüle Currys PC World'de £ 74.99 Görüntüle PRC Direct'te Görüntüleyin

Standart Nespresso kapsüllerinin düzgün bir kafein etkisi üretemeyecek kadar küçük olduğunu düşünüyorsanız, Magimix'in bu yeni Vertuo makinesini düşünün. Nespresso’nun Vertuo kapsül sistemi, standart Nespresso kapsül sisteminden tamamen farklıdır. Başlangıç ​​olarak, bölmeler neredeyse iki kat daha büyüktür ve tamamen farklı bir şekle sahiptir, böylece bir Vertuo makinesinde standart bir Nespresso kapsülü kullanamazsınız ve bunun tersi de geçerlidir.

Vertuo sistemiyle ilgili en iyi şey, farklı boyutlarda kapsüller kullanabilmesidir ve bu, gün boyunca çeşitli kahveleri sevenler için mükemmel bir seçimdir. Espresso ve Double Espresso'dan Gran Lungo, Mug ve ekstra büyük Alto'ya kadar beş kapsül boyutu vardır.

Öyleyse, bu makineyi bu kadar özel kılan nedir? Başlangıç ​​için iyi görünüyor ve çalışma alanınıza bağlı olarak makinenin arkasına veya her iki tarafına da yerleştirilebilen 1.8 litrelik devasa bir su deposuyla birlikte geliyor. Aynı zamanda sektördeki en büyük kullanılmış kapsül kutusuna sahiptir - 13 büyük bölme için yeterlidir.

Kullanmak için, çıkıntılı gümüş diske yukarı doğru hafifçe vurun ve tüm kapak mekanik olarak yukarı hareket eder. Şimdi bir kapsül karışımını ve seçtiğiniz boyutta açın ve üst düğmeye dokunun. Her bölme, makineye doğru miktarda su ve optimum ekstraksiyon uzunluğunu sağlamasını söyleyen kendi benzersiz barkoduyla birlikte gelir. Benzersiz bir şekilde, Vertuo sistemi, yüksek basınç altında sadece buharlı su yerine Santrifüzyon teknolojisini (kapsül 7.000 rpm'ye kadar döner) kullanır.

Sonuç, muhtemelen dudaklarınızı dolaştıracağınız en derin, en kalın, en kremalı ve en ipeksi kremdir. Kabul edelim ki, bazı espresso püristleri bunun sadece bir köpük olduğunu ve kesinlikle bir krema olmadığını söyleyecektir, ancak bu yazar farklı olmaya yalvarıyor çünkü bana göre, gerçek bir krema ile aynı kıvama sahip, sadece çok daha derin - iyi çekilmiş bir kafanın kafası gibi Guinness taslağı. Aslında o kadar zengin ve kremsi ki, içine bir damla sıcak süt eklerseniz, sıradan bir espressoyu mini bir kapuçinoya dönüştürür.

Bu yazar, test makinesiyle birlikte 12 kapsül içeren çeşitli bir kutu aldı ve Diavolitto Espresso ve Double Espresso Scuro karışımlarının en güçlü ve en tatmin edici olduğunu garanti edebilir. Ancak daha zayıf bir karışımı tercih ederseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Sonuçta, bu sistemin tüm amacı, olabildiğince çok çeşitli zevklere hitap etmektir. Bu bakımdan Vertuo sistemi tüm cephelerde kazanır.

Magimix, bu özel makine ile bir hata yaptı - tutarlı sonuçlar veriyor ve kullanımı çok kolay. Ayrıca devasa su haznesini, muazzam kapsül toplayıcısını ve akıllı otomatik kapsül yükleme ve boşaltma mekanizmasını da seviyorum.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: Wacaco Nanopresso Nespresso

(Resim kredisi: Wacaco)

3. Wacaco Nanopresso Nespresso

En iyi taşınabilir kapsül kahve cihazı

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Nespresso Kapsül maliyeti: 33p'den Genişlik: 6,6cm Rezervuar: 80ml Köpürtücü: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten taşınabilir + Nespresso kapsülleri kullanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Güçlü parmak kasları gerekli BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 32,99 Amazon'da görüntüle 64,99 £ Amazon'da görüntüle 70 £ Amazon'da görüntüle 435 Amazon müşteri incelemeleri

Gerçek espressoyu tattığınızda, başka hiçbir şey yapmaz, en azından hazır kahve. Öyleyse, bir dahaki sefere seyahatlerinize çıktığınızda, bu olağanüstü küçük el gücüyle çalışan icadı paketleyin ve bir daha asla tatsız bir otel kahvesine katlanmak zorunda kalmayacaksınız. Hatta kampa bile götürebilirsiniz.

Bir Nespresso adaptörünün yardımıyla, bu model, bu sayfadaki herhangi bir mutfağa bağlı makine kadar zengin ve aromatik espressolar üretir, ancak iyi bir güç / hacim oranı için iki kapsül kullanmanız önerilir.

Küçük hazneyi sıcak suyla doldurun (çoğu otelin odada bir su ısıtıcısı vardır), adaptöre bir kapsül yerleştirin (ayrı olarak satılır), kapağı kapatın ve pistonu sıkmak için iyi bir doz parmak basıncı ekleyin. Voila, yoğun, zengin krema dolgulu anlık espresso.

Eğer otel kahvesi yüksek beklentilerinizi nadiren karşılıyorsa, vahşi doğada kamp yapıyorsanız veya sadece hazır bulaşık suyu içen bir akrabanızı ziyaret ediyorsanız, bunlardan birini seyahat çantasına koyun ve asla uygun bir kafein fikriniz olmaz. Şiddetle tavsiye edilir.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: lavazza jolie plus

4. Lavazza Jolie Plus

En düşük maliyetli pod kahve makinesi

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Lavazza Kapsül maliyeti: 27p'den Genişlik: 12,4cm Rezervuar: 0,5 litre Köpürtücü: Hayır
Satın alma nedenleri
Kupa başına + 27p + Yer tasarrufu sağlayan ayak izi
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük kullanılmış-kapsül çekmecesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 69,97 Appliances Direct'te görüntüle£ 99 JD Williams'ta görüntüle 99,50 £ Amazon'da görüntüle 11 Amazon müşteri incelemeleri

Bu yüksek fiyatlı mikro makine, bir kahve kutusu genişliğindedir ve kullanımı daha kolay olamazdı. 0,5 litrelik su kulesi, en az yarım düzine bardak için yeterince büyüktür (hangi düğmeye basıldığına bağlı olarak uzun veya kısa), ancak kullanılmış kapsül toplama çekmecesi küçüktür ve yalnızca beş kişilik yer vardır. İşaretin üzerinden çok fazla adım atarsan, çekmecenin sıkışacağını ve lanet şeyi açmak için uğraşacağını garanti edebilirim.

Bunun yanı sıra, bu küçük beygir, yemyeşil krema ile dolu kanlı ve mükemmel bir espresso yapar ve hepsi yaklaşık 27 plik bir hit için - ve bazı nedenlerden dolayı kapsüller John Lewis'ten satın alınırsa daha da ucuza gelir. En iyi karışım, en iyi kapsül…

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: illy Y3.2

5. Illy Y3.2 Iperespresso

Piyasadaki en iyi karışımlardan biri sayesinde en iyi beşinci kapsül kahve makinesi

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Illy Kapsül maliyeti: 35p'den Genişlik: 10cm Rezervuar: 1 litre Köpürtücü: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel espresso makinesi + Mükemmel kahve karışımı
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugün en iyi satışlar 75 £ Amazon'da 96.71 £ Amazon'da görüntüle 97.84 £ Amazon'da görüntüleyin 24 Amazon müşteri incelemeleri

Her zeki kahve meraklısı, Illy'nin piyasadaki en iyi yerli kahve karışımlarından birini ürettiği konusunda hemfikir olacaktır. İşte aşırı karmaşık üretim süreci olmadan otantik bir Illy espresso yapmanın bir yolu.

FrancisFrancis markalı bu model üç renkte (beyaz, kırmızı ve siyah) ve en ince olanlardan biri olan sadece 10 cm genişliğinde mevcuttur.

Tüm kapsül makineleri, espresso yapmanın varsayımlarını ortadan kaldırır ve bu da farklı değildir. Üst kanadı kaldırın (önceden kullanılan bölmeyi otomatik olarak çıkarır), yeni bir bölmeye yerleştirin (dokuz farklı karışımdan birini seçin), kapatın ve büyük kap düğmesine veya küçük kap düğmesine basın. Ve hepsi bu kadar.

Y3, benzersiz bir iki aşamalı ekstraksiyon işlemi kullanıyor ve verdiği kahve o kadar zengin ve ödüllendirici, kapsül başına 37p maliyete rağmen bir tane satın aldım. Illy’nin yenilikçi kapsülleri, kullanılan polipropilen plastik% 100 geri dönüştürülebilir olsa da diğerlerinden daha az çevre dostu görünüyor.

Tam gövdeli lezzet ve güçlü, palete benzeyen bir vuruş, iyi bir espresso için ön koşulunuzsa, bu modeli ilk arama bağlantı noktalarınız arasında yapın.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: Sage Creatista Uno

(Resim kredisi: Sage)

6. Sage Creatista Uno Nespresso

En iyi özelliklere sahip şık, yüksek kaliteli model

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Nespresso Kapsül maliyeti: 33p'den Genişlik: 17,7cm Rezervuar: 1,5 litre Köpürtücü: Evet
Satın alma nedenleri
+ Sezgisel kontroller + Mükemmel espresso seçenekleri seçimi + Mükemmel süt köpürtücü
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha fazla premium, fiyat açısından BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 329 £ Amazon'da görüntüleyin 329 £ Currys PC World'de görüntüleyin

Sage, üçüncü şahıs makinelerin Nespresso listesine bu muazzam, premium fiyatlı eklemeyle mükemmelleşti.

Creatista, yapımında güven verici derecede büyük miktarda metal kullanılarak mükemmel bir şekilde inşa edilmiştir, ancak burada en çok etkileyici olan tipik Sage benzeri, sezgisel arayüzdür. Üstte kısa çekim ristrettodan latte macchiato'ya kadar sekiz kahve stilinden birini gösteren bir LED panel var ve kullanımı o kadar kolay ki kedim, kullanım kılavuzuna bile bakmadan düz bir beyazı çırpmayı başardı.

Köpüren çubuk da mükemmel ve neredeyse tamamen otomatik - sadece gerekli köpük miktarını ayarlayın ve ılık sütten Matterhorn tarzı zengin, kremsi köpük zirvesine kadar her şey için düğmeye basın.

Nespresso, piyasadaki en popüler kahve kapsülü markasıdır, ancak paletinize uygun karışımı bulmak, farklı tatlardan oluşan bir çikolata kutusu çeşidini yudumlamayı gerektirir. Nespresso kapsülleri aynı zamanda testteki en küçük kapsüllerdir, bu nedenle gerçek canavarların iyi bir sabah vızıltısı elde etmek için birkaç çekime ihtiyacı olabilir.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: Magimix Nespresso Expert

(Resim kredisi: Magimix)

7. Magimix Nespresso Uzmanı

Daha büyük tezgahlara sahip olanlar için şık bir model

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Nespresso Kapsül maliyeti: 33p'den Genişlik: 38cm Hazne: 1,1 litre Köpürtücü: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Üst kapsül yükleme sistemi + Kullanımı basit
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Oldukça geniş Amazon'a bakın

Bu standart Nespresso makinesi mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır, ancak diğer Nespresso'ya özgü modellerden çok daha geniş (38 cm) olduğunu ve küçük bir mutfak tezgahı olan herkes için bir sorun olabileceğini eklememiz gerekir.

Siyah veya koyu gri olarak mevcut olan Expert, dört farklı uzunlukta ekstraksiyon sağlayan (tek çekimden Americano'ya) tek bir dijital kontrol kadranı ile donatılmıştır. Sadece tercih ettiğiniz içecek boyutunu seçin ve üst düğmeye dokunun.

Bu makineyle ilgili en sevdiğimiz kısım, kapsül yükleme sisteminin dokunsal doğasıdır. Yaylı alüminyum kapağı sağa kaydırın, seçtiğiniz bir Nespresso kapsülü takın ve kapatmak için kapağa tekrar dokunun. Kullanıldığında, kapsül otomatik olarak arkadaki kaba atılır. Güzel dokunuş. Cebinizde yedek alanınız ve yeterli wonga varsa, o zaman bu sizin için modeldir.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: FrancesFrances Illy X7.1 Iperespresso

8. FrancesFrances Illy X7.1 Iperespresso

Italian Ultra çok fazla yetenek ve düzgün bir Pannarello buhar çubuğu barındırır

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Illy Kapsül maliyeti: 35p Genişlik: 33,5cm Rezervuar: 1 litre Köpürtücü: Evet
Satın alma nedenleri
+ İyi inşa edilmiş ancak çok uygun fiyatlı + Kullanımı kolay + Ölçeğin daha pahalı ucunda da olsa mükemmel kapsüller
Kaçınılması gereken nedenler
-Ya görünümü seviyorsunuz ya da BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 129,99 £ Amazon'da Görüntüle 139,99 £ Amazon'da Görüntüle 147,58 £ Amazon'da 96 Amazon müşteri incelemesini görüntüle

FrancisFrancis, daha popüler bazı pod makinelerin plastiğini ortadan kaldırarak, robot Wall-E'yi anımsatan bir ön panele sahip, renkli, renkli bir krom makinesi yarattı.

X7.1, süt köpürtmek için mükemmel bir Pannarello buhar çubuğuna, büyük bir 1 litrelik su haznesine ve eski moda bir portafiltreye sahiptir, ancak kahve telvesi yerine plastik Iperespresso kapsülleri alır. Orta düğmeye basit bir dokunuş, dudak şapırdatan bir krema ile son derece zengin, aromatik bir Illy espresso üretir.

Illy kapsülleri diğer markalara göre daha pahalıdır ve o kadar kolay bulunmazlar ama oğlum, muhteşem derecede zengin ve kadifemsi bir espresso karışımını nasıl yapacaklarını çok iyi biliyorlar.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: Dualit Café Plus

(Resim kredisi: Dualit)

9. Dualit Café Plus

Yan köpürtücülü şık bölme

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Nespresso Kapsül maliyeti: 33p'den Genişlik: 18cm Hazne: 0,8 litre Köpürtücü: Evet
Satın alma nedenleri
+ Hem Dualit hem de Nespresso bölmelerini kullanır + Şık görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok gürültülü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,99 £ Amazon'da Görüntüleyin 105,58 £ Nisbets plc'de görüntüleyin İngiltere Düşük Stok £ 124,99 Robert Dyas'ta Görüntüleyin

Dualit'in bu yeni standart Nespresso makinesi fazla yer kaplamaz ve kullanımı çok kolaydır - espressodan Americano'ya kadar çeşitli ekstraktlar sağlayan bir dokunmatik arayüz ve ayrıca kapuçinolar için yana monte edilmiş bir süt köpürtücü ile donatılmıştır. Aynı zamanda 40 saniyede ısınır - acelesi olanlar için sabah ilk iş olarak evden çıkmak için kullanışlıdır.

Olumsuz tarafı, Café Cino cehennem kadar gürültülü ve daha da kötüsü, metal bardak tepsisi, özellikle küçük bir espresso fincanıyla kullanıldığında, etrafta dolaşıyor. Artı tarafta, bu sayfadaki çoğu makine kadar iyi bir espresso üretiyor, bu yüzden hala bir göz atmaya değer.

Bu arada, birçok üçüncü taraf Nespresso kapsülü üreticisi gibi, Dualit de Nespresso'nun kendisinden genellikle daha ucuz olan kendi makul fiyatlı kahve ve çay kapsülleri yelpazesini üretir. Bilmen gerektiğini düşündüm.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: Nespresso Lattissima Pro

(Resim kredisi: DeLonghi)

10. DeLonghi Nespresso Lattisima Pro

Oldukça kompakt ve latte'leri kırbaçlamada becerikli bir el

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Nespresso Kapsül maliyeti: 33p'den Genişlik: 17,3cm Rezervuar: 0,9 litre Köpürtücü: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çekici tasarım + Çok çeşitli farklı karışımlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Tek espresso dozu biraz cimri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 329.99 very.co.uk adresinde görüntüleyin 330 £ Amazon'da görüntüleyin330 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Nespresso, piyasadaki en yaygın kapsül markasıdır ve birçok lüks otel, bunları odalarına yerleştirir. Bu çekici, iyi tasarlanmış DeLonghi markalı birimin bir butik otel alanında çok iyi oturması, çok az yer kaplaması, ancak mükemmel espressolar, latte'ler ve bir dereceye kadar cappuccinolar çıkarması şaşırtıcı değil.

Bir dereceye kadar söylüyorum çünkü Lattissima Pro bir miktar köpüklü madde dağıtan otomatik bir süt köpürtücü ile birlikte gelir.öncekahve çıkarma işlemi ve herhangi bir meraklı kişinin ifade edeceği gibi, uygun bir cappuccino, sunumdan hemen önce espressoya süt eklenmelidir. Ama hey, homurdanmamalı, deneme cappuccinolarımın otantik bir tadı ve dokusu vardı.

Müşterilerine gereksiz yere şaşırtıcı 25 farklı karışım sunmanın yanı sıra, Nespresso sistemindeki en büyük sorun, her bir kapsüldeki kahve ölçüsünün çok küçük olmasıdır, bu nedenle çoğu İngiliz bahisçinin düşündüğünü almak için arka arkaya iki kapsül kullanmanız gerekebilir. tek bir espresso olarak.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: KITCHENAID ARTISAN NESPRESSO 5KES0503

11. KitchenAid Artisan Nespresso 5KES0503

Klasik KitchenAid tasarımı ve çok çeşitli Nespresso lezzetleri

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Nespresso Kapsül maliyeti: 33p'den Genişlik: 20,8cm Rezervuar: 1,4 litre Köpürtücü: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Büyük su haznesi + Ultra pürüzsüz emaye dış yüzey + Altı demleme ayarı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞI Oldukça önemli bir canavar yerine £ 449.99 Amazon'da Görüntüleyin

Bu 9 kg'lık mutfak mantar tıpası, KitchenAid'in çok çeşitli Artisan gıda hazırlama makinelerinin tüm alışılagelmiş eski tasarım gelişmelerini destekler: ticari marka kırmızı da dahil olmak üzere altı renk seçeneğinde ağır kalıp döküm yapı; kavisli, ultra pürüzsüz emaye dış yüzey; güvenilir bileşen. Hepsi burada.

Bu olması gerekenden daha büyük bir şey, gerçekten, sadece bir kez kullandığınız diğer tüm küçük mutfak aletlerinin tezgahını temizleyin. Bunu muhtemelen her gün kullanacaksın.

Sağlam Artisan üç kez ısınır ve çıkarılabilir 1,4 litrelik su haznesi ve 14 adede kadar genişletilmiş Nespresso kapsülü kapasiteli büyük bir kullanılmış kapsül kabı ile birlikte gelir.

Espresso çıkarma işlemi çok kolay: büyük boy kolu kaldırın, en sevdiğiniz Nespresso karışımını yükleyin, kolu aşağı çekin, önceden programlanmış altı ekstraksiyon ayarı arasından seçim yapın ve düğmeye basın.

Birini ayarlamak kısa, güçlü bir vuruş üretirken, altıyı ayarlamak uzun, hafif bir demlemeyi sevenler içindir. Bu, KitchenAid stand mikserinizin yanında mükemmel bir şekilde oturur ve buna göre fiyatlandırılır.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: handpresso auto

12. Handpresso Otomatik

Taşınabilir araç içi cankurtaran

Teknik Özellikler
Kapsül markası: ESE Kapsül maliyeti: 32p'den Genişlik: 7,5cm Rezervuar: 40ml Köpürtücü: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Otantik espresso yapar + Son derece taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültülü-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI biraz karmaşık Amazon 67 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Arabadasınız, M6'da muazzam bir sıkışmaya sıkışmışsınız. Her şey durma noktasına geldi (kelime oyunu için affedin) ve üstesinden gelmek için hala bir otoyol servisinden 16 km uzaktasınız. Ama bir planın var. Halen elinizde yarım şişe Evian ve torpido gözünde bir Handpresso Auto ve bir avuç ESE espresso kapsülünüz var.

Hazneyi suyla doldurun, beşiğe bir ESE bölmesi yerleştirin (veya bazı öğütülmüş espresso karışımlarını koyun), çakmağa takın, rahatsız edici minyatür pnömatik matkap tipi sesini yayarken kulaklarınızı kapatın ve işte, artık zorunlu krema ile dolu çok güzel bir fincan sıcak espressonuz var. Havalı araç kiti.

en iyi kahve kapsül makinesi 2020: Bosch Tassimo Vivy 2

13. Bosch Tassimo Vivy 2

Çay dahil çok çeşitli sıcak içecekler için en iyisi

Teknik Özellikler
Kapsül markası: Tassimo Kapsül maliyeti: 28p'den Genişlik: 21cm Rezervuar: 0,7 litre Köpürtücü: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay ve ucuz + Hızlı ısınır + Ayrıca sıcak çikolata yapar
Kaçınılması gereken nedenler
-Şehrin en iyi kahvesi değil-Kullanılmış kapsül toplayıcı yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI29,97 £ Appliances Direct'te görüntüle29,99 £ Hughes'da görüntüle 56,38 £ Amazon'da Görüntüle

Tassimo sistemi, kahveden çaya ve sıcak çikolataya kadar en geniş sıcak içecek çeşitlerini sunar. Costa harmanının yanı sıra, Kenco, Grand Mère ve Jacobs gibi mevcut kahvelerin çoğunun bir otomat tarafından dağıtılmış gibi tadı olması utanç verici. Latte kapsüllerini de tavsiye etmem çünkü uzun ömürlü süt içeriyorlar ve buyanilatte değil.

Bosch’un yüksek fiyatlı Tassimo Vivy 2, oldukça küçük 21 cm genişliğindedir, bu nedenle çok fazla çalışma alanı kaplamaz. Tek bir düğmesi olduğu için kullanımı da son derece kolaydır. Kullanmak için, bir 'T Disk' (Tassimo'nun tescilli kapsül tasarımı) yükleyin, yukarıda belirtilen düğmeye dokunun ve işte bu kadar. Her fincandan sonra diski manuel olarak çıkarmanız gerekecek ki bu dünyanın sonu değil, ancak diğer birimler bölmeyi otomatik olarak bir toplama kutusuna çıkarıyor.

Bir disk için yaklaşık 28p ödemeyi bekleyebilirsiniz, bu da onu Lavazza'nın yarısı kadar iyi olmasa da daha pahalı kılar. Bununla birlikte, Tassimo kapsülleri, diğer markalardan çok daha hazır ve hemen hemen her süpermarkette stoklanıyor. Ancak, çılgın bir kahve züppesi gibi görünmek istemeden, Tassimo'dan çıkanların tadı sofistike, hatta özellikle hoş değildir. Ama dersler için atlar ...

  • En iyi yeniden kullanılabilir kahve fincanları
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Lavazza A Modo Mio Desea ...Lavazza A Modo Mio DeséaJohn Lewis ve Ortakları149 Görünüm Tüm fiyatları görün