Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • 2020'nin En İyi Polar Saati: Koşu saatleri Garmin veya Fitbit ile BAŞLAYMAZ

2020'nin En İyi Polar Saati: Koşu saatleri Garmin veya Fitbit ile BAŞLAYMAZ

En iyi Polar saati belirli yönergelere uymak zorundadır: Hafif ve ergonomik olması ve hassas sensörlere sahip yenilikçi bir akıllı saat olması gerekir. En iyi Polar akıllı saatler arasındaEn iyi koşu saatleriçünkü rekabetçi fiyatlandırma eğilimindedirler ve mükemmel yapı kalitesine sahiptirler.


Polar, 1970'lerden beri kalp atış hızı izleme işinde olduğundan, konuyla ilgili bir iki şey bildiklerini rahatlıkla varsayabiliriz. Şirket, ağırlıklı olarak giyilebilir teknoloji ve bisiklet bilgisayarları üretmektedir ve yenilikçi yaklaşımı ve benzersiz tasarım çözümleri ile tanınmaktadır.

• Garmin katili mi?Polar Vantage V2koşu saati yeni özellikler, egzersiz ve dinlenme seçenekleriyle PAKETLENDİRİLDİ

Polar'ın ana rakipleri Garmin ve Suunto'dur. Bununla birlikte, daha fazla yaşam tarzı ile rekabet etmek zorundalar.en iyi Fitbitsaatler ve kordonlar, örneğin 'normal' akıllı saatlerden bahsetmeye bile gerek yok.Apple Watch Series 5ya daHuawei İzle GT 2. Polar, sürekli büyüyen bir fitness sektöründe başarılı olamaz ve rekabette zirvede kalmak için sürekli olarak fitness yeniliğinin sınırlarını zorlamak zorundadır.

Ve yenilik yapıyorlar. Polar 2019'da, Polar Vantage ailesiyle birlikte sunulan ve optik kalp atış hızı ölçümünü cilt teması ölçümüyle birleştiren güncellenmiş bir kalp atış hızı sensörü teknolojisi olan Polar Precision Prime teknolojisini tanıttı. Bu yeni teknoloji, hareketle ilgili sorunların üstesinden gelir ve hassas optik kalp atış hızı izleme sunar. Polar kondisyon saatinin cephaneliğinizde önemli bir silah olmasının başka bir nedeni de2020'de fit olmak.


Polar koşu ve fitness saatlerinde bugünün en iyi fırsatları İndirimli Fiyat Polar Vantage V Titan Koşu ... Polar Vantage V Titan Pro Bisiklet Kiti $ 690.49 $ 536.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat POLAR VANTAGE V - Premium GPS ... Polar Vantage V Amazon $ 499.95 $ 369 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat POLAR VANTAGE M –Gelişmiş ... Polar Vantage M Amazon $ 279,95 $ 256,40 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Polar Ignite GPS Spor Saat ... Polar Ignite Pro Bisiklet Kiti $ 232.49 $ 180.99 GörüntüleTüm fiyatları görünPOLAR M430 GPS Koşu Saati, ... Polar M430 Amazon $ 139.99 GörüntüleTüm fiyatları görünPolar M200 GPS Kalp Hızı ...Polar M200REI.com149,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

en iyi Polar saati

Her bir Polar akıllı saate giren bir sürü teknoloji var


(Resim kredisi: Polar)

İhtiyaçlarınıza en uygun Polar saati nasıl seçersiniz?

Polar - Garmin'in aksine - basit bir saat yelpazesine sahiptir. Şirketin mevcut teklifi 5 ana akıllı saatten oluşuyor ve hepsi birbirinden önemli ölçüde farklı yeteneklere sahip.

Ürün modelinin kremi Polar Vantage V, piyasadaki başka hiçbir saatin yapamayacağı (henüz) bir özellik sunuyor: bilekte çalışma gücünü ölçer. Verilen koşu gücü, sert olmayan koşucular için sadece bir hile olacaktır, ancak onlar için premium fiyata değer gerçek bir bonus.


Tüm Polar saatlerinin makul fiyatlı olduğunu ve çok sık RRP'lerine göre satın alınabileceğini ve bu da onları piyasada çok rekabetçi hale getirdiğini söyleyerek. Polar Vantage V genellikle 350 £ civarında satış yapıyor ve ABD'de 450 $ 'a kadar düşebiliyor, bu da bunun gibi yetkin bir akıllı saat için gerçekten iyi bir fiyat.

Piyasadaki en iyi Polar saatini istemeseniz bile, görünüş ve işlevsellik söz konusu olduğunda Vantage V ile hemen hemen aynı olan Polar Vantage M, yalnızca koşu gücü gibi özellikleri kaçıran Polar Vantage M'dir. daha önce de bahsettiğimiz gibi, koşucuların büyük çoğunluğu için o kadar önemli olmayabilir. Daha da iyisi, Polar Vantage M, Vantage V'nin yarı fiyatının biraz üzerinde bir fiyata satın alınabilir.

Yeni Polar saatinizi esas olarak HIIT seansları ve hatta yoga dersleri gibi fitness aktivitelerini izlemek için kullanacaksanız Polar Ignite'ı tercih edin. Güncellenmiş Polar Precision Prime sensörüne, tüm yeni Vantage özelliklerine sahiptir ve yaklaşık 160 £ / 199 $ 'a satın alınabilir.

Basit bir koşu saati istiyorsanız, Polar M430 veya M200'ü seçebilirsiniz. İkincisi gerçekten temel modeldir ve yaklaşık 80 £ / 90 $ 'a satın alınabilir. Bu para için, yerleşik GPS ve bilekten kalp atış hızı almaya devam edeceksiniz ki bu oldukça iyi.


  • En iyi çalışan kulaklıklar: spor salonu, koşu ve spor için en iyi egzersiz tomurcukları
  • En iyi koşu ayakkabıları: tüm yeteneklere sahip erkekler ve kadınlar için yol koşu eğitmenleri ile yola hükmedin
  • En iyi kış koşu takımı: en iyi kış koşu ayakkabıları, kış koşu üstleri ve daha fazlasıyla hava koşullarının üstesinden gelin

en iyi kutup saati

Polar Flow uygulaması, antrenman özetlerini net ve anlaşılması kolay bir şekilde gösterir

(Resim kredisi: Polar)

Polar Flow uygulaması

Polar Flow uygulamasının ana cazibesi, günlük veya bireysel fitness aktivitelerinizin tümünün hesabı olmasına izin veren özet ekranlarıdır. Polar saatler telefonla otomatik olarak senkronize olmaz, işlemi başlatmak için saatin üzerindeki bir düğmeye uzun süre basmanız gerekir.

Senkronizasyon tamamlandıktan sonra, etkinliklere çok kolay bir şekilde göz atabilirsiniz. Polar Flow kullanıcı dostudur ve öğrenme eğrisi hiç de dik değildir. Diyelim ki tuhaf olan tek şey Aktivite sayfasının üst kısmındaki grafiktir. Ya size bir çizgi grafik ya da aktivitelerinizle birlikte 24 saatlik bir saat gösterir, ancak bu hemen anlaşılamayacak bir şekilde.

Bununla birlikte, ana zaman çizelgesindeki aktivite simgesine dokunarak ana Aktivite sayfasından Eğitim sayfasına gidebilirsiniz. Bu oldukça kullanışlıdır ve bireysel etkinlik sayfasına girdiğinizde, tüm önemli ölçümleri bir bakışta görebilirsiniz.

Genel olarak Polar Flow, Garmin Connect'in rozet sistemi kadar motive edici olmayabilir, ancak işi güzel bir şekilde yapıyor.

Sırayla en iyi Polar saatleri

en iyi kutup saati: polar vantage V


(Resim kredisi: Polar)

1. Polar Vantage V

Triatlon veya koşu eğitimi için uzun pil ömrüne sahip su geçirmez saat

Teknik Özellikler
Ağırlık: 66 gram (bileklik ile) Kasa malzemesi: Paslanmaz çelik Su derecesi: 50 metreye kadar Ekran çözünürlüğü: 240 x 240 piksel Pil ömrü: eğitim modunda 40 saate kadar
Satın alma nedenleri
+ Bilekte çalıştırma gücü + Doğru kalp atış hızı sensörü + Triatletler için ideal
Kaçınılması gereken nedenler
-Dokunmatik ekran + beş düğmeyle gezinme ilk bakışta kafa karıştırıcı olabilir BUGÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI Düşük Stok 369 $ Amazon'da Görüntüle 438.99 $ Pro Bike Kit'te Görüntüle 459 $ Amazon'da Görüntüle 195 Amazon müşteri yorumu

• OkuyunPolar Vantage V incelemesiburaya

Polar Vantage V, özel bir amiral gemisi akıllı saatidir. Her şeyden önce, genellikle Garmin Forerunner 945 veya Suunto 9 Baro'nun beğenilerinden daha ucuza satılıyor ve bu da birçok insan için büyük bir artı olabilir. Ayrıca, bazı koşucuları, özellikle bilekte ölçülen koşu gücü metriğini uyandırabilecek bazı çok benzersiz özelliklere sahiptir.

Aynı zamanda çok sporlu bir akıllı saatin aksine bir moda saatine benziyor. Varsayılan olarak, seçebileceğiniz kayış renkleri siyah değil ve daha da siyah değil, parlak turuncu, canlı mavi ve beyaz. Polar, uyum sağlamanızı istemiyor. Saatlerinin öne çıkmasını ve görülmesini istiyorlar.

Polar Vantage V'de sevilecek çok şey var. Gorilla Glass lensin altına gizlenmiş geniş bir dokunmatik ekrana ve arkada en az dokuz sensör var. Bir GPS + GLONASS izleme sistemi kullanır ve sinyali,Garmin Fenix ​​6 Pro, örneğin, ama işi gayet iyi yapıyor.

Batarya da yeterince uzun süre dayanacak, içinde 40 saatlik izleme için yeterli meyve suyu var, bu nedenle ortalama kullanımı göz önünde bulundurarak, iyi bir hafta boyunca iki şarj arasında geçiş yapabileceksiniz.

Ve tabii ki Polar Vantage V, ihtiyacınız olan tüm kondisyon izleme özelliklerine ve uyku aşaması izleme, Nightly Recharge (vücudunuzun stresten veya egzersizden nasıl kurtulabildiğini gösterir), Serene (yönlendirmeli nefes egzersizi), adımlar ve aktivite takibi.

Polar saat olduğu için Polar Vantage V, kardiyo, kas ve algılanan yükü ölçen Training Load Pro gibi özelliklerle bileğinizde ve herhangi bir harici kayış veya bölmeye ihtiyaç duymadan çok fazla dinlenmeye odaklanır. Bütün bunlar çok para için değil.

Özel söz: Polar Vantage V Titan

Polar Vantage V'nin Titan çeşidi, standart versiyonla aynı özelliklerle birlikte gelir, ancak kayış daha üstündür ve teknoloji, saati genel olarak daha hafif hale getiren titanyum bir kasaya yerleştirilmiştir (Titan, kayışla yalnızca 59 gramdır).

Polar Vantage V Titan'ın görünümü de standart versiyona göre rafine edilmiş ve kasvetli olmasa da daha ciddi görünüyor. Titan ayrıca ABD askeri standartlarına göre test edilmiştir, bu nedenle zamanın testine dayandığından emin olabilirsiniz. O kadar çok etrafa saçacaksın gibi değil, ama her ihtimale karşı.

BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 536,99 $ Pro Bike Kit'te Görüntüle 1.018,99 $ Amazon'da Görüntüle

en iyi Polar saati: Polar Vantage M

(Resim kredisi: Polar)

2. Polar Vantage M

Paranın karşılığını fazlasıyla alıyorum

Teknik Özellikler
Ağırlık: Bileklik ile 45 gram Kasa malzemesi: Cam elyaf takviyeli polimer Su derecesi: 30 metreye kadar Ekran çözünürlüğü: 240 x 240 piksel Pil ömrü: eğitim modunda 30 saate kadar
Satın alma nedenleri
+ Vantage V'nin neredeyse tüm özellikleri + Daha ucuza
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrü daha az etkileyici - Yalnızca 30 metreye kadar olan su, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 256,40 $ Amazon'da 260,49 $ görüntüleyin Pro Bike Kit'te görüntüleyin279,95 ABD doları REI.com'da görüntüle

Polar Vantage M, saati koşu ve diğer açık hava aktiviteleri için kullanmaya daha meyilli olan, fiyat bilincine sahip çok sporlu akıllı saat alıcıları için en iyi seçimdir.

İyi bir spor saatinin tüm avantajlarını burada, aslında, Ortostatik Test dışında Polar Vantage V'de sunulan özelliklerin çoğunu - yine de bir H10 kalp atış hızı kayışı gerektirir - ve koşu gücü ölçümünü burada elde edersiniz.

Ayrıca barometreyi ve sesli uyarıları kaçırırsınız ve biraz daha az etkileyici pil ömrü elde edersiniz, ancak saat izleme modunda 30 saatimize kadar dayanır ve bir seferde 30 saatten fazla antrenman yapma olasılığınız çok düşüktür. saati şarj edebiliyor.

Yine de en iyisi, Polar Vantage M'nin genellikle 200 £ 'dan daha düşük bir fiyata satılıyor olması ve bu fiyat için, saatin tamamı çok hafifken, iyi bir ekranla birlikte çok çeşitli özellikler ve mükemmel sensörler elde edersiniz.

en iyi kutup saati: Polar Ignite

(Resim kredisi: Polar)

3. Polar Ignite

Kapalı alan spor tutkunları için bir tane

Teknik Özellikler
Ağırlık: bileklik ile 35 gram Kasa malzemesi: Cam elyaf takviyeli polimer Su derecesi: 30 metreye kadar Ekran çözünürlüğü: 204 x 204 piksel Pil ömrü: eğitim modunda 17 saate kadar
Satın alma nedenleri
+ Navigasyona alışmak kolaydır + Dahili GPS
Kaçınılması gereken nedenler
-Kullanılan malzemeler, onu bugünün en iyi indirimlerinden daha ucuz hissettiriyor 199,90 $ Amazon'da görüntüle229,29 $ Walmart'ta görüntüle 229,95 ABD doları REI.com'da görüntüle660 Amazon müşteri değerlendirmesi

• OkuyunPolar Ignite incelemesiburaya

Polar Ignite, Vantage ailesinin küçük kardeşi olarak kabul edilebilir; arkada dokuz sensör kurulumuna ve Serene ve Nightly Recharge gibi tüm yeni özelliklere sahiptir. Aslında, yukarıda bahsedilen özellikler ilk olarak Ignite'ta tanıtıldı ve daha sonra Vantage modellerinde kullanıldı.

Ekran yeterince iyi bir boyutta olmasına rağmen, Vantage modellerinin saatin üzerinde görüntülediği birçok özellik, Training Load Pro ve Training Benefit gibi Polar Flow uygulamasına devredilmiştir. Yani, tüm bu ekstra özelliklere yine de sahip olursunuz, ancak bunlara erişmek için önce Polar Ignite'ı telefonunuzla eşitlemeniz gerekir.

Saat süper hafiftir, bileklik ile birlikte sadece 35 gramdır ve aslına bakarsanız 175 sterlinlik bir akıllı saat için biraz ezici gelebilir. Polimer kasa biraz - burada daha iyi bir kelimeye ihtiyaç duyuyor - dayanıksız ve ucuz görünüyor. Bunu söylerken, dokunmatik ekran ve tek tuşla gezinme iyi çalışıyor ve ekrana bakmak o kadar da kötü değil.

en iyi kutup saati: Polar M430

(Resim kredisi: Polar)

4. Polar M430

Koşucular için bir tane

Teknik Özellikler
Ağırlık: 51 gram Su derecesi: 30 metreye kadar Ekran çözünürlüğü: 128 x 128 piksel Pil ömrü: egzersiz modunda 8 saate kadar
Satın alma nedenleri
+ Dahili GPS + Uyku takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-Düşük çözünürlüklü ekran-Tıknaz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 139,99 $ Amazon'da görüntüle 144,94 $ Amazon'da görüntüle149,95 ABD doları Walmart'ta görüntüle594 Amazon müşteri yorumu

Polar M430, ciddi koşuculara yöneliktir. Çünkü ciddi bir koşucu değilseniz, Polar M430'dan daha ucuza bir Fitbit Versa alabilirsiniz ve eski, tüm temel fitness ölçümlerini takip ederken büyük boyutlu bir fitness takipçisine daha az benziyor.

Ancak hevesli bir koşucuysanız ve etrafınızdaki sık sık koşan diğerleriyle açıkça iletişim kuran bir koşu saatine sahip olmak istiyorsanız, kesinlikle Polar M430'u seçmelisiniz. VO2 maksimum seviyenizi tahmin eden ve hatta ne kadar iyi koştuğunuzun bir ölçüsü olan Koşu Endeksinizi söyleyen Polar Kondisyon Testi gibi daha pahalı modellerin yapabileceği numaraların çoğunu yapar.

Polar M430, Polar Ignite'tan daha ağırdır ancak 51 gram ağırlığıyla çok ağır değildir. Ekran da iyi bir boyutta, ancak çözünürlük oldukça düşük olduğu için ekran biraz bloklu. Burada ipeksi pürüzsüz bir animasyon elde etmeyeceksiniz ve Serene nefes egzersizi veya Nightly Recharge ölçümü gibi çalışmayan özellikleri de kaçıracaksınız.

Ancak tüm olumsuz şeyler sizin için önemli değil, çünkü muhtemelen tüm bu sıradan şeyleri zaten kullanmazsınız. M430 için ihtiyacınız olan şey çalışıyor ve bunun için - özellikle uygun fiyatı düşünüldüğünde - fazlasıyla yeterli. Yerleşik GPS ve bilekten kalp atış hızına sahip olacaksınız, bu gerçekten koşuyu izlemek için ihtiyacınız olan tek şey.

en iyi kutup saati: Polar M200

(Resim kredisi: Polar)

5. Polar M200

Temel bilgileri doğru alır

Teknik Özellikler
Ağırlık: 44 gram Su derecelendirmesi: yüzme için uygundur Ekran çözünürlüğü: 1342 piksel (kabaca 36 x 36 piksele eşittir) Pil ömrü: 6 güne kadar
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Bilekten kalp atış hızı + Dahili GPS
Kaçınılması gereken nedenler
-Ekran, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI harika değil149,95 ABD doları REI.com'da görüntüleAmazon 168 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Polar M200 zor bir cihazdır. Büyük görünüyor ve ekran büyük bir çantaya yerleştirilmiş, bu yüzden 'Aman Tanrım, 100 sterlin altında Polar'dan geniş ekranlı bir koşu saati alacağım!' Pekala, bir ekran alacaksın, ama kesinlikle büyük değil.

Şifreli bir şekilde, Polar'ın web sitesinde M200'ün ekranı hakkında söylediği şey şu: 'Görünür alan çapı 26 mm, 1342 piksel'. Şimdi, temel hesaplamayı kullanarak, kabaca 36 x 36 piksele eşit olduğunu bulabiliriz. Ve kuşkusuz, ekran büyük ya da keskin değil.

Ancak, ekranla ilgili sorunları görmezden gelerek, çok uygun bir fiyat noktası için entegre GPS ve bilekten kalp atış hızı elde edersiniz, bu genellikle 100 £ 'un altında satılan bir saat için çok perişan değildir.

Bununla birlikte, ekranla ilgili harika bir şey, daha az enerji tüketmesidir, bu nedenle Polar M200'deki 180 mAh pil altı güne kadar dayanacaktır. M200'ün yüzmeye de uygun olduğunu söylemeye gerek yok, bu yüzden onu ıslatmama konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ve tabii ki, uyku takibi, adım sayacı, hareketsizlik uyarıları ve hatta akıllı kaloriler gibi bir fitness takipçisinin tüm olağan avantajlarını da alırsınız.

Polar koşu ve fitness saatlerinde bugünün en iyi fırsatları İndirimli Fiyat Polar Vantage V Titan Koşu ... Polar Vantage V Titan Pro Bisiklet Kiti $ 690.49 $ 536.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat POLAR VANTAGE V - Premium GPS ... Polar Vantage V Amazon $ 499.95 $ 369 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat POLAR VANTAGE M –Gelişmiş ... Polar Vantage M Amazon $ 279,95 $ 256,40 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Polar Ignite GPS Spor Saat ... Polar Ignite Pro Bisiklet Kiti $ 232.49 $ 180.99 GörüntüleTüm fiyatları görünPOLAR M430 GPS Koşu Saati, ... Polar M430 Amazon $ 139.99 GörüntüleTüm fiyatları görünPolar M200 GPS Kalp Hızı ...Polar M200REI.com149,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz