Close

En iyi açılır çadır 2020: Ateşsiz kamp için hazır çadırlar

Pingtwitter'ün şu anda mevcut olan en iyi açılır çadırlar için resmi kılavuzuna hoş geldiniz. Kamp yapmanın en büyük aksaklıklarından biri, özellikle zamanın sınırlı olduğu kısa bir hafta sonu kaçamağında, etrafta geziyorsanız ve çadırınızı birkaç kez kurup kaldırmanız gerekiyorsa, kamp kurma çabasıdır veya maksimum keyif, minimum faff istediğiniz bir festivalde. Burası, en iyi açılır çadırlardan birine yatırım yapmanın ağırlığının altın değerinde olduğu yerdir.


Bunlar hız için tasarlanmıştır - çok yönlü kullanıcılar için,en iyi çadırlargenel. Adından da anlaşılacağı gibi, açılır pencere çadırı bir anda tam boyutlu bir çadıra dönüşür, ana sahneyi keşfetmeniz, barbeküyü ateşlemeniz veya sadece sükuneti içinize çekmeniz için birkaç çiviye ve belki de bir uzatma hattına ihtiyaç duyar. yoğun bir haftadan sonra açık havada. Sadece unutmakamp minderiveuyku tulumuYine de yola çıkmadan önce, hem kendilerini çok daha rahat hale getirerek hem de siz uzaktayken uykuya dalmayı daha kolay hale getirerek sizi ödüllendirecekler.

  • Daha büyük bir şeye mi ihtiyacınız var? Bunlaren iyi aile çadırlarışimdi
  • En iyi festival çadırları

Pop-up çadırların ilk günleri hız ve dayanıklılık hakkında çok az şey olmasına rağmen, formatın başarısı, tüm büyük üreticilerin dahil olması anlamına geliyordu, bu da hava koşullarına dayanıklı, uzun ömürlü ve aynı zamanda hızlı atılan pop-up çadırlar yapıyordu. Günümüzün kaliteli pop-up çadırları, karartma malzemesi, uygun havalandırma, iyi hava koşullarına dayanıklılık ve geliştirilmiş rüzgar direnci gibi standart bir birinci sınıf çadırda bekleyeceğiniz birçok özelliğe sahiptir.

En iyi pop-up çadırını seçmenin anahtarı, birkaç istisna dışında, size yıllarca hizmet edecek kaliteli bir barınak alacağınız, pazarın bu kaliteli bölümünü hedeflemektir. Pop-up pencerenizle uzaklara seyahat etmeyi planlıyorsanız, boyut ve ağırlık da hayati bir husustur, ancak daha uzun yürüyüş gezileri için en iyi şekilde özel (ve açıkçası daha paketlenebilir)sırt çantasıyla çadır.

En iyi açılır çadırlar: uzman seçimimiz

  • Açılır çadırlar, uyumak ve eşyaları saklamak için yeterli miktarda alan sunduklarında ve sabahın erken saatlerinde güneşin sizi sabah 6'da uyandırmasını ve yemek pişirmesini durdurmanın bir yolu ile birlikte bir çeşit hava akışı kontrolü veya havalandırmaya sahip olduklarında en iyisidir. anında çadır.
  • Bu nedenle, en iyi açılır çadır seçimimiz Quechua 3 kişilik açılır karartma çadırı - 2 saniye 3XL. Bu çadır, ortalamadan daha büyüktür ve makul bir fiyata etkileyici karartma özelliklerine, süper hızlı atış ve iyi havalandırmaya sahiptir.

En iyi açılır çadır nasıl seçilir

Daha iyi malzemeler, uygun yapım yöntemleri ve titiz testler, en iyi açılır çadırların artık kötü hava koşullarında ayağa kalkması anlamına geliyor. Çoğu da o kadar hızlı adım atıyor ki, kendinizi Matrix'in içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Açılır bir çadırın en büyük avantajı hız olsa da, dikkat edilmesi gereken bazı tuzaklar var ...


Dört kişilik bir açılır çadırın iki kişilik bir kişiye göre artan hacmi önemli olduğundan, doğru boyutta anlık çadırı seçmek çok önemlidir. Ayrıca, en iyi pop-up çadırların büyük bir diskte toplanma eğiliminde olduğunu unutmayın; bu, festivalden otoparka geri dönmek için uygundur, ancak özellikle her türlü rüzgarda uzun yürüyüşler için uygun değildir.

En yeni açılır çadırların birçoğu rüzgara direnmek için titizlikle test edilmelerine rağmen, esnek fiberglas direklere dayandıkları gerçeği, tam açık koşullarda, özellikle de şiddetli rüzgarlarda dezavantajlı oldukları anlamına gelir. Kısacası, kış kullanımına karşı dikkatli olun.


Son olarak, maliyet, kalitenin iyi bir göstergesidir. Bu nedenle, her zevke ve bütçeye uygun geniş bir yelpazemize sahip olsak da, en ucuz pop-up çadırlar en iyi şekilde sahildeki güneş barınaklarıyla veya bahçede oyun çadırlarıyla sınırlandırılmıştır.tüm hava koşullarına karşı koruma çadırları.

Şimdi satın almak için en iyi açılır çadırlar

en iyi açılır çadır: Quechua açılır 3XL


(Resim kredisi: Quechua)

1. Quechua 3 kişilik açılır karartma çadırı - 2 saniye 3XL

Genel olarak en iyi açılır çadır

Teknik Özellikler
Boyut: 3 kişi Ağırlık: 5.3kg Adım süresi: 2 saniye
Satın alma nedenleri
+ Ortalama açılır çadırdan daha geniş + Hızlı ve etkili + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI içinde çok karanlıkSiteyi ziyaret et

Şu anda en iyi açılır çadır, Quechua 2 saniye 3XL. Pek çok yönden dahice bir hareket olan 3XL, pop-up çadırlar dünyasında bir titandır, çünkü standart iki kişilik pop-up'a kıyasla gerçekten oldukça büyük. Bununla birlikte, genç aileler, çok günlük kamp gezisine çıkan çiftler ve festivale katılanlar, bu ekstra alanı çok büyük ölçüde takdir edeceklerdir. Daha küçük açılır çadırlarda olduğu gibi, bu yaylar sadece birkaç saniye içinde açılır ve işin içinde bir miktar teknik varken (ipucu: ilk klips çadırın iç kısmının arkasındadır), onu çantaya geri getirmek nispeten çok hızlı.

Diğer bir iyi haber de, bu açılır pencere çadırının güneş ışığını şaşırtıcı bir şekilde engellemesi ve güneş ışığını şaşılacak kadar karanlık hale getirmesidir.baş meşaleöğle güneşinde bile içeride. Bu, isterseniz uzanacağınız anlamına gelir ve tam güneşte bile iç mekanı birkaç derece daha serin tutar. Yan havalandırma delikleri ayrıca sıcaklıkları düşürmeye ve geceleri yoğuşma ile mücadele etmeye yardımcı olur, ancak çift cidarlı tasarım bununla iyi bir şekilde ilgilenir.

Decathlon'un kendi markası Quechua yıllardır pop-up çadırlar yapıyor, bu nedenle bu teklifin, özellikle makul fiyat düşünüldüğünde, nispeten sofistike olması şaşırtıcı değil. Genel olarak, normalden biraz daha büyük bir çadır arıyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir, tek gerçek dezavantajı, 2 kişilik bir açılır pencereden biraz daha yüksek bir fiyat noktası ve biraz daha büyük bir katlanmış boyuttur. Ve bu bir anlaşmayı bozuyorsa, her zaman2 kişilik versiyon.

en iyi açılır çadır: Coleman Galiano 2 FastPitch açılır çadır


(Resim kredisi: Coleman)

2. Coleman Galiano 2 FastPitch açılır çadır

Çok yönlü kamp için en iyi açılır çadır

Teknik Özellikler
Boyut: 2 kişi (4 kişi de mevcuttur) Ağırlık: 2.5kg Adım süresi: Bir dakikadan az
Satın alma nedenleri
+ Sağlam yapı + Mükemmel havalandırma + Çatı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için yıldızlara bakmak için geri alınabilir £ 69.99 Amazon'da görüntüleyin

Coleman Galiano 2 FastPitch açılır çadır, 2 kişilik formatta, neredeyse tamamen kendi kendine yeten ve inanılmaz derecede hızlı eğimli klasik bir açılır çadırdır. Gerçekten de Coleman, dakikaların altındaki resmi atış süresi konusunda muhafazakar davranıyor: tam anlamıyla kayışı çıkarıp pop, orada bir çadır var. Nispeten hafif 2.5kg'da bu, daha uzun mesafeli yolculuklar içindir, ancak paketlenmiş disk şekli rüzgarlı koşullar için ideal değildir.

Güvenli bir şekilde eğildikten sonra, berrak geceler için mağazada küçük bir muamele var, çünkü tüm çatı bölümü yıldızları görmek için geri çekilebilir veya daha iyi havalandırma için kısmen geri alınabilir. Çift cidarlı bir kapı aynı zamanda hava dolaşımına izin verecek şekilde tasarlanmıştır ve bunların tümü, istenmeyen ısıran böcek ziyaretçilerini önlemek için ağ ile kaplanmıştır. Güvenilir yapı kalitesine (ve yıldızlara bakan ekstralara) sahip pop-up basitliği arıyorsanız Coleman Galiano 2 kesinlikle görülmeye değer.

Daha büyük bir şeye mi ihtiyacınız var? Ayrıca 4 kişilik çadır olarak da mevcuttur.

Bugünün en iyi Coleman Galiano 4 çadır fırsatları Amazon İngiltere