Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi taşınabilir blender 2020: Zamana bağlı sağlık uzmanları için küçük kablosuz mini karıştırıcılar

En iyi taşınabilir blender 2020: Zamana bağlı sağlık uzmanları için küçük kablosuz mini karıştırıcılar

Pille çalışan taşınabilir karıştırıcılar, sağlık ve fitness kurallarına görece yeni bir eklentidir ve daha küçük ve daha çeşitli malzemeleri harmanlamada daha etkili olan, şebeke gücüyle çalışan, tek servislik kişisel karıştırıcılarla karıştırılmamalıdır. Öte yandan, taşınabilir karıştırıcılar, çalışmak için hiçbir şebeke gücü gerektirmediğinden, gerçekten, her yerde kullanılabilirler. Ayrıca satın almak da ucuzdur ve herhangi bir USB tabanlı güç paketi, bilgisayar, araç şarj cihazı veya elektrik prizi kullanarak şarj edebilirsiniz.


Taşınabilir karıştırıcılar, hareket halindeyken smoothie'leri mükemmel bir şekilde hazırlayabilir (malzemeleri yanınızda götürebileceğinizi varsayarsak, bu tamamen pratik değildir) ve ayrıca buzu toz haline getirme ve kokteylleri karıştırmada da oldukça iyidirler. Ev veya ofis kullanımı, kamp alanları ve piknikler veya spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra protein içecekleri gibi basit şeyler hazırlamak için çok uygundurlar. Ayrıca bebek mamasını anında püre haline getirmek için özellikle kullanışlıdırlar (aslında bir Godsend).

Sürekli büyüyen sağlık uzmanlarına katılma ve kendinize taşınabilir bir blender kapma fikrine kapıldıysanız, bu sizin için bir rehberdir. İnterweb'i inceledik, çok sayıda kullanıcı incelemesini okuduk ve şu anda piyasada bulunan en iyi taşınabilir karıştırıcılardan oluşan bu mini bolluğu özenle seçtik.

İleen iyi Siber Pazartesi fırsatlarışu anda, kapmak için hem büyük hem de küçük çok sayıda karıştırıcı olmalıdır.

Taşınabilir karıştırıcılar hakkında bilmeniz gerekenler

Taşınabilir karıştırıcıların düşük watt ve voltajı göz önüne alındığında, malzemelerinizi dikkatlice seçmeniz ve iki santimetreden (yaklaşık yarım inç) büyük olmayan küçük parçalar halinde kesildiğinden emin olmanız gerekecektir. Çilek, muz parçaları ve özellikle portakal ve mandalina gibi yumuşak meyvelerin hepsi mükemmel bir şekilde uygundur, ancak elma ve havuç gibi daha sert malzemeleri düzgün bir şekilde karıştırırken sorun yaşayabilirsiniz - çok fazla topaklanmayı önemsemediğiniz sürece.


Topaklardan bahsetmişken, çoğu taşınabilir şarj edilebilir karıştırıcı üreticisi, ürünlerinin bazı sert meyveleri ve sebzeleri ince, topaksız bir kıvamda harmanlayacak kadar güçlü olmadığının farkındadır, bu nedenle çoğu taşınabilir karıştırıcı, kapakta bir filtre ile birlikte gelir. süslenmemiş nesnelerin ağdan ve boğazdan aşağı kaymasını durdurun. Topaklı bir smoothie, mutlaka bir anlaşma kırıcı değildir, ancak o kadar da hoş değildir.

Bu sayfadaki karıştırıcıların çoğu buzu ufalayacaktır. Ancak, blenderi sadece buzla doldurup bıçağın anında dönmesini bekleyemezsiniz. Bunun nedeni, çoğu taşınabilir karıştırıcıya takılan motorların oldukça zayıf olmasıdır. Aslında, çoğu durumda bıçak, etrafındaki buzun basıncına karşı sıkışacaktır. Bunun üstesinden gelmek için, bir miktar su ekleyin ve karıştırma işlemine ünite baş aşağı olacak şekilde başlayın (açıkçası, kapak sıkıca yerinde). Bıçaklar döndükten sonra, buzun dönen bıçakla temas etmesi için karıştırıcıyı yavaşça ters çevirin. Tüm buzun eşit şekilde karışmasını sağlamak için karıştırıcıyı birkaç kez hafifçe sallamanız bile gerekebilir.


Satın alabileceğiniz en iyi taşınabilir pille çalışan karıştırıcılar

en iyi taşınabilir blender: blendjet 2Pingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Blendjet)

1. Blendjet 2

En iyi taşınabilir blender çubuğu yok

Teknik Özellikler
Kapasite: 475ml Pil derecesi: 4,000mAh Boyut: 23cm x 7.6cm
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay + Hareket halindeyken zahmetsiz karıştırma + Geniş renk yelpazesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu yepyeni, taşınabilir USB şarj edilebilir blender, 16 neşeli renkte mevcuttur ve hareket halindeyken karıştırma için yeni en iyi seçimimizdir. Su geçirmez bir USB-C bağlantı noktası, bir saatlik şarj başına 15'e kadar karışım sağlayan uzun ömürlü bir 4.000 mAh pil, 16.500 dev / dak etkileyici bir dönüş hızına sahip hızlı bir 5V motor ve altı noktalı paslanmaz çelik bıçak ile donatılmıştır. maksimum karıştırma verimliliği için akıllıca merkezden dışarıya monte edilmiştir. Kabul edildiğinde, sert plastik sürahi bölümünden içerken motor muhafazasına takılı kalması gerekir, ancak bu çoğu taşınabilir USB karıştırıcıda normdur.


Sadece 610 gram, 9 inç boyundaBlendjet 2sağlıklı bir görünüme sahip olanlar için mükemmel bir seyahat arkadaşıdır. Kullanımı kesinlikle çocuk oyuncağıdır - büyük 475 ml hazneyi en sevdiğiniz malzemelerle doldurun, biraz buz ve su veya süt ekleyin, kapağı kapatın ve büyük düğmeye dokunun. Testimizde, bu ince blender, bileşenlerin büyük çoğunluğuyla ilgili hiçbir sorun yaşamadı, bunları pürüzsüz, çoğunlukla topaksız bir kıvamda toz haline getirdi - ve hepsi de herhangi bir şebeke elektriğinin kokusu olmadan. Bununla birlikte, buz kullanıyorsanız, bıçaklar herhangi bir direnç olmaksızın hızlanabilmeleri için karıştırma işlemine ünite baş aşağı olacak şekilde başlamanız gerekecektir. Bıçak döndükten sonra, birimi yavaşça doğru yöne çevirin ve belki ara sıra hafifçe sallayın.

Hiçbir taşınabilir blender, ana şebekeden güç alan bir üniteyle rekabet edemez, ancak bu küçük ve hafif model, yoluna koyduğumuz çoğu malzemeyi sarsılmaz bir duruşla ele aldı. Bu arada, Blendjet ayrıca Jetpack adı verilen çeşitli taşınabilir smoothie meyve poşetleri de üretir. Bunları önceden dondurucuya koyun ve ihtiyacınız olduğunda anında donmuş (veya en azından soğutulmuş) meyveleriniz olsun.

en iyi taşınabilir blender: CkeyiN Personal Size Blender Juicer Cup

(Resim kredisi: CkeyiN)

2. CkeyiN Kişisel Blender

Anlaşılmaz bir adla da olsa mükemmel taşınabilir blender

Teknik Özellikler
Kapasite: 420ml Pil derecesi: 3,000mAh Boyut: 21,7cm x 8,4cm
Satın alma nedenleri
+ Yüksek hızlı bıçak + Kullanışlı LED ekran + Cep telefonunuz için USB şarj bağlantı noktası + Çekici tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-25 sterlinlik bir blender gerçekten ne kadar süre dayanır? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Bu çekici, USB ile şarj edilebilir model, 75 watt'lık bir motor ve rekor kıran 16.000 rpm'de dönen altı uçlu bir bıçakla donatılmıştır. Tuhaf bir şekilde adlandırılan CkeyiN, hayran kitlesine göre buzu gerçekten çok kolay kırıyor ve elma ve havuç gibi daha sert malzemeleri üç seferde eziyor.


Taşınabilir 420 ml borosilikat cam kap (vidalı kapaklı) ve LED ekranla dolu bebek mavisi bir motor muhafazasından oluşan bu mini blender, konteynır muhafazaya monte edilmemişse ünitenin çalışmasını önleyen bir güvenlik sensörüne sahiptir. doğru şekilde. Bu çok iyi bir şey çünkü harmanlama sırasında tüm ünitenin ters çevrilmesi gerekiyor ve acele etmeden önce ihtiyacınız olan son şey pantolonunuzun veya eteğinizin her tarafına yarım litre sütlü çilek lapası.

Üreticiye göre, beş saatlik bir şarj yaklaşık 15 karışım için iyidir ve hatta mobil cihazınızı şarj etmek için bir USB bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Ayrıca, bu kadar ucuz bir ürün için olağanüstü olan 12 aylık bir garanti ile birlikte gelir.

en iyi taşınabilir blender 2019: Smoovii

(Resim kredisi: Smoovii)

3. Smoovii

Kült favori portatif smoothie yapımcısı

Teknik Özellikler
Kapasite: 350ml Pil derecesi: 4,000mAh Boyut: 22cm x 8.4cm
Satın alma nedenleri
+ Taşınabilir bir blender için verimli + Temizlemesi kolay + İyi pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Smooviibir sürü parlayan inceleme aldı ve diğer modellerin çoğundan biraz daha güçlü olduğu söyleniyor. Kullanıcılar, kompakt boyutu, cam kabı ve sağlıklı içecekleri küçük bir telaşla üretme hızı ve verimliliği hakkında çok şey söylüyor.

Smoovii, etkileyici bir 16.800 rpm'de dönen altı bıçaklı bir kıyıcıyla (bu, başlatılmamışlar için dakikada devir sayısıdır) ve tek bir şarjla 18 ila 22 içecek için sözde iyi olan 4.000mAh USB aracılığıyla şarj edilebilir bir pil ile donatılmıştır. . Motorun gücüyle ilgili herhangi bir istatistik yok, ancak çok az kullanıcı havuç ve buz gibi daha sert malzemelerle bile verimliliğinden şikayetçi.

Temizlemesi de kolaydır. Sadece su ve bir damla bulaşık deterjanı ile doldurun, yaklaşık 30 saniye boyunca çalıştırın ve musluğun altında veya temiz bir akarsuyun akışı altında durulayın. Taşınabilir karıştırıcılar biraz vurulabilir ve özlenebilir ancak bu, çoğundan daha yetkin görünmektedir.

En iyi taşınabilir blender 2019: Godmorn Portable Blender

(Resim kredisi: Godmorn)

4. Godmorn Taşınabilir Blender

Mükemmel taşınabilirlik ve iyi tasarlanmış

Teknik Özellikler
Kapasite: 300ml Pil derecesi: 1,200mAh Boyut: 19cm x 8.6cm
Satın alma nedenleri
+ Taşıması kolay + Hızlı şarjlı pil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 29.99 Amazon'da görüntüleyin

19 cm yüksekliğinde ve 8,6 cm genişliğinde, gizemli bir şekilde takılan 300 ml Godmorn, burada incelenen diğer modellerden daha sağlam ancak omuz çantasında saklaması daha kolay. Daha küçük kapasiteli 1.200 mAh pil, herhangi bir USB kaynağıyla şarj etmek için nispeten hızlıdır (10 ila 15 dakikalık karıştırma için yaklaşık üç saat) ve diğer taşınabilir karıştırıcıların çoğunda altı tane olduğu halde yalnızca iki bıçağa sahip olmasına rağmen, kullanıcılar en çok mükemmel kolaylıkta malzemeler.

Bununla birlikte, donmuş meyvelerle, büyük buz topaklarında olduğundan daha iyi çalışır. Uygun fiyatlı ve toynakta smoothie'ler için çok iyi tasarlanmış taşınabilir bir meyve ve sebze ezicisinin peşindeyseniz, bunu değerlendirme listesine koyun.

en iyi taşınabilir blender: Vaeqozva Portable Blender

(Resim kredisi: Vaeqozva)

5. Vaeqozva Taşınabilir Blender

İçme ağzı ile çok iyi bir rakip

Teknik Özellikler
Kapasite: 380ml Pil derecesi: 4,00mAh Boyut: 23.37cm x 9.14cm
Satın alma nedenleri
+ Bir içme musluğu ile birlikte gelir + Amazon'da popüler seçim + Diğerlerinden daha hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-Ortalamadan daha küçük konteyner

Bu üst düzey model, tek bir şarjla 20'ye kadar karışım üretebilen 380 ml'lik küçük bir kap ve 4000mAh lityum iyon pil ile birlikte gelir. Amazon kullanıcıları, çoğu meyve ve sebzenin saçmalıklarını biraz telaşla harmanlamak için düşük ağırlığını (580g) ve bununla birlikte değerlendiriyor. Ayrıca, bir içme ağzı ve anında yudumlamak için iki silikon pipetle geldiği gerçeğinden de hoşlanıyorlar. Ve herhangi bir blender gibi, temizliği gerçekten çok kolaydır - sadece su ve biraz bulaşık deterjanı doldurun ve bir ıslık gibi temizlenene kadar karıştırın.

en iyi taşınabilir blender 2019: Fityou Travel Blender Smoothie Maker

(Resim kredisi: Fityou)

6. Fityou Seyahat Blender

Tırnak üzerinde harmanlamak için şık görünümlü

Teknik Özellikler
Kapasite: 450ml Pil derecesi: 4,000mAh Boyut: 25.5cm x 8.3cm
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Pil şarj göstergesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu çekici model, Amazon'da çeşitli bir kullanıcı tepkisi aldı, ancak çoğu alıcı bundan gerçekten memnun görünüyor. Fityou'nun 450 ml'lik bir kapasitesi vardır (bir kullanıcı 350 ml'ye yakın olduğunu söylemiş olsa da) ve 100w motor, paslanmaz çelik altı yıldızlı bıçak, 4.000mAh pil ve güçlendirme zamanı geldiğinde size haber veren bir pil şarj göstergesi ile birlikte gelir. .

Fityou, motor muhafazasından kolayca ayrılabilen ve yanınızda götürülebilen silikon cam bir kap ile donatılmıştır. Raftaki en yüksek puan alan model olmasa da, bazı yorumculara göre küçük elma ve ananas parçalarını karıştırmada sorun yaşamayan birkaç modelden biridir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın