Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • En iyi taşınabilir Wi-Fi noktaları 2020: uluslararası seyahatler için mobil Wi-Fi

En iyi taşınabilir Wi-Fi noktaları 2020: uluslararası seyahatler için mobil Wi-Fi

Yurtdışında çevrimiçi olmak en iyi önlenmedir. Pahalı dolaşım ücretleri onu ekonomik olmadı ve dolaşım şu anda AB'deki Birleşik Krallık mobil kullanıcıları için mümkün olsa da, bu yakında değişebilir.


Ayrıca, dizüstü bilgisayar kullanmak genellikle tehlikeli olabilecek Wi-Fi ağlarını bulmak anlamına gelir ve uzun mesafeli yolculuklarda yerel SIM kart satın almak zordur. Daha önce hiç olmadığı kadar kolaylık ve güvenlik sağlayan mobil Wi-Fi erişim noktasını ve küresel SIM kartı işaretleyin.

  • Çıkış yapmakPingtwitter'ün nihai seyahat rehberi
  • Emin olunen iyi valizi kullanmak
  • Buen iyi kabin bagajı

Kelimenin tam anlamıyla, 2G, 3G, 4G veya 5G cep telefonu ağı olan her yerde, yerel bir cep telefonu ağına bağlanan ve daha sonra birkaç cihazın bağlanabileceği bir WiFi ağı oluşturan bu cihazlar sayesinde çevrimiçi olmak için olgunlaşır.

Bu yıl uluslararası seyahatler için en iyi Wi-Fi bağlantı noktalarının nasıl seçileceğini öğrenmek için aşağıdaki kılavuzumuza göz atın.

Seyahat için en iyi WiFi Hotspot nasıl seçilir

Yurt dışında WhatsApp, FaceTime, Skype, Facebook, Twitter ve Instagram kullanmak istiyorsanız yurt dışında bir veri bağlantısı isteyeceksiniz, ancak ne alacağınız, ne satın aldığınıza bağlıdır.


İlk tercih, sabit bir fiyata Huawei, TP Link veya Netgear gibi markalardan hazır bir hotspot satın almak, ardından Dataroam, WorldSIM veya diğerleri gibi farklı bir tedarikçiden global bir SIM kart takmaktır.

Diğeri, yerleşik bir eSIM'e sahip olan ve normalde bazı ücretsiz uluslararası verilerle birlikte gelen, ayrıca veriniz azaldığında çevrimiçi olarak kolayca doldurma şansı olan hepsi bir arada bir mobil WiFi hotspot cihazı satın almaktır.


Verilerin fiyatı her zaman deneyiminizin kritik bir parçası olacaktır, ancak Skyroam Solis ve Macaroon gibi hepsi bir arada mobil WiFi bağlantı noktaları cazip olsa da, size istediğiniz yerde veri verdiklerini kontrol edin ve kullandıkça öde veri yükseltmelerine izin verin amacınıza uygun.

Ultra hızlı bir bağlantı istiyorsanız 4G veya 5G verilerine öncelik verin, ancak paradan tasarruf etmek için paketler halinde veri satın almayı planlayın.


Seyahat için en iyi 5 Wi-Fi Bağlantı Noktası

1. Skyroam Solis

Kullandıkça öde veri anlaşmalarına sahip hafif, çok yönlü bir araç

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Sık seyahat edenler Bağlantı sayısı: 5 Pil ömrü: 16-20 saat Ağırlık: 185g Dahili veri: Evet
Satın alma nedenleri
+ 1 günlük ücretsiz geçiş dahildir + Büyük taşınabilir güç bankası olarak çalışır + USB-C
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Yalnızca beş bağlantı Amazon'u kontrol edin

Nereye giderseniz gidin süslü, kesintisiz küresel Wi-Fi? Bu turuncu paketin yerel operatörlere otomatik olarak bağlanan patentli sanal SIM (vSIM) teknolojisini kullanarak 130'dan fazla ülkede 4G WiFi alabilirsiniz. Veriler, kullandıkça öde ve çevrimiçi olarak ödenir: bir gün 9 ABD doları, beş gün 45 ABD doları, 10 gün 90 ABD doları ve 20 gün için 180 ABD doları, sınırsız aylık abonelik ise 99 ABD dolarıdır. Kullanımı kolaydır ve içinde telefon ve tabletler için kullanışlı bir güç bankası görevi gören 6.000 mAh pil ile beş cihaza kadar çalışır. USB-C ile şarj olur ve maksimum veri hızı 150Mbps'dir.

2. Huawei E5788

Bu 5G'ye hazır hotspot, 32 cihazın çevrimiçi olmasını sağlar

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Büyük gruplar ve 5G Bağlantı sayısı: 32 Pil ömrü: 12 saat Ağırlık: 152g Dahili veri: Hayır
Satın alma nedenleri
+ 5G'ye hazır + Taşınabilir bir güç bankası olarak çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük pil-Hiçbir veri dahil değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Kendi veri anlaşmalarınızı halletmekten memnunsanız ve büyük bir grup içinde seyahat ediyorsanız, dünyanın ilk LTE CAT16 mobil etkin noktası uygun olabilir. E5788, herhangi bir global SIM veya yerel SIM dahil olmak üzere içindeki herhangi bir SIM kartı kullanabilmeniz için kilitsizdir ve hatta 5G'ye hazırdır ve 1 Gbps'ye kadar indirebilir. Skyroam Solis gibi, güç bankası olarak iki katına çıkan yerleşik bir bataryaya sahiptir, ancak yalnızca 3.000 mAh'dir, bu nedenle yalnızca bir telefonun veya tabletin acil durumda yeniden şarj edilmesi için yeterlidir. NFC dokunuşuyla 32 adede kadar telefona bağlanır.


3. TP-Link M7350

Temel bilgilere geri dön 10 cihaza kadar 4G mobil WiFi erişim noktası

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Temel WiFi erişimi Bağlantı sayısı: 10 Pil ömrü: 8 saat Ağırlık: 259 g Yerleşik veri: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Dosyaları paylaşmak için uygun fiyatlı + Micro SD kart yuvası
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 110 $ 'lık küçük pil112 Kogan.com'da görüntüle 112 Dick Smith'te Görüntüle

İşte bir veya iki kişi için temel 3G ve 4G erişimini elde etmek isteyen herkese uygun, temel özelliklere sahip bir mobil WiFi erişim noktası. 10 cihaza kadar WiFi oluştursa da, küçük 2.000mAh bataryası (sekiz saate kadar kullanılabilir) taşınabilir bir güç bankası olarak ikiye katlanmıyor. Ancak, sinyal gücü ve pil açısından neler olup bittiğini bilmenizi sağlayan harika bir küçük LCD ekrana sahiptir. SIM kartları kendi başınıza ayırmanız gerekecek, ancak M7350’nin mikro SD kart yuvası aracılığıyla veri sınırları belirlemenize, hangi cihazların WiFi erişimine sahip olabileceğini kontrol etmenize ve fotoğraf, müzik ve video paylaşmanıza olanak tanıyan bir tpMiFi uygulaması vardır.

4. Acıbadem kurabiyesi

Bu uygulama tabanlı etkin nokta ile SIM kartlara veda edin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yalnızca akıllı telefon kullanan sık seyahat edenler Bağlantı sayısı: 10 Pil ömrü: 12 saat Ağırlık: 110 g Dahili veri: Evet
Satın alma nedenleri
+ 1GB global veri içerir + Uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Özel olarak uygulama tabanlı

İşte yerel SIM kartlardan tamamen kaçınan ve yerleşik yazılımı kullanarak çevrimiçi veri anlaşmaları sunan hibrit bir hepsi bir arada ürün. Hong Kong merkezli Macaroon'un bu Wi-Fi etkin noktası, küresel veri anlaşmaları satan bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla çalışan bulut SIM teknolojisine sahip. Bu, onu herhangi bir cihaz tarafından erişilebilen bir web arayüzü üzerinden çalışan Skyroam Solis'den biraz farklı kılıyor, ancak Macaroon'un veri maliyetleri dinamiktir ve yalnızca uygulama aracılığıyla kullanılabilir. Başka yerlerde, üçüncü taraf SIM'lerle de kullanılabilen standart bağlantı noktası donanımıdır. 3.000 mAh pil ömrüne sahiptir.

5. Netgear MR1100-100EUS Nighthawk

Gigabit WiFi ve devasa bir pil, bunu geleceğe hazır hale getiriyor

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Yüksek hızlar Bağlantı sayısı: 20 Pil ömrü: 24 saat Ağırlık: 240g Dahili veri: Hayır
Satın alma nedenleri
+ 4G hızları + Eksik pil
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN PAHALI EN İYİ FIRSATLARI 710,23 $ Amazon'da Görüntüle 745,38 $ Amazon'da Görüntüle

Maksimum 1 Gbps indirme hızları sizi cezbediyor mu? 5G bir gün hakim olacak olsa da, şimdilik neredeyse yok ve bu 4G seçeneğinin aslında daha mantıklı olduğu anlamına geliyor. Hotspot donanımı ilerledikçe oldukça gelişmiştir. Huawei E5788 gibi, yüksek indirme hızları için LTE CAT16 teknolojisinin yanı sıra 2,4 inç LCD panel, 20'ye kadar bağlı cihaz arasında dosya paylaşımı için bir microSD kart yuvası ve bir canavar 5.040mAh pil var.

Bunu beğendin mi?

Günümüzün en iyi fırsatlarını toplayın 4G LTE Gelişmiş Mobil WiFi ... TP-Link M