Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi duruş düzeltici 2020: duruşunuzu iyileştirin ve ağrıyı azaltın

En iyi duruş düzeltici 2020: duruşunuzu iyileştirin ve ağrıyı azaltın

En iyi duruş düzeltici, gün boyunca düz, sabit ve ağrısız bir duruş sağlamanıza yardımcı olabilir. Bir ofis işinde çalışıyorsanız ve bir bilgisayar ekranına eğilerek çok fazla zaman harcıyorsanız veya koltuğunuza çökmenize neden olan eski bir ofis koltuğunuz varsa bu önemlidir.


Uzmanlar, kötü duruşun, özellikle boynunuzda, omuzlarınızda ve sırtınızda ağrı ve sızıların başlıca nedeni olabileceğini söylüyor. Ayrıca uzun vadede duruşunuz, omurganız ve genel sağlığınızla ilgili daha ciddi sorunlara neden olabilir. Bu yüzden en iyi duruş düzelticilerinden biri iyi bir önleyici tedbir olabilir.

Yeni bir yatağa yatırım yapmak veya en iyi ofis koltuklarından birini satın almak gibi duruşunuzu iyileştirmenin başka yolları da var. Ancak en iyi duruş düzelticilerinden birini seçmek, duruşunuzda, sağlığınızda ve hatta ruh halinizde büyük değişiklikler yapmaya başlamanın basit, küçük ve ekonomik bir yoludur.

Duruş düzelticiler, duruşunuzu zaman içinde kademeli olarak iyileştirmek ve ayrıca masanızda ne kadar düz oturduğunuza anında etki etmek için tasarlanmış cihazlar, yelekler ve giyilebilir kayışları içerir.

En iyi duruş düzelticiyi seçmek

Şu anda, piyasada pek çok farklı türden duruş düzeltici yok. En iyi duruş düzelticilerinin çoğu, giysilerinizin altına kayış veya bir tür destek olarak takılır. Bunun anlamı, giysilerin altında tespit edilemeyen ince hatlı bir duruş düzeltici isteyip istemediğinizi ya da daha hantal olana aldırış etmediğinizi anlamanız gerektiğidir - bu, büyük ölçüde çalışmak için ne giymeniz gerektiğine bağlı olacaktır. .


Duruş düzeltici takma fikrinden hoşlanmıyorsanız, vücudunuzun etrafına takmadan duruşunuzla ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacak birkaç farklı cihaz vardır. Bunların çoğunun yine de giysilerinize veya sandalyenize bağlanması gerekecek.

Şimdi satın almak için en iyi duruş düzelticileri

En iyi duruş düzeltici: Upright GO Duruş Düzeltici ve Eğitmen


(Resim kredisi: Amazon)

1. Dik GO Duruş Düzeltici ve Eğitmen

Dikkat çekmeyen bir cihaz isteyenler için en iyi duruş düzeltici

Satın alma nedenleri
+ Straplez + Kişiselleştirilmiş eğitim + Gerçek zamanlı geri bildirim BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

En iyi duruş düzelticilerinin çoğu, sırtınıza taktığınız kayışlardan veya diş tellerinden oluşsa da, dikkate alınması gereken bazı yüksek teknoloji seçenekleri de vardır.

En popüler giyilebilir duruş teknolojisi cihazlarından biri Upright GO trainer'dır. Bu küçük cihaz askısızdır ve özel yapıştırıcılarla sırtınıza yerleştirilebilir. Oradayken, duruşunuzu 10 saate kadar izler. Duruşunuzun bir iyileşme sağlayabileceğini fark ederse, nazikçe titreyerek sizi nasıl oturduğunuz konusunda daha dikkatli hale getirir.


Bu basit eğitim yaklaşımının iyi sonuçlara sahip olduğu bildiriliyor. Özellikle cihaz, her gün denemeniz ve ulaşmanız gereken hedeflere sahip kişiselleştirilmiş bir eğitim programı sağlamak için bir uygulama ile ekip oluşturduğu için.

En iyi duruş düzeltici: Upright Go 2

(Resim kredisi: Amazon)

2. Dik Git 2

Bu ultra gizli duruş düzeltici ve izleyicinin en son sürümü

Satın alma nedenleri
+ Gerçek zamanlı duruş koçluğu + Orijinal Go'dan daha hafif ve daha uzun ömürlü + Tüm gün giyebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin