Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi bebek arabaları, bebek arabaları ve bebek arabaları: çocuğunuzu şehirde güvenli ve şık bir şekilde kaydırın

En iyi bebek arabaları, bebek arabaları ve bebek arabaları: çocuğunuzu şehirde güvenli ve şık bir şekilde kaydırın

Pingtwitter'ün en iyi bebek arabaları listesine göz atmak istemiyorsan, bunun yerine tek bir öneri tercih ediyorsan, o zaman Stokke Trailz bebek arabasını şu anda piyasanın en iyisi olarak görüyoruz.


Stokke Trailz, yüksek bir açıklığa, mükemmel yapı kalitesine ve sepeti için su geçirmez bir kılıf ve davlumbazdaki havalandırma yarıkları gibi gerçekten farkı yaratan bazı zarif ekstra özelliklere sahiptir.

Daha fazla seçenek isteyenler için okumaya devam edin.

Öyleyse, bir bebek arabasında veya bebek arabasında ne aramalısınız?

Doğru bebek arabasını, çocuk arabasını veya seyahat sistemini seçmek söz konusu olduğunda, her şey bir ebeveyn olarak ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Hafif ve taşıması kolay bir şeye veya onu parçalayıp bir sersemleten kaygan bir mekanizmaya sahip bir şeye ihtiyacınız olabilir.

Belki de çocuk arabanızı parkta aile gezintileri için ekstra saklama bölmesine sahip bir seyahat koltuğuna ayırma becerisine sahip hepsi bir arada bir düzene yatırım yapmak istiyorsunuz.


Belki bir sabah hafif bir koşuya çıkmanıza yardımcı olacak bir şey için pazardasınız. Kendinize bakma hakkınız var, o halde neden küçük neşe paketinize rahatlamak için rahat bir yer vermiyorsunuz ve puset üzerinde tam kontrol ile asfalta vururken? En iyi bebek arabası satın alma rehberimizin bu yeni 2018 baskısını derlerken aklımızda olan şey buydu. Gezintiye çıkmak ister misin?

2018'de satın alabileceğiniz en iyi 10 bebek arabası, bebek arabası ve bebek arabası


1. Stokke Trailz

Üst düzey, özelliklerle dolu bir bebek arabası

Satın alma nedenleri
+ Yüksek boşluk + Havalandırma yarıkları + Su geçirmez saklama kapağı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 899 $ Amazon'da görüntüle 999,99 $ Yatak Banyosunda Görüntüle ve 999,99 $ Ötesinde Yatak Banyosunda ve Ötesinde Görüntüle

900 sterlinlik bir fiyat etiketiyle Stokke Trailz, bebek arabaları, bebek arabaları ve seyahat sistemleri söz konusu olduğunda kolayca en üst düzey seçeneklerden biridir, ancak tüm bu zor kazanılmış hamur için birçok özellik elde edersiniz. Başlangıç ​​olarak, yükseklik var - çoğu bebek arabası oldukça düşük taşıma eğilimindedir, ancak Stokke Trailz'in yüksek bir açıklığı vardır, bu da onu sevdiklerinize çok sık eğilmekten gelen o çok tanıdık ağrıya maruz kalmadan küçük sevdiklerinize erişmek için harikadır. .

Kapüşondaki havalandırma yarıkları ve saklama sepeti için su geçirmez kapak gibi Stokke Trailz'i öne çıkaran küçük dokunuşlardır.

Bebek Jogger City Select Puset

2. Baby Jogger City Select Puset

Yükseltilebilir ve iyi yapılmış bir bebek arabası

Satın alma nedenleri
+ Daha fazla çocuk için oturma alanını genişletebilir + Kayma platformu takılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
- Koşu için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 296,79 $ Yatak Banyosunda Görüntüleyin ve 499,99 $ Ötesinde Amazon'da Görüntüleyin499,99 Hedefte Görüntüle

Öncelikle, hızlı sorumluluk reddi: Bu kelimelerin ürünün açıklamasında yer almasına rağmen, bu aslında bir koşu yürüyüşü değildir. Baby Jogger aslında bir markadır, ancak City Select'in asfalt çarpma egzersizi için tasarlanmamış olması, bunun zor bir satış olduğu anlamına gelmez. Aslında, bu bebek arabasının pek çok şeyi var - ana satış noktası, yavrularınızın boyutu arttıkça kapasitesini yükseltme yeteneğidir.


Bunu, toplam iki koltuk eklemek için özelleştirebilir ve bir kayma platformuna tıklayabilir, böylece bir yürümeye başlayan çocuk sizinle çocuk arabası arasına girebilir. Oldukça küçük çocuklardan oluşan bir aileniz varsa, bu bebek arabası idealdir.

iCandy Turuncu Bebek Arabası, Karbon

3. iCandy Turuncu Bebek Arabası, Karbon

Piyasadaki en iyi görünümlü ve iyi donanımlı pusetlerden biri

Satın alma nedenleri
+ 64 litrelik sepet + Çok parçalı açılan kaput + Hızlı açılan ön ve arka tekerlekler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Pahalı Amazon'u Kontrol Edin

Puset pazarının premium ucunda alışveriş yapmak istiyorsanız, kesinlikle iCandy Orange Puset'e bir göz atmalısınız. Bunun nedeni, hafif bir şasi, çok geniş bir sepet, havalandırmalı ve uzatılabilir bir kaput, hızlı açılan ön ve arka tekerlekler, döner tampon çubukları ve yemyeşil bir deri gidon içermesidir.

İCandy Orange paketi ayrıca bir portbebe önlüğü ve iki yağmurluk içerir ve puset, ayrıca satın alınmış olsa da, bir dönüştürücü kiti ile çift puset bile dönüştürülebilir. Düzenli bir üç yıllık garantiye ve şık, modern bir tasarıma sahip olun ve çok fazla harcarken bunun iyi harcanmış bir para olacağını görmek kolaydır.

Britax Bob Sport Pro Revolution Bebek Arabası

4. Britax Bob Sport Pro Revolution Bebek Arabası

Dayanıklı ve çok yönlü bir çift bebek arabası

Satın alma nedenleri
+ Engebeli arazilere dayanacak şekilde üretilmiştir + 4 yaşına kadar çocuklar için uygundur
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bakıcı değil Amazon'a bakın

Britax Bob Sport Pro Revolution Puset, çift puset arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Özel bir şey görünmüyor, ancak engebeli arazide gezinmek için mükemmel bir süspansiyon sunuyor, ayarlanabilir bir tutamak yüksekliğine ve 17 kg kapasiteye sahip.

5. UPPAbaby Vista Bebek Arabası

Hızla genişleyen bir aile için mükemmel

Satın alma nedenleri
+ Büyük 20 lbs taşıma sepeti + Ekstra koltuk ve platform ile donatılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

UPPAbaby Vista Stroller bunun için çok şey var ve 800 £ 'luk bir fiyat etiketi ile (tüm fırfırlar içeren sürüm için) bunu umarsınız. Başlangıç ​​olarak, ekstra bir koltuk ve platform ekleme seçeneği var (genişleyen aile için mükemmel), bu öğeler aynı zamanda tersine çevrilebilir, böylece küçükleri size veya dışa bakacak şekilde tutabilirsiniz.

Ayrıca, 20 lbs kapasiteli büyük bir yerleşik bebek arabası sepeti ile birlikte gelir. Depolama alanının bebek arabalarında, bebek arabalarında ve seyahat sistemlerinde nadir olduğu düşünüldüğünde, hareket halindeyken bu kadar çok şeyi tutma yeteneği bir nimettir. En üst model aynı zamanda arabada kullanım için kendi portatif karyolası ile birlikte gelir.

6. Britax Affinity Seyahat Sistemi

Hafif ve şık olan bu bebek arabası çocuğunuzu hareket ettirmeyi kolaylaştırır

Satın alma nedenleri
+ Şık kaplama + Hafif ve çok taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Jogging yapmak için ideal değil Amazon'a bakın

Britax Affinity, hem kırsal hem de kentsel gezintiler için harika olan sağlam ancak manevra kabiliyetine sahip bir tasarım ve tek bir elin onu küçük bir forma düşürmek için katlama mekanizması dahil olmak üzere çok şey yapıyor. Aynı zamanda hafiftir, arabanın arkasına yüklemeniz ve otobüse taşımanız gerektiğinde onu almanız güzel ve kolaydır.

Ayrıca, krom kaplama ve gidondaki deri tasarımı ile uzun süreli kullanım için hem şık hem de rahat olan tasarımında hoş bir sınıf dokunuşu var.

7. Babyzen YoYo Hafif Bebek Arabası / Bebek Arabası

Süper kompakt ve itmesi kolay bir çocuk arabası

Satın alma nedenleri
+ Süper kompakt + Hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-Küçük-Yükseltilemez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 74.99 Amazon'da Görüntüleyin

Hafif bebek arabası ailesinin bir başka üyesi olan Babyzen YoYo, itmesi ve saklaması daha kolay bir çocuk arabası arıyorsanız harika bir seçimdir. Bu kadar çok özellik sunan pek çok tasarımla, çok azı evde veya arabada saklarken kompakt bir boyut sunuyor. Ve alan bir prim olduğundan, Babyzen YoYo, küçük ve hızlı bir şekilde katlanabilen bir kurulumla bu şekilde davranır.

Alttaki alışveriş sepeti biraz küçüktür, ancak aynı zamanda itmek inanılmaz derecede kolaydır, böylece onu mağazalara, okula giderken ve tatilde götürebilirsiniz ve kontrolü kaybetme konusunda asla endişelenmeyin.

8. Mamas & Papas Armadillo Bebek Arabası

Düzgün bir katlanır tasarım ve harika görünüm

Satın alma nedenleri
+ Katlamalı tasarım iyi çalışıyor + Hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 229,99 $ Amazon'da 271,06 $ Amazon'da Görüntüle 279,99 $ Amazon'da Görüntüle

Mamas & Papas Armadillo Stroller, güvenebileceğiniz kaliteli bir markanın hafif tasarımından yararlanmayı umanlar için bir başka harika seçimdir. Normal versiyon ve XT versiyonunun her ikisi de, buggy'yi kompakt bir forma hızlıca kaydırmak için mükemmel olan kullanışlı bir katlanır tasarıma sahiptir.

Piyasadaki hafif pusetlerden biridir, tek bir engel için tasarruf sağlar - tamamen uzatıldığında oldukça uzundur. Bu bir anlaşma kırıcı değil, ancak koltuk tamamen arkaya yaslanmış ve ayak dayama yeri açıkken 36 inçlik gözle görülür bir mesafeye bakıyorsunuz.

9. Thule Urban Glide

Büyük tekerlekler ve yüksek boşluk, bu puseti koşu için mükemmel kılar

Satın alma nedenleri
+ Koşu için harika + Bol cepler
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 55,99 $ Yatak Banyosunda ve Ötesinde Manzara59,95 ABD doları Hedefte Görüntüle 69,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüle268 Amazon müşteri değerlendirmesi

Bazen daha küçük, hafif bir bebek arabası onu kesmez. Bazen biraz daha ağır ve hacimli bir şeye ihtiyaç duyarsınız. Thule Urban Glide ile elde ettiğiniz şey budur - büyük tekerlekler, yüksek açıklık ve günlük olarak kapladığınız arazi ne olursa olsun çocuğunuzu güvende tutacak kesin bir boyut.

Çocuğunuza göz kulak olmak için ikincil bir pencere içeren kanopi, birden fazla konuma ayarlanabilir ve gidon, daha kısa ve daha uzun kullanıcılara uyacak şekilde farklı yüksekliklere taşınabilir. Ayrıca, tüm önemli bebek eşyalarını elinizin altında tutmak için bol miktarda cep ve tutacak elde edersiniz.

10. Gümüş Çapraz Refleks

Rakipsiz süspansiyon ve geniş saklama alanına sahip bir bebek arabası

Satın alma nedenleri
+ Üstün süspansiyon + İnanılmaz derecede çok yönlü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bakıcı değil Amazon'a bakın

Silver Cross Reflex'in en büyük satış noktası, yüce süspansiyonudur - ister bir kros gezintisi için arazi dışına çıkın, ister tamamen engelli ve engelli bir okul koşusu yapın, bu kurulum bebeğinizi veya yürümeye başlayan çocuğunuzu ne olursa olsun mutlu edecektir. Koltuk tamamen yatırılabilir, bu nedenle hayatınızdaki küçük kişi biraz uyurken etrafta dolaşmak istiyorsanız idealdir.

Saklama sepeti de cömerttir, tüm önemli eşyaları saklamanız için bolca yer sağlar ve uzun, uzatılabilir bir başlık ile bunları arada sırada güneşli günlerden uzak tutabilirsiniz.

  • En iyi bebek teknolojisi 2018: en son ve en büyük yükseltmeleri için gereken dişli teknolojisi babaları ve anneler
Stokke Trailz ile günümüzün en iyi fırsatlarını toplayın Klasik ... Stokke Trailz Arazi Arabası Amazon $ 899 GörüntüleTüm fiyatları görün