Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En iyi Başkanlar Günü fırsatları: Legion 7i RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarlarında 500 $ indirim

En iyi Başkanlar Günü fırsatları: Legion 7i RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarlarında 500 $ indirim

Başını aşmakLenovo'nun Başkanlar Günü indirimibugün bir RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarında inanılmaz bir anlaşma yapmak için. Dizüstü bilgisayarlar, 2'si 1 arada ve daha fazlasında indirimler ve fırsatlar ile Lenovo'nun satışı şu anda ucuz bir oyun dizüstü bilgisayarı için hedeftir.


En iyi anlaşma Legion 7i oyun dizüstü bilgisayarlarında, tüm modellerde önümüzdeki hafta boyunca büyük indirimler var. RTX2070 Legion 7i, tüm hafta boyunca bulabileceğiniz bir RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarında açık ara en iyi fırsattır ve sınırlı bir süre için 500$'lık büyük bir indirim alır.

Lenovo Legion 7i Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Lenovo Legion 7i oyun dizüstü bilgisayarlarında 500 $'a varan indirim
Başkanlar Günü sayesinde tüm Lenovo Legion 7i'ler bu hafta güzel bir fiyat düşüşü alıyor, ancak en iyi değeri RTX2070 modelinin 500 $'lık devasa bir indirim alması! Lenovo'nun en yeni oyun makinesini şimdiye kadarki en iyi fiyata alın!

Bazıları ileen iyi oyun dizüstü bilgisayarlarıPiyasada bulunan Lenovo, en yeni RTX GPU'ları başlangıç ​​için oldukça uygun bir fiyata sunar.


Bununla birlikte, çoğu modern oyunu kesinlikle yok edecek 10. Nesil Intel i7 ile eşleştirilmiş en son RTX2070'i aldığınız için bu anlaşmanın değeri rakipsizdir. 16 GB DDR4 RAM ve 512 GB SSD ile yüklenen Lenovo'nun Legion 7i RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarı hız için üretildi.

Elbette eski modellerden birini seçerseniz biraz daha tasarruf edebilirsiniz. GTX modelleri başlıyor1300$ kadar düşük, ancak yapabilirseniz 200 doları artırmalı ve RTX 2070 sürümüne yükseltmelisiniz. Çok daha uzun bir raf ömrü sağlamak için teknolojiden yararlanarak size çok daha iyi hizmet edecektir.


Lenovo'nun Başkanlar Günü indirimi önümüzdeki Pazartesi sona eriyor, dolayısıyla bunun sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için bütün bir haftanız var. Yine de dürüst olalım, 500 $ indirimle bu, indirimde yeni bir oyun dizüstü bilgisayarı kapma konusunda ciddi olanlar için satın alınması gereken bir şey. Tükenmeden en kısa sürede bu teklife katılın!


Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

  • Amazon'da Razer Kraken Tournament Edition'da %10 indirim
  • Amazon'da belirli Corsair oyun koltuklarında 100 $'a varan indirim
  • Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G'de 750$'a varan indirim

için hazırlanmaya da başlayabilirsiniz.en iyi Başkanlar Günü satışlarıkapsamlı rehberimize giderek yılın Bu Başkan Günü'nde fırsatlar ve fırsatlar bulmak için en iyi yerlerin genişleyen bir listemiz var.


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: