Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En İyi Başkanlar Günü satışları 2021: en iyi fırsatları nerede bulabilirim

En İyi Başkanlar Günü satışları 2021: en iyi fırsatları nerede bulabilirim

En iyi Başkanlar Günü indirimlerini ve fırsatlarını mı arıyorsunuz? 15 Şubat Başkanlar Günü 2021'de gerçekleşecek en iyi fırsatlar, indirimler ve indirimler için kullanışlı bir rehberle karşınızdayız.


Her büyük satışta olduğu gibi, çevrimiçi perakendeciler eski envanteri temizleme ve favori ürünlerimizde fiyatları düşürme fırsatına atlayacaklar. Başkanlar Günü indirimleri sırasında şiltelerden TV'lere, video oyunlarına ve daha fazlasına kadar görülecek ve tasarruf edilecek çok şey olacak.

Bu yıl aradığınız şeye bağlı olarak, en popüler kategorileri ele aldık. Geçmişte Başkanlar Günü genellikle bazıen iyi yatakindirimler ve diğer ev eşyaları, ancak satışta teknoloji ürünleri görmek sizi şaşırtmasın.

Herhangi bir kategoriye anında atlamak için bu sayfanın üst kısmındaki kullanışlı gezinme çubuğunu kullanabilir veya her büyük indirime göz atmak ve Başkanlar Günü indirimleri sırasında bulacağınız şeylerin hızlı bir özetini görmek için aşağı kaydırabilirsiniz.

En iyi Başkanlar Günü yatak satışları


uyku
Eller aşağı biren iyi yatakMevcut şilteler, Amerisleep, yükseltme arayanlar için şu anda seçili modellerde %30'a varan indirim sunuyor. Başkanlar Günü indirimlerinin Şubat ayı başlarında başlamasını bekleyin!


AYI şilte
Şu anda %20 indirimden yararlanabilirsiniz, ayrıca bu hafta sonu yalnızca kupon kodunu kullandığınızda iki ücretsiz yastık alacaksınız.KAYDET20.BEAR'ın Başkanlar Günü satışı henüz canlı değil, ancak Şubat ayının ilk haftasında başlamasını bekliyoruz.


Casper Yatak
Casper'ın Son Çağrı indirimi şu anda yayında ve 2019 yatak modellerinde büyük indirimler sunuyor, ancak Başkanlar Günü indirimleri büyük olasılıkla Şubat ayının ilk haftasına kadar yayınlanmayacak. Şu anda, yatak takımlarında %60'a varan indirim de dahil olmak üzere hala harika teklifler var.

Sealy tarafından koza
12 ay boyunca %0 Nisan dahil standart tekliflerin yanı sıra Kış İndirimi (yakında sona eriyor!) sırasında %35 tasarruf edin. Başkanlar Günü gelene kadar Koza'yı sıkı tutun, o zaman daha iyi anlaşmaları olmalı!


Leyla Yatak
Layla'nın Başkanlar Günü indirimi yayında ve iyi bir indirim. Tüm şiltelerde 200$ indirim ve ekstra ücret ödemeden 300$'lık aksesuarlar sunan bu, piyasada yeni bir şilte isteyenler için mutlaka görülmesi gereken bir fırsat. Birçok yataklı şilteden biri olan Layla, konforlu hafızalı köpük şilteler ile birinci sınıf bir gece uykusu sunar.

Yatak Firması
Yatak Firması, şu anda satışta olan çok çeşitli marka ve modellerle yıl sonu satışları sırasında 300 $ 'a varan indirim sunuyor. Başkanlar Günü satışları yine de bir göstericidir, bu yüzden Şubat ayının başlarında tekrar kontrol ettiğinizden emin olun!

Nektar Yatak
Nektar, yalnızca bu hafta sonu satın alınan her yatak için 400 dolara kadar ücretsiz aksesuar sunuyor, ancak Başkanlar Günü'ne yaklaştıkça daha da fazla teklifin düşmesini bekliyoruz.

Mor Yatak
En popüler kutuda yatak şiltelerinden biri, şu anda her satın alımda 180 ABD doları tutarında ücretsiz aksesuar sunuyor. Purple'ın Başkanlar Günü satışı henüz canlı değil, ancak Şubat ayının ilk haftasında görünmesini bekliyoruz.

CUMA Yatak
Atletizm toparlanması için özel olarak tasarlanan ZOMA yatak, siz uyurken sizi yenilemek için inanılmaz bir konfor ve sertlik dengesi sunar. Yalnızca bu hafta sonu, kupon koduyla herhangi bir yatakta 150 $ tasarruf edebilirsinizWIN150Kasada.

En iyi Başkanlar Günü satış elektroniği

Adorama
Adorama, TV'lerden kameralara ve aradaki her şeye kadar geniş bir dijital elektronik yelpazesi sunar. Şu anda en sevdiğiniz teknolojide harika fırsatlar bulacaksınız, ancak Başkanlar Günü'ne daha yakın bir zamanda daha etkileyici fırsatların ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz.

B&H Fotoğraf
Başkanlar Günü boyunca kameralar ve AV ekipmanlarıyla ilgili en iyi fırsatları burada bulacaksınız. Şu anda B&H Photo, Super Bowl için televizyonlarda bazı harika indirimlerin yanı sıra kameralar ve DSLR'lerde bazı mükemmel teklifler yürütüyor.

En iyi satın alım
Best Buy'ın Başkanlar Günü indirimi, TV'ler, akıllı ev cihazları, video oyunları ve daha fazlası dahil olmak üzere ev teknolojisinde tonlarca indirim sunacak. Bugün alışveriş yapmak için tonlarca anlaşma var, ancak yeterince sabırlı olanlar Şubat ayının başlarında bazı harika anlaşmalar bulabilirler.

Dell
Dell, belirli dizüstü bilgisayarlarda 300 $'a varan erken Başkanlar Günü fırsatlarıyla, şu anda gerçekleşen harika bir teklif yelpazesine sahip. 2'si 1 arada bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve daha fazlasıyla ilgili fırsatlarla kontrol edilecek daha çok şey var. Beklediğiniz yeni dizüstü bilgisayarı bulmak için şimdi oraya gidin!

Lenovo
Seçilmiş PCS'de 900 doların üzerinde indirim ve en iyi teknoloji fırsatlarıyla Başkanlık Günü'ne kadar güzel fırsatlar var. Popüler modellerde 200 dolardan başlayan fiyatlarla dizüstü bilgisayar fırsatları ve kapı hırsızları ile şimdi tasarruf zamanı!

Yeni yumurta
Newegg'in 20. Yıldönümü indirimi sırasında şu anda indirimde olan CPU'lar, GPU'lar, SSD'ler ve daha fazlasını içeren PC parçalarını bulun. Newegg'in halihazırda monitörler ve benzerleriyle ilgili fırsatlarla etkileyici bir teklifi var, ancak Başkanlar Günü'nde alışveriş yapmak için daha fazlasını bulacaksınız.

En iyi Başkanlar Günü mobilya satışları

Antropoloji
Üst düzey, özel mobilya hayranı mısınız? Anthropologie şu anda belirli ürünlerde %50 indirim yapıyor, bu nedenle yeni bir kanepe arayışındaysanız hemen oraya gitmek isteyeceksiniz. Başkanlar Günü'nün gelmesi için daha fazlasını bekleyin!

Ashley Ev Mağazası
Şu anda Ashley Homestore'da şilteler, masalar, oturma odası mobilyaları ve daha fazlasını içeren bir ton ev eşyası bulacaksınız. Ashley Homestore'un Başkanlar Günü indirimi, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla teklif getirecek, ancak mevcut fırsat seçimi, olduğu gibi bir göz atmaya değer.

Yatak Banyosu ve Ötesi
BBB, sınırlı bir süre için belirli yatak ve banyo dekorlarında %50'ye varan indirim alıyor, ancak Başkanlar Günü indirimleri henüz yayında değil. Yine de şu anda bazı harika fırsatlar bulabilirsiniz, bu yüzden yeni havlulardan tasarruf etmek için bugün gidin!

Joss ve Ana
Joss & Main'de şu anda %60'a varan dekor indirimi dahil olmak üzere birden fazla fırsat bulun. Başkanlar Günü'ne yaklaştıkça daha fazla teklif bekliyoruz, ancak mevcut teklifleri yatak takımları, ev dekorasyonu, mobilya ve daha pek çok konuda sağlam bir teklif yelpazesine sahip.

Stok fazlası
Stok fazlası şu anda %70 indirimli kırmızı etiket satışı yapıyor ve site genelinde tonlarca üründe büyük fiyat indirimleri sunuyor. Yılın en düşük fiyatlarındaki gümrükleme ürünleriyle yeni mobilyalar almanın tam zamanı.

yol fuarı
Şu anda Wayfair'de epeyce satış oluyor, bu yüzden ne kadar tasarruf edebileceğinizi kontrol etmek isteyeceksiniz. Başkanlar Günü satışları birkaç haftalığına başlamaz, bu nedenle tatilde çok daha büyük bir teklifin gelmesini bekleyin.

En iyi Başkanlar Günü cihaz satışları

Cihaz Bağlantısı
Appliances Connection, harika fiyatlarla çok çeşitli markalı cihazlar sunar. Başkanlar Günü indirimleri başladı ve küçük ve büyük ev aletlerindeki en yeni ve en büyük ürünlerde %40'a varan indirimler alıyor. Hemen oraya gidin!

En iyi satın alım
Best Buy'ın Başkanlar Günü indirimi, tüm ana cihazlarda bir ton anlaşma getiriyor. Tatil hafta sonu boyunca buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve çok daha fazlası için fırsatlar bulacaksınız.

Ev Deposu
Seçili cihazlarda %35'e varan indirim sağlayan Home Depot'un Başkanlar Günü indirimi, Samsung, GE ve diğer markaların en popüler cihazlarında bazı harika fırsatlar sunuyor. Başkanlar Günü indirimleri sırasında büyük tasarruf etmek için bugün oraya gidin.

Lowe'un
Lowe's'ta beyaz eşya konusunda harika fırsatlar var ama Başkanlar Günü indirimleri henüz başlamadı. Yine de belirli cihazlarda %30'a varan indirimler bulacaksınız, ancak tatile daha yakın bazı daha büyük fırsatlar görebileceğimiz için bu hafta gözünüzü dört açın.


Başkanlar Günü 2021 ne zaman?

Başkanlar Günü, her Şubat ayının üçüncü Pazartesi günü kutlanırken, bu yıl 15 Şubat Pazartesi gününe denk geliyor.

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: