Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi basınçlı yıkama 2020: araba yollarından dağ bisikletlerine kadar her şeyi temizleyin

En iyi basınçlı yıkama 2020: araba yollarından dağ bisikletlerine kadar her şeyi temizleyin

Pırıl pırıl bir araba yolu veya araba elde etmenin iki yolu vardır: bir fırçayla ellerinize ve dizlerinize yaslanın ve parmak eklemleriniz kanayana kadar fırçalayın. Veya en iyi basınçlı yıkayıcıya yatırım yapın. Uygun fiyatlı, ticari bir pakette profesyonel teknolojiye sahip, ikinci ve en yeni jet yıkama cihazlarının şimdiye kadarki en iyilerden bazıları olduğunu seçmenizi öneririz.

Bunun da ötesinde, H20'yi yataklara ve hassas motor parçalarına zorlama konusunda daha az endişe duyan, bisiklet ve motosiklet gibi hassas nesnelerde kullanımı daha güvenli olan ısmarlama cihazlar var.

Yılın hangi zamanı olduğu da önemli değil; her zaman bir basınçlı yıkayıcı satın almak ve eşyalarınızdaki o korkunç kiri temizlemek için harika bir zamandır. Eğer ciddi bir dış mekan temizleme gücü için pazardaysanız, okumaya devam etmenizi öneririz ... Bunun yerine beklemek ve bir pazarlık yapmak ister misiniz? DeneyinAmazon Prime Günühub.

  • En iyi bahçe hortumu

En iyi basınçlı yıkama makinesi nedir?

En etkileyici test açısından, Karcher K7 Premium Full Control Plus Home, en güçlü olduğu ve en hızlı şekilde zemini kapatabildiği için en çok kutuyu işaretledi - kolayca en premium seçenek gibi hissettirdi. Çeşitli mızraklar ve bağlandığında daha geniş temizlik aralığı ve kullanıcı için daha dik bir pozisyon sağlayan veranda temizleyicisi ile gelmesi bizi gerçekten etkiledi.


Ayrıca & lsquo; en yumuşak sürüşü & rsquo; Şimdiye kadar, su akışının neden olduğu titreşim büyük ölçüde en aza indirildi - kendimizi, ellerimizi dinlendirmeye gerek kalmadan çok daha uzun süre çalıştırabildiğimizi gördük.

Bununla birlikte, K7 fiyat aralığınızın dışındaysa, benzer ancak daha ucuz olan K4 Premium Full Control Home'u, aynı zamanda çok daha hafif olan bir basınçlı yıkayıcıyı düşünün. Uzun bir hortumu ya da motoru kadar güçlü değildir, ancak en kökleşmiş kir ve küfü bile aplomb ile keser. Ve K7 gibi, bir teras temizleme aparatıyla birlikte gelir. 5 yıldızımızda daha fazla bilgi alınKärcher K4 Tam Kontrollü Ev Basınçlı Yıkama Makinesi incelemesi.


Motosiklet / bisiklet uzmanları artık bu hassas ruhlarda kullanmak için güvenli olan bir basınçlı yıkayıcı yarattığından, Muc-Off'un yepyeni eklentisini de belirtmeliyiz. Çeşitli mızraklar (bir dizi baskı uygulayarak) artık bir dağ bisikletindeki pisliği endişelenmeden patlatabileceğiniz anlamına gelir.

Stihl RE 98, zorunlu püskürtme jeti ve döner nozulların yanı sıra herhangi bir süslü ekstrayla gönderilmemesine rağmen başka bir iyi seçenektir. Listenin ilerleyen kısımlarında, Nilfisk D-PG 140.4 X-tra ve Bosch AQT 45-14 X'in her ikisi de tam güç açısından iyi performans gösterdi, ancak standart olarak veranda temizleyiciyle birlikte gelmedi. Onları aksesuarla test ettik, ancak her ikisi de Karcher K7 ve K4'ün birlikte geldiği ağır hislerden yoksundu.


K7 ile ilgili ana sorunun, bazen duvar musluğundan yeterince güç çekememesi olduğunu gördük, bu da kullanım sırasında basıncın düşeceği anlamına geliyordu. Basınç seviyelerini doğrudan mızraktan ayarlayamazsınız; burada Nilfisk modeli, gücü tam olarak vurmanız gerekmediğinde gücü değiştirmenize olanak tanıyan akıllı bir kablosuz işlevine sahiptir ve aniden pencereyi temizlemeye karar verirseniz & rsquo; Çamur sıçradı.

Karcher K2 kesin bir bütçe hissediyor ve umduğunuz bir dizi aksesuarla gelmiyor, ancak büyük kardeşleri K7 ve K4 gibi, kutuda temizlik tuğlasını çocuk oyuncağı haline getirebilecek deterjan sunuyor.

Bununla birlikte, etrafta birden fazla evcil hayvan varken, kurutulduğunda güvenli olduğunu söyleyen materyallere rağmen, aynı şeyi yapmayı düşünüyorsanız, etrafta herhangi bir mahalle evcil hayvanı olup olmadığını kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Sizin için en iyi basınçlı yıkama makinesi nasıl seçilir

Yeni bir basınçlı yıkayıcı seçmeye gelince, ne yapmasını istediğinize karar vermelisiniz. Yılda bir kez küçük bir yolu temizliyorsa, 80 sterlin gibi düşük bir fiyata basit, düşük maliyetli bir modelde muhtemelen sorun olmayacak.


Bununla birlikte, eğitmenlerden çok arabalı bir araba yoluna kadar her şeyi temizlemenizi sağlayan çok çeşitli basınçlar istiyorsanız, sunulan doğru aksesuarları ve güç seçeneklerini aldığınızdan emin olmak için birkaç yüz pound yatırım yapmanız gerekecek .

Spesifikasyonların gerçekte ne anlama geldiğini anlamak zor olabilir, ancak testimizde gerçekten önemli olan yalnızca iki farklı şey bulduk: barlarla ölçülen motorun gücü (ve dolayısıyla basınç) ve hortumun uzunluğu .

Gerçek şu ki, çoğu basınçlı yıkayıcı, bu üniteler için geleneksel kullanım olan tuğlaları temizleme işini yapacak - sadece daha pahalı modeller daha kısa sürede daha fazla yer kaplayacak, bu yüzden arkanızda kalacaksınız. yeniden kaydediliyor.

Bazı durumlarda basınçlı yıkayıcının işleri daha da kötüleştirebileceğini eklemeliyiz. Örneğin, bir bahçe çitinden bazı algleri patlatmayı denedik, ancak boyanın çoğunu da sildiğini fark ettik.Hata.

Sırayla en iyi basınçlı yıkama makineleri

En iyi basınçlı yıkama: KARCHER K4 FULL CONTROL HOME PRESSURE WASHER

1. KÄRCHER K4 TAM KONTROL EV BASINÇ PULU

En iyi basınçlı yıkama

Teknik Özellikler
Ağırlık: 12kg Maks basınç: 130 bar Boyutlar: 41,5 x 30,5 x 58,4 cm Hortum uzunluğu: 6m Maks akış hızı: 420 l / saat
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel performans + İyi ekstralar
Kaçınılması gereken nedenler
-Ana ünitenin etrafında hareket etmesi zor. - Bahçe temizleyicisi en iyi pürüzsüz yüzeylerde çalışır

Her şeyi söyleyen K7, düzenli, geniş ölçekli kumlama için açıkça en iyi seçenektir, ancak basınçlı yıkayıcıların bu kadar sık ​​kullanılmadığı göz önüne alındığında, daha küçük, daha hafif ve daha ucuz olan K4 Tam Kontrol Ana Sayfa, neredeyse aynı derecede etkilidir. daha kısa bir hortum (10m yerine 6m), orta derecede daha düşük 130 bar basınç oranı ve daha küçük bir veranda ataşmanı. Daha büyük ahır arkadaşı gibi, etrafta dolaşması da biraz hantal.

Püskürtme borusunu çok kirli bir bahçe yolunda yakın mesafelerde denedik ve sadece saniyeler içinde tertemiz bir şerit belirirken şaşkınlıkla izledik. Ayrıca, geçmeli deterjan dağıtıcısını kullanarak teras fırçasını da test ettik ve neredeyse aynı derecede verimli bir şekilde kirle mücadele etti. Özellikle sıcak bir günde, K4 ayrıca yaklaşık 3 metre uzaklıktan püskürtüldüğünde harika bir sis püskürtücü görevi gördü; bahçe tam anlamıyla süper ince bir serin sisle doluydu. K4 ayrıca, komşularınızın ödünç almak isteyeceğinden emin olabileceğiniz, en başta kullanışlı bir araba fırçası olmak üzere çok sayıda başka aksesuarı da kabul eder.

• OkuyunKärcher K4 Full Control incelemesi

En iyi basınçlı yıkama: Karcher K7 PREMIUM FULL CONTROL PLUS HOME

2. Karcher K7 PREMIUM TAM KONTROL PLUS HOME

Daha fazla ödemeye istekli olanlar için en iyi basınçlı yıkama makinesi

Teknik Özellikler
Ağırlık: 18kg Maks basınç: 180 bar Boyutlar: 46,3 x 33 x 66,7 cm Hortum uzunluğu: 10m Maks akış hızı: 550 l / saat
Satın alma nedenleri
+ Düzgün su akışı + İyi aksesuar yelpazesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı-Büyük depolamak için Bugünün en iyi Karcher K7 fırsatları Amazon'a göz atın

Piyasadaki en iyi basınçlı yıkayıcıyı istiyorsanız, Karcher K7'den daha iyisini yapmak için mücadele edeceksiniz. Güçlüdür, birden çok basınç katmanıyla geniş bir ürün yelpazesini temizleyebilir ve test ettiğimiz en hızlı şekilde. Çekici bir tasarıma sahip ve kutudan çıkarması kolaydı ve kol üzerindeki LED ekran, basıncın ne kadar zor olduğuna göz kulak olmayı kolaylaştırıyor. Ünite için, ancak yıllarca dayanacak bir basınçlı yıkama istiyorsanız, bu en etkileyici modeldi.

En iyi basınçlı yıkama: Kärcher KHB5

(İmaj kredisi: Gelecek)

3. Karcher KHB5 Çoklu Jet

En iyi akülü basınçlı yıkama makinesi

Teknik Özellikler
Ağırlık: 2,9 kg Maks. Basınç: 24 bar Boyutlar: 365 x 105 x 295 mm Hortum uzunluğu: Hortum yok Maks akış hızı: 200 l / sa Pil ömrü: 10 saat
Satın alma nedenleri
+ Kablosuz kullanım kolaylığı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 490,43 $ Amazon'da görüntüle

Tamamen daha hafif bir ürünü tercih ediyorsanız, Kärcher'in bu kablosuz modelini deneyin. Muhtemelen bunun nasıl azaldığını tahmin edebilirsiniz: kablolu bir basınçlı yıkayıcıdan çok daha az güçlüdür, ancak daha az zahmetli temizlik işleri için - örneğin arabaların ve bisikletlerin hafif temizliği - çok daha uygundur. SenYapabilmekavlunuzdaki pisliği fırçalamak veya daha kirli araçları temizlemek için kullanın, ancak sizniyetdaha uzun süre orada ol.

• Tamamı okuyunKärcher KHB5 incelemesi

En iyi basınçlı yıkama: STIHL RE 98

3. STIHL RE 98

Birçok profesyonelin yemin ettiği basınçlı yıkayıcı

Teknik Özellikler
Ağırlık: 16,2 kg Maks. Basınç: 120 bar Boyutlar: 41,5 x 30,5 x 58,4 cm Hortum uzunluğu: 6 m Maks akış hızı: 380 l / sa
Satın alma nedenleri
+ Stihl güvenilirliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Aksesuar dahil değildir -GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kaldırmak için ağırdır Amazon'a bakın

Profesyonel kardeşlik arasında tercih edilen marka olan Stihl, ister bahçe işleri ister bu durumda, teras patlatma olsun, her zaman güvenli bir bahistir. Bu giriş seviyesi süper fıskiye olması gerekenden daha ağırdır ve herhangi bir zil ve hatta herhangi bir ıslık ile gelmez, ancak basınçlı yıkamanızı başka bir seviyeye taşımak istemeniz durumunda kullanabileceğiniz bir dizi aksesuar vardır.

Mevcut haliyle, bu model sadece iki nozulla birlikte gelir: fan ve döner. Fan nozulu, arabaları temizlemek için harikadır - güvenli bir mesafeden boya sıyrılırken - döner nozul, yolların, tuğlaların ve daha az ölçüde sıyırma boyasının ağır iş temizliği için yakalanması gereken yerdir.

Uyarı: Çıplak alüminyum bir görünüm istemediğiniz sürece arabada döner başlık kullanmayın. Stihl RE 98 ayrıca bir deterjanla birlikte gelir, ancak onsuz ve işlemde beyaz kimyasal köpük üretimi olmadan da aynı derecede iyi bir iş çıkardığını gördük.

En iyi basınçlı yıkama: Bosch AQT 45-14 X

4. Bosch AQT 45-14 X

Çok fazla titreşime sahip güçlü bir oyuncu

Teknik Özellikler
Ağırlık: 22kg Maksimum basınç: 140 bar Boyutlar: 80,8 x 40,8 x 37,4 cm Hortum uzunluğu: 8 m Maksimum akış hızı: 450 l / saat
Satın alma nedenleri
+ Güçlü performans + Sağlam tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Su akışında yüksek titreşim-Avlu temizleyici hafif Bugünün en iyi Bosch AQT 45-14 X fırsatları Amazon'a göz atın

Bosch etkileyici bir modeldi, ancak testte bir araya getirilmesi daha zor olan basınçlı yıkayıcılardan biriydi ve kullanım sırasında bağlanması gereken bir dizi farklı eleman vardı. Hortum yeterince uzundur, ancak genellikle sarılırken mekanizmaya takılır veya bükülür ve kullanımı daha zordur. Bunun maliyeti biraz daha düşüktür, ancak yine de yüksek bir güç çıkışı ve iyi bir yelpazede kullanılabilir Otomobillerini veya zemin kaplamasını kolaylıkla temizleyebilmek isteyenler için aksesuarlar Sağlam bir performans sergileyen ancak testteki diğerlerine kıyasla birçok göze çarpan özelliği olmayan biri.

En iyi basınçlı yıkama: Karcher K2

5. Karcher K2

Testte en iyi bütçe seçeneği

Teknik Özellikler
Ağırlık: 4kg Maks basınç: 110 bar Boyutlar: 32,2 x 21,2 x 40 cm Hortum uzunluğu: 4m Maks akış hızı: 360 l / saat
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + İyi aksesuar yelpazesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğerlerinden daha kısa hortum-Diğerlerinden daha küçük tabanca Bugünün en iyi Karcher K2 Ev Basınçlı Yıkama fırsatları135 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 135 ABD doları Dick Smith'te GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Bir bütçe basınçlı yıkayıcı arıyorsanız, daha düşük maliyetli Karcher'in önerilmesi çok kolaydır. Bir bütçe modeliyle gelen bariz kusurlar fiyat noktasında ortaya çıkmaz ve daha düşük güç performansı bile hala iyi sonuçlar verir… sadece biraz daha uzun sürer. İyi yapılmış bir birimdir ve hafif tasarımı, temizlerken bahçe veya araba etrafında taşımak için bunu mükemmel bir model yapar - taşınabilirlik, oldukça kısa hortumun telafi edilmesine yardımcı olur.

En iyi basınçlı yıkama: Nilfisk D-PG 140.4-9 Xtra 140

6. Nilfisk D-PG 140.4-9 Xtra 140

Yenilikçi bir tutacağa sahip güçlü bir birim

Teknik Özellikler
Ağırlık: 13,8 kg Maks. Basınç: 140 bar Boyutlar: 87,5 x 39,5 x 34,5 cm Hortum uzunluğu: 9 m Maks akış hızı: 450 l / sa
Satın alma nedenleri
+ Kablosuz kontrol + Güçlü motor
Kaçınılması gereken nedenler
- Veranda temizleyiciyle gelmiyor - Plastik tutucular, günümüzün en iyi Nilfisk D-PG 140.4-9 Xtra 140 fırsatları Amazon'u kontrol edin

Nilfisk sağlam bir performans sergiliyor ve mızrak üzerindeki bir kablosuz denetleyici aracılığıyla yenilikçi bir kontrol çözümü ile birlikte gelen bir üründür. Bu, tuğlalarınızı ışıltılı hale getirmek için en güçlü moda geçmeden önce bahçenin daha savunmasız bir bölümü için düşük güç moduna geçmeyi kolaylaştırır. Ekran doğrudan güneş ışığı altında harika olmasa ve yazın gözlerini kısarak bakılması gerekmesine rağmen, kablosuz kontrolü kullanmak çocuk oyuncağıydı.

Fiyat için, tüm aksesuarların isteğe bağlı olması utanç verici, ancak en azından yüksek bir güç seviyesiyle, iyi bir tabanla çalışıyorsunuz ve uygun gördüğünüz şekilde aksesuar yapabiliyorsunuz.

En iyi basınçlı yıkama: Muc-Off Basınçlı Yıkama Makinesi


7. MUC-OFF BASINÇLI PUL

Bisikletler ve motosikletler için en iyi basınçlı yıkama makinesi

Teknik Özellikler
Ağırlık: 6,2kg Maks basınç: 100 bar Boyutlar: 29 x 26,5 x 41,3 cm Hortum uzunluğu: 5m Maks akış hızı: 390 l / sa
Satın alma nedenleri
+ Küçük ve hafif + Çılgın görünüyor + Bisikletler için güvenli
Kaçınılması gereken nedenler
- Avlu için harika değil - Şebeke elektriği gerektirir ...-... Bu yüzden iyi seyahat etmez

Gerçekten havalı görünen bir basınçlı yıkayıcı oluşturmak için Muc-Off'a vermeliyiz. Sıra dışı pembe ve siyah boya işi, onu donuk sarı ve yeşil topaklar arasından sıyrılırken, temiz bir çanta (ayrı olarak satılır) işleri düzenli tutmaya yardımcı olur.

Ancak bisiklet ve motosiklet sahipleri için asıl darbe, yataklarda su girişine karşı tasarlanmış ve test edilmiş özel mızrakların dahil edilmesi ve çerçeveler, çatallar ve bileşenlerde yüzey hasarının önlenmesidir.

Diğer rakip ürünler, çok sayıda mızrak veya değişken güç ayarları sunabilir, ancak çok azı iki tekerleğe tutkulu olanlar tarafından test edilmiştir ve isteğe bağlı bir kar köpüğü mızrağı ve Muc-Off'un akıllı temizlik ürünleri ile birleştirildiğinde, hızlı ve dağ bisikletini topaklanmış pisliklerden kurtarmanın etkili bir yolu. Arabaları ve terasları temizlemek için yeterince güçlü olmasına rağmen, bu tür kirli işlerin üstesinden gelmek için bazı özel mızrak ve bağlantılardan yoksundur. Ama yine de ona iyi bir atış yapacak.

Bu basınçlı yıkayıcının tek sorunu, o kadar başarılı olması ki, çoğu zaman tükeniyor.