Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi yazıcılar 2020: fotoğraf, belge ve daha fazlasını yazdırmak için en iyi ev yazıcıları

En iyi yazıcılar 2020: fotoğraf, belge ve daha fazlasını yazdırmak için en iyi ev yazıcıları

2020'de en iyi yazıcılardan birini satın almak olması gerektiği kadar kolay değil: En sevdiğiniz mağazaya gelip bütçenizi karşılayan ilk modeli satın alamazsınız çünkü dikkate alınması gereken çok sayıda başka faktör var.


Bu en iyi yazıcı kılavuzunda size doğru soruları sormanızı sağlayacağız. Yazıcınıza nasıl ve ne sıklıkla gidiyorsunuz? Ne basıyorsunuz? Hangi özelliklere ihtiyacınız var ve çıktılarınıza ne kadar hızlı ihtiyacınız var?

Neyse ki, uzman ekibimiz yazıcılarını biliyor ve burada sizin için en iyi modelleri seçtik - maliyetleri, özellikleri, tasarımı ve önemli olan diğer her şeyi hesaba kattık, yine de birkaçını yapmanız gerekecek kendiniz hesaplar.

Örneğin, iyi görünümlü yazıcılar, öne çıkan bir masaya oturacaklarsa mükemmeldir. Kablosuz yazıcılar sıkışmış haldeyken de işi yapabilir, bu nedenle estetik o kadar önemli olmayabilir.

Yazıcınızı kimin kullandığını da düşünün - yerleşik ekrana ve hafıza kartı desteğine sahip bir model, acelesi olan ve basit tutmak isteyenler için iyidir. Ağır hizmet kullanıcıları, tarayıcı gibi daha fazla özelliğe sahip bir şeye ihtiyaç duyabilir.


Ve böylece, büyük miktarlarda belge yazdırmaktan aile fotoğraf albümü için anılar oluşturmaya kadar tüm stillere ve bütçelere uyacak en iyi ev yazıcılarını bir araya getirdik. 2020'nin en iyi yazıcıları için okumaya devam edin.

2020'de satın alınabilecek en iyi yazıcılar bunlar

EPSON ECOTANK ET-2750 en iyi yazıcılar 2020


Çoğu insan için en iyi yazıcı mı? Bu, Epson EcoTank ET-2750'dir.

1. EPSON ECOTANK ET-2750

Satın alması ucuz ve üç yıllık mürekkeple çalıştırması da ucuz

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Maliyet bilinçli yazdırma Dokunmatik Ekran: Hayır Kablosuz: Evet Airprint: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Çok işlevli beceriler + Tankları kolayca doldurun BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 492,03 Amazon'da görüntüleyin523 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 523 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Mürekkep, altından daha pahalıdır. Ve görünüşe göre Epson, Ecotank sisteminin (pahalı kartuşlara güvenmek yerine sıvı mürekkebi doldurulabilir tanklarda depolayan) kanıtladığı gibi, bu gerçeğin ne kadar saçma olduğunun farkında.


Şirket, bu çok işlevli yazıcının mürekkep harcamalarınızı% 90'a varan oranda azaltacağını ve yazıcıyla birlikte tahmini üç yıllık mürekkebi (88 kartuşa eşdeğer) bir araya getireceğini düşünüyor.

Dokümanları taramanıza ve kopyalamanıza yardımcı olacak cihaz üzerinde düğmeler olmasına rağmen dokunmatik ekran yoktur ve baskı kalitesi ve hızı bazı çok daha pahalı modellerle aynı standartta olmayabilir, ancak ET-2750'nin ekonomisi böyledir. kutudan çıkmadan önce kendini amorti eder.

CANON PIXMA TS6150 en iyi yazıcılar 2020

Canon Pixma TS6150


2. CANON PIXMA TS6150

Büyük sonuçlara sahip küçük hepsi bir arada

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Kompakt ev ofisi Dokunmatik Ekran: Evet Kablosuz: Evet Airprint: Evet
Satın alma nedenleri
+ Çok İşlevli akıllı özellikler + Masa dostu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Hiç kimse masasının% 50'sini bir yazıcıya vermek istemez. Biz bile değil. Canon'un çok yönlü hepsi bir arada, iyi bir yazıcının gerçekçi bir şekilde toplayabileceği en küçük ayak izine sahiptir ve bu alana çok sayıda özelliği sığdırır.

Airplay, Bluetooth, buluttan baskı ve daha fazlasını destekleyen bağlantı seçeneklerinde yüksektir ve 7,5 cm dokunmatik ekran aracılığıyla her zamanki yazdırma, tarama ve kopyalama kombinasyonunu gerçekleştirir. Fotoğraf baskısı harika bir ekstra.

Baskı yapmak biraz yavaş ve mürekkep en ucuz seçenek değil, ancak XXL kartuşları seçerek biraz tasarruf edebilir ve değişiklikler arasındaki süreyi uzatabilirsiniz.

EPSON WORKFORCE WF-7210DTW en iyi yazıcılar 2020

Epson WorkForce WF-7210DTW

3. EPSON WORKFORCE WF-7210DTW

A3 özellikli bir canavarla büyütün

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Büyük ölçekli baskı Dokunmatik Ekran: Hayır Kablosuz: Evet Airprint: Evet
Satın alma nedenleri
+ A3 boyutuna kadar baskı + Sayfalar arasında pulluklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Büyük ölçekli baskı en kolay şey değildir. A3 sayfaları yazdırmanız gerekiyorsa, ancak posterler veya diğer büyük belgeler için yerel matbaanıza gitme zahmetine katlanamıyorsanız, büyük bir ev yazıcısı harika bir çözüm olabilir.

Şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı olan Epson seçeneği, A3 boyutuna kadar olan belgeleri yazdırabilir, (hafif) iş kullanımı veya normalden biraz daha fazlasını isteyen ev kullanıcıları için idealdir. Talimatlar biraz hafiftir ve ağır bir masaya ihtiyacınız olacaktır, ancak alanı bulup bunu anladıktan sonra makul ölçüde sezgiseldir.

Orada birçok bağlantı seçeneği var - özellikle de dosyaları uygun yere yerleştirdiğinizde telefonunuzdan sürükleyecek olan NFC yazdırma seçeneğinden etkileniyoruz.

Samsung Xpress C430W en iyi yazıcılar 2020

Samsung Xpress C430W

4. Samsung Xpress C430W

Lazer yazıcıya ihtiyacınız varsa en iyi yazıcı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok sayıda baskı Dokunmatik Ekran: Hayır Kablosuz: Evet Airprint: Evet
Satın alma nedenleri
+ Dakikada 18 sayfaya kadar hızlı performans + Daha düşük işletme maliyetleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Yapacak çok fazla baskı varsa, sizin için en iyi yazıcı, Samsung Xpress C430W gibi bir lazer yazıcı olabilir. Kartuşlarınız için daha fazla ödersiniz, ancak mürekkep püskürtmeli muadillerinden daha uzun süre dayanırlar ve genel olarak konuşursak, ağır işler için daha iyidirler (bu yüzden onları ofislerde bulursunuz).

Samsung Xpress C430W, dokunmatik ekran veya hafıza kartı yuvası olmadan pek çok şekilde temellere bağlı kalır, ancak ihtiyacınız olan her şeye sahiptir - siyah beyaz veya renkli hızlı baskı, çift taraflı baskı, Apple AirPrint ve Google Cloud desteği Yazdırın ... ve fiyat da harika.

HP DESKJET 2630 HEPSİ BİR ARADA YAZICI 2020

HP DeskJet 2630 hepsi bir arada

4. HP DESKJET 2630 HEPSİ BİR ARADA YAZICI

Bazı kartuşlardan daha ucuz olan süper bütçeli bir yazıcı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın alma Dokunmatik Ekran: Hayır Kablosuz: Evet Airprint: Evet
Satın alma nedenleri
+ Baskı, tarama, kopyalama + Kablosuz baskı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Zarar vermeyen bir yazıcı arıyorsanız veya belgelerinizin hazırlanmasını beklerken tadını çıkarmak için bir renk sıçraması istiyorsanız, HP'nin inanılmaz derecede ucuz küçük hepsi bir arada yazıcı tam size göre.

Yapabileceklerine hayran kaldık; Bu model, kablosuz ve Airprint yeteneklerini ekleyerek öncüllerinden farklılaşıyor ve iyi kalitede renkli baskılar, üstte tarayıcıyla tarama ve kopyalama ve HP'nin Instant Ink programına üç aylık bir abonelik sunuyor. Bu, kartuşunuz azalırsa, yazıcının otomatik olarak yeni bir tane sipariş edeceği ve size göndereceği anlamına gelir.

Yine de yalnızca bir kartuş var, bu yüzden ya biraz mürekkep harcamanız ya da yazdırdığınız her belgenin tüm renkler arasında eşit olarak dengelendiğinden emin olmanız gerekir. Öyleyse israf.

EPSON EXPRESSION PREMIUM XP-830 en iyi yazıcılar 2020

Epson Expression Premium XP-830

5. EPSON EXPRESSION PREMIUM XP-830

Fotoğraf baskısı son derece basit hale getirildi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Fotoğraflar Dokunmatik Ekran: Evet Kablosuz: Evet Airprint: Evet
Satın alma nedenleri
+ Basit kağıt kullanımı + Kullanımı kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Fotoğrafçılığa mı? Bu fotoğrafların fiziksel versiyonlarını basabilen ve bunu iyi yapan bir yazıcıya ihtiyacınız var. Burada elde ettiğiniz şey bu; Epson Expression Premium XP-830'un, fotoğraf kağıdını çift kağıt tepsilerinin birinden otomatik olarak çekebilen fotoğraf baskı modunda, profesyonel bir parlaklık ile yüksek kaliteli baskılar elde edersiniz.

Doğal olarak, fotoğraf kağıdı ucuz değildir. Üzerine yazdırmak için bol miktarda mürekkep de gerekmez. Ayarlanması biraz zaman alırken, hazır ve çalışır durumda iken modları ve kaynakları değiştirmek hızlı ve kolaydır. İşlemi tamamlamak için bir PC veya Mac'e bile ihtiyacınız yok - telefonunuzu veya kameranızı takın veya bir SD kart takın ve doğrudan oradan yazdırabilirsiniz. Bu, fotoğraflar için en iyi ev yazıcısı olabilir.

HP Envy 5540 en iyi yazıcılar 2020

HP Envy 5540

6. HP Envy 5540 All-in-One Yazıcı

Bazı ciddi becerilere sahip güzel bir yazıcı

Teknik Özellikler
En iyisi: Ara sıra yazdırma Dokunmatik Ekran: Evet Kablosuz: Evet Airprint: Evet
Satın alma nedenleri
+ Baskı, tarama, kopyalama + Uçtan uca fotoğraflar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Tek büyük dezavantajını - tek kartuş sistemi, yani tek bir rengin bitmesi durumunda her şeyi değiştirmeniz gerekeceği anlamına gelir - aşabilirseniz, bu gerçekten iyi bir yazıcıdır. Şaşırtıcı sayıda özellik, yüksek kaliteli fotoğraf baskısı, tarama ve kopyalama ve kesinlikle herkesin yapabileceği bir kurulum var. Bu son özellik ve tek kartuş gerçekten eşleşiyor: her biri yeni başlayan bir yazıcı olsaydı, bu olurdu.

Tamamen basit olduğundan değil. İşleri daha da ileri götürmek istiyorsanız, Airprint desteği, telefonunuzdan baskı alabileceğiniz anlamına gelir ve LCD dokunmatik ekran çok hoş bir dokunuş. Yine de yazdırma süper hızlı değildir, bu nedenle bu, bir ev ofis durumundan çok ara sıra kullanım içindir.

CANON PIXMA IP7250 en iyi yazıcılar 2020

Canon Pixma IP7250

7. CANON PIXMA IP7250

Baskı, baskı ve baskı dışında hiçbir şey

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Temel yazdırma Dokunmatik Ekran: Hayır Kablosuz: Evet Airprint: Evet
Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Yüksek sesle oyalanmayın Amazon'u kontrol edin

Bazılarımızın taramaya veya fotokopi çekmesine gerek yok. Her şeyi yapabilen bir makineye sahip olmak konusunda telaşlanmadıysanız, özellikle de özelliklerinin yalnızca üçte birini kullanacaksanız, Canon'un temel modeli size büyük ölçüde azaltılmış bir maliyetle hizmet edecektir.

Fiyatının temel olduğu anlamına gelmez. Canon Pixma IP7250 ince, son derece şık görünüyor ve hızlı çıktı ve yüksek standartlarda fotoğraf basma eğrileri ile şaşırtıcı derecede yetenekli. Bunu kolaylaştırmak için çift tepsiye ve bir köşeye sıkıştırabilmeniz için kablosuz yazdırmaya sahiptir. Umarım ara sıra kullanılan bir yazıcı için bu sizin seçiminizdir: mürekkep pahalıdır.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Epson EcoTank ET-2750 A4 ... Epson ECOTANK ET-