Close
 • Ana
 • /
 • Beslenme
 • /
 • En iyi protein bar 2020: spor salonunda sıkı çalışanlar için egzersiz sonrası protein atıştırmalıkları

En iyi protein bar 2020: spor salonunda sıkı çalışanlar için egzersiz sonrası protein atıştırmalıkları

En iyi protein çubuğu listesinde o kadar çok lezzetli, sağlıklı ve besleyici seçenek var ki, hangisinin diğerlerinden daha iyi olduğunu belirlemek için bazı durumlarda tüyleri ayırmak zorunda kaldık. Bununla birlikte, bu protein çubuğu kılavuzundaki son giriş bile, örneğin bir Mars çubuğundan çok daha sağlıklıdır. Ancak birbirleriyle karşılaştırıldığında, onları belirli sağlık hedefleri için daha iyi bir seçenek haline getirebilecek ince farklılıklar vardır.


Aksineen iyi protein tozları, en iyi protein barları, tatlı atıştırmalıkları seven herkese tavsiye edilebilir ve kuşkusuz, bu insan nüfusunun çoğu.

• Amazon İngiltere'de protein barları satın alın

• Amazon ABD'de protein barları satın alın

Proteinli barlarda atıştırarak tatlı isteklerini suçluluk duymadan giderebilirsin. Bu şahane öğleden sonra atıştırmalıklarında yüksek protein içeriği verilir, ancak çoğu zaman şeker ve yağ bakımından da düşüktür ve bazı diyet lifleri de içerirler. Temel olarak, tüm iyi şeyleri alırsınız ve atıştırmayla ilişkili kötü şeylerin hiçbirini almazsınız, böylece suçluluk duygusu olmadan kendinizi şımartabilirsiniz.


Yakalayış? Hiçbiri yok. Sağlıklı, dengeli bir diyet uyguladığınız ve günde beş protein çubuğu yemediğiniz sürece, herhangi bir yan etki yaşamamalısınız. Bunu söyleyerek, aşağıdaki protein barlarından bazıları,keto diyetive vegan protein barları da var.vegan diyeti.

Genel olarak en iyi protein bar hangisi? Okuyarak öğrenin ...


Yüksek proteinli ama belki biraz daha lezzetli bir şey mi istiyorsunuz? Listemiz varen sarsıntılıseçenekler, hem sığır eti hem de vejetaryen / vegan.

 • En iyi kilo aldırıcı
 • En iyi protein shake blenderi

protein bar alternatifi: Protein Works Protein Brownie


(Resim kredisi: Protein İşleri)

Neden proteinli atıştırmalıklar yemelisiniz?

Protein sarsıntıları, hareket halindeyken hızlı bir şekilde telafi edip içtikleri için popüler bir besin kaynağıdır, ancak bazen sürekli olarak sıvı bir öğle yemeğine güvenmek yerine çiğnemek için uygun bir atıştırmalık olması daha uygundur.

Neyse ki, bu dünyanın protein üreticileri bu gerçeğe önem verdiler ve şimdi tipik olarak bir bar şeklinde, protein yüküyle tıkıştırılan ve tadı güzel olan bir sürü lezzetli atıştırmalık sunuyorlar.

Protein barlarının yanı sıra, gün boyunca protein alımınızı uygun bir şekilde artırmak söz konusu olduğunda seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek daha vardır.Protein toplarıprotein barlarının ısırık boyutlu versiyonlarıdır ve vücut geliştiriciler ve zayıflama diyeti uygulayan insanlar için gerçekten nihai parmak besindir.

•Kas nasıl inşa edilir: yeni başlayanlar için kolay bir kas geliştirme rehberi


Protein toplarının yanı sıra, ayrıcayüksek proteinli krepler, hareket halindeyken alabileceğiniz başka bir lezzetli atıştırmalık. Proteinli krakerler, yapılma şekilleri nedeniyle yağ ve şeker bakımından yüksek olabilir, bu yüzden lütfen yemeden önce etiketi okuduğunuzdan emin olun.

Ayrıca protein ihtiyaçlarınızın bir kısmını da karşılayabilirsiniz.fındık ezmesi. Bugün piyasada bulunan fındık ezmelerinin bazıları, 100 gramda sadece 12 gram şeker içeren Protein Works 'Loaded Nuts gibi, şeker açısından da çok düşüktür.

Şeker içmemeye gerçekten hevesliyseniz ve sıcak içecekleri tercih ediyorsanız,kollajen kahvelerdikkate almak. Bu ilk başta biraz tuhaf gelebilir ama bizi dinleyin. Kolajen vücutta en bol bulunan proteindir ve topaklanmadığı için sıcak sıvıları da tolere eder. Dökme Tozların Kolajen Kahvesi temelde hazır kahve olarak kullanılabilir, içinde şeker yoktur, bahsetmiyorum bile, 25 gramlık bir porsiyon 18,5 gram protein içerir. Aynı zamanda normal siyah kahveden daha az acı tadı vardır. Lütfen kolajen kahvenin vejeteryanlar ve veganlar için uygun olmadığını unutmayın.

Eğer istersenGerçekten mibeslenme hedeflerinizi takip edin, her öğün ve atıştırmalığın bir uygulamaya girilmesini sağlayan My Fitness Pal gibi bir şey indirmenizi öneririz. Bunu sürdürmek için son derece odaklanmış olmanız gerekecek ama hey - odaklanmış bir adamsınız!

 • En iyi dambıllarev kullanımı için
 • En iyi halter- Olimpiyat mı, tuzak mı yoksa kıvrılma mı?
 • En iyi kettlebells- kazanmak için sallayın
 • Scooter'dan en iyisi- altılı pakete doğru ilerleyin
 • En iyi çekme çubuğu- evde tanrıların sırtını büyütün

En iyi protein atıştırmalıkları: nelere dikkat edilmeli

Günümüzde önceden paketlenmiş tüm yiyeceklerde olduğu gibi, o emiciyi ters çevirip besin bilgilerini kontrol etmek için para ödüyor. Sağlıklı alternatifler olarak satılmalarına rağmen, bu protein barlarından bazıları çok fazla şeker ve doymuş yağ içerir, bu da yırtılmak istiyorsanız harika değildir.

Atıştırmalık seçiminiz, düşük şeker ve doymuş yağ içeriğinin yanı sıra sağlıklı bir karbonhidrat dengesi göz önünde bulundurularak her bir barda paketlenen protein miktarına dayanmalıdır.

Doğal olarak yemek yemek her zaman en iyi seçenektir; Bu yüzden bu çubuklardan bir veya ikisini gün boyunca bir avuç fındık, meyve ve diğer büyük protein kaynakları ile karıştırmak, vücudun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri almasını sağlamanın en iyi yoludur.

 • Göbek yağı nasıl hızla kaybedilir
 • Nasıl kilo vereceğinizi bilmek ister misiniz? Kilitleme diyetinizden çıkması gereken bir şey var

En iyi protein barları ve atıştırmalıklar

en iyi protein barı: Oatein Hype Bar


(Resim kredisi: Oatein)

1. Oatein Hype Çubuğu

Daha lezzetli bir yüksek proteinli bar bulamazsınız

Teknik Özellikler
Ağırlık: 60g Lezzet: Tuzlu Karamel, Süt ve Kurabiye, Fındıklı Yağ: 4.9g Şeker: 1.6g Protein: 18g
Satın alma nedenleri
+ Süper lezzetli + Harika doku + Mütevazı miktarda kalay / bar (200 kcal'nin altında) + Vejetaryenler için uygundur ...
Kaçınılması gereken nedenler
-... veganlar için değil ama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 21,95 Amazon'da görüntüle 21,95 £ Amazon'da görüntüle

• Oatein Hype Protein Bar'ı doğrudan Oatein'den satın alın

Hiç mükemmel bir protein atıştırması olacak mı? Sanmıyorum, kısmen fitness endüstrisindeki gereksinimler sürekli değiştiği için ve siz bir trende alıştığınızda, bu arada üç tane daha ortaya çıktı.

Bunu söyleyerek, Oatein Hype Protein Bar bugün piyasadaki en lezzetli protein barı olmaya oldukça yakın geliyor. Oatein Hype Protein Bar, 'sağlık barı olduğu düşünüldüğünde' lezzetli değil, kendine göre lezzetli.

Ve sadece lezzetli değil, aynı zamanda çok sağlıklı. Ortalama olarak, Oatein Hype Protein Bar, yaklaşık 190 kalori, 2 gramın altında şeker, ancak çok cömert bir 18 gram protein içerir.

Oatein Hype Protein Bar ile ilgili tek sorun, günde birden fazla bar yemek isteyecek olmanızdır. Tadı neden bu kadar güzel olmalı?

en iyi protein barı: Protein Works Loaded Legends


(Resim kredisi: Protein İşleri)

2. The Protein Works Loaded Legends

İlişkili suçluluk duygusu olmadan ciddi hoşgörü

Teknik Özellikler
Ağırlık: 50g Lezzet: Tuzlu Karamel Karma Yağ: 7g Şeker: 2.5g Protein: 15g
Satın alma nedenleri
+ Kek gibi, ama sağlıklı + Düşük şeker
Kaçınılması gereken nedenler
-Topping her zaman düşer ve yerde BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Loaded Legends'ı doğrudan The Protein Works'ten satın alın

Bu kadar gülünç derecede lezzetli görünen bir şeyin şeker ve yağ içeriği açısından oldukça iyi olması şaşırtıcı. 15 g protein ile listedeki en etli atıştırmalık değil, ancak bu tatlı dişleri engellemezse, başka hiçbir şey olmayacak.

İçindekiler listesine hızlıca göz atmak, 'sürdürülebilir' palmiye yağı ve birkaç emülgatör gibi birkaç yaramaz şeyi ortaya çıkarır, ancak kesinlikle e-numaralarla dolu değildir ve standart bir çikolatadan çok daha sağlıklıdır.

Tuzlu Karamel Karma, proteinli atıştırmalıklar bir yana, uzun zamandır tattığımız en güzel tatlı atıştırmalıklardan biridir, Marshmallow Rock Choc ise çocukları bir kuyruk sokumuna gönderen tatlı bir çekiciliğe sahiptir.

Kahve içmek için dışarı çıkarken kek tezgahına bir özlem veremeyen biriyseniz, bunlardan birini çantanıza koyun.

(Resim kredisi: Barebells)

3. Barebells Fındıklı & Nuga Vegan Protein Bar

Bunun vegan olduğuna inanamayacaksın!

Teknik Özellikler
Kalori: 224 kcal Protein: 15 gram Karbonhidrat (şeker): 19 (1) gram Yağ: 11 gram
Satın alma nedenleri
+ Doku lekeli + Tamamen vegan + Düşük şeker + Palm yağı içermez
Kaçınılması gereken nedenler
- Vegan olmayan Barebells barlarından daha pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 22,89 Amazon'da görüntüle

• Barebells Vegan Protein Bar'ı doğrudan Barebells'den satın alın

Sorunsuz antrenman sonrası atıştırmalıkları seviyorum: bu yüzden Barebells Vegan Protein Barları seviyorum. Kabul edelim: atıştırmalık hakkında karar vermeyi sevmez. Lezzetli atıştırmalık mı yoksa yüksek şekerli bir atıştırmalık mı isterim? Vegan protein bar mı yoksa protein oranı yüksek bir bar mı almalıyım?

Fındıklı Nugat ve Tuzlu Fıstık olmak üzere iki çeşidi içeren Barebells vegan protein bar yelpazesi, protein bakımından yüksek, şekeri düşük, harika tadı ve size sıkıştırılmış, yağlı tozu hatırlatmayacak bir dokuya sahip. Çubuklar ayrıca hurma yağı içermez ve bazı lifler de içerir.

Olumsuz tarafı, Barebells'in 'normal' protein barlarına kıyasla vegan barlar için daha fazla para harcayacaksınız, ancak çok fazla değil. Muhtemelen fiyat yine de düşecek ve Barebells büyük olasılıkla vegan protein barları için iştahınızı yumuşatmak için daha fazla lezzet sunacak.

en iyi protein çubuğu: Toplu Tozlar Protein Flapjack

(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

4. Dökme Tozlar Protein Flapjack

Protein çubuklarına harika bir alternatif

Teknik Özellikler
Ağırlık: 85g Lezzet: Çikolata Parçası, Altın Şurup, Beyaz Çikolatalı Dut Kalori: 337 kcal Yağ: 12g Şeker: 12g Protein: 21g
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz tat ve doku + Hacim için iyi + Yüksek protein + Yüksek lif
Kaçınılması gereken nedenler
-Nispeten yüksek şeker içeriği-Yağ oranı da yüksek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1,79 £ TOPLU POWDERS UK’de görüntüle Amazon’u kontrol et

• Dökme Tozlar Protein Flapjack'i doğrudan Dökme Tozlardan satın alın

Dökme Tozların Protein Flapjack'i oldukça şaşırtıcı, tadı harika, dokusu yerinde, protein bakımından birçok protein barından daha yüksek ve aynı zamanda diyet lifi bakımından da yüksek. Mecbur olduğunuz için değil, tadı harika olduğu için yiyeceğiniz bir çeşit atıştırmalık.

Sıradan, sıradan flapjack'lerinizden bazıları, çene kaslarınıza bir egzersiz verebilir, tereyağı kadar yumuşak olan Dökme Tozlar Protein Flapjack'i değil - sonuçta tamamen tereyağlı bir flapjack!

Bu tedavileri, biraz kas kütlesi geliştirmeye çalışan ancak makrolarını tamamen bozmayacak şekilde yapmak isteyen kişilere tavsiye ediyoruz. Ekstra 100 kcal - aynı derecede mükemmel olan Macro Munch çubuklarına kıyasla - hızlı metabolizmaya sahip insanlar için kullanışlı olacaktır.

en iyi protein barı: Barebells Crunchy Fudge


(Resim kredisi: Barebells)

5. Barebells Protein Barları - Crunchy Fudge aroması

Mükemmel lezzetli sağlıklı proteinli atıştırmalık seçeneği

Teknik Özellikler
Ağırlık: 55g Lezzet: Çıtır Fudge Yağ: 8g Şeker: 1,4g Protein: 20g
Satın alma nedenleri
+ Şahane tatlar + Yüksek protein içeriği + İyi kıvam
Kaçınılması gereken nedenler
-Orta yağ içeriği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 22,40 Amazon'da görüntüle

• Barebells Protein Barlarını - Amazon UK'den Crunchy Fudge aromasını satın alın

Barebell Protein Barları bir dizi lezzetli tatla gelir, ancak en sonuncusu lezzet listelerinin başında gelir. Crunchy Fudge, ambalajda vaat ettiği deneyimi sunar: Her lokma ile biraz çıtır çıtır ve şekerlemenin tatlılığını elde edersiniz. Barebell Crunchy Fudge Bar o kadar lezzetli ki, lezzet söz konusu olduğunda sıradan bir atıştırmalık büfesinden neredeyse ayırt edilemez.

Bununla birlikte, en yakın benzin istasyonundan satın aldığınız Snickers barından farklı olarak, Barebell Protein Barlarının şekeri düşüktür, GDO içermez ve tabii ki bol miktarda protein içerir. Her barda bir miktar lipit de alacaksınız ki bu kötü bir şey değildir: birçok vitamin yalnızca yağda çözünür, bu nedenle orta miktarda tüketerek sindirim sisteminizin vitaminleri daha verimli bir şekilde kullanmasına yardımcı olabilirsiniz. Burada biraz genelleme yapıyorum ama anladınız.

Barebell Protein Barlar sadece orta miktarda karbonhidrat içerir ve düşük şeker içeriği göz önüne alındığında, bu, bu şahane barlarda atıştırarak insülin seviyenizi çok fazla yükseltmeyeceğiniz anlamına gelir. Bu benim kitabımda büyük bir kazanç.

en iyi protein barı: USN Trust Crunch Protein Bar

(Resim kredisi: USN)

6. USN Trust Crunch Protein Bar

Gevrekliği getirin

Teknik Özellikler
Ağırlık: 60 gram Protein: 20 gram Karbonhidrat (şeker): 16 (1.9) gram Yağ: 9 gram
Satın alma nedenleri
+ Yüksek lif + Palm yağı içermez + Düşük şeker BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 21,81 £ Amazon'da 22 £ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin 22,49 £ Amazon'da görüntüleyin

• USN Trust Crunch Protein Bar'ı Amazon UK'den satın alın

Ne diyebiliriz USN Trust Crunch Bar tüm kutuları işaretler: lezzet sağlar, iyi bir kıvama sahiptir, protein bakımından yüksektir, şekeri düşüktür ve içinde hurma yağı da yoktur. Masaya yeni bir şey getirmiyor ama yapması gereken her şeyi gayet iyi yapıyor.

Bazı tatlar aslında oldukça caziptir - ör. Vişneli Çikolata - ve gevreklik, barları tüketmeye de heyecan verici bir unsur getiriyor. Barebell protein barından daha az çiğnenir ve One Pro Nutrition Bar'dan daha az yağlı; her şey söz konusu olduğunda biraz ortada, bu yüzden en iyi protein bar listemizin de ortasında.

en iyi protein bar: Foodspring Energy Bar

(Resim kredisi: Foodspring)

7. Yiyecek Bedenli Protein Bar

Liflerle dolu

Teknik Özellikler
Ağırlık: 60 gram Protein: 20 gram Karbonhidrat (şeker): 16 (1,4) gram Yağ: 6,4 gram
Satın alma nedenleri
+ Protein ve enerji bakımından yüksek + Heyecan verici tatlar + Şeker eklenmemiş
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok fazla lif-Çok lezzetli değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 19.99 FoodSpring UK'de Görüntüleyin £ 24.99 Amazon'da Görüntüleyin

Foodspring Protein Bar, sadece otla beslenen ineklerden değil, aynı zamanda Yeni Zelanda'nın sonsuz yeşil otlaklarında yılda 328 gün dolaşmalarına izin verilen ineklerden de protein alıyor. Sonuç, mikro besinler açısından doğal olarak zengin ve genel olarak daha sağlıklı olan proteindir.

Bunun yanı sıra, Foodspring Protein Bar'da ilave şeker ve bol miktarda lif yoktur. Nitekim her bir çubukta, şeker içeriğini azaltmaya ve çubukların yapısını korumaya yardımcı olan 'özel bir elyaf kaplaması' vardır. Ne yazık ki, aynı zamanda çubukları oldukça yoğun ve sindirimi yavaşlatır. Ayrıca barı çiğnedikten sonra sindirime biraz yardımcı olması için bol su içmenizi tavsiye ederiz.

Bunun yanı sıra, herkes bu barların doğal bileşenlerini ve nispeten yüksek protein içeriğini takdir edecektir. Ve onları dolduracak ve daha uzun süre tok hissetmelerini sağlayacak bir atıştırmalığa ihtiyaç duyan insanlar için kesinlikle ideal bir protein bar. Bu nedenle, Foodspring Protein Bar, kilo vermeye çalışan ve öğleden sonraları isteklerini azaltmak için sağlıklı bir atıştırmalığa ihtiyaç duyan kişiler için önerilir.

en iyi protein bar: One Pro Nutrition Protein Bar


(Resim kredisi: One Pro Nutrition)

7. Bir Pro Nutrition Protein Bar

Çeşitlilik için vegan bir seçenek

Teknik Özellikler
Ağırlık: 57g Tatlar: Ahududu ve Çikolata, Fıstık ve Kakao Yağ: 12g Şeker: 3g Protein: 17g
Satın alma nedenleri
+ Vegan + Glutensiz + Plastik içermeyen ambalaj + Düşük şeker içeriği
Kaçınılması gereken nedenler
-Texture, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 28.50 Amazon'da Görüntüle

• One Pro Nutrition Protein Bar'ı doğrudan One Pro Nutrition'dan satın alın

Şaşırtıcı bir şekilde, birçok proteinli atıştırmalık - bu listede bile - şu anda bu tür diyet ne kadar popüler olursa olsun veganlar için uygun değildir. One Pro Nutrition, bu sorunu gidermek için veganlara uygun olmanın yanı sıra birçok niteliğe sahip yeni protein barını piyasaya sürdü.

Birincisi, protein bakımından zengindir, esas olarak bezelye proteini izolatı ve bezelye proteini gevrekleri kaynaklı, lif bakımından yüksek VE şeker oranı düşük, One Pro Nutrition Protein Bar sadece 3 gramdan az içerir. Aynı zamanda yapay tatlandırıcılar, şekerler, dolgu maddeleri veya katkı maddeleri içermez ve kas onarımına ve kilo vermeye mümkün olan en sağlıklı şekilde yardımcı olur.

Kaplama, standart çikolatadan daha düşük GI'ye sahip olan gizli bileşen One Pro Nutritions vegan çikolatadan yapılmıştır. Üreticiye göre One Pro Nutrition Protein Bar'da ayrıca 'cilt sağlığını, kan şekerini ve kardiyovasküler sağlığı destekleyen süper besleyici bir Peru meyvesi' olan Lucuma var.

Tamamen vegan ve şeker oranı düşük olduğundan bazı tavizler verilebilirdi. One Pro Nutrition Protein Bar'ın dokusu, tatsız olmaktan uzak olmasına rağmen, biraz kuru. Aynı zamanda çok pürüzsüz ve çikolata kaplaması da çok yardımcı oluyor. Eklenmiş şeker olmasa bile One Pro Nutrition Protein Bar, piyasadaki daha lezzetli seçeneklerden biridir.

en iyi protein çubuğu: Benefit Protein Çikolata

(Resim kredisi: Fayda)

8. Faydalı Protein Çikolata

En iyi çikolata protein bar - atletik hünerinizi kakao ile geliştirin

Teknik Özellikler
Ağırlık: 80g Lezzet: Bitter Çikolata Yağ: 37,6g Şeker: 9,6g Protein: 15,2g
Satın alma nedenleri
+ Bir 'çikolata' için dikkate değer miktarda protein + İyi lezzet katsayısı + Keto diyeti için iyi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Daha katı diyetlere yalnızca orta düzeyde eklenebilir Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini kontrol edin

Tarafından yapılan yeni bir çalışmaKingston Üniversitesibitter çikolatada bulunan epikateşinin vücuttaki nitrik oksit üretimini artırabileceğini ve bu nedenle sporculara rekabet avantajı sağlayabileceğini buldu.

Bu yüzde 85 kakaolu bitter çikolata barı, sadece bitter çikolatanın faydalarını değil, aynı zamanda bar başına 19 g proteinle zenginleştirilmiştir.

80 gramlık bir barda 37.6 gram yağ olduğunu görerek, antrenmandan önce tüm paketi yutmak muhtemelen iyi bir fikir değildir, ancak spor salonuna gitmeden önce birkaç kare bir sonraki seviyeye ilerlemenize yardımcı olabilir.

Ayrıca, yüksek yağ içeriğine sahip bitter çikolata, evde kalan insanlar için ideal bir atıştırmalık seçeneğidirketo diyeti.

Nutrition X Pro X Protein Barları

9. Beslenme X Pro X Protein Barları

Teknik Özellikler
Ağırlık: 55g Lezzet: Beyaz Çikolata Yağ: 7.5g Şeker: 1.2g Protein: 19.6g
Satın alma nedenleri
+ Otantik tat + Yüksek protein + Düşük şeker
Kaçınılması gereken nedenler
-Chewy BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Profesyonel sporcular bu çubukları yarın olmayacakmış gibi yutuyorlar ve bunun nedeni, en titiz spor beslenme standartlarına göre üretilmiş olmaları, düşük şeker oranına sahip olmaları ve ağır bir protein yumruğu paketlemesidir.

Beyaz çikolata ve çikolatalı kek aromasında mevcut olan ilki, bir Magnum dondurmasını çevreleyen beyaz çikolataya benziyor ve sağlıksız atıştırmalıklar için her türlü özlemi güzel bir şekilde gideriyor.

E sayılarının ve diğer kötü kimyasalların belirgin bir eksikliği vardır, bu da onları dengeli bir diyete harika bir katkı yapar ve vahşi bir egzersiz seansının ardından kas onarımı için mükemmeldir.

En iyi protein barı: Oatein Flapjack

10. Oatein Flapjack

Çok tatlı ama çok yaramaz değil

Teknik Özellikler
Ağırlık: 75g Lezzet: Çilekli Cheesecake Yağ: 4.3g Şeker: 8.6g Protein: 19g
Satın alma nedenleri
+ Gülünç derecede lezzetli + Şeker içeriği makul + Protein büyük hit
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz yağlı-Bir sürü karbonhidrat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 14,95 £ Amazon'da görüntüle 14,95 £ Amazon'da 22,95 £ Amazon'da görüntüle 52 Amazon müşteri incelemeleri

Bu adamları Dragon's Den'de görmüş olabilirsiniz, burada güçleri odaya girdiler ve kısa bir süre sonra Peter Jones'tan büyük bir yatırımla koştular. Deborah Meaden'in markalaşma hakkında söyleyeceği birkaç seçenek olabilir, ancak bu şeyler lezzetli olduğu için bunu boşverin. İçlerinde de büyük miktarda protein var ve serinin geri kalanı da incelemeye değer.

Şekeri tamamen görmezden gelmek isteyenler muhtemelen şimdi uzaklara bakmalıdır, ancak Oetein çubukları şu anda satışta en lezzetli olanlardan biri ve onları doldurduktan sonra pişman olacağınız uygun pis, proteinden yoksun flapjack'leri taklit etme konusunda iyi bir iş çıkarıyor Bu da sana kapak olsun.

En iyi protein bar: Beachbody Beachbar


11. Beachbody Sahil Bar

Lezzet için en iyi protein barı - hafif ve tatlı

Teknik Özellikler
Ağırlık: 35g Lezzet: Çikolata Kiraz Badem Yağ: 7g Şeker: 6g Protein: 10g
Satın alma nedenleri
+ Gerçek lezzet + Işık
Kaçınılması gereken nedenler
- Nispeten yüksek yağ içeriği - Protein bakımından bugünün en iyi tekliflerinden bazılarına göre daha düşüktür.

• Birleşik Krallık'taki BeachBody'den doğrudan satın alın: 15 için 37,79 £

Bu lezzetli Sahil Çubuklarındaki protein içeriği, bu listedeki diğerlerinden bazıları kadar yüksek olmayabilir, ancak her çubuk sadece 151kcal içerir, bu da kilo almadan hızlı bir muameleye gizlice girmek isteyen herkes için harika.

Çikolatalı Kiraz Badem veya Fıstık Ezmeli Çikolata olarak mevcuttur, her iki tat da son derece otantik tada sahipken, tarif, burada incelenen daha fazla dolgu ürününün bazılarının aksine hoş ve hafif hissettiriyor.

Her bir çubuğun 6 g şeker içerdiği gerçeğini belirtmek gerekir, özellikle tatlı şeylerden hoşlanıyorsanız, 7 g yağ 10 g protein için biraz fazla görünebilir.

Bugünün en iyi fırsatlarının toplanması Oatein Hype 60g Protein Bar, ... Oatein Hype Protein Bar Amazon £ 21.95 GörüntüleyinTüm fiyatları görünBarebells Yüksek Protein ve ... Barebells Vegan Protein Bar (Fındıklı Nugat) Amazon £ 22,89 GörüntüleTüm fiyatları görünProtein Flapjackler Dökme Tozlar Protein Flapjacks TOPLU TOZLAR UK 1.79 £ GörüntüleTüm fiyatları görünBarebells Yüksek Protein ve ... Barebells Protein Bar Çıtır Fudge Lezzet Amazon £ 22,40 GörüntüleTüm fiyatları görünUSN Trust Crunch Triple ... USN Trust Crunch Protein Bar Amazon £ 21,81 GörüntüleTüm fiyatları görünProtein Bar 12'li Paket Mix Foodspring Protein Bar FoodSpring UK £ 19.99 İnceleTüm fiyatları görünONE PRO Nutrition Protein ... One Pro Nutrition Protein Bar Amazon £ 28.50 GörüntüleTüm fiyatları görün