Close
 • Ana
 • /
 • Beslenme
 • /
 • En iyi protein tozu 2020: daha hızlı kazanç ve iyileşme için en iyi peynir altı suyu ve vegan proteini

En iyi protein tozu 2020: daha hızlı kazanç ve iyileşme için en iyi peynir altı suyu ve vegan proteini

En iyi protein tozları kesinlikle kas yapımına yardımcı olur, ancak aynı zamanda iyileşme ve hatta kilo kaybı için de faydalı olabilirler. Koşucular ve bisikletçiler de dahil olmak üzere her türlü sporcu doğru protein takviyesini almaktan yararlanabilir. İyi zamanlanmış, egzersiz sonrası protein sallanması kasların iyileşmesine yardımcı olabilir ve daha hızlı güçlenmenize yardımcı olabilir. Bu kılavuzda, bugün piyasada bulunan en iyi vegan ve peynir altı suyu protein tozu seçeneklerini yuvarlıyoruz.


Çoğu insan protein tozunu vücut geliştirme ile ilişkilendirir, ancak protein takviyelerien iyi kilo / kütle alıcısıveen iyi protein barları, çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Protein, sadece spor salonunda demir pompaladığınızda değil, genel olarak kas iyileşmesine yardımcı olur; bu nedenle koşucular, bisikletçiler ve diğer dayanıklılık sporcuları da antrenman seanslarından sonra protein almaktan yararlanabilir.

• Amazon UK'den protein tozu satın alın
• Amazon ABD'de protein tozu satın alın

Protein de size yardımcı olabilirhızlı kilo vermek. Kilo vermek, formda kalmakla el ele gidebilir ve istersenizfit olmak, şimdi kesinlikle rehberimize göz atmalısınız. Günümüzde, inek sütü, bezelye, yumurta, kenevir ve daha fazlası gibi çeşitli kaynaklardan elde edilen peynir altı suyu proteini, kazein proteini veya vegan proteini olsun, birçok farklı protein tozu çeşidi bulabilirsiniz.

Yüksek proteinli ama belki biraz daha lezzetli bir şey mi istiyorsunuz? Listemiz varen sarsıntılıseçenekler, hem sığır eti hem de vejetaryen / vegan.


 • Kas nasıl inşa edilir: yeni başlayanlar için kolay bir kas geliştirme rehberi
 • En iyi egzersiz ayakkabıları: güvenli ve etkili bir şekilde çömelin, zıplayın ve en iyi spor ayakkabılarıyla zindelik için yolunuzu kaldırın
 • En iyi spor çantası: spor salonu kralları ve kraliçeleri için uygun spor çantaları ve sırt çantaları

en iyi protein tozu

(Resim kredisi: Protein İşleri)

Protein tozu: bilmeniz gerekenler

Spor salonu çevrelerinde şöyle giden bir söz vardır:abs spor salonunda yapılır ve mutfakta ortaya çıkar. Bu sadece karın kasları için değil, diğer kaslarınızın çoğu için de geçerlidir. Ve yağsız kas kütlesi oluşturmak için, ideal olarak çeşitli yiyeceklerden elde edilen protein almanız gerekir.


İyi protein kaynakları tavuk göğsü, yağsız biftek, somon, fındık, tohumlar, yumurtalar ve daha fazlasıdır. Kasların iyileşmesine ve dolayısıyla kazanımlara yardımcı olmak için, protein rezervimiz olmadığı için vücudunuza düzenli olarak protein sağlamanız gerekecektir.

Doğru protein miktarı, profesyoneller arasında sürekli bir tartışma kaynağıdır, ancak şu anki genel fikir birliği, sıkı bir antrenman yaparsanız, vücut kilogramı başına günde 1.8-2.2 gram protein almanız gerekeceğini belirtmektedir.


Protein sarsıntısı terminolojisinin mayın tarlasında gezinmek bir kabus olabilir, çünkü hepsi farklı şekilde çalışan ve her biri günün farklı saatlerinde kullanılmak üzere tasarlandı.

Peynir altı suyu ve kazein en yaygın protein türlerinden ikisidir, ikincisi genellikle yatmadan önce alınan ve dinlenme sırasında vücuda kasları onarmaya ve inşa etmeye yardımcı olan yavaş salınan bir protein görevi görür.

Peynir altı suyu proteini, açık farkla en popüler hızlı etkili seçenektir ve protein gereksinimlerinizi karşılamak için günün herhangi bir saatinde alınabilir. Genellikle bir süt türevinden üretilir, ancak birçok vegan bitki bazlı seçenek artık yaygın olarak mevcuttur.

Yatırım yapmaya bakarken, küvetin beslenme bilgilerini incelemek için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun. Daha ucuz ürünlere dahil edilen ilave şeker, emülgatörler, kimyasal tatlandırıcılar ve diğer pisliklerden uzak durun.


Biraz daha fazla para harcarsanız, muhtemelen porsiyon başına çok daha yüksek kaliteli protein alacaksınız, daha kaliteli ürünler de seçtiğiniz sıvı ile daha kolay karışmaya meyillidir.

 • En iyi ağırlıklar: evde kullanabileceğiniz en iyi dambıllar
 • best-kettle-2020-best-multi-temperature-kettlesbellkilo kaybı, tüm vücut egzersizleri ve her şeyi sıkılaştırmak için
 • En iyi halter: ev için en iyi olimpik bar, E-Z curl bar ve trap bar

en iyi protein tozu


(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

Protein tozu nasıl kullanılır

Bir sarsıntıyı bastırmak için günün en uygun zamanını çevreleyen birçok çelişkili düşünce okulu vardır, ancak çoğu, antrenman sonrası sistemin bir miktar peynir altı suyu proteini almak için harika bir zaman olduğu konusunda hemfikirdir.

Bir protein shake hazırlamanın en az kalorifik yolu, tozu bir çalkalayıcı veya blender içinde soğuk suyla karıştırmaktır; bu, tipik olarak daha ince bir kıvama ve daha zayıf bir tada yol açar, ancak neredeyse sıfır yağ içerir.

Tabii ki, inek sütü veya vegan alternatifleriyle harmanlayabilir, biraz fıstık ezmesi, bir parça çikolatalı dondurma, bir avuç vişne ekleyebilir ve gerçekten zengin bir muamele için bir blender haline getirebilirsiniz, ancak bel kısmı muhtemelen gitmiyor bunun için teşekkür ederim.

Her iki durumda da, birprotein shake blendermaksimum tutarlılık elde etmek için. Sadece normal birblenderancak bunlar, malzemeleri karıştırmak yerine doğramak için tasarlandı ve daha kaba bir sallama elde edildi.

Ayrıca yaratıcı olmak ve fırınlarına ve mutfak kreasyonlarına biraz protein tozu serpmek isteyenler için birçok çevrimiçi kaynak var, ancak en hızlı ve en uygun sonuçlar için soğuk suya yapışmayı ve malzemeleri düşürmeyi tavsiye ediyoruz.

Diyetinizdeki proteini tamamlamak için kahvaltı için bir tane yiyin, öğle yemeğinde alın veya yatmadan önce için, ancak önerilen günlük ödeneğe bağlı kaldığınızdan ve aşırıya kaçmadığınızdan emin olun.

Aşırı protein alımı, fazla besin maddelerini işlemek için daha çok çalışması gereken böbreklerinize ve karaciğerinize ek yük getirebilir.

En iyi peynir altı suyu protein tozları

en iyi protein tozu: Dioksim Çimen Beslemeli Ultra Peynir Altı Suyu Proteini

(Resim kredisi: Dioxyme)

Dioksim Çimen Beslemeli Ultra Peynir Altı Suyu Proteini

Kaliteli kas yapıcılar için kaliteli protein

Teknik Özellikler
Tür: Peynir altı suyu proteini (porsiyon başına): 27g Şekerler (porsiyon başına): 3g Yağ / porsiyon (porsiyon başına): 0,7g Kalori (porsiyon başına): 135 kcal
Satın alma nedenleri
+ BCAA'lar ve EAA'larla boğucu + Yoğun lezzet + İyi karışır + Yüksek protein içeriği + Keto, paleo ve çevre dostu
Kaçınılması gereken nedenler
-Kesinlikle en ucuz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil Amazon'u Kontrol Edin Dioxyme Otu ile beslenen Ultra Peynir Altı Suyu Proteini'ni 45,99 dolara satın alın (2 lbs torba / 23 porsiyon)

• Dioxyme'den 45,99 $ (2-lbs torba) karşılığında Otla beslenen Ultra Peynir Altı Suyu Proteini satın alın

Dioxyme'deki ürün tasarımcıları, beyaz laboratuar önlüğü giyen bilim adamları ve doktorlar olarak, şişelerde farklı malzemeleri karıştırarak, ne kadar iyi karıştıklarını görmek için onları ışıkta tuttuklarını hayal ediyor. Bunun nedeni, Dioxyme ürünlerinin her ayrıntısının mükemmel olacak şekilde tasarlanmış görünmesidir: içerikler, besin profili, tat, hepsi birlikte mükemmel bir uyum içinde çalışıyor.

Bu kurcalamaya güzel bir örnek, Dioxyme Otu ile beslenen Ultra Peynir Altı Suyu Proteini'dir. Hayalinizdeki protein tozuna dahil etmek isteyebileceğiniz en kaliteli malzemelerle dolu, sadece tadı harika. Sadece suyla karıştırılsa bile, Dioxyme Otu ile beslenen Ultra Peynir Altı Suyu Proteini, her yudumda tat tomurcuklarını tatmin eden olağanüstü, zengin bir tada sahip olacaktır.

Dioxyme Otu ile beslenen Ultra Peynir Altı Suyu Proteini, peynir altı suyu izolatı 93 ve peynir altı suyu konsantresi 80'in bir kombinasyonudur: bunlar karışımın% 80'ini kaplar. Tatlandırıcı organik stevyadır, ancak bileşenlerin geri kalanı bile GDO'suz veya organiktir. Burada kesinlikle pislik yok.

Her 38 gramlık porsiyon 27 gram protein, 3 gram şeker ve 1 gramdan az yağ içerir. Amino asit profili de etkileyicidir: Bu ürünlerde en az 18 farklı amino asit vardır. Proteinin tamamı ot kaynaklı ineklerdir ve ürünün kendisi de paleo, keto ve çevre dostudur; ya da Dioxyme iddia ediyor.

Hafif bir eleştiri - ve sunabileceğimiz tek şey - Dioxyme Birleşik Krallık'a gönderilmesine rağmen, toplamınıza eklenecek özel vergi ödemeniz gerekeceği. Ürünün olduğu kadar ucuz olmadığını düşünürsek, bu bazı insanları rahatsız edebilir. ABD'deyseniz, protein oyununuzu yükseltmenizi ve ileride Dioxyme'a geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Çıplak Peynir Altı Suyu Proteini

(Resim kredisi: Çıplak Beslenme)

Çıplak Beslenme Peynir Altı Suyu Proteini

Temiz kazançlar

Teknik Özellikler
Tür: Peynir altı suyu proteini (porsiyon başına): 25 gram Şeker (porsiyon başına): 2 gram Yağ (porsiyon başına): 2 gram Kalori (porsiyon başına): 120 kcal
Satın alma nedenleri
+ GDO, soya ve glütensiz olduğu kadar temiz + Hormon yok, rBGH veya rBST
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin.

• Doğrudan Naked Nutrition'dan Otla beslenen Peynir Altı Suyu Protein Tozunu satın alın, 5 lbs'lik bir küvet için 89,99 $ / £ 69

Vücudunuza çeşitli kaynaklardan protein sağlamalısınız, ancak bununla yüzleşelim, günde en az bir veya iki protein shake içeceksiniz. Durum buysa, bu kas yapıcı içecekleri olabildiğince temiz tutmalısınız. Kazancınızı ucuz protein tozları, boğucu hormonlar ve katkı maddeleriyle mahvetmek istemezsiniz.

Naked Nutrition'ın peynir altı suyu proteini olabildiğince temiz. Naked Nutrition'a göre, aslında, bu protein tozunun tek bir bileşeni var ve bu, Kaliforniya'daki küçük süt çiftliklerinden otlarla beslenen ineklerden elde edilen peynir altı suyu proteinidir. Çiftlikleri kontrol etmeye davet edilmedik, bu yüzden üreticinin sözlerine güvenmek zorundayız.

Naked Whey proteini hakkında bazı temel istatistikler: GDO, soya, glüten ve hormonsuzdur, ayrıca üründe de rBGH veya rBST yoktur. Ayrıca, nihai ürünün kar kadar saf olmasını sağlamak için asit ve ağartıcı içermeyen bir işlemle soğuk işlenir. Yine de buruk çeşidi değil.

Bu sihirli tozdan bir porsiyon (yine, sizi aşırı heyecanlandıran değil) 25 gram protein ve sadece 2 gram şeker ve yağ (her biri) içerir. Naked Whey'in tek dezavantajı, shake'lerinizi kendiniz tatlandırmanız veya içinde biraz daha fazla şeker bulunan 'Less Naked' versiyonuna gitmeniz gerekmesidir.

Aynı tatlandırılmamış doğa, Naked Whey'i yemek pişirmek için ideal kılar: Proteinli krepler, ev yapımı protein topları ve meyve sarsıntıları, Naked Whey protein tozu kullanılarak daha temiz olacaktır.

Sadece kayıt için Naked Nutrition'da Naked Pea olarak adlandırılan ve daha ucuz olan ve - tahmin ettiniz - bezelye proteini içeren bir vegan protein tozu var. Aslında Çıplak Bezelye, peynir altı suyu versiyonundan daha fazla protein içeriğine sahiptir: Her 30 gramlık porsiyonda 27 gram protein vardır. Fena değil.

en iyi protein tozu: TOPLU TOZLAR Natural Pure Whey Protein İzolatı 90


(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

Dökme Toz Saf Peynir Altı Suyu Proteini İzolatı 90

Bu peynir altı suyu protein karışımıyla proteini maksimuma çıkarın

Teknik Özellikler
Tür: Peynir altı suyu proteini (porsiyon başına): 26g Şekerler (porsiyon başına): 0,6g Yağ / porsiyon (porsiyon başına): 0,3g Kalori (porsiyon başına): 110 kcal
Satın alma nedenleri
+ Çok yüksek protein içeriği + Düşük yağ
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İki lezzet Amazon'a göz atın

Dökme Tozlar Doğal Saf Peynir Altı Suyu İzolatı 90, porsiyon başına 26 gram protein sağlar ve karışım, Sucralose'un aksine, Stevia (bir bitki özü) kullanılarak doğal olarak tatlandırılır ve tatlandırılır.

Natural Pure Whey Isolate 90'da bulunan yüksek protein içeriği, hormonlar, antibiyotikler ve genetik modifikasyon içermediği iddia edilen otlarla beslenen inek sütünden elde edilir.

Olumsuz tarafı, bu protein tozu, bir milyonda gelen Dökme Tozların '' günlük '' peynir altı suyu proteininin aksine, yalnızca çikolata ve çilek olmak üzere iki tatta gelir. Boşver, biraz karıştırıp Isolate 90, vegan protein karışımları ve Pure Whey arasında geçiş yapabilir ve hepsinin faydalarından yararlanabilirsiniz.

en iyi protein tozu: Foodspring Whey Protein Powder

(Resim kredisi: Foodspring)

Foodspring Whey Protein Tozu

Mutlu inekler = harika protein (belli ki)

Teknik Özellikler
Tür: Peynir altı suyu proteini (porsiyon başına): 24g Şeker (porsiyon başına): 1,3g Yağ / porsiyon (porsiyon başına): 1,1g Kalori (porsiyon başına): 112 kcal
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten iyi karışır + Otla beslenen ineklerden elde edilen peynir altı suyu + İlginç tatlar + İyi amino asit profili
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Premium fiyat etiketi87,87 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 87,87 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 92,55 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

İki ayrıntı, Foodspring protein tozunu rekabetten ayırıyor: protein kaynağı ve kompozisyon. Foodspring, bu üründe yer alan tüm peynir altı suyu proteininin, zamanlarının en az% 90'ını dışarıda geçiren ve Yeni Zelanda'nın otlaklarını otlatmakta özgür olan ineklerden geldiğini iddia ediyor. Bu açıkça, Foodspring Whey Protein'i daha sürdürülebilir ve açıkçası, bugün piyasada bulunan çoğu tozdan daha iyi bir ürün haline getiriyor.

İkincisi, Foodspring Peynir Altı Suyu Proteini suyla bile gerçekten iyi karışır, bu nedenle az miktarda protein tozu serpilmiş hafif aromalı bir sıvı olmayan bir son ürün elde etmek için en ayrıntılı protein çalkalayıcılara yatırım yapmaya gerek yoktur. Bu bazıları için pek bir şey ifade etmeyebilir, ancak günlük olarak protein shake tüketen insanlar için kolayca çözülen bir toz cennetten gelir.

Doğal olarak, Foodspring Whey Protein oldukça iyi bir makro besin profiline sahiptir: her 30 gramlık porsiyon 24 gram protein ve sadece 1 gramdan fazla şeker ve yağ (sırasıyla 1.3 ve 1.1 gram) içerir. Toz, Stevia ile tatlandırıldı, bu yüzden komik bir tat da yok, kitaplarda başka bir olumlu!

Diğer herhangi bir birinci sınıf protein gibi, Foodspring Whey proteini nispeten küçük kaplarda gelir ve büyük bir fiyat etiketi taşır: kaliteli malzemeler için en yüksek fiyatı ödemeniz gerekir. Daha büyük kap 750 gramdır ve bugün iki porsiyon alırsanız, tüm küveti iki haftadan daha kısa sürede tüketirsiniz. Bu nedenle, Foodspring Whey Proteini, vücut geliştirmeden ziyade kas kütlesini korumak / diyet amacıyla daha fazla tavsiye edilir. Bu insanlar için bu protein mükemmel bir seçimdir.

en iyi protein tozu: USN Blue Lab% 100 Whey


USN Blue Lab% 100 Peynir Altı Suyu

Şimdiye kadarki en lezzetli peynir altı suyu

Teknik Özellikler
Tür: Peynir altı suyu proteini porsiyon başına: 26g Şekerler: 1,6g Yağ: 1,9g
Satın alma nedenleri
+ Harika tat + İyi karışır + Amino asitlerle paketlenir
Kaçınılması gereken nedenler
-Veganlar için uygun değil-Pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 97,24 $ Amazon'da görüntüle 97,24 $ Amazon'da görüntüle 97,24 $ Amazon'da görüntüle

Burada test edilen karamelli çikolata aroması, peynir altı suyu proteini söz konusu olduğunda en ikna edici tatlardan biridir ve neyse ki, diğer ucuz rakiplerin sahip olduğu o kötü kimyasal tada sahip değildir.

Su ile son derece iyi karışır ve gezegendeki en zorlu sporculardan bazıları için özel olarak tasarlanmıştır, yani kaliteli bileşenler içerir ve rakip tozlarda bulunan kimyasal yığınların çoğunu dışarıda bırakır.

Tek bir kaşıkta etkileyici bir 26g protein, çoğu ihtiyacı karşılamak için yeterli olmalı, ancak kendimizi içeceği biraz yoğunlaştırmak ve tada biraz yumruk eklemek için ikinci bir porsiyon seçerken bulduk.

Yutulması kolay, önemli amino asitlerle dolu ve yağ ve şeker içeriği inanılmaz derecede düşük olan bu, hızlı ve etkili sonuçlar için peynir altı suyu grubunu seçtiğimiz üründür.

en iyi protein tozu: ON Gold Standard 100% Whey


ON Gold Standard% 100 Peynir Altı Suyu

Sporcular tarafından tercih edilen eski usul peynir altı suyu proteini

Teknik Özellikler
Tür: Porsiyon başına Peynir Altı Suyu Proteini: 24g Şekerler: 1,2g Yağ: 1,1g
Satın alma nedenleri
+ Profesyonel sporcular tarafından yaygın olarak kullanılır + Amino asitlerle paketlenir + Kaliteli protein
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 54,95 $ Amazon'da görüntüle99,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 99,95 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Optimum Nutrition, dünya çapında birçok profesyonel sporcu tarafından güvenilmektedir ve Gold Standard peynir altı suyu, ürün yelpazesinin en üstünde yer almaktadır.

24 g protein ve 5,5 g BCAA ile, yemek yemekten aşağı inmek için tam olarak en lezzetli şey olmasa da, her kepçe ile yüksek dozda kas yapıcı besin sağlar.

Su ile kolayca karışır, ancak çikolata tadı, tatlı bir muameleyi temsil etmek için vasat bir iş çıkarır. Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz 17 lezzet vardır, bu nedenle muhtemelen bazıları diğerlerinden daha iyidir.

en iyi protein tozu: SF Nutrition Lean Whey Protein

(Resim kredisi: SF Nutrition)

SF Nutrition Yalın Peynir Altı Suyu Proteini

Yalın AF

Teknik Özellikler
Tür: Porsiyon başına peynir altı suyu proteini: 21 gram Porsiyon başına karbonhidrat (şeker): 2,5 (0,7) gram Hizmet başına yağ: 2,2 gram
Satın alma nedenleri
+ Hafif tatlı + Otla beslenen ineklerden peynir altı suyu + Yapay tatlandırıcılar, suni tatlar veya ilave şeker yok
Kaçınılması gereken nedenler
- Ucuz değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• SF Nutrition Yalın Peynir Altı Suyu Proteinini 25 £ (500g) karşılığında doğrudan SF Nutrition'dan satın alın

SF Nutrition'ın Yalın Peynir Altı Suyu Proteini ne organik ne de vegan, ancak kesinlikle dikkatinize değer. SF Nutrition Yalın Peynir Altı Suyu Proteini, test etmekten zevk aldığım en doğal tada sahip protein tozlarından biridir ve bir torba protein satın almaya gelince bazilyon farklı aroma sunulmaması canlandırıcıdır. Kabul edelim ki, 2.5 kiloluk çantayı bitirdiğinizde en tuhaf lezzetler bile sıkıcı tadacak.

Test edilen lezzet - Bitter Çikolata - yağlı, yüksek kakaolu çikolatanın büyük bir hayranıyım (henüz Montezuma'nın Absolute Black'i denemek için) ilgimi doruğa çıkardı, bu yüzden SF Nutrition tozunun bu türden tadı benzer bir şey sağlayıp sağlamadığını merak ettim tatlılar (bu durumda acı). Ve tadı pek öyle olmasa da, acı tadı olan bir protein tozunu sindirip sindiremeyeceğime emin olmadığım için bunun bir rahatlama olduğunu kabul etmeliyim.

Lezzet açısından, SF Nutrition Yalın Peynir Altı Suyu Proteini, kakao tozunun tadının nasıl olduğuna daha yakındır: ince, her zamankinden çok hafif tatlı tıngırtı ve biraz topraklı, ancak öğün ikame tozları kadar topraksı ve kumlu bile değil. Ayrıca, her porsiyonda (21 gram) makul miktarda protein içerir, bu çılgınca yüksek değildir, ancak kesinlikle bir yağsız protein için yeterince iyidir.

Bir kepçe ile biraz yoğurt karıştırıp kaşıkla karıştırmanızı tavsiye ederim; Sonuç, çok tatlı olmayan, ancak egzersiz öncesi veya sonrası bir atıştırmalık için bol miktarda karbonhidrat içeren köpük tarzı bir tatlı olacaktır.

en iyi protein tozu: Organik Protein Şirketi Peynir Altı Suyu Proteini

(İmaj kredisi: Organik Protein Şirketi Peynir Altı Suyu Proteini)

Organik Protein Şirketi Peynir Altı Suyu Proteini

Burada pislik yok

Teknik Özellikler
Tür: Porsiyon başına peynir altı suyu proteini: 19,8 gram Porsiyon başına şeker: 0,6 gram Hizmet başına yağ: 1,3 gram
Satın alma nedenleri
+ Organik iyilik + Yüksek protein
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI oldukça fazla köpürüyor Amazon'a bakın

• Organik Protein Şirketi'nden Organik Protein Şirketi'nden 22 £ (400 gr) karşılığında Organik Protein Şirketi Peynir Altı Suyu Proteini satın alın

Organik Protein Şirketi Whey Protein, organik takviyelerin neden normal muadillerine göre daha sağlıklı olmaktan daha fazla faydası olduğuna iyi bir örnektir. Elbette, Organik Protein Şirketi Peynir Altı Suyu Proteini'nde kullanılan protein, otla beslenen ineklerden elde edilir ve hiçbir katkı maddesi içermez, ancak aynı zamanda doku, mikro besinler ve - en önemlisi - protein içeriği sağlar.

Organik Protein Şirketi Peynir Altı Suyu Proteini'nin her 25 gramlık porsiyonu, sırasıyla 20 gramın hemen altında protein ve yalnızca 0.6 / 1.3 gram şeker ve yağ içerir. Bu toz aynı zamanda iyi karışır ve süt veya su ile kullanılabilir; ya da çıldırabilir ve yulaf lapası veya hatta tuzlu şeylerle kullanabilirsiniz (bu amaç için en iyisi aromasız çeşittir).

Lezzet hakkında konuşurken, Organik Protein Şirketi daha geleneksel vanilya ve çikolata çeşitlerine eşlik edecek yepyeni bir tatla çıktı: çilek, mürver ve pancar. Yeni tat umarım gelecek birçok heyecan verici çeşidin ilki, ama izin verirseniz, bugün üçüncü porsiyon çilek, mürver ve pancar proteini almaya gitmeliyim.

Organik Protein Şirketi Whey Protein, kas yapımı ve onarımı için ihtiyacınız olan tüm temel ve dallı zincirli amino asitleri içerir ve ayrıca hormonsuz, glütensiz, soya içermez ve GDO içermez.

Olumsuz tarafı? Sıradan peynir altı suyu proteininizin iki katına mal oluyor. 400 gramlık bir torba için £ 22 kesinlikle ucuz değil, ancak karşılığında vücudunuzu kimyasallar, koruyucular ve doğal olmayan katkılarla dolu pompalamadığınızdan emin olabilirsiniz.

en iyi protein tozu: En İçteki Güçlü Protein


En İçteki Güçlü Protein

Tamamen trend ama çok lezzetli

Teknik Özellikler
Tür: Peynir altı suyu proteini porsiyon başına: 34g Şekerler: 0.8g Yağ: 1.1g
Satın alma nedenleri
+ Harika vanilya tadı + İyi karışır + Yüksek dozda protein
Kaçınılması gereken nedenler
-Trendy ambalaj BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Innermost, hepsi farklı bir amaca hizmet eden ağrılı kalçalı ürünlerden oluşan birkaç 'koleksiyon' u açığa çıkararak kendisini diğer kas kafalı kas kalabalığından uzaklaştırmaya çalışıyor.

Detoks, enerji artırıcı karışımlar, tonlama hapları ve iyileştirme kapsüllerine yardımcı olmak için tozlar mevcuttur, ancak öncelikle kimyasal maddeler içermeyen ve ona güçlü bir vanilya aroması vermek için doğal katkı maddelerine odaklanan harika tatlandırıcı peynir altı suyu proteini ile ilgileniyoruz. ve kremsi bir doku.

İyi karışır, neredeyse hiç yağ veya şeker içermez ve muazzam bir 34g protein yumruğu içerir. Şık etiketi unutun, listedeki en iyi performans gösteren proteinlerden bazıları burada.

en iyi protein tozu: Bio-Synergy Whey Better


Bio-Synergy Whey Daha İyi

Az yağlı, az şekerli, kuşkusuz çöp adı

Teknik Özellikler
Tür: Peynir altı suyu proteini porsiyon başına: 27,2 g Şekerler: İz Yağ: Eser miktarda
Satın alma nedenleri
+ Düşük şeker ve yağ + Yüksek protein
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI harika bir lezzet değil44,99 Chain Reaction Cycles Australia'da görüntüleyin 44,99 Zincir Reaksiyon Çevrimlerinde GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Daha önce bahsedilen Norvia ürününün aksine, Bio-Synergy'nin garip bir şekilde adlandırılan Whey Better serisi, etraftaki en temiz protein içeceklerinden biri için herhangi bir yağ ve şeker belirtisini ortadan kaldırır.

Çikolata tadı özellikle ikna edici değildir ve suyla karıştırıldığında oldukça ince bir tada sahipken, içerik listesi, içeceklerinde kimyasal ses veren katkı maddelerine karşı olanlar için biraz korkutucu görünebilir.

Niasinamid, Kalsiyum Pantotenat, Piridoksin Hidroklorür, Tiyamin Hidroklorür ve dili büken Siyanocobalamin, tüm ek vitamin ve mineral formlarıdır, ancak içindekiler listesi daha bitki kaynaklı ürünleri kağıt üzerinde daha ulaşılabilir kılar.

en iyi protein tozu: USN Essentials Dynamic Whey

USN Essentials Dinamik Peynir Altı Suyu

İyi, çok yönlü protein tozu

Satın alma nedenleri
+ İyi karışır + Antrenman sonrası kurtarma için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha pahalı seçenekler kadar etkili değil-Lezzet herkes için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Protein tozları dünyasına ilk adımlarınızı attığınızda, bakmaya başladığınız şeylere şaşıracaksınız. USN Essentials Dynamic Whey durumunda, antrenmanlardan sonra iyileşmenize yardımcı olduğu anlamına gelmez (her ne kadar yardımcı olsa da) ve para için çok değerli olduğu anlamına gelmez (öyle olsa bile). İyi karışır ve protein karışımınızda hiçbir topak, çıkıntı veya yapışkan parça bırakmaz.

Bu, birkaç protein tozunun doğru yaptığı bir şeydir, bu nedenle USN Essentials, zor görünen bir sorunun çözümünü bulduğu için övgüyü hak ediyor. Tatlar çok heyecan verici değil (Vanilya, Çikolata, vb.) Ve daha iyi protein tozları mevcut, ancak bu fiyata daha iyi bir seçenek bulmak için zorlanacaksınız.

En iyi vegan protein tozları

en iyi protein tozu: Vegan Wondershake


(Resim kredisi: Protein İşleri)

Protein Çalışır Vegan Wondershake

Bitki bazlı kazançlar için vegan harikası

Teknik Özellikler
Tür: Bitki bazlı Protein / porsiyon: 21g Şekerler / porsiyon: 0,6g Yağ / porsiyon: 0,7g Kalori / porsiyon: 89 kcal
Satın alma nedenleri
+ Şekersiz + Tamamen vegan BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI17,83 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 17,83 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 17,83 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

• Vegan Wondershake'i 37,99 £ (750g) karşılığında doğrudan Protein Works'ten satın alın

Vegan protein tozları uzun bir yol kat etti ve bitki bazlı bir diyetle bir kaldırıcıysanız, tüm büyük takviye üreticilerinin repertuarlarında en az bir vegan protein tozu bulunduğundan, bu gün ve yaştaki birçok ürün arasından seçim yapabilirsiniz.

The Protein Works'ün Vegan Wondershake ürününde bulunan daha yüksek kalori miktarı göz önüne alındığında, en iyimize eklenebilir.kilo aldırıcıListe de, ama şimdilik burada bırakacağız.

Vegan Wondershake, Vegan Protein Extreme'i harika yapan her şeye sahip: protein bakımından yüksek (% 85), düşük şekerli, neredeyse yağsız ve hepsinden önemlisi kabul edilebilir bir tada sahip.

Sadece kabul edilebilir değil: özellikle diğer bazı popüler vegan yemek ikame ürünlerine kıyasla tadı gerçekten güzel. Bununla birlikte, yüksek kalorili içeriği nedeniyle kilo vermek için tavsiye edilmez, ancak daha güçlü egzersiz yapıyorsanız, kesinlikle Vegan Wondershake'i deneyin.

en iyi vegan protein: The Plant Era

(İmaj kredisi: The Plant Era)

Bitki Çağı

Bir thicc organik vegan shake

Teknik Özellikler
Tür: Bitki bazlı Protein / porsiyon: 21g Şeker / porsiyon: 0,2g Yağ / porsiyon: 2,2g Kalori / porsiyon: 119 kcal
Satın alma nedenleri
+ Yüksek protein + Bir porsiyon günlük B12 vitamini ihtiyacınızın yarısını karşılar + Neredeyse hiç şeker yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Bitki bazlı tat bazı insanları rahatsız edebilir

• Organik vegan proteinini doğrudan The Plant Era'dan 49.50 £ (990g) karşılığında satın alın

2020'de bitki bazlı protein tozlarının peynir altı suyu muadilleriyle aynı makro bileşimi sağlayabileceğini düşünmek bir dereceye kadar çılgınca. Öte yandan, vegan diyetinin ne kadar popüler olduğu göz önüne alındığında, bu kadar çok harika vegan protein alternatifinin satın alınabilmesi şaşırtıcı değil.

Bunun harika bir örneği, The Plant Era'dan organik vegan protein karışımıdır. Muhtemelen bununla ilgili en iyi şey, suyla karıştırıldığında bile ne kadar kalınlaştığıdır: bir sallamadan daha çok yemek gibi hissettirir, atıştırmaya boyun eğmeden tokluk seviyelerini düşürmek için mükemmeldir.

The Plant Era organik proteini kalın olmasının yanı sıra doğru makro sayılara da sahiptir: Her 30 gramlık porsiyonda 21 gram protein, sadece 2,2 gram yağ ve neredeyse hiç şeker bulunmaz, ayrıca günlük B12 vitamininizin% 50'sini kapsar. ihtiyacı var. Plant Era proteini ayrıca şunları içerir:herşeyİyileşmenizi ve sağlığınızı geliştirmek için 20 amino asit (gerekli ve gerekli olmayan).

Tatlar da ilginç: bitter çikolata ve aralarından seçim yapabileceğim en sevdiğim çilek ve fesleğen var. Verilen tatlar süper güçlü değildir ve bol miktarda 'bitki bazlı' lezzet vardır; bu, daha önce yemek değiştirme tozlarını denediyseniz aşina olabileceğiniz bir şeydir. Plant Era organik proteini, onlar kadar sert değildir, ancak kesinlikle topraksı bir tada sahiptir.

Bunun yanı sıra, genellikle vegan protein almasanız bile The Plant Era organik proteinini denememeniz için gerçekten bir neden yok. Biraz çeşitlilik her zaman yardımcı olur.

en iyi protein tozu: Form Performans proteini


Form Performansı Proteini

Lezzetli, yüksek proteinli vegan bir seçenek

Teknik Özellikler
Tür: Bitki bazlı Protein porsiyon başına: 30g Şekerler: 0.1g Yağ: 2.9g
Satın alma nedenleri
+ Harika tat ve doku + Bitki bazlı protein + Eklenen probiyotikler
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi teklifleri biraz yağ içeriği Amazon'a bakın

Protein takviyeleri ilerledikçe, boynumuzu çizgiye koyacağız ve Form'dan çikolatalı fıstık sunumunun gerçekten keyif verici olduğunu, uygun bir milkshake'den çok uzak olmayan bir doku ve tada sahip olduğunu söyleyeceğiz.

Aynı zamanda tamamen vegan dostudur, glütensizdir ve bitki bazlı ürünlerden yüzde 100 elde edilir, bu da içerik listesinde hoş bir kimyasal eksikliği olduğu anlamına gelir.

Aslında, tek bir porsiyon kahverengi pirinç, Algavia ve kenevirden elde edilen 30 gr proteini Stevia ve Thaumatin tatlandırıcıları ve deneyimi keyifli hale getirmek için kullanılan doğal aromalarla paketler.

Her porsiyon ayrıca spor salonunda veya sahada çok çalışan herkesin bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak için eksiksiz bir amino asit profili ve ek probiyotikler içerir.

Suyla karıştırın ve eğlencelidir. Badem sütü veya sütsüz başka bir alternatifle karıştırın, bir muz ekleyin ve her yudumda yüksek dozda protein sağlayan gerçekten lezzetli bir ikramınız var.

en iyi protein tozu: My Protein Vegan Protein Blend


(Resim kredisi: Proteinim)

Benim Protein Vegan Protein Karışım

BCAA'lar ve son derece iyi tatlar ile vegan karışımı

Teknik Özellikler
Tür: Bitki bazlı Protein / porsiyon: 24g Şekerler / porsiyon: N / A Yağ / porsiyon: 0,3g Kalori / porsiyon: 102 kcal
Satın alma nedenleri
+ Chilli Çikolata tadı! + Karbonhidrat ve yağlarda düşük + Neredeyse hiç şeker yok
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece iki lezzet BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59,09 $ Amazon'da görüntüle 160 $ ​​Amazon'da görüntüle

My Protein Vegan Protein Karışımı, karbonhidrat bakımından çok düşük - porsiyon başına sadece 0,5 gram - ve içinde hiç şeker yok. Sıfır miktar gibi. İster peynir altı suyu ister vegan olsun, temiz bir protein tozu arıyorsanız, My Protein Vegan Protein Blend sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Vegan Protein Blend, merak ediyorsanız diye bezelye ve bakla proteini izolatlarının bir karışımıdır. Günlük çilekleriniz ve daha maceracı biber çikolatanız olmak üzere iki çeşidi vardır.

Benim Protein Vegan Protein Karışımı, porsiyon başına yalnızca 102 kalori içerir, ancak yine de 5 gram doğal olarak oluşan BCAA içerir. Hiç de fena değil.

en iyi protein tozu: Vega Clean Protein


Vega Temiz Protein

En lezzetli değil ama adından da anlaşılacağı gibi süper temiz

Teknik Özellikler
Tür: Bitki bazlı Protein porsiyon başına: 25g Şekerler: 0.2g Yağ: 2.3g
Satın alma nedenleri
+ Düşük şeker + Doğal içerikler + Sindirimi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Zayıf tat Amazon'a bakın

Bezelye, kenevir, yonca ve balkabağından yapılan Vega Clean Protein gerçekten ismine yakışır, belirgin bir şeker ve yağ eksikliği onu en sağlıklı seçeneklerden biri yapar.

Maalesef, doku ve tat konusunda ciddi bir uzlaşma var, burada test edilen çikolata tadı bu tatlar için pek bir şey yapmıyor.

Bu listede yer alan diğer bazı tozlardan daha kuvvetli bir karışım gerektirir, ancak onu midede en kolay olanlardan birini bulduk, belki de ananastan türetilen ek bir sindirim enzimi sayesinde.