Close
 • Ana
 • /
 • Beslenme
 • /
 • En iyi protein tozu alternatifleri: Yeni yüksek proteinli Kuruyemiş fıstık ezmesini SEVİYORUZ

En iyi protein tozu alternatifleri: Yeni yüksek proteinli Kuruyemiş fıstık ezmesini SEVİYORUZ

Alternatif aranıyorprotein tozu? Fındık ezmesi harika bir protein kaynağıdır, tadı güzeldir ve protein shake'lerinde çok ihtiyaç duyulan bir değişiklik yapar - fındık yağı da sıklıkla kullanılır.katmasallar. Yine de birçok insan doğal olarak kızarmış ekmek üzerine yayılmış yemeklerin tadını çıkarır. Yüksek 'iyi' yağ içeriğinden dolayı, fındık ezmesi ayrıca özel diyetler için idealdir.keto diyetiGünlük kalori alımınızın büyük bir kısmının yağlardan geldiği yer.


Evde kilo alımı nasıl önlenir: 8 evde zayıflama ipucu ve gerekli ekipman

Bununla birlikte, fındık ezmesiyle ilgili birkaç sorun var. Bunlardan en önemlisi, neredeyse tüm ucuz çeşitlerde hurma yağı bulacağınızdır. Hurma yağı üretimi çevre için kötüdür ve üretilen yağda doymuş ('kötü') yağlar da yüksektir, bu da kaçınmanız gereken bir şeydir.

Kabuklu yemiş ezmeleriyle ilgili bir başka sorun, çoğunun içerdiği ilave şekerdir. Şeker içeriği yüksek yiyecekler üzerine atıştırmak kan şekeri seviyenizi artırabilir ve uzun vadede Tip 2 diyabet teşhisine katkıda bulunabilir.

Protein Works'ün yeni Loaded Nuts fıstık ezmesi serisine girin.


Bu suçsuz atıştırmalık kesinlikle hurma yağı, yapay tatlandırıcı veya ilave tuz içermez. Bu organik fıstık ezmesi ayrıca GDO içermez ve mükemmel bir protein ve lif kaynağıdır.

100 gram Kuruyemiş şunları içerir:


 • 19 gram protein
 • 12 gram şeker
 • 4,1 gram lif

Karşılaştırıldığında, ortalama çikolata sürmeniz 3.7 gram protein, 50 gram şeker (!) Ve sadece 1.7 gram lif içerir.

Eğlenceli gerçek: Protein Works, üretim sürecini dış kaynak olarak kullanmaktan hoşlanmıyor, bu nedenle Innovative Bunch Cheshire'da kendi fıstık ezmesi inovasyon ve üretim tesisini kurdu.The Nuttery. Pek çok büyük takviye üreticisi aynı şeyi söyleyemez.


 • The Protein Works'ün tüm Loaded Nuts serisine göz atın

Loaded Nuts yüksek proteinli fındık yağı

Loaded Nuts, hem keto vücut geliştiricileri hem de diyet yapanlar için ideal yüksek proteinli atıştırmalıktır.

(Resim kredisi: Protein İşleri)

Yukarıda belirtilen tüm faydaların yanı sıra, Loaded Nuts yüksek proteinli fıstık ezmesi, E vitamini (sağlıklı cilt ve gözlerin korunmasına yardımcı olur ve vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur) ve magnezyum (kas ve sinir fonksiyonunu düzenlemede önemli bir rol oynar, kan şekeri seviyeleri ve kan basıncı ve protein, kemik ve DNA yapımı).

Loaded Nuts yüksek proteinli fıstık ezmesi ayrıca White choc Fudge Rapids, Brownie Deep Choc Dive ve Tuzlu Karamelli Kurabiye Kreması gibi çeşitli tatlarda gelir.


Yepyeni premium Loaded Nuts'ı hemen deneyin ve kodu kullanınÖZGÜRLÜKücretsiz teslimat için ödeme sırasında (çoğunlukla bunun için 50 £ harcamalısınız).

Loaded Nuts yüksek proteinli fındık yağı

Loaded Nuts yüksek proteinli fıstık ezmesi, çeşitli harika tatlarda gelir

(Resim kredisi: Protein İşleri)

Daha fazla protein mi istiyorsunuz?

 • En iyi protein tozu: ipuçlarımızla ve en iyi peynir altı suyu ve vegan protein tozlarıyla kas inşa edin
 • En iyi protein atıştırmalıkları: başka bir The Protein Works klasiği olan Loaded Legends çubuğunu içerir
Günümüzün En Ucuz vegan ve Peynir Altı Suyu Protein Tozu Fiyatları Daha Fazla Optimum Beslenme, Altın ...Optimum Beslenme Altın StandardıiHerb16,70 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Peynir Altı Suyu Daha İyi ... Biyo-Sinerji Peynir Altı Suyu Daha İyi Zincir Reaksiyon Çevrimleri $ 51,83 $ 31,99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz