Close

En iyi kum torbası 2020: incinmeden veya tutuklanmadan yumruk atmanın en iyi yolu

En iyi kum torbaları, dövüşçü değil sevgili olsanız bile formda kalmanın harika bir yoludur. Uzun egzersiz seansları sırasında güç ve dayanıklılık oluşturmak ve nabzınızı hızlandırmak için bunları kullanabilirsiniz. Çeşitli şekillerde, boyutlarda ve ağırlıklarda gelirler; daha küçük, daha hafif çantalar hız geliştirmenize yardımcı olur ve daha uzun ağır olanlar güç ve kondisyon konusunda size yardımcı olur.


En iyi kum torbası nasıl alınır

Kum torbanızın malzemesini düşünmeye değer. Standart olanların çoğu sahte deri kullanılarak yapılır ve onlara aşınma ve yıpranma şeklinde fazla bir şey göstermeden düzenli yumruk atma gücü verir. Hakiki deri çantalar da harikadır, ancak biraz daha yumuşaktır ve genellikle daha pahalı olabilir.

Kum torbaları için en iyi dolgu dokumadır, ancak köpük, 'otantik' olmasa da iyi bir alternatiftir.

Amazon ve Sports Direct gibi ürünlere bakarak, çeşitli malzemeler ve dolgular içeren en iyi kum torbalarının bir listesini derledik. Bütçenizi veya kum torbasının türünü karar vermenizde ön plana çıkarırsanız, aşağıda sizin için en iyisini bulabilirsiniz.

Ev spor salonları genellikle kompakt alanlardır, bu nedenle içine koyduğunuz spor salonu ekipmanı türünü anlamanızı gerektirir. Kullanmadığınız zamanlarda kum çantanızı tavandan indirip indirmeyeceğinize veya üzerinde çalışıp çalışmayacağınıza karar vermelisiniz.


En iyi ağır yumruk torbaları

en iyi yumruk torbası: Outslayer Boxing MMA punchbag, siyah

1. Boxing MMA 100lbs Ağır Çanta Dolu

Genel olarak en iyi kum torbası (ve tekme ve oyuk torbası)

Teknik Özellikler
Tip: Asma Ağırlığı: 45kg Dolgu: Tekstil
Satın alma nedenleri
+ Ağır hizmet kum torbası + 10 yıl garanti
Kaçınılması gereken nedenler
- Deri değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Ünlü tuğla dış mekan gibi inşa edilen bu ağır hizmet tipi kum torbası, kalitesi ve dayanıklılığı için en üst noktamızı alıyor.


45 kg'da, sıkı bir şekilde 'ağır çanta' kategorisindedir, bu hevesli dövüşçüler için iyi bir haber, yani daha hafif kum torbaları kadar sallanmayacağı ve gücünüzü artırmak için daha fazla şansınız olacağı anlamına gelir. . Birlikte gelen 10 yıllık garanti de güven vericidir.

en iyi yumruk torbası: RDX Heavy Punch Bag


2. RDX Ağır Punch Torbası

Yeni başlayanlar için en iyi kum torbası. Eldiven ve bar ile birlikte gelir!

Teknik Özellikler
Tip: Asma Ağırlığı: 25kg Dolgu: Tekstil
Satın alma nedenleri
+ Eldivenlerle birlikte gelir + Hafif ve ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
- Deneyimli boksörler için en iyisi değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 57,99 Amazon'da görüntüle 60,99 £ Amazon'da görüntüle 60,99 £ Amazon'da görüntüle 183 Amazon müşteri incelemeleri

Bu kum torbası seti, neredeyse başlı başına bir kurulum, amatör boksörler için bir sihirbazın hile kutusu. Kesinlikle yeni başlayanlar, iyi bir çift eldiveni dahil ettikleri için minnettar olacaklar ve ayrıca Rocky-esque eğitim montajlarınız için bir kaldırma çubuğu da var.

Tek tek bileşenler muhtemelen elinizi uzatabileceğiniz en yüksek kalite olmasa da, incelemeciler bunların mükemmel derecede başarılı olduklarını gördüler. Aslında, nispeten hafif olan çanta, tecrübeli boksörler için yeterince zorlayıcı olmasa da, yeni başlayanlar için tartışmasız daha iyi. Sonuç olarak, çok değerli bir paket.

en iyi yumruk torbası: Everlast C3 Foam Heavy Punch Bag

3. Everlast C3 Köpük Ağır Punch Torbası

En iyi ara kum torbası

Teknik Özellikler
Tip: Asma Ağırlığı: 32kg Dolgu: Sentetik elyaf, elenmiş kum
Satın alma nedenleri
+ Olağandışı doldurma direnci bile korur + Büyük değer
Kaçınılması gereken nedenler
- Kesinlikle eldivensiz kullanım için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,99 £ Amazon'da görüntüleyin 52 Amazon müşteri incelemeleri

Bu çanta oldukça basit bir şekilde çok yönlüdür. Çok ağır olmayan 32 kg ağırlığıyla, özellikle daha hafif bir ağırlık sınıfındaysanız veya karma bir spor yapıyorsanız, bir antrenmandan sonra sizi aşırı derecede ağrıtmaz. Doğal ve sentetik elyafların yanı sıra elenmiş kumdan oluşan alışılmadık dolgu kombinasyonu, tam olarak doğru seviyede direnç sunar ve torbanın tüm gövdesi boyunca tutarlı olmasını sağlarken, köpükten bir dış kaplama, darbe üzerine şoku emecek şekilde tasarlanmıştır.


Her şey düşünüldüğünde, şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı ve çok sayıda çevrimiçi incelemeci, övgülerini söylemek için sıraya giriyor.

En iyi açılı yumruk torbaları

en iyi yumruk çantası: Lonsdale PU Açılı Çanta

Lonsdale PU Açılı Çanta

Aparkat uygulamak için en ucuz yumruk torbası

Teknik Özellikler
Tip: Açılı torba asılı Ağırlık: 28kg Doldurma: Belirtilmemiş
Satın alma nedenleri
+ Aparkat uygulaması için alışılmadık şekil + Dayanıklı PU dış
Kaçınılması gereken nedenler
- Doldurma, BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI için aşırı yumuşak olabilir Amazon 7 Amazon müşteri incelemelerine bakın

Yıkıcı aparkatınızı uygularken veya bir barajı açığa çıkarırkensokak dövüşçüsütarzı kombinasyonlar, üstesinden gelebilecek bir çanta istersiniz. İşte bu, Lonsdale PU Açılı Çanta.

PU deri dış yüzey sert ve dayanıklıdır, aşınmaya ve yıpranmaya direnecek şekilde tasarlanmıştır, ancak dolgu, ellerinizi ve bileklerinizi korumak için yumuşak ve şok emicidir ve buna rağmen, gözden geçirenler yine de darbe konusunda tamamen tatmin edici bir ses bildirdiler.

İçeri ve dışarı tasarım, standart basit vuruşların ötesine geçip geçmediğinizde de size yardımcı olur ve size vücudun çeşitli parçalarına doğru inişler yapma şansı verir - ancak hedeflenen rakibiniz böyle görünüyorsa, Tanrı onlara yardım eder.

En iyi bağımsız kum torbaları

en iyi kum torbası: Century Wavemaster XXL kum torbası

Century Wavemaster XXL Eğitim Çantası

En iyi bağımsız kum torbası

Teknik Özellikler
Tip: Asma Ağırlığı: 45kg Dolgu: Köpük
Satın alma nedenleri
+ Kolay kurulum için bağımsız + Taban daha fazla ağırlık için doldurulabilir
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI 364,27 £ Amazon'da görüntüle 368,23 £ Amazon'da görüntüle 368,23 £ Amazon 594'te görüntüle Amazon 594 müşteri incelemelerini görüntüle

Bu ekstra büyük eğitim çantası tamamen bu üs ile ilgili. Şimdi, her yerde sallanan ve sallanan bir çantaya sahip olmak bar kavgaları için iyi bir uygulama olsa da, profesyonel olmak zor, bu yüzden eleştirmenler bu XXL Century eğitim çantasını seviyor.

Saygın bir 5’9'da durarak, hareket eden oldukça sabırlı bir rakiptir, ancak asılı bir çantanın aksine, sallanıp size sıfırlama zamanı vermez, bu nedenle kısa, yüksek yoğunluklu egzersizler için harika bir seçimdir. Bağımsız tasarımı, aynı zamanda etrafından dolaşabileceğiniz ve kıçınızı size verdiğinde onu kulübeye gönderebileceğiniz anlamına gelir.

En iyi hız topu

en iyi yumruk torbası: Hatton Speed ​​Ball

(Resim kredisi: Hatton Boks)

Hatton Hız Topu

Ben hızım

Teknik Özellikler
Tip: Askılı / Hız Torbası Ağırlık: 3 kg Dolum: Yok
Satın alma nedenleri
+ Ağır hizmet tipi deri dış kabuk
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi teklifleri için bazı sondaj gerekli

İsterseniz tüm gün ağır torbaları yumruklayabilirsiniz, ancak doğruluğu ve hızı artırmak istiyorsanız, bir Hatton Hız Çantası almak istersiniz. Bu çanta, ticari olarak kullanılacak kadar sağlamdır ve ağır hizmet tipi bir deri kabuğun yanı sıra güçlendirilmiş bir naylon halka ekine sahiptir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın