Close
  • Ana
  • /
  • Golf
  • /
  • En iyi atıcı 2021: Sizin için en iyi atıcıyı bularak puanınızı düşürün

En iyi atıcı 2021: Sizin için en iyi atıcıyı bularak puanınızı düşürün

Bir tur golf sırasında, çantadaki diğer kulüplerden çok daha sık atıcıya ulaşacaksınız. Gerçekten de, şutlarınızı handikapınızdan kurtarmanın en kolay yolu, yeşilliklerin etrafını keskinleştirmek ve topu deliğe sokmak için gereken vuruş sayısını azaltmaktır.


Topu asla Rory McIlroy veya en iyi profesyoneller gibi kullanamayacaksın ama onlar gibi vurmayı öğrenememen için hiçbir sebep yok.

Bunun için sihirli bir formül yoktur. Çok fazla pratik yapmak ve aynı derecede önemli olan, rahat hissettiren ve gözünüze uyan bir golf sopası bulmaktır.

Şimdi satın almak için en iyi golf atıcıları

en iyi atıcı: TaylorMade Spider XPingtwitter Ödülü

(İmaj kredisi: TaylorMade)

1. Taylor Yapımı Örümcek X

En İyi Köpek

Satın alma nedenleri
+Ekstra bağışlama +Tur profesyonelleri arasında popüler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 279,99 $ Amazon'da Görüntüle279,99 $DICK'S Sporting Goods'ta Görüntüle 279,99 $Rock Bottom Golf'te görüntüle Tüm fiyatları gör (21 bulundu)

‘Örümcek’ yeni bir tasarım değildir. Çeşitli kılıklarda birkaç yıldır var ama hala oradaki her şey kadar iyi.


Orijinal Ping Anser ve Odyssey 2-Ball ile birlikte TaylorMade Spider, oyunu değiştiren ve diğer üreticilerin bir dizi taklitçi modeline ilham veren en ikonik atıcı tasarımlarından biridir.

‘X’ Örümcek'in şu anda belki de en popüler versiyonudur ve Rory McIlroy, Jason Day ve Matthew Wolff gibi dünyanın en iyi golfçülerinden bazılarının çantalarında bulunabilir.


‘Örümcek’ tasarımın çok başarılı olduğu kanıtlandı çünkü atıcının arkasındaki burun ve topuktaki ağırlıklar denge sağlıyor ve topa atıcı yüzünün ortasına vurmadığınızda daha affedici hale getiriyor,

Ancak unutmayın, Örümcek çok bağışlayıcı olsa da mucizeler yaratmayacaktır. Vurma merkezinize vurursanız, Örümcek hasarı diğer birçok atıcıdan daha fazla sınırlayacaktır, ancak daha az vuruş yapacaksınız.


İyi koymanın anahtarı hala pratik yapmak, pratik yapmak, pratik yapmaktır.

Wilson Kadrosu SonsuzPingtwitter Ödülü

(İmaj kredisi: Wilson Personeli)

2. Wilson Staff Sonsuz 'L'

Planet Golf'teki en iyi değer atıcı

Satın alma nedenleri
+Uygun fiyata yüksek kalite +Performans ve bağışlamayı dengeler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,99 $ Amazon'da Görüntüleyin 99,99 $ Amazon'da Görüntüleyin 99,99 $ Amazon'da GörüntüleyinTüm fiyatları görün (6 tane bulundu)

Wilson'ın ‘Infinite’ atıcı yelpazesi, piyasanın en üst noktasında, ancak çok daha uygun bir fiyata bulacağınız bir görünüme ve hisse sahiptir.

Çift frezelenmiş yüz, tutarlı darbe, yuvarlanma ve mesafe kontrolünü desteklerken, dengelenmiş teknoloji, daha yumuşak, daha kontrollü bir vuruş vuruşu için denge noktasını ellere yaklaştırır.


Ultra koyu PVD kaplama parlamayı azalttığı ve görüş hatlarını vurguladığı için görsel olarak harika görünüyorlar. Büyük boy tutuş, sabit bir his sağlar ve vuruş vuruşu sırasında dönüşü sınırlar.

Biz ‘L’ tasarım, ancak tokmak tarzı atıcı sizin için değilse, Infinite serisi, tümü Wilson'un şirket merkezinin bulunduğu Chicago'daki yerel bir simge yapı veya mahalleden sonra adlandırılan çeşitli başka tasarımlar içerir.

Toplamda, farklı bıçak seçenekleri de dahil olmak üzere sekiz klasik kafa şekli vardır, bu nedenle Wilson'ın tüm tabanları kaplanmıştır.

Başlık sahibi Scotty Cameron Newport 2 PutterPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Başlık sahibi)

3. Başlık sahibi Scotty Cameron Newport 2

Tiger için tercih edilen atıcı

Satın alma nedenleri
+Muhteşem işçilik +Yeniden satış değerini koruyacak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Scotty Cameron markası, atıcıların Rolex'idir. Rakiplerinden daha iyi bir iş çıkardıkları için değil, çarpıcı göründükleri ve genellikle havalı olmanın simgesi olarak kabul edildikleri için pahalıdırlar.

Bir “Scotty” sadece bir atıcıdan daha fazlasıdır; bu bir açıklamadır. Bazı yönlerden bir golf sopası olduğu kadar bir moda aksesuarıdır. İşçilik ve genel görünüm, 'lüks' diye haykırıyor; Birinci sınıf malzemelerden üretildikleri ve tutuşları bile şık göründüğü için.

Beklediğiniz gibi, fiyat bunu yansıtıyor. Bazı modeller, genellikle sınırlı sayıda piyasaya sürüldüklerinden, sizi birkaç bin dolar geri alacaktır. Baş örtüleri bile koleksiyonluk!

Genel olarak, standart Scotty Cameron'ınız ile TaylorMade, Odyssey ve Ping gibi benzer premium atıcılar arasında çok fazla fark olmamasına rağmen. Bir golf sopası için çok para gibi görünse de, insanların yeni bir sürücü için kolayca ödeyeceği paraya kıyasla ucuz.

Ancak bu marka sırf güzel göründükleri için bu kadar popüler olmadı. Rakiplerinden herhangi biri kadar iyi performans gösteriyorlar. Kanıta mı ihtiyacınız var? Tiger Woods, kariyerinin çoğu için bir Scotty Cameron Newport 2 (veya bunun varyasyonlarını) kullandı ve bu, mümkün olduğu kadar büyük bir onay anlamına geliyor.

Newport 2'nin hem topukta hem de ayak parmağında denge ve bağışlayıcılığa yardımcı olmak için ağırlıkları vardır ve top surattan çıktığında gerçekten yumuşak bir his vardır.

Yeşiller üzerinde iyi değilseniz, bu sizi birdenbire yumruk atmaya başlamanıza neden olmaz, ancak en azından onları özlerken havalı görüneceksiniz.

Odyssey Triple Track 2 Top AtıcıPingtwitter Ödülü

(İmaj kredisi: Odyssey)

4. Odyssey İnme Laboratuvarı Üç Parçalı 2 Toplu Atıcı

Klasik tasarımda yeni bir yorum

Satın alma nedenleri
+Hizalama için bir numara+İnanılmaz derecede yumuşak his BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI$ 199,99DICK'S Sporting Goods'ta GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Odyssey'den Stroke Lab Triple Track serisi atıcılar, birbirinden çok farklı dokuz tasarıma sahiptir, ancak bizim için öne çıkan model, hizalamayı tamamen yeni bir seviyeye taşıyan ikonik '2-Ball' dır.

Orijinal 2-Ball tasarımı piyasaya ilk çıktığında çığır açıcıydı, ancak Odyssey şimdi bu kazanan formülü 'üçlü yol' ile birleştirdi. bu da özellikle “üçlü yol” Callaway golf topu.

Topun üzerindeki çizgileri atıcıdaki çizgilerle eşleştirdiğinizde, doğru şekilde sıralanmamak neredeyse imkansızdır. Bir derece uzakta olsanız bile, bir mil öne çıkacak ve buna ayak uydurabileceksiniz.

Odyssey'den bekleyeceğiniz üzere burada sergilenen pek çok teknoloji var. Microhinge Star Insert, çarpma anında daha sıkı bir his ve gelişmiş ses sağlarken Stroke Lab Ağırlıklandırma, şaftın 40 gram daha hafif olduğu ve bu ağırlığın atıcının başına ve kavrama ucuna dağıtıldığı anlamına gelir. Bu, geliştirilmiş tempo ve tutarlılığı teşvik eder.

Odyssey, PGA Tour'daki açık ara bir numaralı golf sopası markasıdır, ancak iyi haber şu ki, en pahalıları değiller. Elbette, tam olarak ucuz değiller, ancak aldığınız şey için fiyatlandırma kesinlikle makul.

Ping Heppler Tomcat AtıcıPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Ping)

5. Ping Heppler Tomcat 14

Yaşlı köpeğin bazı yeni numaraları var

Satın alma nedenleri
+Şık siyah ve bakır tasarım+Ayarlanabilir uzunluk BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 17,95 $ Amazon'da Görüntüleyin249 $DICK'S Sporting Goods'ta Görüntüle337,99 $ Amazon'da GörüntüleTüm fiyatları görün (5 bulundu)

Onlarca yıldır herhangi birinin çantasında Ping atıcı vardı ama zaman değişti ve bir süre geride kaldılar. Ping, koymada bir numaralı isimdi ama şimdi pastadan bir dilim arayan birçok isimden sadece biri. Bunun nedeni, Ping'in ürettiği şeyde herhangi bir düşüşten ziyade artan rekabet standardıdır.

Sigma, Vault veya Heppler serisinin hiçbiriyle gerçekten yanlış gidemezsiniz. Harika göründüğü ve gerçekten iyi performans gösterdiği için özellikle Heppler Tomcat 14'ü seviyoruz. Şaft uzunluğu ayarlanabilir ve şık siyah ve bakır başlık, bir havaalanı pistindeki ışıklardan ilham alan 14 noktalı bir hizalama yardımına sahiptir.

Ping G Le 2 Anser Bayanlar AtıcıPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Ping)

6. Ping G Le 2 Anser Bayanlar Atıcı

Bayanlar için en iyi atıcı

Satın alma nedenleri
+Yumuşak his+Ayarlanabilir uzunluk BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI199 $DICK'S Sporting Goods'ta Görüntüle 199 $DICK'S Sporting Goods'ta GörüntüleAmazon'u kontrol edin

İyi dengelenmiş, yüzünde harika bir his ve tutarlılık var ve ikonik bir tasarıma dayanıyor. Ayarlanabilir uzunluk, bir atıcı seçerken genellikle ihmal edilen bir unsur olan sizin için doğru olanı bulana kadar deneme yapmanızı sağlar.

Gerçekten de araştırmalar, 8-10 golfçünün yanlış uzunluktaki atıcı şaftını oynadığını ve bunun kısa oyununuz üzerinde ciddi şekilde zararlı bir etkisi olabileceğini gösteriyor.

G Le 2 Anser, atıcı ile birlikte verilen bir tork anahtarı ile ayarlanabilir. Sapın üst kısmında 31” 35” Her seferinde mükemmel uyumunuzu bulmak için.

Mizuno M-Craft 3 AtıcıPingtwitter Ödülü

(İmaj kredisi: Mizuno)

7. Mizuno M-Craft 3 Atıcı

Çarpıcı Bir Görünümle Üstün Performans

Satın alma nedenleri
+Çarpıcı mavi kaplama+Ayarlanabilir ağırlık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI299,95 $Rock Bottom Golf'te görüntüle 299,95 $Rock Bottom Golf'te görüntüle 299,95 $DICK'S Sporting Goods'ta Görüntüle Tüm fiyatları gör (8 bulundu)

Mizuno, atıcılarıyla ünlü değildir, ancak M-Craft serisi, çarpıcı bir yüzeyde üstün performans sunar. Bıçak veya tokmak tasarımında ve çeşitli kaplamalarda mevcut olan Ion Blue seçeneğini, Scotty Cameron olabilecek kadar üst düzey göründüğü için tercih ediyoruz.

Hafif karbon çeliğinden dövülmüş frezelenmiş bir yüze sahip olan Mizuno, M-Craft 3'ün size daha yumuşak bir his ve saf bir rulo vereceğini iddia ediyor.

Topuk ve burun kısmında 8 gramlık ağırlıklarla donatılmıştır, ancak aynı zamanda çeşitli kondisyon koşullarına uyum sağlamanıza olanak tanıyan iki adet 3 gramlık ve 13 gramlık ağırlıklara da sahip olursunuz.

M-Craft serisinin tamamı birinci sınıf bir Mizuno baş örtüsü ile birlikte gelir.

EvnRoll ER10 Outback Tokmak AtıcıPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: EvnRoll)

8. EvnRoll ER10 Outback Kara Çekiç

Harika His ve Kaliteli Bir Rulo

Satın alma nedenleri
+Maksimum Bağışlama+Badass Design BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 359,95$ Amazon'da Görüntüleyin 399$ Amazon'da Görüntüleyin399 $DICK'S Sporting Goods'ta Görüntüle Tüm fiyatları gör (12 bulundu)

Bu şey, Darth Vader'ın uçabileceği bir şeye benziyor, bu da bazılarına çok çekici ve başkalarına aşırı bir dönüş olacak.

Bu atıcı, vuruş kalitesinden bağımsız olarak maksimum tutarlılık sağlamak üzere tasarlandığından, nasıl göründüğünün bir nedeni var.

Top, diğer birçok atıcıya kıyasla biraz daha yavaş çıkıyor, ancak merkez dışı vuruşlarda daha büyük bir tutarlılık var, bu da bunu yeşil sahalarda biraz tutarsız olan herkes için bir seçenek haline getiriyor.

İki uzun görüş hattı hizalamaya yardımcı olurken, gizli siyah şaft gerçekten harika görünüyor. Yine de ucuza gelmiyor.

Slazenger V300 AtıcıPingtwitter Ödülü

(İmaj kredisi: Slazenger)

9. Slazenger V300

Yeni golfçü için inanılmaz değer

Satın alma nedenleri
+İnanılmaz derecede düşük fiyat+Mükemmel başlangıç ​​kulübü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a Bakın

Oyunda yeniyseniz, en azından başlamak için, bir atıcıya büyük harcamak istemeyebilirsiniz. Elbette, özel olarak takılan bir L.A.B. için 500 sterline kadar satın alabilirsiniz. atıcı ama muhtemelen vuruş vuruşunuz ve duruşunuz oynadıkça daha fazla gelişecektir, bu yüzden muhtemelen paranızı çöpe atıyorsunuzdur.

eBay'de ikinci el rotasına gitmek iyi bir seçenektir, ancak olumsuz tarafı, satın almadan önce deneme şansınız yok.

Slazenger golf kulüpleri, birçok insanın doğal olarak oldukça çöp olması gerektiğini varsaydığı noktaya kadar inanılmaz derecede ucuzdur. Onlar değil, para için mükemmel değerdir ve atıcılar farklı değildir. V300 atıcıları 13,99 £ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz.

Tabii ki, ‘name’ golf markaları. Topukta veya ayak parmağında, merkez dışı vuruşların hala istenen hedefe ulaşmasını sağlamak için çok fazla teknoloji veya çevre ağırlığına sahip değiller.

Bu, iyi alışkanlıkları teşvik etmesine rağmen, bunu söyleyen biri için mutlaka kötü bir şey değildir. Puttlarınızı atıcının ortasına vurmanız gerekiyor ve bunu yaptığınızda Slazenger atıcı işi gayet iyi yapacak.

Dışarıdaki pek çok bütçe atıcısında olduğu gibi, Slazenger D300 modelleri de bazı üst düzey modelleri taklit ediyor, bu durumda Odyssey ‘Two Ball’ ve ‘Fang’ tasarımlar.

Gözyaşı Rollface AtıcıPingtwitter Ödülü

(Resim kredisi: Amazon)

10. Gözyaşı Golf Roll-Face 3

Düşük puanlı ve uygun fiyatlı

Satın alma nedenleri
+Mükemmel fiyat+Pürüzsüz Rulo

Bir atıcıya büyük para harcamak istemiyorsanız veya belki de zaten sahipseniz, ancak ara sıra karıştırmak için ikinci bir seçenek arıyorsanız, Teardrop'tan Roll-Face 3 tam ihtiyacınız olan şey olabilir.

303 paslanmaz çelikten frezelenen Roll Face teknolojisi, bilyenin standart tasarımlardan daha hızlı yuvarlanmasını sağlamak ve ilk 'hoplama'yı kesmek için tasarlanmıştır. birçok atıcı ile elde ettiğiniz.

Tasarıma çok fazla teknoloji girdi ve hatta yüksek kaliteli bir baş örtüsü ile birlikte geliyor. 50 sterlinin altında müthiş bir değer.

Sizin için en iyi golf sopası nasıl satın alınır

Atıcılar tüm şekil ve boyutlarda gelir ve bazı golfçüler için doğru gelen şey, mutlaka size doğru gelmeyebilir. Her golfçünün, özellikle de atıcılar söz konusu olduğunda farklı ihtiyaçları vardır.

Doğru atıcıyı seçmek kolay bir iş değil çünkü çeşitli stil ve fiyat aralıklarında seçim yapabileceğiniz çok şey var. Pahalı olmak her zaman daha iyi anlamına gelmez, ancak tasarımda harcanan teknoloji ve araştırma miktarı nedeniyle serinin en iyi modellerinin daha bağışlayıcı olacağını göreceksiniz.

Çoğu golf perakende satış mağazasında, yararlanabileceğiniz bir golf sahası bulunur veya yerel profesyonel mağazanızdan satın alıyorsanız, antrenman sahasına birkaç farklı atıcı alıp alamayacağınızı sorun. Önemli bir yatırım yapıyorsanız, körü körüne acele edip ilk gördüğünüzü satın almak istemezsiniz.

Hoşunuza giden birini gördüğünüzde utanmayın, denemek için isteyin. Ve bunu yeterince vurgulayamayız, acele etmeyin. Diğer atıcılarla karşılaştırın ve hissin neredeyse sonuçlar kadar önemli olduğunu unutmayın. Belirli bir modelle daha fazla vuruş yapıyor olabilirsiniz, ancak elinizde rahat hissetmiyorsa, özellikle gerçek bir golf sahasına girdiğinizde ve baskı arttığında, bu başarı muhtemelen uzun sürmeyecektir.

'Onu' bulduğunuzda, bileceksiniz. Topa hitap ettiğinizde tam oturacaktır. Bunun hissini seveceksiniz. Denge ve ağırlık yerinde olacak ve çoğu zaman tatlı noktayı bulacaksınız.

Yapabileceğin en kötü şey, kendini rahat hissetmeyen bir şey satın almak ve kendine 'Buna alışınca iyi olacak' demek. Hayır, olmayacak!

Ayrıca, sırf arkadaşınızda var diye ya da en sevdiğiniz golfçünün sopayla vurduğunu televizyonda gördünüz diye bir şey satın almayın. Önce test edin ve elbette, eğer şanslıysanız sizin için olabilir. Denemeden satın almayın, neredeyse kesinlikle pişman olacaksınız.

En iyi tavsiyemiz, satın almak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, fırsatınız olduğunda her zaman atıcıları test etmektir. Şu anda piyasada olmasanız bile, bir gün olacak, bu yüzden en azından neyi sevdiğiniz hakkında bir fikriniz olması mantıklı.

Golf dükkânındayken ve boş zamanınız olduğunda, kendinizi atıcılara götürün ve deliğe birkaç top vurun. Neyin yeni olduğunu, gözünüze neyin uygun olduğunu görün. Neyin iyi hissettirdiğini öğrenin. Bunu yaparak, gelecekte ortaya çıkabilecek herhangi bir çevrimiçi tekliften yararlanabilecek bir konumda olacaksınız.

Sözü daha fazla uzatmadan, şu anda piyasadaki en iyi atıcılara yönelik kapsamlı kılavuzumuz burada.

Oh, ve buradayken, rehberimize göz atmak isteyebilirsiniz.en iyi sürücülerveen iyi golf ayakkabılarıhakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıraen iyi golf saatleriveen iyi golf çantaları.

Bugünün en iyi fırsatlarından oluşan TaylorMade Golf Spider X... TaylorMade Spider X Putter Amazon 279,99 $ GörüntüleTüm fiyatları görWilson Staff Infinite Golf... Wilson Staff Infinite Bean Putter Amazon 99,99 $ GörünümTüm fiyatları görWilson Staff Infinite Golf... Wilson Staff Infinite Bucktown Atıcı Amazon $99,97 GörünümTüm fiyatları gör Odyssey Kadın İnme Laboratuvarı... Odyssey Women's Stroke Lab 2 Toplu Atıcı DICK'S Spor Malzemeleri $ 199,99 Görünüm Tüm fiyatları görPING Heppler Tomcat 14 Atıcı... Ping Heppler Tomcat 14 Atıcı Amazon $17.95 GörünümTüm fiyatları gör PING Kadınlar G Le 2 Anser... Ping G Le2 Anser Atıcı DICK'S Spor Malzemeleri 199 $ Görünüm Tüm fiyatları gör Mizuno Golf-M Craft Atıcı... Mizuno M-Craft 3 Atıcı Kaya Alt Golf 299,95 $ Görünüm Tüm fiyatları görEvnroll ER10 Outback Mallet... Evnroll ER10 Outback Putter Amazon 359,95$ GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.