Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi ocaklar ve sobalar 2020: ABD'nin en iyi duvar fırınları ve sürgülü fırınlarının bir envanteri

En iyi ocaklar ve sobalar 2020: ABD'nin en iyi duvar fırınları ve sürgülü fırınlarının bir envanteri

Pingtwitter'ün en iyi fırınlar, ocaklar, sobalar ve Amerikalıların fırın dediği diğer tüm çılgın şeylerin toplamasına hoş geldiniz. Amerika Birleşik Krallık'tan epeyce farklıdır. Yeni başlayanlar için pişirme cihazlarınızı tanımlamak için farklı isimler kullanırsınız (ocak yerine ocak veya ocak, bağımsız yerine kaydırmalı ve entegre yerine duvara monte). Ayrıca İngilizlerin 'ızgara' dediği şeyi tanımlamak için 'ızgara' kelimesini de kullanıyorsunuz. Bütün bunlar ne hakkında?


•En iyi Siber Pazartesi fırsatları

Her neyse, interweb'in Amerikan tarafını inceledik ve çok yetkin ocaklar ve duvar fırınlarından oluşan bu beşlinin yanı sıra az alana sahip olanlar için küçük bir tezgah modeline ulaşmak için bir dizi kullanıcı yorumu okuduk.

Amerikan serileri ve duvar fırınları hakkında biraz

Amerikan ocak ve fırın boyutları İngiltere'dekilerden çok farklıdır ve santimetre (veya Amerikalıysanız santimetre) yerine inç cinsinden ölçülür. Birleşik Krallık'ta çoğu 'bağımsız' cihazların genişliği tekdüze 60cm (23.62 '') veya bazen 90cm iken, ABD'de 'sürgülü' bir ocak için standart genişlik 30 inç (76.2cm) ve 36 inçtir. gaz versiyonları. Öte yandan duvar fırınları ortalama olarak 24 inç genişliğindedir.

Kayda değer bir diğer husus, ABD'deki tüm konveksiyon fırınlarının aynı olmamasıdır. Standart bir konveksiyonlu fırının iki ısıtma elemanı (biri yukarıda, biri aşağıda) ve arkada, boşluğun etrafındaki ısıyı üfleyen bir fan vardır. 'Gerçek' veya 'Avrupa' konveksiyonlu fırın, daha homojen pişirme sonuçları için önceden ısıtılmış havayı boşluğa üfleyen fanın arkasında üçüncü bir ısıtma elemanına sahiptir.


Sırayla en iyi Amerikan sürgülü serileri ve fırınları

En İyi Amerikan serisi ve fırınları 2020: Costway 24

(Resim kredisi: Costway)

1. Costway 24 'Ankastre Tek Konveksiyonlu Duvar Fırını

En iyi bütçe duvara monte fırın

Teknik Özellikler
Tip: Duvara monte Yakıt: Elektrikli Genişlik: 24 & rdquo; Fırınlar: 1 (konveksiyon) Ocak: Yok Saklama çekmecesi: Yok
Satın alma nedenleri
+ Son derece uygun fiyatlı + Kullanımı basit + Paslanmaz çelik iç kısım

• Costway 24'ü satın alın & rdquo; Evde Depo


Mutfak mutfağına sahip küçük bir dairede yaşıyorsanız, bu kompakt ama verimli, uygun fiyatlı konveksiyon modelini düşünün.

Costway, flaşlı ancak beceriksiz bir dokunmatik ekran yerine üç eski moda Luddite dostu düğmeden oluşan sezgisel bir arayüzle donatılmıştır. Birinci topuz, ısıtma elemanlarını kontrol eder, böylece üst ve alt öğeleri birbiri ardına veya sadece altını kullanarak kızartabilir veya pişirebilirsiniz. Kavurmak istiyorsanız (veya Birleşik Krallık'ta biz ızgara dediğimiz şeyi), o zaman düğmeyi uygun simgeye çevirmeniz yeterlidir. İkinci düğme, iki saatlik bir pişirme süresini kapsayan (zamanlayıcı bittiğinde, fırın bir alarm çalar ve kendi kendine kapanır) aşırı derecede basitleştirilmiş bir zamanlayıcıdır ve üç numaralı düğme fırın sıcaklığını 100˚F'den 450˚F'nin biraz üstüne kadar kontrol eder ( 232˚C). O halde basit.


Costway 24 & rdquo; 2,5 cu fit yemek alanı sağlar ve kullanıcılar performansını yüksek olarak değerlendirir. Paslanmaz çelik iç kısmının da her pişirme işleminden sonra silindiği sürece temizlemesi çok kolay olduğu söyleniyor.

En İyi Amerikan serisi ve fırınları 2020: GE Profile 30

(Resim kredisi: General Electric)

2. GE Profili 30 'Akıllı Çift Yakıtlı Kaydırmalı Ön Kontrol Aralığı

Beş gazlı ocak ile şık sürgülü çift yakıt aralığı

Teknik Özellikler
Tür: Yakıtta Kaydırma: Çift yakıt Genişlik: 30 & rdquo; Fırınlar: 1 (gerçek konveksiyon) Ocak: 5 brülör Saklama çekmecesi: Evet
Satın alma nedenleri
+ İyi görünümlü + Bir ızgara plakası + Harika bir arayüz ile birlikte gelir

• GE Profilini Home Depot'tan satın alın

Bu yakışıklı paslanmaz çelik sürgülü çift yakıt aralığı 30 & rdquo; genişliğinde (bir ABD standardı), böylece mutfak dolaplarınız arasında kolayca kayacaktır. Profil, tüm kenarlara kadar uzanan kesintisiz bir pişirme yüzeyi ile donatılmıştır - bu, tencere ve tavaları bir brülörden diğerine kaldırmadan kaydırabileceğiniz anlamına gelir. Kızartma ve hızlı kızartma için 5.000 BTU'dan son derece güçlü 21.000 BTU 'üç halkaya' kadar değişen beş gaz brülörüne sahiptir. Daha kolay bir şekilde, orta brülör, krepleri, tostları ve sığ kızartmaları çırpmak için birlikte verilen ızgara plakası ile kapatılabilir.


Büyük 5,7 cu fit (161 litre) fırın boşluğu, her üç seviyede de daha düşük sıcaklıklarda eşit pişirme sonuçları sağlamak için True European Convection (değişken hızlı fanın arkasındaki ekstra ısıtma elemanı) kullanır. Ve Hassas Sıcaklık Probu ile, Android için GE Appliances uygulaması ve iPhone için SmartHQ aracılığıyla pişirme veya kızartma işleminizin ilerlemesini kolayca izleyebilirsiniz.

Bazı Amerikan serileri görünüşte oldukça çirkin ancak bu, temiz bir tasarım ve çekici, oldukça sezgisel bir arayüzle trendi bozuyor. Ocak kontrolü daha belirgin olamazdı (sadece bir düğme seçin ve açın), ancak en çok etkileyici olan, merkezi olarak yerleştirilmiş dokunmatik panel LED kontrolünün basitliğidir. Sofistike aşçılar için harika bir seçim.

En iyi Amerikan serisi ve fırınları 2020: Hamilton Beach Counter Chrome Top Oven 31100D

(Resim kredisi: Hamilton Beach)

3. Hamilton Beach Tezgah Üstü Krom Fırın 31100D

Kızartma, fırınlama ve kızartma için harika bir küçük tezgah üstü seçenek

Teknik Özellikler
Tip: Tezgah üstü Yakıt: Elektrikli Genişlik: 20 & rdquo; Fırınlar: 1 (konveksiyon) Ocak: Yok Saklama çekmecesi: Yok
Satın alma nedenleri
+ Küçük ayak izi + Boyutuna göre makul kapasite + Küçük konutlar için mükemmel

• Hamilton Beach 31100D'yi Home Depot'tan satın alın

Hamilton Beach, karıştırıcılar, meyve sıkacakları, mutfak robotları, kahve makineleri ve tost makineleri gibi küçük mutfak aletlerinde uzmanlaşmış benzersiz bir Amerikan markasıdır. Aynı zamanda, bu mükemmel tezgah üstü konveksiyon modeli gibi bir dizi küçük tezgah fırını da üretmektedir.

31100D genişliği 20 inçten biraz fazladır ve bir seferde iki adet 12 inçlik pizza, iki adet 13 inçlik güveç veya 12 kap kek pişirmek için yeterli kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda, ağırlığı beş pound'a kadar olan tavuk ve yaban kuşları için gerçekten kullanışlı bir döner et şiş ile birlikte gelir. Bir konveksiyon fanının eklenmesi, bu boyuttaki bir fırına büyük bir bonus olarak düşünülebilir.

Bu verimli küçük fırın sıfır manuel referans gerektirir; sadece gerekli sıcaklığı çevirin (yaklaşık 100˚F ila 450˚F'nin hemen üstüne), konveksiyon, fırınlama veya çevirme seçin, zamanlayıcıyı ayarlayın ve geri çekilin.

Daha küçük konutlar, karavanlar ve karavanlar için tasarlanan Hamilton Beach'in çoğu disiplinde olağanüstü derecede iyi performans gösterdiği ve hem Amazon hem de Walmart müşterileri arasında büyük bir hit olduğu söyleniyor. Ve biz kimiz ki atışı tartışacağız?

En iyi Amerikan serisi ve fırınları 2020: Empava 24

(Resim kredisi: Empava)

4. Empava 24 'Ankastre Konveksiyonlu Duvar Fırını WOC17

Et lokantası ile en iyi ekonomik duvar fırını

Teknik Özellikler
Tip: Duvara monte Yakıt: Elektrikli Genişlik: 24 & rdquo; Fırınlar: 1 (konveksiyon) Ocak: Yok Saklama çekmecesi: Yok
Satın alma nedenleri
+ Dahili et lokantası + İyi fiyat

Empava, genellikle kullanıcılar tarafından iyi karşılanan bütçe fiyatlı tekliflerde uzmanlaşmış popüler bir ABD cihaz markasıdır. Bu kompakt elektrikli konveksiyon modeli, Amazon'un ABD web sitesinde en çok satanlardan biri ve Walmart'ta da popüler bir seçim.

Görünürde tezgah altı kurulum için tasarlanan bu 24 & rdquo; Konveksiyonlu fırın 2,3 cu fit (65 litre) pişirme alanı (makul büyüklükte bir Şükran Günü hindisi için yeterli), yağı azaltılmış kavurma için 360˚ çevirme işlevi ve dokunulduğunda bile serin hissettiren üç katmanlı temperli cam ile birlikte gelir fırın tam dolu.

• Empava 24 & rdquo; Evde Depo

Tabii ki, cam kaplı dokunmatik ekran biraz zaman alıyor ama teknik olarak en cahil Luddite için bile burada çok fazla vergi yok. Empava'nın ölçüsü 23.43 & rdquo; x 20,67 & rdquo; x 23,43 & rdquo; ve tüm gerekli kabloları ve daha kolay kurulum için bir çift gömme tutamağı içerir.

Sert bir mutfak, mobil bir ev ve hatta bir karavan için yeterince küçük, temizlemesi kolay, duvara monte bir fırın için pazardaysanız, bunu alışveriş listesine eklemeyi düşünün.

En iyi Amerikan serisi ve fırınları 2020: Viking 30

(Resim kredisi: Viking)

5. Viking 30 'Profesyonel 7 Serisi

En iyi yüksek kaliteli duvara monte fırın

Teknik Özellikler
Tip: Duvara monte Yakıt: Elektrikli Genişlik: 30 & rdquo; Fırınlar: 2 (gerçek konveksiyon) Ocak: Yok Saklama çekmecesi: Yok
Satın alma nedenleri
+ Temiz tasarım + İki düzgün fırın + İndüksiyonlu ocak

• Viking Professional 7 Serisini ABT'den satın alın

Ve böylece kamanın daha pahalı ucuna geliyoruz - toplam 9,4 cu feet fırın kapasitesine sahip devasa, duvara monte Fransız kapılı çift fırın. Bu, epik boyutlarda bir smorgasbord için yeterli iç arazi.

Üst fırın, sektördeki en iyi açma mekanizması ile donatılmıştır. Kollarından birini çekin ve her iki kapı, 4,7 metreküp genişliğindeki geniş iç kısmına kolay erişim sağlamak için eş zamanlı olarak açılır. Alt fırın geleneksel bir kapı sistemi kullanır ancak kapasite aynıdır.

Hava akışını en üst düzeye çıkarmak için, her iki fırın da ilgili iki hızlı çift yönlü fanlarının arkasında tek bir ısıtma elemanıyla donatılmıştır. Ayrıca kek ve ekmek pişirirken daha hassas sıcaklık kontrolü sağladığı söylenen gizli bir Pişirme Elemanı içerirler. Kavrulmuş biftek sevenler için, 'restoran kalitesinde' Gourmet-Glo Infrared Broiler, etli kilitli lezzet için sadece bilettir.

21 renkte (veya Amerikalıysanız 'renklerde') mevcut olan Viking Professional 7 Serisi, ucuzdur, ancak bunu karşılayabiliyorsanız (ve beslemek için bol bol ağzınız varsa), o zaman gidin sevgili dostlar ve kucaklaşın yaratık.