Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • 2020'nin en iyi tıraş makinesi: erkekler için en iyi ıslak tıraş bıçakları

2020'nin en iyi tıraş makinesi: erkekler için en iyi ıslak tıraş bıçakları

Bir sabahın soğuk çelik hissini seviyorsanız, bu, doğanın amaçladığı eski moda yöntemle, mağazalardan satın aldığınız en iyi manuel tıraş makinelerinden oluşan şu anki seçimimizdir.


Güncel son teknoloji - ho ho! Gillette Fusion ProGlide Flexball Power ıslak tıraş teknolojisidir.

Bu gülünç bir şekilde uzatılmış addan da anlaşılacağı gibi, modern bilimin bu mucizesine yerleştirilmiş her türlü teknoloji var ve hepsi işe yarıyor ve mümkün olan en pürüzsüz traşı veriyor.

Ancak hassas bir cildiniz varsa, FPFP'yi biraz sert bulabilirsiniz. Ancak, SkinGuard Sensitive ile Gillette sırtınızı (ve yüzünüzü) tekrar ele geçiriyor.

Artık birçok erkek, genellikle abonelikle satın alınan, daha klasik, daha az teknoloji dolu tıraş makinelerine çok meraklı hale geliyor. Dolayısıyla, yalnızca onlar için bir rehberimiz varen iyi jilet abonelikleriaynı zamanda. Gillette fırsatlarına göz atınen iyi Siber Pazartesi fırsatları- Aşağıdaki fiyatlandırma widget'larımız size günün en iyi pazarlıklarını ve ustura fırsatlarını gösterecektir.


En iyi jiletleri satın almanın en iyi yolu

Jiletler şaşırtıcı bir dizi özel paketler, sınırlı sayıda paketler, çoklu paketler ve… sadece paketler halinde gelir.

Yapılacak en bariz şey, yenisini denerken herhangi bir tıraş makinesinin en ucuz versiyonunu satın almaktır - genellikle sadece tıraş makinesi ve bir bıçak -.


En sevdiğiniz şeyin ne olduğunu belirledikten sonra, blade'ler üzerinde en iyi fiyatı bulmak için Boots, Amazon ve diğerlerinde fırsatları araştırın. En ucuz seçeneği bulacağınız zamanın yarısı, aslında yeni bir tıraş bıçağı ve bir dizi bıçak içeren bir paket satın almaktır. Ölçek ekonomileri falan.

Ayrıca, düzenli aralıklarla posta yoluyla yeni bıçaklar elde etmek için Amazon'daki tıraş bıçaklarından Abone Olabilir ve Tasarruf Edebilirsiniz.


Ayrıca en iyi nemlendiriciler için de bir rehber yapıyoruz.

  • En iyi banyo tartıları: yaz plaj bedeninizi çağırmak için vücut monitörleri… veya sadece kilonuzu kontrol etmek için

Sırayla bugün satın alınabilecek en iyi tıraş bıçakları

= 1. Gillette ProGlide Flexball Gücü

Erkekler için en iyi tıraş bıçağı

Satın alma nedenleri
+ Şaşırtıcı derecede pürüzsüz tıraş + Mükemmel ergonomi
Kaçınılması gereken nedenler
Bıçakların düzenli olarak değiştirilmesi gerekir

Gillette'in sürekli büyüyen tıraş makinesi yelpazesi, bu güçlü, esnek başlı, beş yapraklı sanat eseriyle en son zirvesine ulaştı.

'Güç' kısmı bir AAA pil ile sağlanır ve kullanım sırasında tıraş makinesinin titremesini sağlar. Bu kulağa korkunç bir fikir gibi gelebilir, ancak bu tıraş makinesinin tıraş performansını iyileştirdiğine şüphe yoktur.


Buradaki büyük sıçrama, kafanın bir topun üzerinde dönme şeklidir. Bu, yüzünüzü tıraş etmede minimum fark yaratır, ancak boynunuza geldiğinizde rakip tıraş makinelerine ve önceki Gillettes'e göre çok belirgin bir gelişme olur.

Bu arada, mineral yağ ile tamamlanan uzatılmış yağlanmış şerit, Gillette'in bir süredir kullandığı nemlendirme elemanını iyileştiriyor ve bıçaklar inanılmaz derecede dar ve mükemmel derecede keskindir.

Bu nedenle, bıçakları eski Mach 3 gibi bir şeyden çok daha sık değiştirmeniz gerekir. Bu bir yana, neredeyse mükemmel.

En iyi tıraş makinesi: Gillette SkinGuard Sensitive

= 1. Gillette SkinGuard Duyarlı

Hassas ciltler için en iyi tıraş bıçağı

Satın alma nedenleri
+ Tahriş olması çok zor + Vücut tıraşı için de harika
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha uzun anız büyümesi için uygun değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 3 Tesco Marketlerde İncele pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click6,89 £ Amazon'da Görüntüleyin

Gillette bu ustura ile 'bir ustura kılıfına kaç bıçak doldurabiliriz?' Diye ateşkes ilan etti. Mach 3'ten beri öfkelenen savaş. SkinGuard, bıçakların işlerini yapabilmesi için cildi düzleştiren bir 'SkinGuard Bar' ile ayrılmış yalnızca iki bıçağa sahiptir.

Daha da önemlisi, bir kayganlaştırıcı şerit bıçakları çevreler, böylece tıraş makinesi gerçekten kayar. Sonuç, kızarıklık veya tahrişe neden olmadan yakın bir tıraştır, bu da hassas ciltleri olduğunu söyleyen erkeklerin% 33'ü için iyi bir haberdir.

Kesilme şekli nedeniyle, bunu birkaç günden fazla büyümede kullanmayı denemenizi tavsiye etmem - saatlerce orada olacaksınız. Bununla birlikte, günlük kullanımda hata yapmak çok zordur. Kuru bir yerde saklayın, aksi takdirde kayganlaştırıcı şerit normalde olduğundan daha hızlı bozulur.

3. Wilkinson Sword Hydro 5

Daha eski moda olsa da harika bir tıraş

Satın alma nedenleri
+ Beş bıçak hızlı tıraş sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Teknik olarak daha az gelişmiş Flexball BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 5,99 £ Amazon'da görüntüle 7,50 £ Tesco Market'te görüntüle 8,32 £ Boots.com'da görüntüle 232 Amazon müşteri yorumu

Bu beş bıçaklı yığının kullanımı kolaydır ve inkar edilemez şekilde harika sonuçlar verir. Arkadaki kıvrımlı düzeltici başka bir hoş dokunuş ve bir 'nemlendirici jel haznesi' yağlama şeridi, bıçak olduğu sürece dayanmalıdır.

Ancak, daha sert başlığıyla bu, Flexball Power'ın arkasında bir adım olduğunu hissettiriyor.

GiIlette'de olduğu gibi, bunun bir batarya versiyonu var (değişken güç kontrolü ile, bu kontrolün bana göre faydası şüpheli olsa da). Garip bir şekilde fazla tıknaz, bu yüzden daha ucuz, güçsüz sürümle tartışmasız daha iyi durumdasınız.

• Doğrudan Wilkinson Sword'dan Wilkinson Sword usturaları satın alın

4. Wilkinson Sword Hydro 5 Güç Seçimi

Hydro 5'in biyonik versiyonu

Satın alma nedenleri
+ Harika tıraş performansı
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok tıknaz Bugünün en iyi Wilkinson Sword Hydro 5 Power Select fiyatları 9 TL Amazon'da görüntüle 10,05 £ Amazon'da görüntüle 10,05 £ Amazon'da 433 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Bu başka bir mükemmel seçenektir, yine ince, burun altı tipi alanlar yapmak için kullanışlı bir küçük katlanır makasla.

Biraz tıknaz - Gillette'in güçsüz kardeşinden görsel olarak pek farklı olan güçlendirilmiş Flexball'unun aksine - ve neden üç seviyeli güç kontrolü istediğinizi tam olarak bilmiyorum. Ama hey, istersen orada ...

5. Gillette Fusion ProGlide Şekillendirici 3'ü 1 arada

Tüm tıraş işlemlerinin kullanışlı krikosu

Satın alma nedenleri
+ Çok Yönlü + Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
3 işlevinden ikisinde şaşırtıcı değil Bugünün en iyi Gillette Fusion ProGlide Şekillendirici fırsatları 13,40 £ Gillette UK’de görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 18,47 Amazon 101 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin

Flexball'dan yoksun, bu, ProGlide'den 1 numarada yüz tıraşı için bir adım aşağı, ancak yine de çok iyi bir performans sergiliyor ve arkada kenar için kullanışlı tek bir bıçak var.

Şekillendirici ayrıca sakal düzeltme için küçük plastik taraklar ve alt katınızı yapmak için olduğunu düşündüğüm küçük, güçlendirilmiş bir folyo şey ile birlikte gelir. Bu amaçlar için şaşırtıcı değil ama yine de fiyat için çok yönlü bir şey.

6. Gillette Fusion ProShield Flexball

FlexBall ve SkinGuard Sensitive arasında bir tür geçiş gibi

Satın alma nedenleri
+ Kullanımı son derece pürüzsüz
Kaçınılması gereken nedenler
-Lube şeritleri ve bıçakları çok çabuk aşınır-ProGlide'den daha az etkilidir Bugünün en iyi Gillette Fusion ProShield Flexball fırsatları £ 6 Amazon'da görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 8,04 Gillette UK 265 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

ProGlide'ın başka bir versiyonu, bıçakların hem önüne hem de sonrasına yerleştirilmiş yağlayıcı şeritlerle SkinGuard yaklaşımını benimser. Sonuç, sizin üzerinizden çok daha yumuşak ve güvenli bir şekilde kaymasıdır.dermis.

Yine, buradaki olumsuz taraf, onun çok pürüzsüz bir şekilde kayması, aslında daha az etkili bir şekilde tıraş olması, çünkü bıçaklar cildinizden fraksiyonel olarak daha uzakta ve kıllarla daha az bir süre temas halinde.

Daha da önemlisi, SkinGuard benzer bir yaklaşımı benimsiyor, ancak yalnızca iki bıçağa sahip olduğu için daha da rahat ve bu eski tıraş makinesini oldukça niş bir ürün olarak bırakıyor.

Gillette Skinguard Sensitive ... Gillette SkinGuard Tesco Yiyecek Ürünleri £ 3 GörüntüleTüm fiyatları görünWilkinson Sword Hydro 5 Razor Wilkinson Sword Hydro 5 Amazon £ 5.99 İnceleTüm fiyatları görün