Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • Kadınlar için en iyi traş makineleri 2020: bu yaz tüysüz bacaklar (ve diğer her şey) için

Kadınlar için en iyi traş makineleri 2020: bu yaz tüysüz bacaklar (ve diğer her şey) için

Sosyal mesafe, 2020 yazının en büyük ayırt edici özelliği olabilir - ve iki metreden daha uzaktaki bir kişinin anız görmesi pek olası değildir - ancak çoğu insan ne olursa olsun pürüzsüz hissetmeyi sever.


İpeksi pürüzsüz bacakların peşinde (moda veya spor amaçlı) veya kollarınızdaki, bikini bölgenizdeki veya başka herhangi bir yerdeki tüyleri çıkarmak istiyorsanız, tıraş bıçakları erkekler ve kadınlar için hızlı ve ucuz bir çözümdür. Ve iyi haber şu ki, çok azı son teknoloji olsa da, tıraş olmak isteyen herkese uygun bir tane var.

Dolayısıyla, ister güvenilir, ucuz ve neşeli bir seçeneğin, ister hassas ciltler için tasarlanmış bir tıraş bıçağının, hatta hepsini yapan bir tıraş makinesinin peşinde olun, sizi harika hissettirecek bir cihazımız var.

Sizin için en iyi tıraş bıçağı nasıl seçilir

Mükemmel tıraş makinesini seçmek için nerede tıraş olmak istediğinizi düşünmeniz gerekir. Açık görünebilir, ancak orada çok fazla seçenek var. Dönen bir kafa, bacaklarınızı bir anda tıraş etmek için kullanışlı olabilirken, diğer alanlar için korkutucu olabilir! Genelde çok seyahat ediyorsanız daha kompakt bir tıraş bıçağı veya az israf istiyorsanız yalnızca tek kullanımlık bıçaklarla dayanacak şekilde üretilmiş bir tıraş makinesi seçebilirsiniz.

Özellikle hassas bir cildiniz varsa, daha fazla bıçaklı (bazı markalar sürtünmeyi azalttığını söylüyor) veya yerleşik nemlendirici bloğu olan bir tıraş bıçağı seçmek isteyebilirsiniz. Cildinizin ihtiyaçlarını belirlemek için zaman ayırmak ve uygun bir tıraş bıçağı seçmek, tıraş işini biraz daha keyifli hale getirecektir.


Bazı jiletler cinsiyet göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve bolca veya pembe ve ışıltılı teklifler bulmak için çok fazla bakmanıza gerek yoktur. Ancak bu seçeneklerin erkekler için de işe yarayabileceği gibi, daha erkeksi veya üniseks tasarımlara sahip bazıları kadınlar için uygun olabilir. Aldatmacayı görmezden gelin ve ihtiyaçlarınız için işi en iyi yapan birini alın.

Tıpkı cildinize uygun bir tıraş bıçağı seçtiğiniz gibi, değerlerinize en uygun olanı da düşünmek isteyebilirsiniz. Belki de yeni kurulan firmaları desteklemek sizin için önemlidir ya da daha küçük çevresel ayak izine sahip ürünleri seviyorsunuz. Küçük bir araştırma ile her seviyede memnun olacağınız bir tıraş bıçağı bulabilirsiniz.


Bugün satın alabileceğiniz en iyi tıraş bıçakları

Kadınlar için en iyi tıraş makineleri: Gillette Venus Extra Smooth Sensitive

(Resim kredisi: Venüs)

1. Gillette Venus Ekstra Pürüzsüz Hassas

Tahrişi en aza indirmek için sihirli bir iksir ile

Satın alma nedenleri
+ Beş bıçak + Daha az sıyrık için SkinElixir + Harika fiyat + Değiştirilebilir bıçaklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

'SkinElixir', Harry Potter sayfalarından bir iksir gibi gelebilir, ancak Gillette’in Venus Extra Smooth Sensitive tıraş makinesinin 'lubrastrip' içindeki yeni sihirli bileşeni. Bu 'nem şeridi' bacakları, kolları ve başka herhangi bir yeri sıyrıklardan ve kesiklerden korumaya yardımcı olur, yani ekstra özen ve ilgi göstermeden kendinizi (isterseniz) pürüzsüzleştirebilirsiniz. Beş ekstra ince bıçakla birleştirilen tıraş bıçağı, kullanıcılara minimum tahrişle süper pürüzsüz bir cilt sağlamak için tasarlanmıştır.


Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: Wilkinson Sword Intuition Ultra Moisture

(Resim kredisi: Wilkinson)

2. Wilkinson Sword Intuition Ultra Nem

Kuru ciltler için tıknaz bir ürün

Satın alma nedenleri
+ Gerçekten iyi bir değer + Yakın bir tıraş için dört bıçak + Rahatlık için büyük nemlendirici çubuğu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 28,38 ABD doları Amazon'da 28,38 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Tıraş olmak çoğu insan için bir angarya işidir, ancak cildi kuru ve kaşıntılı olanlar için düpedüz rahatsızlık verebilir. Bununla birlikte, Wilkinson Sword’un Intuition Ultra Nemlendirici tıraş bıçağı, tıraş makinesinin dört bıçağı ıslak cilde dokunduğunda dönen cömert bir nemlendirici bloğu ile çevrili olduğundan hayatı kolaylaştırır. Karite yağı ile aşılanmış olan bu ürün, kullanıcıları tıraş jeli uygulama zahmetinden kurtarır ve şaşırtıcı derecede uzun bir süre dayanır… tepsi tehlikeli bir şekilde kayganlaşabileceğinden, daha sonra duşunuzu temizlemeyi unutmayın.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: Sunny Razor - The Teal One

(Resim kredisi: Sunny)

3. Güneşli Razor - Teal One

Basit ve şık

Satın alma nedenleri
+ Hiçbir fırfır iyi yapılmadı + Unisex tasarım + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI daha ucuz yedekler Amazon'u kontrol edin

Özünde bir minimalistseniz ve ürünlerinizi basit ama şık seviyorsanız, Sunny tıraş makineleri tam size göre olabilir. Beş bıçak ve bir Kayganlaştırıcı Şerit ile Teal One tıraş makinesi, Y Kuşağı dostu stiliyle duşunuzda veya banyo dolabınızda pürüzsüz bir tıraş sağlamak ve harika görünmek için tasarlanmıştır. Sapın üzerinde iyi bir kavrama vardır ve yedek kafalar satın almaya hazırdır ve benzer ürünlerden oldukça daha ucuzdur, bu da aslında Gillette tarafından yapıldığı için ilginçtir. Cinsiyetten bağımsız tasarım evrensel olarak çekici ve vücutlarını tıraş etmeyi seven erkekler için harika bir satın alma olabilir.


Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: FFS Razor

(Resim kredisi: FFS)

4. FFS Razor

Meşgul Y kuşağına hitap ediyor

Satın alma nedenleri
+ Şık tasarım + Metal tutamak + Daha sürdürülebilir çekicilik + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI mevcut Abonelik Amazon'u kontrol edin

FFS Razors, şık Y kuşağını hedefleyen başka bir markadır (muhtemelen). Ürünleri çok çeşitli renklerde gelir ve 6 bıçak, aloe vera yağlama şeritleri ve hoş bir ergonomik metal sapa sahiptir. Daha uzun süre dayanacak şekilde üretilmesinin yanı sıra, sunulan bir bıçak geri dönüşüm programı ve zulüm içermeyen bir söz var. İyi olma yeterliliğine rağmen bu tıraş makinesi aynı zamanda iyi hissetmek ve güzel görünmek için tasarlanmıştır. Hatta kazınmış bile yaptırabilirsiniz. Hepsinden iyisi, tıraş bıçağının gerçekten rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılması ve yedek bıçak başlığınızın asla bitmemesi için bir abonelik oluşturabilirsiniz.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: Gillette Venus Swirl Flexiball Women

(Resim kredisi: Venüs)

5. Gillette Venus Swirl Flexiball Kadın Tıraş Bıçağı

Toplu esnek bir tıraş bıçağı

Satın alma nedenleri
+ Her yerden satın almak kolay + Esneklik için akıllı top + Tıraşı hızlı hale getiriyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 22,63 Amazon'da görüntüleyin

Bacaklarınızı tıraş etmek bir sporsa, Venüs Girdabı olanların hız avantajı olabilir. Gillette tarafından diğerlerinden biraz daha pahalıdır, ancak bir Flexiball'a sahiptir, böylece çok fazla sorun yaşamadan dizler gibi zorlu kısımları tıraş edebilirsiniz, bu da tüm işi çok daha hızlı hale getirir. Tıraş makinesi, daha az atlanan tüy için kıvrımları şekillendirebilir ve beş bıçağa ve kesiklerden korumak için normal nem şeridine sahiptir. Gillette'in çoğu traş bıçağı gibi, bu da ıslak ve kaygan bir duşta kullanışlı olan yumuşak kavramalı bir sapa sahiptir ve şirketin bıçak yedeklerinden hemen hemen her birini satın alabilirsiniz; ekstra gösterişli olmak istedin.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: Wilkinson Sword Hydro Silk Bikini

(Resim kredisi: Wilkinson)

6. Wilkinson Sword Hydro Silk Bikini

Sorunsuz bir yüzme için tek noktadan alışveriş

Satın alma nedenleri
+ Pürüzsüz bir tıraş için beş bıçak + Su geçirmez bikini düzeltici içerir + Nemlendirici şeritler içerir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI45,30 ABD doları Kogan.com'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Çoğumuzun banyosunda çok fazla ürün var, bu da Wilkinson Swords’un çift uçlu tıraş bıçağı / bikini düzelticisini harika bir çoklu görev aracı yapıyor. Silk Bikini’nin tıraş bıçağı, suyla aktive olan hidra yenileme serumu ile beş hassas bıçağa sahiptir ve kullanıcılara kolay kayma sağlar ve cildi nemlendirir. Öte yandan, duşta veya duş dışında kullanılabilen üç ayarlanabilir uzunluğa sahip su geçirmez bir bikini düzeltici. Paranızın karşılığını büyük bir patlama sağlar ve dolabınızdaki bir yer için çok çalışır.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: Upcircle güvenlik tıraş makinesi

(Resim kredisi: Upcircle)

7. Upcircle güvenlik jilet

Dayanıklılık için tasarlanmış bir ekolojik seçenek

Satın alma nedenleri
+ Az atık için tasarlandı + Sonsuza kadar dayanacak şekilde üretilmiş sap + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bıçaklar için iade şemasıUpcircle Beauty'den 24,99 £ karşılığında satın alın

Kabul edelim, birçok tıraş bıçağı savurgan, ancak Upcircle’in güvenlik tıraş makinesi farklı. Uzun ömürlüdür, minimum plastik parçaya ve uzun süre dayanacak şekilde yapılmış metal bir tutacağa sahiptir. Bu, ilk harcama plastik eşdeğerlerinden daha fazla olsa da, yakın zamanda başka bir tane satın almanız gerekmeyeceği anlamına gelir. Tüm kafaları atmak yerine, kullanıcılar tutamağı iki parçalı kafadan çıkarır ve yeni bir bıçak takar. Evet, biraz ürkütücü görünüyor, ancak şirket tek bıçağının yakın bir tıraş sağladığını söylüyor. Hepsinden iyisi, işiniz bittiğinde, eski bıçaklarınızı geri dönüştürmek ve değiştirmelerden para almak için firmaya gönderebilirsiniz. Jilet, herkes tarafından her yerde kullanılmak üzere tasarlanmış çekici bir nane renginde gelir.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: BIC Soleil Scent Razors

(Resim kredisi: Bic)

8. BIC Soleil Scent Jilet

En iyi tek kullanımlık seçenek

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede ucuz + İyi bir tıraş
Kaçınılması gereken nedenler
-Çevre için kötü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Kollarını ve bacaklarını traş etmeye karar veren hemen hemen herkesin bu turuncu tek kullanımlık traş makinelerini kullandığı bir zaman vardı. Neyse ki, BIC’in teklifleri gelişti ve üçlü bıçak Soleil tıraş bıçakları iyi bir tıraş sağlıyor. Çekici bir dörtlü paket halinde mevcutturlar, sabit bir kafaya, E vitamini ile aşılanmış kayganlaştırıcı şeride ve hoş bir ergonomik tasarıma sahiptir. Aynı zamanda inanılmaz derecede ucuzlar, bu da onları bir tatil için kullanışlı kılıyor, ancak muhtemelen sorumsuzca öyle çünkü plastik tıraş makinelerini ikinci bir düşünce olmadan atmanın çevre için kötü olduğu aşikar. Tek kullanımlık bir seçeneğe ihtiyacınız varsa, bunlar en iyisidir, ancak yeniden kullanılabilir bir seyahat boyutu seçeneği gezegen için daha nazik olacaktır.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: Gillette Venus Edition Strawberry

(Resim kredisi: Venüs)

9. Gillette Venus Edition Çilek

Eğlence için yazlık bir koku

Satın alma nedenleri
+ Favori tasarıma çilek kokusu gelir + Pürüzsüz bir tıraş için vücut yağı + Her zamanki beş bıçak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI tracker.tradedoubler.com/click

Çilek, sadece Wimbledon'da değil, yazın da önemli bir yeridir. Beş bıçaklı tıraş bıçağı kokulu vücut yağları içeren cömert nem çubukları ile çevrelenmiş olduğundan, Venus serisindeki en son ürün yılın bu zamanı için mükemmeldir. Kombinasyon sadece bacakları pürüzsüz ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda lezzetli kokar. Ayrıca tıraş makinesinin kendisi şıktır ve meyveli kokudan sıkılırsanız ancak sapın görünümü gibi hemen hemen her Gillette kafasını ekleyebilirsiniz. Tek sorun, onu yalnızca Superdrug'dan satın alabilmenizdir, bu da en uygun seçenek olmayabilir.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: Wilkinson Sword Intuition Complete

(Resim kredisi: Wilkinson)

10. Wilkinson Sword Intuition Complete

İki yönlü çalışan bir tıraş bıçağı

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede kolay kullanım + Beş yönsüz bıçak + Koruma için Cilt Koruma jeli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Wilkinson Sword’s Intuition Complete, her şeyi zekice yaptığını iddia ediyor ve fiyat karşılığında bu harika bir şey. Tıraş makinesinin yakın bir tıraş için beş bıçağı ve ince bir başlığı vardır, bu da onu koltuk altı gibi ulaşılması zor, zor alanlar için kullanışlıdır. Daha ince bir kafa, teoride bacaklarınızı tıraş etmenin daha uzun sürebileceği anlamına gelir, ancak tıraş makinesinde f.a.b. bıçaklar, kullanıcının ileri ve geri tıraş etmesini sağlayarak zamandan tasarruf sağlar. Jilet ayrıca pürüzsüz bir kayma için Cilt Koruma jeli içerir ve tahrişi azaltmaya da yardımcı olur.

Kadınlar için en iyi tıraş bıçakları: Gillette Venus Extra Smooth Snap

(Resim kredisi: Venüs)

11. Gillette Venus Ekstra Pürüzsüz Yapış

Seyahat için mükemmel tıraş bıçağı

Satın alma nedenleri
+ Standart kafalı küçük tutamak + Beş bıçak + Kullanışlı kılıf BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Uzak yerlerdeki tatiller şimdilik beklemede olabilir, ancak gelecek için bir seyahat planlıyorsanız, bu bavulunuza veya sırt çantanıza atmanız gereken usturadır. Gillette’in incecik Venus Extra Smooth Snap tıraş bıçağı, beş bıçak ve bir Kayganlaştırıcı şerit ile tamamlanmış standart boyutlu bir kafaya sahiptir, ancak daha az yer kapladığı için kompakt bir sapa sahiptir. Küçük olmasına rağmen ergonomik ve kullanımı kolaydır, ayrıca bir çantayı karıştırırken bagajınızı kuru tutmak ve parmaklarınızı güvende tutmak için plastik bir çantaya tam olarak sığar. O kadar iyi ki, muhtemelen eve gittikten sonra kullanmaya devam edeceksin.

Bunu beğendin mi?

  • En iyi epilatörler
  • Bulen iyi Philips Lumea IPL fırsatları
  • Evde tüy alma: Ağda, IPL, epilasyon ve daha fazlası için bir kılavuz
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Wilkinson Sword Intuition ... Wilkinson Sword Intuition Ultra Nem Amazon $ 28,38 GörüntüleyinTüm fiyatları görün