Close
  • Ana
  • /
  • Genel Teknoloji
  • /
  • En iyi şarj edilebilir piller 2020: gadget'larınızı güçlendirmek için en iyi seçimler

En iyi şarj edilebilir piller 2020: gadget'larınızı güçlendirmek için en iyi seçimler

2020'nin en iyi şarj edilebilir pilleri için pazarda olduğunuzu varsayıyoruz - bu yüzden bu sayfaya geldiniz - ve sizi en iyi markalara ve suyu doldurulabilen piller için en akıllı seçmelere yönlendireceğiz. bir kez daha ölmeye başladıklarında.


En iyi şarj edilebilir pilleri seçmek,en iyi akıllı telefonya daen iyi dizüstü bilgisayar, çünkü üzerinden geçmek için çok sayıda spesifikasyonunuz veya fiyatınız yok. Bununla birlikte, yine de biraz gerektiren bir karar ve bu konuda size yardımcı olabiliriz.

En iyi şarj edilebilir piller nasıl seçilir

En iyi şarj edilebilir pilleri ararken düşünmeniz gereken pek çok faktör yoktur, ancak bu, rafta gördüğünüz ilk şarj edilebilir AA pil paketini almanız gerektiği anlamına gelmez - bu o kadar kolay değil.

Elbette iş için doğru pil boyutunu seçmek istersiniz ve bu, iki kez kontrol edilmeye değer bir şeydir, çünkü yakalanmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Fiyat elbette önemli bir faktördür ve şarj cihazının fiyatını da hesaba katmanız gerekir - bu pillerden çok daha fazla olabilir, ancak açıkça onu iyi bir şekilde kullanacaksınız.

Satın aldığınız pillerin teoride yüzlerce saat dayanması gerektiğini unutmayın: bu, güvenilir ve uzun ömürlü bir şey elde etmek için biraz daha fazla harcamaya değer anlamına gelir. Tanınmış markalara bağlı kalmak tavsiye edilir, ancak kesinlikle gerekli değildir.


En iyi sonuçlar için, şarjı tutma açısından sahaya liderlik eden düşük kendi kendine deşarj olan Nikel-Metal Hidrit veya Ni-MH tipi pilleri arayın ve bunlara bağlı kalın. Dijital kameralar gibi zorlu cihazlardan uzaktan kumandalar gibi uzun ömürlülüğün önemli olduğu cihazlara kadar her tür cihaz için uygundurlar.

2020 için en iyi şarj edilebilir piller

Panasonic Eneloop en iyi şarj edilebilir piller 2020


(Resim kredisi: Panasonic)

1. Panasonic Eneloop

En iyi şarj edilebilir piller hiçbiri

Teknik Özellikler
Pil tipi: Ni-MH Pil kapasitesi: 1.900mAh (AA) Yeniden şarj sayısı: 2.100
Satın alma nedenleri
+ Sağlam performans + Çok sayıda yeniden şarj Bugünün en iyi Panasonic Eneloop teklifi 1x4 Panasonic Eneloop Mignon ... Amazon Prime $ 15,99 PANASONIC ENELOOP AA 1900mAh'yi görüntüleyin ... Amazon Prime 29,95 $ Panasonic'i görüntüleyin - eneloop ... En İyi Satın Alma 39,99 $ Görüntüle 130 milyondan fazla kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için her gün ürünler

Panasonic'in Eneloop serisi, sektördeki en iyi şarj edilebilir pillerden bazıları olduğu için kendisine güçlü bir itibar kazandı ve seriyi en iyi seçimimiz olan güvenilirlik, performans, uygun fiyat, hızlı şarj etme ile ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz ... hepsi burada Eneloop markası ile.

Standart Eneloop AA pil setini tercih ederseniz, 1.900mAh kapasite ve 2.100 şarj elde edersiniz, bu da cihazlarınızın çoğunu yıllarca çalışır durumda tutmaya yetecektir. Bu arada AAA piller, aynı 2.100 şarj sayısını korurken 750mAh kapasiteye sahip.


Çok sayıda test, Panasonic Eneloop pillerinden bekleyebileceğiniz kaliteyi göstermiştir, bu nedenle 2020'nin en iyi şarj edilebilir pillerini ararken kesinlikle kısa listenizin en üstüne yakın bir yerde olmalıdırlar.

Energizer Recharge Extreme en iyi şarj edilebilir piller 2020

(Resim kredisi: Energizer)

2. Energizer Recharge Extreme

En üst düzey kapasite için en iyi şarj edilebilir piller

Teknik Özellikler
Pil tipi: Ni-MH Pil kapasitesi: 2,300mAh (AA) Şarj sayısı: 500
Satın alma nedenleri
+ Güvenebileceğiniz bir marka + 2,500 mAh'lık en yüksek kapasite BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 28,99 ABD doları Amazon'da 30,95 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin 38,01 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Piller söz konusu olduğunda, Energizer markası güvenebileceğinizi bildiğiniz bir markadır ve bu nedenle şarj edilebilir pillerle de öyle. Ekstra bir bonus olarak, Recharge Extreme serisi% 4 geri dönüştürülmüş pillerle üretildiğinden, bu özel seçeneği tercih ederek çevreye yardımcı olmak için daha da fazlasını yapıyorsunuz.

Ham özelliklere gelince, AA Recharge Extreme piller 2.300mAh kapasiteye sahiptir ve 500 defaya kadar şarj edilebilirken AAA versiyonları 800mAh kapasiteye sahiptir ve 500 defaya kadar şarj edilebilir. Hemen hemen her cihaz için uygundurlar ve şarjlarını bir yıla kadar depoda tutarlar.


Test ve performans açısından, Energizer Recharge Extreme serisi ile Panasonic Eneloops serisi arasında büyük bir fark yoktur ve alışveriş yaparken hangisinin en iyi teklifi sunuyorsa onunla gitmek isteyebilirsiniz. Seni hayal kırıklığına uğratmayacak.

Panasonic Eneloop Pro en iyi şarj edilebilir piller 2020

(Resim kredisi: Panasonic)

3. Panasonic Eneloop Pro

Daha zorlu görevler için en iyi şarj edilebilir piller

Teknik Özellikler
Pil tipi: Ni-MH Pil kapasitesi: 2,500mAh (AA) Yeniden şarj sayısı: 500
Satın alma nedenleri
+ Yüksek tüketimli cihazlar için iyi + Güvenilir, kalıcı performans Günümüzün en iyi Panasonic Eneloop Pro fırsatları Panasonic BK-3HCCE4BE Eneloop ... Amazon Prime 20 $ Görüntüleyin