Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • En İyi Uzaktan Kumandalı Helikopterler 2020: Da Choppa'ya Ulaşın!

En İyi Uzaktan Kumandalı Helikopterler 2020: Da Choppa'ya Ulaşın!

Uzaktan kumandalı arabalaruzun zamandır doğum günleri, Noeller veya yetişkinseniz, ne zaman isterseniz (yüzünüzde, çocuklar) için klasik bir oyuncak olmuştur.


Ancak yoldaki yaşamdan sıkıldıysanız veya sadece uçuşta elinizi denemekten hoşlanıyorsanız, ilham vermek için neden en iyi uzaktan kumandalı helikopterlerimize bakmıyorsunuz?

  • Onları mühendisliğe giden yolda sağlam bir şekildeen iyi STEM oyuncakları
  • Radyo dalgalarının hükümdarı olduğunuzda, dikkatinizibağlantılı en iyi 10 oyuncak, robot köpekleri öğrenmekten Kuvvet duyarlı BB8'e

Bir RC helikopter alırken gösterişli görünümün yanı sıra dikkate alınması gereken birkaç şey var.

İlk olarak, kanalların sayısı var. Bunların her biri helikopterin bir bileşenini kontrol eder, böylece ne kadar karmaşık parçalara sahip olursa o kadar fazla kanala ihtiyacınız olur.

Yeni başlayanlar için genellikle 3 ila 3,5 kanallı telsizler önerilir ve eş eksenli helikopterlerin çoğu (bu havalı RC adam 'iki rotor' için konuşur) onlarla birlikte gelir.


Şans eseri, bu tür bir helikopter, tek bir rotordan daha dengeli oldukları için genellikle uçması en kolay olanıdır, bu nedenle, yeni başlıyorsanız veya ellerinizde daha genç pilotlar varsa, bunu ideal bir kurulum olarak düşünün.

Ancak, ordu tarzı helislerden yerleşik videolu quadcopter dronlara kadar her şeyde, listemize bakacak çok şey var, peki ne bekliyorsunuz? 3, 2 ...


En iyi uzaktan kumandalı helikopter

1. Syma S109G Gyro ile RC Helikopter

Bu ordu tarzı uzaktan kumandalı helikopter hem sağlam hem de şık

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tasarım Kanalları: 3.5 Şarj süresi: 50-60 dakika Uçuş süresi: 6-8 dakika
Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı tasarım + Dahili cayro BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49,99 £ Amazon'da Görüntüleyin