Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi direnç bandı 2020: en iyi direnç bantlarıyla kendinizi gerçekten gerin

En iyi direnç bandı 2020: en iyi direnç bantlarıyla kendinizi gerçekten gerin

Direnç bantları, bir vuruş çizgisi arayışında şaka gibi görünebilir, ancak sizi ciddi şekilde zinde tutabilirler. Evet, vücut parçalarınızı büyük boy bir elastik banda dönüştürme fikri kulağa iyi bir antrenmanın en sofistike yolu gibi gelmeyebilir, ancak direnç bantları kası karşılayandan çok daha fazlasını sunar.


Kuvvet antrenmanı için tasarlanan kayışlar, en güçlü spor salonu maymunlarına bile meydan okuyabilen dayanıklı, kauçuk benzeri malzemelerden ('bant maddeleri' diyebilirsiniz) yapılmıştır. Direnç bantları ile, ne kadar çok kuvvet uygularsanız, bant o kadar esneyecektir, bu nedenle terli dambıl veya kettlebell değiştirme zahmeti olmadan biraz ağırlık kaldırmak gibidir.

Anında antrenmanlar için mükemmel - örneğin, otelinizde bir spor salonu yoksa veya spor salonu bulmaktan rahatsız değilseniz - direnç bantları boşuna değildir.

  • En iyi dambılev kullanımı için
  • En iyi kettlebellsayrıca ev kullanımı için
  • En iyi halter

En iyi direnç bandı nedir?

WODFitters, şekillerini kaybetmemelerini sağlamak için sıkı bir şekilde korunan sağlam lastik gibi malzemelerden yapılmış ürünleri ile direnişin liderleri (bantlar) olarak kabul edilebilir.

Bantlar, hafiften ekstra ağıra kadar kolay, ölçeklenebilir tanımlama için renk kodludur ve ayrı ayrı veya set olarak satılır. 41 inçlik cömert kauçuklar içeren beş banttan oluşan bir paket, çok çeşitli egzersizler için sizi korur.


Amerikan markasının bantları aynı şekilde evde kasları güçlendiriyor, yaralanma sonrası iyileşmeye yardımcı oluyor veya hareketliliği artırmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda daha küçük, kaslara özgü egzersizler için 10 ila 12 inçlik setler sunar (ve ayrıca kafa bantları olarak ikiye katlanır).

Antrenmanınızda daha yaratıcı olmaya hazırsanız, WODFitters ayrıca yoga, pilates ve Insanity, Brazilian Butt Lift ve Turbo Jam gibi bir dizi korkunç başlıklı antrenman DVD'si için tasarlanmıştır.


En iyi direnç bantları nasıl alınır

Direnç bantlarının güzelliği çok yönlülüğündedir. Vücuttaki hemen hemen her kası çalıştırmak için kullanılabilirler. Bunu, belirli kas gruplarına odaklanan ve aniden lastikleşen uzman spor salonu makineleriyle karşılaştırın.

Evde egzersiz yapmayı seviyorsanız, ancak süslü ekipmanlar için yeriniz veya bütçeniz yoksa, bantlar & lsquo; Stretch Armstrong 'statüsüne ulaşmayı uygun ve uygun maliyetli hale getirir. Saklanması kolaydır ve içeride veya dışarıda hemen her yerde kullanılabilirler.


Ayrıca, antrenman uzmanları, mevcut büyük hareket egzersizlerine bant bağlamanın (bench press ve squat gibi) daha önce hareketsiz kalan kas gruplarını ateşleyebileceğini ve vücut şekillendirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyabileceğini öne sürüyorlar.

En iyinin en iyilerini listelemeye ve size bir satın alma rehberi vermeden önce, grupların el bagajınıza da uyan harika seyahat arkadaşları yaptığını belirtmekte fayda var.

Direnç bantları genellikle ağır hizmet tipi lateks kauçuktan yapılır ve hangi egzersizler için tasarlandıklarına bağlı olarak uzunlukları değişir. İki ana tip, direnç tüpleri ve düz bantlar vardır.

Direnç tüplerinin her iki ucunda ellerinizle kavrama için kulplar ya da eğer kendinizi ekstra esnek hissediyorsanız ayaklarınız bulunur. Tüpler, belirli egzersizler için veya kapılardan sarkmak için kancalar gibi eklentilerin yanı sıra renk kodlu direnç seviyelerine sahiptir. Tüpler daha uzun süre dayanır, ancak biraz daha karmaşık olduğu düşünülebilir.


Düz bantlar tasarım açısından daha tipiktir ve herhangi bir ek tutamak veya kancayı ortadan kaldırır. Dev lastik bantlar oldukları için dev lastik bantlara benziyorlar. Yine, direnç seviyeleri renk kodludur ve basit tasarımları onları çok yönlü ve taşınabilir kılar.

Tam bir set satın almadan önce, önce spor salonunda biraz deneyin. İlk başta bunları kullanmakta kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz, ayrıca PT'ler tavsiyelerde bulunmak ve birkaç başlangıç ​​alıştırması sunmak için hazırdır. İhtiyacınız olan tüm direnci sağlayan sadece bir veya iki bant bulabilirsiniz.

Bunları kontrollü bir ortamda test etmek, bazı güvenlik hususları da olduğundan tercih edilir. Bantlar sağlam bir şeye bağlanmalıdır yoksa size doğru fırlayan bir füze bulabilirsiniz.

Benzer şekilde, doğru konumlandırılmamışlarsa, kendinizi büyük boyutlu bir lastik bantla kırbaçlanmış bulabilirsiniz. Yaralanmalardan rehabilitasyonunuza yardımcı olmak için bir direnç bandına ulaşmak zorunda kalmanın oldukça ironik durumuna yol açar.

Sırayla en iyi direnç bantları

en iyi direnç bantları: WODFitters Resistance Bands

1. WODFitters Direnç Bantları

Paranızın karşılığını en iyi şekilde veren direnç bandı markası

Teknik Özellikler
Bant uzunluğu: 41 inç Direnç aralığı: 10-175 pound Paket boyutu: Tek tek veya dörtlü ve beşli setler halinde satılır
Satın alma nedenleri
+ Ayrı olarak veya set olarak satılır + Büyük direnç aralığı
Kaçınılması gereken nedenler
-Tecrübeli kullanıcılar için temel-TUTUŞMA VE BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 31,08 Amazon'da görüntüle 70,96 £ Amazon'da görüntüle 78,18 £ Amazon'da 53 Amazon müşteri incelemesini görüntüle

Basit tasarımı ve paranızın tam karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz WODFitters düz bantları, pull-up, barfiks, ring dips ve kas kaldırma için yeterince çok yönlüdür. Güç kaldırma seansları için de kullanılabilirler.

Çok sayıda sert kauçuk katmanından yapılmışlardır, zaman içinde deformasyona uğramadan dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve burada listelenen bantların en büyük direnç aralığını kolayca sunar.

Her bir bant hafiftir ve kolayca katlanabilir, bu da onları seyahat için mükemmel hale getirir ve eşlik eden bir e-kılavuz, her seviyeden kullanıcının egzersiz repertuarını genişletmesine yardımcı olur.

en iyi direnç bantları: Master of Muscle Shred Bands

2. Kas Parçalama Bantlarının Ustası

Ev antrenmanları için biraz daha hafif direnç bandı paketi

Teknik Özellikler
Bant uzunluğu: 44 inç Direnç aralığı: 5-25 pound Paket boyutu: Beşli set
Satın alma nedenleri
+ Eklentilerle uyarlanabilir tasarım + Antibakteriyel malzemeden üretilmiştir
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısıtlanmış direnç aralığı-Yeni başlayanlar için karmaşık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 51,83 Amazon 967 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Master of Muscle's Shred Bands seti, beş direnç bandı, iki yastıklı köpük kulp, iki ayak bileği eki, bir kapı tutturucusu ve bir taşıma çantası dahil olmak üzere 11 parçadan oluşur. Ayrıca & lsquo; 20 Body Smash antrenmanı 'içeren bir e-kitap alırsınız. Vücudum nadiren bu kadar parçalanmıştı.

Direnç tüpleri antibakteriyel malzemeden yapılmıştır ve hepsi aynı boyuttadır, ancak seti hareket ettirdikçe direnç 5 kiloluk artışlarla artar. Kas geliştirme, crossfit, yoga, pilates ve bir sürü HIIT yağ yakma seansı burada adil bir oyundur ve eklentiler bazıları için karmaşık olsa da, kapı ankrajı ev egzersizleri için yadsınamaz şekilde yararlıdır.

en iyi direnç bantları: Meglio Lateks İçermeyen Direnç Döngüleri

(Resim kredisi: Daha iyi)

3. Meglio Lateks İçermeyen Direnç Döngüleri

Genel olarak kalça kaslarını ve alt vücut bölgesini güçlendirmek için mükemmel bir alet

Teknik Özellikler
Bant uzunluğu: 30cm Direnç aralığı: Hafif, orta, ağır, ekstra ağır Paket boyutu: Dörtlü set
Satın alma nedenleri
+ Taşıma çantası ve egzersiz broşürü dahildir + Pakete dört bant dahildir + Alt gövde için iyi çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Direnç seviyeleri açıklanmadı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 4,25 £ Amazon'da görüntüleyin 7,94 £ Amazon'da görüntüleyin

• Meglio Lateks İçermeyen Direnç Döngülerini doğrudan Meglio'dan satın alın

Direnç döngüleri, alt vücut egzersiz seanslarınıza ekstra direnç sağlamak için en etkili araçlardan biridir. Örneğin, Meglio Lateks İçermeyen Direnç Döngülerini ele alalım. Sadece uygun direnç seviyesine sahip elastik bir halka seçin - 'hafif'ten' ekstra ağır'a kadar - her iki bacağınızla ilmeklere girin ve her zamanki gibi çömelme yapın (her durumda:ağız kavgası nasıl yapılır).

Benzer ürünler gibi, Meglio Lateks İçermeyen Direnç Halkaları bacaklarınız ve kalça kaslarınız için en iyi sonucu verir; ve üst vücudunuzu eğitmek için de kullanılabildikleri halde, bantlar tam bir üst vücut egzersiz seansı için yeterince çok yönlü olamayacak kadar kısadır.

Ancak fiyatı göz önünde bulundurarak, kesinlikle farklı direnç seviyelerine sahip dört direnç döngüsü, egzersiz kılavuzu ve taşıma / saklama çantası içeren çeşitli bir paket almalısınız. Poponuzu sıkılaştırmanın ve hamstringlerinizi güçlendirmenin en ucuz yolu.

En iyi direnç bandı: Mirafit Direnç Bantları

(Resim kredisi: Mirafit)

4. Mirafit Direnç Bantları

Makul bir fiyata yüksek kaliteli ürünler

Teknik Özellikler
Bant uzunluğu: 41 inç Direnç aralığı: 15-230 lbs Paket boyutu: Altı set (ayrı olarak satın alınabilir)
Satın alma nedenleri
+ Yapışmaz% 100 doğal lateks yapı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 8,95 tutmaz veya tutmaz Mirafit'te 9,95 £ Mirafit'te görüntüleyin 11,95 £ Mirafit'te görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

• Doğrudan Mirafit'ten satın alın

Mirafit direnç bantları çeşitli boyutlarda ve direnç seviyelerinde gelir. En hafif # 1 bant tonlama için harikadır ve en güçlüsü # 6, halterleri 230 poundluk direnç seviyesiyle değiştirecek kadar güçlüdür.

Çıtçıt olmayan% 100 doğal lateks malzemeden üretilen bu bantlar, ağır hizmet kullanımı ve çeşitli egzersizler için tasarlanmıştır. Erkekler ve kadınlar, genç ve yaşlılar için uygun olan Mirafit direnç bantları, fizyoterapi ve rehabilitasyon için de idealdir.

en iyi direnç bantları: Protone Direnç Bantları

5. Protone Direnç Bantları

Daha gelişmiş eğitmenler için kapsamlı bir direnç tüpü seti

Teknik Özellikler
Bant uzunluğu: 47 inç Direnç aralığı: 3-40 pound Paket boyutu: Beşli set
Satın alma nedenleri
+ Kuvvet antrenmanı için iyi stoklanmış bir set + Tüpler birleştirilebilir
Kaçınılması gereken nedenler
- Acemiler için zor - Tutamaç sistemi, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI olabilir 16,99 £ Amazon'da 16,99 £ Amazon'da Görüntüle 19,99 £ Amazon'da 71 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

İpucu, kuvvet antrenmanı konusunda ciddi olan kaslı erkekler ve kızlar için bir direnç tüpü seti olan Protone adında.

Ekstra direnç için birleştirilebilen beş tüp, yastıklı kapı ankraj sistemi, iki tutamak, iki Velcro ayak bileği kayışı, bir bant koruması, bir kılavuz ve güvenlik kılavuzu ve bir taşıma çantası pakete dahildir.

Burada tüm donanıma sahip olma tehlikesi var ve hiçbir fikriniz yok, ancak direnç bantlarının nasıl çalıştığından eminseniz ve hedefiniz zayıf kas büyümesi ise, Protone müthiş bir araç olabilir.

en iyi direnç bantları: Fit Nation Resistance Bands

6. Ulusal Direnç Bantlarını Sığdır

Uygun maliyetli bir direnç bandı üçlü paketi

Teknik Özellikler
Bant uzunluğu: 11 inç Direnç aralığı: & lsquo; Hafif, orta ve ağır 'Paket boyutu: Üçlü set
Satın alma nedenleri
+ Çevre dostu malzemelerden yapılmıştır + E-kitap ve çevrimiçi video desteği
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece üç bant-Bant boyutu, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kullanımlarını kısıtlayabilir Amazon 760 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Fit Nation, Danimarka Dayanıklılık rotasına girdi ve birleştirilebilecek üç düz bandın çoğu egzersiz için yeterli olduğuna karar verdi.

Güzel dokunuşlar arasında, çevre dostu doğal lateksten yapılmış bantların yanı sıra, paketlenmiş bir egzersiz kitabı ve yeni başlayanlara yönelik çevrimiçi eğitim desteği yer alıyor.

Serbest ağırlıklara alternatif olarak faturalandırılan ve yaralanma rehabilitasyonu için harika olan Fit Nation'ın paketi, profesyonel kullanıcılar için yetersiz kalabilir, ancak acemiler için spor salonundan biraz uzaklaştıktan sonra, faturaya uyuyorlar.

en iyi direnç bantları: Physix Gear Sport

7. Physix Gear Sport

Farklı renk paketlerinde geri dönüştürülebilir direnç bantları

Teknik Özellikler
Bant uzunluğu: 12 inç Direnç aralığı: & lsquo; Hafif, orta, ağır, x-ağır 'Paket boyutu: Dörtlü set
Satın alma nedenleri
+ Geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir + Tüm fitness seviyelerine yöneliktir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı indirilebilir kılavuz için yeterli direnç yok temel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 240 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Physix, dört bantlı setini normal ve pastel, zevkinize göre renk kodlu seçenekleri ve geri dönüştürülebilir termoplastik lateksten üretilmesinin yanı sıra ter, enerji içecekleri ve daha fazlasına karşı dayanıklı olarak satmaktadır.

Düz bant tasarımı oldukça standarttır ve indirilebilir basit bir video alıştırmaları kılavuzu ile birlikte burada sahip olduğumuz şey, yeni başlayanların temellerini kapsayan bir pakettir, ancak muhtemelen daha maceracı kullanıcıları istemek için bırakır.

WODFitters Destekli Çekme ... WODfitters Direnç Bantları Amazon £ 31,08 GörüntüleTüm fiyatları görünDirenç Bantları - 11 Adet Set -... Kas Parçalama Bantlarının Ustası Amazon £ 51.83 GörüntüleTüm fiyatları görünMeglio Lateks İçermeyen Direnç ... Meglio Lateks İçermeyen Direnç Döngüleri Amazon £ 4,25 GörüntüleTüm fiyatları görünMirafit Direnç Bantları # 1 / ... Mirafit Mirafit Direnç Bantları Mirafit £ 8,95 İnceleTüm fiyatları görün