Close
 • Ana
 • /
 • Ev Aletleri
 • /
 • En iyi sürülebilir çim biçme makinesi 2020: daha büyük çimlerin tesviye edilmesi için üretilmiş mini traktörler

En iyi sürülebilir çim biçme makinesi 2020: daha büyük çimlerin tesviye edilmesi için üretilmiş mini traktörler

Bahar çıktı, çimler riz çıktı, merak ediyorum traktörüm nerede?


Geniş bir bahçeniz varsa, onu düzeltmenin tek bir yolu vardır ve bu, dostlarım, en iyi çim biçme makinesini satın almaktır. Veya alternatif olarak, çok dayanıklı bir bahçıvan. Bazen arazi dışı mobilite scooterları gibi görünse de, çim biçme makinesine binmek aslında 'teknolojinin' (en geniş anlamıyla) en çok istek uyandıran parçaları arasındadır. Tüm çeşitli türler arasında en büyük istek kesinlikleen iyi çim biçme makineleri. Satın aldıklarından çok daha sık okuyorlar veya yazılıyorlar, şüpheleniyoruz.

İster sadece çim biçme arabaları hakkında bir şeyler okumak isterse bir tane satın almak isteyin, en iyi güncel fiyatların yanı sıra en iyilere yönelik bir kılavuzla ilgileniyoruz - bu iç karartıcı yaşları kuyrukta geçirmekten kaçınmak için çevrimiçi satın alın B & Q…

 • İşi düzgün bir şekilde bitirin
 • En iyi strimmers
 • En iyi çim kenarları

En iyi sürüş biçme makinesi hangisidir?

Bu sadece benim seçimim değil: dünyanın dört bir yanındaki profesyoneller ve kullanıcılar (geniş ağ), tuhaf görünümlü, ancak kesinlikle saçma sapanSTIHL RT 4082alabileceğiniz en iyi sürülebilir çim biçme makinesidir.

Görünüşte biraz daha az garip bir şey istiyorsanız, güvenilir traktör biçimliStihl RT 5097veHonda HF 2317 HMhem fantastik hem de olağanüstüHusqvarna RC 320Ts AWDpara gerçekten amaç değilse var mı - diğerlerinin tamamen ucuz olması değil.


Hangisini tercih ederseniz edin, lütfen çok sayıda & lsquo; sürülebilir çim biçme makinesi arızalarınızı & rsquo; göndermeyi unutmayın. YouTube'da, böylece hepimiz iyi gülüşebiliriz. Teşekkürler.

 • En iyi akülü çim biçme makinesi
 • En iyi benzinli çim biçme makinesi
 • En iyi robot çim biçme makinesi

Binicili çim biçme makinesi satın alma rehberi

Kendinize sormanız gereken ilk şey şudur: 'Sürmeli çim biçme makinesine gerçekten ihtiyacım var mı?'


Çimleriniz 350m2'den azsa,benzinli çim biçme makinesiveya daha da iyisi, yeni türün en iyilerinden biriakülü elektrikli çim biçme makineleri.

Hatta çoğuen iyi robot biçme makineleriortalama kriket sahasından daha küçük çimlerle başa çıkabilmelidir.


Binicili çim biçme makineleri 1.000 m2'yi aşan bahçelerde gerçekten kendi başlarına gelirler, ancak hareketlilik sorunlarınız varsa daha kısa sürede faydalı olabilirler.

Kesme genişliği, hangi boyutta sürülebilir çim biçme makinesinin seçileceğini belirlerken en önemli faktörlerden biridir; daha geniş bir kesme genişliği, açıkça biçme için harcanan toplam süreyi azaltacaktır, ancak biçme makinesinin kendisi daha büyük olacak ve saklanamaz.

Ayrıca çimleriniz için hangi seviyede manevra kabiliyetine ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gerekecektir. Düz kenar sınırları ve birkaç engeli olan oldukça geniş bir dikdörtgen genişliğiniz varsa, herhangi bir model yeterli olacaktır. Ancak bahçeniz sıkıca kavisli bordürler, merkezi konumdaki ağaçlar ve banklar, çardaklar ve göletler gibi diğer engellerle düzenlenmişse, en iyi bahsiniz ya mafsallı direksiyona binmektir - bu modeller kendi eksenlerinde dönebilir - ya da daha küçük çok dar bir dönüş dairesine sahip model.

Bu aynı zamanda bizi biçme makinesi türüne getiriyor. Motor önde mi yoksa 'önden dışarıda' mı traktör tarzı bir sürüş mü istiyorsunuz? motor merkezde veya arkada ve sürücü önde olan model? Traktör biçme makineleri çok daha iyi görünür ve kendinizi daha çok çiftçi Brown gibi hissettirir, ancak daha iyi görüş ve daha kolay çim bakımı için, & lsquo; önden & rsquo; tasarlanan modeller şu anda çok önemlidir. Dar eğriler ve zorlu kenarlarla uğraşırken rakipsiz görüş sağlarlar.


Mevcut sürüş biçme makinelerinin çoğu benzinli motorlar kullanır ve bazıları diğerlerinden daha güçlüdür, bu nedenle seçim yaparken beygir gücü özelliklerini de dikkate alın.

Son olarak, en azından satın almayı planladığınız modelin üzerine oturmayı denemeniz gerektiğini söylemeye gerek yok, sadece rahat olduğunuzdan ve yeterince bacak boşluğunuz olduğundan emin olmak için. Neyse ki buradaki çim biçme makinelerinin çoğunun ayarlanabilir koltukları var ama en az biri (John Deere) koltuğu öne ve arkaya hareket ettirmek için bir anahtar gerektirir.

Sırayla en iyi oturma biçme makineleri

Biçme makinesinde en iyi sürüş 2020: STIHL RT 4082Pingtwitter Best Buy logosu

1. STIHL RT 4082

En iyi oturma çim biçme makinesi

Teknik Özellikler
Bahçe ölçüsü: 4.000m2 Kesim genişliği: 80cm Kesim yüksekliği: 35-90mm Çim toplayıcı: 250 litre Model genişliği: 90cm
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay + Verimli + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
- Hiç bu kadar az komik görünüyor

• STIHL RT 4082'yi FR Jones and Son'dan satın alın

Biçmek için bir dönümlük otlak var mı? STIHL'nin bu biçme makinesi biraz komik görünebilir ama aslında ortalama bir düzeltme makinesi. Düşündüğünüze rağmen, bazı binili çim biçme makinelerinin çalıştırılması oldukça karmaşıktır. Bu küçük dostum değil. Sadece atlayın, koltuğu bir arabada yaptığınız gibi ayarlayın, anahtarı çevirin, direksiyon simidinin yanındaki kolu itin ve gaz pedalına basın. Tersine çevirmek için sadece kolu geri çekin. Ve bu & rsquo; Seraya doğru kontrolden çıkmanız için ayak freni de var.

Bu çatırdayan küçük çim biçme makinesi, düz ve hassas manevra kabiliyeti ve orman güllerinin etrafında kolayca korunan hız için hidrostatik bir şanzıman ve değişken hızlı tahrik ile birlikte merkezi olarak konumlandırılmış 13hp Briggs & Stratton motor ile donatılmıştır.

80 cm'lik kesme donanımı, altı kesme yüksekliğine (35 mm-90 mm) sahiptir ve 4.000 m2'ye (bir dönüm veya daha fazla) kadar olan bahçeler için uygundur ve arkada, sadece uzatılarak boşaltılan devasa bir 250 litrelik çim kutusu vardır. yana monte edilmiş bir kol ve onu çekerek. Oldukça kolay bir şekilde, besleme gözü dolduğunda bir bip sesi çıkar.

Büyük bahçeleri kolayca idare eden, çalıştırması çok zor olan ve aşırı derecede pahalı olmayan bir arabaya binmek için pazardaysanız, o zaman atlamanız gereken budur.

Biçme makinesinde en iyi sürüş 2020: Mountfield 827M

2. Mountfield 827M

Biraz daha küçük çim alanlar için en uygun fiyatlı sürüş biçme makinesi

Teknik Özellikler
Bahçe ölçüsü: 3.000m2 Kesim genişliği: 66cm Kesim yüksekliği: 30-80mm Çim toplayıcı: 150 litre Model genişliği: 73cm
Satın alma nedenleri
+ Bir bahçe kapısından geçecek kadar kompakt + Küçük dönüş dairesi + Son derece uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
- Yokuşlarda çok sabit değil - Görünüşe göre sadece bir anne sevebilir

• Mountfield 827M'yi Mow Direct'ten satın alın

Mountfield, çoğu bahçe kapısı için yeterince dardır ve elektrikli anahtarla çalıştırma, daha fazla manevra kabiliyeti ve daha hızlı hızlanma için hidrostatik şanzıman, orta büyüklükte bir 66 cm kesme donanımı ve tek bir saniyeden inmeden boşaltılabilen 150 litrelik çim kutusu içerir. eşek. Tam da sevdiğimiz gibi. Azot bakımından zengin kesimlerin çimlere serpilmesini tercih edenler için isteğe bağlı bir malçlama kiti de mevcuttur.

Mountfield, 3,8 litrelik küçük bir yakıt deposu, altı kesme yüksekliğine (30 mm ila 80 mm) kolay kaldıraç erişimi ve bıçak ve güverteyi temizlemek için bir hortum bağlantısı ve bir su patlaması kullanan zahmetsiz bir kesme donanımı temizleme sistemi ile birlikte gelir. yapışkan çim kesimleri, köpek dışkısı kümeleri vb.

Bu modelin darlığı ve yüksek ağırlık merkezi göz önüne alındığında, komşuları güldürmek istemediğiniz sürece, bu çim biçme makinesini eğimli bir eğimde açılı bir şekilde sürmenizi tavsiye etmiyoruz. Ancak ara sıra engellerin, patikaların ve kapıların olduğu düzlük ev arazileri için, son derece uygun fiyatlı Mountfield, The Ugly Stick ile defalarca vurulmuş olsa bile, büyük ölçüde toparlanıyor.

Biçme makinesinde en iyi sürüş 2020: Stihl RT 5097

(Resim kredisi: Stihl)

3. Stihl RT 5097

Büyük çim alanlar için en iyi Alman yapımı traktör biçme makinesi

Teknik Özellikler
Bahçe ölçüsü: 6.000m2 Kesim genişliği: 95cm Kesim yüksekliği: 30-100mm Çim toplayıcı: 250 litre Model genişliği: 101cm
Satın alma nedenleri
+ Büyük kesme donanımı + Mükemmel performans + 250 litre çim toplayıcı + Beş yıl garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-Saklamak için bir yere ihtiyacınız olacak-Yıllık bakım gerektirir

• Stihl RT 5097'yi Mow With Us'tan satın alın

Düzgün bir traktöre binme ve Çiftçi Gyles gibi yapma fikrinden hoşlanıyorsanız (ah!), 6.000 metrekareye (veya 1.482632 dönüm ila 1.482632 dönüm) kadar ve muhtemelen daha büyük çimler (veya daha doğrusu mülkler) için iyi olan bu Cermen harikasına yatırım yapmayı düşünün. bilgiçlikçi olun).

Stihl, ileri ya da geri giderken pürüzsüz ve doğru manevra kabiliyeti için basınca duyarlı bir pedalla eşleştirilmiş, öne monte edilmiş 344cc, 8.8hp Briggs & Stratton benzinli motordan güç alır. Aslında, tek bir hareketle yönü ileriden geriye doğru değiştirebilirsiniz ve bu, ortağın haşhaş yamasını müzakere ederken sahip olmak için kullanışlı bir işlevdir.

Bu sürüş, devasa bir 95 cm çelik kesme tablası, 30-100 mm'lik geniş bir kesme yüksekliği aralığı ve rahat yaylı koltuktan çıkmadan komşunuzun bahçesine boşaltılabilen 250 litrelik bir çim toplayıcı ile donatılmıştır. Stihl'in beş yıllık garantisi, bakım programına bağlı kaldığınız sürece sorunsuz çalışmaya devam etmesi gereken büyük ama düzenli bir paketi tamamlar.

Biçme makinesinde en iyi sürüş 2020: Honda HF 2317 HM

(Resim kredisi: Honda)

4. Honda HF 2317 HM Çim Traktörü

1,25 akreye kadar çim alanlar için mükemmel traktör biçme makinesi

Teknik Özellikler
Bahçe ölçüsü: 5.000m2 Kesim genişliği: 92cm Kesim yüksekliği: 29-80mm Çim toplayıcı: 280 litre Model genişliği: 97cm
Satın alma nedenleri
+ Honda güvenilirliği + Devasa 280 litrelik çim tutucu + Üstün performans + İsteğe bağlı çim öğütme kiti
Kaçınılması gereken nedenler
-Yıllık bakım gerektirir-Ve düzenli bir benzin stoğu gerektirir

• Honda HF 2317 HM'yi doğrudan Honda'dan satın alın

Bu traktör biçme makinesi, nispeten sessiz bir 530cc Honda dört zamanlı OHC V-ikiz benzinli motor, 5,4 litrelik bir yakıt deposu ve sizi sakin bir saatte 2 km'den muhteşem bir konuma götüren beş hız ayarı ile donatılmıştır. 8.2 km / s. Kaputun altındaki her şey Honda & rsquo; nın akıllı teşhis sistemi kullanılarak izleniyor.

Kesme cephesinde, yedi yükseklik ayarına (29 mm-80 mm) sahip verimli bir 92 cm çift bıçaklı kesme donanımı ve koltuktan çıkmak zorunda kalmadan bir kol kullanarak manuel olarak geriye eğilen 280 litrelik bir çim toplayıcı ile birlikte gelir. Bu arada bir çift far önünüzdeki yolu aydınlatır - karanlıkta çim biçmeyi sevip de benlerin üzerinden geçmek istemeyenler için mükemmeldir. İsteğe bağlı ekstralar arasında bir malçlama kiti ve eşya taşımak için bir çekme kancası bulunur.

Bu sürüş, 1,25 akreye kadar olan çimler için idealdir; son derece iyi inşa edilmiş, eyerdeki uzun oturumlar için rahat ve üstesinden gelmesi oldukça kolay. Ama onu perçinleyen motor üzerindeki Honda amblemi.

Biçme makinesinde en iyi sürüş 2020: Husqvarna RC 320Ts AWD

5. Husqvarna RC 320Ts AWD

Ekstrem koşullar için en iyi oturma biçme makinesi

Teknik Özellikler
Bahçe ölçüsü: 9.000m2 Kesim genişliği: 112cm Kesim yüksekliği: 25-75mm Çim toplayıcı: Evet, 300 litre Model genişliği: 103.5cm
Satın alma nedenleri
+ Dört tekerlekten çekiş + Geniş kesme tablası + Arkadan yönlendirme sayesinde sıkı dönüş dairesi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Dokunmatik pahalı olarak tanımlanabilir Amazon'u kontrol edin

• Mow'dan Husqvarna RC 320Ts AWD'yi Bizimle Satın Alın

1,5 dönümden fazla bir çim alanınız varsa, ünlü İsveçli üretici Husqvarna'nın bu çarpıcı turuncu işini düşünün.

Bu dört tekerlekten çekişli model, yedi farklı kesme yüksekliğine (25 mm'den 75 mm'ye kadar) sahip 112 cm'lik devasa bir kesme tablasına, uzun biçme seansları için büyük bir 12 litrelik benzin deposuna ve son derece dar dönüşler yapmasına olanak tanıyan motorlu arka tekerlek direksiyonuna sahiptir. çok az veya hiç çaba harcamadan. Ve boğulma yapmayan 656cc Briggs & Stratton benzinli motoru sürücünün arkasına monte edildiği için, önünüzdeki araziyi çok daha iyi görürsünüz.

Huskie'nin dört tekerlekten çekiş sistemi, kaygan yokuşlarda geçerken büyük bir avantajdır ve ayrıca hidrostatik şanzımana sahip olduğu için, elinizin altında daha fazla güce sahip olacak ve daha hızlı hızlanıp hızı daha verimli bir şekilde değiştirebileceksiniz.

Tıkanmasız çim toplama sistemi de, kırpıntıları otomatik olarak sıkıştırdığı ve kompost yığınına yapılan geziler arasındaki süreyi önemli ölçüde artırdığı için bahsetmeye değer. Daha da iyisi, oraya vardığınızda sadece bir düğmeye basmanız yeterlidir ve bu, devasa 300 litrelik çim toplayıcıyı bir damperli kamyon gibi otomatik olarak geriye doğru fırlatarak işlemdeki tüm kesimleri boşaltır. Çoğu zaman kaybolacak kadar büyük bir bahçesi olanlar için, TomTom cihazınızı takmak için iletim kontrollerinin yanında bir 12v soket de vardır.

Biçme makinesinde en iyi sürüş 2020: John Deere Ztrak Z335E

6. John Deere Ztrak Z335E

Çok sayıda dar dönüşün olduğu bahçeler için en iyi sürüş biçme makinesi

Teknik Özellikler
Bahçe boyutu: 8.000m2 Kesme genişliği: 107cm Kesme yüksekliği: 25-102mm Çim toplayıcı: Hayır, isteğe bağlı Model genişliği: Belirtilmemiş
Satın alma nedenleri
+ Altı peni açar + Uzun çimen için iyidir
Kaçınılması gereken nedenler
-Döndürülmesi zor-Çim toplayıcı yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• John Deere Z335E'yi Mow With Us'tan satın alın

Zany endüstriyel bir yana, bu golf sahası tarzı sürüş modeli oldukça rahat ve şık bir numaraya sahip - bir dodgem arabası gibi kendi ekseni üzerinde dönüyor. Bu, onu çok sayıda dar dönüş gerektiren büyük peyzajlı bahçeler için oldukça iyi bir seçim yapar; öndeki tüm bu alan, nereye gittiğinizi de görmenizi çok kolaylaştırır.

Unutmayın, direksiyon mekanizmasının hakim olması biraz zaman alır çünkü bir tekerlek yerine iki direksiyon koluyla gelir - bir tank gibi.

Düz bir çizgide hareket etmek sorun değildir; sadece iki kolu aynı anda ileri doğru itin. Döndürme ise, biçme makinesinin ters yönde dönmesini sağlamak için sağ veya sol kolu itmeyi gerektiren farklı bir su ısıtıcısıdır. Bize inanın, ilk yolculuğunuz oldukça eğlenceli bir deneyim olacak.

Sürmek için, direksiyon kolları dışa doğru mafsallıdır, böylece ayarlanabilir uzunluktaki koltuğa geçebilirsiniz. Şimdi ayaklarınızı ayak dayama yerlerine koyun, arkaya monteli 16,5 hp V-twin motoru çalıştırın, direksiyon kollarını tekrar bir araya getirin, 107 cm'lik (42 inç) büyük kesme donanımını indirin ve biçmeye başlayın. Standart makinede çim toplayıcı yoktur, ancak gerekirse 230 litrelik bir hazne mevcuttur.

Binekli çim biçme makinelerinin panteonunda, bu şey oldukça kısıktır (11 km / s ilk gezide kanlı hızlı hisseder) ancak havuzun etrafındaki o dar dönüşte düşmemenizden korkmayın çünkü altında otomatik bir kesme anahtarı vardır. sürücü koltuğu.

Eğer emrinizde 8.000 m2'ye kadar birinci sınıf çimen veya dağınık bir çayır varsa ve diğerlerinden daha geniş bir kesim yüksekliğine sahip bir sürüş modeline ihtiyacınız varsa, son derece manevra kabiliyetine sahip ve görünüşte sürmesi çok eğlenceli, o zaman bu senin için biçme makinesi dostum.

• John Deere Ztrak Z335E hakkında daha fazla bilgi edinin