Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet
  • /
  • En iyi yol bisikleti 2020: ciddi ama uygun fiyatlı karbon ve çelik bisikletler

En iyi yol bisikleti 2020: ciddi ama uygun fiyatlı karbon ve çelik bisikletler

En iyi yol bisikleti genellikle yılın bu zamanında kendi kendine gelir. İlkbahar ve yaz, çiçeklerin açması ve yol bisikletçilerinin güderi şortlarının tozunu almaları ve en iyi yol bisikletlerini turbo eğitmeninden söküp zorlu yol kilometrelerini aşma zamanıdır.


Bu yıl daha az oluyor, ancak kilitlenme gevşiyor ve yol bisikletleri, toplu taşıma ve trafik sıkışıklığı ücretlerinden kaçmak isteyenler için harika işe gidip gelme araçları haline geliyor. Harika bir yol bisikleti de olabilir en iyi bisiklet'yeni normal' için.

Yol bisikleti fikri ile flört ettiyseniz ve bir şans vermek istiyorsanız, şimdi tam zamanı, özellikle deİşe Döngü şemasıbu bisikletleri çok daha ekonomik hale getiriyor.

Dışarı çıkmak istemiyorsanız, yine de eğitiminize devam edebilirsiniz.en iyi turbo eğitmenlerive beğenileriZwift. Formda kalmanın harika bir yoludur veevde kilo almaktan kaçının.

Kendinizi mümkün olan en iyi başlangıca götürmek için, yüksek kaliteli bir makineye yatırım yapmayı düşünmek isteyeceksiniz. Sizin için en iyi yol bisikletini bulmanıza yardımcı olmak için buradayız, bu nedenle bunların hepsini daha önceki Tour de France gezilerinde görmemiş olabilirsiniz, ancak bunlar profesyonel özelliklere yakın bir fiyata uygun fiyata sunan en iyi yol bisikletleridir. .


En iyi yol bisikletlerindeki teknoloji öyle bir hızla gelişti ve bisiklet o kadar popüler hale geldi ki, daha önce ulaşılamayan karbon hız makineleri ve profesyonel peloton cezalandırıcılar artık ucuz olmayan fiyatlarla satışa sunuldu. ayrıca cezalandırıcı derecede pahalı değil.

Bu işe gidip gelip-sportif yol bisikletlerinin kullanımı, maliyetlerini haklı çıkarmaktan daha fazlasını yapıyor. Sizi ağrımadan çalıştıracak ve yol bisikleti dünyasına yeni gelenleri tehlikeye atmadan hızla gidecek ve tepelere çıkacak bisikletler seçtik.


  • 1000 £ altındaki en iyi yol bisikleti- her iki anlamda da mükemmel şekilde geçilebilir
  • 500 £ altındaki en iyi yol bisikleti- gerçekten çok kötü değiller
  • En iyi elektrikli bisiklet- eğer istersenGerçekten mizahmetsiz gidip gelme

En iyi yol bisikletleri: bilmeniz gerekenler

Her zamanki gezintiniz yerel bir bara giden düz bir bisiklet yolu boyunca pedallıysa, yol bisikleti oldukça göz korkutucu olabilir. Arazi sürüşü rahatsız edebilir ve açıkçası kulübenizin arkasındaki eski yol bisikleti bugünün rüzgar tüneli testinden geçmiş karbon fiber roketler ve hafif alüminyum çerçeveler dünyasında onu kesmeyecek.

İyi bir yol bisikletine sahip olmak, sürüşü daha kolay ve daha konforlu hale getirmeye yardımcı olacaktır ve bahsettiğimiz gibi, şimdi 2.000 £ veya daha düşük fiyata oldukça iyi bir yol bisikleti almak için harika bir zaman.


Şasi malzemesi bunun ana nedenidir, ancak uyarılalım: Şasi teknolojisi yıllar içinde geliştikçe (özellikle karbon fiber çeşitleri), bisikleti tamamlayan bitirme kitinin (dişliler, tekerlekler, frenler, eyer vb.) acı çekti.

Tüm pakete bakmanız gerekiyor. Daha pahalı bir karbonu tercih ederseniz, tekerlekleri, grup setini (dişliler ve frenler) ve sonlandırma kitini (sele, çubuk bandı ve kablolar) kontrol ettiğinizden emin olun, çünkü üreticiler çoğu zaman bu bağlantı parçalarını çizerek kitapları dengeleyecektir.

Örneğin, Shimano'nun Tiagra'sı veya Comapagnolo'nun Veloce'u gibi giriş seviyesi bir grup seti, diğer markaların yanı sıra uzun bir sportif veya zamanlı hafta sonu yolculuğunun cezasına dayanmayabilir, ancak daha hafif sürüşlerde milleri toplamak veya götürmek isteyenler için dostça bir yarışma sırasında kolaysa, bu böyle bir sorun olmayabilir.

Aynı şey tekerlek takımları için de söylenebilir. İdeal olarak, tekerlek ne kadar hafif ve sert olursa, hız ve kullanım için o kadar iyidir. Ancak bunun genellikle konfor ve bütçeden ödün vermek anlamına geleceğini unutmayın.


Benzer şekilde, bir çerçevenin geometrisi ve yapısı, çalışma ve işleme şeklini büyük ölçüde etkileyecektir. Müstehcen bir geometri (çerçeveyi oluşturan tüplerin açıları), performans kazanımlarına rağmen, uzun sürüşlerde acı verici olabilir. Günlük işe gidip gelmenize biraz yağma eklemek istiyorsanız, dikkate değer bir gerçek.

Kısacası, bir rüzgar tünelinde ömrünün bir inç kadarına kadar test edilen o ultra, süper hafif çerçeve kulağa iyi bir fikir gibi gelebilir, ancak genel paket iyi bir değeri temsil etmeyebilir.

Ayrıca karbon şasi bir yol bisikletinin sizin için en iyisi olup olmadığını da düşünmeniz gerekir. Daha ucuz yol bisikletlerinin çoğu karbon fiber kullanır, ancak daha ucuz karbonun yük altında esneme eğiliminde olduğunu ve ayrıca çelik veya alüminyum çerçeveli muadillerinden daha az rahat ve daha kırılgan olabileceğini unutmayın.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, lastiklerinden en iyi lastiklerine kadar her alanda mükemmel değeri temsil eden mükemmel yol bisikletlerinin bir listesini hazırladık. Nihayetinde, biraz araştırma yapmak öder ve yaklaşık 2.000 £ (bazıları biraz daha fazla olabilir) için en iyi bisikletler için geri sayımımız ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Kendimiz söylersek.

  • En iyi bisiklet ayakkabıları
  • En iyi bisiklet formaları

Tercih sırasına göre en iyi yol bisikletleri

en iyi yol bisikleti: Özel Roubaix Sport


(Resim kredisi: Uzmanlaşmış)

1. Uzmanlaşmış Roubaix Sport

Çoğu alıcı için en iyi yol bisikleti

Teknik Özellikler
Çerçeve: Fact10r Carbon Groupset: Shimano 105 11 Speed ​​Wheels: DT R470 Disk Finishing Kit: Specialized
Satın alma nedenleri
+ Süspansiyonlu çerçeve + Dayanıklı bileşenler + Disk frenler
Kaçınılması gereken nedenler
-Spec, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için fiyat biraz cimri Amazon'a bakın

• Tamamı okuyunUzmanlaşmış Roubaix incelemesi

Kötü şöhretli zorlu Paris'ten Roubaix Challenge'a adını alan bu akıllı yol bisikleti, tümsekleri emmek için 20 mm'lik şaşırtıcı bir dikey gövde ve çubuk hareketi sağlayan yeni Future Shock 1.5 kartuşuna sahip. Ayrıca, daha akıllı bir görünüm için koltuk direğine daha iyi entegre edildi.

Çerçeve ve kulaklık tıknazdır ancak özellikle ağır bir bisiklet gibi hissettirmez ve bu büyük boyutlu öğeler yalnızca akıllı süspansiyon sistemini barındırmak için yerleştirilir. Sağduyulu olmasına rağmen, gidon ve gövdenin yoldaki kusurların üzerine mucizevi bir şekilde demirleme biçiminde gözle görülür bir fark var, yumuşak koltuk direği ise çok uzun sportifleri biraz daha az acı verici hale getiriyor.

Denenmiş ve test edilmiş DT R470 tekerleklerin eklenmesi, hızlı bir sürüş olarak kaldığı ve Fact10r çerçevesinin sert ve sivri olduğu, gücü tekerleklerden güzel bir şekilde aktaracağı anlamına gelir. Elbette, bisiklet Örümceği hissine sahip olanlar, ek sönümlemenin güç aktarımını ve idareyi etkilediğini iddia edeceklerdir, ancak biz bu kusurları bulmak için mücadele ettik.

Ayrıca, Shimano 105 vites ve frenler bu fiyat noktasında bir bisiklet için biraz cimri, ancak bu zekice akıllı çerçeve için gerçekten para ödüyorsunuz. Bizim mütevazi görüşümüze göre, karbon fiber kardeşleri gibi omurgayı, bilekleri ve kıçını cezalandırmayan bir yarış bisikleti. Ve bu çok iyi bir şey. Bu yüksek teknolojili sürüşün, iki yıldır en iyi yol bisikleti için Pingtwitter Ödülü'nü kazanmasına şaşmamalı ...

en uygun fiyatlı yol bisikleti: Ribble Endurance AL Disc


(Resim kredisi: Ribble)

2. Ribble Dayanıklılık AL Diski

Paranın satın alabileceği en uygun fiyatlı yol bisikleti

Teknik Özellikler
Çerçeve: Alüminyum Grup Seti: Shimano Tiagra 10 Vitesli Tekerlekler: Mavic Aksium Bitirme Kiti: Seviye 1 ve Prologo
Satın alma nedenleri
+ Harika çerçeve + Pürüzsüz tekerlekler + Hızlı görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Tiagra mükemmel vites değil-Karbon çerçevelerden daha ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Ribble Endurance AL Disc'i doğrudan Ribble'dan satın alın

Ribble gerçekten de paranın değerinin son sözü ve Endurance AL Disc makinesi tartışmasız bunun en iyi örneğidir. Sağlam ancak şaşırtıcı derecede hafif bir alüminyum çerçeve, Mavic Aksium jantlarının ve Seviye 1'den hoş bir sonlandırma kitinin eklenmesiyle daha da iyi hale getirildi.

Verilen, işleri 1.000 £ eşiğinin altında tutmak için Shimano Tiagra dişlilerine katlanmak zorunda kalacaksınız, bu biraz yolsuz olabilir ve etrafındaki en keskin kurulum gibi hissettirmez, ancak Shimano 105'e ekstra 300 £ yükseltme .

Mükemmel parlak beyaz ve canlı kırmızı boya ile harika görünüyor, bu uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış, ancak uygun fiyat etiketini yalanlayan hızlı ve rahat bir sürüş sunan bir motosiklet gibi hissediyor.

en iyi yol bisikleti: Canyon Aeroad CF SL Disc 8.0

(Resim kredisi: Kanyon)

3. Canyon Aeroad CF SL Disk 8.0

Şaşırtıcı derecede hızlı ve tamamen odaklanmış

Teknik Özellikler
Çerçeve: Karbon Grup seti: Shimano Ultegra R8000 Tekerlekler: Reynolds AR58 DB Son işlem kiti: Canyon, Selle Italia
Satın alma nedenleri
+ Çivi gibi keskin + Harika güç aktarımı + Füze gibi yolculuklar
Kaçınılması gereken nedenler
-On sürün-Aero kokpit her zevke değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Canyon Aeroad CF SL Disc 8.0'ı doğrudan Canyon'dan satın alın

OkuyunCanyon Aeroad CF SL Disc 8.0 incelemesi

Canyon'un güncellenmiş Aeroad CF SL'si, bu listedeki en ırkçı, en keskin ve en hızlı makinelerden biridir - en son aero-test edilmiş çerçeve geometrisini, karayolu performansının savaş jeti seviyeleri için tam karbon entegre bir kokpitle birleştirir.

Bu yıl için yeni olan, Shimano'nun en iyi özelliklere sahip Dura-Ace koleksiyonundan öğrendiklerini sıkıştıran ve onu ölümlülerin (bir nevi) karşılayabileceği bir şeye filtreleyen lazer keskin Ultegra R8000 aktarma organlarıdır.

Bu aynı zamanda, Ultegra RT800 disk fren rotorlarının yanı sıra gezegendeki en dokunsal kollardan bazılarının da mevcut olduğu anlamına gelir. Bu güçlü frenleri yumuşatmak, hızı etkileyici bir hızla azaltmak için yeterliyken, yüksek seviyeli kontrol ve geri bildirim sayesinde küçük ayarlamalar mümkün hale geliyor.

Ön ve arka jant profilleri, aerodinamik açıdan verimli yüksek hızda bisiklet için akıllıca tasarlanmıştır; önde 58 mm x 19 mm ve arka tarafta daha geniş 62 mm x 21 mm Reynolds AR58 karbon ünitesi, havayı doğrudan ve zahmetsiz bir sürüş için şasinin keskin profilinden geçirir. Yan rüzgarlar bir acı olabilir, zihin.

Kanyon'un H36 entegre kokpiti, 400 gramlık kütlesi genel bisiklet ağırlığını sadece 7,83 kg'a kadar tutmaya yardımcı olduğu ve kurulumun geri kalanı kadar kaygan olduğu için artık bisiklet çevrelerinde ünlü. Ancak şekli, sürücüyü tam kapalı bir sürüş stili benimsemeye zorlayan yalnızca birkaç kavrama pozisyonu olduğu anlamına gelir. Bunun üzerinde,bisiklet bilgisayarıkullanıcıların bunları kullanmak için özel bir 'önden' montaj satın alması gerekecek.

Ne yazık ki, bunlar sert sürücülerin (kabul edelim, bu motosiklet onlara yöneliktir) dikkate almayacağı küçük sorunlar ve sorunlar. Canyon Aeroad CF SL 8.0,silah.

En ucuz yol bisikleti: Boardman SLR 8.8


(Resim kredisi: Halfords)

4. Boardman SLR 8.8 Disk

Etraftaki en hızlı ve en güvenilir yol bisikletlerinden biri

Teknik Özellikler
Çerçeve: Alaşım Grup Seti: Shimano Tiagra Tekerlekler: Boardman Finishing Kit: Boardman, Tektro
Satın alma nedenleri
+ Satın almak ucuz + Dayanıklı çerçeve + Disk frenler
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel sonlandırma kiti-Tekerlekler bugünün en iyi teklifleri Amazon'u kontrol edin

• Boardman SLR 8.8'i Halfords'tan satın alın

Halfords'taki Boardman serisi, kurucu Bay Boardman daha pahalı modelleri kendi web sitesi aracılığıyla zorlamaya başladığından, eskisi kadar derin ve yüksek kalitede değil.

Bununla birlikte, şasi teknolojisi ve uzmanlığının çoğu, Halfords mağazasından veya çevrimiçi olarak alınabilen kalan birkaç yol bisikletinde hala bulunabilir. SLR 8.8, bizim için en iyi seçimdir, çünkü çok ucuzdur ve alüminyum çerçevesi hafif, güçlü ve çok dayanıklıdır.

750 £ 'da, vites takımı Shimano Tiagra ile sınırlı, ki bu kesinlikle en kötü seçenek değil, ancak daha deneyimli sürücüleri hayal kırıklığına uğratması muhtemel. Tekerlek takımı da burada biraz aşağıya izin veriyor, ancak aksi takdirde bisiklet güzel tasarlanmış, iyi sürüyor ve bu fiyat aralığındaki diğerlerinin kesinlikle yapmadığı tam bir karbon çatal ve disk frenler sunuyor.

en iyi yol bisikleti: Ridley Noah Ultegra Mix


(Resim kredisi: Ridley)

5. Ridley Noah Ultegra

3.000 £ altındaki en iyi karbon fiber yol bisikleti - neredeyse tükendi

Teknik Özellikler
Çerçeve: Karbon Grup Seti: Shimano Ultegra 11 hızlı Tekerlekler: Forza RC31 Son İşlem Kiti: Forza, FSA, Vittoria
Satın alma nedenleri
+ Güzelce tasarlanmış + Bisikleti karıştır + Yarış için yeterince hızlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğer karbon bisikletlerden daha ağır-Adı Noah BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Ridley Noah Ultegra'yı 4.350 £ 'dan satın alın

Muhtemelen birkaç Tour de France podyum bitiricisinin geçen yıl Ridley'i sürdüğünü fark etmişsinizdir, en azından Thomas de Gendt ve onun muhteşem Ridley Helium SLX'i değil.

Bu yapı, profesyonel özellikli modelle pek iyi değil, ancak çok daha uygun fiyatlı ve çeşitli bisiklet stilleri için kullanılabilir. Daha sert karbon yerleşimi, onu hafta sonu yarışları ve günlük işe gidiş gelişler için iyi kılar.

Dezavantajı ağırlıktır, çünkü bu daha fazla performans odaklı motosikletlerin bazılarından biraz daha ağır hissedecek, ancak çoğu normal sürücü tarafından zar zor farkedilecek.

Shimano 105 ve Ultegra'nın kullanımı, maliyeti düşürdüğü için birinci sınıftır, ancak denenmiş ve test edilmiş güvenilirlik ek bonusuyla süper yumuşak vites değişiklikleri sağlar.

en iyi yol bisikleti: Canyon Roadlite CF 8.0

6. Canyon Roadlite CF 8.0

Şehir içi ulaşım için en iyi yol bisikleti

Teknik Özellikler
Çerçeve: Karbon Grup seti: Shimano Ultegra 11 hızlı Tekerlekler: DT Swiss E 1800 Spline DB Son İşlem Kiti: Kanyon, Tektro, Shimano
Satın alma nedenleri
+ Şehir trafiği için harika sürüş pozisyonu + Rahat ve sağlam hissediyor + ... Aynı zamanda çevik ve hızlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Tamam, açıkçası bu bir yol bisikleti değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Canyon Roadlite CF 8.0'ı doğrudan Canyon'dan satın alın

Kanyon, olabildiğince çok bisikleti olabildiğince küçük bir fiyata ve kutuya yerleştiren Alman usulüdür - posta siparişi ambalajları, hız ve kurulum kolaylığı ile birlikte alan kullanımı söz konusu olduğunda acımasız Alman verimliliğinde bir ustalık sınıfıdır.

Şimdi, aranızda daha zeki olanınız, bu 'yol bisikleti' ile ilgili oldukça tuhaf bir şey olduğunu fark etmiş olacaksınız ve bunun nedeni, teknik olarak bunun bir olmaması; bu bir 'spor bisikleti' denen şeydir. Bununla birlikte, bu, esasen düz pedallı (varsayılan olarak; açıkçası ne istersen onu takabilirsin) ve düz çubukları olan bir yol bisikleti için çok aptalca ve akılda kalıcı bir isim. Ve budurfantastikAlmanların dediği gibi.

Kasabada sürmek için, kelimenin tam anlamıyla bu bisikletten daha iyi bir şey düşünemiyorum. Binicilik pozisyonu, affedici çerçeve ve Fizik selesi size büyük bir farkındalık ve rahatlık sağlar, ancak çekici yere indirmeniz gerektiğinde yol bisikletine benzemeyen bir şekilde hızlanacaktır.

Çok alırsınşey1.799 £ harcama için burada (ve şu anda 1.529 £ 'a indirimli!).

Çok iyi değerlendirilmiş geometrinin yanı sıra, bir karbon çerçeve, Shimano Ultegra bileşenleri, disk frenler ve hızlı ancak oldukça dayanıklı olacak şekilde yapılmış bir DT Swiss E 1800 tekerlek takımı elde edersiniz. Nakliye de fiyata dahildir ve bir haftadan kısa sürer.

Canyon, bisikletlerinin parça tedariki ve üretimi için gülünç derecede katı standartlara sahip ve hatta Koblenz'deki fabrikasında Bluetooth tork anahtarları kullanıyor.

en iyi yol bisikleti: Vitus ZX1 CRS Yol Bisikleti

(Resim kredisi: Vitus)

7. Vitus ZX1 CRS Yol Bisikleti

Süper sert karbon cep roketi

Teknik Özellikler
Çerçeve: T700 Carbon Groupset: Shimano Ultegra R8000 Tekerlekler: Prime Black Edition 50 Carbon Finishing kiti: Vitus
Satın alma nedenleri
+ Borderline profesyonel özellikleri + Süper sert + Güzel jantlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Umarım yakında satışta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Vitus ZX1 CRS Di2 Yol Bisikletini Wiggle'dan satın alın

Neredeyse sağlıksız miktarda karbon fiber ekleyerek profesyonelliği haykıran bir yolculuğun peşindeyseniz, bu ciddi derecede kaygan müşteri sizin için pekala at olabilir.

Vitus, orijinal ZX1 modellerini, Wiggle'a ait olmadığı 1991 yılında piyasaya sürdü ve piyasaya çıkan ilk tek parça karbon moncoque çerçeveyle dünyayı büyüledi.

O zamandan beri işler biraz değişti, ancak en son ZX1 ve bu utanmaz karbon yol silahı, her şey kadar kaygan. Aynı zamanda en yeni aktarma organları teknolojisiyle dolu.

Pro pelotona karşı çıkmak ve ek bir teknoloji bonusu için bazı güçlü disk frenleri kullanmak yeterince iyi görünüyor, ancak bunun bedelini ödemeniz gerekecek. Yine de bizimle kalın, çünkü bu tür şeylerin genellikle birkaç ay içinde muazzam azalmalara yol açtığını ve çoğu kişinin bütçesini aştığını göreceksiniz.

en iyi yol bisikleti: Cannondale SuperSix EVO 105

8. Cannondale SuperSix EVO 105

En iyi VFM yol bisikleti çerçevesi

Teknik Özellikler
Çerçeve: Karbon Grup Seti: Shimano 105 11 Hız Tekerlekleri: Mavic Aksium Sonlandırma kiti: Selle Royal ve Cannondale
Satın alma nedenleri
+ Etrafta en keskin sürüş + Bol yarış soyağacı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI görülmesi en seksi değil Amazon'a bakın

SuperSix EVO, ciddi hafif performansı, evi yeniden ipotek ettirmeyi gerektirmeyen bir fiyat etiketi ile harmanlamak isteyen İngiliz bisikletçiler için uzun süredir tercih edilen marka olmuştur.

Bu yılki model, yeni bir renk grubu ve biraz daha hafif ve daha aerodinamik bir çerçeve ile her zamankinden daha hafif ayarlandı, ancak aynı mükemmel sürüş deneyimi hala mevcut ve çok doğru.

Burada tartışılan giriş seviyesi model, çantalar ve hafif bileşenlerle tamamlanmamış olabilir, ancak para piyasadaki en iyi kullanım deneyimlerinden birine sahip olan bu mükemmel şasiye gidiyor.

Ara sıra spordan normal yarışlara kadar çeşitli sürüş seviyelerinin üstesinden gelebilecek güzel ve güvenilir bir motosiklettir. Ayrıca, birkaç mod ile hattın aşağısında kolayca geliştirilebilen bir şablondur.

En iyi yol bisikleti: Giant Defy Advanced 3 (2020)

(Resim kredisi: Giant)

9. Giant Defy Advanced 3 (2020)

Parçalara biraz zarar veren süper rahat bir çerçeve

Teknik Özellikler
Çerçeve: Karbon Kompozit Grup Seti: Shimano Tiagra 11 Hızlı Tekerlekler: Giant SR2 Disk Son İşlem Kiti: Dev
Satın alma nedenleri
+ Standart olarak disk frenler + Yakışıklı bir makine + Dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Iffy Tiagra grubu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Doğrudan Giant'tan satın alın

Giant, genellikle uzun ömürlü, konforlu ve çok değerli yol bisikletleri yaratma konusunda öncülük etmekle tanınır ve Defy serisi, markaya harika bir giriş noktasıdır.

Bu model, dayanıklılık ve rahatlık göz önünde bulundurularak üretilmiştir, bu nedenle bu listede bahsedilen diğerleri kadar müstehcen değildir, ancak yol titreşimlerini azaltmak ve korkunç Uyuşmuş Eşek sendromunu uzak tutmak için düzleştirilmiş koltuk destekleri ve özel olarak tasarlanmış bir koltuk direği eklenmiştir. daha uzun süre.

Güçlü disk frenler de karışıma standart olarak dahil edildi, bu motosikletin 1.599 £ 'dan gelmesi özellikle etkileyici. Bunlar kötü havalarda, servis için biraz zahmetli olsalar bile, ekstra huzur sağlar.

Bunun da ötesinde, Giant, ısmarlama lastiklere sahip olan ve iç lastikleri ortadan kaldıran bazı akıllı aero-stili jantları fırlatarak daire şansını azaltıyor ve açık yolda keyfi artırıyor.

Giant'ın bitirme kiti de sağlam ve hayaletten vazgeçmeden önce yıllarca süren yoğun bisiklet sürmeye devam edecek. Sadece Shimano'nun başlangıç ​​seviyesindeki Tiagra grup seti paketi indirebilir - daha seçici sürücüler, daha pahalı tekliflere kıyasla, vites değiştirmeyi tembel ve biraz güvenilmez bulabilir.

en iyi yol bisikleti: Cube Attain Race


(Resim kredisi: Cube / Wiggle)

10. Cube Attain Race

Yarışa çok uygun bir giriş

Teknik Özellikler
Çerçeve: Alüminyum Gruplaret: Shimano Tiagra Tekerlekler: Küp Son İşlem Kiti: Küp
Satın alma nedenleri
+ Ateşli geometri + Karbon çatallar + Hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel aero jantlar-Disk frenler daha iyi olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Wiggle'daki mevcut Cube bisiklet serisine göz atın

Cube, tipik olarak daha pahalı yarış bisikletlerinde bulunan zanaatkarlıkla seçilmiş aksesuarlar ve kitlere sahip ve maliyetleri burada düşük tutmak için hepsini daha uygun fiyatlı ancak tartışmasız daha dayanıklı hafif bir alüminyum çerçeveye astı.

Bu, disk frenlerin ve bir karbon ön çatalın standart olarak geldiği anlamına gelirken, Cube'un giriş seviyesi bir aero jant girişimi Conti Ultra Sport 3 lastiklerle tamamlandı. Bu fiyata disk frenler bazen zahmetli olabilir, ancak burada bulunan TRP Spyre mekanik birimleri denenmiş ve test edilmiştir.

Her şeyden önce, bu çerçevenin geometrisi stilize edilmiş ve oldukça agresif yarışçılar, bu nedenle olağanüstü güç ve dayanıklılıkla hızlı bir sürüş bekleyin.

en iyi yol bisikleti: Eddy Merckx Strada Ultegra


(Resim kredisi: Eddy Merckx / Wiggle)

11. Eddy Merckx Strada Ultegra

Eski tarz bir çelik çerçeve modern bileşenlerle buluşuyor

Teknik Özellikler
Çerçeve: Merckx Premium Çelik Grup Seti: Shimano Ultegra 11 hızlı Tekerlekler: Fulcrum Racing 5 Bitirme Kiti: Deda, Fizik
Satın alma nedenleri
+ Hız için optimize edildi + Harika kit + Gizli görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ucuz değil Amazon'a bakın

• Wiggle'da mevcut Eddy Merckx bisiklet serisini satın alın

Bir miktar Eddy Merckx'i vurguladık.Tour de France bisikletleriAslında özelliği satın alabilirsiniz, çünkü konu hakkında Merckx'in kazanan soyağacına sahip çok az uzman vardır ... Eğer birisi yüksek performanslı bir motosikletin nasıl yapılacağını bilen The Cannibal ise.

Bununla birlikte, kaygan Strada, birinci sınıf Columbus Steel'den üretilen bir şasi ile yarışların altın yıllarına geri dönüyor ve binicilere uzun yolculuk konforu için yeterince esnekliğe sahip, ancak en sert olana benzer bir güç aktarımı sağlayan gülünç derecede dayanıklı bir makine sunuyor. karbon bisikletler.

Bileşenler, Shimano'nun mükemmel Ultegra dişlileri ve frenlerinin yanı sıra Fulcrum'un serbest dönen Yarış tekerlekleri ile de yarış soyundan geliyor. Biraz eski bir okul gibi görünebilir, ancak geometri ve kit, günümüzün son derece rekabetçi standartlarından daha fazlasıdır. Bu, gösterişli karbon klanına gerçekten ilginç ve ince bir şekilde havalı bir alternatif.

en iyi yol bisikleti: AR5 hissettim


(Resim kredisi: Keçe)

12. AR5 hissettim

Yarış veya hızlı işe gidiş gelişler için performans odaklı bir makine

Teknik Özellikler
Şasi: Karbon Grup Seti: Shimano 105 11 hızlı Tekerlekler: Devox 30 karbon Bitirme Kiti: Keçe, Grand Sport, Fizik
Satın alma nedenleri
+ Yağlanmış yılan balığı kadar kaygan + Doğru vites değiştirme + Karbon jantlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Hiç rahat değil - BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI için çok hızlı

• Felt AR5'i doğrudan Felt'ten (ABD mağazası) satın alın

Karbon elyafı seviyorsanız, doğru yere geldiniz, çünkü rüzgar tünelinde test edilen bu güzellik kesinlikle eşyalara damlıyor.

Sonuç, tek parmağınızla kaldırabileceğiniz ve profesyonel bir elit sürücü paketi arasında yerinde görünmeyecek bir grup setini paketleyebileceğiniz tüy kadar hızlı bir makinedir.

Ayrıcalık için ödeme yapacaksınız, ancak bu yüksek kaliteli sersemletici, çerçeveye, karbon jantlara ve Shimano'nun güvenilir 105 grup setine yatırılan teknoloji göz önüne alındığında büyük bir değeri temsil ediyor.