Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet
  • /
  • 1000 £ altındaki en iyi yol bisikleti: 2020'de çok düşük bir fiyata gerçekten ciddi performans elde edin

1000 £ altındaki en iyi yol bisikleti: 2020'de çok düşük bir fiyata gerçekten ciddi performans elde edin

1.000 sterlinin altındaki en iyi yol bisikleti - bunların çoğu sadece 1.000 sterlinin biraz altında olduğu sürece - bu günlerde hedeflenecek bir şey. Mikroçip teknolojisi ve insanlardan güvenli bir uzaklıkta durmak gibi, bisiklet dünyasında son on yılda işler büyük bir hızla ilerledi. Nispeten ucuz yol bisikletleri artık umutsuzca küçültülmüyor. Aslında, bir zamanlar 5.000 £ + 'a mal olan bisikletler şimdi 999.99 £ veya daha düşük bir fiyata sizin için mevcut.


•Wiggle Black Friday fırsatları: Bisikletler, turbo eğitmenler, saatler, giysiler ve daha fazlası için en iyi Wiggle teklifleri

Bir zamanlar yol bisiklet makinelerinin en önemli ürünlerinde yer alan karbon çatallar, ultra hafif alaşım çerçeveler ve aktarma organlarının tümü, kolektif arka ceplerinde bir bütün olarak yananların alışveriş listesinde yer almalıdır.

Bunun da ötesinde, popüler yol bisikletlerinin piyasaya sürülmesinden bu yana parlak yol bisikletlerinde bir patlama oldu.İşe bisikletle gitmekÇoğu çalışanın bisiklete istedikleri kadar harcama yapmasına, maliyeti bir yıla yaymasına ve vergi memuru sayesinde çok büyük tasarruflar elde etmesine olanak tanıyan program. Vergi memuru için Hoorah!

  • En iyi yol bisikleti(ne pahasına olursa olsun)
  • 500 £ altındaki en iyi yol bisikleti
  • Nereyeinternetten bisiklet satın alşimdi

Sonuç olarak, son derece çekişmeli bir pazardır ve çoğu büyük üreticinin artık ürün yelpazesindeki daha pahalı bisikletlerden teknoloji ve bileşenleri sıkıştıran para için giriş seviyesi bir modeli var.


Dahası, yerine geçtikleri bisikletlere kıyasla kit üzerinde çalışan yeni modelleri tespit etmek için keskin bir göz gerekir. Bu, seri üretilen bisiklet yapımı topluluğu tarafından kullanılan akıllıca bir numara ama bizi geçemez.

En iyi performans ve paranın karşılığını verdiğini düşündüğümüz favori bisikletlerimizin bir listesini derledik; Eyerdeki sayısız saatten yola çıkarak, bu silahları bir tur atmak için toplu olarak harcadığımız.


1000 £ altındaki en iyi yol bisikletleri: Nelere dikkat edilmeli

Listemizde söylediğimiz gibi500 poundun altındaki parlak atlarBu dar bütçeyle alışveriş yaparken kaliteden ödün verilecektir. Bu, bisikletlerin çöp olacağı anlamına gelmez, sadece karbon fiber, elektrikli vites değiştirme ve diğer premium dokunuşların ulaşılamayacağı anlamına gelir.

Bunun yerine, en iyisi sağlam bir çerçeveye odaklanmaktır; eğer ruh halinize uygunsa ve yeterince canlı hissediyorsanız tekerlek setleri, koltuklar ve kaplama kitleri gibi şeyleri yükseltmenin çok kolay olduğunu unutmayın.


Genel sertliği, tepkiselliği ve hızı artıracağından, güçlü ve dayanıklı olmasını sağlayacağından, genellikle üçlü uçlu borunun iki katı olarak adlandırılan güçlendirilmiş borulu çerçevelere dikkat edin.

Son yıllarda malzemelerde büyük bir gelişme oldu, bu da süslü alaşımların ve hafif alüminyumun artık karbon fiberin ağır ve halsiz kardeşi olmadığı anlamına geliyor. Alaşım çerçeveler, geometri doğruysa sürmek için eşit derecede keskin olabilir.

İkincisi, bu listedeki birçok bisiklet tam bir karbon fiber çatal sunar, bu harika çünkü toplam ağırlığı azaltır ve tüm alüminyum bisikletlerde yaşanan ön uçtan bazı titreşimlerden kurtulur.

Bununla birlikte, üreticiler şasi üzerinde büyük harcama yaptığında, bunun genellikle frenler, vitesler ve eyerler gibi şeylerin zararına geldiğini unutmayın; bunlar, garip sportif veya yüksek kilometre sürüşünün üstesinden gelmeyi planlıyorsanız çok önemlidir.


Tercih sırasına göre £ 1000 altındaki en iyi yol bisikletleri

Vitus Zenium Karbon Disk 2020

(Resim kredisi: Vitus / Wiggle)

1. Vitus Zenium Karbon Disk

Ciddi bir performansa sahip muhteşem bir motosiklet

Teknik Özellikler
Ağırlık: 9,6 kg Çerçeve: T700 Karbon Çatallar: UD Karbon Grup Seti: Shimano Tiagra Tekerlekler: Vitus KT Custom
Satın alma nedenleri
+ Kesinlikle uygun fiyatlı karbon çerçeve + Çarpıcı görünüm + Keskin yol tutuşu
Kaçınılması gereken nedenler
-Tiagra değil 105 BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Zincir Reaksiyon Döngülerinde 999,99 £ 'a Vitus Zenium (2020 modeli) satın alın

Bu tür teknik özelliklerin sadece 1000 £ 'a satın alınabilmesi şaşırtıcı, çünkü bunun başlangıç ​​çizgisine yuvarlanan bir tür banka kredisi zalimliği olmadığını anlamak için biraz bisiklet boffin gerekecek. profesyonel yol bisikleti yarışı.

Şık karbon fiber çerçeve, parçaya bakıyor ve toplam ağırlığı 9.6 kg'a kadar düşürüyor (eski modelden birazcık tıraş ettiler), bu gülünç derecede hafif ama belki de bu yüksek teknoloji ürünü malzemeden beklediğimiz kadar tüy kadar hafif değil.

Yine de, son derece sert ve Shimano Tiagra aktarma organları aracılığıyla güç aktarımı mükemmel. Bununla birlikte, vites değiştirme hassasiyetini ve genel güvenilirlik seviyelerini yüksek tutmak için orada 105 eylem görmeyi çok isteriz.

Geçen yılki model orta ölçekli bir Shimano tekerlek setini tercih etti ancak Vitus'un artık hafif ve güçlü olan kendi çizgisi var. Ayrıca artık Roubaix benzeri beyaz duvarlara sahip oldukça havalı Vee Road Runner lastiklerinde de yer alıyorlar.

Göz alıcı gümüş ve siyah boyanın biraz yenilenmesi, artık parçaya da baktığı anlamına gelir ve Zenium'u açık yolda yüce bir makine haline getirir. Etkili disk frenlerin eklenmesi ve genel olarak mükemmel bir sonlandırma kiti (sele rahat ve sportiftir), bu iki tekerlekli silahı herkesin hızlı sürmekten keyif alacağı kılar.

Boardman SLR 8.9c

2. Boardman SLR 8.9 Karbon Grisi

Bir rüzgar tüneline ayarlı ama dünyaya mal olmaz

Teknik Özellikler
Ağırlık: 9.05kg Çerçeve: Karbon Çatallar: Karbon Grup Seti: Shimano Tiagra Tekerlekler: Boardman
Satın alma nedenleri
+ Profesyonel özelliklere sahip geometri + Entegre koltuk kelepçesi + Süper aero
Kaçınılması gereken nedenler
-Hafif tekerlekler-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kontrol edin Amazon

Boardman SLR 8.9 Carbon Grey doğrudan Boardman Bikes'ten satın alın

Boardman, 1000 £ altındaki bisikletleriyle her yıl büyük ikramiye kazanıyor ve en son tam karbon çerçeveli SLR 8.9c, bir başka mutlak kayıtsız. Aslında, bunu mutlu bir şekilde ilk etapta birleştirirdik, editörümüzün seğiren OKB'si bizi iyileştirmek için değildi.

Vitus'a çok benzer şekilde, para, Chris Boardman'ın kendi rüzgar tünelinde ömrü boyunca test edilmiş karbon fiber çantalarını satın alıyor, bu da Boardman motosiklet serisinin en üstünde bulunanlara çok benzer yenilikler elde edeceğiniz anlamına geliyor. fiyatın bir kısmı.

Tabii ki, bir uzlaşma olmalı ve bu biraz naff Tektro R315 frenleri ve Shimano'nun oldukça iyi ancak 105 kadar keskin olmayan veya en üst düzey Ultegra olan Tiagra dişlisi şeklinde geliyor (ama asla bu fiyat diliminden alın).

Her şeye rağmen, bu hızlı bir bisiklettir ve günlük işe gidip gelmeyi cezalandırmak kadar mutlu bir hafta sonu yarışında daha pahalı bisikletlere binmek olur.

(Resim kredisi: Ribble)

3. Ribble Dayanıklılık AL Diski

Yeterli performansla sağlam, rahat

Teknik Özellikler
Ağırlık: 9,7kg Çerçeve: 6061 Alaşım Çatallar: Karbon Grup Seti: Shimano Tiagra Tekerlekler: Mavic Aksium
Satın alma nedenleri
+ Hardy, dayanıklı çerçeve + Kaliteli tekerlek seti + Güçlü disk frenler
Kaçınılması gereken nedenler
-Tiagra dişlileri değişken - Nispeten ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Ribble Endurance AL Disc'i doğrudan Ribble'dan 999,99 £ karşılığında satın alın

Mükemmel çevrimiçi yapılandırıcı aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz tam Ribble'ı belirleme yeteneği, zarif bir dokunuş, yani bu modeli çılgınca yükseltilmiş tekerlekler, eyerler, sele direkleri ve benzerleri ile kendinize yakalayabileceğiniz anlamına gelir, ancak hadi en temel makineye bağlı kalalım.

Kutudan çıkar çıkmaz son derece iyi görünüyor, parlak beyaz boyası ve ince kırmızı ışıklarıyla birinci sınıf çekicilik açısından ağırlığının çok üzerinde bir yumruk atmasını sağlıyor. Mavic Aksium jant seçimi de profesyonel görünüyor, açılı jantlar ve düz jantlar çeşitli yol yüzeylerinde iyi yuvarlanıyor.

Bu fiyattaki disk frenler biraz vurulabilir ve ıskalayabilir, genellikle değdiğinden daha fazla baş ağrısına yol açar, ancak Tektro MD510 güçlü olduğunu ve bisikletle geçirdiğimiz süre boyunca rahatsız edici sürtünme seslerinden arınmış olduğunu kanıtladı.

Sürmek sağlam hissediyor, ancak uzun mesafelerde rahat kalıyor. Kabul edilirse, bu Ribble'ın bazı hızlı karbon sayıları kadar sivri veya duyarlı değil, ancak çerçeve ve çatal tarafından oldukça iyi ıslatılmış çarpmalar ve küçük çukurlarla, derriere üzerinde çok daha kolay bir manzara.

Tek hata taşıyıcısı, Ribble'ın titiz teslimat öncesi denetimlerine ve ayarlarına rağmen, öngörülemez olduğunu kanıtlayan ve sportiflere giren veya daha uzun sürüşlerin tadını çıkaranlar için gereken keskin vites değiştirmeyi sunmayan Shimano Tiagra grup setidir. Arka kasetten istenmeyen tükürme seslerini önlemek için genellikle bir dişliyi atlar veya anında ayarlamayı gerektirir.

Bununla birlikte, Ribble, bir Shimano 105 grup seti ile tamamen aynı çerçeveyi 1.299 £ karşılığında sunuyor - mütevazı görüşümüze göre ekstra masrafa değer.

Cannondale CAAD Optimo 105

(Resim kredisi: Cannondale)

4. Cannondale CAAD Optimo 105

Bu fiyat aralığındaki en hafif alaşım çerçevelerden biri

Teknik Özellikler
Ağırlık: 8,8 kg Çerçeve: Hafif alüminyum Çatallar: Karbon Grup Seti: Shimano 105 Tekerlekler: RS 2.0
Satın alma nedenleri
+ Yakışıklı at + Kaliteli bileşenler
Kaçınılması gereken nedenler
- Jantlar daha düşük kalitede BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Cannondale CAAD Optimo'yu doğrudan Evans Cycles'tan satın alın

Cannondale'in Tüp Akışı Modelleme tasarım süreci kullanılarak oluşturulan CAAD Optimo'nun SmartForm C2 Alüminyum yapısı, diğer benzer fiyatlı premium alaşım tekliflerine kıyasla daha hafiftir ve sürücüye çubuklar boyunca daha fazla his verir. Keskin, hızlı ve girdilere duyarlı.

Cannondale'in uzun zamandır profesyonel bisiklet yarışlarının ön saflarında yer aldığını görünce, bu biraz şaşırtıcı geliyor, ancak geometri çok daha pahalı SuperSix EVO modeline benziyor ve konfordan ödün vermeden uygun performans sunuyor.

Mükemmel Shimano 105 grup seti burada olmasına rağmen, Tektro R741 kaliper jant frenleri biraz cimri hissediyor ve stil (kırmızı veya siyah ve biraz kırmızı arasında seçim yapabilirsiniz) bazıları için biraz düz olabilir, ancak para esas olarak doğru gidiyor mevcut en tatlılardan biri olan alüminyum çerçeve.

Üreticisine göre, 2020 için yeni olan, daha da hafif bir karbon fiber çatal, ancak genel kütle önceki nesillere göre çok fazla değişmemiş gibi görünüyor.

Cube Attain Yarış Diski 2020

(Resim kredisi: Cube Bikes)

5. Cube Attain Race Disk

Amiral gemisi yol bisikletinin indirimli versiyonu

Teknik Özellikler
Ağırlık: 9,8 kg Çerçeve: 6061 Alaşım ** Çatallar: Karbon Grup Seti: Shimano Tiagra Tekerlekler: Cube RA 0.8 Aero Disk
Satın alma nedenleri
+ Ciddi görünüm + Rahat sürüş
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece 2x10 vitesli vites-Nispeten ağır, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Cube Attain Race 2020'yi Evans Cycles'tan doğrudan satın alın

Cube Attain Race'in hızlı gitmek istiyor gibi göründüğünü inkar etmek yok, ancak bunu destekleyecek güce sahip mi? Cehennem evet! Büyük boyutlu borular ve sağlam bir orta göbek, bunun sert ve amaca yönelik bir sürüş olmasını sağlar, ancak bir şekilde oldukça rahat kalmayı başarır.

Şimdi bu giriş seviyesi Attain'e eklenen ve ağırlığı biraz azaltan tam bir karbon ön çatal var, sonlandırma kiti 2020 için yeniden ziyaret edildi ve şimdi bazı en kaliteli FSA bitlerini ve bu fiyata oldukça cömertçe disk frenleri içeriyor.

Kulağa bozuk bir rekor gibi geldiğimizi biliyorum, ancak Shimano'nun Tiagra 10 vitesli şanzımanı bu boyutta bir çerçeveye sabitlendiğinde biraz ucuz geliyor, ancak o zaman Cube, bu tür şeyler konusunda telaşlıysanız biraz fazladan para ile ayrılmanızı istiyor. Genel olarak, çok sayıda kutuyu işaretleyen harika bir yol bisikleti. Özellikle 'Ne yaptığımı biliyor gibi mi görünüyorum?'

Bianchi Via Nirone

(Resim kredisi: Bianchi)

6. Bianchi Via Nirone

1000 £ altı bir İtalyan aygırı

Teknik Özellikler
Ağırlık: Yok Çerçeve: Alüminyum Çatallar: Karbon / Kevlar Grup Seti: Shimano Claris Tekerlekler: Tec
Satın alma nedenleri
+ Güzel bir İtalyan çerçeve + Hafif çatallar + Bianchi yapı kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Kesik fiyat grupları-Temel tekerlekler

Bianchi Via Nirone'yi yalnızca Evans Cycles'ta satın alın

Bianchi, profesyonel bisiklet dünyasında uzun süredir büyük bir oyuncu olmuştur ve İtalyan yapımı kadroları dünyanın her yerindeki bisikletçiler tarafından beğenilmektedir. Aslında, Bianchi Via Nirone 7, Edoardo Bianchi'nin Milano'daki 7 Via Nirone adresindeki ilk atölyesine bir selam niteliğindedir. Burada fandomun Ferrari seviyelerinden bahsediyoruz.

Bununla birlikte, bu yeşil hızlı makine, bu dünyaya bir giriş olmak için çok tasarlandı, bu yüzden çok fazla yüksek son özellik beklemeyin. Caron fiber, güçlü bir 6061 alüminyum çerçeve ile değiştirilirken, dişli için Shimano'nun giriş seviyesi Claris seçildi. Tekerlekler de oldukça basit.

Bununla birlikte, akıllı karbon çatallar, titreşimleri azalttığı ve sürücüyü daha rahat hale getirdiği söylenen kevlar ile iç içe geçmiş durumda. Daha uzun sloganlarda hızlı ve rahat, gurur duyulacak bir rozet taşırken - bu biraz çalmaktır.