Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi robot çim biçme makinesi 2020: üşürken çimleri biçmek için robotik çim biçme makineleri

En iyi robot çim biçme makinesi 2020: üşürken çimleri biçmek için robotik çim biçme makineleri

En iyi robot çim biçme makinesi, 2020 için mükemmel bahçe teknolojisi olabilir. Sabahları iç mekanda çalışabilir ve daha sonra sizin için mükemmel şekilde kesilmiş bir çim bulmak için güzel havalarda dışarı çıkabilirsiniz.


Çimleri biçmek zorlu bir görev olabilir. Neyse ki, modern teknoloji şirketleri bir bahçeyi biçmenin ortaya çıkardığı sorunları fark ettiler ve şık bir çözüm buldular: robotik çim biçme makinesi. Yalnızca anında bir öneri istiyorsanız,Robomow RC 308u Proşu anda piyasadaki en iyi robot çim biçme makinesi. Birien iyi çim biçme makinelerisatın alabileceğiniz her türden.

Sağlam bir yapıya sahiptir, yüzde 36'ya kadar herhangi bir eğimi aşabilir ve engebeli çimleri kolaylıkla kesebilen gerçekten büyük bıçakları taşır. Mayıs ayının bu tatil ayı için daha fazla seçenek mi istiyorsunuz? Sonra okumaya devam edin.

Robot çim biçme makinesi Amazon Prime Day fırsatları

Tıpkı robot elektrikli süpürgeler gibi,Amazon Prime Günürobot çim biçme makinesi anlaşmalarının sıcak yatağı olma eğilimindedir. Ekim 2020'nin ortalarında gerçekleşiyor veKara Cuma, ucuz bir robot çim biçme makinesini takmanın tam zamanı olacak.

Sizin için en iyi robot çim biçme makinesini nasıl seçersiniz?

Her çimen parçasını eşit uzunlukta almak, her alanın örtülü olmasını sağlamak ve benzeri şeyler can sıkıcı olabilir ve bu sert hava koşullarından bahsetmeye bile gerek yok.


Adından da anlaşılacağı gibi robotik çim biçme makineleri tam da budur. Bir bahçede mutlu bir şekilde hareket ederler, çimenleri eşit uzunlukta keserler ve siz arkaya yaslanıp rahatlarken en zorlu arazilerde gezinirler.

Bahçe türünüze bağlı olarak, farklı çim biçme makineleri diğerlerinden daha iyi çalışabilir - örneğin, MASSIVE bir bahçeniz varsa, bol pil ömrüne sahip büyük bir çim biçme makinesi isteyeceksiniz ve küçük ama tepelik bir bahçeniz varsa bol miktarda güce ve kavrayıcı tekerleklere sahip bir biçme makinesine ihtiyacınız var.


Biçme makinesini akıllı telefonunuzla uzaktan kontrol etme yeteneği gibi diğer özellikler gibi bıçak genişliği de önemlidir.

Bununla birlikte, robotik bir çim biçme makinesi satın alıp kutusundan çıkaramaz, çimlerin üzerine yapıştırıp hemen kesmeye başlamasını bekleyemezsiniz çünkü tüm çimin etrafına (tercihen altına) yerleştirilmiş bir çevre teline ve ağaçlar, banklar gibi engellere ihtiyaç duyar. ve çardaklar. Çevre teli, çim biçme makinesine kenara ulaştığında söyleyen hayati bir bileşendir, böylece güller arasında isyan çıkmaz veya bir boşluğa düşmez. Bunun yerine, başka bir yerde dönecek ve biçecektir.


Dikkate değer başka bir şey de, robotik çim biçme makinelerinin gelişigüzel bir şekilde seyahat etme eğiliminde olmalarıdır, bu da size bir duffer satın alıp almadığınızı merak ettirebilir. Sen değilsin, tam olarak nerede olduğunu ve nereye gittiğini biliyor. Bu nedenle, ilk veya iki gün çimlerinizdeki zikzak desenlere dayanın ve sonunda tüm çimen, eşit bir şekilde biçilmiş ve bir bilardo masası kadar pürüzsüz görünecektir.

Bugün satın alabileceğiniz en iyi robot çim biçme makineleri

en iyi robotik çim biçme makinesi 2020: Robomow RC 308u ProPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Robomow)

1. Robomow RC 308u Pro

Küçük ve orta boylu alanlar için en iyi robot çim biçme makinesi

Teknik Özellikler
Biçme genişliği: 28cm Biçme yüksekliği: 16-60mm Maksimum çim alanı: 1.500m sq Eğimler: 36% Pil tipi: 26v lityum Şarj süresi: 70-90 dak Ortalama çalışma süresi: 70 dak Gürültü seviyesi: 69db Boyutlar: 63x46x21cm Ağırlık: 11.4kgs
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel performans +% 36'ya varan eğimler

• Robomow RC 308u Pro'yu John Lewis & Partners'tan satın alın

Otonom çim biçme makineleri arenasında, Robomow RC 308u Pro bir kazanan. Kabul edilirse, onu kurmak, özel çevre telini çimlere tutturmak veya uzun bir mini çukura gömmek için çok zaman harcanmasını gerektirir. Ama açıkçası bu sinir bozucu görev bir kez ortadan kalktığında, arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz; bu arada küçük dostum, gelişigüzel bir şekilde çimlerin her tarafında gezinirken


Robomow, 70-90 dakikalık bir doldurma için şarj tabanına dönmeden önce, yolundaki her şeyi bir seferde yaklaşık 70 dakika boyunca keserek çim boyunca zikzak çizecek. Ardından, çiminiz Augusta golf sahası gibi görünene kadar başka bir seans dizisi için tekrar yola çıkacaktır.

Bu özel model 28 cm'lik küçük bir kesme alanına sahiptir, bu nedenle maksimum 1.500 metrekareye kadar olan çimler ve 20˚ veya% 36'yı aşmayan eğimler için uygundur. Hatta bu robot çim biçme makinesine bir uygulama ile kumanda edebilirsiniz, böylece asla şezlongdan ayrılmak zorunda kalmazsınız. Nispeten düşük bir gürültü seviyesi ekleyin ve tembel bahçıvanlar için ideal bir satın alma işlemine sahipsiniz.

En iyi robotik çim biçme makinesi 2020: Honda Miimo 40 Live

(Resim kredisi: Honda)

2. Honda Miimo 40 Canlı

Küçük çimler için en iyi mini robotik çim biçme makinesi

Teknik Özellikler
Biçme genişliği: 19cm Maksimum çim alanı: 400m sq Eğimler:% 27 Pil türü: 18v lityum Şarj süresi: 45 dakika Ortalama çalışma süresi: 45 dakika Gürültü seviyesi: 63db Boyutlar: 44x36x20cm Ağırlık: 8kgs
Satın alma nedenleri
+ Çok güvenilir + Hızlı şarj + Küçük kentsel çim alanlar için ideal

• Honda Miimo 40 Live'ı doğrudan Honda'dan satın alın

Bir Honda robot çim biçme makinesi almak için iyi bir argüman var. Sonuçta, şirket uzun yıllardır gelişen bahçe robotik endüstrisinin ön saflarında yer almaktadır ve hepimiz Honda & rsquo; nın mekanik konularda mükemmel güvenilirlik sicilini biliyoruz. İnsansı robotu Asimo yürüyebilir, dans edebilir, futbolu tekmeleyebilir, etkileşime girebilir ve bir şeyler taşıyabilirse, şirketin yeni Miimo 40'ın bir çimi güvenilir bir şekilde ve çok az yaygara ile keseceğini söylemek muhtemelen güvenlidir.

Miimo 40, 400 m2'ye kadar küçük şehir bahçeleri için tasarlanmıştır ve 19 cm kesme genişliğine ve 45 dakikalık şarj başına 45 dakikaya kadar kesme süresi sağlayan 18v lityum pile sahiptir. Bazı özellikleri arasında% 27'ye varan eğimleri idare etme, bir kesme seansına çıkmadan önce MeteoGroup aracılığıyla hava durumunu izleme ve hatta Mii-Monitor 40 uygulaması ve Amazon'un Alexa kullanılarak kontrol edilebilmesi sayılabilir.

Tüm robotik çim biçme makinelerinde olduğu gibi, emeklerinin meyvelerini görmeniz yaklaşık bir hafta kadar sürecek, ancak çok geçmeden, çimleriniz siz olmadan bir parmağınızı kaldırdığınız kadar parlak ve geniş görünecek. En iyi sonuçlar için - ve daha az sırt problemi için - Honda & rsquo; nın kurulum ekibinin hepsini sizin için ayarlamasını sağlayın. Son derece güvenilir bir markadan en iyi para kesimi

En iyi robotik çim biçme makinesi 2020: Bosch Indego M + 700

(Resim kredisi: Bosch)

Bosch Indego M + 700

Sert çimler için birinci sınıf Bosch seçeneği

Teknik Özellikler
Biçme genişliği: 19cm Biçme yüksekliği: 30-50mm Maksimum çim alanı: 700m sq Eğimler:% 27 Pil türü: 18v lityum Şarj süresi: 60 dk Ortalama çalışma süresi: 75 dk Gürültü seviyesi: Belirtilmemiş Boyutlar: Belirtilmemiş Ağırlık: 7,1 kg
Satın alma nedenleri
+ Akıllı gezinme + Bosch güvenilirliği + Noktasal çim biçme
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece küçük çimler için

• Bosch Indego M + 700'ü Tooled Up'tan satın alın

Bosch evinden bu yepyeni fırçasız motor modeli, küçük kentsel çimler için başka bir ideal seçenektir. Akıllı LogiCut navigasyon sistemi, bir kez kurulduktan sonra, ilk kesimine başlamadan önce en verimli biçme modelini hesaplar. Zikzak deseni benimseyen birçok robotik çim biçme makinesinin aksine, bunun çapraz bir yukarı-aşağı yöntemi kullanarak çimleri kestiği söyleniyor. Bu, ilk birkaç kesim sırasında çimlerinizdeki desenlerin o kadar düzensiz görünmeyeceği anlamına gelir. SpotMo, Indego'nun masaların ve diğer bahçe mobilyalarının altındaki küçük büyüme alanlarını biçmesini sağlayan başka bir harika özelliktir (tabii ki, mobilyayı önce yan tarafa taşımanız gerekecek).

Pek çok robotik çim biçme makinesinde olduğu gibi, bu da hava tahminlerini izler ve yalnızca çoğunlukla kuru olduğunda dışarı çıkar - bu iyi bir şey çünkü ıslak çim nadiren iyi keser. Ayrıca Bosch Smart Garden uygulaması ve Amazon Alexa aracılığıyla da kontrol edilebilir.

Indego M + 700 buradaki en küçük kesme donanımlarından birine sahiptir (sadece 19 cm), bu nedenle çimlerinizin belirtilen 700 metrekareden daha büyük olmadığından emin olun. Bununla birlikte, yamanız doğru boyutları karşılıyorsa ve% 27'den daha dik eğime sahip değilse, Indego kesinlikle bir bahis değerinde olacaktır. Ne de olsa bu bir Bosch.

En iyi robotik çim biçme makinesi 2020: Flymo Robotik Çim Biçme Makinesi 1200 R

(Resim kredisi: Flymo)

4. Flymo Robotik Çim Biçme Makinesi 1200 R

En uygun fiyatlı robot çim biçme makinesi

Teknik Özellikler
Biçme genişliği: 17cm Biçme yüksekliği: 20-50mm Maksimum çim alanı: 400m sq Eğimler:% 25 Pil türü: 18v lityum Şarj süresi: 50 dk Ortalama çalışma süresi: 65 dk Gürültü seviyesi: 45-58db Boyutlar: 58x46x26cm Ağırlık: 7,4kg
Satın alma nedenleri
+ Cazip fiyat noktası + 58 db (A) ile güzel ve sessiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğer modellerde daha fazla özellik var Bugünün en iyi Robotik Çim Biçme Makinesi 1200 R fiyatları 530,66 £ Amazon'da görüntüleyin