Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • En iyi koşu eldivenleri 2020: Nike, Gore Wear, Ronhill ve daha fazlasından koşu için en iyi eldivenler ve eldiveni

En iyi koşu eldivenleri 2020: Nike, Gore Wear, Ronhill ve daha fazlasından koşu için en iyi eldivenler ve eldiveni

İster harika dış mekanlardan vazgeçmeyi reddeden bir fitness fanatiği olun isterfit olmakyaz için, soğukta koşmak istiyorsanız en iyi koşu eldivenlerinden biri gereklidir. Ancak, sıcaklık sıfırın altındaki bölgede olmasa bile, vücudunuz koşmaktan yeterince ısı üretene kadar pençelerinizi sıcak tutmak istiyorsanız koşu eldivenleri kullanışlı olabilir.

Elleriniz, kışın koşarken vücudun ilk üşüten kısımlarından biridir, çünkü kanınız hayati organlarınıza oksijen vermek için göğüs boşluğunuza geri akar. Açıkta bırakıldığında elleriniz ağrılı bir şekilde soğuyabilir, ağrıyabilir ve kuruyabilir.

En pahalı ekipman olmasa da, gözlerinizien iyi Black Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıçalışan eldivenler üzerinde. AyrıcaWiggle Black Friday indirimi: Şimdiden şasiden yapılacak tasarruflar var.

En iyi koşu eldivenleri nasıl seçilir

Piyasadaki koşu eldivenlerinin çoğu termal özelliklere sahip olacak, nem yönetimi ve rüzgar engelleme gücü gibi ek özellikler ise ellerinizi sıcak tutmada onları daha da verimli hale getirecek.


En iyi koşu eldivenleri listemizde, birden çok markada bir dizi ürünü öne çıkardık. Listemizin arasında ciddi koşucuları koşu yürüyüşlerinden rahatsız etmeyecek hafif eldivenler vedokunmatik ekran uyumlu eldivenlerBu, koşunuzu takip etmenize ve akıllı telefonunuzdaki müziğinizi açmanıza olanak tanır.

Sırayla en iyi koşu eldivenleri

en iyi koşu eldivenleri: Gore Infinium Eldiven giyin


(Resim kredisi: Gore Wear)

1. Gore Infinium Eldiven Kullanın

Tüm hava koşulları için oldukça kusursuz eldivenler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü Malzeme:% 100 Polyester Özellikler: Dokunmatik ekran kullanımı, 4 yönlü esneme Ağırlık: 40 gram
Satın alma nedenleri
+ Rüzgar geçirmez + Son derece su itici + Nefes alabilir + Dokunmatik ekran ipuçları
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçekten soğuk hava koşulları için ideal değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 36,87 Amazon'da görüntüle 59,99 £ Wiggle Düşük Stokta Görüntüle £ 59,99 Chain Reaction Cycles UK'de Görüntüle

• Gore Wear Infinium Eldivenleri doğrudan Gore'dan satın alın

Gore Wear Infinium Eldivenler en iyi koşu eldivenleridir, kesinlikle. Her nasılsa, bu eldivenler hafif ve ince kalırken aynı zamanda rüzgar geçirmez ve yüksek derecede su iticidir. Daha önce ellerimi Gore Infinium Eldiven Giymekten daha az soğuk rüzgarlardan koruyan deri eldivenler giydim.


Bu eldivenleri giymek biraz gerçek dışı geliyor. Ellerinizi biraz sıcak tutacak eldiven çalıştırmak gibi hissediyorlar, ancak hayır, Gore Wear Infinium Eldivenler uzun süreler sonra bile pençelerinizi mükemmel sıcaklıkta tutacak. Onlarla koşup bisiklet sürdükten sonra gerçektenyeniden çağırmaky onlar hakkında söylenecek olumsuz bir şey bulmak zor ama toplayabildiğim tek şey, muhtemelen hava çok soğuk olduğunda, yeterli yalıtım sağlamayabileceklerdi, ama burada saçları ayırıyorum.

Yalnızca 40 gram ağırlığındaki Gore Wear Infinium Eldivenler esnektir ve gerçekten rahattır. İşaret parmağının ucundaki ve başparmağın üzerindeki özel başlık, Strava postanız için birkaç resim çekebilmeniz için akıllı telefonları çalıştırmanıza olanak tanır. Bunlar aradığınız tavizsiz koşu eldivenleri.

en iyi koşu eldivenleri: MontanePower Kuru Eldiven

2. MontanePower Kuru Eldiven

Ellerinizi sıcak tutarken aynı zamanda nefes alabilir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Nem yönetimi Malzeme: Polartec Power Dry Tüy Ağırlık Özellikler: Başparmak, işaret ve orta parmak dokunmatik ekran uyumlu, yansıtıcı
Satın alma nedenleri
+ Sıcak ve rahat + Nefes alabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 22,49 Amazon'da 3 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Polar Power Dry Featherweight olan malzeme ile zaten iki şeyi biliyorsunuz: eldivenler ellerinizi terden kuru tutmalı ve hafiftir.


Evet, listedeki diğer eldivenlerden bazılarının sunduğu sıcaklığı biraz kaybediyorsunuz çünkü çok hafifler, ancak havalı koşular için bir eldiven veya bir alt katman olarak bunlar mükemmel olmalı.

Nem yönetimi özelliklerine ek olarak, bu eldivenler hava akımını dışarıda tutmak için elastik bir bilek sunar; yollarda koşarken görülebilmeniz için yansıtıcı öğeler; ve bu çok önemli akıllı cihaz kontrolü için uygun parmak uçları.

en iyi koşu eldivenleri: Ronhill Klasik Eldivenler

3. Ronhill Klasik Eldivenler

Siyah veya parlak sarı renkte mevcut termal eldiven

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İnce eldivenler Malzeme:% 87 Polyester,% 13 spandeks Özellikler: Hafif, hızlı kuruyan
Satın alma nedenleri
+ Termal + Parlak sarı renkte mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-Belki biraz fazla ince

Malzemenin Regulite olmasıyla, kilometrelerce güç kazandıkça vücut ısınızı düzenlemeye yardımcı olacak termal özellikler bekleyin. Sıcaklık sağlamanın yanı sıra nemi yöneterek ellerinizi kuru ve terletmeden bırakır.

İnce ve hafiftirler, çok soğuk havalarda koşarsanız ellerinizi yeterince sıcak tutmayabilirler, ancak ellerinizdeki ağırlık dengenizi bozarsa yürüyüşünüzü etkilemezler.

Siyah veya parlak sarı renklerde mevcuttur, ana yollarda koşarken yansıtıcı giysiler giymenin bilincindeyseniz, bu eldivenler kesinlikle görülmenizi sağlayacaktır.

en iyi koşu eldivenleri: Nike Therma FIT Elite 2.0

4. Nike Therma FIT Elite 2.0

Hareket için üretilmiş termal eldivenler

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Hafif Malzeme:% 96 Polyester,% 3 spandeks,% 1 poliüretan Özellikler: Hafif termal kumaş, dokunmatik ekran uyumlu
Satın alma nedenleri
+ Termal + Doğal el hareketini teşvik etmek için üretildi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ Amazon 8 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin.

Nike, Therma-Fit malzemenin ellerinizi soğuğa karşı izole ettiğini ve bu özelliği yağışlı havalarda bile koruduğunu söylüyor. Eldivenin içinde, ek rahatlık ve sıcaklık sağlayacak yumuşak bir astar vardır.

Marka, doğal harekete izin vermek için avuç içi ve parmaklarda kavisli bir köşebent kullanarak eldivenlerin tasarımı üzerinde çok düşündü. Ek öğeler arasında, bu yollarda görünürlük için yansıtıcı ayrıntılar ve bir burun silme yer alır, çünkü kabul edelim, hepimiz koşu ortasında burun akıntısını silmek için eldivenlerimizi kullanıyoruz.

en iyi koşu eldivenleri: Karrimor Women

5. Karrimor Kadın Koşu Eldivenleri

Avuç içinde bir anahtar cebi olan sıcak koşu eldivenleri

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Soğuk sıcaklık Malzeme:% 95 Polyester,% 5 elastan Özellikler: Anahtar cebi, yansıtıcı detay
Satın alma nedenleri
+ Düşük maliyetli + Avuç içi anahtar cebi
Kaçınılması gereken nedenler
-Soğuk koşulları dondurmak için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 6,98 £ Amazon'da görüntüle 7,38 £ Amazon'da 91 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bunlar, geceler serinlediğinde ellerinizi sıcak tutmak için tasarlanmış ucuz ve neşeli bir eldivendir. Yansıtıcı ayrıntılar ve avuç içi anahtar cebi gibi ek ayrıntılarla, görünür olduğunuzu ve anahtarınızın güvenli bir yerde olduğunu bilerek akşam koşuya çıkabilirsiniz.

Listedeki diğer eldivenlerin aksine, bunlar akıllı telefon uyumluluğu veya ekstra kavrama sağlamazlar, ancak işi yapan basit bir eldiven için gerçekten yanlış gidemezsiniz.

GORE WEAR Streç Eldiven, ... Gore Wear Infinium Eldiven Amazon £ 36,87 GörüntüleTüm fiyatları görün