Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En iyi çalışan kulaklıklar 2020: en iyi egzersiz kulaklıkları, kulakiçi kulaklıkları ve spor kulaklıkları

En iyi çalışan kulaklıklar 2020: en iyi egzersiz kulaklıkları, kulakiçi kulaklıkları ve spor kulaklıkları

İnsanlar 'en iyi çalışan kulaklıklar' (veya 'koşu için kulaklıklar') arama eğiliminde olsalar da, aşağıda en iyi egzersiz kulaklıkları, en iyi spor kulaklıkları ve spor salonu, spor, cross-fit, bisiklet için en iyi kulaklıkların bir listesi de yer almaktadır. … Adını koy.


Doğal olarak, birçoğunuz evde daha fazla egzersiz yapıyorsunuz, ancak en iyi egzersiz kulaklıklarından biri, çoğu insan için kulaklık kullanmaktan daha iyi bir seçenektir.en iyi kablosuz hoparlörve açık havada egzersizin hala mümkün olduğu yerlerde, her zamankinden daha önemli. Yakın zamanda yeniden açılan yüzme havuzlarına gidiyorsanız,en iyi yüzme kulaklıklarıbunun yerine boyut için açık.

Ancak, sürekli güncellenen fiyat widget'larımız, egzersiz bütçemiz ve 50 £ / 50 $ 'dan 200 £ / 200 $' a kadar değişen en iyi çalışan kulaklıklarımızla, en iyi antrenman tomurcuklarını ve çalışan kulaklık fırsatlarını elde etmek için bu kadar uzun süre beklemenize gerek yok.

Hangi aktiviteyi seçerseniz seçin, bu tomurcuklar ve spor kulaklıklar zindeliğe giden yolunuzun müziklerini yapacak. Bunun nedeni, terlemeye direnmeleri, Bluetooth kablosuz rahatlığına sahip olmaları ve koşu, spor salonu antrenmanları ve diğer fiziksel sarsıntıların doğasında bulunan harekete dayanabilecek bir uyum sağlamasıdır.

En iyi çalışan kulaklıklar için en düşük fiyatları aşağıda listeledik, böylece seçtiğiniz model için iyi bir teklif aldığınızdan emin olabilirsiniz.


Spor salonu, spor ve fitness için en iyi çalışan kulaklıklar ve en iyi egzersiz kulaklıkları

Koşu ve spor salonu için en iyi kulaklık: Beats by Dr Dre Powerbeats(Resim kredisi: Dr Dre Powerbeats'ten Beats)

1. Beats by Dr Dre Powerbeats

Daha uzun pil ömrü ve daha düşük fiyat, bunları Pro sürümünden daha çekici kılar

Teknik Özellikler
Tip: Bağlantı kancalı kulak içi Bluetooth Pil ömrü: 15 saat Ses yalıtımı: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses + Mükemmel uyum + Mükemmel pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçek kablosuz değil (bunun için 2.'ye bakın) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI118 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 129 Amazon'da Görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click

Tamam, hala aşağıdaki gerçek kablosuz Powerbeats Pro'yu tercih ediyorum, ancak bunları ücretsiz olarak gönderdiğim için bunu söylemek benim için kolay. Powerbeats ('Pro' bit olmadan) neredeyse 100 £ / 100 $ daha ucuz ve aynı sesler - yani antrenman müziği için mükemmel sesler. Ve buna gelin, egzersiz dışı müzik için mükemmel.

Gerçek kablosuz Powerbeats olmadıkları için daha uzun pil ömrü (Pro'nun 9'a 15 saat) sahiptir. Evet, evet, tomurcuklar arasında çok az tel var, ancak kulak içi uyumu aynı zamanda pazar lideri Powerbeats Pro ile aynı olduğundan, tel bu türdeki birçok benzer görünümlü tomurcuktan daha az rahatsız edici - siz bazen aldığınız engel ve sürüklenmeyi hissetmeyin.


Bu fiyata, özellikle de daha ünlü, gerçek kablosuz ağabeyine kıyasla, neredeyse uygun fiyatlı diyebileceğiniz çok birinci sınıf, yüksek kaliteli bir ürüne bakıyorsunuz. Arama yapmak ve Siri'yi kontrol etmek için de aynı şekilde mükemmeller.

Koşu ve spor salonu için en iyi kulaklık: Beats Powerbeats Pro

2. Beats by Dr Dre Powerbeats Pro

Spor salonu ve koşu için en iyi kulaklık. Ayrıca en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Tip: Sabitleme kancalı Bluetooth kulak içi gerçek kablosuz Pil ömrü: 9 saat Ses yalıtımı: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses + Mükemmel uyum + Mükemmel pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Ayrıca büyük bir masraf, söylenmelidir-Pil kutusu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 159 £ Amazon'da görüntüle 159 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin159 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin97 Amazon müşteri yorumu

Bu Beats'i yenemezsin. Bir adı ve yüzeysel olarak önceki Powerbeats tomurcukları ile bir görünümü paylaşıyorlar, ancak bu gerçek kablosuz güç üniteleri, ses kalitesi ve uyum güvenliği söz konusu olduğunda kesinlikle seleflerini eziyor.

Powerbeats Pro için düşünebildiğim tek olumsuz taraf, pil kutusunun çoğu rakibinden önemli ölçüde daha büyük olmasıdır. Bununla birlikte, şarj başına 9 saatlik kullanım ömrü ve yalnızca birkaç dakikalığına fişe takarak onlara birkaç saat süren bir şarj verme yeteneği ile, kasa, diğer gerçek kablosuz kulaklıklara göre daha az önemli bir öğedir.


Tam ses kalitesi ve tamamen kulaklarınızdan yanlışlıkla çıkarılması imkansız olduğu için Powerbeats Pro, spor salonu ve koşu için kablosuz kulaklıkların altın standardıdır. Biraz al, tavsiyem olur. Ya da tam olarak karşılayamıyorsanız, Dr Dre Powerbeats'in yeni Beats'i # 1'den alın - Pro'nun her şeyi fetheden prezzy vibe'sine sahip değiller, ancak sesi iyi ve yerinde kalıyorlar. Elbette bir kabloları var, ama arkadaşlar arasındaki küçük bir tel nedir?

• 5 yıldızımızın tamamını okuyunBeats Powerbeats Pro incelemesi.

Koşu, spor salonu, spor ve fitness için en iyi kulaklık: Anker

3. Soundcore Spirit Sports

Koşu ve egzersiz için en ucuz kulaklık

Teknik Özellikler
Tip: Bağlantı kancalı kulak içi Bluetooth Pil ömrü: 8 saat Ses yalıtımı: Evet
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten çok su geçirmez + Çok ucuz + Mükemmel şekilde kabul edilebilir ses + Mükemmel uyum
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 36,93 £ Amazon'da 569 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin. -Buradaki daha pahalı seçeneklerle rekabet edemezsiniz.

Beats oldukça üst düzeydir ve iyi ses kalitesi ve ince mühendisliğe değer verenler için tasarlanmıştır. Anker Soundcore Spirit Sports, müzik bölümünde biraz daha hırpalıdır, ancak ter geçirmezlik, güvenli ancak rahat uyum ve sağlam pil ömrü gibi koşma ve egzersiz temelleri söz konusu olduğunda kolayca iyidir ve 30'dan daha az bir fiyata sahip olabilirler. sterlin / dolar. Bugünlerde 30 sterlin / dolara ne alabilirsiniz? Pratik olarak hiçbir şey!

Buradaki katil özellikler, paranın değerinin yanı sıra, mükemmel uyum (en azından kulaklarımda, çeşitli kulak uçları çoğu insan için işe yaraması gerektiği anlamına gelse de) ve sadece ter geçirmez değil, aslında deniz suyuna batırılabilir. Çoğu kulaklıkta olduğu gibi USB şarj soketinin üzerinde küçük bir kapak yoktur, çünkü soketin kendisi suya dayanıklıdır.

Şimdi şahsen, bunlarla denizde yüzmeyi tavsiye etmem çünkü sonunda aşınacaklar, ancak bu koruma seviyesi, birçok terli egzersizden kurtulacaklarına güven veriyor. Kelimenin tam anlamıyla spor salonuna uygun kulaklıklarım vardıpatlamakçünkü şarj portuna ter girdi, bu yüzden burada ne konuştuğumu bilin. Ses kalitesi açısından bunlar Beats, Optoma Nuforce veya Jabra tomurcukları kadar iyi değildir. Ancak bu fiyata omuz silkip 'kimin umurunda?' Diye sorabilirsiniz.

GÜNCELLEME: Bunlar artık biraz güncellenmiş bir biçimde Anker Soundcore Spirit Sports X olarak mevcuttur.

Koşu için en iyi kulaklık

(Resim kredisi: Jabra)

4. Jabra Elite Active 75t

Daha küçük boyutta en iyi çalışan kulaklıklar

Teknik Özellikler
Tip: Sabitleme kancalı Bluetooth gerçek kablosuz kulak içi Pil ömrü: 7,5 saat (çantasında şarj edildikten sonra toplam 28 saat) Ses yalıtımı: Evet Gürültü engelleme: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel uyum ve rahatlık + IP57 ile terlemeye dayanıklı + Egzersizler için harika ses + Şimdi gürültü engelleme ile
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 126,43 £ Amazon'da görüntüle 189 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin189 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Koşmak için harika, gerçek bir kablosuz kulaklık peşindeyseniz, ancak Powerbeats Pro'ya uzanamıyorsanız, Jabra'nın Elite Active 75t yeni egzersiz arkadaşınızdır. Ayrıca spor salonu antrenmanları, çapraz antrenman, bisiklete binme, eğirme, ip savurma ve terlediğiniz her şey için harikadır. Bunları ve Powerbeats Pro'yu kullanmaya başladığımdan beri, artık en minimal kablolu Bluetooth kulaklıklara bile isteyerek geri dönmeyeceğim.

Egzersiz amaçlı 75t sesi harika. Aslında, egzersiz yapmasanız bile kulağa hoş geliyorlar. Yeterince basık, vurma, egzersiz dostu müzikle harikalar ve makul miktarda müzikaliteye sahipler. Spor salonu / koşu ortamı dışında birçok kez kulaklık olarak kullandım.

Etkileyici bir şekilde, Jabra şimdi bir yazılım güncellemesi aracılığıyla aktif gürültü giderme özelliğini de ekledi. Bu belki de çoktan değilüstgürültü azaltma teknolojisi katmanı, ancak yine de kullanışlı ve hoş bir ek.

Koşucular ve endişeli savaşçılar için belki de sesten çok daha fazlası, Jabra Elite 75t'yi rahat ama sarsılmaz bir uyum haline getiriyor.Gerçekten migerekli.

Koşu ve egzersiz için gerçek bir kablosuz bağlantıyı denedikten sonra, tomurcuklarınızı birleştiren, boynunuza takılan veya koşan yeleğinize geri dönmek zordur. Ancak bunlaristisnaiuyum ve rahatlık açısından. Belki de değillerepeyceBeats tomurcukları kadar rahat veya güvenlidir, ancak 75t - ve kasaları - çok daha kompakttır ve ayrıca toz ve su direnci için IP57 olarak derecelendirilmiştir - Powerbeats IPX5'tir.

Aslında uyum açısından, sahip olduğum tek küçük 'eleştiri' 75t'nin o kadar kompakt olması ki, onları durumlarından ve bazen de kulaklarınızdan çıkarmak için biraz kazmanız gerekiyor.

Şarj başına 7,5 saat ve toplam pil ömrünü 28 saate çıkaran bir kılıfla, burada da uzun ömürle ilgili herhangi bir sorun yok.

Son bir not: Bu etkileyici su ve ter direncinin yanı sıra, Elite Active 75t ayrıca kulağa biraz daha iyi 'yapışması' için özel bir kaplamaya sahiptir. Jabra, Elite Active 75t ile gerçekten her şeyi düşündü.

Şunlara da dikkat edin: Jabra Elite 75t ve Elite 85t

Jabra'nındiğergerçek kablosuz model Elite 75t'dir (adında 'Etkin' yoktur). Bu kaplamadan yoksundur ve toz, su ve ter direnci için 'sadece' IP55 olarak derecelendirilmiştir. Bununla birlikte, koşu ve egzersizler için de işe yaradığını buldum, bu yüzden çok daha ucuzsa, değerli bir satın alma. Elite 75t'de bugünün en iyi fırsatları aşağıdadır.

Yeni bir Jabra gerçek kablosuz modeli olan Jabra Elite 85t çıktı. Daha büyük sürücülere ve gelişmiş gürültü engelleme özelliğine sahiptir ve kesinlikle ses çıkarır ve 75t'den daha iyi performans gösterir. Bununla birlikte, önemli ölçüde daha pahalıdır ve uygunluk ve ter geçirmezlik derecesi, egzersizler ve koşular için gerçekten yeterli değildir.

Bugünün en iyi Jabra Elite 75t Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık fırsatları