Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Enerjinin geri dönmesine yardımcı olmak ve yol ve patika koşularında destek sağlamak için erkekler ve kadınlar için en iyi koşu çorapları 2020

Enerjinin geri dönmesine yardımcı olmak ve yol ve patika koşularında destek sağlamak için erkekler ve kadınlar için en iyi koşu çorapları 2020

Hepimiz yıllarca satın almak için çok düşündük.en iyi koşu ayakkabıları, ancak beş dakikadan fazla koştuysanız, en iyi koşu çoraplarını almanın ayakkabılarınızı doğru yapmak kadar önemli olduğunu bilirsiniz.


Bu gün ve çağda bir süpermarket pamuklu spor ayakkabı paketi işe yaramayacak. En iyi koşu çorapları - aşağıdaki listedeki tüm çiftler - su toplamasını engelleyebilir, teri uzaklaştırabilir ve mesafe ve hız söz konusu olduğunda size ekstra bir avantaj sağlayabilir. Amaca yönelik olarak tasarlanmamış çoraplar rekabet edemez.

Bu listeye diz boyu varis çorabı eklemedik, bunlarıkoşu için en iyi sıkıştırma çoraplarıliste. Bu listedeki en iyi koşu çorapları, kompresyona ihtiyaç duymayan, ancak yine de nem emmeyi ve koku kontrolünü takdir edecek kişiler içindir. İkincisi, çevrenizdeki insanlar tarafından da takdir edilecektir.

Pahalı oldukları gibi değil amaen iyi Black Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıkesinlikle bazı mükemmel koşu çorapları fırsatları içerecektir. AyrıcaWiggle Black Friday indirimi: Şimdiden şasiden yapılacak tasarruflar var.

Koşu için en iyi çorap nasıl alınır

En büyük belanız ister rahatsız edici sürtünme ister nemli, terli ayaklar olsun, olumlu eleştiriler, seçimlerimizin her birinde emin ellerde olduğunuzu söylüyor. Yine de en iyinin en iyisinin peşindeyseniz, bu genellikle, adından da anlaşılacağı gibi, çorabı yerinde tutan ve çorapları azaltan dokuma silikon sayesinde çalışırken sıkıca sabitlenen SockMine GripLock olarak kabul edilir. ağrılı kabarcıklardaki en büyük faktör sürtünme riski.


Doğal olarak nefes alabilen pamuğun en iyisi olduğunu düşünmeye meyilli olsanız da, bugünlerde sentetik çoraplar (veya daha da iyisi, bir miktar yün içeren sentetik çoraplar) özel olarak formüle edilmiş spor malzemeleriyle öne çıkıyor. PB'nizi elde etmenize yardımcı olacak çifti bulmak için aşağıdaki okumaya devam edin.

Sırayla en iyi koşu çorapları

En iyi çalışan çorap: SockMine GripLock


1. SockMine GripLock

Silikon teller ve süper hafif yastıklama ile bunlar en iyi çalışan çoraplarımızdır

Teknik Özellikler
En iyisi: Düşük sürtünmeli Malzeme: Naylon, yün Beden: S, M, L, XL Tip: Düşük kesim
Satın alma nedenleri
+ GripLock teknolojisi çorapları yerinde tutar + Hafif ama tamponlu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI£ 12 SockMine'de görüntüleAmazon 1 Amazon müşteri incelemesine bakın

SockMine GripLock ilk başta biraz Frankensock gibi geliyor, ancak beğenen yorumcular, çeşitli özelliklerinin koşarken rahatsızlığa karşı birleşik bir cephe sunduğunu gördüler. Ayaktayken hafif hissederler, ancak yine de ihtiyaç duyulan yerlerde kalın yastıklama sağlamayı başarırlar; lastik gibi bir iç kısımları var, ancak ayaktan fitil teri ve lastiksiz çoraplar gidiyor ve tuhaf bir şekilde, hepsi çalışıyor.

En iyi parça, çorabın iç kısmındaki her şeyi yerinde tutan ve sürtünmeyi önleyen, yani su toplamayan silikon dokuma GripLock teknolojisidir.


en iyi koşu çorapları: Swiftwick Maxus Zero

(Resim kredisi: Swiftwick)

2. Swiftwick Maxus

Ekstra yol kat eden düşük kesim koşu çorapları

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Sıcak hava yolda çalışır Malzeme:% 52 Polyester /% 44 Naylon /% 4 Spandex Beden: Küçükten Ekstra Büyük Tip: Düşük kesim
Satın alma nedenleri
+ Ayak altında ekstra yastıklama + Çabuk emici malzeme + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI arasından seçim yapabileceğiniz iki model Amazon'a bakın

• Swiftwick Maxus'u Amazon İngiltere'de satın alın

Bazı koşucular ne kadar zor olsa da, en sert koşucular bile ayaklarına bakar. Bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü eğer yapmazlarsa, her zaman sebepsiz yere kabarcıklar alırlar ve bu onların koşmalarını engeller, bu hayatlarının tek amacıdır ve hatta günlük 15k'nizi yapamama düşüncesi bile dayanılmazdır. .

Sıcak havalarda antrenman günleri için Amerikan yapımı Swiftwick Maxus koşu çorapları giymenizi öneririz. Bu çoraplar, Swiftwick'e göre 'cildinizden nemi rakip malzemelerden% 40 daha iyi uzaklaştıran' 'yapısal olarak değiştirilmiş lifler' kullanır. Bu ifadenin yanlış olduğunu kanıtlayamayız ve kesin olan bir şey var: Maxus ile test çalışmalarımız sırasında, hava oldukça sıcak olmasına rağmen ayaklarımız kuru kaldı.


Mükemmel nem ve ter yönetiminin yanı sıra Swiftwick Maxus, ayakkabınızın yastıklamasını artıran, inişi daha yumuşak ve daha az etkili hale getiren pelüş tabanıyla rahatlık sağlar. Swiftwick fazla olmasa da biraz sıkıştırma bile sağlıyor; sıkıştırmanın peşindeyseniz, deneyinSwiftwick Flite XT Fiveyerine.

Swiftwick Maxus iki manşet seçeneğiyle sunulur: Maxus zero'nun manşeti yoktur ve daha düşük bir profile sahipken, Maxus Tab önde ve arkada topuk koruması ekledi. Denge ayakkabısı için veNike koşu ayakkabıları, sürtünmeyi önlemek için Maxus Tab kullanmanızı öneririz.

en iyi koşu çorapları: Rockay Razer Trail Koşu Çorapları

(Resim kredisi: Rockay)

3. Rockay Razer Trail Koşu Çorapları

Rockay Razer ile koşularınızı yoldan çıkarın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Arazi koşusu Malzeme:% 51 Econyl Rejenere Naylon,% 45 Geri Dönüştürülmüş Poliamid,% 4 Geri Dönüştürülmüş Elastan Boyut: 3-12 (İngiltere) Tip: Crew cut
Satın alma nedenleri
+% 100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir + Kabarcık önleyici yapı + Koku önleyici
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricy BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

• Rockay Razer'ı doğrudan Rockay'den satın alın

Rockay Razer Trail Koşu Çoraplarında bazı koşu ayakkabılarından daha fazla teknoloji var ve aynı zamanda çevre dostudur: çoraplarda kullanılan rejenere naylon okyanus plastiğinden elde edilir, bu nedenle bir Rockay çorap satın alarak en büyük su kütlelerini etkili bir şekilde temizler. gezegende.

Rockay Razer ayrıca, kabarıklığı azaltmak ve ayağın önemli bölgelerinin etrafındaki hava akışını iyileştirmek için dikişsiz ayak parmakları ve nefes alabilen ağ bölgeleri spor yapıyor. Çoraplarda ayrıca koku önleyici kaplama (bariz nedenlerden dolayı), performans yastıklaması ve ayak kemeri desteği bulunur, böylece ayaklarınız daha uzun süre daha taze kalır.

Çorapların arkasında yansıtıcı bir logo bulacaksınız ve çorapların renkleri de görünürlüğü artıracak şekilde seçilmiştir. Düşük ışık koşullarında yeterince dikkatli olamazsınız.

en iyi koşu çorapları: Nike Elite Lightweight No-Show Tab Socks

4. Nike Elite Hafif Gösterişsiz Sekmeli Çorap

Bazen şovun kullanılmaması gerçekten iyi bir şey olabilir

Teknik Özellikler
En iyisi: Sıkıştırma Malzemesi: Polyester, naylon Boyut: 3,5-5, 7-8,5, 9-10,5, 13-15 Tip: Düşük kesim
Satın alma nedenleri
+ Hafif ama destekleyici + İyi kemer sıkıştırma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 16,32 Amazon'da 60 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Nike, en sevdiğimiz koşu ayakkabılarımızdan bazılarını yapıyor, bu yüzden onlar da bir çorabın etrafından dolaşacaklarını bilmeleri için geçerli. Bu Nike antrenör çoraplarının görünmeyen tasarımı, koşudan sonra doğrudan Costa'ya gitme konusunda utangaç hissetmeyeceğin anlamına geliyor, ancak özellikle gösterişli hissediyorsan, tüm bu düşük anahtarlı zemini geri alabilir ve Güne gidebilirsin. Glo sarı seçeneği.

Ayrıca terden uzaklaşmada özellikle ustadırlar ve hafif destekle hafifçe dokunurlar, Dri-FIT kumaşlarıyla sizi kuru ve rahat tutar ve tam oturan kemer sıkıştırmasıyla iyi bir şekle sahiptirler.

en iyi çalışan çoraplar: Wigwam Men

5. Wigwam Erkek Sockmile Mark Pro Düşük Kesim

Bu düşük kesimli koşu çoraplarıyla ekstra mil git

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Esneklik Malzemesi: Polyester, Tencel Boyut: S, M, L Tip: Düşük kesim
Satın alma nedenleri
+ Harika renkler + Süper esnek Tencel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 28,18 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Bu düşük kesimli koşu çorapları, ayak bileğini yere indiren eğitmenlerle giymek için harika ve sade bir şekle sahipken, bu düşük anahtar Jamaika bayrağı renkleri, şimşek hızında belirli bir sporcuyu yönlendirmenize izin verir - umarım, yine de.

Yastıklı taban, bu çorapları engebeli arazide kullanışlı hale getirir, bu nedenle arazi koşucuları için harikadır ve Dri-release Tencel malzemesi, bir şampiyon gibi ayaktan nemi uzaklaştırır. Kuru, rahat ayaklar, kabarcıksız ve kusursuz stil için bunlar sağlam bir seçim gibi görünüyor.

en iyi çalışan çoraplar: Injinji Socks Run Midweight

6. Injinji Çorap Orta Sıklet Çalıştır

Garip görünümlü ama harika, bu çoraplar doğanın istediği gibi koşmanıza izin veriyor

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Doğal burun kıvrımı Malzeme: Yün, polyester Beden: S, M Tip: Düşük kesim
Satın alma nedenleri
+ Doğal ayak parmağı genişliğine izin verin + Yastıklı topuk ve metatarsal BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 14,49 Amazon'da görüntüle 16,99 £ Amazon'da görüntüle 20,63 £ Amazon'da görüntüle 26 Amazon müşteri incelemeleri

Kimse ayak parmağı çorap trendinin geri döneceği konusunda bizi uyarmadı, ancak bu Injinji çorapları tuhaf görünse de, parmakları saran tasarımları ayak parmaklarınızın daha doğal bir şekilde yayılmasına izin verdiği için çıplak ayakla veya minimalist koşu ayakkabılarıyla giymek için en iyi çiftimizdir. bir mitten çorapta olacaklarından daha fazla (şimdi çağrıldıklarına karar verdiğimiz gibi).

Bir gözden geçiren tam 24 saat boyunca onları gösterecek hiçbir kabarcık olmadan koştu ve yastıklı bir topuk ve metatarsal, daha sıyrılmış bir koşunun tadını çıkarsanız bile ayağınızın desteklenmesini sağlar.

en iyi koşu çorapları: Hilly Marathon Fresh Halhal

7. Dağlık Maraton Taze Halhal

Bu tazeliğini koruyan çoraplarla koşu sonrası eğlenceyi görün

Teknik Özellikler
En iyisi: Destek Malzemesi: Naylon Boyut: S, M, L, XL Tip: Orta kesim
Satın alma nedenleri
+ Antimikrobiyal, koku önleyici tedavi + Topuk ve ayak parmağı dolgusu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 6,99 £ Amazon'da görüntüle 11,40 £ Wiggle'da görüntüle£ 13 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Özellikle ayakları terlemeye eğilimli koşucular, bu Hilly Marathon çorapları gibi örülmüş antimikrobiyal teknolojiye sahip koşu çoraplarını düşünmek isteyebilir. Polygiene uygulamasının dahil edilmesi, yorucu bir seanstan sonra bile bakterilerin büyümesini engeller ve bu da daha az korkmaya neden olur.

Gözden geçirenler, koku azaltıcı olmasının yanı sıra, bu çorapları, topuk ve ayak parmaklarının altında stratejik dolgu (hassas ayakları olanlar için ideal) ve ameliyat sonrası ağrı riskini azaltmak için kemer altında ekstra destek ile fevkalade destekleyici bulmuşlardır.

GripLock Quarter'da bugünün en iyi fırsatlarını toplayınSockMine GripLockSockMine£ 12 Görünüm Tüm fiyatları görünNike Elite Koşu ... Nike Elite Lightweight No-Show Tab Çorap Amazon £ 16.32 GörüntüleTüm fiyatları görünWigwam F6160 Kadınlar Mil ... Wigwam Erkekler Sockmile Mark Pro Low Cut Amazon £ 28.18 GörüntüleTüm fiyatları görünInjinji Socks Run Midweight ... Injinji Socks Run Midweight Amazon £ 14,49 GörüntüleTüm fiyatları görün