Close

Aralık 2020 için En İyi Samsung Galaxy Watch 3 Fırsatları

Bir akıllı saat için pazardaysanız ve Apple Watch bunu sizin için yapmıyorsa veya bir Android kullanıcısıysanız, Samsung, Samsung Galaxy Watch 3 gibi bazı harika alternatifler sunar.

Samsung'un en yeni üst düzey giyilebilir ürünü, tamamen yeni Galaxy Watch3'tür. Bu akıllı saat, neredeyse herkesin bileklerine uymasını sağlamak için 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki kasa boyutunda mevcuttur.

Her beden için iki renk seçeneği bulunmaktadır; 41 mm Mistik Bronz ve Mistik Gümüş olarak sunulurken, 45 mm versiyon eskisini Mystic Black ile değiştiriyor, uyumlu bir deri kayışla.

Bağlantı, Galaxy Watch3'ü satın alırken göz önünde bulundurulması gereken başka bir değişkendir, çünkü Bluetooth ile veya 4G eklenerek satın alınabilir, bu ona bir internet bağlantısı ve kendi başına arama yapma ve alma yeteneği sağlar.


Samsung'u rakiplerinden ayıran döner çerçeve, Tizen işletim sistemindeki içerikte gezinmek için çevirdiğinizde tatmin edici tıklamalara sahip. Ekranda kaydırmaya güzel bir alternatiftir (yine de mümkün olsa da) ve geleneksel kol saati tasarımına bir selam verir.


(Resim kredisi: Samsung)

Ayrıca, Galaxy Watch3'ün endüstri standardı çıkıntı çubuklarını (kasa boyutuna bağlı olarak 20 mm veya 22 mm) kullanan çıkarılabilir kayışları da geleneğin yanılgısıdır, bu da halihazırda sahip olduğunuz olanlar da dahil olmak üzere kayışı başka herhangi bir şeyle değiştirmeyi kolaylaştırır. .

Watch3, büyük olasılıkla müzik için kullanacağınız 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanına sahip Samsung’un kendi Exynos 9110 işlemcisinden güç alır. Dairesel Super AMOLED ekran 1,2 inç çapa ve 360 ​​x 360 çözünürlüğe sahiptir.


Pil, Samsung'un saatin nasıl kullanıldığına bağlı olarak 43 ile 120 saat arasında dayanacağını söylediği 247 mAh'lik bir pil.

Arka tarafta, uyku ve egzersiz takibi için optik bir kalp atış hızı monitörü ve temassız ödemeler için NFC var. Saat direnci IP68'dir, bu da yüzmenin güvenli olduğu anlamına gelir ve telefonunuzu evde bırakırken dışarıda koşmanızı doğru bir şekilde izlemek için GPS vardır.

Aşağıdaki en iyi Samsung Galaxy Watch 3 fırsatlarına göz atın:

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch 3 fırsatları Samsung Galaxy Watch3 GPS ... BHPhoto smartwatch smartwatchGalaxy Watch3 (41MM), Mystic ... Samsung 399,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Galaxy Watch3 (41MM), Mystic ... Samsung 399,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Samsung - Galaxy Watch3 ... En İyi Fiyat $ 399,99 Teklifi Görüntüle Samsung Mystic Silver Galaxy ... Abt Electronics Smartwatch SmartwatchSamsung Galaxy İzle 3 (41mm, ... Newegg449,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?


  • smartwatch
  • smartwatch