Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Samsung Galaxy Watch Active2 fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Samsung Galaxy Watch Active2 fırsatları

En iyi Samsung Galaxy Watch Active2 fırsatlarını mı arıyorsunuz? Olmalısın! Active2, Android kullanıcıları için akıllı saat oyununu yükselten akıllı bir kit parçasıdır. Yalnızca en son kan basıncı izleme özelliğini sunmakla kalmaz, aynı zamanda EKG ölçümleri de alabileceksiniz.


Bu, diğer Samsung akıllı saatlere kıyasla oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile geldiği anlamına gelir, bu yüzden en iyi fiyata almak için bu en iyi Samsung Galaxy Watch Active2 fırsatlarına bir göz atın.

Samsung Galaxy Active2'yi oyunun zirvesine yerleştiren yalnızca teknoloji değildir. Görünüşte de akıllı. Sadece yuvarlak bir yüze sahip olmakla kalmaz, hem ofis hem de yerel park için uygun hale gelir, aynı zamanda akıllı saate daha da şık bir görünüm kazandıran ultra ince bir çerçeveye sahiptir.

IP68 su ve toza dayanıklılık derecesi ile gerçekten günlük kullanım göz önünde bulundurularak tasarlandığından bahsetmiyorum bile.

Alüminyum veya çelik arasından seçim yapabileceğiniz bir değil iki metal kasa var. Alüminyum kasa Cloud Silver, Aqua Black ve Pink Gold renklerinde, paslanmaz çelik kasa ise Gümüş, Siyah ve Altın renklerde satın alınabilir.


İnce çerçeve dokunmaya duyarlıdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki ekran boyutu vardır, bu da büyük ve küçük bilekler için bir seçenek olduğu anlamına gelir. Ve gerçekten harika bir şey bilmek ister misin? Tizen uygulaması, giydiğiniz şeyin bir fotoğrafını yüklemenize ve otomatik olarak eşleşen bir saat yüzü oluşturmanıza olanak tanır!

En iyi Samsung Galaxy Watch Active2 fırsatları

Gelişmiş sağlık ve fitness izleme özelliklerine sahip şık bir akıllı saat mi arıyorsunuz? Samsung Galaxy Active2 bunlardan biri olabilir! Aşağıdaki en iyi fırsatlara göz atın:


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch Active 2 fırsatları İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Watch Active 2 ... Amazon Prime $ 249,99 $ 179,99 Anlaşmayı Görüntüle Galaxy Watch Active2 (44 mm), ... Samsung $ 269,99 Fırsatı Görüntüle Galaxy Watch Active2 (44 mm), ... Samsung $ 269.99 Anlaşmayı Görüntüle Galaxy Watch Active2 (44mm), ... Samsung 269,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Galaxy Watch Active2 (40mm), ... Samsung 279,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Galaxy Watch Active2 (40 mm), ... Samsung 299,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Kontrol ediyoruz En iyi fiyatlar için her gün 130 milyon ürün

En iyi Samsung Galaxy Watch Active fırsatları

Biraz daha ucuz bir şey mi arıyorsunuz? Orijinal Samsung Galaxy Watch Active hala satın alınabilir ve hala çok iyi bir akıllı saattir.

Galaxy Watch Active, özünde fitness takibi bulunan ince, hafif ve sağlam bir akıllı saattir. Sağlığınız hakkında size bütünsel bir genel bakış sağlamak için uykunuzu, tansiyonunuzu ve stresinizi izleyecektir. EKG okumaları almaz (Active2 alır), ancak şaşırtıcı bir anlaşma arıyorsanız, işte bu:


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch Aktif fırsatları İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Watch Aktif ... Amazon Prime 199,99 $ 139 $ Fırsatı Görüntüle Samsung Galaxy Watch Aktif ... BHPhoto199 $ Anlaşmayı GörüntüleGalaxy Watch Aktif (40mm), ... Samsung 199,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Samsung - Galaxy Watch Aktif ... En İyi Satın Al $ 199,99 Fırsatı Görüntüle Samsung Galaxy Watch Aktif ... Amazon $ 207,15 Anlaşmayı Görüntüle Samsung Galaxy Watch Aktif ... Amazon $ 271.80 Anlaşmayı Görüntüle Göster Daha Fazla Fırsat En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Serinin en iyisi diğer akıllı saatleri keşfedin. smartwatchsayfa.