Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Samsung Galaxy Watch fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Samsung Galaxy Watch fırsatları

En iyi Samsung Galaxy Watch fırsatlarını mı arıyorsunuz? Sizi suçlamıyoruz! Üç renkte, iki boyutta ve 4G bağlantılı veya 4G bağlantısız olarak sunulan Samsung Galaxy Watch, herkes için bir akıllı saattir ve tüm modeller, endüstri standardı 20 mm pabuçlar sayesinde istediğiniz herhangi bir kayışa uymanıza izin verir.


İki Galaxy Watch seçeneğinden daha küçük olanı 42 mm kasa ve 1,2 inç Süper AMOLED dokunmatik ekrana sahipken, daha büyük model 46 mm kasa ve 1,3 inç ekrana sahip. Her ikisi de Corning Gorilla Glass DX + ile korunmaktadır.

Pil boyutu, daha küçük olanı 270 mAh ve daha büyük modelin 472 mAh kapasiteye sahip olmasıyla önemli bir farklılaştırıcıdır. Bu, sırasıyla dört güne ve yedi güne kadar şarj için uygun oldukları anlamına gelir.

Tüm ürün yelpazesi aynı Exynos 9110 çift çekirdekli işlemciden güç alıyor ve hepsi Samsung’un Tizen adı verilen kendi akıllı saat işletim sistemini kullanıyor ve hepsi Android ve iOS ile de çalışıyor. Dahili depolama (örneğin müzik için), Galaxy Watch'ın tüm sürümlerinde 4 GB'dir.

Bir ivmeölçer, jiroskop sensörü, barometre ve kalp atış hızı monitörü, günlük adımlarınızı, sporlarınızı ve egzersizlerinizi takip etmek için birlikte çalışır. Diğer Samsung akıllı saatler gibi Galaxy Watch, yürüme, koşma, bisiklete binme, yüzme, kuvvet antrenmanı ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli aktiviteleri izler.


Açık hava koşuları, akıllı telefonunuzun GPS çipi kullanılarak daha doğru bir şekilde izlenir.

Galaxy Watch, gün boyunca (ve egzersiz yaparken sürekli olarak) kalp atış hızınızı takip etmenin yanı sıra, her gece ne kadar uyuduğunuzu ve aynı zamanda uykunun dört aşamasından nasıl geçtiğinizi belirleyerek uykunuzu da kaydeder. Saat ayrıca stres seviyenizi izler ve sakin olmanıza yardımcı olmak için rehberli nefes egzersizleri aracılığıyla yardım sunar.


Galaxy Watch'un 4G versiyonu hem 42mm hem de 46mm kasa seçenekleriyle sunuluyor. Birincisi, siyah veya pembe bir kayışla birlikte siyah veya pembe altın olarak sunulurken, 46 mm'lik büyük 4G modeli yalnızca siyah kayışla birlikte gümüş renkte sunuluyor.

Yalnızca Bluetooth modelinin gümüş rengi 46 mm, pembe altın veya siyah 42 mm versiyonu ve 46 mm kasası olan ve Smart Caddy'ye ömür boyu premium üyelik içeren özel Golf Sürümü olarak sunulur.


Aşağıdaki en iyi fırsatlara göz atın:

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch fırsatları 19 Amazon müşteri yorumu Samsung Galaxy Watch (46mm) ... Amazon Prime 163,97 $ İndirimli Fiyat SAMSUNG Galaxy Watch -... Walmart329,99 169 Anlaşmayı GörüntüleSamsung Galaxy İzle (Gül ... BHPhoto smartwatch smartwatchİndirimli Fiyat Samsung - Galaxy Watch ... En İyi Satın Al $ 279.99 $ 189 Teklifi Görüntüle Samsung Galaxy Watch Active Microsoft US199,99 Anlaşmayı GörüntüleGalaxy Watch (42 mm) Rose Gold ... Samsung 259,99 $ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?